Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 1500 грн
RU UA
Фільтри
-5%
660 грн 695 грн
(2)

Ultimate Nutrition Glucosamine Chondroitin MSM 90 табл - це ефективний комплекс хондропротекторів на основі глюкозаміну, хондроїтину та MSM (метилсульфонілметан), що забезпечує здоров'я, максимальну гнучкість та рухливість суглобів та зв'язок.

Купити
-15%
676 грн 795 грн
(8)

Nutrend Flexit Gold Drink - комбінований розчинний напій-хондропротектор із фруктовими смаками. Містить колагеновий пептид, вітаміни та екстракт босвелії.

Купити
274 грн
(2)

OstroVit Collagen + Vitamin C - порошкоподібна добавка без консервантів, що містить комбінацію колагену і аскорбінової кислоти. Збільшує щільність білкових волокон, проявляє антиоксидантні властивості, регенерує м'язи і хрящі, зміцнює імунітет.

Купити
196 грн
(1)

OstroVit Collagen - таблетований гідролізований колаген. Збільшує еластичність шкіри, сприятливо впливає на суглоби, кістки, сухожилля, рогівку ока. Корисний при високих навантаженнях на суглоби, допомагає швидше одужати після травми.

Купити
468 грн
(1)

OstroVit Collagen + Vitamin C - порошкоподібний гідролізований колаген, збагачений легкозасвоюваною L-аскорбіновою кислотою. Забезпечує хрящову тканину будівельними елементами, запобігає травмам.

Купити
-7%
1 672 грн 1 798 грн
(7)

Universal Nutrition Animal Flex - вітамінно-мінеральний засіб для відновлення суглобів, зняття запалення, поліпшення працездатності суглобово-зв'язкового апарату. Захищає від пошкодження, знімає біль, підвищує витривалість.

Купити
438 грн
(1)

OstroVit Collagen Marine + Hyaluronic Acid + Vitamin C - капсульована добавка, яка містить морський колаген і дві кислоти: аскорбінову і гіалуронову. Відновлює суглоби, сприяє швидкому зрощенню кісток, піклується про зуби.

Купити
541 грн
(1)

Комплексна харчова добавка KFD Premium Collagen +на основі високоякісного колагену призначена для підтримки роботи суглобів, хрящів і сухожиль, а також для здоров'я і краси шкіри, волосся і нігтів.

Купити
328 грн
(1)

OstroVit GLUCOSAMINE + MSM + CHONDROITIN - комплексна харчова добавка у вигляді таблеток, що зміцнює суглоби і хрящі. Посилює суглоби і зв'язки, запобігає травми. Особливо корисна в періоди підвищених фізичних навантажень.

Купити
1 445 грн
(3)

Universal Nutrition Animal Flex - комплексний порошковий препарат, призначений для захисту зв'язок і суглобів. Комбінація глюкозаміну, хондроїтину і метилсульфонілметану має потужні властивості хондропротектора.

Купити
497 грн
(1)

OstroVit Marine Collagen - легкорозчинна порошкоподібна добавка, яка містить добре засвоювані пептиди морського колагену. Зміцнює кістки, суглоби, волосся, оздоровлює шкіру і сповільнює її старіння.

Купити
372 грн
(1)

BioTech (USA) Hyaluronic & Collagen - комбінована добавка колагену і гіалуронової кислоти в капсулах для відновлення еластичності шкіри і запобігання її передчасному старінню. Живить шкіру, зміцнює суглоби, розгладжує зморшки.

Купити
428 грн
(0)

Puritan's Pride Glucosamine Sulfate 1000 мг – високоякісний глюкозамін сульфат в желатинових капсулах швидкого вивільнення. Живить суглоби. Допомагає подолати скутість та дискомфортні відчуття в них.

Купити
723 грн
(1)

BioTech (USA) Hyaluronic & Collagen - капсульована добавка, яка містить гіалуронову кислоту і колаген для відновлення сполучних тканин та запобігання ранньому старінню.

Купити
620 грн
(1)

Universal Nutrition Glucosamine Chondroitin MSM - таблетована добавка, яка надає суглобам еластичності і відновлює їх. Глюкозамін зміцнює суглоби, хондроїтин підвищує еластичність хрящів, MSM бере участь в синтезі колагену.

