Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн.
Фільтри
-14%
598 грн 695 грн
(5)

Ultimate Nutrition Glucosamine Chondroitin MSM 90 табл - це ефективний комплекс хондропротекторів на основі глюкозаміну, хондроїтину та MSM (метилсульфонілметан), що забезпечує здоров'я, максимальну гнучкість та рухливість суглобів та зв'язок.

Купити
245 грн
(2)

Nutrend Flexit Gold Gel 100 мл - зігріваючий і розслаблюючий гель-хондропротектор на основі 7 активних компонентів. Тільки для зовнішнього застосування. Підходить для масажу в області суглобів.

Купити
-7%
739 грн 795 грн
(15)

Nutrend Flexit Gold Drink - комбінований розчинний напій-хондропротектор із фруктовими смаками. Містить колагеновий пептид, вітаміни та екстракт босвелії.

Купити
236 грн
(1)

Nutrend Flexit Ice Gold Gel – особливий комплекс МСМ, глюкозаміну сульфату, хондроїтину сульфату, ефірних олій плодів ялівцю та м’яти перцевої, ментолу, камфори та інших активних речовин в формі гелю для зовнішнього застосування. Позитивно впливає на втомлені і виснажені суглоби, хребет, сухожилля і м'язи. Забезпечує приємний охолоджуючий ефект.

Купити
468 грн
(5)

OstroVit Collagen + Vitamin C - порошкоподібний гідролізований колаген, збагачений легкозасвоюваною L-аскорбіновою кислотою. Забезпечує хрящову тканину будівельними елементами, запобігає травмам.

Купити
-3%
318 грн 328 грн
(3)

OstroVit GLUCOSAMINE + MSM + CHONDROITIN - комплексна харчова добавка у вигляді таблеток, що зміцнює суглоби і хрящі. Посилює суглоби і зв'язки, запобігає травми. Особливо корисна в періоди підвищених фізичних навантажень.

Купити
568 грн
(2)

Комплексна харчова добавка KFD Premium Collagen +на основі високоякісного колагену призначена для підтримки роботи суглобів, хрящів і сухожиль, а також для здоров'я і краси шкіри, волосся і нігтів.

Купити
196 грн
(1)

OstroVit Collagen - таблетований гідролізований колаген. Збільшує еластичність шкіри, сприятливо впливає на суглоби, кістки, сухожилля, рогівку ока. Корисний при високих навантаженнях на суглоби, допомагає швидше одужати після травми.

Купити
-5%
260 грн 274 грн
(4)

OstroVit Collagen + Vitamin C - порошкоподібна добавка без консервантів, що містить комбінацію колагену і аскорбінової кислоти. Збільшує щільність білкових волокон, проявляє антиоксидантні властивості, регенерує м'язи і хрящі, зміцнює імунітет.

Купити
589 грн
(5)

EnergiVit Marine Collagen + Vitamin C – гідролізований морський колаген, підсилений вітаміном С в формі порошку. Надає силу кісткам та рухливість – суглобам й сухожиллям. Благотворно впливає на шкіру, волосся і нігті.

Купити
47 грн
(0)

OstroVit Marine Collagen Shot – добре засвоюваний морський колаген I типу, збагачений гіалуроновою кислотою та вітаміном С, в рідкій формі. Позитивно впливає на сполучну тканину, кровоносні судини, а також м'язи, шкіру та волосся. Підтримує здоров’я суглобів.

Купити
-18%
490 грн 598 грн
(4)

Nutrend Flexit Drink - протеїнова добавка з колагеном і гіалуроновою кислотою для підтримки суглобів і сухожиль, шкіри, волосся і нігтів. Збагачена вітамінами, мінералами, амінокислотами.

Купити
-5%
446 грн 469 грн
(2)

OstroVit Collagen Marine + Hyaluronic Acid + Vitamin C - капсульована добавка, яка містить морський колаген і дві кислоти: аскорбінову і гіалуронову. Відновлює суглоби, сприяє швидкому зрощенню кісток, піклується про зуби.

Купити
228 грн
(0)

OstroVit Collagen 2550 мг – високоякісний гідролізат бичачого колагену в желатинових капсулах. Підтримує здоров’я суглобів, сухожиль, кісток. Позитивно впливає на стан шкіри. Підтримує її пружність та еластичність.

