Ми працюємо! Безкоштовна доставка від 1500 грн. Деталі
Фільтри
435 грн
(0)

Extrifit Collagen Hydrolysate 200.000 мг Liquid (1000 мл) - питний колаген з різними фруктовими смаками, посилений комплексом вітамінів. Відновлює і зміцнює хрящову тканину, підвищує пружність шкіри.

Купити
279 грн
(0)

Націлений на здоров'я шкіри, сухожиль і артерій. Містить пептиди колагену високої чистоти типу I, отримані з тілапії і пангасіуса

Купити
360 грн
(0)

Quamtrax Collagen 300 грам - гідролізований натуральний колаген, посилений карбонатом магнію. Відновлює суглоби та зв'язки, підтримує роботу м'язів.

Купити
578 грн
(0)

Universal Nutrition Collagen - порошкова добавка на основі гідролізованого колагену. Покращує рухливість суглобів, збільшує еластичність шкіри, запобігає травмам. Особливо корисна при вікових змінах і високих навантаженнях.

Купити
459 грн
(0)

Webber Naturals Collagen30 2500 мг 180 табл - пептиди бичачого колагену для зменшення зморшок, уповільнення старіння шкіри, зміцнення суглобів, кісток, нігтьових пластин та волосся.

Купити
477 грн
(0)

OstroVit Marine Collagen - легкорозчинна порошкоподібна добавка, яка містить добре засвоювані пептиди морського колагену. Зміцнює кістки, суглоби, волосся, оздоровлює шкіру і сповільнює її старіння.

Купити
248 грн
(2)

OstroVit Collagen + Vitamin C - порошкоподібна добавка без консервантів, що містить комбінацію колагену і аскорбінової кислоти. Збільшує щільність білкових волокон, проявляє антиоксидантні властивості, регенерує м'язи і хрящі, зміцнює імунітет.

Купити
248 грн
(0)

Olimp Kolagen Activ Plus -це препарат, який забезпечує пружність і еластичність шкіри, здоров'я і повноцінну активність опорно-рухового апарату при високих фізичних навантаженнях і в період відновлення після травм.

Купити
196 грн
(1)

OstroVit Collagen - таблетований гідролізований колаген. Збільшує еластичність шкіри, сприятливо впливає на суглоби, кістки, сухожилля, рогівку ока. Корисний при високих навантаженнях на суглоби, допомагає швидше одужати після травми.

Купити
659 грн
(0)

Webber Naturals Collagen30 Marine 120 капс - суміш гідролізованих пептидів рибного колагену та олігопептидів еластину. Зміцнює суглоби, знімає біль, омолоджує шкіру.

Купити
245 грн
(0)

Olimp Kolagen Activ Plus Sport - льодяники з цитрусовим смаком, які містять колаген, вітаміни і мінерали. Сприяє утворенню колагену для забезпечення нормального функціонування опорно-рухового апарату і здоров'я організму в цілому .

Купити
284 грн
(1)

Quamtrax Marine Collagen Plus with Peptan 120 табл - гідролізат морського колагену, що відрізняється підвищеною біодоступністю. Відновлює хрящову тканину, зміцнює кістки.

Купити
339 грн
(2)
Купити
456 грн
(0)

Pure Gold Protein Marine Collagen 100 капс - рибний колаген у формі гідролізованих пептидів. Добре засвоюється, стимулює синтез власного колагену, підтримує суглоби та зв'язки.

Купити
589 грн
(1)

AllNutrition Collagen Pro - це комплекс 17 активних інгредієнтів найвищої якості. Містить гідролізований колаген II типу, глюкозамін і хондроїтинсульфат, екстракти рослин, вітаміни і мінерали. Захищає суглоби і хрящ, підвищує мобільність, покращує зовнішній вигляд шкіри, волосся і нігтів.

Купити
829 грн
(0)

BioTech (USA) Collagen Liquid 1000 мол - рідкий ароматизований колаген з вітамінами і мінералами. Без глютену, лактози і цукру, солодкий на смак. Зміцнює м'язи і суглоби, омолоджує шкіру, захищає від вільних радикалів.

Купити
495 грн
(0)

Quamtrax Collagen Plus with Peptan 350 грам - колагенова добавка з гідролізату бичачого колагену з гіалуроновою кислотою, мінералами та вітамінами. Підтримує функціональність суглобів та м'язів, уповільнює старіння шкіри.

Купити
435 грн
(0)

Nosorog Collagen Hydrolyzed - порошкоподібний гідролізований колаген, вітамінізований аскорбіновою кислотою. Для зміцнення зв'язок і суглобів, підживлення сполучної тканини амінокислотами, зниження ризику травми.

Купити
886 грн
(0)

Scitec Nutrition Collagen Xpress - порошкова добавка колагену з аскорбіновою та гіалуроновою кислотою. Підтримує та зміцнює суглоби, підвищує еластичність шкіри, знижує ризик переломів. Поліпшує стан шкіри, волосся, нігтів, зубів.

Повідомити
736 грн
(0)

Scitec Nutrition Collagen Liquid 1000 мл - ароматизований рідкий колаген із вітаміном В6. Зміцнює суглоби, волосся, нігті. Зменшує біль у суглобах, відновлює тканини хряща, покращує стан шкіри.

