Фільтри
98 грн
(0)

WAYSPORT Shaker – стильний фірмовий шейкер ємністю 750 мл. Оснащений спеціальною сіточкою для швидкого змішування коктейлів до однорідної консистенції. Має мірну шкалу, яка дозволяє легко відміряти потрібну кількість рідини. Герметичний.

Купити
105 грн
(1)

Optimum Nutrition Шейкер Shaker bottle 750 мл - високоякісний шейкер з безпечного пластика. Зручна форма, щільна кришка, сітка для подрібнення грудочок добавок. Доступний в кількох кольорах.

Купити
167 грн
(1)

Gymnastic planet Магнезія Professional Grade Chalk Carbonate of Magnesial 56 грам - пресована в брикети магнезія для покращеного зчеплення шкіри долонь зі спортивним інвентарем. Безпечна при нанесенні на шкіру.

Купити
200 грн
(0)

OstroVit Shaker Premium + 2 отс Miami Vibes Edition – практичний та стильний шейкер ємністю 450 мл. Оснащений 2 додатковими ємностями для зберігання капсул, таблеток і порошкоподібних добавок. Не допускає витоку вмісту. Має вінчик з нержавіючої сталі для швидкого отримання ідеальної консистенції напою.

Купити
98 грн
(1)

Ostrovit OstroVit Магнезія Premium Chalk Block - пресована магнезія у вигляді брикету. Забезпечує хороше зчеплення долонь зі спортивним спорядженням. Зручна у використанні, не розпорошується.

Купити
228 грн
(0)

OstroVit Shaker Premium – особливий шейкер з двома додатковими контейнерами для зручного перенесення капсул і таблеток для тренування. Має вінчик у формі м'ячика для кращого розмішування порошкоподібних добавок.

Купити
85 грн
(1)

Ostrovit Water Bottle – міцна та функціональна пляшка для води. Виготовлена з безпечного матеріалу. Підходить для використання під час тренувань, їзди на велосипеді чи ходьби.

Купити
349 грн
(0)

OstroVit Shaker – зручний шейкер з високоякісної нержавіючої сталі. Вирізняється високою міцністю. Щільно закривається, повністю герметичний. Оформлений в мінімалістичному стилі.

Купити
155 грн
(1)

IronFlex Шейкер – високофункціональний шейкер. Складається з основної чаші для змішування коктейлів та додаткового контейнера для зберігання сухих добавок і нових порцій спортивного харчування.

Купити
115 грн
(1)

Sporter Shaker KL-7014 – високоякісний шейкер, виготовлений з безпечного матеріалу. Зручний у використанні. Допомагає змішувати коктейлі з однорідною консистенцією.

Купити
120 грн
(1)

Scitec Nutrition Шейкер 700 мл - пластиковий шейкер у різних варіантах кольорів для змішування протеїнових коктейлів та гейнерів. Зручно лягає у руку, кришка надійно закручується. Не протікає, оснащений розміткою-шкалою.

Купити
470 грн
(0)

BlenderBottle Classic Loop – зручний і практичний спортивний шейкер-пляшка невеликої місткості. Вирізняється вбудованою в кришку ручкою-кільцем. Оснащений запатентованою кулькою для змішування BlenderBall. З широкого носика пити зручно і комфортно. Шейкер задовольнить потреби всіх фізично активних людей.

Купити
148 грн
(2)

Scitec Nutrition Шейкер з контейнером 500 мл - зручний та функціональний шейкер із безпечного пластику для приготування протеїнових коктейлів та інших напоїв. Оснащений окремим відсіком для зберігання добавок.

Купити
210 грн
(1)

Trec Рукавички Plus Gloves Classic - посилені спортивні рукавички з фіксуючим напульсником. Зручні, якісні, стійкі до зношування. Підходять для фітнесу, культуризму та інших видів фізичної активності.

Купити
127 грн
(1)

Sporter Shaker bottle – функціональний шейкер оптимальної місткості. Оснащений вінчиком для кращого змішування інгредієнтів. Надійно закривається, не пропускає рідину.

