Ми працюємо! Безкоштовна доставка від 1500 грн. Деталі
Фільтри
-3%
675 грн 695 грн
(1)

AMINOx® - це формула, розроблена для підвищення витривалості під час тренування і допомоги в швидкому відновленні м'язів після тренування. Підніміть свою продуктивність на новий рівень! Не містить стимуляторів, тільки амінокислоти.

Купити
34 грн
(0)

Nutrend BCAA LIQUID SHOT - незамінні амінокислоти ВСАА в формі готового до вживання напою. Підтримують м'язи, перешкоджають катаболізму, забезпечують організм матеріалом для росту мускулатури.

Купити
1 375 грн
(2)

AMINOx® - це формула, розроблена для підвищення витривалості під час тренування і допомоги в швидкому відновленні м'язів після тренування. Підніміть свою продуктивність на новий рівень! Не містить стимуляторів, тільки амінокислоти.

Купити
104 грн
(0)

Концентрована доза ВСАА з вітаміном В6 в складі Olimp BCAA 1100 Mega Caps це простий спосіб доповнити щоденний раціон незамінними амінокислотами і знизити стомлюваність. Рекомендується для фізично активних людей і спортсменів.

Купити
228 грн
(0)

OstroVit BCAA 8-1-1 - мікронізований препарат, що містить три види амінокислот (лейцин, валін, ізолейцин) в зазначених співвідношеннях. Підвищують витривалість, підсилюють ліполіз, економлять глікоген в м'язовій тканині.

Купити
228 грн
(1)

OstroVit BCAA + Glutamine - амінокислотна добавка, яка містить розгалужені білкові амінокислоти, необхідні для нормального синтезу білка і нарощування м'язової маси. Допомагають прискорити відновлення після тренування, забезпечують накачування м'язів.

Купити
439 грн
(1)

OstroVit BCAA + Glutamine - розчинний і біодоступний комплекс розгалужених амінокислот, збагачений глутамином. Знижує м'язову втому, забезпечує синтез білку, зміцнює імунітет, дозволяє збільшити інтенсивність тренування.

Купити
389 грн
(1)

Ostrovit BCAA 2-1-1 - порошкоподібний комплекс незамінних амінокислот в кращому для засвоєння співвідношенні. Активує метаболізм, збільшує зростання м'язів, підвищує працездатність, протистоїть катаболізму.

Купити
349 грн
(0)

MyProtein BCAA 2:1:1 (250 грам) - амінокислоти ВСАА для прискореного росту м'язів, зміцнення опорно-рухової системи та підвищення ефективності тренувань. Добре розчиняються, мають приємний смак.

Купити
-5%
931 грн 980 грн
(1)

Optimum Nutrition BCAA 1000 (400 капс) - желатинові капсули із сумішшю незамінних амінокислот для підтримки білкового синтезу та прискорення росту м'язів. Стимулюють синтез гормону росту, додають енергії.

Купити
226 грн
(0)

OstroVit BCAA 2-1-1 - порошкоподобний комплекс незамінних амінокислот, що запускає анаболічні процеси. Добавка захищає і живить м'язові волокна, відновлює їх і підвищує енергетичний потенціал організму.

Купити
498 грн
(0)

UNS BCAA G-Powder 600 грам - добавка для формування рельєфних м'язів на основі амінокислот ВСАА та L-глютаміну. Стимулює білковий синтез та синтез гормону росту, надає сил, підвищує працездатність.

Купити
628 грн
(0)

OstroVit BCAA 2-1-1 1000 мг 300 капс - капсули для прискорення відновлення та росту м'язів, що містять 2 частини лейцину та по 1 частині валіну та ізолейцину. Виявляють анаболічний ефект, підвищують показники сили.

Купити
339 грн
(0)

OstroVit BCAA 2-1-1 комбінація незамінних амінокислот BCAA у вигляді капсул. Захищає м'язи від травм, відновлює після тренування, здійснює антикатаболічну та анаболічну дію. Для тих, хто цінує продуктивні тренування.

Купити
428 грн
(0)

SAN I-BCAA Max 283 грам - добавка амінокислот ВСАА з підвищеним вмістом лейцину, посилена мінералами та вітаміном В6. Стимулює білковий синтез, прискорює ріст м'язів.

Купити
651 грн
(1)

BioTech (USA) BCAA Zero 360 грам - порошковий амінокислотний комплекс, посилений вітаміном В6. Підтримує будівництво м'язів, відновлює м'язові волокна, уповільнює катаболізм, підсилює секрецію тестостерону. Не містить цукру.

