Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн.
RU UA
Фільтри
849 грн
(1)

BioTech (USA) 100% Creatine Monohydrate - порошковий моногідрат креатину для приготування коктейлів. Не має смаку, добре комбінується з іншими добавками. Прискорює ріст м'язів, активізує синтез АТФ.

Купити
218 грн
(1)

BioTech (USA) Creatine Zero 16 табл - шипучі розчинні таблетки креатину. Креатин прискорює ріст м'язів, забезпечує енергетичне живлення м'язових волокон, активізує ліполіз, прискорює відновлення після тренувань.

Купити
-7%
455 грн 489 грн
(2)

BioTech (USA) Creatine PH-X 90 капс - предтренувальний комплекс на основі буферизованого креатину для нарощування сухої мускулатури і збільшення енергетичних запасів організму. Добре комбінується з вуглеводними добавками.

Купити
745 грн
(1)

BioTech (USA) Creatine PH-X 210 капс - капсульована добавка буферизованого креатину, стійкого до кислотного середовища шлунка. Має анаболічні властивості, забезпечує прискорення накачування м'язів, підвищує енергетичний запас.

Купити
657 грн
(1)

BioTech (USA) Crea Tor - комбінована добавка у вигляді капсул. Містить 4 види креатину, амінокислоти, вітаміни. Стимулює синтез АТФ, додає енергії, сприяє посиленому росту мускулатури. Добре засвоюється.

Купити
786 грн
(1)

BioTech (USA) Tri-Creatine Malate - порошкова добавка трикреатин малату без ароматизаторів. Поєднання молекули яблучної кислоти і трьох молекул креатину підвищує працездатність і ефективність тренувань, стимулює анаболізм.

Купити
-3%
745 грн 768 грн
(1)

BioTech (USA) Crea Zero – комплексна порошкова добавка креатину, мінералів, вітаміну В6. Надає енергії, знімає стомлюваність, сприяє спалюванню жиру. Добре засвоюється, не містить цукру, підходить для інтенсивного тренування.

Купити
414 грн
(0)

BioTech (USA) Creatine PH-X Pro – високоефективний буферизований креатин моногідрат, доповнений екстрактами чорного, зеленого та білого чаю, в капсулах. Підвищує силу та витривалість. Створює оптимальні умови для накачування м'язів.

Повідомити
422 грн
(0)

BioTech (USA) CreaSyn – комплекс креатину у кількох формах, посилений аланіном, гістидином, кофеїном, таурином та синефрином. Покращує силу та витривалість. Збільшує енергетичний потенціал. Активізує ріст м'язів.

Повідомити
296 грн
(1)

BioTech (USA) Crea Elite – потужна інноваційна формула на основі чотирьох форм креатину у капсулах. Забезпечує організм енергією на клітинному рівні. Зменшує втому. Забезпечує ефект пампінгу. Істотно підвищує продуктивність.

Повідомити
387 грн
(1)

BioTech (USA) Creatine Phosphate – порошкова добавка креатинфосфату для підвищення енергетичного запасу організму. Активізує вироблення АТФ, полегшує високоінтенсивне тренування, покращує синтез білка. Без вуглеводів та жирів.

Повідомити
-7%
125 грн 134 грн
(0)

BioTech (USA) Creatine Effervescent – високоякісний моногідрат креатину в шипучих таблетках із приємним фруктовим смаком. Збільшує енергетичний потенціал. Покращує показники сили та витривалості.

Повідомити
836 грн
(1)

BioTech (USA) 100% Creatine Monohydrate 1000 грам - креатинова добавка у вигляді порошку. Відновлює запас АТФ, яка є головним джерелом внутрішньоклітинної енергії. Виявляє анаболічні властивості, посилює ріст м'язів.

Повідомити
645 грн
(2)

BioTech (USA) 100% Micronized Creatine (пакет) 500 грам - порошкоподібна добавка мікронізованого моногідрату креатину для відновлення енергетичного запасу організму. Не має смаку, добре комбінується з гейнерами і білковими добавками.

Повідомити
295 грн
(1)

BioTech (USA) Creatine Tablets – чистий моногідрат креатину в жувальних таблетках. Покращує показники сили, витривалості. Сприяє зростанню м'язової маси.

Повідомити
1 378 грн
(1)

BioTech (USA) 100% Creatine Monohydrate - порошкоподібна добавка мікронізованого креатину, підвищує енергетичний запас і підсилює ріст м'язової маси. Стимулює синтез АТФ і анаболічних гормонів.

Повідомити

Ще одним важливим напрямком діяльності компанії-виробника є креатин Biotech. Цей важливий продукт відіграє важливу роль в енергетичному обміні у м'язових та нервових клітинах. Тому люди, які займаються професійним спортом та простою фізичною активністю, активно використовують його для збільшення сили та витривалості.

Переваги креатину BioTech USA

Креатин Біотек користується величезною популярністю завдяки своїм властивостям:

  • Різноманітність форм

Виробник випускає цю спортивну добавку відразу в кількох формах: моногідрат, малат, фосфат, буферизований, багатокомпонентний. Крім того, купити креатин BioTech можна в таблетках (шипучих та звичайних), капсулах, порошку, що дозволяє кожному споживачеві вибирати найбільш зручні для себе варіанти.

  • Безліч смаків

Продукт доступний у найрізноманітніших смакових варіаціях, а також у чистому вигляді без додавання ароматизаторів, підсолоджувачів.

  • Ефективність

Постійні клінічні дослідження, інновації, суворий контроль якості, використання сучасного обладнання та технологій гарантують безкомпромісно високу якість та дієвість продукції, що виготовляється.

Як приймати креатин Біотек?

Фахівці рекомендують пити по 5-6 г щодня, в ідеалі після тренування, комбінуючи з протеїном, гейнером або амінокислотними добавками. Також можна запивати соком. У дні без тренувань оптимальний час – зранку. Тривалість курсу – 2 місяці. Потім слідує перерва на 1 місяць.

Відповідаючи на питання, як приймати креатин Biotech, також варто згадати схему прийому із завантаженням, яка скорочує необхідний для досягнення результатів час. Найчастіше йдеться про прийом приблизно 20 г на день протягом кількох тижнів з подальшим скороченням добової дози до 3 г.

Де придбати креатин BioTech в Україні?

Інтернет-магазин Waysport пропонує увазі споживачів найширший асортимент спорту. Креатин Biotech USA, купити який можна на нашому сайті, відрізняється високою ефективністю у покращенні спортивних результатів, безпекою та вигідною ціною.

Нижче наведено таблицю з приблизною вартістю різних форм добавки BioTech креатину.

✅ Креатин моногідратвід 218 грн
✅ Три креатин малат ТСМвід 786 грн
✅ Багатокомпонентний креатинвід 768 грн

Підписатися на нашу розсилку

щоб отримувати свіжі новини про акції та знижки

0 800 403 173