Ми працюємо!
RU UA
Фільтри
518 грн
(0)

NOW Betaine HCL - капсульована добавка гідрохлориду бетаїну і грибкового пепсину для нормалізації травлення і кращого перетравлення білків, що сприяє росту м'язів і підвищенню пружності шкіри.

Купити
218 грн
(1)

OstroVit NAC 300 - натуральна харчова добавка для кращого розвитку м'язової маси. Діючий інгредієнт - одна з головних амінокислот, причому в легкозасвоюваній формі N-ацетил-L-цистеїну.

Купити
408 грн
(0)

LivoNac від Genius Nutrition® -детоксікація і антиоксидантна підтримка. Допомагає вивести токсини і позбутися постійного відчуття втоми, поганої концентрації уваги і частих головних болів. Полегшує наслідки вживання алкоголю.

Повідомити
110 грн
(2)

Вансітон Метіонін 60 капс - вітамінізований метіонін, що забезпечує захист клітин печінки від токсинів. Покращує травлення, бере участь у гормональному та ферментативному синтезі, підвищує регенерацію.

Повідомити
252 грн
(0)

OstroVit L-Phenylalanine - добавка у вигляді порошкоподібного фенілаланіну з відмінною біодоступністю. Сприяє серйозному настрою під час тренувань, контролює апетит, підтримує здоров'я нервової системи.

Повідомити
448 грн
(0)

Trec AMINO EAA - порошкоподібна амінокислотна добавка для забезпечення м'язів енергією, запобігання втрати м'язової маси і для її зростання. Покращує показники сили і витривалості, спалює підшкірний жир.

Повідомити
Однокомпонентні амінокислоти

Амінокислоти – це важливі структурні компоненти білка. Кожен білок людського організму складається з амінокислот, які з’єднані між собою пептидним зв'язком. Тому недивно, що амінокислоти відіграють вагому роль в спорті. Добавки на їх основі пригнічують катаболічні процеси в організмі, запобігаючи тим самим руйнуванню м'язів, а також використовуються організмом для нарощування м'язової маси і підвищення сили організму. Окрім того, амінокислоти забезпечують фізичне та психічне відновлення організму.

Види амінокислот

Існує близько 20 різних амінокислот, серед яких розрізняють три основні групи: замінні, незамінні та умовно незамінні.

До першої групи відносяться аспарагін, серин, аланін, гліцин. Організм отримує їх з продуктів харчування або синтезує самостійно з інших амінокислот і речовин, що надходять до нього.

Другу групу становлять лейцин, ізолейцин, валін, лізин, треонін, фенілаланін, триптофан, метіонін. Всі вони не виробляються організмом самостійно і мають надходити до нього разом з їжею або харчовими добавками.

І нарешті в третю групу входять глютамін, пролін, аргінін, тирозин, гістидин, цистеїн, які виробляються в організмі за потреби з інших амінокислот, але в обмежених кількостях і лише тоді, коли організм перебуває в здоровому фізичному та психоемоційному стані.

Однокомпонентні чи комплексні амінокислоти: що вибрати

Харчові добавки для спортсменів чи просто людей, що ведуть активний і здоровий спосіб життя, можуть містити амінокислотні комплекси або окремі амінокислоти.

Вибираючи, що купити, комплекс чи якусь конкретну амінокислоту, потрібно в першу чергу орієнтуватись на мету, яку ставить перед собою спортсмен. Якщо вас цікавить певна властивість тієї чи іншої амінокислоти, то вам слід зупинити свій вибір на відповідному однокомпонентному продукті. Якщо організм потребує комплексної підтримки, тоді варто підібрати багатокомпонентну амінокислотну добавку.

Де купити однокомпонентні амінокислоти

В інтернет-магазині waysport.ua представлений багатий вибір найрізноманітніших амінокислот, як у складі комплексів, так і поодинці. В цьому розділі ми зібрали для вас найрідкісніші однокомпонентні амінокислоти, добавки з якими не так часто можна знайти на полицях магазинів спортивного харчування.

Зокрема, у нас ви можете купити:

  • Цистеїн. Відповідає за стабілізацію структури білка і сприяє утворенню колагену, що робить його вельми корисним для здоров'я шкіри, волосся, нігтів.
  • Метіонін. Відіграє важливу роль у здоров’ї нирок, послаблює токсичність отруйних речовин. Бере участь у відновленні функцій печінки, регулюванні та нормалізації обміну жирів.
  • Фенілаланін. Позитивно впливає на мозкову діяльність. Допомагає подолати симптоми депресії і тривожних станів.

Ми налагодили плідну співпрацю безпосередньо з виробниками спортивного харчування. Тому ви можете не хвилюватись за оригінальність вибраних продуктів. Це також дозволило нам встановлювати більш доступні ціни на продукцію.

Наші консультанти завжди готові детально відповісти на всі ваші питання і допомогти зробити вибір.