Ми працюємо!
RU UA
Фільтри
738 грн
(1)

Universal Nutrition Collagen - порошкова добавка на основі гідролізованого колагену. Покращує рухливість суглобів, збільшує еластичність шкіри, запобігає травмам. Особливо корисна при вікових змінах і високих навантаженнях.

Купити
274 грн
(2)

OstroVit Collagen + Vitamin C - порошкоподібна добавка без консервантів, що містить комбінацію колагену і аскорбінової кислоти. Збільшує щільність білкових волокон, проявляє антиоксидантні властивості, регенерує м'язи і хрящі, зміцнює імунітет.

Купити
389 грн
(0)

IronFlex Collagen Marine – високоякісний морський колаген, доповнений гіалуроновою кислотою та вітаміном С, в таблетках. Позитивно впливає на шкіру, робить її пружною і еластичною. Покращує стан волосся, нігтів.

Купити
468 грн
(1)

OstroVit Collagen + Vitamin C - порошкоподібний гідролізований колаген, збагачений легкозасвоюваною L-аскорбіновою кислотою. Забезпечує хрящову тканину будівельними елементами, запобігає травмам.

Купити
279 грн
(2)

Націлений на здоров'я шкіри, сухожиль і артерій. Містить пептиди колагену високої чистоти типу I, отримані з тілапії і пангасіуса

Купити
895 грн
(0)

Scitec Nutrition Collagen Liquid 1000 мл - ароматизований рідкий колаген із вітаміном В6. Зміцнює суглоби, волосся, нігті. Зменшує біль у суглобах, відновлює тканини хряща, покращує стан шкіри.

Купити
905 грн
(0)

MST Collagen Pertides + Biotin (1000 мл) – пептиди німецького колагену з біотином та вітаміном С у формі напою з апельсиновим смаком. Покращує стан суглобів, зміцнює нігті та волосся, уповільнює появу зморшок.

Купити
548 грн
(1)

Extrifit Collagen Hydrolysate 200.000 мг Liquid (1000 мл) - питний колаген з різними фруктовими смаками, посилений комплексом вітамінів. Відновлює і зміцнює хрящову тканину, підвищує пружність шкіри.

Купити
749 грн
(1)

Collaregen Titanium від Olimp - високоефективний комплекс на основі колагену і вітаміну С. Призначений для профілактики і зміцнення здоров'я опорно-рухового апарату при важких фізичних навантаженнях або вікових змінах.

Купити
338 грн
(1)

Power Pro Collagen Pro + Vitamin C 310 грам - добавка колагену для здоров'я шкіри, кісток, суглобів. Виводить токсини, покращує стан нігтів та волосся. Продукт посилений вітаміном С, необхідним вироблення колагену.

Купити
542 грн
(0)

Puritan's Pride UC-II 40 мг Active Collagen Compound – запатентований колагеновий комплекс у капсулах швидкого вивільнення. Достатньо однієї капсули на добу для повноцінної підтримки комфорту суглобів.

Купити
578 грн
(1)

Trec COLLAGEN RENOVER - добавка, яка містить гідролізований колаген, збагачений аскорбіновою кислотою. Зміцнює кістки і хрящі, забезпечує їх правильне функціонування, використовується для профілактики травм.

Купити
428 грн
(0)

Webber Naturals Collagen + Lysine + Vitamin C – особливе поєднання колагену, лізину та вітаміну С в таблетках. Сприяє утворенню колагену і сполучної тканини в організмі. Забезпечує підтримку кісток, хрящів, зубів та ясен.

Купити
994 грн
(0)

MST Collagen for Joints – високоефективний колаген, підсилений глюкозаміну сульфатом, хондроїтину сульфатом, MSM, гіалуроновою кислотою, в формі рідини. Сприяє природньому оновленню хрящів. Покращує рухливість суглобів.

Купити
969 грн
(1)

BioTech (USA) Collagen Liquid 1000 мол - рідкий ароматизований колаген з вітамінами і мінералами. Без глютену, лактози і цукру, солодкий на смак. Зміцнює м'язи і суглоби, омолоджує шкіру, захищає від вільних радикалів.

Купити
660 грн
(1)

Swanson Hydrolyzed Collagen Type I & III + Vitamin C – колаген в таблетках. Дарує шкірі більш молодий вигляд. Забезпечує здоров’я та красу волосся і нігтів. Запобігає розвитку захворювань опорно-рухового апарату.

Купити
278 грн
(0)

Trec Endurance Collagen 4 Runners – колаген з гіалуроновою кислотою в желатинових капсулах. Забезпечує еластичність сполучної тканини в організмі. Підтримує здорову роботу суглобів.

