Безкоштовна доставка від 1000 грн.
458 грн
(1)
Купити
39 грн
(1)
Купити
30 грн
(0)
Купити
849 грн
(0)

Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey – протеїнова суміш найвищої якості (концентрат + ізолят) з різноманітними смаками. Містить білок, ВСАА та пептиди молочної сироватки.

Купити
44 грн
(0)

BioTech (USA) ISO Whey Zero Black 30 грам - пакетик ізоляту сироваткового протеїну, збагаченого мікронізованим моногідратом креатину, глютаміном, аргініном альфа-кетоглутаратом. Підтримує зростання м'язів і підвищує імунітет.

Купити
-4%
1 535 грн 1 598 грн
(1)

Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard – смачна й поживна білкова суміш концентрату та ізоляту з особливим пептидним комплексом для кращого засвоєння. Сприяє швидкому зростанню м'язів.

Купити
1 790 грн
(6)
Купити
939 грн
(1)
Купити
28 грн
(0)
Купити
509 грн
(0)

BioTech (USA) ISO Whey Zero Black - мікронізований ізолят сироваткового протеїну без цукру, глютену, лактози. Продукт посилений ніацином, креатином, глютаміном, аргініном. Знімає втому, підтримує м'язи, посилює ріст м'язової маси.

Купити
1 034 грн
(0)
Купити
649 грн
(0)

Pure Gold Protein Whey Isolate - це ізолят сироваткового протеїну з високим вмістом білка (84%) і L-глутаміном. Допомога в підтримці і збільшенні сухої м'язової маси, низькокалорійне джерело білка під час дієти.

Купити
753 грн
(1)
Купити
498 грн
(0)

BioTech (USA) ISO Whey Zero Natural - порошковий сироватковий протеїн з натуральними ароматизаторами. Тільки натуральні складові, без барвників, підсолоджувачів, цукру, глютену, лактози. Відновлює м'язові клітини, надає сил.

Купити
498 грн
(0)

Ізолят сироваткового протеїну KFD PREMIUM WPI 90 - це легко засвоюваний білок з мінімальним вмістом жиру і цукру. Ідеальний продукт для активних людей, щоб швидко отримати заряд енергії без зайвих калорій, а також забезпечити надходження необхідних організму амінокислот.

Купити
1 724 грн
(0)
Купити
528 грн
(0)

Nosorog WPI 90 - однокомпонентна добавка ізоляту сироваткового протеїну в порошковій формі. Отримана в результаті ультра-і мікрофільтрації з молока. Для накачування м'язів і збагачення раціону білком.

Купити
1 580 грн
(0)

Pure Gold Protein Whey Isolate - це ізолят сироваткового протеїну з високим вмістом білка (84%) і L-глутаміном. Допомога в підтримці і збільшенні сухої м'язової маси, низькокалорійне джерело білка під час дієти.

Купити
1 731 грн
(1)
Купити
1 694 грн
(1)
Купити
619 грн
(0)

Ізолят сироваткового протеїну Iso Zero Protein від AllSports Labs забезпечує ваші м'язи високою дозою амінокислот і білка для підтримки зростання і захисту від катаболізму.

Купити
2 840 грн
(1)

Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey - порошкоподобна протеїнова добавка для прискорення накачування м'язів. Крім ізоляту і концентрату високоякісного сироваткового протеїну містить ферменти.

Купити
1 118 грн
(0)

6PAK Nutrition Whey Isolate - очищений ізолят сироваткового протеїну з високим вмістом білку. Ідеально підходить для регенерації після тренувань. Допомагає швидше набрати м'язову масу.

Купити
793 грн
(0)
Купити

Cироватковий ізолят

Сироватковий ізолят - добавка на основі очищеного методом мікрофільтрації протеїну, що характеризується відсутністю латози, жирів і вуглеводів. Один з найпопулярніших продуктів у сфері спортивного харчування, що сприяє прискореному набору якісної і об'ємної м'язової маси.