Купити
535 грн
(0)

BlenderBottle Classic Loop – зручний і практичний спортивний шейкер середньої місткості. Має вбудовану в кришку ручку-петлю. Оснащений запатентованою кулькою для змішування BlenderBall. Широкий носик забезпечує зручне та комфортне пиття. Шейкер задовольнить потреби всіх фізично активних людей і не тільки.

Купити
155 грн
(1)

Sporter Підйомний ремінь MFA-448.4 D - бавовняний ремінь з неопреновою вставкою, який забезпечує кращий хват спортивного снаряда. Стійкий до розтягування, полегшує роботу зі штангою.

Купити
359 грн
(2)

Кистьові бинти HARDCORE WRIST WRAP (42 см) від Olimp надійно фіксують суглоб, захищаючи кисть руки від травм. Підходять для всіх видів спорту.

Купити
238 грн
(1)

OstroVit Training Bands For Fitness – високоякісний комплект чотирьох стрічок з різними показниками опору. Можуть використовуватись під час різних видів фізичної активності. Підвищують опір під час тренувань.

Купити
585 грн
(1)

BlenderBottle SportMixer – спортивний шейкер невеликої місткості. Виготовлений із запатентованого пластику Eastman Tritan™. Оснащений унікальною системою змішування. Має прогумовану поверхню для більш надійного хвату. Шейкер і задовольнить потреби фізично активних людей у тренажерному залі, і чудово підійде для подорожі.

Купити
388 грн
(1)

SmartShake Original2GO – функціональний шейкер з двома знімними відділеннями для зберігання протеїнового порошку та інших добавок. Виконаний в сучасному стилі. Повна герметичність гарантована Smartshake™.

Купити
648 грн
(1)

BlenderBottle SportMixer Grip Tritan – спортивний шейкер середньої місткості. Виготовлений із запатентованого пластику Eastman Tritan™, який не вбирає запахи. Оснащений унікальною кулькою для змішування BlenderBall, яка розгортається всередині пляшки. Прогумована поверхня забезпечує надійний хват. Шейкер і задовольнить потреби фізично активних людей у тренажерному залі, і чудово підійде для подорожі.

Купити
228 грн
(0)

Casno Tritan KXN-1231 – зручна, практична та стильна пляшка для води. Виготовлена із інноваційного екологічного полімеру. Ємність – 600 мл. Міцна та стійка до пошкоджень. Захищена від випадкового відкриття та протікання. При потребі легко відкривається простим натисканням кнопки. Допомагає налагодити здоровий питний режим.

Купити
139 грн
(2)

Myprotein Shaker – стильний шейкер з високоякісного матеріалу. Має спеціальну кульку-вінчик, яка дозволяє легко змішати будь-яку добавку без утворення грудочок.

Купити
128 грн
(1)

Нова спортивна пляшка для води Olimp Sport Nutrition з безпечного якісного матеріалу. Ємність 800 мл, швидке відкривання і закривання, силіконовий герметичний двотактний клапан, зручний діаметр..

Купити
745 грн
(1)

IronFlex Power Band – набір з трьох високоякісних петель для тренувань. Дозволяє виконувати комплекси вправ, які залучають м’язи всього тіла.

Купити
395 грн
(0)

SmartShake Original2GO One – високоякісний шейкер, що вирізняється стильним дизайном. Виготовлений з безпечного матеріалу. Оснащений додатковим відсіком для зберігання твердих добавок.

Купити
134 грн
(0)

Nutrend Sports Bottle – зручна спортивна пляшка, виготовлена з високоякісного матеріалу. Оснащений кришкою, що загвинчується. Не пропускає воду назовні. Надійно фіксується в руці.

Купити
398 грн
(0)

MyProtein Liquid Chalk – високоякісна рідка крейда, призначена для нанесення на руки та ноги. Покращує силу захоплення. Допомагає зменшити потовиділення на долонях. Робить тренування більш безпечними та ефективними.

Купити
45 грн
(1)

OstroVit Pharma таблетниця - зручний і функціональний аксесуар, призначений для зберігання щоденної порції капсул або таблеток. Компактна таблетниця з 4 відділеннями.

