Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 1500 грн
RU UA
Фільтри
34 грн
(1)

Nutrend BCAA LIQUID SHOT - незамінні амінокислоти ВСАА в формі готового до вживання напою. Підтримують м'язи, перешкоджають катаболізму, забезпечують організм матеріалом для росту мускулатури.

Купити
246 грн
(0)

OstroVit BCAA 2-1-1 - порошкоподобний комплекс незамінних амінокислот, що запускає анаболічні процеси. Добавка захищає і живить м'язові волокна, відновлює їх і підвищує енергетичний потенціал організму.

Купити
34 грн
(1)

Amix BCAA Shot 3.000 – незамінні амінокислоти BCAA в ампулах. Підтримують м’язову тканину під час інтенсивних фізичних навантажень. Сприяють збільшенню сили м’язів.

Купити
658 грн
(1)

MyProtein BCAA 500 грам - високоякісні амінокислоти ВСАА у класичному співвідношенні (дві частини лейцину та по одній ізолейцину та валіну). Підсилюють протеїновий синтез, додає сил.

Купити
857 грн
(1)

Olimp BCAA Xplode Powder - це дійсно ефективний комплекс амінокислот з вітаміном В6 для швидкого засвоєння. Прискорює відновні процеси і активізує зростання м'язової маси. Він легкий в приготуванні і має приємний смак.

Купити
978 грн
(0)

IronFlex BCAA 2:1:1 (1000 грам) - добавка амінокислот ВСАА, що дозволяє прискорити набір м'язової маси та уповільнити катаболічні процеси у м'язах.

Купити
495 грн
(4)

Power Pro BCAA 2: 1: 1 (500 грам) - вітамінізована добавка легкозасвоюваних амінокислот ВСАА з фруктовими смаками. Відновлює і живить м'язи, сприяє їх швидкому зростанню.

Купити
268 грн
(1)

OstroVit BCAA + Glutamine - амінокислотна добавка, яка містить розгалужені білкові амінокислоти, необхідні для нормального синтезу білка і нарощування м'язової маси. Допомагають прискорити відновлення після тренування, забезпечують накачування м'язів.

Купити
-5%
464 грн 488 грн
(1)

OstroVit BCAA 8-1-1 - мікронізований на вищому рівні для кращого засвоєння комплекс амінокислот, які не виробляються організмом самостійно. Призначений для зростання мускулатури, посилення ліполізу, регуляції нейромедіаторів.

Купити
388 грн
(1)

OstroVit BCAA + Glutamine 1100 - капсульована добавка, яка містить комбінацію ВСАА й глютаміну. Рекомендується тим, хто хоче набрати м'язову масу і одночасно позбутися від зайвого жиру.

Купити
449 грн
(1)

OstroVit BCAA Instant - амінокислотна харчова добавка у формі порошку. Містить лейцин, ізолейцин, валін в співвідношеннях 2-1-1. Має важливе значення при нарощуванні м'язової маси, відновленні після тренування, схудненні.

Купити
528 грн
(2)

OstroVit BCAA + Glutamine - розчинний і біодоступний комплекс розгалужених амінокислот, збагачений глутамином. Знижує м'язову втому, забезпечує синтез білку, зміцнює імунітет, дозволяє збільшити інтенсивність тренування.

Купити
128 грн
(2)

Концентрована доза ВСАА з вітаміном В6 в складі Olimp BCAA 1100 Mega Caps це простий спосіб доповнити щоденний раціон незамінними амінокислотами і знизити стомлюваність. Рекомендується для фізично активних людей і спортсменів.

Купити
528 грн
(0)

BioTech (USA) BCAA 6000 - таблетовані амінокислоти ВСАА (ізолейцин, лейцин, валін) у співвідношенні 2: 1: 1. Підвищують енергетичний потенціал, забезпечують м'язи будівельним матеріалом, прискорюють відновлення.

Купити
243 грн
(1)

OstroVit BCAA 8-1-1 - мікронізований препарат, що містить три види амінокислот (лейцин, валін, ізолейцин) в зазначених співвідношеннях. Підвищують витривалість, підсилюють ліполіз, економлять глікоген в м'язовій тканині.

