Ми працюємо!
RU UA
Фільтри
156 грн
(0)

Puritan's Pride Lutein 20 mg with Zeaxanthin підтримує здоров'я ваших очей і хороший зір. Здійснює антиоксидантний захист сітківки. Особливо рекомендований людям, які багато часу проводять за комп'ютером.

Купити
291 грн
(1)

Puritan's Pride Lutein 20 mg with Zeaxanthin підтримує здоров'я ваших очей і хороший зір. Здійснює антиоксидантний захист сітківки. Особливо рекомендований людям, які багато часу проводять за комп'ютером.

Купити
576 грн
(0)

Puritan's Pride Lutein 20 mg with Zeaxanthin підтримує здоров'я ваших очей і хороший зір. Здійснює антиоксидантний захист сітківки. Особливо рекомендований людям, які багато часу проводять за комп'ютером.

Купити
229 грн
(1)

Swanson Lutein Esters 6 мг – ефіри лютеїну в желатинових капсулах. Забезпечує цінний антиоксидантний захист для очей. Сприяє зміцненню сітківки.

Купити
329 грн
(1)

Swanson Lutein Esters 20 мг – ефіри лютеїну в желатинових капсулах. Оздоровлює і зміцнює сітківку ока. Чинить потужну антиоксидантну дію.

Купити
398 грн
(0)

Puritan's Pride Lutigold Lutein 6 мг підтримує здоров'я ваших очей і хороший зір. Здійснює антиоксидантний захист сітківки. Особливо рекомендований людям, які багато часу проводять за комп'ютером.

Купити
270 грн
(0)

NOW Lutein 10 mg Softgels - повністю веганська добавка лютеїну в капсулах. Фільтрує шкідливе ультрафіолетове випромінювання, захищає вразливі клітини очей від дії вільних радикалів.

Повідомити
218 грн
(1)

OstroVit Lutein Forte - рослинна добавка в м'яких капсулах, що містять лютеїн. Захищає зір, має антиоксидантну дію, покращує колірне сприйняття, поглинає небезпечне випромінювання.

Повідомити
190 грн
(0)

Scitec Nutrition Lutein 90 капс - добавка лютеїну, антиоксиданту та провітаміну А, що захищає клітини макули (жовта пляма ока) та кришталик від шкідливого впливу ультрафіолету та окислення вільними радикалами.

Повідомити
148 грн
(1)

Lutein bio-complex® містить композицію вітавмінів та мінералів, корисних для здоров'я органів зору. Це комплексна допомога і підтримка для ваших очей.

Повідомити
385 грн
(0)

Puritan's Pride Lutein 40 mg with Zeaxanthin підтримує здоров'я ваших очей і хороший зір. Здійснює антиоксидантний захист сітківки. Особливо рекомендований людям, які багато часу проводять за комп'ютером.

Повідомити
287 грн
(1)

Olimp Gold-Lutein піклується про ваш зір. Рекомендований людям, які виконують роботу при штучному освітленні, що знаходяться під впливом інтенсивного сонячного світла, при підвищеній чутливості до світла, а також людям середнього та похилого віку.

Повідомити
168 грн
(0)

Харчова добавка в капсулах LUTEINALL MAX від AllNutrition містить комплекс активних інгредієнтів, які допомагають підтримувати здоров'я і функціональний стан органів зору, гостроту і чіткість зору. Рекомендується людям з високими зоровими навантаженнями.

Повідомити
178 грн
(0)

Puritan's Pride Lutigold Lutein 6 мг підтримує здоров'я ваших очей і хороший зір. Здійснює антиоксидантний захист сітківки. Особливо рекомендований людям, які багато часу проводять за комп'ютером.

Повідомити
528 грн
(1)

MST Lutein 40 мг + Zeaxanthin – високодозований лютеїн, посилений зеаксантином, в м’яких капсулах. Захищає органи зору від негативної дії вільних радикалів. Підтримує зорову функцію. Покращує гостроту зору.

Повідомити
228 грн
(1)

Харчова добавка Puritan's Pride Lutigold Herbavision with Lutein з високим вмістом антиоксиданта зеаксантина здійснює комплексну підтримку органів зору, покращує живлення сітківки ока, захищає її від окислювального стресу і дегенеративних змін.

Повідомити
669 грн
(1)

Swanson Lutein 20 мг – лютеїн в м’яких желатинових капсулах. Сприяє оздоровленню та зміцненню сітківки. Допомагає вирішити проблему втомлюваності очей.

Повідомити
489 грн
(1)

Swanson Lutein 40 мг – лютеїн в желатинових капсулах. Чинить оздоровлюючий і зміцнюючий вплив на сітківку ока. Захищає тканини ока від агресивної дії вільних радикалів.

Повідомити
395 грн
(0)

Swanson Lutein 20 мг – лютеїн в желатинових капсулах. Забезпечує комплексну підтримку здорового зору. Захищає тканини ока від негативної дії вільних радикалів.