Купити
678 грн
(1)

SmartShake Steel Shaker Reforce DC Comics Batman – ексклюзивний шейкер-пляшка із зображенням Бетмена. Вирізняється 100%-ною герметичністю. Виготовлений із нержавіючої сталі високого рівня якості. Забезпечує чудове змішування навіть фруктово-ягідних інгредієнтів.

Купити
502 грн
(0)

Жіночі спортивні рукавички OLIMP Fitness One - це захист шкіри рук від пошкоджень, а також надійне захоплення і запобігання зісковзування для зручності і безпеки під час тренувань.

Купити
345 грн
(0)

SmartShake Shaker Slim – невеликий але практичний шейкер. Чудово поміщається у руці та в більшості стандартних підстаканників. Має додатковий відсік для зберігання добавок.

Купити
465 грн
(1)

SmartShake Lite Glossy – базова пляшка-шейкер із надзвичайно великою ємністю. Зносостійкий та довговічний. 100% герметичний. Забезпечує ефективне та безшумне змішування.

Купити
678 грн
(0)

BlenderBottle ProStak – зручний, практичний і стильний шейкер-пляшка середньої місткості. Оснащений запатентованою кулькою для змішування BlenderBall, яка розгортається всередині пляшки. Має два додаткові контейнери для твердих спортивних добавок, перекусів. Шейкер задовольнить потреби всіх фізично активних людей.

Купити
335 грн
(1)

Sporter MFG-227.7B – зручні чоловічі рукавички для фітнесу. Подвійний шар з синтетичної шкіри. Оснащені амортизуючими вставками з піноматеріалу. Мають надійну коротку застібку. Сприяють надійному зчепленню рук спортсмена зі спортивними снарядами та тренажерами.

Купити
495 грн
(0)

IronFlex Belt – атлетичний пояс, виготовлений із високоякісного матеріалу. Зручний та комфортний при використанні. Суттєво зменшує ризик пошкодження хребта і розтягування зв'язок у спортсмена.

Купити
478 грн
(0)

BlenderBottle Classic – один з найпопулярніших спортивних шейкерів-пляшок середньої місткості. Має запатентовану систему змішування. Повністю герметичний. Шейкер задовольнить потреби всіх фізично активних людей.

Купити
235 грн
(1)

BioTech (USA) Шейкер з контейнером Wave 600 мл + 2 відсіки (200мл+150мл) - практичний шейкер, що не протікає, з безпечного пластику з двома додатковими відсіками на 200 мл і 150 мл. Призначений для змішування протеїнових коктейлів.

Купити
162 грн
(0)

Biotech Wave + Nano з контейнером 300 мл

Купити
567 грн
(0)

SmartShake Steel Shaker Reforce Stainless – стильна пляшка-шейкер, виготовлена із міцної харчової нержавіючої сталі. Дуже легкий, але при цьому довговічний. Оснащений герметичною кришкою та м’якою круглою ручкою.

Купити
736 грн
(0)

BlenderBottle Classic – один з найпопулярніших спортивних шейкерів-пляшок великої місткості. Оснащений запатентованою системою змішування. SpoutGuard™ забезпечує чистоту носика для пиття. Виробник гарантує повну герметичність. Шейкер задовольнить потреби всіх фізично активних людей.

Купити
210 грн
(0)

PowerPlay Mini Power Band 4113 – набір із трьох високоякісних стрічок-експандерів з опором до 10 кг. Виготовлені із міцного зносостійкого латексу. Дозволяють зробити тренування більш різноманітними та ефективними.

Купити
98 грн
(0)

ActivLab Shaker – функціональний та стильний шейкер зручної місткості. Чудово змішує протеїнові коктейлі і не тільки. Надійно закривається, не протікає.

Купити
718 грн
(0)

SmartShake Reforce Stainless Steel Shaker DC Comics Joker – офіційно ліцензований шейкер із зображенням суперлиходія Джокера. 100% герметичний. Матеріал – високоякісна нержавіюча сталь. Порівняно велика ємність і водночас невелика вага.

