Безкоштовна доставка від 1000 грн.
328 грн
(0)

Пояс для силових тренувань Olimp Labs Training Hardcore profi belt 6 здійснює підтримку хребта, захищає від травм і розтягнень..

Купити
519 грн
(0)

Trec Пояс 012 Leather Narrow - вузький шкіряний пас для захисту живота і спини під час тренувань з гирями або гантелями. Знижує ймовірність травм і розтягування, захищає живіт і спину від перевантажень.

Купити
237 грн
(0)

Scitec Nutrition Атлетичний пояс Belt Fitness HFB-270-12 - спортивний пояс на липучці для тренувань та занять фітнесом. Захищає м'язи живота та поперековий відділ хребта від травмування під час виконання вправ з вантажами.

Повідомити
490 грн
(0)
Повідомити
350 грн
(0)

Trec пояс 025 Fabric Wide - широкий тканинний пояс на застібці-липучці від польського виробника. Захищає хребет від перевантажень при тренуванні з гантелями або штангою.

Повідомити
624 грн
(0)

Trec Пояс 011 Leather Belt Wide - широкий шкіряний ремінь від польського виробника. Захищає м'язи живота і спини при силових тренуваннях з гирями або гантелями. Знижує ймовірність травм.

Повідомити
220 грн
(0)

Scitec Nutrition Пояс атлетичний Extra Support - атлетичний пояс для захисту поперекового відділу хребта та черевних м'язів від травм під час виконання вправ. Жорсткий пояс із синтетичних тканин на липучках.

Повідомити
267 грн
(0)

Комфортний і зручний тренувальний пояс COMPETITION BELT 4 підтримує і захищає від травм хребет і м'язи спини.

Повідомити
270 грн
(0)
Повідомити