Ми працюємо! Безкоштовна доставка від 1500 грн. Деталі
Фільтри
845 грн
(3)
Купити
74 грн
(0)

Weider Protein Low Carb 330 мл - знежирений молочний напій, що містить протеїни з різним часом засвоєння: гідролізат, ізолят, концентрат сироваткового білка та казеїнат кальцію.

Купити
28 грн
(0)

Go On Whey WPC + WPI (30 грам) - порційний пакетик легкорозчинного концентрату та ізоляту сироваткового протеїну. Містить амінокислоти ВСАА, відновлює м'язи, прискорює їх зростання, надає сили.

Купити
1 178 грн
(5)

Вуглеводно-білкова добавка від BSN Syntha-6 є високоякісною сумішшю шести видів білка з різним часом засвоєння і допомагає швидко наростити м'язову масу. Підтримує тривалий анаболізм, пригнічує катаболізм, постачає м'язи амінокислотами протягом 6 годин.

Купити
523 грн
(8)

Power Pro Protein Power MIX 1000 грамів - суміш протеїнів з різним ступенем фільтрації: ізолят з миттєвою засвоюваністю, гідролізат із середньою швидкістю засвоєння, казеїнат з повільною. Зміцнює м'язи і зв'язки.

Купити
439 грн
(0)

Суміш трьох сироваток Rule 1 Whey Blend є ідеальним поєднанням поживних якостей і чудового смаку. 100% сироватковий протеїн з концентратів, ізолятів і гідролізатів сироватки, наповнений натуральними EAA, BCAA і глутаміном.

Купити
1 896 грн
(2)

Вуглеводно-білкова добавка від BSN Syntha-6 є високоякісною сумішшю шести видів білка з різним часом засвоєння і допомагає швидко наростити м'язову масу. Підтримує тривалий анаболізм, пригнічує катаболізм, постачає м'язи амінокислотами протягом 6 годин.

Купити
0 грн
(0)

Kevin Levrone Black Line Anabolic Double Impact 30 грам – пакетик комбінованої протеїнової добавки для росту м'язів. Містить білки з різним періодом засвоєння: сироватковий ізолят та казеїн.

Купити
29 грн
(0)

Суміш трьох протеїнів Rule 1 Whey Blend є ідеальним поєднанням поживних якостей і чудового смаку. Дає приплив енергії, зменшує відчуття голоду, підвищує витривалість, стимулює приріст м'язової маси.

Купити
1 670 грн
(6)
Купити
598 грн
(0)

Nosorog Ultra Formula - комплексна порошкова білкова добавка. Містить протеїн в трьох формах: ізолят казеїну, концентрат протеїну, яєчний альбумін. Відновлює і живить м'язи, стимулює їх зростання, притупляє голод.

Купити
358 грн
(0)

Olimp PROVIT 80® - ідеальна протеїнова добавка як до, так і після тренування щоб забезпечити потрібну кількість легкозасвоюваних білків, насичувати кров амінокислотами і доповнювати свій раціон протягом дня.

Повідомити
379 грн
(6)
Повідомити
870 грн
(0)
Повідомити
19 грн
(0)

Power Pro Protein Power MIX 40 грам (Пробник) - зразок високоякісної матриці, що складається з сироваткового протеїну, гідролізованого колагену і казеїну. Позбавляє від жиру, відновлює м'язи.

Повідомити
580 грн
(0)

Fortogen Nutrition Complex Whey 76% 2000 грам - багатокомпонентна протеїнова матриця, що містить кілька джерел білка: ізолят і концентрат сироваткового протеїну, казеїн, молочний протеїн.

Повідомити
1 590 грн
(2)
Повідомити
690 грн
(1)
Повідомити
648 грн
(4)

BioTech (USA) Protein Power 1000 грам - багатокомпонентна порошкова добавка протеїнів для швидкого набору сухої м'язової маси. Містить глютамін, протеїн сироватки та сої, казеїнат кальцію. Добре насичує, гальмує катаболізм.