Купити
229 грн
(0)

OstroVit EAA - продукт, що містить довголанцюгові незамінні амінокислоти, необхідні для відновлення м'язової тканини і набору м'язової маси. Випускається у вигляді порошку, корисний при інтенсивних тренуваннях.

Купити
539 грн
(0)

BCAA MAX SUPPORT Instant від AllNutrition- це комплекс амінокислот з розгалуженим ланцюгом в співвідношенні 2: 1: 1 мета якого - підтримувати організм як під час, так і після тренування. Додатково посилено l-глутамином. Зменшує м'язовий катаболізм, забезпечує швидке відновлення.

Купити
449 грн
(0)

OstroVit BCAA Instant - амінокислотна харчова добавка у формі порошку. Містить лейцин, ізолейцин, валін в співвідношеннях 2-1-1. Має важливе значення при нарощуванні м'язової маси, відновленні після тренування, схудненні.

Купити
445 грн
(0)

Olimp BCAA Xplode Powder - це дійсно ефективний комплекс амінокислот з вітаміном В6 для швидкого засвоєння. Прискорює відновні процеси і активізує зростання м'язової маси. Він легкий в приготуванні і має приємний смак.

Купити
398 грн
(0)

NOSOROG Instant BCAA 2: 1: 1 - чотирикомпонентна порошкова добавка амінокислот ВСАА для синтезу білку, накачування м'язів і поліпшення продуктивності тренування. Зменшують втому, нарощують м'язову масу, відновлюють енергію.

Купити
410 грн
(0)

OstroVit BCAA 20-1-1 - висококласний порошкоподібний препарат, що містить амінокислоти лейцину, валіну та ізолейцину в співвідношенні 20-1-1. Розроблений для активного набору м'язової маси і підвищення інтенсивності тренувань.

Купити
485 грн
(3)

KFD BCAA - це комплекс амінокислот L-лейцин, L-валін і L-ізолейцин. Організм гостро відчуває їхню нестачу під впливом високих спортивних навантажень і активному способі життя, але не в змозі синтезувати самостійно. Щоб запобігти руйнуванню м’язової тканини, незамінні амінокислоти повинні бути включені в раціон у вигляді добавок. KFD BCAA представлений широкою лінійкою смаків, швидко і легко розчиняється і може служити відмінною корисною заміною солодких напоїв.

Купити
628 грн
(0)

AllMax AminoCore BCAA 315 грам - вітамінізовані амінокислоти ВСАА для миттєвої підтримки м'язів після тренування. Прискорюють ріст м'язів, спалюють жир, надають сил.

Купити

BCAA

Що таке ВСАА

BCAA (Branched-chain amino acids) - це дуже важливий комплекс амінокислот, який складається з:

  • Лейцин - живить м'язи, надає енергії, є потужним джерелом АТФ
  • Ізолейцин - допомагає швидко відновлюватися, підвищує витривалість і синтезує гемоглобін
  • Валін - знижує рівень серотоніну, прискорює азотний обмін

Головна  властивість ВСАА в тому, що метаболізуються вони в м'язах, а не в печінці. Тому регулярне надходження в організм цих добавок дуже важливе, тим більше з огляду на той факт, що він не може синтезувати їх сам. Ці амінокислоти необхідні тим, хто веде активний спосіб життя, дотримується правильного харчування, і є невід'ємною частиною раціону спортсменів, бодібілдерів, пауерліфтерів.

Під час інтенсивних навантажень рівень амінокислот значно падає, організм намагається заповнити його за рахунок м'язового білка, тому, щоб запобігти процесу катаболізму, необхідно поповнити запаси BCAA перед тренуванням, щоб не нашкодити результату і довше тренуватися.

Крім того, BCAA підвищують витривалість і м'язову координацію. Ви зможете тренуватися довше і інтенсивніше. Вони добре взаємодіють і покращують ефективність інших спортивних добавок до 40%.

Можна сказати, що це універсальна спортивна добавка. Хочете набрати м'язову масу, потрібно схуднути і підсушитися? Вам допоможуть BCAA. Цей комплекс дасть можливість без проблем і шкоди підвищити рівень анаболічних гормонів, а головне - тестостерону, який після тренування значно стимулює набір маси. І все це у взаємодії зі зниженням кортизолу (відповідає за катаболізм), і підвищенням лейцину (спалює жири).