Повідомити
595 грн
(0)

BioTech (USA) Hyaluronic & Collagen - капсульована добавка, яка містить гіалуронову кислоту і колаген для відновлення сполучних тканин та запобігання ранньому старінню.

Повідомити
339 грн
(0)

Adrenaline Marine Collagen з Hyaluronic Acid and Vitamin C 120 капс - добавка морського колагену з гіалуроновою та аскорбіновою кислотами. Захищає тканини від вільних радикалів, дбає про шкіру, уповільнює старіння.

Повідомити
548 грн
(1)

Trec COLLAGEN RENOVER - добавка, яка містить гідролізований колаген, збагачений аскорбіновою кислотою. Зміцнює кістки і хрящі, забезпечує їх правильне функціонування, використовується для профілактики травм.

Повідомити
418 грн
(1)

Комплексна харчова добавка KFD Premium Collagen +на основі високоякісного колагену призначена для підтримки роботи суглобів, хрящів і сухожиль, а також для здоров'я і краси шкіри, волосся і нігтів.

Повідомити

Колаген

Для молодості шкіри, росту м'язів, зміцнення суглобово-рухового апарату організму необхідний колаген. Отримати дану речовину можна з деяких продуктів харчування і спеціалізованих препаратів, харчових добавок.

Що таке колаген?

Колаген - це специфічний різновид білка, що містить в своєму складі водень, цінні амінокислоти, вуглець, а також кисень. Людський організм складається з колагену орієнтовно на 30%. Проте з віком або при впливі деяких несприятливих факторів його кількість знижується, що спричиняє за собою небажані наслідки, веде до передчасного старіння.

Типи колагену в організмі

Фахівці виділяють 3 основних типи колагену:

 • 1-й - необхідний для суглобів, хрящів, хребетного стовпа. Важливий також для зубів і зорових органів
 • 2-й - відповідає за здоров'я міжхребцевих дисків, склоподібного тіла очного яблука
 • 3-й - знаходиться в легенях, матці, сполучних оболонках кісткового мозку

Крім того, виділяється тваринна і морська форма білка. Перший вид утворюється в шкірі, хрящах і кістках великих тварин. Другий - добувається з риби і певних частинок мешканців підводного світу.

Всього ж в організмі міститься 28 різновидів речовини, що виконують свої важливі функції і завдання.

Користь колагену для шкіри, нігтів, волосся і організму в цілому

Колаген - важливий елемент краси. Він сприяє підвищенню еластичності і пружності шкірних покривів, уповільнює природні процеси старіння і прояви змін вікового характеру, ефективно розгладжує зморшки і мімічні складки. Завдяки яскраво вираженим зволожуючим властивостям забезпечує ефект ліфтингу.

Зміцнює нігтьові пластини, стимулює їх зростання. Попереджає розшарування і інші проблеми.

Для волосся колаген несе величезну користь, гарантуючи:

 • Захист від впливу негативних зовнішніх чинників
 • Надання здорового блиску і сяйва
 • Збільшення густоти і активізацію процесів росту
 • Зміцнення волосяних фолікулів
 • Усунення посічених кінчиків

В цілому цей унікальний білок стабілізує гормональний фон в організмі. Сприятливо позначається на стані і функціонуванні опорно-рухового апарату, покращує роботу органів шлунково-кишкового тракту.

Крім того, клінічно доведено корисну дію колагену на здоров'я суглобів і зв'язок. Колаген робить суглоби більш рухливими, гнучкими і еластичними. Попереджає розвиток артрозу, артритів, остеопорозов, бурситів, синуситів та інших подібних патологій.

В значній мірі знижує ризики отримання травматичних ушкоджень, в тому числі і спортивного характеру. Під його впливом зв'язки стають більш розтяжними, а хрящі рятуються від руйнування. Затримує вологу і стимулює процеси продукування синовіальної рідини. Виконує амортизуючу функцію.

Як ми руйнуємо наш колаген?

Колаген руйнується не тільки в результаті старіння організму, але і під впливом цілої низки чинників:

 • Куріння
 • Зловживання цукром, солодощами, кондитерськими виробами
 • Частого відвідування солярію, тривалого перебування на сонці, впливу ультрафіолетового випромінювання
 • Руйнується дана речовина і при аутоімунних розладах, порушеннях метаболізму і обміну речовин

Переваги колагену

Колаген характеризується наявністю наступних незаперечних переваг і корисних якостей:

 • Омолоджуюча дія
 • Уповільнення настання клімактеричного періоду у представниць прекрасної статі
 • Зміцнення опорно-рухової системи
 • Підвищення результативності та продуктивності спортивних тренінгів, фізичних навантажень, силових вправ
 • Перешкода утворення розтяжок і целюліту
 • Забезпечення тривалого відчуття ситості, стабілізація апетиту, харчової поведінки і, як наслідок, - схуднення, усунення зайвих кілограмів і підшкірних жирових відкладень
 • Поліпшення зорової функції

Чудово позначається на роботі серцево-судинної системи, активізує природні захисні механізми, позитивно позначається на психоемоційному стані.

Купити колаген з доставкою по всій Україні за найвигіднішою ціною спортивне харчування waysport.