Ми працюємо!
RU UA
Фільтри
298 грн
(0)

Puritan's Pride Raspberry Ketones - речовина, що міститься в ягодах малини. Натуральний продукт з сильними термогенними властивостями, безпечний жироспалювач. Не має негативного впливу на обмін речовин і серцево-судинну систему.

Купити
-12%
254 грн 289 грн
(1)

OstroVit Fat Burner Vege - високоякісний капсульований жироспалювач інноваційної лінійки, розробленої спеціально для вегетаріанців і веганів. Містить тільки натуральні екстракти рослин.

Купити
418 грн
(0)

BioTech (USA) Thermo Drine - капсульована жироспалювальна й енергетична добавка на основі кофеїну, левокарнітину, хрому, збагачена рослинними екстрактами. Інгредієнти добавки мають синергетичний ефект.

Купити
-15%
194 грн 228 грн
(0)

OstroVit African Mango Vege - капсульований веганський жироспалювач на основі екстракту насіння африканського манго. Підтримує ліполіз, знижує тиск, сприяє розщепленню тригліцеридів.

Купити
408 грн
(1)

Optimum Nutrition Opti-Lean Fat Metaboliser – потужний комплекс кофеїну, L-карнітину, вітамінів групи B, цинку і рослинних екстрактів в желатинових капсулах. Прискорює метаболізм. Підтримує необхідний рівень виробництва енергії. Активізує спалювання жиру.

Купити
198 грн
(0)

Olimp Therm Line ® Ultra Fast є композицією з різноманітних рослинних екстрактів, яка поєднується з хромом і ніцином . Ідеальна пропозиція для людей, що прагнуть схуднути.

Купити
558 грн
(1)

BioTech (USA) Thermo Drine Liquid 500 мл - рідка жироспалювальна добавка на основі левокарнітину, холіну, кофеїну та екстракту зеленого чаю з приємними фруктовими і фруктово-трав'яними смаками. Надає енергії, підсилює ліполіз.

Купити
698 грн
(2)

BioTech (USA) Super Fat Burner - комплексна добавка-жироспалювач в таблетках на основі холіну, збагачена L-карнітином, амінокислотами, хромом і екстрактом зеленого чаю. Допомагає позбутися від жирового прошарку і додає сил.

Купити
870 грн
(1)

Жироспалювальна сила Black Spider може перевершити ваші найсміливіші очікування! Усередині кожної капсули міститься суміш ефедри, кофеїну та білої верби, а також того, що ми вважаємо одними з найінтенсивніших термогенних та ліполітичних каталізаторів у світі, включаючи померанець та йохімбе.

Купити
885 грн
(2)

Methyldrene 25 Ephedra ECA Stack -Жироспалювач на основі екстрактів рослин із сильним термогенним ефектом. Використовуйте його як доповнення до збалансованої дієти та регулярних тренувань, щоб отримати заряд енергію та максимально прискорити термогенез та спалювання жиру.

Купити
578 грн
(1)

Nutrex Research Lipo 6 Black Diuretic – натуральний діуретичний комплекс швидкої дії в капсулах. Сприяє виведенню зайвої води з організму. Допомагає зменшити здуття. Забезпечує здоровий баланс рідини.

Купити
146 грн
(1)

Olimp Chitosan + chrome - це харчова добавка призначена для фізично активних людей, які стежать за своєю вагою або худнуть. Допомагає уникнути нападів голоду і перекусів між прийомами їжі.

Купити
518 грн
(0)

BioTech (USA) Fat-X 60 табл - комплексний таблетований жироспалювач на основі ГКА, інуліну, тирозину, збагачений мінералами (в т. ч. цинком). Підсилює метаболізм жирних кислот, підвищує імунітет, захищає від вільних радикалів.

Купити
478 грн
(0)

BioTech (USA) HCA - капсульована добавка-жироспалювач на основі рослинного екстракту. НСА (гідроксицитринова кислота), джерелом якої є екстракт плодів гарцинії камбоджійської, розщеплює жири і додає енергії.

Купити
218 грн
(0)

Olimp Thermo Speed ​​Hardcore - багатокомпонентна суміш, яка сприяє схудненню. Два комплекси натуральних і безпечних інгредієнтів підтримують жировий обмін, спалюють жир, збільшують швидкість метаболізму.

