Ми працюємо! Безкоштовна доставка від 1500 грн. Деталі
Фільтри
165 грн
(0)

Megabol Testosterol 250 (30 капс) - суміш рослинних стеринів, глікозидів, біофлавоноїдів, фітонцидів та інуліну. Стимулює вироблення тестостерону, захищає від вільних радикалів.

Купити
175 грн
(0)
Купити
298 грн
(0)

OstroVit Testo Booster - капсульований бустер тестостерону для кращого набору м'язової маси, збільшення показників сили, підвищення ефективності тренувань і поліпшення лібідо.

Купити
1 369 грн
(3)

Universal Nutrition Animal Stak - вітамінізований комплексний препарат, що підсилює вироблення тестостерону та гормону росту і знижує рівень естрогену. Містить речовини, що забезпечують всебічну підтримку анаболізму.

Купити
2 287 грн
(0)

Universal Nutrition Animal Test - надпотужна гіпертрофічна добавка для посиленого вироблення тестостерону. Розроблена на основі трав'яних екстрактів, що сприяють вивільненню тестостерону, в комбінації з арахідоновою кислотою.

Купити
1 354 грн
(1)

Universal Nutrition Animal M-Stak - негормональний багатокомпонентний бустер тестостерону. Надає сильну анаболічну дію, стимулює організм на виробництво п'яти гормонів, в т. ч. тестостерону та гормону росту.

Купити
279 грн
(1)

Nosorog Maca - капсульований порошок коренеплодів перуанської маки для лікування безпліддя (жіночого і чоловічого), стимуляції синтезу колагену. Містить вітаміни В, С, Е, тонізує, зменшує нервозність.

Купити
669 грн
(0)

T-Booster - це харчова добавка, призначена для чоловіків, які дбають про поліпшення самопочуття і лібідо, силу і витривалості, підвищення рівня потенції. Удосконалена формула стимулює вироблення власного тестостерону і не впливає на функції ендокринної системи.

Купити
238 грн
(0)

Puritan's Pride Maca 500 мг 60 капс – анаболічна добавка на основі кореня маки перуанської. Підсилює протеїновий синтез, збільшує лібідо, зміцнює імунітет, нормалізує обмін речовин.

Купити
469 грн
(0)

ZMX 2 містить магній цинк і вітамін В6, які мають найвищий рівень абсорбції і біологічної активності. Забезпечує підвищення сили і витривалості, швидке відновлення між тренуваннями, гарну якість сну, зниження тривожності і знервованості.

Купити
157 грн
(0)

Olimp Prostatan 30 капс - натуральна рослинна добавка у желатинових капсулах, що підтримує здоров'я простати. Нормалізує гормональний фон, захищає від вільних радикалів.

Купити
210 грн
(3)

Ultimate Nutrition DHEA 25 mg (дегідроепіандростерон) - це поліфункціональний стероїдний гормон, що сприяє виробленню тестостерону, завдяки якому прискорюється ріст м'язів; нормалізується та посилюється лібідо у чоловіків та жінок у рівній мірі; підвищується продуктивність та відновлення організму під час та після інтенсивних тренувань.

Повідомити
939 грн
(0)

Olimp T-100 Hardcore - це комбінація високоякісних інгредієнтів, в тому числі екстрактів рослин і цинку, збагачених магнієм і вітаміном B 6 . Позитивно впливає на лібідо, фізичну і розумову активність, підтримує адекватний рівень тестостерону в крові.

Повідомити
207 грн
(0)

SAN Dhea Micronized 50 мг (90 капс) – рослинні капсули з дегідроепіандростероном, який є попередником прегненолону. Підвищує жіноче та чоловіче лібідо, зміцнює нервову систему.

Повідомити
582 грн
(1)

BioTech (USA) Wianabol 90 капс - комплексний капсульований бустер тестостерону, що прискорює ріст м'язів і нормалізує гормональний фон. Активізує протеїновий синтез, прискорює обмін речовин, підвищує стійкість до стресів.

