Ми працюємо!
RU UA
Фільтри
120 грн
(0)

Olimp Labs Шейкер 500 мл - шейкер з безпечного харчового пластику з надійною кришкою на різьбленні. Об'єм цілком достатній навіть для того, щоб приготувати коктейль-гейнер.

Купити
119 грн
(0)

Myprotein Shaker – стильний шейкер з високоякісного матеріалу. Має спеціальну кульку-вінчик, яка дозволяє легко змішати будь-яку добавку без утворення грудочок.

Купити
137 грн
(1)

IronFlex Шейкер – високофункціональний шейкер. Складається з основної чаші для змішування коктейлів та додаткового контейнера для зберігання сухих добавок і нових порцій спортивного харчування.

Купити
125 грн
(1)

100% герметичний шейкер Olimp на 700 мл з мірною шкалою та фільтром. Виготовлений з міцного матеріалу, стійкий до високих і низьких температур.

Купити
138 грн
(0)

BioTech (USA) Шейкер Wave - непротікаючий пластиковий шейкер для приготування всіх видів коктейлів. Обсяг - 600 мл, є дві кришки (велика і маленька), що загвинчуються, безпечний матеріал, стильний дизайн.

Купити
195 грн
(1)

Optimum Nutrition Смарт-шейкер з контейнером (600 мл) + 2 відсіки (200мл+150мл) - міцний пластиковий шейкер із чашею для змішування коктейлів та двома відсіками для зберігання таблетованих та капсульованих добавок.

Купити
145 грн
(0)

Biotech Wave + Nano з контейнером 300 мл

Купити
110 грн
(0)

BSN Шейкер Finish First 700 мл виготовлений з безпечного харчового пластику і оснащений мірної шкалою і сіточкою для змішування коктейлів без грудочок. Конструкція кришки із захистом від протікань.

Купити
60 грн
(0)
Купити
125 грн
(1)

BioTech (USA) Шейкер Wave + Nano з контейнером - шейкер із безпечного матеріалу (пластик без БФА та токсинів) з герметичною кришкою на 300 мл, оснащений особливим відсіком на 150 мл з байонетним з'єднанням для зберігання сухих добавок.

Купити
219 грн
(0)

OstroVit Steel Shaker Metalic 750 мл - сталевий нержавіючий шейкер зі сталі. Змішує однорідні спортивні напої, герметичний, зручний. Стильний дизайн та довговічний матеріал.

Повідомити
90 грн
(0)
Повідомити
98 грн
(1)

Scitec Nutrition Шейкер з контейнером 500 мл - зручний та функціональний шейкер із безпечного пластику для приготування протеїнових коктейлів та інших напоїв. Оснащений окремим відсіком для зберігання добавок.

Повідомити
88 грн
(1)
Повідомити
169 грн
(0)
Повідомити
140 грн
(0)
Повідомити
86 грн
(0)

Scitec Nutrition Шейкер BEEF 100% (700 мл) - шейкер із харчового пластику з широким отвором для засипання добавок та вузькою шийкою для пиття. Надійні кришки щільно закручуються та не допускають протікання. Шейкер оздоблений зображенням бика.

Повідомити
60 грн
(0)

Scitec Nutrition Шейкер JUMBO 700 мл - шейкер із кольорового пластику для приготування протеїнових коктейлів та інших напоїв. Не допускає протікання, має два отвори: широкий для добавок, вузький - для пиття.

Повідомити
65 грн
(0)
Повідомити
80 грн
(0)

OstroVit Шейкер - зручний, надійний і функціональний шейкер від компанії OstroVit. Дозволить вам взяти з собою протеїновий коктейль. Обладнаний спеціальним ситечком для створення коктейлів. Практичний і повністю безпечний.

Повідомити
135 грн
(0)
Повідомити
60 грн
(0)

Scitec Nutrition Шейкер (700 ml) muscle army - шейкер із харчового пластику для змішування спортивних коктейлів. Оснащений спеціальною сіточкою для подрібнення грудок суміші. Надійний, безпечний, герметичний.

Повідомити
140 грн
(0)

Ultimate Nutrition Шейкер з контейнером (600 мл) - зручний, практичний шейкер з основною склянкою на 600мл, призначений для розмішування сухих сумішей (гейнер, протеїн, бцаа), а також додатковим відсіком для зберігання порошків або капсул. Шейкер забезпечений сіткою для ретельного розмішування сумішей (без грудочок) і зручним питним носиком з клапаном, що щільно закривається.

Повідомити
70 грн
(1)

Scitec Nutrition Шейкер – лаконічний шейкер з високоякісного пластику. Пружина замість сітки забезпечує більш ретельне змішування інгредієнтів і отримання однорідного коктейлю без грудочок.

Повідомити
120 грн
(0)

Scitec Nutrition Шейкер 700 мл - пластиковий шейкер у різних варіантах кольорів для змішування протеїнових коктейлів та гейнерів. Зручно лягає у руку, кришка надійно закручується. Не протікає, оснащений розміткою-шкалою.

