Фільтри
568 грн
(2)

Комплексна харчова добавка KFD Premium Collagen +на основі високоякісного колагену призначена для підтримки роботи суглобів, хрящів і сухожиль, а також для здоров'я і краси шкіри, волосся і нігтів.

Купити
589 грн
(6)

EnergiVit Marine Collagen + Vitamin C – гідролізований морський колаген, підсилений вітаміном С в формі порошку. Надає силу кісткам та рухливість – суглобам й сухожиллям. Благотворно впливає на шкіру, волосся і нігті.

Купити
274 грн
(4)

OstroVit Collagen + Vitamin C - порошкоподібна добавка без консервантів, що містить комбінацію колагену і аскорбінової кислоти. Збільшує щільність білкових волокон, проявляє антиоксидантні властивості, регенерує м'язи і хрящі, зміцнює імунітет.

Купити
1 298 грн
(1)

MST Fish Collagen Peptides Zero – готовий до вживання рідкий колаген, збагачений біотином. Дбає про здоров’я шкіри, сприяє зменшенню зморшок. Захищає суглоби, позбавляє від больових відчуттів в них.

Купити
468 грн
(5)

OstroVit Collagen + Vitamin C - порошкоподібний гідролізований колаген, збагачений легкозасвоюваною L-аскорбіновою кислотою. Забезпечує хрящову тканину будівельними елементами, запобігає травмам.

Купити
228 грн
(0)

OstroVit Collagen 2550 мг – високоякісний гідролізат бичачого колагену в желатинових капсулах. Підтримує здоров’я суглобів, сухожиль, кісток. Позитивно впливає на стан шкіри. Підтримує її пружність та еластичність.

Купити
628 грн
(0)

Weider Premium Collagen – високоефективний гідролізат колагену, доповнений амінокислотами та поживними речовинами, в формі порошку. Чинить благотворний вплив на хрящі та кістки. Підтримує здорову роботу суглобів. Покращує стан шкіри.

Купити
538 грн
(1)

Pure Gold Protein Collagen - колаген I і III типів з вітаміном С і цинком. Незамінний для здоров'я суглобів, зв'язок і судин. Покращує стан шкіри.

Купити
648 грн
(1)

Pure Gold Protein Elite Сocktail Collagold – потужне поєднання гідролізованих пептидів колагену яловичини та риби Naticol®, збагачене гіалуроновою кислотою, вітаміном С і цинком, в формі порошку. Підтримує здоров’я кісток, зубів. Чинить позитивний вплив на шкіру, волосся, нігті.

Купити
398 грн
(0)

OstroVit Marine Collagen 2040 мг – цінний морський колаген I типу в желатинових капсулах. Позитивно впливає на стан шкіри та волосся. Підтримує здоров’я м’язів, суглобів, кровоносних судин.

Купити
196 грн
(1)

OstroVit Collagen - таблетований гідролізований колаген. Збільшує еластичність шкіри, сприятливо впливає на суглоби, кістки, сухожилля, рогівку ока. Корисний при високих навантаженнях на суглоби, допомагає швидше одужати після травми.

Купити
398 грн
(1)

Power Pro Collagen Pro + Vitamin C 310 грам - добавка колагену для здоров'я шкіри, кісток, суглобів. Виводить токсини, покращує стан нігтів та волосся. Продукт посилений вітаміном С, необхідним вироблення колагену.

Купити
290 грн
(3)

Trec Endurance Collagen 4 Runners – колаген з гіалуроновою кислотою в желатинових капсулах. Забезпечує еластичність сполучної тканини в організмі. Підтримує здорову роботу суглобів.

Купити
628 грн
(1)

Trec COLLAGEN RENOVER - добавка, яка містить гідролізований колаген, збагачений аскорбіновою кислотою. Зміцнює кістки і хрящі, забезпечує їх правильне функціонування, використовується для профілактики травм.

