Ми працюємо!
RU UA

Екстракт зеленого чаю: за і проти для підтримки організму в тонусі, зниження ваги і загального зміцнюючого впливу.

Читати докладніше
Фільтри
186 грн
(0)

Висококонцентрований екстракт зеленого чаю Olimp Green Tea - це чудовий природний антиоксидант, джерело безлічі корисних мікро- та макроелементів, а також допомога в позбавленні від зайвої ваги.

Повідомити
328 грн
(0)

OstroVit Green Tea 1000 - біологічна добавка на основі екстракту зеленого чаю, що уповільнює процеси старіння. Відрізняється високими антиоксидантними властивостями, бере участь в жироспаленні.

Повідомити
188 грн
(0)
Повідомити
229 грн
(0)

NOW Green Tea Extract 400 mg - веганські капсули екстракту зеленого чаю, вітамінізованого аскорбіновою кислотою. Уповільнює процеси старіння, надає бадьорості, нейтралізує вільні радикали.

Повідомити
168 грн
(1)

Quamtrax Green Tea – високоефективний екстракт зеленого чаю у капсулах. Нормалізує процеси метаболізму. Стимулює розщеплення жирових клітин. Поліпшує стан шкіри.

Повідомити
288 грн
(0)

Харчова добавка Puritan's Pride Green Tea Extract 315 мг містить чистий екстракт зеленого чаю для забезпечення антиоксидантної підтримки. Знижує ризик розвитку хвороб серця, знижує рівень загального холестерину, сприяє спалюванню жиру і зниження ваги тіла.

Повідомити
175 грн
(0)

Nosorog Green Tea Extract - екстракт зеленого чаю у вигляді капсул. Допомагає схуднути, нормалізувати травлення, підвищити енергетичний потенціал, поліпшити мозкову активність.

Повідомити
89 грн
(0)

Nosorog Green Tea Extract - капсульований жироспалювач і енергетик на основі екстракту зеленого чаю. Підвищує мозкову активність, захищає судини, має антиоксидантну дію.

Повідомити
199 грн
(0)

Екстракт зеленого чаю в капсулах ALLNUTRITION GREEN TEA - це потужний антиоксидант, який підтримує метаболізм і жировий обмін, підвищує працездатність організму і підтримує роботу імунної системи.

Повідомити

Зелений чай

Що таке екстракт зеленого чаю?

Екстракт зеленого чаю - це очищене листя зеленого чаю, виготовлене в якості харчової добавки у вигляді таблеток або капсул.

Причиною популярності цієї добавки є багато її корисних властивостей для здоров'я, обумовлених наявністю в рослині поліфенолів. Їх основна функція - захист від шкідливого впливу вільних радикалів, які чинять руйнівний вплив на весь організм, і різних хвороботворних мікроорганізмів.

У складі зеленого чаю також присутні катехіни, які є каталізатором розщеплення жирових клітин. Тому його використовують при схудненні в якості натурального і безпечного для здоров'я жироспалювача.

Зелений чай є також джерелом кофеїну, який допомагає тримати організм в тонусі, особливо в період активних фізичних навантажень.

Чому люди додають у свій раціон екстракт зеленого чаю?

Відповідь проста: екстракт зеленого чаю застосовують для поліпшення свого здоров'я, фізичного стану і зовнішнього вигляду.

Основні переваги екстракту зеленого чаю:

  • Сприяє зниженню ваги
  • Надає потужний антиоксидантний захист
  • Допомагає організму в боротьбі з вірусними і простудними захворюваннями
  • Підтримує серцеву діяльність
  • Є хорошим профілактичним засобом онкологічних захворювань