Повідомити
635 грн
(0)
Повідомити
449 грн
(0)

Olimp T-100 ® Mega Caps ® - це комплекс, який сприяє підвищенню рівня власного тестостерону і загального тонусу. Благотворно впливає на лібідо, фізичну і розумову активність, ефективність і результативність тренувань.

Повідомити
169 грн
(0)

OstroVit Fenugreek VEGE - капсулована веганські добавка, діючим компонентом якої являюется екстракт з насіння пажитника. Відновлює сили організму після травм і хвороб, підвищує лібідо, нормалізує функціонування нервової системи, регулює рівень цукру.

Повідомити
639 грн
(0)

BioTech (USA) TST + GH - вітамінізований бустер тестостерону у вигляді порошку. Підтримує в нормі гормональний фон, стимулює вироблення гормону росту і тестостерону, підсилює білковий синтез. Важливий для швидкого набору м'язової маси.

Повідомити
272 грн
(0)

OstroVit Saw Palmetto - таблетований екстракт плодів пальми Сереноа. Виявляє антиандрогенні ефекти: очищає шкіру від вугрів, зміцнює волосся. Також препарат підтримує здоров'я простати, збільшує лібідо, знімає набряки.

Повідомити
159 грн
(0)

IronFlex Maca 1000 мг (100 табл) – добавка для підвищення синтезу тестостерону на основі кореня маки перуанської. Підвищує лібідо, прискорює ріст м'язів, нормалізує обмін речовин, зміцнює імунітет.

Повідомити
168 грн
(0)

Ostrovit Maca- таблетована добавка, діючою речовиною якої є мака перуанська. Мака підвищує лібідо, знімає менструальні болі, зміцнює витривалість. Хороша альтернатива анаболічним стероїдам.

Повідомити
428 грн
(0)

SAN Testo Hardcore - натуральний бустер тестостерону на основі екстракту трибулуса, збагачений вітаміном В6, цинком та магнієм. Підсилює ріст м'язів та підвищує потенцію.

Повідомити
150 грн
(0)

Харчова добавка Puritan's Pride DHEA допомагає заповнити рівень гормону надниркових залоз Дегідроепіандростерону (DHEA), вироблення якого зменшується з віком. Забезпечує правильне протікання безлічі важливих біохімічних процесів.

Повідомити

Тестостеронові бустери

Збільшення показників статевого гормону сприяє зростанню сили, фізичної втривалості, набору мускулатури і поліпшення фізичних характеристик. Саме з цієї причини препарати для підвищення вироблення тестостерону займають лідируючі позиції на ринку спортивного харчування в колі атлетів, культуристів і бодібілдерів.

Тестостеронові бустери

Бустери тестостерону - біоактивні добавки, дія яких спрямована на відновлення рівня статевих гормонів в організмі, посилене продукування тестостерону.

Що таке бустери тестостерону?

Виготовляються на основі природних інгредієнтів. Основна діюча речовина - рослинний екстракт трібулус, стимулюючий продукування аспарагінової кислоти і лютеїнізуючого гормону. Більшість виробників доповнюють прийом вітамінами, мікроелементами для поліпшення функцій ендокринної системи та досягнення імуномодулюючого ефекту. Препарати активізують лібідо, позитивно впливають на потенцію.

Для кого призначені бустери тестостерону?

Ідеально підходять для представників сильної статі у віковій категорії старше 20 років, які прагнуть до прискореного набору мускулатури. Застосовуються після курсу анаболічних стероїдів з метою відновлення здатності чоловічого організму самостійно продукувати тестостерон і вирівняти свій гормональний фон.

Стануть в нагоді ці препарати і представникам чоловічої статі старше 40 років з метою профілактики небажаних змін, зміцнення ерекції, активізації сексуального потягу.

