Ми працюємо!
RU UA
Фільтри
-25%
96 грн 128 грн
(1)

Nutrend Flexit Gold Gel 100 мл - зігріваючий і розслаблюючий гель-хондропротектор на основі 7 активних компонентів. Тільки для зовнішнього застосування. Підходить для масажу в області суглобів.

Купити
-14%
684 грн 795 грн
(3)

Nutrend Flexit Gold Drink - комбінований розчинний напій-хондропротектор із фруктовими смаками. Містить колагеновий пептид, вітаміни та екстракт босвелії.

Купити
378 грн
(1)

Puritan's Pride Glucosamine Chondroitin Complex - комплексний препарат в капсулах для підтримки здоров'я опорно-рухового апарату. Підсилює вироблення колагену, забезпечує хороший стан хрящів, сухожиль, суглобів.

Купити
765 грн
(1)

Puritan's Pride Glucosamine Chondroitin MSM Triple Strength – потужне поєднання глюкозаміну, хондроїтину і МСМ, підсилене вітаміном D, в таблетках. Забезпечує живлення та зміцнення суглобів. Зберігає їх гнучкими і рухливими.

Купити
274 грн
(2)

OstroVit Collagen + Vitamin C - порошкоподібна добавка без консервантів, що містить комбінацію колагену і аскорбінової кислоти. Збільшує щільність білкових волокон, проявляє антиоксидантні властивості, регенерує м'язи і хрящі, зміцнює імунітет.

Купити
198 грн
(0)

Puritan's Pride Glucosamine Chondroitin Complex - комплексний препарат в капсулах для підтримки здоров'я опорно-рухового апарату. Підсилює вироблення колагену, забезпечує хороший стан хрящів, сухожиль, суглобів.

Купити
468 грн
(1)

OstroVit Collagen + Vitamin C - порошкоподібний гідролізований колаген, збагачений легкозасвоюваною L-аскорбіновою кислотою. Забезпечує хрящову тканину будівельними елементами, запобігає травмам.

Купити
328 грн
(1)

OstroVit GLUCOSAMINE + MSM + CHONDROITIN - комплексна харчова добавка у вигляді таблеток, що зміцнює суглоби і хрящі. Посилює суглоби і зв'язки, запобігає травми. Особливо корисна в періоди підвищених фізичних навантажень.

Купити
196 грн
(1)

OstroVit Collagen - таблетований гідролізований колаген. Збільшує еластичність шкіри, сприятливо впливає на суглоби, кістки, сухожилля, рогівку ока. Корисний при високих навантаженнях на суглоби, допомагає швидше одужати після травми.

Купити
-4%
667 грн 695 грн
(2)

Ultimate Nutrition Glucosamine Chondroitin MSM 90 табл - це ефективний комплекс хондропротекторів на основі глюкозаміну, хондроїтину та MSM (метилсульфонілметан), що забезпечує здоров'я, максимальну гнучкість та рухливість суглобів та зв'язок.

Купити
279 грн
(2)

Націлений на здоров'я шкіри, сухожиль і артерій. Містить пептиди колагену високої чистоти типу I, отримані з тілапії і пангасіуса

Купити
428 грн
(0)

Puritan's Pride Glucosamine Sulfate 1000 мг – високоякісний глюкозамін сульфат в желатинових капсулах швидкого вивільнення. Живить суглоби. Допомагає подолати скутість та дискомфортні відчуття в них.

Купити
438 грн
(1)

OstroVit Collagen Marine + Hyaluronic Acid + Vitamin C - капсульована добавка, яка містить морський колаген і дві кислоти: аскорбінову і гіалуронову. Відновлює суглоби, сприяє швидкому зрощенню кісток, піклується про зуби.

Купити
372 грн
(1)

BioTech (USA) Hyaluronic & Collagen - комбінована добавка колагену і гіалуронової кислоти в капсулах для відновлення еластичності шкіри і запобігання її передчасному старінню. Живить шкіру, зміцнює суглоби, розгладжує зморшки.

Купити
528 грн
(2)

SAN Glucosamine Chondroitine with MSM - добавка для підтримки суглобів та зв'язок. Знімає скутість та хворобливі відчуття, збільшує вироблення синовіальної рідини, пригнічує запальний процес.