Купити
949 грн
(1)

Scitec Nutrition Collagen Liquid 1000 мл - ароматизований рідкий колаген із вітаміном В6. Зміцнює суглоби, волосся, нігті. Зменшує біль у суглобах, відновлює тканини хряща, покращує стан шкіри.

Купити
298 грн
(1)

OstroVit Pharma Marine Collagen – колаген морських риб, підсилений гіалуроновою кислотою та вітаміном С, в капсулах. Покращує вироблення колагену в організмі. Сприяє здоровому функціонуванню хрящів, суглобів, сухожиль. Позитивно впливає на стан кісток, зубів, шкіри.

Купити
47 грн
(0)

OstroVit Marine Collagen Shot – добре засвоюваний морський колаген I типу, збагачений гіалуроновою кислотою та вітаміном С, в рідкій формі. Позитивно впливає на сполучну тканину, кровоносні судини, а також м'язи, шкіру та волосся. Підтримує здоров’я суглобів.

Купити
368 грн
(1)

EnergiVit Marine Collagen + Vitamin C – високоефективний гідролізований морський колаген, підсилений вітаміном С та іншими цінними інгредієнтами, в формі порошку. Зберігає кістки міцними. Підтримує рухливість суглобів та зв’язок. Позитивно впливає на шкіру, волосся та нігті.

Купити
1 056 грн
(1)

BioTech (USA) Collagen Liquid 1000 мол - рідкий ароматизований колаген з вітамінами і мінералами. Без глютену, лактози і цукру, солодкий на смак. Зміцнює м'язи і суглоби, омолоджує шкіру, захищає від вільних радикалів.

Купити
438 грн
(1)

Adrenaline Marine Collagen з Hyaluronic Acid and Vitamin C 120 капс - добавка морського колагену з гіалуроновою та аскорбіновою кислотами. Захищає тканини від вільних радикалів, дбає про шкіру, уповільнює старіння.

Купити
59 грн
(0)

MST Fish Collagen Peptides Zero – рідкий колаген, підсилений біотином та іншими вітамінами й мінералами. Чинить благотворний вплив на шкіру, сприяє зменшенню зморшок. Робить волосся та нігті більш міцними. Підтримує здоров’я суглобів, бореться з больовими відчуттями в них.

Купити
857 грн
(1)

BioTech (USA) Collagen 300 грам - вітамінізована порошкова суміш колагену з гіалуроновою кислотою. Зміцнює суглоби, підвищує регенерацію, захищає від окисного стресу, сприяє уповільненню старіння.

Купити
421 грн
(1)

Ironflex Collagen – гідролізований колаген у таблетках. Сприяє зміцненню кісток. Підтримує здоров'я суглобів. Позитивно впливає на шкіру, зберігає її пружною та еластичною

Купити
347 грн
(1)

Nutrend FLEXIT GELACOLL caps - капсульована добавка гідролізату желатину, вітамінізованого аскорбіновою кислотою. Зміцнює кістки, хрящі, зуби, сприяє нормальному виробленню колагену.

Купити
427 грн
(1)

Olimp Kolagen Activ Plus Sport - льодяники з цитрусовим смаком, які містять колаген, вітаміни і мінерали. Сприяє утворенню колагену для забезпечення нормального функціонування опорно-рухового апарату і здоров'я організму в цілому .

Купити
378 грн
(1)

Olimp Kolagen Activ Plus -це препарат, який забезпечує пружність і еластичність шкіри, здоров'я і повноцінну активність опорно-рухового апарату при високих фізичних навантаженнях і в період відновлення після травм.

Купити
234 грн
(0)

Nutrend Beauty Collagen Porridge 25% Protein – високоефективний морський колаген, підсилений гіалуроновою кислотою, вітамінами С, В3, біотином, цинком і йодом, в порційних пакетиках. Підвищує еластичність шкіри. Робить її більш м’якою і гладенькою. Сприяє відновленню.