Купити
-8%
1 038 грн 1 128 грн
(1)

MyProtein BCAA 2:1:1 (1000 грам) - амінокислоти з розгалуженим ланцюгом у співвідношенні 2-1-1 (лейцин-валін-ізолейцин) посилюють протеїновий синтез, підвищують запас енергії, активізують ліполіз, підходять для сушки м'язів.

Купити
878 грн
(1)
Купити
578 грн
(0)

Olimp BCAA Xplode Powder - це дійсно ефективний комплекс амінокислот з вітаміном В6 для швидкого засвоєння. Прискорює відновні процеси і активізує зростання м'язової маси. Він легкий в приготуванні і має приємний смак.

Купити
489 грн
(4)

OstroVit BCAA 2-1-1 - високоякісний комплекс екзогенних амінокислот, з яких на третину складаються м'язи людини. Препарат протистоїть катаболізму, бере участь в синтезі білка, нормалізує азотистий баланс.

Купити
445 грн
(0)

Ostrovit BCAA 2-1-1 - порошкоподібний комплекс незамінних амінокислот в кращому для засвоєння співвідношенні. Активує метаболізм, збільшує зростання м'язів, підвищує працездатність, протистоїть катаболізму.

Купити
538 грн
(1)

Ultimate Nutrition BCAA 12000 Powder 228 г ліквідує нестачу білка в мускулатурі, не даючи їй «з'їдати» саму себе у процесі фізичних навантажень, що особливо актуально під час «сушки», коли обмежена кількість вуглеводів – традиційних джерел енергії.

Купити
-7%
1 390 грн 1 495 грн
(0)

Mutant BCAA 9.7 (1044 грам) - чудово розчинна комплексна добавка мікронізованих амінокислот з мінералами. Відновлює електролітний баланс та м'язи.

Купити
348 грн
(0)

OstroVit BCAA 2-1-1 комбінація незамінних амінокислот BCAA у вигляді капсул. Захищає м'язи від травм, відновлює після тренування, здійснює антикатаболічну та анаболічну дію. Для тих, хто цінує продуктивні тренування.

Купити
697 грн
(0)

OstroVit BCAA + Glutamine 1100 300 капс - добавка незамінних амінокислот ВСАА з глютаміном. Підсилює білковий синтез, приховує ріст м'язів, надає енергії та відновлює.

Купити
638 грн
(1)

Scitec Nutrition BCAA Xpress 280 грам - комплексна добавка амінокислот ВСАА для прискореного росту м'язів, безпечного жироспалювання, покращення обміну речовин, захисту м'язів від катаболізму та підвищення енергетичного запасу.

Купити
385 грн
(4)

Power Pro Mega Strong BCAA - комплекс незамінних амінокислот з вітамінами для промальовування і росту м'язів, швидкого відновлення після навантажень, позбавлення від зайвого жиру і підвищення імунітету.

Купити
295 грн
(0)

NOSOROG Instant BCAA 2: 1: 1 - комбінована добавка незамінних амінокислот, збагачених таурином. Підсилює синтез протеїнів, додає енергії, зберігає глікоген, допомагає наростити м'язи.

Купити
-7%
584 грн 628 грн
(0)

OstroVit BCAA 2-1-1 1000 мг 300 капс - капсули для прискорення відновлення та росту м'язів, що містять 2 частини лейцину та по 1 частині валіну та ізолейцину. Виявляють анаболічний ефект, підвищують показники сили.

Купити
795 грн
(1)

AllMax AminoCore BCAA 315 грам - вітамінізовані амінокислоти ВСАА для миттєвої підтримки м'язів після тренування. Прискорюють ріст м'язів, спалюють жир, надають сил.

Купити
498 грн
(1)

BCAA MAX SUPPORT - це комплекс амінокислот з розгалуженим ланцюгом в співвідношенні 2: 1: 1 мета якого - підтримувати організм як під час, так і після тренування. Додатково посилено l-глутамином і таурином. Зменшує м'язовий катаболізм, забезпечує швидке відновлення.