Купити
135 грн
(0)

AllNutrition Collagen-Beauty – високоякісний колаген в шипучих таблетках. Піклується про здоров’я та красу шкіри, волосся і нігтів. Захищає хрящову тканину. Забезпечує рухливість суглобів.

Купити
589 грн
(0)

Webber Naturals Collagen30 2500 мг 180 табл - пептиди бичачого колагену для зменшення зморшок, уповільнення старіння шкіри, зміцнення суглобів, кісток, нігтьових пластин та волосся.

Купити
284 грн
(0)

Olimp Kolagen Activ Plus Sport - льодяники з цитрусовим смаком, які містять колаген, вітаміни і мінерали. Сприяє утворенню колагену для забезпечення нормального функціонування опорно-рухового апарату і здоров'я організму в цілому .

Купити
658 грн
(0)

MST Collagen + Vitamin С – високоякісний гідролізований колаген, підсилений вітаміном С, в формі порошку. Дбає про шкіру, ефективно бореться зі зморшками. Надає суглобам захист від болю та стресу.

Купити
659 грн
(0)

Webber Naturals Collagen30 Marine 120 капс - суміш гідролізованих пептидів рибного колагену та олігопептидів еластину. Зміцнює суглоби, знімає біль, омолоджує шкіру.

Купити
228 грн
(0)

IronFlex Collagen – високоякісний гідролізований колаген в таблетках. Допомагає зміцнити кістки і суглоби, підтримує їх функціонування. Забезпечує здоровий натяг шкіри, зберігає її стійкою, еластичною.

Купити
785 грн
(1)

BioTech (USA) Collagen 300 грам - вітамінізована порошкова суміш колагену з гіалуроновою кислотою. Зміцнює суглоби, підвищує регенерацію, захищає від окисного стресу, сприяє уповільненню старіння.

Купити
886 грн
(0)

MST Collagen Hydrolysate – гідролізат колагену, підсилений вітаміном С, у таблетованій форі. Покращує стан шкіри та нігтів. Захищає суглоби. Чинить позитивний вплив на ріст м’язів.

Купити
456 грн
(0)

Pure Gold Protein Marine Collagen 100 капс - рибний колаген у формі гідролізованих пептидів. Добре засвоюється, стимулює синтез власного колагену, підтримує суглоби та зв'язки.

Купити
438 грн
(1)

OstroVit Collagen Marine + Hyaluronic Acid + Vitamin C - капсульована добавка, яка містить морський колаген і дві кислоти: аскорбінову і гіалуронову. Відновлює суглоби, сприяє швидкому зрощенню кісток, піклується про зуби.

Повідомити
489 грн
(0)

Natrol Collagen Skin Renewal Advanced Beauty - комплексна таблетована добавка з пептидами колагену для боротьби зі зморшками. Надає шкірі сяйва, робить її пружною, еластичною та шовковистою. Зменшує зморшки навколо очей, бореться із целюлітом.

Повідомити
446 грн
(0)

Pure Gold Protein Collagen - колаген I і III типів з вітаміном С і цинком. Незамінний для здоров'я суглобів, зв'язок і судин. Покращує стан шкіри.

Повідомити
468 грн
(0)

Pure Gold Protein Collagen - колаген I і III типів з вітаміном С і цинком. Незамінний для здоров'я суглобів, зв'язок і судин. Покращує стан шкіри.

Повідомити
289 грн
(1)

Pure Gold Protein Collagen -гідролізованний яловичий колаген для здоров'я суглобів, зв'язок, кісток, а також відмінного стану шкіри і волосся.

Повідомити
495 грн
(1)

Quamtrax Collagen Plus with Peptan 350 грам - колагенова добавка з гідролізату бичачого колагену з гіалуроновою кислотою, мінералами та вітамінами. Підтримує функціональність суглобів та м'язів, уповільнює старіння шкіри.

Повідомити
360 грн
(0)

Quamtrax Collagen 300 грам - гідролізований натуральний колаген, посилений карбонатом магнію. Відновлює суглоби та зв'язки, підтримує роботу м'язів.

Повідомити
338 грн
(2)

Quamtrax Marine Collagen Plus with Peptan 120 табл - гідролізат морського колагену, що відрізняється підвищеною біодоступністю. Відновлює хрящову тканину, зміцнює кістки.

Повідомити
588 грн
(0)

Ultra Woman ™ Collagen Support - це харчова добавка, що складається з комплексу поживних речовин для поліпшення стану і зовнішнього вигляду шкіри. Підвищує еластичність, допомагає розгладити мімічні лінії і зморшки.