Купити
315 грн
(1)

OstroVit Coconut & Collagen – високоефективне поєднання колагену морських риб та олії MCT з кокосу, підсилена вітаміном С, в капсулах. Чинить благотворний вплив на всю сполучну тканину. Робить шкіру більш пружною та еластичною. Підтримує здорове функціонування суглобів і кісток.

Купити
318 грн
(0)

Pure Gold Protein Ideal Skin capsules – суперефективне поєднання ферменту супероксиддисмутази та вітаміну С в желатинових капсулах. Надає потужну антиоксидантну підтримку. Покращує стан шкіри. Дарує їй красу та здоров'я.

Купити
595 грн
(0)

VPLab Collagen Peptides – високоефективний комплекс гідролізованих пептидів колагену, вітаміну С і магнію в формі порошку. Протидіє втомлюваності. Зменшує знос кісток, зв'язок і суглобів. Підтримує здорову роботу м’язів.

Купити
746 грн
(0)

Trec Collagen Max – високоефективне поєднання гідролізат колагену з гіалуроновою кислотою і вітаміном С в желатинових капсулах. Підтримує здоров’я суглобів. Сприяє виробленню власного колагену для забезпечення належного функціонування хряща.

Купити
1 078 грн
(1)

Scitec Nutrition Collagen Xpress - порошкова добавка колагену з аскорбіновою та гіалуроновою кислотою. Підтримує та зміцнює суглоби, підвищує еластичність шкіри, знижує ризик переломів. Поліпшує стан шкіри, волосся, нігтів, зубів.

Купити
688 грн
(1)

OstroVit 100% Whey Protein – ідеальне поєднання риб'ячого колагену типу I, гіалуронової кислоти та вітаміну С в формі порошку. Підтримує здорову роботу кістково-м’язової системи та сполучної тканини. Робить шкіру більш пружною та еластичною.

Купити
1 069 грн
(1)

NOW Sports Chicken Bone Broth Powder – високоякісний екстракт курячої кістки в формі порошку. Забезпечує організм 29 г білка. На 45% складається з натурального колагену. Покращує ріст та відновлення м’язової маси. Підтримує здоров’я суглобів.

Купити
338 грн
(2)

Quamtrax Marine Collagen Plus with Peptan 120 табл - гідролізат морського колагену, що відрізняється підвищеною біодоступністю. Відновлює хрящову тканину, зміцнює кістки.

Купити
102 грн
(0)

Olimp Collagen Shot 10000 мг – високоефективний гідролізований риб'ячий колаген, доповнений гіалуроновою кислотою, вітаміном С, рибофлавіном, ніацином, біотином, цинком, в формі рідини. Забезпечує належне зволоження тканин. Підтримує здоров’я шкіри. Позитивно впливає на волосся і нігті.

Купити
948 грн
(0)

BioTech (USA) Clear Collagen Drink Powder – високоякісний гідролізований колаген в формі порошку з підсолоджувачем. Благотворно впливає на сполучну тканину і шкіру. Підтримує здоров’я суглобів.

Купити
478 грн
(1)

Nosorog Collagen Hydrolyzed - порошкоподібний гідролізований колаген, вітамінізований аскорбіновою кислотою. Для зміцнення зв'язок і суглобів, підживлення сполучної тканини амінокислотами, зниження ризику травми.

Купити
555 грн
(0)

OstroVit Coconut & Collagen – комбінація колагену морських риб та олія MCT з кокосу, підсилена вітаміном С, в капсулах. Позитивно впливає на всю сполучну тканину. Збільшує пружність та еластичність шкіри. Сприяє здоровому функціонуванню суглобів і кісток. Допомагає зберегти підтягнуту фігуру.

Купити
1 079 грн
(0)

NaturesPlus Collagen Peptides – потужний гідролізований колаген шести типів, отриманий з чотирьох різних високоякісних джерел, в формі порошку. Покращує стан шкіри. Сприяє зміцненню волосся, нігтів. Чинить благотворний вплив на суглоби.

