Безкоштовна доставка від 1000 грн.
229 грн
(0)

Ironflex Vitamin D 2000 IU 200 табл – добавка вітаміну D3 у формі холекальциферолу. Запобігає остеопорозу, сприяє нормальній мінералізації кісток, стимулює синтез протеїдів.

Купити
101 грн
(0)

NOW Vitamin D3 2000 IU - капсульований вітамін D3, який зміцнює кістки, нормалізує роботу нервової системи і чинить антиоксидантну дію.

Купити
218 грн
(0)

NOW Vitamin D3 5000 IU - капсульований вітамін D3 в формі холекальциферолу для зміцнення кісток і підвищення опірності інфекційним хворобам.

Купити
169 грн
(0)

NOW Vitamin D-3 2000 IU (120 капс) - холекальциферол в желатинових капсулах. Зміцнює кістки, зуби, знижує ймовірність переломів, не допускає судом. Відмінно засвоюється.

Купити
245 грн
(0)

Trec Vit. D3 + Magnesium - капсульована добавка цитрату магнію, збагаченого вітаміном D3. Підтримує в нормальному стані нервову і кісткову системи, служить для профілактики судом, зміцнює зуби і кістки.

Купити
678 грн
(0)

OstroVit Omega 3 D3 + K2 капсульовані в желатин омега-3 жирні кислоти, збагачені комбінацією вітамінів D3 і К2. Підтримують серцево-судинну систему, зміцнюють кістки і м'язи, збільшують витривалість.

Купити
218 грн
(0)

KFD Vitamin D + K - це харчова добавка, що забезпечує цілих 2000 МО (50 мкг) вітаміну D3 і 50 мкг вітаміну K2 в 1 капсулі. Для здоров'я зубів і кісток, запобігання серцевих захворювань, засвоєння кальцію і фосфору і профілактики остеопорозу.

Купити
218 грн
(0)

High Potency Vitamin D3 від PipingRock містить високу дозу вітаміну D в швидкорозчинних капсупах. Підтримка належного рівня вітаміну D важлива для здоров'я і гарного самопочуття, зміцнення кісток і зубів, підтримки роботи імунної і нервової систем.

Купити
479 грн
(0)

Olimp Gold Omega 3 ™ D3 + K2 Sport Edition - це харчова добавка для активних людей, що піклуються про своє здоров'я і доповнення раціону Омега-3 і вітамінами D і K. Необхідна для серця і судинної системи, функцій опорно-рухового апарату і хорошого зору.

Купити
239 грн
(0)

KFD Vitamin D3 2000 МО - відмінний вибір для людей, які піклуються про постійне надходження вітаміну D3, бо він необхідний для правильного засвоєння і розподілу кальцію і фосфору, здоров'я кісток і зубів, роботи імунної системи і правильного функціонування м'язів.

Купити
92 грн
(0)

Вітамінна добавка в капсулах ALLNUTRITION VIT D3 2000 доповнює щоденний раціон вітаміном D. Забезпечує засвоєння кальцію і фосфору, покращує стан кісткової тканини, підтримує роботу імунної системи.

Купити
95 грн
(0)

Nosorog Vitamin D3 2000 IU - таблетований вітамін D3 в засвоюваній формі холекальциферолу для зміцнення м'язів і кісток.

Купити
286 грн
(0)

BioTech (USA) Vitamin D3 – таблетована добавка вітаміну D3, який необхідний для нормального засвоєння кальцію, підтримки здоров'я кісток та зубів. Служить для профілактики розвитку рахіту та остеопорозу, підвищує працездатність.

Купити
249 грн
(0)

NOW Vitamin D3 10.000 IU (120 капс) - холекальциферол (форма вітаміну D3) в желатиновій оболонці. Капсули легкозасвоювані, зручні в застосуванні. Забезпечують організм важливим вітаміном, підвищують імунітет.

Купити
183 грн
(0)

NOW Vitamin D3 1.000 IU (180 капс) - желатинові капсули з вітаміном D3 в засвоюваній формі холекальциферолу для зміцнення імунної та опорно-рухової системи. Добре всмоктується, не має запаху.

Повідомити
235 грн
(0)
Повідомити
124 грн
(0)
Повідомити
198 грн
(0)
Повідомити
152 грн
(0)

Vitamin D3 10 мкг (400 IU) від Puritan's Pride - дієва і біодоступна форма вітаміну D. Незамінна поживна речовина, необхідна для оптимального здоров'я. Підтримує хороший стан кісток і функціонування імунної системи.

Повідомити
245 грн
(0)

OstroVit Vitamin D3 4000 + K2 - таблетована вітамінна добавка з обмеженої серії, що містить комплекс вітамінів, які поліпшують здоров'я кісток і зубів, а також нормалізують згортання крові.

Повідомити
205 грн
(0)

Vitamin D3 від Progress Nutrition необхідний для засвоєння кальцію і фосфору, підтримки роботи імунної та нервової систем. Сприяє зміцненню кісткової тканини.

Повідомити
129 грн
(0)

Vitamin D3 25 мкг (1000 IU) від Puritan's Pride - дієва і біодоступна форма вітаміну D. Незамінна поживна речовина, необхідна для засвоєння кальцію і нормального функціонування організму. Підтримує хороший стан кісток і роботу імунної системи.