Купити
619 грн
(1)

Universal Nutrition Glucosamine Chondroitin MSM Sport 90 табл - комбінована добавка для зміцнення хрящів, суглобів, зв'язок. Покращує стан нігтів та волосся, уповільнює старіння, підтримує пружність шкіри.

Купити
328 грн
(1)

OstroVit Marine Collagen Tabs + Hyaluronic Acid + Vitamin C – ефективна композиція колагену морської риби, гіалуронової кислоти та вітаміну С в таблетках. Зберігає шкіру еластичною та пружною. Підтримує здорове функціонування суглобів, кісток.

Купити
385 грн
(1)

OstroVit Marine Collagen 1020 - капсульовані пептиди риб'ячого жиру. Добавка призначена для тих, хто посилено займається спортом або відновлюється після травми. Зміцнює і оздоровлює кістки і суглоби.

Купити
764 грн
(1)

BioTech (USA) Arthro Forte – унікальний комплекс рослинних екстрактів,глюкозаміну, хондроїтину, МСМ, гідролізованого порошку хряща та вітаміну С в таблетках. Сприяє здоровому синтезу колагену. Підтримує нормальний стан та функції хряща суглобу.

Купити
-7%
1 062 грн 1 142 грн
(1)

FA Napalm Flex – потужний комплекс 18 активних інгредієнтів, включно з натуральними рослинними екстрактами, в пакетиках. Сприяє формуванню здорової сполучної тканини. Підтримує нормальне функціонування кісток і хрящів.

Купити
269 грн
(0)

OstroVit Glucosamine - фрагментований для кращого засвоєння однокомпонентний продукт на основі глюкозаміну сульфату. Зміцнює хрящі, зв'язки і сухожилля. Не містить консервантів, барвників, наповнювачів. Тільки діюча речовина.

Купити
-14%
514 грн 598 грн
(3)

Nutrend Flexit Drink - протеїнова добавка з колагеном і гіалуроновою кислотою для підтримки суглобів і сухожиль, шкіри, волосся і нігтів. Збагачена вітамінами, мінералами, амінокислотами.

Купити
578 грн
(1)

Trec COLLAGEN RENOVER - добавка, яка містить гідролізований колаген, збагачений аскорбіновою кислотою. Зміцнює кістки і хрящі, забезпечує їх правильне функціонування, використовується для профілактики травм.

Купити
578 грн
(1)

Ultimate Nutrition Glucosamine Chondroitin MSM 158 грам - це унікальний комплекс, розроблений для підтримки еластичності та міцності суглобів, зв'язок та хрящів. З ним ви зможете примножити спортивні показники та одночасно захистити опорно-рухову систему під час тренувань.

Купити
389 грн
(1)

IronFlex Collagen Marine – високоякісний морський колаген, доповнений гіалуроновою кислотою та вітаміном С, в таблетках. Позитивно впливає на шкіру, робить її пружною і еластичною. Покращує стан волосся, нігтів.

Купити
1 430 грн
(1)

Bad Ass Flex – унікальний комплекс 18 цінних інгредієнтів. Чинить благотворний комплексний вплив на весь опорно-руховий апарат. Піклується про здоров’я кісток, хрящів та суглобів.

Купити
428 грн
(0)

SAN Collagen Types 1&3 (90 табл) - добавка колагену 1 та 3 типів, збагачена кальцієм, натрієм та вітаміном С. Зберігає пружність шкіри, уповільнює старіння, зміцнює суглоби та кістки, стимулює синтез колагену.

Купити
569 грн
(0)

VPLab Glucosamine Chondroitin MSM – передова комбінація глюкозаміну, хондроїтину та МСМ в таблетках. Підтримує здоров’я суглобів. Зберігає їх гнучкими й рухливими. Сприяє формуванню хрящової тканини. Володіє протизапальними властивостями.

Купити
198 грн
(1)

Puritan's Pride Glucosamine Chondroitin Complex - комплексний препарат в капсулах для підтримки здоров'я опорно-рухового апарату. Підсилює вироблення колагену, забезпечує хороший стан хрящів, сухожиль, суглобів.

Купити
258 грн
(1)

OstroVit Glucosamine - добавка на основі сульфату глюкозаміну, що оберігає хрящі та суглоби від руйнування. Допомагає швидше відновлювати сполучну тканину, збільшує вироблення внутрішньосуглобової змазки.