Повідомити
770 грн
(0)

Energy Body Systems Kollagen Plus Vitamin C 1000 мл – рідкий високоякісний колаген з аскорбіновою кислотою. Підтримує регенерацію кісток та суглобів, зміцнює судини, уповільнює старіння.

Повідомити
329 грн
(0)

SAN Collagen Types 1&3 (200 грам) - натуральний колаген 1 та 3 типів, що підтримує сполучні тканини. Зміцнює нігті та волосся, зберігає гладкість та еластичність шкіри, корисний для суглобів та кісток.

Повідомити
249 грн
(0)

SAN Collagen Types 1&3 (90 табл) - добавка колагену 1 та 3 типів, збагачена кальцієм, натрієм та вітаміном С. Зберігає пружність шкіри, уповільнює старіння, зміцнює суглоби та кістки, стимулює синтез колагену.

Повідомити
689 грн
(1)

AllNutrition Collagen Pro - це комплекс 17 активних інгредієнтів найвищої якості. Містить гідролізований колаген II типу, глюкозамін і хондроїтинсульфат, екстракти рослин, вітаміни і мінерали. Захищає суглоби і хрящ, підвищує мобільність, покращує зовнішній вигляд шкіри, волосся і нігтів.

Повідомити
399 грн
(0)

Scitec Nutrition Collagen Liquid 500 мл - добавка гідролізованого рідкого колагену, збагаченого вітаміном В6 та амінокислотами. Зміцнює суглоби, нігті, волосся, покращує стан шкіри, підвищує регенерацію. Приємний на смак.

Повідомити
338 грн
(0)
Повідомити
696 грн
(0)
Повідомити
548 грн
(1)

IronMaxx Collagen Zero Powder + Vitamin C - колагенова добавка з аскорбіновою кислотою для зміцнення суглобів, зв'язок та кісток, покращення стану волосся та шкіри, уповільнення старіння.

Повідомити
397 грн
(0)
Повідомити
288 грн
(0)
Повідомити
679 грн
(0)

Biocell Collagen II 500 мг + Hyaluronic Acid від компанії Puritan`s Pride підтримує здоров'я шкіри, підвищує еластичність і пружність, перешкоджає появі мімічних ліній і зморшок. Благотворно впливає на стан суглобово-зв'язкового апарату.

Повідомити
239 грн
(0)
Повідомити
218 грн
(0)
Повідомити
328 грн
(0)

Myprotein Beauty Collagen 400 мг – високоякісний колаген I типу в желатинових капсулах. Позитивно впливає на стан шкіри. Підтримує здоров’я зв’язок, сухожиллів.

Повідомити
289 грн
(0)

Pure Gold Protein Collagen - рибний колаген з вітаміном С і цинком. Незамінний для здоров'я суглобів, зв'язок і судин. Покращує стан шкіри.

Повідомити
26 грн
(0)

Power Pro Collagen Pro - вітамінізований рідкий колаген, посилений кофеїном і таурином. Покращує регенерацію сполучних тканин, зміцнює зв'язки, підвищує еластичність шкіри.

Повідомити
208 грн
(0)
Повідомити
428 грн
(0)

SAN Collagen Types 1&3 (180 табл) - натуральний колаген, отриманий з великої рогатої худоби, збагачений аскорбатом калію. Відновлює структуру волосся та нігтів, зміцнює суглоби, підвищує еластичність шкіри.

Повідомити
349 грн
(0)

OstroVit Marine Collagen 1020 - капсульовані пептиди риб'ячого жиру. Добавка призначена для тих, хто посилено займається спортом або відновлюється після травми. Зміцнює і оздоровлює кістки і суглоби.

Повідомити
465 грн
(1)

Харчова добавка Puritan's Pride Hydrolyzed Collagen містить колаген I і III типів в таблетках. Допомагає зберегти здоров'я і рухливість суглобів, зв'язок, хрящів. Підтримує красу і пружність шкіри.

Повідомити
554 грн
(0)

MST Colagen + Biotin 1000 мл – високоякісні пептиди німецького колагену з біотином, збагачені вітаміном С. Підтримують сполучні тканини, уповільнюють старіння, зміцнюють кістки.

Повідомити
195 грн
(0)

Sporter Collagen Peptane Plus 2200 мг – гідролізат колагену в таблетках, посилений комплексом вітамінів та мінералів. Підтримує сполучні тканини, підвищує імунітет.

Повідомити
299 грн
(0)

Collango Basic Collagen 300 грам - натуральний свинячий колаген з нейтральним смаком та запахом. Відновлює суглоби та зв'язки, зміцнює нігті та волосся, уповільнює старіння.