Купити
1 598 грн
(1)

Bad Ass Cuts – продумана багатокомпонентна композиція в пакетиках. Сприяє зниженню ваги. Допомагає тримати під контролем нормальну масу тіла.

Купити
698 грн
(0)

Webber Naturals PGX Daily 750 мг – запатентований некрохмальний полісахаридний комплекс в м’яких капсулах. Нормалізує і стабілізує рівень цукру в крові. Знижує кількість холестерину. Допомагає позбутись зайвої ваги.

Купити
296 грн
(1)

OstroVit Fat Burner For Woman - комбінований жироспалювач в капсулах, розроблений спеціально для жінок. L-карнітин, посилений натуральними рослинними екстрактами, перетворює жирові відкладення в енергію.

Купити
418 грн
(0)

Trec Nutrition RedExx - комплексний капсульований препарат термогенної дії. Містить рослинні екстракти, L-тирозин, пантотенову кислоту, хром і вітамін В6. Знижує стомлюваність, спалює жир.

Купити
169 грн
(1)

Sporter Fat Burner 60 капс - вітамінізований ніацином комплексний жироспалювач на основі N-ацетил-L-карнітину, екстрактів зеленого чаю, малини, гуарани. Нормалізує енергетичний обмін, посилює ліполіз.

Купити
325 грн
(1)

Olimp Define It Lady Body Fat Burner – унікальна комбінація L-карнітину, кофеїну та рослинних екстрактів у таблетках. Сприяє зменшенню кількості жирових відкладень. Прискорює термогенез. Допомагає побудувати фігуру мрії.

Купити
218 грн
(0)

Nosorog Synephrine - таблетований ефективний жироспалювач на основі синефрину. Підвищує активність організму, стимулює діяльність нервової системи, прискорює обмін речовин.

Купити
392 грн
(0)

Olimp Therm Line Forte – високоефективна комбінація рослинних інгредієнтів, доповнена хромом, кофеїном та амінокислотами, в желатинових капсулах. Активізує термогенез, покращує обмін жирів. Підвищує витривалість під час тренувань. Сприяє схудненню.

Купити
339 грн
(0)

Капсули для контролю ваги LEAN 24/7 без кофеїну. Безпечний натуральний склад сприяє розщепленню жирових відкладень.

Купити
879 грн
(1)

Olimp Thermo Speed Hardcore – потужне поєднання двох комплексів натуральних і безпечних інгредієнтів в капсулах. Сприяє спалюванню жиру. Прискорює метаболізм. Допомагає знизити масу тіла.

Купити
392 грн
(1)

Olimp Therm Line Man – комплексний жироспалювач на основі рослинних екстрактів, кофеїну та мінералів для чоловіків у таблетках. Послаблює синтез жирів та їх відкладення в організмі. Підтримує лібідо та належний рівень тестостерону в крові.

Купити
392 грн
(1)

Olimp Therm Line Hydro Fast – комплекс рослинних екстрактів і кофеїну в таблетках. Сприяє виведенню надлишку води з організму. Покращує засвоєння поживних речовин. Активізує спалювання жиру.

Купити
345 грн
(0)

Olimp Therm Line Fast – ефективний комплекс високоякісних рослинних інгредієнтів та кофеїну в таблетках. Посилює термогенез. Сприяє жироспалюванню. Допомагає позбутись целюліту та знизити масу тіла.

Купити
498 грн
(0)

Nutrabolics Keto Carb – революційний комплекс вуглеводів з низьким глікемічним індексом у формі порошку. Активізує синтез глікогену, не порушуючи рівень глюкози в крові та не вириваючи організм із кетозу.

Купити
564 грн
(0)

Amix Diuretic Complex – діуретичний комплекс в желатинових капсулах. Забезпечує швидку втрату води. Допомагає вималювати чіткий рельєф м’язів.

Купити
855 грн
(0)

Харчова добавка Thermo Speed Extreme Mega Caps - це багатокомпонентна суміш натуральних і ефективних інгредієнтів, яка сприяє схудненню посилюючи термогенез і обмінні процеси.

Купити
1 678 грн
(0)

Universal Nutrition Animal Cuts – універсальний потужний термогенний засіб в формі порошку. Базується на двох різних формах L-карнітину. Прискорює метаболізм. Сприяє спалюванню жиру. Надає енергію. Допомагає отримати бажаний м’язовий рельєф.

