Ми працюємо! Безкоштовна доставка від 1500 грн. Деталі
Фільтри
529 грн
(0)

AllMax Citrulline Malate 300 грам - цитрулін у формі малату для збільшення інтенсивності та ефективності тренувань. Стимулює синтез гормону росту, надає витривалості.

Купити
446 грн
(0)

Trec Citrulline Synergy предтренувальна порошкова добавка L-цитруліну і цитруліну малату для інтенсивного вироблення енергії в організмі, зняття втоми і скорочення періоду відновлення.

Купити
242 грн
(0)

Adrenaline L-Citrulline Malate 100 капс - з'єднання L-цитруліну з молекулою малату. Знижує м'язову втому, прискорює виведення аміаку, нормалізує обмін речовин, підвищує імунітет, надає енергії.

Купити
479 грн
(0)

Olimp Citrulline Malate - передтренувальний комплекс найвищої якості. Покращує здатність до концентрації , затримує настання втоми при фізичних навантаженнях, скорочує тривалість відновного періоду і прискорює процеси регенерації.

Купити
269 грн
(0)

Sporter L-Citrulline malate 1500 мг (120 капс) – добавка цитруліну, для кращого засвоєння доповненого малатом. Прискорює відновлення м'язів після тренування, посилює пампінг-ефект, надає енергії.

Купити
648 грн
(1)

KFD Premium Citrulline - це амінокислота найвищої якості. Покращує сон, пам'ять, здатність до концентрації уваги. Затримує настання втоми при фізичних навантаженнях, скорочує тривалість відновного періоду і прискорює процеси регенерації.

Купити
347 грн
(3)

OstroVit Citrulline - ретельно подрібнена добавка, що надає панпінг-ефект. Містить в собі малат цитруліну, посилений таурином і вітаміном В6. Відновлює організм після тренувань, сприяє кращому живленню клітин.

Купити
320 грн
(0)

Цитрулін малат AllNutrition Citrullin покращує живлення м'язів, забезпечує максимальне окислення. Сприяє зниженню фізичної і психічної втоми, зменшенню больових відчуттів в м'язах після фізичного навантаження.

Купити
348 грн
(0)

6PAK Nutrition Citrulline - амінокислотна харчова добавка, активною речовиною якої є цитрулін малат. Він підвищує працездатність і м'язову витривалість, збільшуючи таким чином тривалість тренувань.

Купити
322 грн
(0)

Nosorog Citrulline Malate - порошкоподібний малат цитруліну, сприяє виведенню з організму аміаку, молочної кислоти і шкідливих сполук азоту. Це прискорює процес відновлення.

Купити
289 грн
(0)

L-Citrulline Quick Release Capsules від PipingRock- це амінокислота, необхідна для підвищення витривалості, зменшення почуття втоми під час фізичних навантажень і кращого засвоєння незамінних амінокислот.

Купити
549 грн
(0)

IronMaxx CM 2:1 Ultra Strong Powder L-Citrulline Malate 300 грам - добавка цитруліну малату у співвідношенні 2 частини цитруліну та 1 частина солі яблучної кислоти. Забезпечує пампінг-ефект та підвищення якості тренувань.

Повідомити
288 грн
(0)

Supremium Lab Citrulline Malate – порошкова добавка цитруліну у формі порошку без смаку. Донатор азоту для результативного тренування. Підтримує енергетичний баланс, утилізує сечовину та молочну кислоту, знімає м'язову напругу.

Повідомити
469 грн
(0)

NOW L-Citrulline 750 мг Veg Capsules 90 капс - цитрулін у веганських капсулах із гіпромелози. Підтримує баланс оксиду азоту, покращує кровопостачання клітин, прискорює ріст м'язів.

Повідомити
456 грн
(0)

Scitec Nutrition Citrulline Malate 3000 мг 90 капс - капсульована добавка цитруліну малата для швидкого відновлення після тренувань. Знімає м'язову напругу, виводить з м'язів аміак та молочну кислоту, покращує кровообіг.

Повідомити
595 грн
(0)

BioTech (USA) Citrulline Malate 300 грам - порошкоподібний нутрієнт цитрулін в засвоюваній формі для кращого живлення м'язових клітин і підвищення витривалості на тренуванні.

Повідомити
598 грн
(1)
Повідомити
362 грн
(0)

BioTech (USA) Citrulline Malate - капсульована добавка для підвищення працездатності перед тренуванням на основі цитруліну малату. Містить рівні частки цитруліну і яблучної кислоти. Спалює жир, підтримує ріст м'язів.

Повідомити
498 грн
(0)

IronFlex Citrulline 500 грам - добавка цитруліну малату, що збільшує продуктивність тренування. Покращує кровопостачання тканин, знімає втому, прискорює виведення з м'язів молочної кислоти та аміаку.

Повідомити
238 грн
(1)

Puritan's Pride Citrulline - цитрулін у вільній формі в капсулах з швидким вивільненням. Сприяє підвищенню витривалості, скорочує тривалість відновного періоду. Покращує загальний стан і підвищує фізичну працездатність і енергійність.

