Ми працюємо!
RU UA
Фільтри
418 грн
(3)

OstroVit Citrulline - ретельно подрібнена добавка, що надає панпінг-ефект. Містить в собі малат цитруліну, посилений таурином і вітаміном В6. Відновлює організм після тренувань, сприяє кращому живленню клітин.

Купити
455 грн
(1)

BioTech (USA) Citrulline Malate - капсульована добавка для підвищення працездатності перед тренуванням на основі цитруліну малату. Містить рівні частки цитруліну і яблучної кислоти. Спалює жир, підтримує ріст м'язів.

Купити
695 грн
(0)

BioTech (USA) Citrulline Malate 300 грам - порошкоподібний нутрієнт цитрулін в засвоюваній формі для кращого живлення м'язових клітин і підвищення витривалості на тренуванні.

Купити
269 грн
(0)

Sporter L-Citrulline malate 1500 мг (120 капс) – добавка цитруліну, для кращого засвоєння доповненого малатом. Прискорює відновлення м'язів після тренування, посилює пампінг-ефект, надає енергії.

Купити
648 грн
(1)

KFD Premium Citrulline - це амінокислота найвищої якості. Покращує сон, пам'ять, здатність до концентрації уваги. Затримує настання втоми при фізичних навантаженнях, скорочує тривалість відновного періоду і прискорює процеси регенерації.

Купити
687 грн
(1)

OstroVit Citrulline - порошкова добавка з ідеальною фрагментацією. Містить біодоступну форму цитруліну - цитруліну малат. Підтримує синтез оксиду азоту і живлення клітин корисними речовинами і киснем.

Купити
579 грн
(0)

Olimp Citrulline Malate - передтренувальний комплекс найвищої якості. Покращує здатність до концентрації , затримує настання втоми при фізичних навантаженнях, скорочує тривалість відновного періоду і прискорює процеси регенерації.

Купити
956 грн
(0)

MyProtein Citrulline Malate – поєднання цитруліну та малату у співвідношенні 2:1 в порошковій формі. Сприяє зростанню та підтримці м'язової маси.

Купити
336 грн
(0)

Trec Citrulline Max – високодозований L-цитрулін в желатинових капсулах. Підвищує концентрацію оксиду азоту в крові, забезпечує розширення судин та покращене живлення м’язових клітин. Викликає потужний ефект пампінгу. Покращує відновлення м’язів. В рази збільшує продуктивність спортсмена.

Купити
566 грн
(0)

MST L-Citrulline 1000 – високоякісний чистий цитрулін в таблетках. Сприяє виведенню продуктів розпаду амінокислот. Живить м’язову тканину. Допомагає покращити показники тренувань.

Купити
678 грн
(1)

IronFlex Citrulline 500 грам - добавка цитруліну малату, що збільшує продуктивність тренування. Покращує кровопостачання тканин, знімає втому, прискорює виведення з м'язів молочної кислоти та аміаку.

Купити
526 грн
(1)

Scitec Nutrition Citrulline Malate 3000 мг 90 капс - капсульована добавка цитруліну малата для швидкого відновлення після тренувань. Знімає м'язову напругу, виводить з м'язів аміак та молочну кислоту, покращує кровообіг.

Купити
258 грн
(0)

Sporter Citrulline – чистий L-цитрулін в капсулах. Посилює утворення оксиду азоту в організмі. Благотворно впливає на стан судин. Покращує кровопостачання м'язів. Сприяє збільшенню продуктивності.

Купити
295 грн
(1)

Adrenaline L-Citrulline Malate 100 капс - з'єднання L-цитруліну з молекулою малату. Знижує м'язову втому, прискорює виведення аміаку, нормалізує обмін речовин, підвищує імунітет, надає енергії.

Купити
169 грн
(1)

Orfina Citru-line – L-цитрулін малат у порошковій формі. Підвищує витривалість організму під час фізичних навантажень. Забезпечує ефект пампінгу. Чинить регенераційний вплив.

Повідомити
598 грн
(1)
Повідомити
435 грн
(1)

Sporter L-Citrulline Malate + Taurine – амінокислота L-цитрулін, збагачена таурином. Допомагає покращувати спортивні показники. Стимулює ріст м’язів.

Повідомити
944 грн
(0)

MST Citrulline Pump – високоякісний L-цитрулін в формі порошку. Викликає ефект пампінгу. Посилює виробництво енергії. Прискорює відновлення.

Повідомити
445 грн
(1)

Sporter Citrulline Powder – ефективне поєднання цитруліну малату та L-цитруліну в формі порошку. Посилює утворення оксиду азоту, поліпшує кровопостачання м'язів. Збільшує енергетичний потенціал організму. Позитивно впливає на продуктивність.

Повідомити
288 грн
(0)

Supremium Lab Citrulline Malate – порошкова добавка цитруліну у формі порошку без смаку. Донатор азоту для результативного тренування. Підтримує енергетичний баланс, утилізує сечовину та молочну кислоту, знімає м'язову напругу.