Купити
445 грн
(0)

BioTech (USA) Synephrine - капсульована жироспалювальна добавка синефрину, отриманого з екстракту шкірки плодів гіркого апельсина. Володіє термогенною дією (перетворює жир на тепло) і підсилює властивості кофеїну.

Купити
870 грн
(1)

Asia Black 25 від Cloma Pharma – харчова добавка для схуднення на основі екстрактів рослин з амінокислотами, вітамінами та мінералами. Має потужний тривалий - 6-7 годин-ефект відразу після прийому. Має сильні термогенні властивості, пригнічує апетит, підтримує високий рівень енергії.

Повідомити
388 грн
(0)

Kevin Levrone LevroLEAN - жироспалювач у вигляді невеликих і легких в прийомі таблеток. Зменшує підшкірний жировий прошарок, надає сил. Містить кофеїн і рослинні екстракти, збагачений вітамінами.

Повідомити
695 грн
(1)
Повідомити
698 грн
(1)

Nutrex Lipo 6 Black Extreme Potency – потужний комплекс кількох високоефективних інгредієнтів у капсулах. Активізує процеси жироспалювання. Допомагає стабілізувати апетит. Приводить у норму обмін речовин.

Повідомити
280 грн
(1)

MyProtein Thermo Extreme – комплексний жироспалювач в капсулах. Позитивно впливає на обмін речовин в організмі. Сприяє спалюванню жиру. Допомагає контролювати вагу.

Повідомити
789 грн
(1)

Universal Nutrition Super Cuts 3 - комбінований жироспалювач в таблетках, до складу якого входять підсилювачі інсуліну, ліпотропи і антидепресанти, а також натуральні діуретики. Оптимізує метаболізм і перетворює жир на енергію.

Повідомити
225 грн
(1)

Pure Gold Protein NRG Burn - безпечний комплексний препарат для контролю ваги. Прискорює процес спалювання жирових запасів, підвищує енергійність і працездатність, поліпшує метаболізм.

Повідомити
299 грн
(1)

OstroVit Appetite Control - веганські капсули з екстрактом плодів тамаринду і протеїнів квасолі, збагачених яблучним оцтом, вітаміном В12 і хромом. Ефективно пригнічує апетит.

Повідомити
825 грн
(1)

Жироспалюючий комплекс China White від Cloma Pharma допоможе швидко і без шкоди для здоров'я позбутися зайвих кілограмів за рахунок термогенезу та прискорення метаболізму. Містить лише екстракти рослин!

Повідомити
285 грн
(0)

Ultimate Nutrition Ultra Ripped 90 капс – інноваційний термогенний жироспалювач з ефективною формулою спалювання жиру. Сприяє здоровому схудненню у професійних бодібілдерів та новачків. Допомагає створити струнке, підтягнуте тіло з рельєфною “сухою “мускулатурою.

Повідомити
210 грн
(0)

Ultimate Nutrition Carb Bloc 90 капсул містить екстракт білої квасолі, який нейтралізує травні процеси, що сприяють розщепленню крохмалю в цукор, що допомагає організму легко спалювати вуглеводи та дозволяє безпечно позбутися жиру без екстремальних дієт.

Повідомити
330 грн
(0)
Повідомити
680 грн
(1)

MuscleTech Hydroxycut Hardcore Elite – потужна комбінація кофеїну, форсколіну, L-тіаніну та рослинних екстрактів у желатинових капсулах. Активізує розщеплення жирів. Забезпечує організм енергією. Допомагає позбутися зайвої ваги.

Повідомити
570 грн
(1)
Повідомити
420 грн
(0)
Повідомити
848 грн
(0)
Повідомити
537 грн
(1)
Повідомити
55 грн
(0)

BioTech (USA) Thermo Shot 60 мл - комплексна жироспалювальна добавка з термогенним ефектом у формі ароматного напою. Містить кофеїн, левокарнітин, холін, креатин, рослинні екстракти й амінокислоти.

Повідомити
869 грн
(1)

Methyldrene Elite - це суперсильна жироспалююча формула багатофункціональної дії. Кожна капсула, наповнена олією MCT, містить екстракти рослин, вітаміни В:, В12 та хром. Поєднуйте його з дієтою та програмою вправ, щоб отримати більше енергії та підтримати спалювання та «знищення» жиру.