Повідомити
85 грн
(0)
Повідомити
85 грн
(1)

Optimum Nutrition Шейкер Shaker bottle 750 мл - високоякісний шейкер з безпечного пластика. Зручна форма, щільна кришка, сітка для подрібнення грудочок добавок. Доступний в кількох кольорах.

Повідомити
80 грн
(1)

Mutant Shaker bottle 750 мл - міцний пластиковий шейкер із ситом для подрібнення грудок. Не протікає, зручний у використанні, легко миється. Підходить для приготування спортивних коктейлів.

Повідомити
80 грн
(0)

Шейкер ємністю 750 мл виготовлений із безпечного харчового біопластику. Оснащений сіточкою для якісного змішування напоїв та коктейлів.

Повідомити
85 грн
(0)

Optimum Nutrition Шейкер з контейнером 500 мл - функціональний шейкер від відомого виробника. Виготовлений з безпечного пластика, має стильний дизайн. Добре змішує добавки, не протікає.

Повідомити
98 грн
(0)

Шейкер Ultimate Nutrition об'ємом 700 мл призначений для приготування та вживання білкових та білково-вуглеводних коктейлів.

Повідомити
153 грн
(0)
Повідомити
180 грн
(1)

Kevin Levrone Шейкер з контейнером Wave 600 мл + 2 відсіки (200мл+150 мл) - стильний шейкер із харчового пластику для змішування протеїнових коктейлів, енергетиків, гейнерів. Має 2 відсіки для таблеток та капсул.

Повідомити
99 грн
(0)

Стильний і зручний аксесуар SHAKER PRO Screwed з мірною шкалою. Абсолютно герметичний, зручний для змішування і вживання коктейлів.

Повідомити
65 грн
(0)

Зручний фірмовий шейкер від AllSports Labs ємністю 500 мл для змішування і вживання напоїв з сіткою - фільтром .

Повідомити
86 грн
(0)

Шейкер Rule One Proteins Shaker ємністю 700 мл-зручний і практичний аксесуар, який можна використовувати для приготування спортивних коктейлів і напоїв. Rule 1 Шейкер проведений з якісної пластмаси, яка не має сторонніх запахів, які можуть зіпсувати смак вашого напою

Повідомити
99 грн
(0)

Universal Nutrition Шейкер - шейкер для приготування протеїнових коктейлів та інших сумішей. Оснащений спеціальною кришкою, що щільно прилягає.

Повідомити
80 грн
(0)

Шейкер від Pure Gold Protein це якісний, зручний, стильний аксесуар для змішування улюблених коктейлів. Виконаний з якісного харчового пластику.

Повідомити
80 грн
(0)

BioTech (USA) Шейкер Ulisses Series 600 мл - герметичний шейкер із пластику, вільного від БФА. Оснащений широким отвором для засипання добавок всередину і вузькою шийкою для пиття, яка теж має щільну кришку.

Повідомити
200 грн
(0)

BioTech (USA) Шейкер з контейнером Wave 600 мл + 2 відсіки (200мл+150мл) - практичний шейкер, що не протікає, з безпечного пластику з двома додатковими відсіками на 200 мл і 150 мл. Призначений для змішування протеїнових коктейлів.

Повідомити
139 грн
(1)

Universal Nutrition Шейкер Animal - функціональний та стильний шейкер від американського виробника для змішування білкових коктейлів та інших напоїв. Щільна кришка, спеціальний розпушувач грудок, безпечний і міцний матеріал.

Повідомити
70 грн
(0)

Невеликий зручний шейкер ємністю 300 мл від AllSports Labs з фірмовим логотипом.

Повідомити
110 грн
(0)

IronMaxx Shaker – стильний та зручний шейкер від відомого європейського виробника. Дозволяє швидко і легко змішувати порошок з водою або молоком без утворення грудочок.

Повідомити
90 грн
(1)

Sporter Euro Shaker For Active People – пляшка-шейкер зі стильним дизайном. Виготовлена з високоякісного матеріалу. Може використовуватися для зберігання води чи для змішування спортивного харчування.

Повідомити
90 грн
(0)

Quamtrax Euro Shaker Шейкер – стильний шейкер з високоякісного пластику. Може використовуватися і для приготування спортивних коктейлів, і для транспортування енергетичних напоїв чи води.

Повідомити
85 грн
(0)

Sporter Shaker bottle – пляшка-шейкер зі стильним сучасним дизайном. Виготовлена з матеріалу високої якості. Може використовуватися для приготування спортивних коктейлів або для зберігання енергетичних напоїв.

Повідомити
198 грн
(1)

Olimp Смарт-шейкер із контейнером 500 мл + 2 відсіки 200 мл+150 мл - герметичний шейкер із пластику на 500 мл. Має 2 додаткові контейнери для зберігання порошкових та капсульованих добавок.