Купити
465 грн
(1)

Харчова добавка Puritan's Pride Hydrolyzed Collagen містить колаген I і III типів в таблетках. Допомагає зберегти здоров'я і рухливість суглобів, зв'язок, хрящів. Підтримує красу і пружність шкіри.

Купити
278 грн
(2)

Trec Endurance Collagen 4 Runners – колаген з гіалуроновою кислотою в желатинових капсулах. Забезпечує еластичність сполучної тканини в організмі. Підтримує здорову роботу суглобів.

Купити
398 грн
(1)

Power Pro Collagen Pro + Vitamin C 310 грам - добавка колагену для здоров'я шкіри, кісток, суглобів. Виводить токсини, покращує стан нігтів та волосся. Продукт посилений вітаміном С, необхідним вироблення колагену.

Купити
685 грн
(1)

SAN Collagen Types 1&3 (180 табл) - натуральний колаген, отриманий з великої рогатої худоби, збагачений аскорбатом калію. Відновлює структуру волосся та нігтів, зміцнює суглоби, підвищує еластичність шкіри.

Купити
778 грн
(1)

Biocell Collagen II 500 мг + Hyaluronic Acid від компанії Puritan`s Pride підтримує здоров'я шкіри, підвищує еластичність і пружність, перешкоджає появі мімічних ліній і зморшок. Благотворно впливає на стан суглобово-зв'язкового апарату.

Купити
298 грн
(1)

OstroVit Pharma Marine Collagen – колаген морських риб, підсилений гіалуроновою кислотою та вітаміном С, в капсулах. Покращує вироблення колагену в організмі. Сприяє здоровому функціонуванню хрящів, суглобів, сухожиль. Позитивно впливає на стан кісток, зубів, шкіри.

Купити
199 грн
(1)

Ostrovit MSM - таблетована органічна сірка, необхідна для регенерації зв'язок і сухожиль, зміцнює волосся і опорно-руховий апарат, а також здійснює антигістамінну та антитоксичну дію.

Купити
374 грн
(1)

Nosorog Glucosamine Chondroitin MSM - таблетований хондропротектор на основі комбінації глюкозаміну, хондроїтину і органічної сірки. Стимулює синтез білку, відновлює суглоби і уповільнює їх старіння.

Купити
1 289 грн
(0)

Universal Nutrition Animal Flex – потужний комплекс хондроїтину, глюкозаміну, MSM, гіалуронової кислоти, рослинних екстрактів та інших інгредієнтів в порційних пакетиках. Підтримує здоров’я суглобів. Покращує їх змащення. Прискорює відновлення.

Купити
539 грн
(1)

Nutrend Flexit Gelacoll – висококонцентрований гідролізат желатину, збагачений вітаміном С, в желатинових капсулах. Постачає в організм широкий спектр амінокислот і пептидів. Підтримує здорове функціонування кісток, хрящів і сполучної тканини.

Купити
285 грн
(0)

Olimp Arthroblock-це комплекс семи високоякісних активних інгредієнтів для підтримки повноцінної роботи опорно-рухового апарату. Препарат призначений як харчова добавка для фізично активних людей, людей похилого віку та з надмірною вагою.

Купити
798 грн
(0)

Webber Naturals Collagen30 Marine 120 капс - суміш гідролізованих пептидів рибного колагену та олігопептидів еластину. Зміцнює суглоби, знімає біль, омолоджує шкіру.

Купити
722 грн
(1)

Puritan's Pride Glucosamine Sulfate 1000 мг – високоякісний сульфат глюкозаміну в желатинових капсулах швидкого вивільнення. Забезпечує живлення суглобів. Підтримує їх комфортну рухливість.

Купити
1 436 грн
(1)

BioTech (USA) Arthro Guard Pack 30 пак - пакетована добавка для всебічної підтримки вашого організму. 1 пакет містить 2 таблетки глюкозаміну, таблетку рослинних екстрактів і по капсулі із лляною олією і вітамінами.

Купити
279 грн
(2)

Quamtrax Marine Collagen Plus with Peptan 120 табл - гідролізат морського колагену, що відрізняється підвищеною біодоступністю. Відновлює хрящову тканину, зміцнює кістки.