Купити
738 грн
(1)

Universal Nutrition Collagen - порошкова добавка на основі гідролізованого колагену. Покращує рухливість суглобів, збільшує еластичність шкіри, запобігає травмам. Особливо корисна при вікових змінах і високих навантаженнях.

Купити
778 грн
(1)

Biocell Collagen II 500 мг + Hyaluronic Acid від компанії Puritan`s Pride підтримує здоров'я шкіри, підвищує еластичність і пружність, перешкоджає появі мімічних ліній і зморшок. Благотворно впливає на стан суглобово-зв'язкового апарату.

Купити
-7%
368 грн 396 грн
(1)

Triple Strength Glucosamine Chondroitin with Vitamin D3 від Puritan's Pride - дієвий натуральний препарат для підтримки здоров'я опорно-рухового апарату. Хондропротектор, який благотворно впливає на стан зв'язок, суглобів, сухожиль. Покращує засвоєння кальцію, підвищує щільність кісткової тканини.

Купити
749 грн
(1)

Collaregen Titanium від Olimp - високоефективний комплекс на основі колагену і вітаміну С. Призначений для профілактики і зміцнення здоров'я опорно-рухового апарату при важких фізичних навантаженнях або вікових змінах.

Купити
497 грн
(1)

OstroVit Marine Collagen - легкорозчинна порошкоподібна добавка, яка містить добре засвоювані пептиди морського колагену. Зміцнює кістки, суглоби, волосся, оздоровлює шкіру і сповільнює її старіння.

Купити
258 грн
(0)

Olimp Kolagen Activ Plus -це препарат, який забезпечує пружність і еластичність шкіри, здоров'я і повноцінну активність опорно-рухового апарату при високих фізичних навантаженнях і в період відновлення після травм.

Купити
-10%
538 грн 598 грн
(2)

Nutrend Flexit Drink - протеїнова добавка з колагеном і гіалуроновою кислотою для підтримки суглобів і сухожиль, шкіри, волосся і нігтів. Збагачена вітамінами, мінералами, амінокислотами.

Купити
548 грн
(1)

Extrifit Collagen Hydrolysate 200.000 мг Liquid (1000 мл) - питний колаген з різними фруктовими смаками, посилений комплексом вітамінів. Відновлює і зміцнює хрящову тканину, підвищує пружність шкіри.

Купити
398 грн
(1)

Adrenaline Marine Collagen з Hyaluronic Acid and Vitamin C 120 капс - добавка морського колагену з гіалуроновою та аскорбіновою кислотами. Захищає тканини від вільних радикалів, дбає про шкіру, уповільнює старіння.

Купити
-6%
625 грн 665 грн
(0)

Webber Naturals Glucosamine Chondroitin MSM Double Strenght 120 табл - подвійна сила хондроїтину, глюкозаміну та МСМ для підтримки ваших суглобів та зв'язок. Зміцнює суглоби, знімає біль та запалення, пригнічує руйнування хряща.

Купити
284 грн
(1)

Olimp Kolagen Activ Plus Sport - льодяники з цитрусовим смаком, які містять колаген, вітаміни і мінерали. Сприяє утворенню колагену для забезпечення нормального функціонування опорно-рухового апарату і здоров'я організму в цілому .

Купити
995 грн
(0)

Scitec Nutrition Collagen Xpress - порошкова добавка колагену з аскорбіновою та гіалуроновою кислотою. Підтримує та зміцнює суглоби, підвищує еластичність шкіри, знижує ризик переломів. Поліпшує стан шкіри, волосся, нігтів, зубів.

Купити
619 грн
(1)

Universal Nutrition Glucosamine Chondroitin MSM Sport 90 табл - комбінована добавка для зміцнення хрящів, суглобів, зв'язок. Покращує стан нігтів та волосся, уповільнює старіння, підтримує пружність шкіри.

Купити
542 грн
(0)

Puritan's Pride UC-II 40 мг Active Collagen Compound – запатентований колагеновий комплекс у капсулах швидкого вивільнення. Достатньо однієї капсули на добу для повноцінної підтримки комфорту суглобів.