Повідомити
398 грн
(0)

OstroVit Citrulline - порошкова добавка з ідеальною фрагментацією. Містить біодоступну форму цитруліну - цитруліну малат. Підтримує синтез оксиду азоту і живлення клітин корисними речовинами і киснем.

Повідомити
328 грн
(0)

IronFlex Citrulline 200 грам - розчинний цитруллін малат, що покращує кровообіг. Живить м'язові клітини, підвищує ефективність тренування, знімає втому, посилює пампінг.

Повідомити
488 грн
(0)

MST Citrulline Pure 250 грам - високоякісний малат цитруліну, що забезпечує потужний пампінг та забезпечує м'язові клітини додатковою енергією за рахунок посилення синтезу молекул АТФ.

Повідомити

Цитрулін

Цитрулін - одна з незамінних амінокислот. Добавки на основі цитруліну використовують для поліпшення працездатності, нормалізації кровопостачання організму. Застосовуються для досягнення блискучих спортивних результатів і підвищення якості життя в цілому.

Цитрулін - що це таке?

Цитрулін відноситься до категорії незамінних амінокислот, які не синтезуються людським організмом. Ця органічна сполука міститься в протеїнових продуктах. Утворюється при метаболізмі аргініну і його перетворенні в оксид азоту. Володіє потужною і яскраво вираженою дією завдяки своїй унікальній здатності до незначного розщеплення в печінці. Захищає печінкові клітини (гепатоцити) і стабілізує процеси обміну сечовини в організмі. 

Цитрулін малат

Володіє тонізуючими властивостями і належить до фармакологічної групи адаптогенів. Нормалізує обмін речовин, підвищує адаптаційні можливості, підвищує опірність організму до дії стресових факторів. Відрізняється швидкою дією, оскільки ефект стає помітний вже через годину з моменту застосування.

Дуже добре підходить не тільки для спортсменів, але і людей похилого віку, осіб, які страждають синдромом хронічної втоми, астенією, які перенесли в недавньому часі операції.

Як приймати цитрулін?

Оптимальна добова доза цитруліну становить близько 6-7г. При цьому фахівці рекомендують розділити її на кілька рівних прийомів. Рекомендована тривалість курсу - від 1 до 2 місяців в залежності від показань і бажаного ефекту.

Спортсменам в тренувальні дні вживати найкраще за півгодини до початку занять, обов'язково на голодний шлунок. В якості харчової добавки для поліпшення здоров'я і заповнення енергетичного запасу засіб приймають по 200 мг 2-3 рази протягом доби, протягом 2 тижнів.

Біологічні ефекти цитруліну

Грамотне вживання цитруліну дозволяє домогтися наступних яскраво виражених ефектів:

 • Підтримка оптимального азотистого балансу
 • Активізація регенераційних процесів
 • Прискорене відновлення м'язових тканин і всього організму в цілому
 • Поліпшення кровообігу і мікроциркуляції
 • Забезпечення м'язових волокон, внутрішніх органів і систем необхідною кількістю цінних поживних речовин
 • Зміцнення імунної системи, активізація власних захисних механізмів
 • Прискорене виведення сечовини, дезінтоксикаційну дію

Цитрулін в спорті

Цитрулін є однією з найпопулярніших спортивних добавок. Даний продукт надає анаболічну дію, сприяючи прискореному приросту якісної м'язової маси, а також пригнічує катаболізм після перенапруги, тривалих, інтенсивних занять в тренажерному залі. Полегшує і прискорює процес відновлення, завдяки своїм регенеруючим властивостям.

Забезпечує яскраво виражений ефект пампінгу, підвищує силові показники, робить користувача сильнішим і витривалішими. При курсах на сушку дозволяє сформувати красивий венозно промальований мускульний рельєф, без домішок жиру і води, позбутися від підшкірних жирових відкладень, не втративши при цьому м'язову масу.

Побічні ефекти цитруліну

Цитрулін чудово переноситься і не провокує розвитку будь-яких небажаних реакцій. У вкрай рідкісних випадках користувачі відзначають дискомфортні, хворобливі відчуття, що виникають в області живота, і зникають самі собою через кілька днів терапевтичного курсу. При індивідуальній непереносимості і гіперчутливості можливі прояви реакцій алергічного характеру.

Поєднання цитруліну з іншими добавками

У поєднанні з іншими спортивними добавками цитрулін дає потужний ефект і дозволяє досягати таких результатів (в залежності від типу комбінації):

 • Цинк - активізує метаболізм
 • Креатин - сприяє росту м'язів і збільшенню фізичної сили
 • Карнітин - позитивно впливає на стан серцево-судинної системи
 • Аргінін - забезпечує потужний ефект пампінгу

Але підбирати відповідні комбінації рекомендується за допомогою тренера або лікаря з урахуванням особливостей організму і поставлених цілей.

Купити цитрулін з доставкою по всій Україні можна в нашому інтернет-магазині спортивного харчування WAYSPORT або відвідати стаціонарні магазини.