Як приймати BCAA

BCAA можна вживати під час, до і після тренування. У будь-який зручний для вас час, і це ніяк не вплине на результат. Ви можете зробити повноцінний коктейль, наприклад, з протеїном і комплексом амінокислот, таким чином забезпечити собі ідеальне джерело необхідних речовин під час тренування або просто протягом дня. Якщо говорити безпосередньо про BCAA, то вам знадобиться 4-8 грамів кілька разів в день. І вам не доведеться турбуватися про цикли прийому, можливі передозування, це, напевно, самий простий у використанні і найбезпечніший препарат серед спортивного харчування.

Комбінувати амінокислоти BCAA з іншими добавками не просто можна, а потрібно: з гейнером, передтренувальними комплексами, протеїном, креатином і будь-якими іншими.

Відгуки про BCAA

Продукт заслужив багато позитивних відгуків від тренерів, експертів і реальних користувачів. Пояснюється цей факт яскраво вираженою дією амінокислотних комплексів, доброю переносимістю, мінімальним спектром протипоказань і можливих небажаних реакцій. Крім того, BCAA можна назвати універсальною добавкою, оскільки вона підходить і чоловікам, і представницям прекрасної статі, і професіоналам, і людям, далеким від великого спорту.

Негативні відгуки зустрічаються вкрай рідко і, як правило, обумовлені або неправильним розрахунком дозування і прийомом препарату, або пасивністю самого користувача. При прагненні схуднути або наростити м'язовий обсяг обов'язково потрібна робота над собою і постійні тренування, навантаження на організм. Ще одна можлива причина відсутності очікуваного ефекту - це вживання підробок, які не мають нічого спільного з оригінальними комплексами, томуперед тим, як купити BCAA, вкрай важливо переконатися в якості придбаної продукції.

Де купити BCAA

Купити амінокислоти BCAA рекомендується всім людям, які відчувають дефіцит білку в щоденному раціоні. В першу чергу це стосується культуристів і атлетів, які мають потребу в будівельному матеріалі для формування красивого м'язового рельєфу, а також проводять курси на сушку з метою усунення підшкірних жирових відкладень, без шкоди для мускулатури.

BCAA заповнюють добову потребу людини в протеїні і цінних речовинах, які отримати в належному обсязі з традиційних продуктів харчування практично неможливо. BCAA володіють наступними корисними властивостями:

  • Активізація протеїнового синтезу
  • Антикатаболичний ефект
  • Стимуляція продукування інсуліну

Під час спортивних тренувань допомагають трансформувати глюкозу в енергію, підвищуючи продуктивність і витривалість користувача, а також відсуваючи поріг стомлюваності. Крім того, амінокислоти BCAA характеризуються наявністю виражених регенеруюючих та відновлюючих властивостей.

BCAA сприяють продукуванню гормонів, що впливають на метаболізм і обмінні процеси, забезпечують органи киснем на клітинному рівні, забезпечують вироблення спеціальних речовин - антитіл, що підвищують імунітет. Також ВСАА позитивно впливають на серцево-судинну систему, знижуючи ймовірність розвитку таких небезпечних захворювань, як атеросклероз, інсульт, інфаркт, ішемічна хвороба. Добре позначаються на функціях центральної нервової системи і мозкової активності.

Саме з цієї причини BCAA купити фахівці рекомендують людям, які ведуть активний, рухливий спосіб життя з постійними підвищеними фізичними та розумовими навантаженнями. Відмінно підійде така продукція для пацієнтів, які страждають хронічними захворюваннями, які перенесли травми і хірургічні втручання з метою скорочення реабілітаційного періоду, а також профілактики можливих ускладнень.

Харчові добавки з BCAA прекрасно доповнять дієтичний раціон, забезпечивши організм всіма необхідними для нормального його функціонування речовинами.

Ми розуміємо, що ціна амінокислотних комплексів залежить від ряду причин: виробник, склад, кількість та ін. Але ми пропонуємо вам якісний товар за найкращими цінами. Ви залишитеся задоволені широким асортиментом. У нашому магазині ви можете вибрати зручний для вас формат продукції порошок, капсули або таблетках. Зробити замовлення можна цілодобово 24/7 в інтернет магазині або відвідати один з них стаціонарних магазинів.

Ми доставляємо протягом 1-2 робочих днів, доставкою Нової Пошти, по передплаті або накладеним платежем. У нас діє вигідна система знижок.

Тільки провідні виробники і перевірені постачальники з США, Канади, Європи, і України: Muscle Tech, Optimum Nutrition, Olimp Labs, Dymatize Nutrition, Universal Nutrition, Ultimate Nutrition, Mad Max, Multipower, BSN, BioTech, Gaspari, Scitec Nutrition, і іншими .