Ми працюємо!
RU UA
Фільтри
-10%
718 грн 798 грн
(1)

Optimum Nutrition ZMA 180 капс - капсульована добавка цинку з магнієм, вітамінізована вітаміном В6. Підсилює синтез тестостерону та гормону росту, збільшує запас внутрішньоклітинної енергії.

Купити
368 грн
(0)

SAN Zinc Magnesium Aspartate 90 капс – бустер тестостерону на основі аспартату магнію, монометіоніну цинку, вітамінізована гідрохлоридом піридоксину. Підсилює вироблення власного тестостерону, стимулює протеїновий синтез.

Купити
295 грн
(1)

KFD ZMB- це комбінація трьох інгредієнтів: магнію - в органічній формі цитрату, цинку - в формі глюконату і вітаміну B6. Комплекс призначений для нормалізації функцій імунної та нервової систем, зменшення почуття втоми і підвищення витривалості організму.

Купити
695 грн
(0)

EVLution Z-MATRIX – унікальна матриця мінералів, вітамінів та L-теаніну в желатинових капсулах. Допомагає отримати максимум користі від сну, прискорюючи відновлення та ріст м’язів під час нічного відпочинку.

Купити
168 грн
(0)

OstroVit MgZB - трикомпонентна таблетована добавка, яка містить магній, цинк і вітамін В6. Підтримує анаболічні процеси, зміцнює кістки, підтримує кислотно-лужний баланс. Особливо корисна для фізично активних людей.

Купити
998 грн
(0)

ZMA від Olimp Sport Nutrition-це ідеальне поєднання цинку, магнію і вітаміну В6 для належного рівня тестостерону, підтримки функцій нервової системи, синтезу білка і захисту клітин від окисного стресу.

Купити
95 грн
(0)
Повідомити
336 грн
(1)

Scitec Nutrition ZMB6 (60 капс) - комплексна добавка цинку, магнію та вітаміну В6 для посилення вироблення тестостерону, підтримки колагенового синтезу, прискорення обміну речовин та зміцнення м'язів, кісток, нігтів та волосся.

Повідомити
0 грн
(0)

Activlab ZMA містить комбінацію цинку, магнію і вітаміну B6. Призначений для людей, з інтенсивними фізичними і стресовими навантаженнями, при проблемах зі сном.

Повідомити
528 грн
(0)

Trec ZMA ORIGINAL - капсульовані хелатні мінерали для підтримки анаболічних процесів. Цинк, магній і вітамін В6 дбають про відновлення організму і збільшують рівень тестостерону.

Повідомити
298 грн
(0)

Trec ZMA ORIGINAL - капсульована добавка, яка містить хелатні мінерали: цинк і магній, збагачені вітаміном В6. Нормалізує білковий синтез і рівень тестостерону, знімає втомлюваність.

Повідомити
1 085 грн
(0)

Universal Nutrition ZMA Pro - капсульована добавка, яка містить точно вивірене поєднання магнію, цинку і піридоксину гідрохлорид для нормалізації сну і прискорення відновлення організму.

Повідомити
726 грн
(0)

Universal Nutrition ZMA Pro - комбінована добавка магнію і цинку у вигляді капсул, збагачена вітаміном В6. Покращує синтез білку, регулює скорочення м'язів, нормалізує сон, сприяє виробленню тестостерону.

Повідомити
247 грн
(0)

Nosorog ZMA Recovery Complex - комбінований препарат в капсулах, що містить цинк і магній, збагачені l-аргініном і вітаміном В6. Підвищує синтез протеїну, зміцнює кістки, нормалізує роботу нервової системи і серця.

Повідомити
239 грн
(0)

Комплекс Pure Gold Protein ZMB - це поєднання цинку, магнію і вітаміну В6. Підтримує функції нервової та імунної систем, нормальний рівнь тестостерону, захищає клітини від окисного стресу, покращує загальний стан.

Повідомити
199 грн
(0)
Повідомити
286 грн
(0)

Mutant ZM8+ Core Series 90 капс - веганські мультивітаміни для стимуляції синтезу тестостерону, посилення росту м'язів, підвищення інтенсивності тренувань та підтримки анаболізму.

Повідомити
375 грн
(0)
Повідомити
69 грн
(0)
Повідомити
215 грн
(0)
Повідомити
118 грн
(0)
Повідомити
312 грн
(0)

BioTech (USA) ZMAttack 60 капс - капсульована добавка глюконату цинку та аспатрату магнію, збагачених вітаміном В6. Підтримує нормальну роботу імунної системи, посилює синтез тестостерону, прискорює накачування м'язів.

Повідомити
179 грн
(0)

6PAK Nutrition ZMB - комбінована добавка у вигляді таблеток, що містить засвоювані форми цинку і магнію, збагачені вітаміном В6. У комплексі вони відмінно впливають на м'язи. Особливо добавка буде корисна тим, хто посилено тренується.

Повідомити
195 грн
(0)
Повідомити
218 грн
(0)

Комплекс ZMAX містить цинк, магній і вітаміну В6. Усуває проблеми зі сном, підсилює вироблення тестостерону, покращує функціонування м'язової і нервової систем.

Повідомити
467 грн
(0)

Trec Nutrition ProZMA+ Men's Formula 90 капс – добавка для зміцнення чоловічого здоров'я. Стимулює вироблення тестостерону, зменшує втому, поповнює запаси глікогену.