Купити
-7%
305 грн 328 грн
(2)

OstroVit Marine Collagen Tabs + Hyaluronic Acid + Vitamin C – ефективна композиція колагену морської риби, гіалуронової кислоти та вітаміну С в таблетках. Зберігає шкіру еластичною та пружною. Підтримує здорове функціонування суглобів, кісток.

Купити
-7%
510 грн 548 грн
(2)

SAN Glucosamine Chondroitine with MSM - добавка для підтримки суглобів та зв'язок. Знімає скутість та хворобливі відчуття, збільшує вироблення синовіальної рідини, пригнічує запальний процес.

Купити
538 грн
(1)

Pure Gold Protein Collagen - колаген I і III типів з вітаміном С і цинком. Незамінний для здоров'я суглобів, зв'язок і судин. Покращує стан шкіри.

Купити
1 255 грн
(1)

MST Flex Pro – високоефективний комплекс компонентів, важливих для здоров’я суглобів, у формі порошку. Надійно захищає суглоби від травмувань. Сприяє їх швидкому відновленню.

Купити
648 грн
(1)

Pure Gold Protein Elite Сocktail Collagold – потужне поєднання гідролізованих пептидів колагену яловичини та риби Naticol®, збагачене гіалуроновою кислотою, вітаміном С і цинком, в формі порошку. Підтримує здоров’я кісток, зубів. Чинить позитивний вплив на шкіру, волосся, нігті.

Купити
-16%
1 510 грн 1 798 грн
(8)

Universal Nutrition Animal Flex - вітамінно-мінеральний засіб для відновлення суглобів, зняття запалення, поліпшення працездатності суглобово-зв'язкового апарату. Захищає від пошкодження, знімає біль, підвищує витривалість.

Купити
-3%
1 402 грн 1 445 грн
(4)

Universal Nutrition Animal Flex - комплексний порошковий препарат, призначений для захисту зв'язок і суглобів. Комбінація глюкозаміну, хондроїтину і метилсульфонілметану має потужні властивості хондропротектора.

Купити
425 грн
(1)

NOW MSM 1000 мг 120 капс - органічна сірка у веганських капсулах. Підтримує здоров'я суглобового хряща та шкіри, бере участь у синтезі колагену, нормалізує вуглеводний обмін.

Купити
798 грн
(1)

Nutrend Flexit Gold Drink + Flexit Gold Gel - вітамінізований хондропротектор, отриманий в результаті гідролізу рибного колагену. Містить MSM і сульфат глюкозаміну. Зміцнює суглоби.

Купити
290 грн
(3)

Trec Endurance Collagen 4 Runners – колаген з гіалуроновою кислотою в желатинових капсулах. Забезпечує еластичність сполучної тканини в організмі. Підтримує здорову роботу суглобів.

Купити
374 грн
(1)

Nosorog Glucosamine Chondroitin MSM - таблетований хондропротектор на основі комбінації глюкозаміну, хондроїтину і органічної сірки. Стимулює синтез білку, відновлює суглоби і уповільнює їх старіння.

Купити
315 грн
(1)

OstroVit Coconut & Collagen – високоефективне поєднання колагену морських риб та олії MCT з кокосу, підсилена вітаміном С, в капсулах. Чинить благотворний вплив на всю сполучну тканину. Робить шкіру більш пружною та еластичною. Підтримує здорове функціонування суглобів і кісток.

Купити
-12%
1 134 грн 1 289 грн
(1)

Universal Nutrition Animal Flex – потужний комплекс хондроїтину, глюкозаміну, MSM, гіалуронової кислоти, рослинних екстрактів та інших інгредієнтів в порційних пакетиках. Підтримує здоров’я суглобів. Покращує їх змащення. Прискорює відновлення.

Купити
678 грн
(1)

Solgar Boswellia Resin Extract Veg Caps – стандартизований трав’яний екстракт босвелії преміум-класу в рослинних капсулах. Володіє потужними протизапальними властивостями. Допомагає зменшити больові відчуття в суглобах.

Купити
398 грн
(0)

OstroVit Marine Collagen 2040 мг – цінний морський колаген I типу в желатинових капсулах. Позитивно впливає на стан шкіри та волосся. Підтримує здоров’я м’язів, суглобів, кровоносних судин.

Купити
438 грн
(1)

Adrenaline Marine Collagen з Hyaluronic Acid and Vitamin C 120 капс - добавка морського колагену з гіалуроновою та аскорбіновою кислотами. Захищає тканини від вільних радикалів, дбає про шкіру, уповільнює старіння.

