Ми працюємо! Безкоштовна доставка від 1500 грн. Деталі
Фільтри
-10%
215 грн 238 грн
(0)

Premium Health Naturally Chewable Vitamin C-500 мг з Rose Hips 180 табл - вітамін С у жувальних таблетках. Підвищує імунітет та захищає від вільних радикалів.

Купити
-5%
303 грн 318 грн
(1)

Trec VIT. C STRONG 500 - капсульований вітамін С, збагачений для кращого засвоєння цинком і біофлавоноїдами цитрусових. Підвищує регенерацію, зміцнює імунітет, підтримує синтез колагену.

Купити
269 грн
(0)

Universal Nutrition Vitamin C 500 - таблетована кристалічна аскорбінова кислота. Легко розчиняється у воді, має антиоксидантну дію, підтримує печінку і срердце, оздоровлює судини, необхідна для синтезу колагену.

Купити
246 грн
(0)

Trec Vit. C 1 000 Ultra Bioflav - капсульована добавка з підвищеним вмістом аскорбінової кислоти, доповненої біофлавоноїдами цитрусових. Підтримує імунітет і захищає від окисного стресу.

Купити
220 грн
(0)

Trec Vit. C 1000 Effective Portion - капсульований вітамін С для підвищення імунітету, захисту від вільних радикалів, відновлення хрящової тканини, зміцнення нервової системи і профілактики тромбозу.

Купити
398 грн
(0)

Universal Nutrition Vitamin С 1000 мг Buffered 100 табл – забуферений вітамін С у вигляді аскорбату кальцію, збагачений плодами шипшини та біофлавоноїдами зі шкірки цитрусових. Підвищує імунітет, стимулює синтез колагену.

Купити
129 грн
(0)

VITAMIN C 1000 + D3 - це добавка у формі капсул, яка повністю задовольнить ваші потреби в цих двох надзвичайно важливих вітамінах. Покращує стан кісткової тканини, підтримує роботу імунної системи.

Купити
129 грн
(0)

Харчова добавка в капсулах Vitamin C with bioflavonoids від AllNutrition містить високу дозу вітаміну С в поєднанні з биофлавоноидами і допомагає підтримувати функціонування імунної системи при інтенсивних навантаженнях, захищає організм від окислювального стресу.

Купити
337 грн
(0)

BioTech (USA) Vitamin C 1000 - таблетована добавка аскорбінової кислоти, посилена порошками бузини, шипшини і цедри лимона. Захищає клітини від вільних радикалів, підвищує імунітет, виводить токсини.

Купити
189 грн
(0)

Trec VIT. C STRONG 500 - капсульована аскорбінова кислота, збагачена біофлавоноїдами цитрусових і цинком. Підтримує імунітет, захищає клітини від вільних радикалів, зміцнює суглоби і м'язи.

Купити
318 грн
(0)

OstroVit Vitamin C - мікронізована на вищому рівні аскорбінова кислота в порошкоподібній формі. Має високу біодоступність, зміцнює зуби і кістки. Допомагає досягти кращої результативності при заняттях спортом.

Купити
528 грн
(0)

Swanson Vitamin C with Rose Hips 500 мг -вітамін С з плодами шипшини є надзвичайно ефективним джерелом вітаміну С з посиленими антиоксидантними властивостями за рахунок включення до складу плодів шипшини

Купити
229 грн
(0)

Adrenaline Vitamin C+Rose Hip 120 капс - високоефективна аскорбінова кислота з плодами шипшини. Зміцнює імунітет, підвищує антиоксидантний захист, посилює вироблення колагену.

Купити
172 грн
(0)

BioTech (USA) Vitamin C 1000 - таблетована аскорбінова кислота в комплексі з екстрактами шипшини, бузини і лимонної цедри. Підвищує імунітет і стресостійкість, бореться з вірусами, захищає від вільних радикалів.

Купити
349 грн
(1)

Webber Naturals Vitamin C+D3 500 мг/500 IU 200 табл - жувальні таблетки з апельсиновим смаком. Кожна таблетка містить 500 мг аскорбінової кислоти та 500 МО вітаміну D.

Купити
189 грн
(0)

NOW Vitamin C-500 Calcium Ascorbate 100 капс – вегетаріанські капсули з вітаміном С у формі аскорбату кальцію. Підсилюють вироблення колагену, зміцнюють кістки, зв'язки та суглоби, захищають клітини від вільних радикалів.