Купити
722 грн
(1)

Puritan's Pride Glucosamine Sulfate 1000 мг – високоякісний сульфат глюкозаміну в желатинових капсулах швидкого вивільнення. Забезпечує живлення суглобів. Підтримує їх комфортну рухливість.

Купити
369 грн
(1)

Universal Nutrition Animal Flex хондропротектор від американського виробника. Вітамінізований комплекс з глюкозаміном і хондроїтином для максимального захисту ваших суглобів.

Купити
620 грн
(1)

Universal Nutrition Glucosamine Chondroitin MSM - таблетована добавка, яка надає суглобам еластичності і відновлює їх. Глюкозамін зміцнює суглоби, хондроїтин підвищує еластичність хрящів, MSM бере участь в синтезі колагену.

Купити
960 грн
(1)

Olimp Flex Xplode - харчова добавка з колагеном, хондроїтином, гіалуроновою кислотою і вітамінно-мінеральним комплексом для підтримки здоров'я хрящів, сухожиль, суглобів і опортно-рухового апарату в цілому.

Купити
398 грн
(1)

Power Pro Collagen Pro + Vitamin C 310 грам - добавка колагену для здоров'я шкіри, кісток, суглобів. Виводить токсини, покращує стан нігтів та волосся. Продукт посилений вітаміном С, необхідним вироблення колагену.

Купити
389 грн
(1)

IronFlex Collagen Marine – високоякісний морський колаген, доповнений гіалуроновою кислотою та вітаміном С, в таблетках. Позитивно впливає на шкіру, робить її пружною і еластичною. Покращує стан волосся, нігтів.

Купити
495 грн
(1)

Weider Collagen 300 грам - добавка пептидів колагену з вітамінами, мінералами, гіалуроновою кислотою та цитратом магнію. Відновлює здоров'я шкіри, кісток, суглобів.

Купити
258 грн
(1)

OstroVit Glucosamine - добавка на основі сульфату глюкозаміну, що оберігає хрящі та суглоби від руйнування. Допомагає швидше відновлювати сполучну тканину, збільшує вироблення внутрішньосуглобової змазки.

Купити
1 040 грн
(0)

MST Flex Pro – високоефективний комплекс компонентів, важливих для здоров’я суглобів, у формі порошку. Надійно захищає суглоби від травмувань. Сприяє їх швидкому відновленню.

Купити
198 грн
(0)

Sporter Collagen – чистий колаген преміум якості, збагачений гіалуроновою кислотою та вітаміном С, в капсулах. Робить сполучну тканину більш міцною та еластичною. Підтримує здоров’я суглобів і зв’язок. Покращує стан шкіри, волосся, нігтів.

Купити
1 035 грн
(1)

BioTech (USA) Arthro Forte Liquid – унікальний комплекс МСМ, глюкозаміну, хондроїтину, гіалуронової кислоти та колагену у рідкій формі. Забезпечує живлення кісток та тканин, які формують суглоби. Підтримує їх здоров’я.

Купити
589 грн
(0)

Webber Naturals Collagen30 2500 мг 180 табл - пептиди бичачого колагену для зменшення зморшок, уповільнення старіння шкіри, зміцнення суглобів, кісток, нігтьових пластин та волосся.

Купити
-5%
693 грн 729 грн
(1)

ALLFLEX - це комплексний препарат на основі колагену і екстрактів рослин. Допомагає підтримувати здоров'я і рухливість суглобів, а також зменшує біль і запалення, пов'язані з інтенсивною фізичною активністю.

Купити
895 грн
(1)

Scitec Nutrition Collagen Liquid 1000 мл - ароматизований рідкий колаген із вітаміном В6. Зміцнює суглоби, волосся, нігті. Зменшує біль у суглобах, відновлює тканини хряща, покращує стан шкіри.

Купити
445 грн
(0)

Webber Naturals Collagen + Lysine + Vitamin C – особливе поєднання колагену, лізину та вітаміну С в таблетках. Сприяє утворенню колагену і сполучної тканини в організмі. Забезпечує підтримку кісток, хрящів, зубів та ясен.