Купити
338 грн
(2)

Quamtrax Marine Collagen Plus with Peptan 120 табл - гідролізат морського колагену, що відрізняється підвищеною біодоступністю. Відновлює хрящову тканину, зміцнює кістки.

Купити
628 грн
(1)

Trec COLLAGEN RENOVER - добавка, яка містить гідролізований колаген, збагачений аскорбіновою кислотою. Зміцнює кістки і хрящі, забезпечує їх правильне функціонування, використовується для профілактики травм.

Купити
318 грн
(0)

OstroVit Chondroitin - таблетована добавка, яка містить хондроїтин. Попереджає пошкодження клітин хрящів і зв'язок, допомагає швидше відновлюватися після важких тренувань. Показаний спортсменам, а також людям із зайвою вагою.

Купити
427 грн
(1)

Olimp Kolagen Activ Plus Sport - льодяники з цитрусовим смаком, які містять колаген, вітаміни і мінерали. Сприяє утворенню колагену для забезпечення нормального функціонування опорно-рухового апарату і здоров'я організму в цілому .

Купити
298 грн
(0)

OstroVit Flex Regen – потужна комбінація колагену, глюкозаміну, гіалуронової кислоти, вітаміну С та інших цінних інгредієнтів в таблетках. Підтримує правильний енергетичний обмін. Чинить позитивний вплив на кістки, хрящі, шкіру. Сприяє здоровій роботі суглобів, м’язів.

Купити
448 грн
(1)

OstroVit Flex Regen - комбінована добавка у вигляді порошку для підвищення регенерації сполучної та кісткової тканин. Зміцнює кістки, суглоби, сухожилля, служить для профілактики травм.

Купити
765 грн
(1)

Puritan's Pride Glucosamine Chondroitin MSM Triple Strength – потужне поєднання глюкозаміну, хондроїтину і МСМ, підсилене вітаміном D, в таблетках. Забезпечує живлення та зміцнення суглобів. Зберігає їх гнучкими і рухливими.

Купити
497 грн
(1)

OstroVit Marine Collagen - легкорозчинна порошкоподібна добавка, яка містить добре засвоювані пептиди морського колагену. Зміцнює кістки, суглоби, волосся, оздоровлює шкіру і сповільнює її старіння.

Купити
59 грн
(0)

MST Fish Collagen Peptides Zero – рідкий колаген, підсилений біотином та іншими вітамінами й мінералами. Чинить благотворний вплив на шкіру, сприяє зменшенню зморшок. Робить волосся та нігті більш міцними. Підтримує здоров’я суглобів, бореться з больовими відчуттями в них.

Купити
857 грн
(1)

BioTech (USA) Collagen 300 грам - вітамінізована порошкова суміш колагену з гіалуроновою кислотою. Зміцнює суглоби, підвищує регенерацію, захищає від окисного стресу, сприяє уповільненню старіння.

Купити
478 грн
(1)

Nosorog Collagen Hydrolyzed - порошкоподібний гідролізований колаген, вітамінізований аскорбіновою кислотою. Для зміцнення зв'язок і суглобів, підживлення сполучної тканини амінокислотами, зниження ризику травми.

Купити
356 грн
(0)

Olimp Arthroblock-це комплекс семи високоякісних активних інгредієнтів для підтримки повноцінної роботи опорно-рухового апарату. Препарат призначений як харчова добавка для фізично активних людей, людей похилого віку та з надмірною вагою.

Купити
1 298 грн
(1)

MST Fish Collagen Peptides Zero – готовий до вживання рідкий колаген, збагачений біотином. Дбає про здоров’я шкіри, сприяє зменшенню зморшок. Захищає суглоби, позбавляє від больових відчуттів в них.

Купити
347 грн
(1)

Nutrend FLEXIT GELACOLL caps - капсульована добавка гідролізату желатину, вітамінізованого аскорбіновою кислотою. Зміцнює кістки, хрящі, зуби, сприяє нормальному виробленню колагену.

Купити
1 036 грн
(1)

MST Collagen Pertides + Biotin (1000 мл) – пептиди німецького колагену з біотином та вітаміном С у формі напою з апельсиновим смаком. Покращує стан суглобів, зміцнює нігті та волосся, уповільнює появу зморшок.

