Ми працюємо! Безкоштовна доставка від 1500 грн. Деталі
Фільтри
298 грн
(2)

Активна форма з високою ефективністю для засвоєння кальцію, в допомогу імунній системі, психічного і емоційного здоров'я. М'які желейні капсули, які легко ковтати.

Купити
279 грн
(0)

High Potency Vitamin D3 від PipingRock містить вітамін D в швидкорозчинних капсулах. Підтримка належного рівня вітаміну D важлива для здоров'я і гарного самопочуття, зміцнення кісток і зубів, підтримки роботи імунної і нервової систем.

Купити
189 грн
(0)

California Gold Nutrition Vitamin D3 5000 IU 90 капс – холекальциферол (вітамін D3) у капсулах з желатину. Підтримує здоров'я м'язів, кісток, судин, покращує стан шкіри.

Купити
218 грн
(0)

KFD Vitamin D + K - це харчова добавка, що забезпечує цілих 2000 МО (50 мкг) вітаміну D3 і 50 мкг вітаміну K2 в 1 капсулі. Для здоров'я зубів і кісток, запобігання серцевих захворювань, засвоєння кальцію і фосфору і профілактики остеопорозу.

Купити
236 грн
(0)

OstroVit Vitamin D3 8000 IU - таблетована добавка для профілактики остеопорозу. Містить вітамін D. Регулює рівень інсуліну, зміцнює кістки і зуби, стимулює метаболізм і підсилює синтез білку. Особливо корисна при інтенсивних тренуваннях.

Купити
336 грн
(0)

SAN Vitamin D3 5000 IU 180 капс - добавка вітаміну D3, секостероїду, що посилює засвоєння кальцію та фосфору. Зміцнює кістки та зуби, підтримує скорочуваність м'язів, перешкоджає кальцинозу судин.

Купити
169 грн
(0)

Webber Naturals Vitamin D3 1000 IU Chewable Tablets 180 табл - холекальциферол у формі жувальних таблеток з апельсиновим смаком. Зміцнює кістки, дбає про судини, підвищує імунітет.

Купити
158 грн
(0)

Webber Naturals Vitamin D3 1000 IU 180 капс - м'які капсули з вітаміном D. Як основу використано лляну олію, що покращує засвоєння холекальциферолу.

Купити
115 грн
(0)

Sporter Vitamin D 125 мкг 60 капс - вітамін D3 у гелевих капсулах. Зміцнює кістки та зуби, підвищує імунітет, підтримує в нормі рівень кальцію та фосфору.

Купити
336 грн
(0)

NOW Vitamin D3 1.000 IU - капсульований вітамін D3 для здоров'я кісток. Усередині желатинових капсул міститься засвоювана форма вітаміну (холекальциферол), а також оливкова олія для ще кращого засвоєння.

Купити
478 грн
(0)

San Vitamin D3 5000 IU 360 капс - добавка "сонячного" вітаміну D у формі холекальциферолу. Забезпечує засвоєння кальцію, дбає про здоров'я зубів, зміцнює кістки.

Купити
137 грн
(0)

Sporter Vitamin D 50 мкг 90 капс – гелеві капсули з вітаміном D3. Зміцнюють кістки, нормалізують їх зростання, підтримують роботу серця, щитовидної залози, підвищують імунітет.

Купити
228 грн
(1)

Sundance Vitamin D3 50 мкг 2000 IU 200 капс - високоефективний вітамін D3 у м'яких желатинових капсулах зі швидким вивільненням. Забезпечує ліпше засвоєння кальцію, регулює фосфорно-кальцієвий обмін.

Купити
346 грн
(0)

BioTech (USA) Vitamin D3 120 табл - таблетки з вітаміном D3, що забезпечує мінералізацію кісток та зубів і зміцнює імунітет.

Купити
245 грн
(0)

Trec Vit. D3 + Magnesium - капсульована добавка цитрату магнію, збагаченого вітаміном D3. Підтримує в нормальному стані нервову і кісткову системи, служить для профілактики судом, зміцнює зуби і кістки.

Купити
228 грн
(0)

Olimp Gold-Vit D3 4000 90 табл - добавка вітаміну D для зміцнення імунної системи та підтримки кісток, зубів та м'язів. Таблетки розчиняються в роті, мають приємний смак.

Купити
349 грн
(1)

Scitec Nutrition Vitamin D3 250 (капс) - добавка вітаміну D3 для нормального засвоєння кальцію та фосфору. Він необхідний для підтримки імунітету, зміцнення кісток і зубів.

Купити
146 грн
(0)

Olimp Gold-Vit D 2000 Max - це харчова добавка з високим вмістом вітаміну D в в капсулах Flow Cap. Сприяє засвоєнню кальцію і фосфору, підтримує функцію імунної, кісткової і м'язової систем.

Купити
189 грн
(0)

OstroVit Vitamin D3 8000 + K2 60 табл - комбінована добавка біодоступних вітамінів D3 та К2. Підтримує мінералізацію кісток та зубів, підвищує імунітет, забезпечує нормальну роботу м'язів.

Повідомити
199 грн
(0)

OstroVit Vitamin D3 4000 IU 120 капс - м'які капсули з вітаміном D3 у засвоюваній формі. Підтримує імунітет, покращує мінералізацію кісток та зубів, знімає запальні процеси, піклується про судини.