Купити
275 грн
(0)

Olimp Arthroblock-це комплекс семи високоякісних активних інгредієнтів для підтримки повноцінної роботи опорно-рухового апарату. Препарат призначений як харчова добавка для фізично активних людей, людей похилого віку та з надмірною вагою.

Купити
578 грн
(1)

Ultimate Nutrition Glucosamine Chondroitin MSM 158 грам - це унікальний комплекс, розроблений для підтримки еластичності та міцності суглобів, зв'язок та хрящів. З ним ви зможете примножити спортивні показники та одночасно захистити опорно-рухову систему під час тренувань.

Купити
698 грн
(0)

Extrifit Joint Guard Flexain 1000 мл - висококонцентрований рідкий препарат для зміцнення і підживлення суглобів з протеїном, вітамінами і мінералами. Втамовує спрагу, піклується про суглоби, має приємний смак.

Купити
347 грн
(0)

Nutrend FLEXIT GELACOLL caps - капсульована добавка гідролізату желатину, вітамінізованого аскорбіновою кислотою. Зміцнює кістки, хрящі, зуби, сприяє нормальному виробленню колагену.

Купити
339 грн
(0)

Ostrovit MSM Plus - порошкоподобний комплекс синергічно діючих сульфату глюкозаміну, метилсульфонілметану та аскорбінової кислоти, які зміцнюють кістки, хрящі, ясна, зуби, оздоровлюють шкіру, відновлюють еластичність судин.

Купити
695 грн
(0)

BioTech (USA) Hyaluronic & Collagen - капсульована добавка, яка містить гіалуронову кислоту і колаген для відновлення сполучних тканин та запобігання ранньому старінню.

Купити
995 грн
(0)

BioTech (USA) Arthro Guard Pack 30 пак - пакетована добавка для всебічної підтримки вашого організму. 1 пакет містить 2 таблетки глюкозаміну, таблетку рослинних екстрактів і по капсулі із лляною олією і вітамінами.

Купити
389 грн
(1)

BioTech (USA) Chondroitin Glucosamine 60 капс - комбінована добавка класичної зв'язки хондроїтин-глюкозамін-МСМ. Підтримує здоров'я суглобів, зміцнює кістки.

Купити
389 грн
(1)

Adrenaline Glucosamine Chondroitin MSM 150 капс - комбінована добавка для підтримки здоров'я суглобів на основі глюкозаміну, хондроїтину та диметилсульфону. Живить сполучні тканини, збільшує гнучкість.

Купити
269 грн
(0)

OstroVit Glucosamine - фрагментований для кращого засвоєння однокомпонентний продукт на основі глюкозаміну сульфату. Зміцнює хрящі, зв'язки і сухожилля. Не містить консервантів, барвників, наповнювачів. Тільки діюча речовина.

Купити
-7%
538 грн 578 грн
(1)

Trec COLLAGEN RENOVER - добавка, яка містить гідролізований колаген, збагачений аскорбіновою кислотою. Зміцнює кістки і хрящі, забезпечує їх правильне функціонування, використовується для профілактики травм.

Купити
660 грн
(1)

Swanson Hydrolyzed Collagen Type I & III + Vitamin C – колаген в таблетках. Дарує шкірі більш молодий вигляд. Забезпечує здоров’я та красу волосся і нігтів. Запобігає розвитку захворювань опорно-рухового апарату.

Купити
275 грн
(0)

OstroVit Collagen – колаген в желатинових капсулах. Дбає про здоров’я та красу шкіри, волосся і нігтів. Підтримує роботу суглобів, хрящів, кісток. Допомагає уникати травмувань.

Купити
768 грн
(1)

Olimp Flex Xplode - харчова добавка з колагеном, хондроїтином, гіалуроновою кислотою і вітамінно-мінеральним комплексом для підтримки здоров'я хрящів, сухожиль, суглобів і опортно-рухового апарату в цілому.

Купити
698 грн
(0)

Webber Naturals Advanced Collagen + Hyaluronic Acid And Boron – високоефективне поєднання колагену, гіалуронової кислоти та бору в міні-капсулах. Живить хрящі та суглоби цінними для них речовинами. Підтримує рухливість, гнучкість та силу суглобів. Полегшує біль в них.

