Ми працюємо!
RU UA
Фільтри
198 грн
(0)

Trec Кістові захисту Wrist Wraps Wide - фіксатори зап'ясть для захисту променево-зап'ясткового суглоба під час занять спортом зі штангою. Зводить ризик травми до мінімуму, дозволяє піднімати важкі вантажі.

Купити
298 грн
(1)

Кистьові бинти HARDCORE WRIST WRAP (42 см) від Olimp надійно фіксують суглоб, захищаючи кисть руки від травм. Підходять для всіх видів спорту.

Купити
475 грн
(0)

Sporter Бінти на коліна MFA-419.4 D One Size Blue - еластичний бинт на липучці середньої розтяжності для зменшення навантаження на колінний суглоб при занятті пауерліфтингом. Довжина бинта – 160 см.

Купити
879 грн
(0)

Mad Max Knee Wrist MFA-292 бинт на коліно еластичний – бинт (розміри 8 см на 150 см) для фіксації колінного суглоба. Знімає напругу з гомілки та стегна, забезпечує статичність.

Купити
270 грн
(0)

Power System Супорт гомілкостопу Ankle Support Evo PS-6022 - еластичний бандаж для фіксації кісточки. Підтримує гомілковостопний суглоб у період високих фізичних навантажень.

Купити
448 грн
(0)

Mad Max Підтримка коліна зі стабілізатором MFA 297 – високоякісний колінний бандаж. Фіксує і підтримує колінний суглоб. Забезпечує зігріваючий ефект.

Купити
398 грн
(1)

Mad Max Wrist Wraps MFA-291 - еластичні кистьові бинти для виконання вправ з тягою. Знижують ризик розтягування зап'ястя, підвищують результативність тренувань.

Повідомити
239 грн
(0)

Power System PS-6004 – високоякісний спортивний налокітник. Фіксує і підтримує ліктьовий суглоб. Забезпечує його захист.

Повідомити
185 грн
(0)

Power System Захист фіксатор гомілкостопу Ankle Support Pro PS-6009 - м'яка та еластична пов'язка на гомілку з нейлону, каучуку та поліестеру. Розподіляє навантаження під час виконання вправ, фіксує суглоб.

Повідомити