Безкоштовна доставка від 1000 грн.
-7%
37 грн 39 грн
(1)

BioTech (USA) ISO Whey Zero 25 грам - пакетик сироваткового протеїну (ізолят), посиленого амінокислотами і глютаміном. Відновлює м'язи, підтримує баланс оксиду азоту, підвищує ефективність тренування, активізує ліполіз.

Купити
-5%
436 грн 458 грн
(1)

BioTech (USA) ISO Whey Zero - порошкова протеїнова добавка без цукру, жирів і лактози, посилена глютаміном та амінокислотами. Підходить для низьковуглеводної дієти і сушки м'язів. Підсилює протеїновий синтез, активізує ліполіз.

Купити
30 грн
(0)
Купити
849 грн
(0)

Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey – протеїнова суміш найвищої якості (концентрат + ізолят) з різноманітними смаками. Містить білок, ВСАА та пептиди молочної сироватки.

Купити
-4%
1 535 грн 1 598 грн
(1)

Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard – смачна й поживна білкова суміш концентрату та ізоляту з особливим пептидним комплексом для кращого засвоєння. Сприяє швидкому зростанню м'язів.

Купити
468 грн
(0)
Купити
939 грн
(1)

BioTech (USA) ISO Whey Zero - високоякісна протеїнова суміш натурального ізоляту сиворотки, збагачена амінокислотами і глютаміном. Не містить цукру, жирів, лактози. Підсилює ріст м'язів, надає енергії.

Купити
44 грн
(0)

BioTech (USA) ISO Whey Zero Black 30 грам - пакетик ізоляту сироваткового протеїну, збагаченого мікронізованим моногідратом креатину, глютаміном, аргініном альфа-кетоглутаратом. Підтримує зростання м'язів і підвищує імунітет.

Купити
1 790 грн
(6)

BioTech (USA) ISO Whey Zero 2270 грам - протеїнова добавка, збагачена широким спектром амінокислот і глютаміном. У формі ароматизованого підсолодженого порошку для приготування білкових коктейлів. Без цукру.

Купити
1 360 грн
(0)

Ізолят сироваткового протеїну Progress Nutrition Whey Protein Isolate є прекрасним доповненням раціону і джерелом білка, енергії і амінокислот для фізично активних людей і спортсменів. Не містить глютену і цукру. З нізьким вмістом жиру.

Купити
649 грн
(0)

Pure Gold Protein Whey Isolate - це ізолят сироваткового протеїну з високим вмістом білка (84%) і L-глутаміном. Допомога в підтримці і збільшенні сухої м'язової маси, низькокалорійне джерело білка під час дієти.

Купити
1 234 грн
(0)

Nutricost Whey Protein Isolate 2268 грам - безлактозний ізолят сироваткового протеїну для поповнення амінокислотного профілю, покращення якості тренувань, посилення протеїнового синтезу та росту м'язів. Добре розчиняється, приємний на смак.

Купити
795 грн
(0)

Ізолят сироваткового протеїну Progress Nutrition Whey Protein Isolate є прекрасним доповненням раціону і джерелом білка, енергії і амінокислот для фізично активних людей і спортсменів. Не містить глютену і цукру. З нізьким вмістом жиру.

Купити
498 грн
(0)

BioTech (USA) ISO Whey Zero Natural - порошковий сироватковий протеїн з натуральними ароматизаторами. Тільки натуральні складові, без барвників, підсолоджувачів, цукру, глютену, лактози. Відновлює м'язові клітини, надає сил.

Купити
1 724 грн
(0)

BioTech (USA) ISO Whey Zero – порошковий ізолят сироваткового протеїну, збагачений амінокислотами. Відновлює м'язи, допомагає скинути вагу, добре засвоюється. Ароматизований натуральними ароматизаторами, підсолоджений стевією.

Купити
410 грн
(0)

Ізолят сироваткового протеїну Progress Nutrition Whey Protein Isolate є прекрасним доповненням раціону і джерелом білка, енергії і амінокислот для фізично активних людей і спортсменів. Не містить глютену і цукру. З нізьким вмістом жиру.

Купити
28 грн
(0)
Купити
753 грн
(1)

Scitec Nutrition 100% Whey Isolate - збагачена глютаміном порошкова добавка на основі ультрафільтрованого та мікрофільтрованого ізоляту сироваткового протеїну. Посилює зростання м'язів, пригнічує катаболізм.

Купити
509 грн
(0)

BioTech (USA) ISO Whey Zero Black - мікронізований ізолят сироваткового протеїну без цукру, глютену, лактози. Продукт посилений ніацином, креатином, глютаміном, аргініном. Знімає втому, підтримує м'язи, посилює ріст м'язової маси.

Купити
965 грн
(0)

BioTech (USA) ISO Whey Zero Black 908 грам - порошковий ізолят сироваткового протеїну, посиленого вітамінами, аргініном, глютаміном, креатином, цинком. Підвищує імунітет, прискорює ріст м'язів, відновлює м'язові волокна.