Купити
108 грн
(0)

Gold Vit C 1000 від Olimp - високоефективний комплекс з вітаміном C для спортсменів і людей, що піддаються інтенсивним навантаженням. Продукт підвищує імунний захист організму, зміцнює кровоносну систему і покращує загальне самопочуття.

Купити
181 грн
(0)

Vitamin C-сильний антиоксидант, який захищає клітини організму від руйнування вільними радикалами. Необхідний для засвоєння заліза і синтезу колагену.

Повідомити
230 грн
(0)

Vitamin C-сильний антиоксидант, який захищає клітини організму від руйнування вільними радикалами. Необхідний для засвоєння заліза і синтезу колагену.

Повідомити
229 грн
(0)

Webber Naturals Vitamin C Ascorbate 1000 мг 120 капс - желатинові капсули з вітаміном С у формі аскорбату кальцію для підтримки імунної системи та зміцнення кісток, зубів, суглобів, ясен. Не шкодить шлунку.

Повідомити
198 грн
(1)

OstroVit Vitamin C+Hesperidin+Rutin 60 капс - антиоксидантна та антибактеріальна добавка на основі L-аскорбінової кислоти, посилена натуральними екстрактами плодів помаранцю та квітів японської софори.

Повідомити
358 грн
(0)

BioTech (USA) Vitamin C 500 mg - таблетована добавка аскорбінової кислоти для захисту організму від бактерій, вірусів і вільних радикалів. Підтримує серцево-судинну, нервову, імунну системи, покращує абсорбцію заліза.

Повідомити
218 грн
(0)

Pure Gold Vitamin C 1000 100 капс - L-аскорбінова кислота в капсулах із харчового желатину. Підтримує нормальну роботу імунної системи, зв'язує вільні радикали, зміцнює хрящову тканину, кістки, ясна, покращує стан шкіри.

Повідомити
259 грн
(0)

NOW Vitamin C-1000 With Rose Hips 25 мг 100 табл – вітамін С у таблетках, посилений порошком плодів шипшини. Стимулює вироблення колагену, сприяє засвоєнню заліза, захищає від вірусів та вільних радикалів.

Повідомити

Вітамін С

Вітамін С, відомий під назвою аскорбінова кислота, володіє численними корисними властивостями, зміцнює імунітет, а також нормалізує процеси обмінного характеру.

Вітамін С - що це?

Вітамін С належить до категорії водорозчинних вітамінів. Діє як каталізатор і сприяє засвоєнню заліза організмом. Відноситься до групи антиоксидантів, що пригнічують дію вільних радикалів.

Загальна характеристика вітаміну С

Дану речовину було відкрито світу в 1927 році. Це основний елемент, що міститься в овочах, ягодах і фруктах. Не синтезується людським організмом, а тому поповнювати її запаси можна шляхом вживання певних продуктів або ж спеціалізованих добавок. Середня норма на добу становить близько 70-100 мг.

Фізико-хімічні властивості вітаміну С

Це кристалічний порошок білого кольору, без специфічного запаху, що володіє кислим присмаком. Ця органічна сполука вважається спорідненою з глюкозою за своїми фізико-хімічними особливостями.

В організмі виконує наступні важливі функції:

 • Антиоксидантна дія
 • Стимуляція метаболізму і обмінних процесів
 • Відновлюючі і регенеруючі властивості
 • Зміцнюючий і імуномодулюючий вплив

Руйнується при високій температурі, інтенсивному ультрафіолетовому випромінюванні.

Як приймати вітамін С?

Рекомендується пити після прийому їжі. Профілактичне дозування для дорослих користувачів становить 50-100 мг протягом доби. Для дітей - 50 мг на день.

У лікувальних цілях допускається збільшення кількості аскорбінової кислоти. Для дорослих максимальна доза - від 50 до 100 мг 2-5 разів на день, для маленьких пацієнтів - 100 мг 2-3 рази протягом доби.

Тривалість терапевтичного курсу визначається в індивідуальному порядку.