Купити
318 грн
(0)

OstroVit Chondroitin - таблетована добавка, яка містить хондроїтин. Попереджає пошкодження клітин хрящів і зв'язок, допомагає швидше відновлюватися після важких тренувань. Показаний спортсменам, а також людям із зайвою вагою.

Купити
543 грн
(1)

BioTech (USA) Chondroitin Glucosamine 60 капс - комбінована добавка класичної зв'язки хондроїтин-глюкозамін-МСМ. Підтримує здоров'я суглобів, зміцнює кістки.

Купити
-5%
693 грн 729 грн
(1)

ALLFLEX - це комплексний препарат на основі колагену і екстрактів рослин. Допомагає підтримувати здоров'я і рухливість суглобів, а також зменшує біль і запалення, пов'язані з інтенсивною фізичною активністю.

Купити
785 грн
(1)

BioTech (USA) Collagen 300 грам - вітамінізована порошкова суміш колагену з гіалуроновою кислотою. Зміцнює суглоби, підвищує регенерацію, захищає від окисного стресу, сприяє уповільненню старіння.

Купити
289 грн
(0)

IronFlex Boswellia Serrata 1000 мг – високоякісний екстракт босвеллії пильчастої в таблетках. Уповільнює руйнування хряща. Сприяє його відновленню. Послаблює больові відчуття в суглобах, протидіє їх скутості.

Купити
419 грн
(0)

Trec Collagen Liquid – рідкий колаген, підсилений вітаміном С. Підтримує здоров’я хрящів, суглобів та кісток. Сприяє власному виробництву колагену в організмі.

Купити
25 грн
(0)

Pure Gold Protein Collagold drink powder – гідролізовані пептиди колагену яловичини та риби, підсилені гіалуроновою кислотою, вітаміном С та цинком в формі порошку. Підтримує нормальний стан і функціонування кровоносних судин. Дбає про здоров’я кісток і зубів. Позитивно впливає на шкіру, волосся, нігті.

Купити
685 грн
(0)

EnergiVit VitaFlex Complex Drink – багатокомпонентний коплекс 9 активних речовин преміум-класу в швидкорозчинній формі в формі порошку. Підтримує здоров’я всього опорно-рухового апарату. Позитивно впливає на суглоби, хрящі та сполучні тканини.

Купити
339 грн
(1)

Webber Naturals MSM 1000 мг 160 табл - веганські таблетки з органічною сіркою для зняття болю та запальних процесів у суглобах, а також для підтримки здоров'я кишечника.

Купити
438 грн
(0)

IronFlex Triple Strength Glucosamine Chondroitin MSM – ідеально збалансована композиція глюкозаміну, хондроїтину, метилсульфонілметану в таблетках. Сприяє здоровому функціонуванню суглобів, хрящів, сухожиль, кісток. Покращує відновлення сполучної тканини. Протидіє руйнуванню хряща.

Купити
25 грн
(0)

Pure Gold Elite Сocktail Collagold drink powder – гідролізовані пептиди колагену яловичини та риби, збагачені гіалуроновою кислотою, вітаміном С та цинком, в формі порошку. Позитивно впливає на стан і функціонування кровоносних судин. Підтримує здоров’я кісток і зубів. Покращує стан шкіри, волосся, нігтів.

Купити
339 грн
(2)

Origin Collagen – високоефективний колаген у формі порошку. Підтримує роботу суглобово-зв'язувального апарату. Позитивно впливає на стан шкірного покриву та волосся.

Купити
979 грн
(1)

BioTech (USA) Arthro Forte Drink Powder – унікальне поєднання глюкозаміну, рослинних екстрактів, вітамінів С, D і K, кальцію в формі порошку. Забезпечує надійну підтримку кісток і хрящів. Сприяє здоровому функціонуванню суглобів.

Купити
448 грн
(1)

Webber Naturals NEM 500 мг 30 капс - добавка для зміцнення суглобів та покращення їхньої рухливості на основі яєчної шкаралупи. Знімає больовий синдром, підтримує хрящову тканину.

Купити
548 грн
(1)

Extrifit Collagen Hydrolysate 200.000 мг Liquid (1000 мл) - питний колаген з різними фруктовими смаками, посилений комплексом вітамінів. Відновлює і зміцнює хрящову тканину, підвищує пружність шкіри.