Купити
678 грн
(0)

SmartShake Steel Shaker Reforce DC Comics Supergirl Logo – офіційно ліцензований шейкер з класичним логотипом Supergirl сріблястою літерою S на рожевому фоні. 100% герметичний. Важить лише 170 грамів, але при цьому виготовлений із високоякісної нержавіючої сталі.

Купити
265 грн
(0)

Sporter MFG-172.4C – зручні чоловічі рукавички для фітнесу. Забезпечують надійне зчеплення руки спортсмена зі спортивними снарядами та тренажерами. Не допускають перенапруження зап'ясть. Запобігають утворенню мозолів на долонях.

Купити
245 грн
(0)

Casno KXN-1219 – стильна пляшка для води об’ємом 690 мл. Виготовлена з безпечного для здоров’я та екологічного тритану. Тому нею можуть користуватись навіть дітки. Має захист від випадкового відкриття. При потребі зручно відкривається однією рукою. Герметична. Допомагає налагодити дитині здоровий питний режим.

Купити
245 грн
(0)

Casno KXN-1219 – зручна пляшка для води об’ємом 690 мл. Має цікавий дизайн. Виготовлена з безпечного для здоров’я та екологічного інноваційного матеріалу. Підходить для використання діткам будь-якого віку. Має захист від випадкового відкриття. При потребі зручно відкривається однією рукою. Не протікає. Допомагає налагодити дитині здоровий питний режим.

Купити
125 грн
(1)

100% герметичний шейкер Olimp на 700 мл з мірною шкалою та фільтром. Виготовлений з міцного матеріалу, стійкий до високих і низьких температур.

Купити
412 грн
(0)

Жіночі спортивні рукавички Olimp Fitness Star - це захист шкіри рук від пошкоджень, а також надійне захоплення і запобігання зісковзування для зручності і безпеки під час тренувань.

Купити
369 грн
(1)

OstroVit Рідка магнезія Premium Liquid Chalk - ефективний засіб для кращого зчеплення рук з поверхнею брусів або іншого спортивного інвентарю. Завдяки своїй рідкій формі використовується більш акуратно, не залишаючи плям на одязі.

Купити
698 грн
(0)

SmartShake Reforce Stainless Steel Shaker DC Comics Harley – офіційно ліцензований шейкер із зображенням Харлі Квін, помічниці суперлиходія Джокера. 100% герметичність, гарантована компанією-виробником. Високоякісна нержавіюча сталь. Велика ємність, незначна вага.

Купити
169 грн
(1)

BioTech (USA) Шейкер Wave - непротікаючий пластиковий шейкер для приготування всіх видів коктейлів. Обсяг - 600 мл, є дві кришки (велика і маленька), що загвинчуються, безпечний матеріал, стильний дизайн.

Купити
245 грн
(0)

Casno KXN-1219 – зручна пляшка для води об’ємом 690 мл. Вирізняється цікавим дизайном, який обов’язково сподобається діткам. Виготовлена з безпечного для здоров’я та екологічного тритану. Зручна у користуванні, відкривається однією рукою. При цьому має захист від випадкового відкриття. Герметична. Допомагає налагодити дитині здоровий питний режим.

Купити
318 грн
(0)

PowerPlay Mini Power Band 4113 – набір із трьох високоякісних стрічок-експандерів з опором від 10 кг до 20 кг. Матеріал – міцний і зносостійкий латекс. Урізноманітнюють тренування, роблять їх більш ефективними. Допомагають задіяти різні групи м’язів.

Купити
412 грн
(1)

Olimp Рукавички для фітнесу Hardcore Fitness STAR (рожеві) – шкіряні жіночі рукавички для фітнесу на липучках. Стильний дизайн, вставки із замші, спеціальні петлі, що полегшують зняття.

Купити
422 грн
(0)

BlenderBottle Classic – зручний, практичний і стильний шейкер-пляшка невеликої місткості. Оснащений запатентованою кулькою для змішування BlenderBall, яка розгортається всередині пляшки. Широкий носик робить процес пиття більш комфортним та приємним. Шейкер задовольнить потреби всіх фізично активних людей.