Купити
668 грн
(2)

Trec Flex Guard - комбінована добавка, до складу якої входить гідролізат колагену, мінерали, органічна сірка, пролін, хондроїтин, омега-3, гіалуронова і аскорбінова кислоти. Максимально зміцнює кістки і зв'язки.

Купити
528 грн
(1)

Quamtrax Collagen 300 грам - гідролізований натуральний колаген, посилений карбонатом магнію. Відновлює суглоби та зв'язки, підтримує роботу м'язів.

Купити
-5%
740 грн 779 грн
(1)

ALLFLEX - це комплексний препарат на основі колагену і екстрактів рослин. Допомагає підтримувати здоров'я і рухливість суглобів, а також зменшує біль і запалення, пов'язані з інтенсивною фізичною активністю.

Купити
628 грн
(2)

Pure Gold Protein Collagold – чудово розчинні гідролізовані пептиди колагену яловичини та риби, збагачені гіалуроновою кислотою, вітаміном С та цинком, в формі порошку. Підтримує здоров’я суглобів та кісток. Позитивно впливає на стан шкіри, волосся, нігтів.

Купити
830 грн
(1)

MST Fish Collagen Peptides Zero – рідкий колаген, підсилений біотином. Позитивно впливає на шкіру, сприяє зменшенню зморшок. Зміцнює волосся та нігті. Надає захист суглобам, усуває больові відчуття в них.

Купити
427 грн
(0)

Haya Labs Glucosamine Chondroitin & MSM Complex – потужний комплекс глюкозаміну, хондроїтину та МСМ в желатинових капсулах. Чинить протизапальну дію. Благотворно впливає на сполучну тканину. Підтримує здоров’я суглобів.

Купити
555 грн
(0)

OstroVit Coconut & Collagen – комбінація колагену морських риб та олія MCT з кокосу, підсилена вітаміном С, в капсулах. Позитивно впливає на всю сполучну тканину. Збільшує пружність та еластичність шкіри. Сприяє здоровому функціонуванню суглобів і кісток. Допомагає зберегти підтягнуту фігуру.

Купити
688 грн
(1)

OstroVit 100% Whey Protein – ідеальне поєднання риб'ячого колагену типу I, гіалуронової кислоти та вітаміну С в формі порошку. Підтримує здорову роботу кістково-м’язової системи та сполучної тканини. Робить шкіру більш пружною та еластичною.

Купити
285 грн
(0)

OstroVit Glucosamine 1400 – високоякісний глюкозаміну сульфат в желатинових капсулах. Сприяє відновленню хрящів. Підтримує здорове функціонування суглобів. Допомагає усунути больові відчуття та знизити запалення в них.

Купити
595 грн
(1)

NOW Glucosamine 1000 мг Veg Capsules – високоефективний глюкозамін в рослинних капсулах. Дбає про здоров’я суглобів.Підтримує формування хрящової тканини.

Купити
556 грн
(0)

Pure Gold Protein Collagen with Joint Complex – гідролізований бичачий колаген, підсилений глюкозаміном, МСМ і хондроїтином, в формі порошку. Підтримує здорове функціонування суглобів. Благотворно впливає на сполучні тканини. Зміцнює імунітет.

Купити
788 грн
(0)

Pure Gold Protein Collagen – гідролізовані пептиди яловичого колагену у поєднанні з вітаміном С і цинком в формі порошку. Позитивно впливає на суглоби, кістки. Покращує стан шкіри, волосся, нігтів.

Купити
-20%
462 грн 578 грн
(1)

Ultimate Nutrition Glucosamine Chondroitin MSM 158 грам - це унікальний комплекс, розроблений для підтримки еластичності та міцності суглобів, зв'язок та хрящів. З ним ви зможете примножити спортивні показники та одночасно захистити опорно-рухову систему під час тренувань.

Купити
1 069 грн
(0)

NOW Sports Chicken Bone Broth Powder – високоякісний екстракт курячої кістки в формі порошку. Забезпечує організм 29 г білка. На 45% складається з натурального колагену. Покращує ріст та відновлення м’язової маси. Підтримує здоров’я суглобів.

Купити
378 грн
(1)

Olimp Kolagen Activ Plus -це препарат, який забезпечує пружність і еластичність шкіри, здоров'я і повноцінну активність опорно-рухового апарату при високих фізичних навантаженнях і в період відновлення після травм.