Повідомити
22 грн
(0)

Pure Gold Protein Collagen - колаген I і III типів з вітаміном С і цинком. Незамінний для здоров'я суглобів, зв'язок і судин. Покращує стан шкіри.

Повідомити
629 грн
(0)

Webber Naturals Collagen30 2500 мг + Hyaluronic Acid – високоефективне поєднання легкозасвоюваного гідролізованого колагену та гіалуронової кислоти в таблетках. Зменшує зморшки під очима. Допомагає послабити біль у суглобах.

Повідомити
Колаген

Для молодості шкіри, росту м'язів, зміцнення суглобово-рухового апарату організму необхідний колаген. Отримати дану речовину можна з деяких продуктів харчування і спеціалізованих препаратів, харчових добавок.

Що таке колаген?

Колаген - це специфічний різновид білка, що містить в своєму складі водень, цінні амінокислоти, вуглець, а також кисень. Людський організм складається з колагену орієнтовно на 30%. Проте з віком або при впливі деяких несприятливих факторів його кількість знижується, що спричиняє за собою небажані наслідки, веде до передчасного старіння.

Типи колагену в організмі

Фахівці виділяють 3 основних типи колагену:

 • 1-й - необхідний для суглобів, хрящів, хребетного стовпа. Важливий також для зубів і зорових органів
 • 2-й - відповідає за здоров'я міжхребцевих дисків, склоподібного тіла очного яблука
 • 3-й - знаходиться в легенях, матці, сполучних оболонках кісткового мозку

Крім того, виділяється тваринна і морська форма білка. Перший вид утворюється в шкірі, хрящах і кістках великих тварин. Другий - добувається з риби і певних частинок мешканців підводного світу.

Всього ж в організмі міститься 28 різновидів речовини, що виконують свої важливі функції і завдання.

Користь колагену для шкіри, нігтів, волосся і організму в цілому

Колаген - важливий елемент краси. Він сприяє підвищенню еластичності і пружності шкірних покривів, уповільнює природні процеси старіння і прояви змін вікового характеру, ефективно розгладжує зморшки і мімічні складки. Завдяки яскраво вираженим зволожуючим властивостям забезпечує ефект ліфтингу.

Зміцнює нігтьові пластини, стимулює їх зростання. Попереджає розшарування і інші проблеми.

Для волосся колаген несе величезну користь, гарантуючи:

 • Захист від впливу негативних зовнішніх чинників
 • Надання здорового блиску і сяйва
 • Збільшення густоти і активізацію процесів росту
 • Зміцнення волосяних фолікулів
 • Усунення посічених кінчиків

В цілому цей унікальний білок стабілізує гормональний фон в організмі. Сприятливо позначається на стані і функціонуванні опорно-рухового апарату, покращує роботу органів шлунково-кишкового тракту.

Крім того, клінічно доведено корисну дію колагену на здоров'я суглобів і зв'язок. Колаген робить суглоби більш рухливими, гнучкими і еластичними. Попереджає розвиток артрозу, артритів, остеопорозов, бурситів, синуситів та інших подібних патологій.

В значній мірі знижує ризики отримання травматичних ушкоджень, в тому числі і спортивного характеру. Під його впливом зв'язки стають більш розтяжними, а хрящі рятуються від руйнування. Затримує вологу і стимулює процеси продукування синовіальної рідини. Виконує амортизуючу функцію.

Як ми руйнуємо наш колаген?

Колаген руйнується не тільки в результаті старіння організму, але і під впливом цілої низки чинників:

 • Куріння
 • Зловживання цукром, солодощами, кондитерськими виробами
 • Частого відвідування солярію, тривалого перебування на сонці, впливу ультрафіолетового випромінювання
 • Руйнується дана речовина і при аутоімунних розладах, порушеннях метаболізму і обміну речовин

Переваги колагену

Колаген характеризується наявністю наступних незаперечних переваг і корисних якостей:

 • Омолоджуюча дія
 • Уповільнення настання клімактеричного періоду у представниць прекрасної статі
 • Зміцнення опорно-рухової системи
 • Підвищення результативності та продуктивності спортивних тренінгів, фізичних навантажень, силових вправ
 • Перешкода утворення розтяжок і целюліту
 • Забезпечення тривалого відчуття ситості, стабілізація апетиту, харчової поведінки і, як наслідок, - схуднення, усунення зайвих кілограмів і підшкірних жирових відкладень
 • Поліпшення зорової функції

Чудово позначається на роботі серцево-судинної системи, активізує природні захисні механізми, позитивно позначається на психоемоційному стані.

Купити колаген з доставкою по всій Україні за найвигіднішою ціною спортивне харчування waysport.