Корисні властивості вітаміну С

Вітаміни групи С характеризуються наявністю цінних терапевтичних властивостей:

 • Активізація власних захисних ресурсів, підвищення опірності організму до патогенних збудників
 • Ранозагоювальна дія
 • Стабілізація гормонального фону
 • Нормалізація процесів кровотворення
 • Дезінтоксикаційна дія - очищення організму від шлаків і токсинів
 • Зміцнення капілярів і судинних стінок
 • Відновлення діяльності підшлункової залози
 • Жовчогінна дія
 • Сприятливий вплив на стан і роботу щитовидки

Аскорбінова кислота бере участь в продукуванні колагену, що забезпечує будову, відновлення кісткової, хрящової та м'язової тканин.

Побічні властивості вітаміну С

У рідкісних випадках може спровокувати:

 • нудоту з блювотними нападами
 • печію
 • діарею
 • тромбоцитоз
 • шкірні висипання по типу кропив'янки
 • порушення сну
 • головні болі
 • надмірне підвищення показників згортання крові

Засвоюваність вітаміну С

Відрізняється високою біодоступністю і добре переноситься. Для максимального, швидкого засвоєння рекомендується вживати добавку після їжі.

Дефіцит вітаміну С в організмі

Недолік проявляється яскраво вираженими симптомами:

 • Руйнуванням зубної емалі, карієсом, випаданням зубів
 • Малокрів'ям
 • Синдромом хронічної втоми
 • Депресивними станами
 • Перманентною відсутністю апетиту
 • Кровотечами
 • Психоемоційною нестабільністю

При подібній клінічній картині рекомендується придбати вітамінну добавку і почати лікувальний курс.

Надлишок вітаміну С в організмі

Надлишок аскорбінової кислоти в організмі також шкідливий для здоров'я. Виявити цю проблему допоможуть наступні клінічні ознаки:

 • Нудота і напади блювоти
 • Головні болі
 • Шлункові коліки
 • Набряклість і почервоніння шкірних покривів обличчя
 • Прискорені позиви до сечовипускання
 • Порушення стільця

Застосування вітаміну С в косметології

Вітаміни групи С успішно використовуються в індустрії краси. Дана речовина використовується для виготовлення препаратів, кремів, дія яких спрямована на омолодження, уповільнення природних процесів старіння, зволоження, харчування шкірних покривів, посилений захист від впливу ультрафіолетового випромінювання.

Взаємодія вітаміну С з іншими речовинами

При комбінації з вітамінами групи Е і А дія аскорбінової кислоти в значній мірі посилюється шляхом досягнення яскраво вираженого синергічного ефекту.

Фахівці не рекомендують вживати дану речовину з кофеїном, фолієвою кислотою, вітамінами групи В, а також залізом.

Інструкція до вітаміну С

Інструкція до препарату містить основні відомості про його властивості, показання до застосування і можливі побічні дії. Згідно з анотацією, добавку слід зберігати в сухому, затемненому, прохолодному місці. Оптимальна тривалість зберігання становить 2 роки.

Вітамін С в продуктах

Вітамін С можна отримати не тільки з лікарських препаратів, а й додавши в свій щоденний раціон ряд корисних продуктів:

 • капусту білокачанну
 • смородину
 • ріпчасту цибулю
 • різні цитрусові фрукти
 • помідори
 • ківі
 • болгарський перець (саме червоний)
 • салат
 • картоплю
 • кольорову і брюссельську капусту
 • печінку
 • нирки

На думку експертів, отримати необхідну кількість аскорбінової кислоти значно простіше і ефективніше, якщо регулярно приймати спеціалізовані вітамінні комплекси.

Маска з вітаміном С

Приготувати маску з додаванням вітаміну С дуже просто. Такий засіб дозволяє домогтися наступних результатів:

 • зволожити шкіру
 • досягти ефекту омолодження
 • позбутися від прищів і вугрових висипів
 • усунути судинні зірочки і сіточки
 • відбілити шкіру, зробити менш помітними веснянки і пігментні плями

Найбільшою популярністю користується глиняна маска з аскорбіновою кислотою. Згідно з рецептом, в 2 ст.л. глини додається 1. ст.л. подрібненого до стану порошку вітаміну С і 3 ст.л. кефіру. Отримана суміш добре перемішується і наноситься на обличчя. Оптимальний час впливу становить 15-20 хвилин.

Купити Вітамін С в таблетках і порошковій формі з доставкою по всій Україні можна в нашому інтернет магазині спортивного харчування WAYSPORT або відвідати стаціонарні магазини.