Безкоштовна доставка від 1000 грн.
-30%
80 грн 114 грн
(0)

VITAMIN C бере активну участь у регулюванні окислювально-відновних процесів, вуглеводного обміну, згортання крові, регенерації тканин, підвищує стійкість організму до інфекцій, знижує потребу у вітамінах B1, B2, А, Е, фолієвій та пантотеновій кислотах.

Купити
73 грн
(0)

OstroVit Vitamin C 1000 - високоякісна аскорбінова кислота, яка прийняла форму шипучих таблеток. Підтримка правильного функціонування організму, боротьба з вірусами, антиоксидантний захист, протидія стресам.

Купити
105 грн
(0)

Nosorog Vitamin C 100 капс - капсульована добавка аскорбінової кислоти для підвищення імунітету, зміцнення хрящової тканини і швидкого набору м'язової маси. Підвищує стресостійкість та уповільнює старіння.

Купити
198 грн
(0)

KFD Вітамін C + збагачено екстрактом шипшини і біофлавоноїдами цитрусових з плодів гіркого апельсина. Регулярний прийом вітаміну С знижує стомлюваність, підтримує імунну та нервову системи, поліпшує засвоєння заліза.

Купити
-12%
246 грн 279 грн
(0)

Trec VIT. C STRONG 500 - капсульований вітамін С, збагачений для кращого засвоєння цинком і біофлавоноїдами цитрусових. Підвищує регенерацію, зміцнює імунітет, підтримує синтез колагену.

Купити
246 грн
(0)

Trec Vit. C 1 000 Ultra Bioflav - капсульована добавка з підвищеним вмістом аскорбінової кислоти, доповненої біофлавоноїдами цитрусових. Підтримує імунітет і захищає від окисного стресу.

Купити
129 грн
(0)

Харчова добавка в капсулах Vitamin C with bioflavonoids від AllNutrition містить високу дозу вітаміну С в поєднанні з биофлавоноидами і допомагає підтримувати функціонування імунної системи при інтенсивних навантаженнях, захищає організм від окислювального стресу.

Купити
269 грн
(0)

Universal Nutrition Vitamin C 500 - таблетована кристалічна аскорбінова кислота. Легко розчиняється у воді, має антиоксидантну дію, підтримує печінку і срердце, оздоровлює судини, необхідна для синтезу колагену.

Купити
239 грн
(0)

Комплексна вітамінна добавка KFD Vitamin C + Zinc допомагає в правильному функціонуванні імунної системи, сприяє зниженню стомлюваності, підтримує належний рівень тестостерону в крові, фертильність і репродуктивні функції.

Купити
220 грн
(0)

Trec Vit. C 1000 Effective Portion - капсульований вітамін С для підвищення імунітету, захисту від вільних радикалів, відновлення хрящової тканини, зміцнення нервової системи і профілактики тромбозу.

Купити
129 грн
(0)

VITAMIN C 1000 + D3 - це добавка у формі капсул, яка повністю задовольнить ваші потреби в цих двох надзвичайно важливих вітамінах. Покращує стан кісткової тканини, підтримує роботу імунної системи.

Купити
337 грн
(0)

BioTech (USA) Vitamin C 1000 - таблетована добавка аскорбінової кислоти, посилена порошками бузини, шипшини і цедри лимона. Захищає клітини від вільних радикалів, підвищує імунітет, виводить токсини.

Купити
218 грн
(0)

Pure Gold Vitamin C 1000 100 капс - L-аскорбінова кислота в капсулах із харчового желатину. Підтримує нормальну роботу імунної системи, зв'язує вільні радикали, зміцнює хрящову тканину, кістки, ясна, покращує стан шкіри.

Купити
159 грн
(0)

Trec VIT. C STRONG 500 - капсульована аскорбінова кислота, збагачена біофлавоноїдами цитрусових і цинком. Підтримує імунітет, захищає клітини від вільних радикалів, зміцнює суглоби і м'язи.

Купити
89 грн
(0)

Swanson Vitamin C with Rose Hips 1000 мг -вітамін С з плодами шипшини є надзвичайно ефективним джерелом вітаміну С з посиленими антиоксидантними властивостями за рахунок включення до складу плодів шипшини

Купити
108 грн
(0)

Gold Vit C 1000 від Olimp - високоефективний комплекс з вітаміном C для спортсменів і людей, що піддаються інтенсивним навантаженням. Продукт підвищує імунний захист організму, зміцнює кровоносну систему і покращує загальне самопочуття.

