Ми працюємо!
RU UA
Фільтри
495 грн
(1)

Mad Max Пояс атлетичний MFB-421 – нейлоновий пояс для фітнесу. Підтримує м'язи спини та преса, зміцнює хребет під час тренувань, підходить для безперервного носіння під час вправ.

Купити
418 грн
(0)

Пояс для силових тренувань Olimp Labs Training Hardcore profi belt 6 здійснює підтримку хребта, захищає від травм і розтягнень..

Купити
745 грн
(0)

Mad Max Пояс атлетичний MFB-245 - міцний пояс із натуральної шкіри шириною 10 см для виконання вправ з тягою. Захищає хребет та черевну ділянку від травм.

Купити
375 грн
(0)

Комфортний і зручний тренувальний пояс COMPETITION BELT 4 підтримує і захищає від травм хребет і м'язи спини.

Купити
350 грн
(0)

Trec Пояс 013 Fabric Wide Double - вузький пояс із нейлону для захисту хребта, м'язів спини та живота від травм та розтягувань. Підтримує поперек під час вправ зі штангою.

Купити
279 грн
(1)

Sporter Пояс MFB-257.4A - неопреновий пояс для фітнесу з роликовою пряжкою з нержавіючої сталі та застібкою на липучці. Забезпечує хорошу фіксацію, захищає м'язи від розтягувань.

Купити
237 грн
(0)

Scitec Nutrition Атлетичний пояс Belt Fitness HFB-270-12 - спортивний пояс на липучці для тренувань та занять фітнесом. Захищає м'язи живота та поперековий відділ хребта від травмування під час виконання вправ з вантажами.

Повідомити
490 грн
(0)
Повідомити
350 грн
(0)

Trec пояс 025 Fabric Wide - широкий тканинний пояс на застібці-липучці від польського виробника. Захищає хребет від перевантажень при тренуванні з гантелями або штангою.

Повідомити
624 грн
(1)

Trec Пояс 011 Leather Belt Wide - широкий шкіряний ремінь від польського виробника. Захищає м'язи живота і спини при силових тренуваннях з гирями або гантелями. Знижує ймовірність травм.

Повідомити
139 грн
(0)

Sporter Підйомний ремінь MFA-450.4 C - нейлоновий ремінь із неопреновими вставками для роботи зі становою тягою. Допомагає краще фіксувати снаряд та працювати над технікою виконання вправи.

Повідомити
350 грн
(0)

Trec Пояс 014 Fabric Wide Double - широкий тканинний пояс для підтримки м'язів живота і спини та захисту хребта від травм. Комфортний, надійний, якісний. Адаптується до форми тіла.

Повідомити
129 грн
(0)

Sporter Підйомний ремінь MFA-448.4 D - бавовняний ремінь з неопреновою вставкою, який забезпечує кращий хват спортивного снаряда. Стійкий до розтягування, полегшує роботу зі штангою.

Повідомити
549 грн
(0)

Mad Max Пояс атлетичний MFB-244 – шкіряний пояс для підтримки хребта під час тренувань. Зовнішня частина зроблена з твердої шкіри, внутрішня – з м'якої. Між ними покладено тонкий шар наповнювача.

Повідомити
252 грн
(0)

Sporter Пояс MFB-257.4B – чорний неопреновий пояс для фітнесу з ребристими вставками. Добре фіксує завдяки роликовій пряжці та застібці на липучці. Захищає м'язи від розтягнень.

Повідомити
220 грн
(0)

Scitec Nutrition Пояс атлетичний Extra Support - атлетичний пояс для захисту поперекового відділу хребта та черевних м'язів від травм під час виконання вправ. Жорсткий пояс із синтетичних тканин на липучках.

Повідомити
270 грн
(0)
Повідомити