Повідомити
180 грн
(0)

ActivLab Thermo Shape 2.0 прискорює процес втрати зайвих кілограмів. Підвищує метаболізм, збільшує термогенез, дає додаткову дозу енергії, необхідну під час тренування. Призначений для спортсменів і фізично активних людей, які хочуть зменшити кількість жиру в організмі.

Повідомити
1 075 грн
(0)
Повідомити
295 грн
(0)
Повідомити
545 грн
(1)
Повідомити
623 грн
(0)

Scitec Nutrition ReStyle - комбінований жироспалювач у капсулах. Містить 12 активних інгредієнтів. Стимулює перетворення жиру на енергію, посилює інтенсивність тренування, нормалізує метаболізм.

Повідомити
210 грн
(0)

Scitec Nutrition HCA Chitosan 100 капс - комбінована добавка-жироспалювач на основі гідроксилимонної кислоти та хітозану. Добавка блокує засвоєння жирів, тому особливо актуальна під час сушки м'язів.

Повідомити
688 грн
(1)

MuscleTech Hydroxycut Hardcore Elite 110 капс - комбінована добавка для спалювання підшкірного жиру та підвищення ефективності тренування. Стимулює ріст м'язів, нормалізує метаболізм, збільшує імунітет.

Повідомити
680 грн
(0)

InnoVative Diablos Hyperburn 6.0 (100 капс) - термогенний передтренувальний жироспалювач та антиоксидант на основі запатентованої суміші кофеїну, ефедрину, амінокислот, екстракту герані та йохімбіну.

Повідомити

Жироспалювачі - це добавки, які допомагають знизити відсоток жирового прошарку, поліпшити параметри фігури. На сьогодні на ринку представлена ​​маса різноманітних препаратів для схуднення. І, природно, кожен має різну ефективність, схему впливу і вплив на організм.

Які бувають жироспалювачі?

Препарати для схуднення бувають як однокомпонентні (L-карнітин, CLA, зелений чай і кава), так і комплексні. Також можна класифікувати їх за механізмом впливу.

У цій статті ми розглянемо комплексні жироспалювачі. На відміну від однокомпонентних, вони забезпечують більш виражений і швидкий ефект, так як об'єднують в складі, як правило, 3 і більше нутрієнтів, які діють синергічно.

Види комплексних жироспалювачів:

  • термогеніки. Цей тип працює за принципом підвищення температури тіла на 0,5-1 градус. За рахунок цього відбувається прискорення обмінних процесів і стимуляція роботи ЦНС. Як правило, такий ефект забезпечують компоненти, які містять кофеїн, а також гарцинія, перець кайєнський і ін. Часто до складу таких комплексів включають і нутрієнти, що пригнічують апетит. Цю категорію комплексних жироспалювачів прийнято вважати найефективнішою. Але вони мають певні протипоказання до прийому, а саме: тахікардія, підвищена збудливість НС, гіпертонія.
  • ліпотропіки. Вони забезпечують ефект схуднення шляхом транспортування жирних кислот в клітини, де вони спалюються з вивільненням енергії. Ефект схуднення створюється внаслідок тривалого застосування даної категорії препаратів. Разом з цим вони практично не мають протипоказань.
  • діуретики. Вони виводять зайву рідину з організму. Як правило, склад таких препаратів має рослинне походження. Але важливо пам'ятати, що тривалий прийом може спровокувати порушення електролітного балансу і має не найвищу ефективність.

Як приймати жироспалювачі?

В принципі головне правило - вивчити рекомендації щодо прийому та протипоказання конкретного препарату і дотримуватися їх. Препарати протипоказані до використання людям молодше 18 років. Не варто перевищувати рекомендований термін прийому, важливо робити перерви між курсами.

І пам'ятайте: головне правило схуднення - це комплексний підхід: харчування + фізична активність + жироспалювач як допоміжний засіб.

Де купити жироспалювач?

У нашому магазині спортивного харчування Waysport, а також в наших стаціонарних магазинах ви можете купити жироспалювачі недорого. Якщо потрібна консультація по підбору препарату - зателефонуйте нам на безкоштовні номери, зазначені на сайті.

Підписатися на нашу розсилку

щоб отримувати свіжі новини про акції та знижки