Ізолят сироваткового протеїну - що це?

Це спеціалізовані добавки, що забезпечують організм користувача наступними цінними амінокислотами:

 • Ізолейцин - підвищує показники фізичної сили і витривалості, активізує відновлювальні процеси, прискорює регенерацію м'язових волокон
 • Лейцин - стимулює вироблення гормону росту і стабілізує показники глюкози в крові
 • Валін - підтримує позитивний баланс азоту в організмі, покращує метаболізм і процеси обмінного характеру

Ці три амінокислоти є основою для побудови м'язової тканини. Але це лише три з переліку тих, що входять до складу ізоляту сироваткового протеїну. Його амінокислотний профіль складається майже з 20-ти амінокислот, які закривають потреби організму в будівельному матеріалі, підтримці імунітету і загальній функціональності всіх органів і систем. Але по суті це стандартний склад молочної сироватки. У чому ключова відмінність саме форми ізоляту? В ступені очищення. Молочна сироватка проходить фільтрацію, очищаючись від лактози, жирів, вуглеводів. Це прискорює засвоєння (1-1,5 години)

Сироватковий ізолят особливо цінується за свої відновлювальні, регенеруючі властивості, що дозволяють застосовувати його після інтенсивних тренувань, підвищених фізичних навантажень, перенесених травматичних ушкоджень і хірургічних втручань, при перевтомі.

Фахівці вказують на такі позитивні якості, якими володіє продукт:

 • Антиоксидантна дія
 • Анаболічний ефект, поліпшення якості м'язової маси
 • Активізація жироспалювання, усунення локальних підшкірних жирових відкладень
 • Стабілізація показників глюкози в крові
 • Виведення поганого холестерину з клітин
 • Зміцнення кісткової тканини і суглобово-зв'язкового апарату
 • Поліпшення мозкової діяльності
 • Зняття ознак перевтоми і перенапруження

Цей вид протеїну швидко і легко засвоюється, без зайвого навантаження на травну систему, не провокує алергічних реакцій і підходить навіть для людей, які страждають лактозною непереносимістю.

Як приймати ізолят?

Дозування і схема прийому залежить від індивідуальних показань, а також поставлених цілей:

 • Для інтенсивного приросту м'язового обсягу рекомендується приймати продукт з розрахунку 1,5-2 г продукту на 1 кг ваги
 • З метою зміцнення імунної системи і підвищення енергетичного потенціалу слід вживати по 25 г протягом доби
 • При схудненні, проведенні курсу на сушку необхідно пити по 1-1,5 г на кожен кілограм маси тіла, в ранкові години, замість сніданку або ж замість вечері
 • При активних і силових видах спорту, регулярних фізичних навантаженнях - тричі на день: до тренування, після і / або в перерві між основними прийомами їжі. Оптимальне дозування людині допоможе визначити консультація з особистим тренером

Фахівці рекомендують розділяти максимальну добову кількість препарату на кілька рівних порцій, оскільки саме така схема дає найбільш швидкі, пролонговані і яскраво виражені результати.

Відгуки про ізоляти протеїну

Цей продукт заслужив безліч захоплених відгуків від реальних покупців. Він відмінно і легко переноситься, практично не має протипоказань і побічних ефектів, швидко і ефективно діє, дозволяючи домагатися миттєвих результатів. Приваблює користувачів і універсальність препарату, оскільки його можна використовувати як з метою схуднення, так і під час проведення курсу на масу або сушку.

Всі без винятку люди відзначають, що під час прийому протеїнових добавок помітно поліпшується їх настрій і загальне самопочуття, зростає продуктивність і працездатність. Крім того, такі добавки відмінно допомагають при відновленні після важких розумових і фізичних навантажень.

Купити ізолят сироваткового протеїну можна в нашому магазині спортивного харчування WAYSPORT, за самою вигідною ціною.