Повідомити
990 грн
(1)

Ultimate Nutrition Syntho Gold 2270 включає найбільш затребувані види білка преміум якості. Комплекс ідеально підходить для набору маси і для утримання вже напрацьованої мускулатури.

Повідомити
2 145 грн
(4)

BioTech (USA) Protein Power - порошкова протеїнова добавка, що містить казеїнат кальцію, гідролізований соєвий білок та сироватковий концентрат. Прискорює відновлення м'язів, пригнічує катаболізм, сприяє швидкому накачуванню м'язів.

Повідомити
1 486 грн
(5)
Повідомити
1 320 грн
(0)

Olimp Whey Protein Complex 100% - це комбінація ізоляту CFM і концентрату сироваткового протеїну, що дозволяє доповнити свій щоденний раціон білком- ключовим будівельним матеріалом для м'язів, джерелом амінокислот і енергії.

Повідомити
2 480 грн
(3)

Вуглеводно-білкова добавка від BSN Syntha-6 є високоякісною сумішшю шести видів білка з різним часом засвоєння і допомагає швидко наростити м'язову масу. Підтримує тривалий анаболізм, пригнічує катаболізм, постачає м'язи амінокислотами протягом 6 годин.

Повідомити

Комплексний протеїн

Комплексний протеїн, що входить до складу багатьох спеціалізованих харчових добавок, є комбінацією різних видів білка, що дозволяє забезпечити пролонговану дію і підтримання оптимальної концентрації цінних амінокислот.

Комплексний протеїн

Протеїнові комплекси користуються величезним попитом серед спортсменів-силовиків, а також користувачів, зацікавлених в прискореному наборі якісної і сухої, рельєфної м'язової маси. Об'єднують в собі яєчний, сироватковий, яловичий білок, казеїн. Можуть бути різні комбінації, в залежності від поставлених завдань і індивідуальних особливостей спортсмена.

Як приймати багатокомпонентний протеїн?

Оскільки багатокомпонентний продукт характеризується своєю універсальністю, приймати його можна, абсолютно не прив'язуючись до часу доби. Однак при бажанні домогтися максимально швидких і виражених результатів варто дотримуватися наступних схем, пропонованих професійними тренерами:

 • Для формування красивого, венозно промальованого, сухого м'язового рельєфу рекомендується вживати в проміжках між основними прийомами їжі
 • Для якнайшвидшого приросту мускулатури необхідно вживати у вечірні години, незадовго до відходу до сну. При такій схемі білки швидкої дії миттєво забезпечать м'язові волокна оптимальною кількістю цінних амінокислот, а уповільненої - надаватимуть свій ефект протягом усього нічного відпочинку. Крім того, 1-2 рази на день добавку можна приймати і між прийомати їжі
 • При проведенні курсу на сушку, бажанні позбутися від підшкірних жирових відкладень, без втрати обсягу м'язів, слід пити по 15-20 г продукту, вибираючи для цього час перед тренуваннями і перед сном

Так як до складу таких протеїнових добавок входить казеїн, щоб уникнути дискомфортних відчуттів, що виникають у роботі ШКТ, не рекомендується приймати їх пізніше, ніж за 2-2,5 години до передбачуваного початку занять в тренажерному залі.

Оптимальне дозування визначається в індивідуальному порядку. У більшості випадків фахівці рекомендують користувачам вживати по 40-50 г препарату, 2-3 рази протягом доби.

Корисні властивості комплексного протеїну

На тлі інших продуктів зі сфери спортивного харчування цей комплекс вигідно виділяється завдяки тому, що забезпечує:

 • Анаболічний ефект
 • Досить швидкий приріст якісної м'язової маси, без домішок води і жиру
 • Швидке відновлення після інтенсивних фізичних навантажень, спортивних тренінгів
 • Зміцнення імунної системи і активізацію власних захисних ресурсів організму
 • Антикатаболічний вплив, захист волокон м'язів від травматичних пошкоджень, руйнування
 • Помірно виражений жироспалюючий вплив, що забезпечує ефект сушки і усунення локальних підшкірних жирових відкладень
 • Зниження рівня поганого холестерину
 • Нормалізацію показників цукру в крові
 • Зменшення апетиту, пригніченя відчуття голоду
 • Підвищення фізичної витривалості, продуктивності
 • Сприятливий вплив на стан і функціонування серцево-судинної системи