Купити
318 грн
(0)

OstroVit Vitamin C - мікронізована на вищому рівні аскорбінова кислота в порошкоподібній формі. Має високу біодоступність, зміцнює зуби і кістки. Допомагає досягти кращої результативності при заняттях спортом.

Купити
358 грн
(0)

BioTech (USA) Vitamin C 500 mg - таблетована добавка аскорбінової кислоти для захисту організму від бактерій, вірусів і вільних радикалів. Підтримує серцево-судинну, нервову, імунну системи, покращує абсорбцію заліза.

Купити
528 грн
(0)

Swanson Vitamin C with Rose Hips 500 мг -вітамін С з плодами шипшини є надзвичайно ефективним джерелом вітаміну С з посиленими антиоксидантними властивостями за рахунок включення до складу плодів шипшини

Купити
548 грн
(0)

Swanson Premium Vitamin C with Rose Hips - вітамінна добавка з биофлавоноидами шипшини. Вітамін С (аскорбінова кислота) - є найпопулярнішим вітаміном. Регулярне надходження аскорбінової кислоти в достатній кількості життєво необхідне

Купити
297 грн
(0)

IronFlex Vitamin C 500 грам - добавка аскорбінової кислоти, природнього антиоксиданту та стимулятора вироблення колагену. Зміцнює зуби, ясна, сухожилля, покращує стан шкіри, бореться з бактеріями та вірусами.

Купити
172 грн
(0)

BioTech (USA) Vitamin C 1000 - таблетована аскорбінова кислота в комплексі з екстрактами шипшини, бузини і лимонної цедри. Підвищує імунітет і стресостійкість, бореться з вірусами, захищає від вільних радикалів.

Купити
98 грн
(0)

Natrol Easy-C 500 мг 60 табл - комплексна добавка вітаміну С, кальцію та біофлавоноїдів цитрусових. Швидко засвоюється, захищає клітини від вільних радикалів, підвищує імунітет, сприяє кращому синтезу колагену.

Купити
129 грн
(0)

BioTech (USA) Vitamin C (20 табл) – аскорбінова кислота в шипучих таблетках з лимонним смаком. Стимулює протеїновий синтез, захищає від вірусів, виявляє сильний антиоксидантний ефект.

Купити

Вітамін С

Вітамін С, відомий під назвою аскорбінова кислота, володіє численними корисними властивостями, зміцнює імунітет, а також нормалізує процеси обмінного характеру.

Вітамін С - що це?

Вітамін С належить до категорії водорозчинних вітамінів. Діє як каталізатор і сприяє засвоєнню заліза організмом. Відноситься до групи антиоксидантів, що пригнічують дію вільних радикалів.

Загальна характеристика вітаміну С

Дану речовину було відкрито світу в 1927 році. Це основний елемент, що міститься в овочах, ягодах і фруктах. Не синтезується людським організмом, а тому поповнювати її запаси можна шляхом вживання певних продуктів або ж спеціалізованих добавок. Середня норма на добу становить близько 70-100 мг.

Фізико-хімічні властивості вітаміну С

Це кристалічний порошок білого кольору, без специфічного запаху, що володіє кислим присмаком. Ця органічна сполука вважається спорідненою з глюкозою за своїми фізико-хімічними особливостями.

В організмі виконує наступні важливі функції:

 • Антиоксидантна дія
 • Стимуляція метаболізму і обмінних процесів
 • Відновлюючі і регенеруючі властивості
 • Зміцнюючий і імуномодулюючий вплив

Руйнується при високій температурі, інтенсивному ультрафіолетовому випромінюванні.

Як приймати вітамін С?

Рекомендується пити після прийому їжі. Профілактичне дозування для дорослих користувачів становить 50-100 мг протягом доби. Для дітей - 50 мг на день.

У лікувальних цілях допускається збільшення кількості аскорбінової кислоти. Для дорослих максимальна доза - від 50 до 100 мг 2-5 разів на день, для маленьких пацієнтів - 100 мг 2-3 рази протягом доби.

Тривалість терапевтичного курсу визначається в індивідуальному порядку.