Повідомити
238 грн
(1)

Puritan's Pride Citrulline - цитрулін у вільній формі в капсулах з швидким вивільненням. Сприяє підвищенню витривалості, скорочує тривалість відновного періоду. Покращує загальний стан і підвищує фізичну працездатність і енергійність.

Повідомити
322 грн
(0)

Nosorog Citrulline Malate - порошкоподібний малат цитруліну, сприяє виведенню з організму аміаку, молочної кислоти і шкідливих сполук азоту. Це прискорює процес відновлення.

Повідомити
446 грн
(0)

Trec Citrulline Synergy предтренувальна порошкова добавка L-цитруліну і цитруліну малату для інтенсивного вироблення енергії в організмі, зняття втоми і скорочення періоду відновлення.

Повідомити
359 грн
(1)

6PAK Nutrition Citrulline - амінокислотна харчова добавка, активною речовиною якої є цитрулін малат. Він підвищує працездатність і м'язову витривалість, збільшуючи таким чином тривалість тренувань.

Повідомити
338 грн
(0)

IronFlex Citrulline 200 грам - розчинний цитруллін малат, що покращує кровообіг. Живить м'язові клітини, підвищує ефективність тренування, знімає втому, посилює пампінг.

Повідомити
728 грн
(0)

MST Citrulline Pure 250 грам - високоякісний малат цитруліну, що забезпечує потужний пампінг та забезпечує м'язові клітини додатковою енергією за рахунок посилення синтезу молекул АТФ.

Повідомити
290 грн
(1)
Повідомити
465 грн
(1)

Цитрулін малат AllNutrition Citrullin покращує живлення м'язів, забезпечує максимальне окислення. Сприяє зниженню фізичної і психічної втоми, зменшенню больових відчуттів в м'язах після фізичного навантаження.

Повідомити
505 грн
(0)

NOW L-Citrulline 750 мг Veg Capsules 90 капс - цитрулін у веганських капсулах із гіпромелози. Підтримує баланс оксиду азоту, покращує кровопостачання клітин, прискорює ріст м'язів.

Повідомити
289 грн
(0)

L-Citrulline Quick Release Capsules від PipingRock- це амінокислота, необхідна для підвищення витривалості, зменшення почуття втоми під час фізичних навантажень і кращого засвоєння незамінних амінокислот.

Повідомити
-3%
819 грн 844 грн
(1)

AllMax Citrulline Malate 300 грам - цитрулін у формі малату для збільшення інтенсивності та ефективності тренувань. Стимулює синтез гормону росту, надає витривалості.

Повідомити
549 грн
(0)

IronMaxx CM 2:1 Ultra Strong Powder L-Citrulline Malate 300 грам - добавка цитруліну малату у співвідношенні 2 частини цитруліну та 1 частина солі яблучної кислоти. Забезпечує пампінг-ефект та підвищення якості тренувань.

Повідомити

Цитрулін – одна з незамінних амінокислот. Добавки на основі цитруліну використовують для поліпшення працездатності, нормалізації кровопостачання організму. Застосовуються для досягнення блискучих спортивних результатів і підвищення якості життя в цілому.

Цитрулін – що це таке?

Цитрулін відноситься до категорії незамінних амінокислот, які не синтезуються людським організмом. Є непротеїногенною амінокислотою, тобто не входить до складу будівельних білків. Однак це не заважає йому забезпечувати велику кількість фізіологічних ефектів.

Цитрулін міститься в протеїнових продуктах. Утворюється при метаболізмі аргініну і його перетворенні в оксид азоту. Володіє потужною і яскраво вираженою дією завдяки своїй унікальній здатності до незначного розщеплення в печінці. Захищає печінкові клітини (гепатоцити). Бере участь в метаболізмі  сечовини. Виконує функції проміжного метаболіту в утилізації токсичної речовини – аміаку.

Назва амінокислоти походить від лат. citrullus – це вид кавуна, з якого виділили дану органічну сполуку в 1930 році.

Біологічні ефекти цитруліну

Грамотне вживання цитруліну дозволяє домогтися наступних яскраво виражених ефектів:

 • Підтримка оптимального азотистого балансу;
 • Активізація регенераційних процесів;
 • Прискорене відновлення м'язових тканин і всього організму в цілому;
 • Поліпшення кровообігу і мікроциркуляції;
 • Забезпечення м'язових волокон, внутрішніх органів і систем; необхідною кількістю цінних поживних речовин;
 • Зниження концентрації молочної кислоти в крові;
 • Нормалізація обміну речовин;
 • Зміцнення імунної системи, активізація власних захисних механізмів;
 • Сприяння нейтралізації аміаку;
 • Прискорене виведення сечовини, дезінтоксикаційна дія;
 • Входження до складу шкіри, волосся й оболонки нервів;
 • Покращення еректильної функції.