Категорично протипоказано вживати такі добавки користувачам, які не досягли повноліття, оскільки це може привести до серйозних гормональних збоїв і ендокринних розладів.

Комбінування і поєднання

Тестостеронові бустери відмінно поєднуються з іншими добавками і різновидами спортивного харчування. Найбільш ефективними і результативними будуть комбінації з:

 • Адаптогенами
 • Відновлюючими засобами
 • Протеїнами
 • Вітамінно-мінеральними комплексами
 • Креатином
 • Амінокислотами

А ось від одночасного вживання анаболічних стероїдів, гормональних препаратів і спиртних напоїв під час проведення курсу наполегливо рекомендується утриматися.

Призначення бустерів

Спочатку бустери розроблялися з метою відновлення власного рівня гормону-тестостерону до показників, що відповідають установленим критеріям норми. Крім того, тестостеронові бустери при грамотному використанні виконують такі вкрай важливі завдання і функції в організмі:

 • Стимуляція протеїнового синтезу
 • Сприятливий вплив на стан і функціонування статевих залоз
 • Забезпечення м'язових волокон на клітинному рівні речовинами, необхідними для їх повноцінної будівлі, зростання, розвитку і регенерації
 • Нормалізація процесів жирового обміну
 • Стабілізація показників цукру в крові
 • Придушення катаболічних реакцій

При регулярних екстремальних фізичних навантаженнях допомагають уникнути перетренованості, млявості, сонливості, синдрому хронічної втоми, скоротити тривалість відновного періоду і поліпшити психоемоційний стан.

Післякурсова терапія

Для професійних спортсменів, які практикують вживання гормонів, анаболічних стероїдів, просто необхідна післякурсова терапія, що дозволяє організму відновитися, нормалізувати функції печінки та ендокринної системи.

Одним з найважливіших елементів продуктивної післякурсової терапії є застосування натуральних тестостеронових бустерів, що сприяють відновленню природного рівня статевих гормонів. Дані препарати дозволяють закріпити вже досягнуті результати, уникнути небажаних проявів феномену відкату.

Для найкращого ефекту і мінімізації можливих побічних дій вживання бустерів фахівці рекомендують поєднувати з посиленими тренуваннями, що дозволяють підтримати м'язовий тонус.

Користь і шкода тестостеронових бустерів

Корисні властивості даного виду препаратів широко відомі. До них відносять анаболічний ефект, поліпшення гормонального фону, еректильної функції, фізичних і ментальних характеристик спортсменів.

При дотриманні рекомендацій щодо прийому бустери тестостерону не несуть шкоди для організму.

Як приймати бустери тестостерону?

Оптимальне дозування підбирається індивідуально в залежності від конкретного препарату і вмісту в ньому основної активної речовини. Приймають засіб від 1 до 3 разів протягом доби, перед вживанням їжі.

Рекомендована тривалість терапевтичного курсу становить від 1 до 1,5 місяців. Після цього потрібно зробити обов'язкову перерву на 2 тижні, а потім при необхідності повторити терапію.

Чи підходять препарати для жінок?

Представницям прекрасної статі не варто вживати подібні засоби, оскільки це може спричинити гормональні порушення, появу вторинних статевих ознак, характерних для чоловіків, збої в менструальному циклі.

Відгуки лікарів і експертів

Думки медиків про тестостеронові бустери досить суперечливі. Деякі фахівці вважають, що ці добавки порушують роботу власної гормональної системи організму. Однак більшість лікарів і експертів стверджують, що прийом якісних натуральних бустерів тестостерону в рекомендованих дозах дає відмінний результат, в тому числі і в плані роботи чоловічої сечостатевої системи, без будь-яких небажаних реакцій і шкоди для здоров'я.

Купити препарат для підвищення тестостерону з доставкою по всій Україні можна в нашому інтернет-магазині спортивного харчування WAYSPORT або відвідати стаціонарні магазини.