Также вас могут заинтересовать

Double Wood N-Acetyl Cysteine 1000 mg (210 капс)
Есть в наличии
Код: 00020829
Double Wood N-Acetyl Cysteine 1000 mg – високоефективний N-ацетилцистеїн в рослинних капсулах. Підтримує здоров’я печінки та легенів. Підвищує рівень потужного антиоксиданту глутатіону.
Подробнее о товаре
- Бренд: Double Wood
- Категория: Антиоксиданты
-15%
Выгода 172 грн
974 грн
Купить
Бесплатная доставка от 2500 грн.
Новая почта | от 80 грн | |
Укр почта | от 45 грн | |
Самовывоз | БЕСПЛАТНО |
Также вас могут заинтересовать
Акционные товары Показать все
Описание Double Wood N-Acetyl Cysteine 1000 mg (210 капс)
Double Wood N-Acetyl Cysteine 1000 mg – рослинні капсули з високоякісним N-ацетилцистеїном. Капсульована форма гарантує точне дозування активних речовин та робить прийом добавки більш зручним.
N-ацетилцистеїн (NAC) – попередник амінокислоти L-цистеїну, яка при пероральному прийомі може змусити організм виробляти більше потужного антиоксиданту глутатіону. Підвищуючи рівень глутатіону, NAC забезпечує антиоксидантну дію подібно до прийому біодоступних добавок глутатіону.
Особливості та переваги Double Wood N-Acetyl Cysteine 1000 mg:
- постачає в організм ефективну дозу N-ацетилцистеїну;
- сприяє виробництву глутатіону;
- надає антиоксидантний захист;
- підтримує здорове функціонування печінки, легенів і нирок;
- позитивно впливає на роботу імунної системи;
- вироблено в США.
Double Wood N-Acetyl Cysteine 1000 mg особливо рекомендується до вживання людям, чий організм потребує додаткової підтримки.
Склад однієї порції (2 капсули)
% кількість на порцію від денної норми
N-ацетилцистеїн | 1000 мг |
Інші інгредієнти: гіпромелоза (капсула), мікрокристалічна целюлоза, рисове борошно, кремнію діоксид, ванільний ароматизатор.
Спосіб застосування та дози: приймати дві капсули на день. Для більш потужного ефекту дозу можна збільшити до 4 капсул на день (2000 мг). Однако не рекомендується перевищувати 4 капсули на день. Оптимальний час – натщесерце для належного засвоєння.
Добавить отзыв к товару
Необходимо поставить оценку
Оставить отзыв
Чтобы ваш отзыв либо комментарий прошел
модерацию и был опубликован, ознакомьтесь, пожалуйста, с нашими правилами.
Характеристики Double Wood N-Acetyl Cysteine 1000 mg (210 капс)
- Бренд
- Double Wood
- Страна производитель
- США
- Предназначен
- для всех
- Форма изготовления
- в капсулах
- Количество в таблетках/капсулах
- 210
- GTIN
- X003G13MSN, 2000842889861
Добавить отзыв к товару
Необходимо поставить оценку
Оставить отзыв
Чтобы ваш отзыв либо комментарий прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь, пожалуйста, с нашими правилами.
Фотографии Double Wood N-Acetyl Cysteine 1000 mg (210 капс)
974 грн
Купить
Вместе с этим товаром покупают