Цитрулін в спорті

Цитрулін є однією з найпопулярніших спортивних добавок. Даний продукт надає анаболічну дію, сприяючи прискореному приросту якісної м'язової маси, а також пригнічує катаболізм після перенапруги, тривалих, інтенсивних занять в тренажерному залі. Полегшує і прискорює процес відновлення, завдяки своїм регенеруючим властивостям.

Забезпечує яскраво виражений ефект пампінгу, підвищує силові показники, робить користувача сильнішим і витривалішими. При курсах на сушку дозволяє сформувати красивий венозно промальований мускульний рельєф, без домішок жиру і води, позбутися від підшкірних жирових відкладень, не втративши при цьому м'язову масу.

Окремо слід відмітити той факт, що цитрулін може виступати в ролі донатора азоту, оскільки з нього синтезується аргінін. Окрім того, цитрулін пригнічує ферменти, які руйнують оксид азоту.

Яку форму цитруліну обрати

В різноманітних медичних препаратах та харчових добавках цитрулін використовується, як правило, в двох найпоширеніших формах:

 • L-цитрулін

Буква L вказує на те, що це ізомер цитруліну природного походження, дуже схожий на той, що виробляється організмом. Дану форму рекомендують в тих випадках, коли є потреба в тривалому прийомі цитруліну. Наприклад, для покращення функціонування серця і підвищення стійкості до фізичних навантажень у людей з серцево-судинними захворюваннями. При цьому слід враховувати той факт, що дані ефекти стануть помітними лише після 7 днів прийому. Спортсменам L-цитрулін пригодиться у висушуванні м’язів і в роботі над їх рельєфом, а також в нарощуванні сили, але не об’єму. L-форма також підходить до вживання тим, хто притримується низькокалорійної дієти.

 • Цитрулін малат

Приставка «малат» до терміну «цитрулін» означає, що в процесі виробництва продукту до молекули L-цитруліну було штучно приєднано молекулу органічної солі яблучної кислоти (малат). Це дозволяє покращити біодоступність, скоротити час засвоєння добавки і впливає на те, які саме ефекти цитруліну будуть найбільш яскраво виражені. Найчастіше амінокислота випускається у вигляді якраз цитруліну малату.

Форма малату рекомендується до прийому, коли потрібно покращити показники витривалості й досягти пампінгу, запобігти крепатурі й прискорити відновлення після надмірних фізичних навантажень. При цьому слід пам’ятати, що в більшості випадків цитруліну малат п’ється не після, а до тренування, а конкретний час прийому залежить від мети, яку ставить перед собою спортсмен.

Малат володіє тонізуючими властивостями і належить до фармакологічної групи адаптогенів. Нормалізує обмін речовин, підвищує адаптаційні можливості, підвищує опірність організму до дії стресових факторів. Відрізняється швидкою дією, оскільки ефект стає помітний вже через годину з моменту застосування. Дуже добре підходить не тільки для спортсменів, але і людей похилого віку, осіб, які страждають синдромом хронічної втоми, астенією, які перенесли в недавньому часі операції.

Але яку ж форму обрати? І L-цитрулін, і цитрулін малат чинять позитивний вплив на організм, а обирати ту чи іншу форму потрібно з урахуванням мети, з якою приймається продукт.

Побічні ефекти цитруліну

Цитрулін чудово переноситься і не провокує розвитку будь-яких небажаних реакцій. У вкрай рідкісних випадках користувачі відзначають дискомфортні, хворобливі відчуття, що виникають в області живота, і зникають самі собою через кілька днів терапевтичного курсу. При індивідуальній непереносимості і гіперчутливості можливі прояви реакцій алергічного характеру.

Як приймати цитрулін?

Оптимальна добова доза цитруліну становить близько 6-7г. При цьому фахівці рекомендують розділити її на кілька рівних прийомів. Рекомендована тривалість курсу - від 1 до 2 місяців в залежності від показань і бажаного ефекту.

Спортсменам в тренувальні дні вживати найкраще за півгодини до початку занять, обов'язково на голодний шлунок. В якості харчової добавки для поліпшення здоров'я і заповнення енергетичного запасу засіб приймають по 200 мг 2-3 рази протягом доби, протягом 2 тижнів.

Поєднання цитруліну з іншими добавками

У поєднанні з іншими спортивними добавками цитрулін дає потужний ефект і дозволяє досягати таких результатів (в залежності від типу комбінації):

 • Цинк - активізує метаболізм
 • Креатин - сприяє росту м'язів і збільшенню фізичної сили
 • Карнітин - позитивно впливає на стан серцево-судинної системи
 • Аргінін - забезпечує потужний ефект пампінгу

Але підбирати відповідні комбінації рекомендується за допомогою тренера або лікаря з урахуванням особливостей організму і поставлених цілей.

Купити цитрулін з доставкою по всій Україні можна в нашому інтернет-магазині спортивного харчування WAYSPORT або відвідати стаціонарні магазини.

 

 

Підписатися на нашу розсилку

щоб отримувати свіжі новини про акції та знижки