Повідомити
272 грн
(0)

Adrenaline ZMA (Mg+Zn+B6) - комбінована добавка мінералів цинку та магнію з вітаміном В6. Пригнічує вироблення кортизолу та його активність. Прискорює обмін речовин та збільшує синтез тестостерону.

Повідомити
278 грн
(1)

BioTech (USA) ZMB - капсульована добавка з цинком, магнієм та вітаміном В6 для стимуляції синтезу тестостерону та гормону росту. Прискорює набір м'язової маси, надає сили, підвищує ефективність тренувань.

Повідомити
210 грн
(0)

Essence Nutrition ZMB 120 табл - комбінована добавка цинку, магнію та вітаміну В6. Посилює синтез тестостерону, знімає запалення шкіри, покращує сон, нормалізує травлення, підвищує регенерацію.

Повідомити
448 грн
(0)

Optimum Nutrition ZMA 90 капс - капсули, що містять мінерали (аспартат магнію і цинк) і вітамін В6. Збільшує вироблення тестостерону, стимулює синтез білку, усуває проблеми із засинанням.

Повідомити

ZMA

Комплекс ZMA - популярна спортивна добавка, що сприяє активізації білкового синтезу, приросту мускулатури і підвищенню рівня власного гормону-тестостерону.

Що таке ZMA?

Являє собою спеціалізовану добавку, дія якої спрямована на стабілізацію гормонального фону, досягнення потужного анаболічного ефекту, збільшення обсягів мускулатури. Збагачена цінними мінералами, вітамінами. Відрізняється легким засвоєнням і швидкою дією, а також абсолютною безпекою для здоров'я. Завдяки цим якостям, користується великим попитом на ринку спортивного харчування, починаючи з 1999 року.

Склад ZMA

Спортивний комплекс містить у собі цінні і корисні речовини:

 • вітамін В6
 • цинк
 • магній

Такий склад дозволяє повністю задовольнити добову потребу спортсмена або користувача, що веде активний спосіб життя з підвищеними фізичними навантаженнями, в поживних елементах, необхідних для підтримки основних функцій і прискореного росту м'язів.

При цьому відсутність гормонів і хімічних компонентів робить ZMA безпечним засобом, які не мають абсолютних клінічних протипоказань і серйозних побічних дій.

Ефективність ZMA

Грамотне застосування даного комплексу гарантовано сприяє:

 • Зміцненню імунної системи, активізації власних захисних ресурсів організму
 • Активізації протеїнового синтезу і м'язового зростання
 • Нормалізації гормонального фону
 • Сприятливому впливу на стан і функціонування центральної нервової системи, поліпшенню пам'яті, сну, здатності до ментальної концентрації
 • Зниженню навантаження на серце і кровоносні судини
 • Профілактиці кардіологічних захворювань

Слід зазначити, що показники ефективності цього комплексу значно нижчі, у порівнянні з тестостероновими бустерами. Але при цьому виключені ризики нанесення шкоди здоров'ю, розвитку синдрому відміни і звикання. При дотриманні принципів здорового харчування, регулярної роботи над собою, постійних фізичних навантажень і тренувань можна домогтися блискучих результатів.

Навіщо потрібен цинк?

Цинк - основна діюча речовина ZMA. Його завдання полягає в потужній імуномодулюючій дії, а також стимуляції процесів продукування тестостерону, інсуліну, гормону росту.

Посилює лібідо, сприяє формуванню правильних мотивацій, збільшує витривалість і працездатність. Робить організм більш стійким до впливу інфекційних хвороботворних збудників.

Навіщо потрібен магній?

Магній - важливий компонент, який виконує наступні функції:

 • Нормалізація функціонування серцево-судинної системи
 • Стимуляція білкового синтезу
 • Активізація та підтримка анаболізму
 • Допомагає в кращому засвоєнні організмом цинку, забезпечуючи синергетичний ефект.

Навіщо потрібен В6?

Піридоксин входить до складу багатьох продуктів спортивного харчування завдяки тому, що забезпечує:

 • Зміцнення центральної нервової системи
 • Збільшення м'язового зростання
 • Підвищення витривалості, продуктивності, працездатності, силових показників
 • Примноження енергетичного потенціалу
 • Активну участь в розщепленні і синтезі білків
 • Сприяння швидкому відновленню після довгих, інтенсивних тренінгів, силових вправ

Рекомендації щодо застосування ZMA

Препарат випускається в зручній таблетованій формі. Оптимальне дозування підбирається індивідуально з урахуванням фізичної підготовки, вагової категорії користувача і поставлених перед ним завдань.

Найкраще приймати добавку після їжі, за годину до відходу до сну. Рекомендована тривалість терапевтичного курсу становить місяць, після чого обов'язково потрібно зробити 2-тижневу перерву.

Препарат добре поєднується з іншими видами спортивного харчування. А ось від прийому спиртних напоїв, антибіотиків, препаратів кальцію і фосфору під час проведення курсу доведеться утриматися.

Відгуки про ZMA

Продукт завоював позитивні відгуки як від спортсменів, так і фахівців. Пояснюється це його ефективністю, високою біодоступністю, нешкідливим складом і відмінною переносимістю.

Купити ZMA в таблетках з доставкою по всій Україні можна в нашому інтернет магазині спортивного харчування WAYSPORT або відвідати стаціонарні магазини.