Ми працюємо! Безкоштовна доставка від 1500 грн. Деталі
Фільтри
198 грн
(0)

Trec Кістові захисту Wrist Wraps Wide - фіксатори зап'ясть для захисту променево-зап'ясткового суглоба під час занять спортом зі штангою. Зводить ризик травми до мінімуму, дозволяє піднімати важкі вантажі.

Купити
475 грн
(0)

Sporter Бінти на коліна MFA-419.4 D One Size Blue - еластичний бинт на липучці середньої розтяжності для зменшення навантаження на колінний суглоб при занятті пауерліфтингом. Довжина бинта – 160 см.

Купити
270 грн
(0)

Power System Супорт гомілкостопу Ankle Support Evo PS-6022 - еластичний бандаж для фіксації кісточки. Підтримує гомілковостопний суглоб у період високих фізичних навантажень.

Купити
739 грн
(0)

Mad Max Knee Wrist MFA-292 бинт на коліно еластичний – бинт (розміри 8 см на 150 см) для фіксації колінного суглоба. Знімає напругу з гомілки та стегна, забезпечує статичність.

Купити
210 грн
(0)

Кистьові бинти HARDCORE WRIST WRAP (42 см) від Olimp надійно фіксують суглоб, захищаючи кисть руки від травм. Підходять для всіх видів спорту.

Повідомити
185 грн
(0)

Power System Захист фіксатор гомілкостопу Ankle Support Pro PS-6009 - м'яка та еластична пов'язка на гомілку з нейлону, каучуку та поліестеру. Розподіляє навантаження під час виконання вправ, фіксує суглоб.

Повідомити
398 грн
(0)

Mad Max Wrist Wraps MFA-291 - еластичні кистьові бинти для виконання вправ з тягою. Знижують ризик розтягування зап'ястя, підвищують результативність тренувань.

Повідомити