Купити

Вітаміни для суглобів і зв'язок - це незамінне доповнення до раціону, як для спортсмена, так і звичайної людини. Без додаткової підтримки при постійних фізичних навантаженнях ваш організм зношується в два рази швидше. Дуже часто спортсмени роблять помилку, зосередившись на нарощуванні м'язів, забуваючи піклуватись про стан свого організму. Тим самим ризикуючи звести результат нанівець і навіть більше того - завдати шкоди собі.

Скористайтеся цими порадами, і ваше тіло скаже вам спасибі:

  • Не ігноруйте розтяжку і гарненько розігрівайтеся перед кожним тренуванням. Так як ви плануєте і налаштовуєте себе на майбутнє тренування, точно так само і вашому організму потрібно підготуватися до важких фізичних навантажень. Вам ні до чого зайва шокова терапія, тим більше, коли мова йде про працездатність кістково-м'язового апарату.
  • Не нехтуйте профілактикою і додайте до вашого спортивного харчування вітаміни для зв'язок. Тоді вам не доведеться витрачати час і гроші на лікування і тривале відновлення. Буде досить 2-3 місяців, 2 рази на рік. Для більшої ефективності поєднуйте їх з іншими вітамінно-мінеральними комплексами, а головне - ви зможете уникнути появи остеопорозу, остеохондрозу або навіть інвалідності, через постійні травми.
  • Не забувайте про техніку. Це не маловажливий пункт, яким часто нехтують, ризикуючи завдати серйозну травму.

Як підтримати здоров'я суглобів і зв'язок?

Першими і головними помічниками вашому опорно-руховому апарату стануть хондроїтин і глюкозамін. Це незамінні компоненти здорових суглобів, вони:

  • перешкоджають зношуванню
  • покращують амортизацію при русі,
  • постачають поживні речовини в хрящі
  • забезпечують змащення і охолоджують поверхню суглобів при терті
  • активізують регенерацію хрящової тканини

Тому такого роду добавки просто необхідні для професійних спортсменів (особливо бодібілдерів і тих, хто займається важкою атлетикою), для любителів активного способу життя. Це також необхідно літнім людям, адже хондроїтин і глюкозамін сприяють регенерації і покращують рухливість опорно-рухового апарату.

Купити кращі вітаміни для зв'язок

Ви в будь-який зручний час можете вибрати у нас на сайті для себе необхідні препарати для суглобів і зв'язок, а також вітамінно-мінеральні комплекси.

Ми постаралися для вас зробити покупку максимально зручною та швидкою. Інтернет-магазин приймає замовлення 24/7. Ви можете ознайомитися з товаром, вибрати відповідний вам за ціною та складом препарат.

Ми доставляємо по всій Україні. Безкоштовна доставка при покупці на суму більше 1000 грн. і передплаті. Ви можете вибрати передплату і накладений платіж.

Якщо вам потрібна особиста консультація, ви можете відвідати один з наших магазинів, де вам нададуть відповідь на будь-яке ваше питання і індивідуально підберуть відповідний препарат.

Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками і з провідними виробниками спортивного харчування США, Канади, Європи, і України. Наприклад: BSN, BioTech, Olimp Labs, Universal Nutrition, Scitec Nutrition, Ultimate Nutrition, Optimum Nutrition і інші.

Часто задавані питання

Ціна на Вітаміни для суглобів та зв'язок від 0 грн до 1738 грн.

Замовити Вітаміни для суглобів та зв'язок Ви можете на нашому інтернет-магазині WaySport.ua через корзину, а також по телефону або прийти в наші офлайн магазини за адресою: Черкаси, бул. Шевченка 385, ТРЦ Depot, 2 поверх; Черкаси, бул. Шевченка, 195; Кропивницький, вул. Велика Перспективна 48, ТРЦ Depot, 3 поверх.

Доставка Вітаміни для суглобів та зв'язок здійснюється Новою поштою, УкрПоштою, а також доступний самовивіз із наших магазинів.

Оплатити Вітаміни для суглобів та зв'язок Ви можете картою на сайті або під час отримання товару у відділені Нової пошти. У випадку, якщо Ви оформили самовивіз із наших магазинів за товар можете оплатити на касі магазина.

Підписатися на нашу розсилку

щоб отримувати свіжі новини про акції та знижки