Повідомити
148 грн
(0)

6PAK Nutrition Vitamin D3 2000 IU – добавка вітаміну D3 у желатинових капсулах. Допомагає засвоювати мінерали (кальцій, фосфор), забезпечує найкращу адаптацію до навантажень.

Повідомити
98 грн
(0)

Sporter Vitamin D 50 мкг (120 табл) – таблетки з вітаміном D3, необхідним для нормального засвоєння кальцію та фосфору. Зміцнює кістки, підтримує роботу щитовидної залози, підвищує імунітет та м'язовий тонус.

Повідомити
239 грн
(0)

OstroVit Vitamin D3 2000 IU + K2 MK-7 + C + Zn 60 капс - комплексна вітамінно-мінеральна добавка для зміцнення кісткової тканини, покращення стану шкіри та підняття імунітету.

Повідомити
239 грн
(0)

Вітамін D - один з найважливіших елементів, який бере участь в більш ніж в 200 процесах в організмі. KFD Nutrition Vitamin D3 сприяє підвищенню загального імунітету, запобігає хронічній втомі, забезпечує засвоення кальція и фосфора.

Повідомити

Вітамін Д

Напевно всі ми чули про важливість вітаміну Д для нашого організму, але чи знаєте ви, чим саме він так корисний? Це не просто вітамін, це ціла група біологічно активних, мега важливих речовин. Вони беруть участь у всіх ключових процесах, що протікають в організмі людини. І якщо ми говоримо про бажання бути здоровим, без вітаміну Д це не можливо. Головним його плюсом є здатність накопичуватися в організмі і витрачатися у міру необхідності. А це значить, що при регулярному і правильному споживанні вітаміну Д ніяких проблем не повинно бути. В основному ми маємо справу з вітаміном Д2 (міститься лише в певних продуктах харчування) і вітаміном Д3 (синтезується в шкірі під впливом ультрафіолетових променів).

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБЕН ВІТАМІН Д В КАПСУЛАХ

Головною і дуже важливою властивістю вітаміну Д є зміцнення кісток, суглобів і зубів. Він підтримує необхідний рівень кальцію і фосфору в крові, які, в свою чергу, засвоюються кістковою і зубною тканиною. Тому вітамін Д перешкоджає розвитку карієсу і патологій ясен, захищає від остеопорозу (розм'якшення кісткової тканини за рахунок нестачі кальцію) і прискорює процес загоєння переломів.

Вітамін Д підвищує стійкість до вірусно-респіраторних захворювань, захищає від цукрового діабету, шкірних і очних захворювань. Він сприятливо впливає на роботу підшлункової залози, в результаті чого нормалізується вироблення інсуліну в крові.

Впливає на роботу імунної та нервової систем: зміцнює кістковий мозок, збільшує вироблення клітин, що знищують інфекцію і макрофаги, які відповідають за поглинання токсинів і руйнування клітин. Також вітамін Д сприяє виробленню антимікробного білка, який сприяє знищенню вірусів і бактерій.

Він відповідає за ріст, захист і розвиток клітин. І було науково доведено, що вітамін Д перешкоджає виникненню злоякісних утворень, нормалізує роботу серця і покращує згортання крові.

Вітамін Д важливий і необхідний в будь-якому віці, але особливо для літніх людей і дітей. У останніх перешкоджає розвитку рахіту та авітамінозу: випадання волосся, уповільнення зростання, лущення шкіри.

ДО ЧОГО ПРОВОДИТЬ ДЕФІЦИТ ВІТАМІНУ Д

Дефіцит вітаміну Д дуже серйозно впливає на наше здоров'я, і ​​як же все-таки зрозуміти, що вам його не вистачає?

Перш за все, дефіцит проявляється:

  • порушенням сну
  • депресією, поганим настроєм
  • слабкістю і швидкою стомлюваністю
  • втратою ваги і зайвою пітливістю
  • розладом травної системи
  • головним болем і запамороченням
  • дратівливістю і агресивністю
  • розм'якшенням кісток

Так само він викликає такі хвороби як: остеопороз, гіпертонія, рак молочної залози та яєчників у жінок, діабет другого типу, депресія і часті головні болі, розсіяний склероз і хвороба Паркінсона.

Як приймати ВІТАМІН Д в капсулах

Середня добова доза вітаміну Д становить 400-600 МО, що дорівнює 10-15 мкг. Отримати її тільки з їжі дуже складно, тому так важливо регулярно перебувати на сонці (зрозуміло, в розумних рамках).

Рекомендована добова норма вітаміну Д:

Діти до 1 року: 10 мкг.

Діти 1-18 років: 15 мкг.

Дорослі 19-70 років: 15 мкг.

Люди 71 рік і старше: 20 мкг.

Дозування вітаміну Д:

Діти до 1 року: 25-37,5 мкг.

Діти 1-18 років: 62,5-100 мкг.

Дорослі 19-70 років: 100 мкг.

Люди 71 рік і старше: 100 мкг.

Профілактичною дозою вітаміну Д вважається 4 000 МО (100 мкг) на добу.

* 1 МЕ = 0,025 мкг

ДЕ КУПИТИ ВІТАМІН Д В КАПСУЛАХ

Ми постаралися для вас зробити покупку максимально зручною та швидкою. У нас великий асортимент товару, та ви точно знайдете, щось цікаве для себе. Наш магазин спортивного харчування та консультанти допоможуть вам зробити вибір. Ви можете ознайомитися з асортиментом в будь-який зручний для вас час в нашому інтернет магазині або відвідати один з наших стаціонарних магазинів.