Повідомити
110 грн
(1)

Redcon 1 Euro Shaker Шейкер 750 мл - практичний шейкер-пляшка із високоякісного пластику РР. Зручний, ергономічний, надійний. Не протікає, легко змішує коктейлі.

Повідомити
85 грн
(1)

GoOn Euro Shaker Шейкер 750 мл - компактний непротікаючий шейкер із харчового пластику без використання ВРА. Легко змішує коктейлі до однорідної маси. Зручний та стильний аксесуар.

Повідомити
98 грн
(1)

Rule 1 Shaker Cups 600 мл - шейкер із пластиковою сіточкою для подрібнення грудочок добавки. Не протікає, швидко змішує коктейлі, зручний та надійний.

Повідомити
115 грн
(0)

Стильний і зручний шейкер для приготування спортивних коктейлів ємністю 700 мл. Виготовлений з високоякісного харчового пластику. Зручна мірна шкала в мілілітрах та унціях.

Повідомити
Шейкери

Шейкер - незамінний аксесуар для будь-якого спортсмена. Являє собою невелику ємність для приготування коктейлів. Дуже простий у застосуванні: висипаєте порошок (протеїн, креатин - що завгодно), заливаєте водою, збовтуєте - і можете пити. Також може використовуватися як звичайна пляшка для напоїв - наприклад, під час пробіжки або турпоходу.

Вибір спортивного шейкера: основні рекомендації

З першого погляду здається, що шейкер для фітнесу - проста пляшка, і вибирати нема чого. Але при покупці даного аксесуара треба звертати увагу на наступні критерії:

  • Об `єм. Відразу визначтесь, для чого будете використовувати дану ємність. Потрібен шейкер для протеїну? На один прийом висипають 30 г порошку і заливають 200 мл води. Так що тут знадобиться пляшечка обсягом 300-500 мл. Якщо плануєте пити гейнер, то за раз висипають 100 г порошку, розбавляючи 300 мл води. Тут уже потрібен шейкер обсягом 600-700 мл. Аналогічним чином підбирається спортивний шейкер для будь-якої харчової добавки. Треба тільки знати рецепт приготування, на основі якого визначити оптимальний обсяг буде нескладно.
  • Матеріал виготовлення. На вибір пропонується 3 варіанти: пластик, силікон, метал. Всі вони відрізняються хорошою міцністю, екологічністю, добре лежать в руці, тому тут відштовхуйтесь від власних уподобань. Пластиковий шейкер прозорий, що дозволяє вам стежити за процесом приготування коктейлю і кількістю рідини, що залишилася. Металевий підійде тим, хто хоче приховати вміст пляшки від сторонніх очей. Що стосується ціни, то пластиковий шейкер, зрозуміло, коштує дешевше.
  • Тип кришки. Вона може закриватися або закручуватися. Останній спосіб надійніше, оскільки різьблення виключає випадкове відкриття. Але якщо у вас рюкзак з відсіком для шейкера, тоді можна купити ємність з будь-якою кришкою.

Також не забувайте про додаткові опції. У гонитві за потенційним покупцем виробники додають всілякі корисні фішки, що підвищують комфортність користування.

Одна з таких - мірна шкала. Вона знаходиться збоку шейкера і допомагає точно відміряти кількість приготованого коктейлю.

Крім того, шейкер часто має спеціальну сіточку, призначену для якісного розмішування порошку з водою. Іноді замість неї зустрічається кулька (пружина), що виконує аналогічну задачу. Обидва варіанти відмінно справляються зі своїм завданням.

Окремо приділяйте увагу відсікам. Якщо вживаєте різні харчові добавки, вам підійде шейкер з великою кількістю відділень. У них ви можете окремо зберігати капсули, порошок та ін. Але враховуйте простий факт: від кількості відділень збільшуються розміри шейкера і його вартість.

Ціни на шейкери

Шейкери для спортивного харчування випускаються багатьма виробниками, у кожного з яких є своя цінова політика. Також на ціну впливає матеріал виготовлення, обсяг, наявність додаткових опцій.

Купити шейкер в Києві і Україні

Якщо вирішите купити шейкер для спортивного харчування - замовляйте його у WaySport. Адже ми пропонуємо цілий ряд переваг.

По-перше, в каталозі зібрано безліч шейкерів від провідних брендів:

  • BSN
  • MyProtein
  • Biotech
  • KFD і ін.

У представленні ці компанії не мають потреби, та й якість їх продукції сумнівів не викликає.

По-друге, в інтернет-магазині WaySport діє лояльна цінова політика. Крім низьких цін у нас діють акції, а постійним клієнтам пропонуються хороші знижки.

По-третє, всім покупцям надаються безкоштовні консультації. Якщо виникнуть питання - можете задати їх менеджеру, зателефонувавши за вказаними телефонами в робочий час.

Щоб купити шейкер, додайте вподобану модель в кошик і оформіть замовлення з доставкою в Київ або будь-яке інше місто України. Також можете зателефонувати і повідомити консультанту, яку модель хочете придбати. І він допоможе вам оформити замовлення.