Безкоштовна доставка від 1000 грн.
398 грн
(0)

Extrifit Collagen Hydrolysate 200.000 мг Liquid (1000 мл) - питний колаген з різними фруктовими смаками, посилений комплексом вітамінів. Відновлює і зміцнює хрящову тканину, підвищує пружність шкіри.

Купити
418 грн
(0)

Комплексна харчова добавка KFD Premium Collagen +на основі високоякісного колагену призначена для підтримки роботи суглобів, хрящів і сухожиль, а також для здоров'я і краси шкіри, волосся і нігтів.

Купити
339 грн
(0)

OstroVit Collagen Marine + Hyaluronic Acid + Vitamin C - капсульована добавка, яка містить морський колаген і дві кислоти: аскорбінову і гіалуронову. Відновлює суглоби, сприяє швидкому зрощенню кісток, піклується про зуби.

Купити
548 грн
(1)

Collaregen Titanium від Olimp - високоефективний комплекс на основі колагену і вітаміну С. Призначений для профілактики і зміцнення здоров'я опорно-рухового апарату при важких фізичних навантаженнях або вікових змінах.

Купити
248 грн
(0)

OstroVit Collagen + Vitamin C - порошкоподібна добавка без консервантів, що містить комбінацію колагену і аскорбінової кислоти. Збільшує щільність білкових волокон, проявляє антиоксидантні властивості, регенерує м'язи і хрящі, зміцнює імунітет.

Купити
397 грн
(0)

OstroVit Collagen + Vitamin C - порошкоподібний гідролізований колаген, збагачений легкозасвоюваною L-аскорбіновою кислотою. Забезпечує хрящову тканину будівельними елементами, запобігає травмам.

Купити
349 грн
(0)

OstroVit Marine Collagen 1020 - капсульовані пептиди риб'ячого жиру. Добавка призначена для тих, хто посилено займається спортом або відновлюється після травми. Зміцнює і оздоровлює кістки і суглоби.

Купити
245 грн
(0)

Olimp Kolagen Activ Plus Sport - льодяники з цитрусовим смаком, які містять колаген, вітаміни і мінерали. Сприяє утворенню колагену для забезпечення нормального функціонування опорно-рухового апарату і здоров'я організму в цілому .

Купити
358 грн
(1)

Trec COLLAGEN RENOVER - добавка, яка містить гідролізований колаген, збагачений аскорбіновою кислотою. Зміцнює кістки і хрящі, забезпечує їх правильне функціонування, використовується для профілактики травм.

Купити
228 грн
(0)

Olimp Kolagen Activ Plus -це препарат, який забезпечує пружність і еластичність шкіри, здоров'я і повноцінну активність опорно-рухового апарату при високих фізичних навантаженнях і в період відновлення після травм.

Купити
372 грн
(0)

Харчова добавка Puritan's Pride Hydrolyzed Collagen містить колаген I і III типів в таблетках. Допомагає зберегти здоров'я і рухливість суглобів, зв'язок, хрящів. Підтримує красу і пружність шкіри.

Купити
279 грн
(0)

Націлений на здоров'я шкіри, сухожиль і артерій. Містить пептиди колагену високої чистоти типу I, отримані з тілапії і пангасіуса

Купити
468 грн
(0)

Pure Gold Protein Collagen - колаген I і III типів з вітаміном С і цинком. Незамінний для здоров'я суглобів, зв'язок і судин. Покращує стан шкіри.

Купити
418 грн
(0)
Купити
696 грн
(0)
Купити
179 грн
(1)

OstroVit Collagen - таблетований гідролізований колаген. Збільшує еластичність шкіри, сприятливо впливає на суглоби, кістки, сухожилля, рогівку ока. Корисний при високих навантаженнях на суглоби, допомагає швидше одужати після травми.

Купити
289 грн
(0)

Pure Gold Protein Collagen - рибний колаген з вітаміном С і цинком. Незамінний для здоров'я суглобів, зв'язок і судин. Покращує стан шкіри.

Купити
647 грн
(0)

BioTech (USA) Collagen 300 грам - вітамінізована порошкова суміш колагену з гіалуроновою кислотою. Зміцнює суглоби, підвищує регенерацію, захищає від окисного стресу, сприяє уповільненню старіння.

Купити
446 грн
(0)

Pure Gold Protein Collagen - колаген I і III типів з вітаміном С і цинком. Незамінний для здоров'я суглобів, зв'язок і судин. Покращує стан шкіри.

Купити
396 грн
(0)

Nosorog Collagen Hydrolyzed - порошкоподібний гідролізований колаген, вітамінізований аскорбіновою кислотою. Для зміцнення зв'язок і суглобів, підживлення сполучної тканини амінокислотами, зниження ризику травми.

Купити
498 грн
(0)

OstroVit Marine Collagen - легкорозчинна порошкоподібна добавка, яка містить добре засвоювані пептиди морського колагену. Зміцнює кістки, суглоби, волосся, оздоровлює шкіру і сповільнює її старіння.