Купити
1 245 грн
(2)

Universal Nutrition Animal Flex - комплексний порошковий препарат, призначений для захисту зв'язок і суглобів. Комбінація глюкозаміну, хондроїтину і метилсульфонілметану має потужні властивості хондропротектора.

Купити

НАВІЩО ПОТРІБНІ ПРЕПАРАТИ ДЛЯ ЗМІЦНЕННЯ ЗВ'ЯЗОК І СУГЛОБІВ?

Вітаміни для суглобів і зв'язок - це незамінне доповнення до раціону, як для спортсмена, так і звичайної людини. Без додаткової підтримки при постійних фізичних навантаженнях ваш організм зношується в два рази швидше. Дуже часто спортсмени роблять помилку, зосередившись на нарощуванні м'язів, забуваючи піклуватись про стан свого організму. Тим самим ризикуючи звести результат нанівець і навіть більше того - завдати шкоди собі.

Скористайтеся цими порадами, і ваше тіло скаже вам спасибі:

  • Не ігноруйте розтяжку і гарненько розігрівайтеся перед кожним тренуванням. Так як ви плануєте і налаштовуєте себе на майбутнє тренування, точно так само і вашому організму потрібно підготуватися до важких фізичних навантажень. Вам ні до чого зайва шокова терапія, тим більше, коли мова йде про працездатність кістково-м'язового апарату.
  • Не нехтуйте профілактикою і додайте до вашого спортивного харчування вітаміни для зв'язок. Тоді вам не доведеться витрачати час і гроші на лікування і тривале відновлення. Буде досить 2-3 місяців, 2 рази на рік. Для більшої ефективності поєднуйте їх з іншими вітамінно-мінеральними комплексами, а головне - ви зможете уникнути появи остеопорозу, остеохондрозу або навіть інвалідності, через постійні травми.
  • Не забувайте про техніку. Це не маловажливий пункт, яким часто нехтують, ризикуючи завдати серйозну травму.

ЯК ПІДТРИМАТИ ЗДОРОВ'Я СУГЛОБІВ І ЗВ'ЯЗОК?

Першими і головними помічниками вашому опорно-руховому апарату стануть хондроїтин і глюкозамін. Це незамінні компоненти здорових суглобів, вони:

  • перешкоджають зношуванню
  • покращують амортизацію при русі,
  • постачають поживні речовини в хрящі
  • забезпечують змащення і охолоджують поверхню суглобів при терті
  • активізують регенерацію хрящової тканини

Тому такого роду добавки просто необхідні для професійних спортсменів (особливо бодібілдерів і тих, хто займається важкою атлетикою), для любителів активного способу життя. Це також необхідно літнім людям, адже хондроїтин і глюкозамін сприяють регенерації і покращують рухливість опорно-рухового апарату.

КУПИТИ КРАЩІ ВІТАМІНИ ДЛЯ ЗВ'ЯЗОК

Ви в будь-який зручний час можете вибрати у нас на сайті для себе необхідні препарати для суглобів і зв'язок, а також вітамінно-мінеральні комплекси.

Ми постаралися для вас зробити покупку максимально зручною та швидкою. Інтернет-магазин приймає замовлення 24/7. Ви можете ознайомитися з товаром, вибрати відповідний вам за ціною та складом препарат.

Ми доставляємо по всій Україні. Безкоштовна доставка при покупці на суму більше 1000 грн. і передплаті. Ви можете вибрати передплату і накладений платіж.

Якщо вам потрібна особиста консультація, ви можете відвідати один з наших магазинів, де вам нададуть відповідь на будь-яке ваше питання і індивідуально підберуть відповідний препарат.

Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками і з провідними виробниками спортивного харчування США, Канади, Європи, і України. Наприклад: BSN, BioTech, Olimp Labs, Universal Nutrition, Scitec Nutrition, Ultimate Nutrition, Optimum Nutrition і інші.

Підписатися на нашу розсилку

щоб отримувати свіжі новини про акції та знижки