Купити
1 580 грн
(0)

Pure Gold Protein Whey Isolate - це ізолят сироваткового протеїну з високим вмістом білка (84%) і L-глутаміном. Допомога в підтримці і збільшенні сухої м'язової маси, низькокалорійне джерело білка під час дієти.

Купити
1 731 грн
(1)

Scitec Nutrition 100% Whey Isolate – ароматизований протеїн, отриманий з ізоляту молочної сироватки, збагачений гідролізатом сироваткового протеїну. Зміцнює м'язи та кістки, посилює ріст м'язової маси. Має приємні смаки.

Купити
528 грн
(0)

Nosorog WPI 90 - однокомпонентна добавка ізоляту сироваткового протеїну в порошковій формі. Отримана в результаті ультра-і мікрофільтрації з молока. Для накачування м'язів і збагачення раціону білком.

Купити
2 840 грн
(1)

Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey - порошкоподобна протеїнова добавка для прискорення накачування м'язів. Крім ізоляту і концентрату високоякісного сироваткового протеїну містить ферменти.

Купити

Cироватковий ізолят

Сироватковий ізолят - добавка на основі очищеного методом мікрофільтрації протеїну, що характеризується відсутністю латози, жирів і вуглеводів. Один з найпопулярніших продуктів у сфері спортивного харчування, що сприяє прискореному набору якісної і об'ємної м'язової маси.

Ізолят сироваткового протеїну - що це?

Це спеціалізовані добавки, що забезпечують організм користувача наступними цінними амінокислотами:

 • Ізолейцин - підвищує показники фізичної сили і витривалості, активізує відновлювальні процеси, прискорює регенерацію м'язових волокон
 • Лейцин - стимулює вироблення гормону росту і стабілізує показники глюкози в крові
 • Валін - підтримує позитивний баланс азоту в організмі, покращує метаболізм і процеси обмінного характеру

Ці три амінокислоти є основою для побудови м'язової тканини. Але це лише три з переліку тих, що входять до складу ізоляту сироваткового протеїну. Його амінокислотний профіль складається майже з 20-ти амінокислот, які закривають потреби організму в будівельному матеріалі, підтримці імунітету і загальній функціональності всіх органів і систем. Але по суті це стандартний склад молочної сироватки. У чому ключова відмінність саме форми ізоляту? В ступені очищення. Молочна сироватка проходить фільтрацію, очищаючись від лактози, жирів, вуглеводів. Це прискорює засвоєння (1-1,5 години)

Сироватковий ізолят особливо цінується за свої відновлювальні, регенеруючі властивості, що дозволяють застосовувати його після інтенсивних тренувань, підвищених фізичних навантажень, перенесених травматичних ушкоджень і хірургічних втручань, при перевтомі.

Фахівці вказують на такі позитивні якості, якими володіє продукт:

 • Антиоксидантна дія
 • Анаболічний ефект, поліпшення якості м'язової маси
 • Активізація жироспалювання, усунення локальних підшкірних жирових відкладень
 • Стабілізація показників глюкози в крові
 • Виведення поганого холестерину з клітин
 • Зміцнення кісткової тканини і суглобово-зв'язкового апарату
 • Поліпшення мозкової діяльності
 • Зняття ознак перевтоми і перенапруження

Цей вид протеїну швидко і легко засвоюється, без зайвого навантаження на травну систему, не провокує алергічних реакцій і підходить навіть для людей, які страждають лактозною непереносимістю.

Як приймати ізолят?

Дозування і схема прийому залежить від індивідуальних показань, а також поставлених цілей:

 • Для інтенсивного приросту м'язового обсягу рекомендується приймати продукт з розрахунку 1,5-2 г продукту на 1 кг ваги
 • З метою зміцнення імунної системи і підвищення енергетичного потенціалу слід вживати по 25 г протягом доби
 • При схудненні, проведенні курсу на сушку необхідно пити по 1-1,5 г на кожен кілограм маси тіла, в ранкові години, замість сніданку або ж замість вечері
 • При активних і силових видах спорту, регулярних фізичних навантаженнях - тричі на день: до тренування, після і / або в перерві між основними прийомами їжі. Оптимальне дозування людині допоможе визначити консультація з особистим тренером

Фахівці рекомендують розділяти максимальну добову кількість препарату на кілька рівних порцій, оскільки саме така схема дає найбільш швидкі, пролонговані і яскраво виражені результати.

Відгуки про ізоляти протеїну

Цей продукт заслужив безліч захоплених відгуків від реальних покупців. Він відмінно і легко переноситься, практично не має протипоказань і побічних ефектів, швидко і ефективно діє, дозволяючи домагатися миттєвих результатів. Приваблює користувачів і універсальність препарату, оскільки його можна використовувати як з метою схуднення, так і під час проведення курсу на масу або сушку.

Всі без винятку люди відзначають, що під час прийому протеїнових добавок помітно поліпшується їх настрій і загальне самопочуття, зростає продуктивність і працездатність. Крім того, такі добавки відмінно допомагають при відновленні після важких розумових і фізичних навантажень.

Купити ізолят сироваткового протеїну можна в нашому магазині спортивного харчування WAYSPORT, за самою вигідною ціною.