Купити
537 грн
(0)

OstroVit Collagen + Matcha – високоефективна комбінація гідролізованих пептидів риб’ячого колагену та подрібненого листя зеленого чаю матча, збагачена L-глутатіоном і вітаміном С в формі порошку. Позитивно впливає на судини, кістки, хрящі, ясна, зуби. Покращує стан шкіри.

Купити
898 грн
(0)

BioTech (USA) Clear Collagen Professional Drink Powder – високоефективний колаген в ефективному поєднанні з гіалуроновою кислотою, амінокислотами, вітамінами й мінералами в формі порошку. Позитивно впливає на шкіру. Підтримує здоров’я суглобів. Покращує формування хрящів.

Купити
788 грн
(0)

Pure Gold Protein Collagen – гідролізовані пептиди яловичого колагену у поєднанні з вітаміном С і цинком в формі порошку. Позитивно впливає на суглоби, кістки. Покращує стан шкіри, волосся, нігтів.

Купити
830 грн
(1)

MST Fish Collagen Peptides Zero – рідкий колаген, підсилений біотином. Позитивно впливає на шкіру, сприяє зменшенню зморшок. Зміцнює волосся та нігті. Надає захист суглобам, усуває больові відчуття в них.

Купити
698 грн
(0)

Sporter Joint Support Collagen – потужне поєднання колагену, глюкозаміну, хондроїтину, МСМ, підсилене рослинними інгредієнтами та вітамінами, в формі рідини. Запобігає розвитку запальних процесів в суглобах. Зменшує больовий синдром. Сприяє відновленню суглобів, хрящів.

Купити
945 грн
(0)

NOW Sports Beef Bone Broth Powder – високоякісний екстракт яловичої кістки в формі порошку. Постачає в організм 28 г білка. На 70% складається з натурального колагену. Підтримує ріст та відновлення м’язової маси. Сприяє здоров’ю суглобів.

Купити
497 грн
(1)

OstroVit Marine Collagen - легкорозчинна порошкоподібна добавка, яка містить добре засвоювані пептиди морського колагену. Зміцнює кістки, суглоби, волосся, оздоровлює шкіру і сповільнює її старіння.

Купити
556 грн
(0)

Pure Gold Protein Collagen with Joint Complex – гідролізований бичачий колаген, підсилений глюкозаміном, МСМ і хондроїтином, в формі порошку. Підтримує здорове функціонування суглобів. Благотворно впливає на сполучні тканини. Зміцнює імунітет.

Купити
976 грн
(1)

MST Collagen Hydrolysate – гідролізат колагену, підсилений вітаміном С, у таблетованій форі. Покращує стан шкіри та нігтів. Захищає суглоби. Чинить позитивний вплив на ріст м’язів.

Купити
478 грн
(1)

Pure Gold Protein Marine Collagen 100 капс - рибний колаген у формі гідролізованих пептидів. Добре засвоюється, стимулює синтез власного колагену, підтримує суглоби та зв'язки.

Купити
1 379 грн
(0)

Webber Naturals Super NEM 500 mg Veg Caps – клінічно вивчена природна мембрана яєчної шкаралупи в рослинних капсулах. Натуральне джерело колагену типу I, V і X. Починає зменшувати біль у суглобах, спричинений фізичними навантаженнями, вже за один день. Покращує рухливість суглобів вже за п’ять днів.

Купити
1 082 грн
(0)

NeoCell Vegan Beauty Builder – високоефективна суміш м’якоті баобабу, екстракту бамбуку, амінокислот рослинного походження та вітаміну С в формі порошку.Веганська альтернатива колагену. Підтримує здоров’я та красу шкіри, волосся, нігтів.

Купити
608 грн
(0)

Pure Gold Protein Coco Beauty powder – високоякісний колаген з різних джерел, збагачений порошком кокосової води, гіалуроновою кислотою, Q10, цинком і вітамінами, в формі порошку. Чинить позитивний вплив на шкіру, волосся та нігті. Сприяє здоровій роботі суглобів, нервової та імунної систем.

