Ми працюємо!
RU UA
Фільтри
548 грн
(0)

NOW L-Tyrosine 750 мг Veg Capsules – L-тирозин фармацевтичної якості в рослинних капсулах. Активізує виробництво нейромедіаторів дофаміну, адреналіну та норадреналіну. Підтримує розумову активність. Сприяє здоровій роботі щитовидної залози.

Повідомити
93 грн
(3)

Ванситон Тирозин 60 капс – амінокислота для підвищення енергетичного запасу організму. Має жироспалюючі та антиоксидантні властивості, прискорює обмін речовин, бере участь у виробленні адреналіну та норадреналіну.

Повідомити
398 грн
(0)

NOW L-Tyrosine 500 mg Capsules - добавка умовно незамінної кислоти тирозину в желатинових капсулах. Необхідна для утворення нейромедіаторів, підтримує роботу щитовидки.

Повідомити
397 грн
(0)

OstroVit Tyrosine - ідеально фрагментована біодобавка на основі L-тирозину. Підтримує організм в періоди високої фізичної активності, нормалізує гормональний баланс, сприяє схудненню.

Повідомити
396 грн
(0)

BioTech (USA) L-Tyrosine - капсульована добавка, яка містить йодовану амінокислоту L-тирозин. Регулює ліпідний обмін, знижує апетит, бореться із хронічною втомою, покращує роботу ендокринної системи.

Повідомити
310 грн
(0)

Тирозин - одна з амінокислот, необхідних для нашого здоров'я. Через прискорений метаболізм його концентрація в організмі може бути занадто низькою KFD Pure Tyrosine допомагає в нормалізаціі метаболізму і обміну речовин, справляє позитивний вплив на пам'ять і концентрацію уваги, витривалості, продуктивність і працездатність.

Повідомити
336 грн
(0)

Scitec Nutrition Tyrosine 100 капс – добавка на основі тирозину для покращення мозкової активності, підвищення швидкості передачі сигналів від нейрона до нейрона. Покращує пам'ять, зміцнює імунітет, виявляє антидепресивні властивості.

Повідомити
229 грн
(0)

OstroVit Tyrosine - таблетована добавка, яка містить високоякісний тирозин. Призначена для нормалізації перебігу емоційних процесів, зменшення жирових відкладень, поліпшення концентрації уваги і зняття напруги.

Повідомити
250 грн
(0)

Trec TYROSINE 600 - капсульована добавка, яка містить незамінну кислоту тирозин в засвоюваній формі. Добавка знижує апетит, зменшує відкладення жирів, знімає стрес і втому, нормалізує роботу щитовидної залози.

Повідомити
249 грн
(0)
Повідомити
236 грн
(0)

Real Pharm Tyrosine 200 грам - ароматизований тирозин для покращення показників сили та швидкості, підвищення мотивації, стимуляції синтезу гормону росту та більш ефективного нарощування м'язової маси.

Повідомити
198 грн
(0)

Nosorog L-Tyrosine - капсульована добавка тирозину в засвоюваній формі для поліпшення запам'ятовування, підвищення уважності, скорочення відновного періоду, збереження м'язів і зменшення почуття голоду.

Повідомити
206 грн
(1)

Харчова добавка в капсулах Tyrosine mental power від AllNutrition містить високу дозу l-тирозину і таурин. Підвищує концентрацію та енергійність, сприяє зменшенню жирових відкладень, знижує стрес і втому, викликані інтенсивними навантаженнями.

Повідомити
Тирозин

Тирозин - амінокислота, відома також під назвою 4-гідроксіфенілаланін. Входить до складу білків. Самостійно синтезується людським організмом і присутній в деяких продуктах харчування. Але при деяких захворюваннях і підвищених фізичних навантаженнях потрібне поповнення запасів тирозину шляхом вживання спеціалізованих добавок.

Як працює в організмі?

Тирозин виконує в організмі людини кілька основних, вкрай важливих функцій. Амінокислота впливає на центральну нервову систему, збільшує показники адреналіну, дофаміну і норадреналіну, надаючи вплив на цілий спектр біохімічних процесів, що протікають в організмі.

Крім того, тирозин бере активну участь в продукуванні і синтезуванні гормонів і хімічних речовин. Сприяє стабілізації гормонального фону, нормалізує стан і функціонування наднирників, гіпофізу і щитовидної залози. Є невід'ємним будівельним матеріалом для всіх видів протеїну, необхідних для формування, зростання і підтримки м'язових тканин.

Корисні властивості тирозину

Тирозин забезпечує:

  • поліпшення когнітивних функцій
  • підвищення сресостійкості
  • загальну тонізуючу дію
  • поліпшення пам'яті і здатності до концентрації уваги
  • інтенсивне синтезування гормону задоволення - дофаміну
  • поліпшення мозкової діяльності
  • стабілізація апетиту
  • позитивний вплив на роботу вестибулярного апарату
  • очищення організму від шлаків і токсичних речовин (дезінтоксикаційну дію)
  • нормалізація процесів теплообміну

Для спортсменів амінокислота L-тирозин важлива не тільки для прискореного росту м'язів, оскільки при підвищених фізичних навантаженнях вона чинить ще й регенеруючий вплив, сприяючи скороченню тривалості періоду відновлення, і пригнічує процеси катаболічного характеру, захищаючи м'язові волокна від руйнування і деструкції.

Як приймати тирозин?

Добавки на основі тирозину рекомендується вживати в дозуванні з розрахунком 25 мг речовини на 1 кг ваги. Максимальна добова доза становить 1500 мг. При вживанні препарату у великих кількостях рекомендується розбивати його на декілька рівних частин і приймати 3-4 рази протягом доби.

Фахівці рекомендують вживати добавки з тирозином під час прийому їжі або ж безпосередньо перед відходом до сну, запиваючи достатньою кількістю чистої води. Максимального засвоєння амінокислоти можна домогтися, приймаючи її разом з продуктами, що характеризуються підвищеним вмістом вуглеводів у своєму складі. Хороший синергічний ефект забезпечує комбінація з вітамінами групи В і метіоніном.

З метою схуднення краще вживати добавку за годину до прийому їжі, але тільки при відсутності в анамнезі захворювань шлунково-кишкового тракту, що протікають в гострій або ж хронічній формі.

На сучасному ринку представлено цілий ряд препаратів і біоактивних добавок з тирозином, кожна з яких має свої особливості. Тому перед початком курсу важливо уважно ознайомитися з інструкцією. Медики категорично не рекомендують перевищувати максимально допустиму дозу речовини, оскільки це може привести до розвитку ряду захворювань.

Відгуки про тирозин

Тирозин - речовина, необхідна не тільки спортсменам, а й будь-якій людині, яка хоче зберегти бадьорість, активність, гарне здоров'я і привабливий зовнішній вигляд. Тому відгуки про тирозин можна знайти тільки позитивні. Особливо цінують його спортсмени, відзначаючи виражений анаболічний і відновлювальний ефект.

Купити тирозин в нашому магазині спортивного харчування waysport дуже просто, відставте заявку на сайті або зателефонуйте за телефонами на сайті.