Купити
318 грн
(0)

Adrenaline Marine Collagen з Hyaluronic Acid and Vitamin C 120 капс - добавка морського колагену з гіалуроновою та аскорбіновою кислотами. Захищає тканини від вільних радикалів, дбає про шкіру, уповільнює старіння.

Купити
289 грн
(0)

Pure Gold Protein Collagen -гідролізованний яловичий колаген для здоров'я суглобів, зв'язок, кісток, а також відмінного стану шкіри і волосся.

Купити
468 грн
(1)

BioTech (USA) Hyaluronic & Collagen - комбінована добавка колагену і гіалуронової кислоти в капсулах для відновлення еластичності шкіри і запобігання її передчасному старінню. Живить шкіру, зміцнює суглоби, розгладжує зморшки.

Повідомити

Колаген

Для молодості шкіри, росту м'язів, зміцнення суглобово-рухового апарату організму необхідний колаген. Отримати дану речовину можна з деяких продуктів харчування і спеціалізованих препаратів, харчових добавок.

Що таке колаген?

Колаген - це специфічний різновид білка, що містить в своєму складі водень, цінні амінокислоти, вуглець, а також кисень. Людський організм складається з колагену орієнтовно на 30%. Проте з віком або при впливі деяких несприятливих факторів його кількість знижується, що спричиняє за собою небажані наслідки, веде до передчасного старіння.

Типи колагену в організмі

Фахівці виділяють 3 основних типи колагену:

 • 1-й - необхідний для суглобів, хрящів, хребетного стовпа. Важливий також для зубів і зорових органів
 • 2-й - відповідає за здоров'я міжхребцевих дисків, склоподібного тіла очного яблука
 • 3-й - знаходиться в легенях, матці, сполучних оболонках кісткового мозку

Крім того, виділяється тваринна і морська форма білка. Перший вид утворюється в шкірі, хрящах і кістках великих тварин. Другий - добувається з риби і певних частинок мешканців підводного світу.

Всього ж в організмі міститься 28 різновидів речовини, що виконують свої важливі функції і завдання.

Користь колагену для шкіри, нігтів, волосся і організму в цілому

Колаген - важливий елемент краси. Він сприяє підвищенню еластичності і пружності шкірних покривів, уповільнює природні процеси старіння і прояви змін вікового характеру, ефективно розгладжує зморшки і мімічні складки. Завдяки яскраво вираженим зволожуючим властивостям забезпечує ефект ліфтингу.

Зміцнює нігтьові пластини, стимулює їх зростання. Попереджає розшарування і інші проблеми.

Для волосся колаген несе величезну користь, гарантуючи:

 • Захист від впливу негативних зовнішніх чинників
 • Надання здорового блиску і сяйва
 • Збільшення густоти і активізацію процесів росту
 • Зміцнення волосяних фолікулів
 • Усунення посічених кінчиків

В цілому цей унікальний білок стабілізує гормональний фон в організмі. Сприятливо позначається на стані і функціонуванні опорно-рухового апарату, покращує роботу органів шлунково-кишкового тракту.

Крім того, клінічно доведено корисну дію колагену на здоров'я суглобів і зв'язок. Колаген робить суглоби більш рухливими, гнучкими і еластичними. Попереджає розвиток артрозу, артритів, остеопорозов, бурситів, синуситів та інших подібних патологій.

В значній мірі знижує ризики отримання травматичних ушкоджень, в тому числі і спортивного характеру. Під його впливом зв'язки стають більш розтяжними, а хрящі рятуються від руйнування. Затримує вологу і стимулює процеси продукування синовіальної рідини. Виконує амортизуючу функцію.

Як ми руйнуємо наш колаген?

Колаген руйнується не тільки в результаті старіння організму, але і під впливом цілої низки чинників:

 • Куріння
 • Зловживання цукром, солодощами, кондитерськими виробами
 • Частого відвідування солярію, тривалого перебування на сонці, впливу ультрафіолетового випромінювання
 • Руйнується дана речовина і при аутоімунних розладах, порушеннях метаболізму і обміну речовин

Переваги колагену

Колаген характеризується наявністю наступних незаперечних переваг і корисних якостей:

 • Омолоджуюча дія
 • Уповільнення настання клімактеричного періоду у представниць прекрасної статі
 • Зміцнення опорно-рухової системи
 • Підвищення результативності та продуктивності спортивних тренінгів, фізичних навантажень, силових вправ
 • Перешкода утворення розтяжок і целюліту
 • Забезпечення тривалого відчуття ситості, стабілізація апетиту, харчової поведінки і, як наслідок, - схуднення, усунення зайвих кілограмів і підшкірних жирових відкладень
 • Поліпшення зорової функції

Чудово позначається на роботі серцево-судинної системи, активізує природні захисні механізми, позитивно позначається на психоемоційному стані.

Купити колаген з доставкою по всій Україні за найвигіднішою ціною спортивне харчування waysport.