Повідомити
76 грн
(0)

Vitamin D3 10 мкг (400 IU) від Puritan's Pride - дієва і біодоступна форма вітаміну D. Незамінна поживна речовина, необхідна для оптимального здоров'я. Підтримує хороший стан кісток і функціонування імунної системи.

Повідомити
139 грн
(0)

OstroVit Vitamin D3 + K2 - загальнозміцнююча вітамінна добавка, сировиною для якої послужила ферментована соя. Підвищує регенерацію, зміцнює кістки і зуби, сприяє схудненню, підвищує опірність організму.

Повідомити

Вітамін Д

Напевно всі ми чули про важливість вітаміну Д для нашого організму, але чи знаєте ви, чим саме він так корисний? Це не просто вітамін, це ціла група біологічно активних, мега важливих речовин. Вони беруть участь у всіх ключових процесах, що протікають в організмі людини. І якщо ми говоримо про бажання бути здоровим, без вітаміну Д це не можливо. Головним його плюсом є здатність накопичуватися в організмі і витрачатися у міру необхідності. А це значить, що при регулярному і правильному споживанні вітаміну Д ніяких проблем не повинно бути. В основному ми маємо справу з вітаміном Д2 (міститься лише в певних продуктах харчування) і вітаміном Д3 (синтезується в шкірі під впливом ультрафіолетових променів).

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБЕН ВІТАМІН Д В КАПСУЛАХ

Головною і дуже важливою властивістю вітаміну Д є зміцнення кісток, суглобів і зубів. Він підтримує необхідний рівень кальцію і фосфору в крові, які, в свою чергу, засвоюються кістковою і зубною тканиною. Тому вітамін Д перешкоджає розвитку карієсу і патологій ясен, захищає від остеопорозу (розм'якшення кісткової тканини за рахунок нестачі кальцію) і прискорює процес загоєння переломів.

Вітамін Д підвищує стійкість до вірусно-респіраторних захворювань, захищає від цукрового діабету, шкірних і очних захворювань. Він сприятливо впливає на роботу підшлункової залози, в результаті чого нормалізується вироблення інсуліну в крові.

Впливає на роботу імунної та нервової систем: зміцнює кістковий мозок, збільшує вироблення клітин, що знищують інфекцію і макрофаги, які відповідають за поглинання токсинів і руйнування клітин. Також вітамін Д сприяє виробленню антимікробного білка, який сприяє знищенню вірусів і бактерій.

Він відповідає за ріст, захист і розвиток клітин. І було науково доведено, що вітамін Д перешкоджає виникненню злоякісних утворень, нормалізує роботу серця і покращує згортання крові.

Вітамін Д важливий і необхідний в будь-якому віці, але особливо для літніх людей і дітей. У останніх перешкоджає розвитку рахіту та авітамінозу: випадання волосся, уповільнення зростання, лущення шкіри.

ДО ЧОГО ПРОВОДИТЬ ДЕФІЦИТ ВІТАМІНУ Д

Дефіцит вітаміну Д дуже серйозно впливає на наше здоров'я, і ​​як же все-таки зрозуміти, що вам його не вистачає?

Перш за все, дефіцит проявляється:

  • порушенням сну
  • депресією, поганим настроєм
  • слабкістю і швидкою стомлюваністю
  • втратою ваги і зайвою пітливістю
  • розладом травної системи
  • головним болем і запамороченням
  • дратівливістю і агресивністю
  • розм'якшенням кісток

Так само він викликає такі хвороби як: остеопороз, гіпертонія, рак молочної залози та яєчників у жінок, діабет другого типу, депресія і часті головні болі, розсіяний склероз і хвороба Паркінсона.

Як приймати ВІТАМІН Д в капсулах

Середня добова доза вітаміну Д становить 400-600 МО, що дорівнює 10-15 мкг. Отримати її тільки з їжі дуже складно, тому так важливо регулярно перебувати на сонці (зрозуміло, в розумних рамках).

Рекомендована добова норма вітаміну Д:

Діти до 1 року: 10 мкг.

Діти 1-18 років: 15 мкг.

Дорослі 19-70 років: 15 мкг.

Люди 71 рік і старше: 20 мкг.

Дозування вітаміну Д:

Діти до 1 року: 25-37,5 мкг.

Діти 1-18 років: 62,5-100 мкг.

Дорослі 19-70 років: 100 мкг.

Люди 71 рік і старше: 100 мкг.

Профілактичною дозою вітаміну Д вважається 4 000 МО (100 мкг) на добу.

* 1 МЕ = 0,025 мкг

ДЕ КУПИТИ ВІТАМІН Д В КАПСУЛАХ

Ми постаралися для вас зробити покупку максимально зручною та швидкою. У нас великий асортимент товару, та ви точно знайдете, щось цікаве для себе. Наш магазин спортивного харчування та консультанти допоможуть вам зробити вибір. Ви можете ознайомитися з асортиментом в будь-який зручний для вас час в нашому інтернет магазині або відвідати один з наших стаціонарних магазинів.