Купити
439 грн
(0)

ActivLab Kolagen Beauty – високоякісний колаген, збагачений вітаміном С, гіалуроновою кислотою, екстрактами плодів шипшини та ацероли, в формі порошку. Робить шкіру більш пружною та еластичною. Захищає її від передчасного старіння.

Купити
747 грн
(0)

Applied Nutrition Collagen Powder – високоефективний колаген, доповнений вітаміном С, гіалуроновою кислотою та біотином, в формі порошку. Надає здоровий блиск волосю. Благотворно впливає на шкіру. Зміцнює нігті. Сприяє здоровій роботі суглобів.

Купити
2 257 грн
(0)

NOW Real Food Beef Gelatin Powder – високоефективний яловичий желатин в формі порошку. Універсальний загусник, стабілізатор і текстуратор. Змішується миттєво, не потребує замочування. Ідеально підходить для приготування джемів, желе, десертів, зефіру та багатьох інших страв.

Купити
884 грн
(0)

Applied Nutrition Keto Collagen – високоефективний гідролізований бичачий колаген, доповнений MCT, в формі порошку. Покращує стан шкіри, робить її більш пружно. Зміцнює волосся, нігті. Сприяє здоровому функціонуванню суглобів. Підтримує гормональний баланс.

Купити
1 333 грн
(0)

NeoCell Collagen Beauty Infusion with Biotin – високоефективне поєднання колагену типу 1 і 3, гіалуронової кислоти та біотину в формі порошку. Підтримує здоров’я шкіри. Позитивно впливає на стан волосся та нігтів.

Купити
607 грн
(0)

Pure Gold Protein CollaBurn Powder – високоефективний гідролізований бичачий колаген, доповнений глюкоманнаном, інуліном, карнітином, CLA, цинком та вітаміном С, в формі порошку. Чинить благотворний вплив на сполучні тканини. Покращує стан шкіри. Сприяє здоровій роботу суглобів.

Купити
1 562 грн
(0)

Source Naturals UC-II 40 mg – високоефективний запатентований хрящ UC-II® в желатинових капсулах. Багате джерело неденатурованого колагену. Підтримує здоров’я суглобів, їх комфортну рухливість.

Купити

Для молодості шкіри, росту м'язів, зміцнення суглобово-рухового апарату організму необхідний колаген. Отримати дану речовину можна з деяких продуктів харчування і спеціалізованих препаратів, наприклад, харчових добавок.

Що таке колаген?

Kollagen – це специфічний різновид білка, що містить в своєму складі водень, цінні амінокислоти, вуглець, а також кисень. Людський організм орієнтовно на 30% складається з даного білка. Проте з віком або під впливом несприятливих факторів його кількість знижується, що спричиняє деякі небажані наслідки, зокрема веде до передчасного старіння.

Типи колагену в організмі

Фахівці виділяють 3 основних типи речовини:

 • 1-й – колаген для суглобів (купити його можна в нашому інтернет-магазині), хрящів, хребетного стовпа. Важливий також для зубів і зорових органів.
 • 2-й – відповідає за здоров'я міжхребцевих дисків, склоподібного тіла очного яблука.
 • 3-й – знаходиться в легенях, матці, сполучних оболонках кісткового мозку.

Крім того, виділяється тваринна й морська форма білка. Перший вид утворюється в шкірі, хрящах, кістках великих тварин. Другий – добувається з риби та певних частинок мешканців підводного світу.

Всього ж в організмі міститься 28 різновидів даної речовини, що виконують свої важливі функції і завдання.

Користь колагену для шкіри, нігтів, волосся і організму в цілому

Колаген – важливий елемент краси. Він сприяє підвищенню еластичності і пружності шкірних покривів, уповільнює природні процеси старіння і прояви змін вікового характеру, ефективно розгладжує зморшки, мімічні складки. Завдяки яскраво вираженим зволожуючим властивостям забезпечує ефект ліфтингу.

