Ми працюємо! Безкоштовна доставка від 1500 грн. Деталі
Фільтри
697 грн
(0)

Scitec Nutrition Egg Pro – безлактозна протеїнова добавка, створена на основі яєчного альбуміну. Добре засвоюється, захищає від катаболізму, збагачує організм незамінними амінокислотами. Має тривалу дію.

Повідомити
471 грн
(0)

Чистий знежирений білок без зайвих калорій і з повним комплексом амінокислот. які додатково підсилюють відновлення організму. Цей яєчний протеїн - чудове доповнення до правильного раціону спортсмена, особливо в періоди сушки.

Повідомити
628 грн
(0)

Nosorog Egg Albumin - порошкова добавка яєчного протеїну спеціально для тих, хто страждає непереносимістю лактози. Поживний натуральний білок для підтримки ваших м'язів.

Повідомити

Яєчний протеїн

Яєчний протеїн - харчова добавка, що являє собою специфічну білкову фракцію, екстраговану з яєчної маси за допомогою спеціальної обробки. Відмінно впливає на організм, забезпечуючи м'язовий ріст і поліпшення основних фізичних характеристик. Однак має ряд особливостей, що відрізняють її від інших білкових форм, представлених на сучасному ринку спортивного харчування.

Яєчний протеїн: плюси і мінуси

Має як сильні, так і слабкі сторони. До основних переваг даного продукту відносяться:

 • Стимуляція метаболізму і процесів обмінного характеру
 • Сприятливий вплив на стан і функціонування центральної нервової системи
 • Омолодження та уповільнення природних процесів старіння
 • Анаболічний ефект
 • Прискорений набір якісної м'язової маси
 • Поліпшення кровотворної функції
 • Підвищення рівня гемоглобіну в крові
 • Нормалізація гормонального фону
 • Стимуляція продукування власного статевого гормону-тестостерону в чоловічому організмі
 • Насиченість вітамінами, мінералами і корисними речовинами, необхідними для повноцінного функціонування, підвищення працездатності
 • Колосальний заряд сил і енергії
 • Придушення апетиту, забезпечення тривалого відчуття ситості

Серед недоліків можна виділити наступні:

 • Можливі небажані реакції, що проявляються метеоризмом, здуттям живота, кишковими розладами, надмірним газоутворенням
 • Часті випадки індивідуальної непереносимості складових компонентів
 • Ймовірний розвиток запорів, зумовлений підвищеною в'язкістю такої протеїнової форми
 • Повільне засвоєння, що вимагає додаткового застосування амінокислот, які сприяють підвищенню білкової засвоюваності

Дуже важливо дотримуватися рекомендованої дози препаратів, щоб уникнути поразки ниркового і печінкового апарату. Крім того, при недостатньому фізичному навантаженні застосування такого білка може спровокувати формування підшкірних жирових відкладень.

Особливості яєчного протеїну як спортивного харчування

Рекомендується спортсменам під час проведення курсу на сушку, оскільки найкраще сприяє формуванню сухої рельєфної м'язової маси. Але при цьому необхідно регулярно займатися, даючи собі постійні фізичні навантаження.

Добре переноситься, надає мінімальне навантаження на нирки і шлунково-кишковий тракт. Тривале всмоктування білка живить м'язи, ефективно пригнічуючи катаболічні реакції, оберігаючи тканини від руйнування.

Як приймати яєчний протеїн?

Оптимальне дозування розраховується з урахуванням вагової категорії, статевої приналежності і рівня фізичної підготовки користувача. У більшості випадків слід вживати препарат з розрахунку - 2 г / 1 кг ваги. Добову норму варто розділити на кілька рівних порцій для кращої переносимості і більш високої результативності.

В тренувальні дні безпосередньо після завершення занять для прискореного відновлення підійде 5 г засобу.

Відгуки про яєчний протеїн

Нерідко на різних форумах можна зустріти самі суперечливі відгуки. Одні люди стверджують, що цей продукт добре переноситься, добре відновлює і сприяє формуванню воістину атлетичного тіла. Інші ж, навпаки, скаржаться на слабо виряжені результати і побічні ефекти, що виникають після вживання. На думку експертів, більшість негативних коментарів обумовлені перевищенням рекомендованої дози або ж індивідуальною непереносимістю окремих складових продукту.

Купити яєчний білок з доставкою по Україні за найкращою ціною, замовити можна в нашому інтернет-магазині спортивного харчування або відвідати наші стаціонарні магазини.