Купити
395 грн
(1)

SmartShake Shaker Lite DC Comics Harley Quinn – базова пляшка-шейкер для прихильників коміксів DC Comics загалом та Гарлі Квінн зокрема. Вирізняється великою ємністю. Виготовлений із безпечного матеріалу. Довговічний. Зручний у використанні.

Купити
495 грн
(0)

HARDCORE RAPTOR -тренувальні рукавички високої якості для всіх видів спорту. Надійна фіксація, міцний захват, захист від травм.

Купити

Аксесуари для спорту – широкий спектр товарів, необхідних для професійних та аматорських занять бодибілдингом, різними спортивними дисциплінами та просто фізичною активністю в залі і не тільки. Їхнє основне призначення – зробити ваш «спортивний шлях» ще більш ефективним, комфортним й безпечним.  

Види аксесуарів для спортсменів

Умовно ці інструменти та пристосування можна розділити на дві групи. До першої групи входять ті спортивні аксесуари, які використовуються безпосередньо в процесі фізичних навантажень, підвищують їх ефективність та мінімізують ризик травмування:

  • рукавички і пояси;
  • лямки та фітнес резинки;
  • фіксатори;
  • еластичні бинти.

Другу групу складають товари, якими можна користуватись не тільки під час фізичної активності, а при потребі протягом дня:

  • пляшки та шейкери;
  • таблетниці;
  • сумки.

Новачки у фітнесі іноді нехтують такими, на їх думку, дрібницями. Однак це неправильно, тому що всі ці аксесуари допомагають досягти найвищих результатів у побудові гармонічно розвинутого тіла та формуванні стрункої фігури.

Де купити спортивні аксесуари в Україні?

Інтернет-магазин WaySport пропонує вашій увазі широкий асортимент спортивного харчування та супутніх товарів за доступною вартістю. У нас ви можете купити білок, гейнери, хондропротектори, аксесуари для спорту високого рівня якості від провідних світових та вітчизняних виробників: AllSports Labs, BSN, BioTech, IronMaxx, Ironflex, Olimp, OstroVit, PowerPlay, Scitec Nutrition, Zelart та ін.

Наші менеджери завжди готові відповісти на всі ваші запитання і допомогти вам визначитись з вибором. Доставка замовлень здійснюється по всій Україні.

Ціна на аксесуари для спорту в інтернет-магазині WaySport.ua

Ми зіставили для вашої зручності порівняльну таблицю цін для основних видів спортивних аксесуарів, доступних для покупки в нашому інтернет-магазині.

Вид

Мінімальна ціна

✅ Кінезіо тейпи

118 грн

✅ Пляшки для води

75 грн

✅ Шейкери

80 грн

✅ Рукавички жіночі

230 грн

✅ Рукавички чоловічі

285 грн

✅ Пояси

279 грн

✅ Таблетниці/контейнери

39 грн

✅ Лямки

110 грн

✅ Фітнес гумки

100 грн

✅ Спортивні сумки

85 грн

✅ Грим

868 грн

✅ Магнезія спортивна

95 грн

✅ Тренажери

335 грн

✅ Супорти, фіксатори

198 грн

✅ Замороження

128 грн

Часто задавані питання

Ціна на Аксесуари для спорту від 0 грн до 1198 грн.

Замовити Аксесуари для спорту Ви можете на нашому інтернет-магазині WaySport.ua через корзину, а також по телефону або прийти в наші офлайн магазини за адресою:

  • Черкаси, бул. Шевченка 385, ТРЦ Depot, 2 поверх;
  • Черкаси, бул. Шевченка, 195;
  • Кропивницький, вул. Велика Перспективна 48, ТРЦ Depot, 1 поверх.

Доставка Аксесуари для спорту здійснюється Новою поштою, УкрПоштою, а також доступний самовивіз із наших магазинів.

Оплатити Аксесуари для спорту Ви можете картою на сайті або під час отримання товару у відділені Нової пошти. У випадку, якщо Ви оформили самовивіз із наших магазинів за товар можете оплатити на касі магазина.

Підписатися на нашу розсилку

щоб отримувати свіжі новини про акції та знижки

0 800 403 173