Корисні властивості вітаміну С

Вітаміни групи С характеризуються наявністю цінних терапевтичних властивостей:

 • Активізація власних захисних ресурсів, підвищення опірності організму до патогенних збудників
 • Ранозагоювальна дія
 • Стабілізація гормонального фону
 • Нормалізація процесів кровотворення
 • Дезінтоксикаційна дія - очищення організму від шлаків і токсинів
 • Зміцнення капілярів і судинних стінок
 • Відновлення діяльності підшлункової залози
 • Жовчогінна дія
 • Сприятливий вплив на стан і роботу щитовидки

Аскорбінова кислота бере участь в продукуванні колагену, що забезпечує будову, відновлення кісткової, хрящової та м'язової тканин.

Побічні властивості вітаміну С

У рідкісних випадках може спровокувати:

 • нудоту з блювотними нападами
 • печію
 • діарею
 • тромбоцитоз
 • шкірні висипання по типу кропив'янки
 • порушення сну
 • головні болі
 • надмірне підвищення показників згортання крові

Засвоюваність вітаміну С

Відрізняється високою біодоступністю і добре переноситься. Для максимального, швидкого засвоєння рекомендується вживати добавку після їжі.

Дефіцит вітаміну С в організмі

Недолік проявляється яскраво вираженими симптомами:

 • Руйнуванням зубної емалі, карієсом, випаданням зубів
 • Малокрів'ям
 • Синдромом хронічної втоми
 • Депресивними станами
 • Перманентною відсутністю апетиту
 • Кровотечами
 • Психоемоційною нестабільністю

При подібній клінічній картині рекомендується придбати вітамінну добавку і почати лікувальний курс.

Надлишок вітаміну С в організмі

Надлишок аскорбінової кислоти в організмі також шкідливий для здоров'я. Виявити цю проблему допоможуть наступні клінічні ознаки:

 • Нудота і напади блювоти
 • Головні болі
 • Шлункові коліки
 • Набряклість і почервоніння шкірних покривів обличчя
 • Прискорені позиви до сечовипускання
 • Порушення стільця

Застосування вітаміну С в косметології

Вітаміни групи С успішно використовуються в індустрії краси. Дана речовина використовується для виготовлення препаратів, кремів, дія яких спрямована на омолодження, уповільнення природних процесів старіння, зволоження, харчування шкірних покривів, посилений захист від впливу ультрафіолетового випромінювання.

Взаємодія вітаміну С з іншими речовинами

При комбінації з вітамінами групи Е і А дія аскорбінової кислоти в значній мірі посилюється шляхом досягнення яскраво вираженого синергічного ефекту.

Фахівці не рекомендують вживати дану речовину з кофеїном, фолієвою кислотою, вітамінами групи В, а також залізом.

Інструкція до вітаміну С

Інструкція до препарату містить основні відомості про його властивості, показання до застосування і можливі побічні дії. Згідно з анотацією, добавку слід зберігати в сухому, затемненому, прохолодному місці. Оптимальна тривалість зберігання становить 2 роки.

Вітамін С в продуктах

Вітамін С можна отримати не тільки з лікарських препаратів, а й додавши в свій щоденний раціон ряд корисних продуктів:

 • капусту білокачанну
 • смородину
 • ріпчасту цибулю
 • різні цитрусові фрукти
 • помідори
 • ківі
 • болгарський перець (саме червоний)
 • салат
 • картоплю
 • кольорову і брюссельську капусту
 • печінку
 • нирки

На думку експертів, отримати необхідну кількість аскорбінової кислоти значно простіше і ефективніше, якщо регулярно приймати спеціалізовані вітамінні комплекси.

Маска з вітаміном С

Приготувати маску з додаванням вітаміну С дуже просто. Такий засіб дозволяє домогтися наступних результатів:

 • зволожити шкіру
 • досягти ефекту омолодження
 • позбутися від прищів і вугрових висипів
 • усунути судинні зірочки і сіточки
 • відбілити шкіру, зробити менш помітними веснянки і пігментні плями

Найбільшою популярністю користується глиняна маска з аскорбіновою кислотою. Згідно з рецептом, в 2 ст.л. глини додається 1. ст.л. подрібненого до стану порошку вітаміну С і 3 ст.л. кефіру. Отримана суміш добре перемішується і наноситься на обличчя. Оптимальний час впливу становить 15-20 хвилин.

Купити Вітамін С в таблетках і порошковій формі з доставкою по всій Україні можна в нашому інтернет магазині спортивного харчування WAYSPORT або відвідати стаціонарні магазини.