Препарат є універсальним, так як є можливість вживання його як з метою позбавлення від надмірної ваги, так і під час курсу набору ваги. Він легко засвоюється і чудово переноситься, не викликаючи будь-яких алергічних реакцій і побічних проявів. Служить відмінним доповненням до дієтичного та спортивного раціону, а також може виступати в якості повноцінного замінника їжі.

Склад комплексного протеїну

Комплексний протеїн містить у складі різні комбінації різновидів білка. Відсоткове співвідношення кожної добавки теж відрізняється. Всього у складі зустрічається до 5 компонентів:

1. Казеїн. Відрізняється повільною засвоюваністю і живить організм 4-8 годин. Також має хороший амінокислотний склад (включаючи BCAA).

2. Сироватковий білок. Відрізняється швидкою засвоюваністю. Містить до 18 видів амінокислот, в т. ч. BCAA (у великій кількості). Допомагає знизити катаболізм м'язів.

3. Яєчний білок. Має високу біологічну цінність. Містить в складі лейцин і ізолейцин, які є корисними амінокислотами. Насичує організм поживними елементами, необхідними після тренувань.

4. Соєвий білок. Від інших аналогів відрізняється великою кількістю глютаміну і BCAA. За цими властивостями перевершує яєчний протеїн.

5. Гідролізат. Має найбільшу швидкість засвоєння. Завдяки цьому максимально швидко насичує організм необхідними поживними елементами.

Зрозуміло, всі компоненти відразу до складу не додаються. Але в будь-якому випадку багатокомпонентний протеїн містить і швидкі, і повільні білки. Перші засвоюються за 30-90 хвилин, а другі - живлять організм протягом 4-8 годин. Завдяки цьому ви будете щодня отримувати оптимальну порцію білка, необхідну для досягнення поставленої мети.

З цієї причини комплекс протеїнів відмінно підходить для новачків, які поки погано розбираються в спортивних добавках. Адже в даному випадку не доведеться розбиратися у властивостях різних видів білка і вибирати відповідний для себе варіант. Досить замовити комплексний протеїн, так як все необхідне знаходиться в одній добавці.

Як приймати комплексний протеїн?

Рекомендації щодо прийому багатокомпонентного протеїну залежать від кінцевої мети:

 • Набір м'язової маси. Оптимальне дозування - 30-40г. На день потрібно 2 прийоми: перший - за 2 години до тренування, другий - перед сном.
 • Сушка / схуднення. Оптимальна норма - 15-20г. Кількість прийомів теж два: за пару годин до тренування і перед сном.
 • Відновлення кількості амінокислот. Порція 30-40 г, приймається відразу після тренування.

Також можна відштовхуватися від графіка тренувань. В тренувальні дні комплексний протеїн приймається вранці, до і після занять. А в дні відпочинку - вранці і ввечері.

Купити комплексний протеїн в Києві і Україні

Якщо вирішите купити комплексний протеїн - замовляйте його в WaySport. Доставка здійснюється по всій Україні, тому оформляти покупку можна з Києва, Харкова чи будь-якого іншого міста.

З вибором труднощів не буде, адже в каталозі пропонується широкий асортимент комплексних протеїнів від різних виробників (Україна, США, Європа).

Склад, обсяг, ціна та інші характеристики вказані в описі товару. Це допоможе вам швидко зорієнтуватися і знайти підходящу в рамках наявного бюджету продукцію.

Щоб купити комплексний протеїн, додавайте вподобану добавку в кошик і оформляйте замовлення через сайт. Або можете звернутися безпосередньо до менеджера, зв'язавшись з ним по телефону в робочий час. Задати питання і уточнити всі н"юанси теж можна в телефонному режимі, здійснивши дзвінок на безкоштовний номер.