Повідомити
252 грн
(1)

Swanson Lutein 10 мг – лютеїн в желатинових капсулах. Підтримує зір. Сприяє зміцненню центральної частини сітківки ока. Захищає його тканини від негативного впливу вільних радикалів.

Повідомити
439 грн
(1)

NOW Lutein 10 мг 120 капс – вільний лютеїн, отриманий з екстракту Tagetes erecta. Захищає від вільних радикалів, підтримує здоров'я макули (корисний для зору).

Повідомити

Лютеїн - це цінна речовину, що здійснює позитивний вплив на репродуктивні і зорові функції, а крім того, володіє цілим рядом інших корисних властивостей. Людським організмом не синтезується, а тому для підтримки його оптимальної концентрації слід вживати певні продукти харчування та спеціалізовані добавки.

Лютеїн - що це таке?

Перш ніж купувати засоби з цією речовиною, потрібно дізнатися, що вона собою являє і для чого потрібна. Лютеїн - особливий пігмент (каротиноїд), присутній в рослинах і деяких різновидах мікроорганізмів. Має яскраво виражені антиоксидантні властивості і унікальну здатність до поглинання ультрафіолетового випромінювання.

Користь каротиноїду для людського організму полягає в наступному:

 • Поліпшення гостроти зору
 • Профілактика офтальмологічних захворювань
 • Пригнічення впливу небезпечних вільних радикалів
 • Зниження рівня поганого холестерину в крові
 • Зниження ймовірності захворювання інфарктом або ж інсультом
 • Позитивний вплив на стан і функції серцево-судинної системи
 • Потовщення сонної артерії
 • Попередження формування холестеринових бляшок
 • Придушення процесів тромбоутворення
 • Стабілізація показників цукру в крові
 • Нормалізація внутрішньоочного тиску
 • Омолоджуюча дія і уповільнення природних процесів старіння
 • Поліпшення стану шкірних покривів

Лютеїн: кому він потрібен?

Лютеїн, безумовно, корисний для кожної людини. Однак основними показаннями до вживання препаратів на основі каротиноїду є:

 • Небажані зміни вікового характеру
 • «Куряча сліпота»
 • Катаракта
 • Глаукома
 • Зниження чіткості і гостроти зору
 • Помутніння кришталика ока
 • Ретинопатія
 • Тривале перебування перед комп'ютерним монітором або телевізійним екраном
 • Захворювання серцево-судинної системи

Існує ще одна група користувачів, які особливо потребують у підвищених кількостях лютеїну:

 • Особи похилого віку (старше 60 років)
 • Люди, чия діяльність пов'язана з тривалим сидінням перед монітором комп'ютера, роботою з паперами і вимагає постійної напруги зорових органів
 • Користувачі, що мають спадкову схильність до офтальмологічних захворювань, сердечних і судинних патологій
 • Пацієнти з діагностованим цукровим діабетом
 • Хворі, в анамнезі яких присутні інфаркти та інсульти, ішемія
 • Ті, хто має генетичну схильність до утворення злоякісних пухлин

Використовувати препарат в профілактичних цілях рекомендується при прояві таких симптомів дефіциту лютеїну, як короткозорість, підвищена стомлюваність зорового апарату, гіпертонічна хвороба, малорухливий спосіб життя, неправильно збалансований раціон харчування. Вкрай корисним буде засіб і для користувачів, які дотримуються суворої дієти, жінок, бажаючих продовжити свою молодість, зробивши шкірні покриви більш пружними і еластичними.

Повна інформація про те, як приймати препарат на основі лютеїну, міститься в доданій до нього інструкції. Фахівці рекомендують пити по капсулі 1 раз протягом доби, безпосередньо під час прийому їжі (для найкращого засвоєння речовини).

Оптимальна тривалість терапевтичного курсу становить 2 місяці. При наявності певних показань тривалість лікування може бути збільшена до 2,5-3 місяців. Після цього потрібно обов'язково зробити перерву (близько 3 тижнів), а потім при необхідності повторити курс спочатку.

При діагностованому цукровому діабеті препарат приймається щодня по 1-2 таблетки протягом доби.

Не рекомендується перевищувати зазначені максимальні дозування, щоб уникнути неприємних наслідків у вигляді прояви алергічних реакцій, свербіння, шкірних висипань.

Відгуки про лютеїн

Відгуки про лютеїн можна знайти тільки позитивні. Дана речовина приносить користь всьому організму і особливо хороший ефект дає при лікуванні діабету, очних захворюваннях, кардіологічних недугах як складового елементу терапії. В силу своєї натуральності відмінно засвоюється і не має протипоказань, за винятком індивідуальної непереносимості, що зустрічається вкрай рідко.

Купити лютеїн з доставкою по всій Україні можна в магазині спортивного харчування waysport.

Підписатися на нашу розсилку

щоб отримувати свіжі новини про акції та знижки