Купити

Вітаміни для суглобів і зв'язок - це незамінне доповнення до раціону, як для спортсмена, так і звичайної людини. Без додаткової підтримки при постійних фізичних навантаженнях ваш організм зношується в два рази швидше. Дуже часто спортсмени роблять помилку, зосередившись на нарощуванні м'язів, забуваючи піклуватись про стан свого організму. Тим самим ризикуючи звести результат нанівець і навіть більше того - завдати шкоди собі.

Скористайтеся цими порадами, і ваше тіло скаже вам спасибі:

 • Не ігноруйте розтяжку і гарненько розігрівайтеся перед кожним тренуванням. Так як ви плануєте і налаштовуєте себе на майбутнє тренування, точно так само і вашому організму потрібно підготуватися до важких фізичних навантажень. Вам ні до чого зайва шокова терапія, тим більше, коли мова йде про працездатність кістково-м'язового апарату.
 • Не нехтуйте профілактикою і додайте до вашого спортивного харчування вітаміни для зв'язок. Тоді вам не доведеться витрачати час і гроші на лікування і тривале відновлення. Буде досить 2-3 місяців, 2 рази на рік. Для більшої ефективності поєднуйте їх з іншими вітамінно-мінеральними комплексами, а головне - ви зможете уникнути появи остеопорозу, остеохондрозу або навіть інвалідності, через постійні травми.
 • Не забувайте про техніку. Це не маловажливий пункт, яким часто нехтують, ризикуючи завдати серйозну травму.

Як підтримати здоров'я суглобів і зв'язок?

Першими і головними помічниками вашому опорно-руховому апарату стануть хондроїтин і глюкозамін. Це незамінні компоненти здорових суглобів, вони:

 • перешкоджають зношуванню
 • покращують амортизацію при русі,
 • постачають поживні речовини в хрящі
 • забезпечують змащення і охолоджують поверхню суглобів при терті
 • активізують регенерацію хрящової тканини

Тому такого роду добавки просто необхідні для професійних спортсменів (особливо бодібілдерів і тих, хто займається важкою атлетикою), для любителів активного способу життя. Це також необхідно літнім людям, адже хондроїтин і глюкозамін сприяють регенерації і покращують рухливість опорно-рухового апарату.

Купити кращі вітаміни для зв'язок

Ви в будь-який зручний час можете вибрати у нас на сайті для себе необхідні препарати для суглобів і зв'язок, а також вітамінно-мінеральні комплекси.

Ми постаралися для вас зробити покупку максимально зручною та швидкою. Інтернет-магазин приймає замовлення 24/7. Ви можете ознайомитися з товаром, вибрати відповідний вам за ціною та складом препарат.

Ми доставляємо по всій Україні. Безкоштовна доставка при покупці на суму більше 1000 грн. і передплаті. Ви можете вибрати передплату і накладений платіж.

Якщо вам потрібна особиста консультація, ви можете відвідати один з наших магазинів, де вам нададуть відповідь на будь-яке ваше питання і індивідуально підберуть відповідний препарат.

Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками і з провідними виробниками спортивного харчування США, Канади, Європи, і України. Наприклад: BSN, BioTech, Olimp Labs, Universal Nutrition, Scitec Nutrition, Ultimate Nutrition, Optimum Nutrition і інші.

Часто задавані питання

Ціна на Вітаміни для суглобів та зв'язок від 25 грн до 2096 грн.

Замовити Вітаміни для суглобів та зв'язок Ви можете на нашому інтернет-магазині WaySport.ua через корзину, а також по телефону або прийти в наші офлайн магазини за адресою:

 • Черкаси, бул. Шевченка 385, ТРЦ Depot, 2 поверх;
 • Черкаси, бул. Шевченка, 195;
 • Кропивницький, вул. Велика Перспективна 48, ТРЦ Depot, 1 поверх.

Доставка Вітаміни для суглобів та зв'язок здійснюється Новою поштою, УкрПоштою, а також доступний самовивіз із наших магазинів.

Оплатити Вітаміни для суглобів та зв'язок Ви можете картою на сайті або під час отримання товару у відділені Нової пошти. У випадку, якщо Ви оформили самовивіз із наших магазинів за товар можете оплатити на касі магазина.

Підписатися на нашу розсилку

щоб отримувати свіжі новини про акції та знижки

0 800 403 173