Безкоштовна доставка від 1000 грн.
98 грн
(0)

BioTech (USA) Шейкер Wave - непротікаючий пластиковий шейкер для приготування всіх видів коктейлів. Обсяг - 600 мл, є дві кришки (велика і маленька), що загвинчуються, безпечний матеріал, стильний дизайн.

Купити
123 грн
(0)
Купити
35 грн
(0)

OstroVit Pharma таблетниця - зручний і функціональний аксесуар, призначений для зберігання щоденної порції капсул або таблеток. Компактна таблетниця з 5 відділеннями.

Купити
40 грн
(0)

Зручний і практичний фірмовий рюкзак від AllSports Labs.

Купити
80 грн
(0)

OstroVit Шейкер - зручний, надійний і функціональний шейкер від компанії OstroVit. Дозволить вам взяти з собою протеїновий коктейль. Обладнаний спеціальним ситечком для створення коктейлів. Практичний і повністю безпечний.

Купити
80 грн
(0)

Ostrovit OstroVit Магнезія Premium Chalk Block - пресована магнезія у вигляді брикету. Забезпечує хороше зчеплення долонь зі спортивним спорядженням. Зручна у використанні, не розпорошується.

Купити
48 грн
(0)

Universal Nutrition Сумка на затяжках - легка, зручна і функціональна сумка чорного кольору для зберігання спортивного спорядження. Прикрашена логотипом компанії і написом "UNIVERSAL 40 YEAR STRONG".

Купити
328 грн
(0)

Пояс для силових тренувань Olimp Labs Training Hardcore profi belt 6 здійснює підтримку хребта, захищає від травм і розтягнень..

Купити
335 грн
(0)

Trec Накладка на гриф Barbell Grip - захват-накладка на гриф від польського виробника. Виготовлена ​​з міцного матеріалу - неопрену. Оснащена фіксує липучкою. Полегшує тренування з гантелями і грифом.

Купити
115 грн
(0)

Стильний і зручний шейкер для приготування спортивних коктейлів ємністю 700 мл. Виготовлений з високоякісного харчового пластику. Зручна мірна шкала в мілілітрах та унціях.

Купити
278 грн
(0)

Жіночі спортивні рукавички OLIMP Fitness One - це захист шкіри рук від пошкоджень, а також надійне захоплення і запобігання зісковзування для зручності і безпеки під час тренувань.

Купити
48 грн
(0)

Universal Nutrition Таблетница Animal "Energy" Isotonic pill Case - зручна темна таблетниця з логотипом компанії. Усередині три відділення для таблеток і капсул. Зроблена з міцного харчового пластику.

Купити
267 грн
(0)

Жіночі спортивні рукавички OLIMP Fitness One - це захист шкіри рук від пошкоджень, а також надійне захоплення і запобігання зісковзуванню для зручності і безпеки під час тренувань.

Купити
267 грн
(0)

Комфортний і зручний тренувальний пояс COMPETITION BELT 4 підтримує і захищає від травм хребет і м'язи спини.

Купити
118 грн
(0)

Olimp Фляга Gallon Hydrator KL-8005 - спортивна пляшка для води з оптимальною ємністю - 1100 мл. Виготовлена ​​з безпечного харчового пластику.

Купити
297 грн
(0)

HARDCORE RAPTOR -тренувальні рукавички високої якості для всіх видів спорту. Надійна фіксація, міцний захват, захист від травм.

Купити
519 грн
(0)

Trec Пояс 012 Leather Narrow - вузький шкіряний пас для захисту живота і спини під час тренувань з гирями або гантелями. Знижує ймовірність травм і розтягування, захищає живіт і спину від перевантажень.

Купити
102 грн
(0)

Нова спортивна пляшка для води Olimp Sport Nutrition з безпечного якісного матеріалу. Ємність 800 мл, швидке відкривання і закривання, силіконовий герметичний двотактний клапан, зручний діаметр..

Купити
85 грн
(0)

Optimum Nutrition Шейкер Shaker bottle 750 мл - високоякісний шейкер з безпечного пластика. Зручна форма, щільна кришка, сітка для подрібнення грудочок добавок. Доступний в кількох кольорах.

Купити
248 грн
(0)

Тренувальні захвати Olimp Training Hardcore Strong Grip виконують три важливі функції: захищають зап'ястя, служать для захвату при підйомі вантажів і допомагають розслабити пальці і руки під час тренування.

Купити
88 грн
(0)
Купити
265 грн
(0)

Дуже міцні професійні тренувальні гаки Hardcore Strong Hooks з посиленням зап'ястя для підніманні важкої та власної ваги.

Купити