Зміцнює нігтьові пластини, стимулює їх зростання. Попереджає розшарування й інші проблеми.

Замовити колаген для прийому рекомендується і при проблемах з волоссям, оскільки він забезпечує:

 • захист від впливу негативних зовнішніх чинників;
 • надання здорового блиску і сяйва;
 • збільшення густоти та активізацію процесів росту;
 • зміцнення волосяних фолікулів;
 • усунення посічених кінчиків.

В цілому цей унікальний білок стабілізує гормональний фон в організмі. Сприятливо позначається на стані і функціонуванні опорно-рухового апарату, покращує роботу органів шлунково-кишкового тракту.

Крім того, клінічно доведено корисну дію даної речовини на здоров'я суглобів і зв'язок. Вона робить суглоби більш рухливими, гнучкими, еластичними. Попереджає розвиток артрозу, артритів, остеопорозов, бурситів, синуситів та інших подібних патологій.

Спортивне харчування колаген в значній мірі знижує ризики отримання травматичних ушкоджень, в тому числі внаслідок тренувань. Під його впливом зв'язки стають більш розтяжними, а хрящі рятуються від руйнування. Він затримує вологу і стимулює процеси продукування синовіальної рідини. Виконує амортизуючу функцію.

Як ми руйнуємо наш колаген?

Дана речовина руйнується не тільки в результаті старіння організму, але й під впливом цілої низки чинників:

 • куріння;
 • зловживання цукром, солодощами, кондитерськими виробами;
 • частого відвідування солярію, тривалого перебування на сонці, впливу ультрафіолетового випромінювання;
 • аутоімунних розладів, порушень метаболізму і обміну речовин.

Переваги колагену

Колаген (ціна добавок з ним є доступною для більшості) характеризується наявністю наступних незаперечних переваг і корисних якостей:

 • омолоджуюча дія;
 • уповільнення настання клімактеричного періоду у представниць прекрасної статі;
 • зміцнення опорно-рухової системи;
 • підвищення результативності та продуктивності спортивних тренінгів, фізичних навантажень, силових вправ;
 • запобігання утворенню розтяжок і целюліту;
 • забезпечення тривалого відчуття ситості, стабілізація апетиту, харчової поведінки і, як наслідок, - схуднення, усунення зайвих кілограмів і підшкірних жирових відкладень;
 • поліпшення зорової функції.

Чудово позначається на роботі серцево-судинної системи, активізує природні захисні механізми, позитивно впливає на психоемоційний стан.

Де купити колаген в Україні – ціна на сайті WaySport.ua

Якщо ви шукаєте, де купити колаген в Києві і Україні, в каталозі нашого інтернет-магазину ви знайдете добавки, які підійдуть саме вам. Ми пропонуємо вашій увазі широкий асортимент товарів найвищої якості від провідних виробників світу: BioTech, OstroVit, Puritan's Pride, Ironflex, Olimp та ін. Вся продукція повністю оригінальна і сертифікована належним чином.

Часто задавані питання

Ціна на Колаген від 25 грн до 2257 грн.

Замовити Колаген Ви можете на нашому інтернет-магазині WaySport.ua через корзину, а також по телефону або прийти в наші офлайн магазини за адресою:

 • Черкаси, бул. Шевченка 385, ТРЦ Depot, 2 поверх;
 • Черкаси, бул. Шевченка, 195;
 • Кропивницький, вул. Велика Перспективна 48, ТРЦ Depot, 1 поверх.

Доставка Колаген здійснюється Новою поштою, УкрПоштою, а також доступний самовивіз із наших магазинів.

Оплатити Колаген Ви можете картою на сайті або під час отримання товару у відділені Нової пошти. У випадку, якщо Ви оформили самовивіз із наших магазинів за товар можете оплатити на касі магазина.

Підписатися на нашу розсилку

щоб отримувати свіжі новини про акції та знижки

0 800 403 173