Купити
865 грн
(1)

BioTech (USA) BCAA Zero 360 грам - порошковий амінокислотний комплекс, посилений вітаміном В6. Підтримує будівництво м'язів, відновлює м'язові волокна, уповільнює катаболізм, підсилює секрецію тестостерону. Не містить цукру.

Купити
-5%
712 грн 749 грн
(0)

Nutrend BCAA LIQUID 80.000 mg (1000 мл) - вітамінізовані амінокислоти ВСАА в рідкій формі з апельсиновим смаком. Добавка максимально швидко засвоюється і підтримує м'язи під час інтенсивних занять спортом.

Купити
548 грн
(0)
Купити
985 грн
(0)

BioTech (USA) BCAA + Glutamine Zero 480 г - порошкова амінокислотна добавка (лейцин, ізолейцин, валін) з глютаміном. Зміцнює імунітет, прискорює ріст м'язів, стимулює синтез гормону росту. Із приємними фруктовими смаками.

Купити
736 грн
(0)

BioTech (USA) BCAA 8: 1: 1 Zero 250 грам - порошкова амінокислотна добавка ВСАА (лейцин, ізолейцин, валін) у співвідношенні 8: 1: 1 з приємними смаками і без цукру. Підсилює ріст м'язів, прискорює відновлення, активізує ліполіз.

Купити
798 грн
(0)

BioTech (USA) Liquid BCAA - амінокислотна добавка в рідкій формі з цитрусовими смаками. Максимально швидке засвоєння і дія: починає всмоктуватися ще в роті. Забезпечує підтримку м'язів і їх прискорене зростання, посилює ліполіз.

Купити
-6%
844 грн 898 грн
(1)

Nutrend BCAA Energy Mega Strong Powder – особлива енергетична суміш з високим вмістом BCAA, кофеїну, вітаміну B6 і цинку у формі порошку. Сповільнює появу втоми. Підтримує нормальний ріст м'язів. Сприяє зміцненню імунітету.

Купити
318 грн
(0)

Ironflex BCAA 2:1:1 Perfomance – добавка ароматизованих амінокислот ВСАА. Відновлює м'язи, зменшує жирові відкладення, стимулює протеїновий синтез.

Купити
654 грн
(0)

Ultimate Nutrition BCAA Softgels – високоефективний комплекс незамінних амінокислот з розгалуженими бічними ланцюжками в м’яких гелевих капсулах. Покращує білковий синтез. Протидіє катаболізму. Сприяє росту м’язової маси. Надає додаткову енергію.

Купити
-7%
683 грн 734 грн
(1)

Nutrend BCAA 2:1:1 Powder – смачна композиція трьох незамінних амінокислот у співвідношенні 2:1:1, доповнена цинком і вітамінами групи В. Підтримує синтез білка в організмі. Позитивно впливає на метаболізм та роботу імунної системи. Відтерміновує втому. Покращує продуктивність.

Купити
495 грн
(1)

Scitec Nutrition BCAA 6400 (125 табл) - амінокислоти з розгалуженим ланцюгом. Підсилюють анаболізм, підтримують синтез білка, добре відновлюють після тренувань та допомагають побудувати сильні та красиві м'язи.

Купити
448 грн
(0)

NOSOROG Instant BCAA 2: 1: 1 - чотирикомпонентна порошкова добавка амінокислот ВСАА для синтезу білку, накачування м'язів і поліпшення продуктивності тренування. Зменшують втому, нарощують м'язову масу, відновлюють енергію.

Купити
-7%
510 грн 548 грн
(0)

Nutrend BCAA Complex – незамінні амінокислоти з розгалуженим ланцюгом, збагачені L-карнозином, L-аланіном, L-карнітином і вітамінами В1 і В6, в желатинових капсулах. Покращує енергетичний метаболізм. Сприяє здоровій роботі серця. Протидіє втомі. Допомагає в наборі м’язової маси та об’єму.

Купити
1 495 грн
(0)

BioTech (USA) BCAA Zero - порошкова ароматизована добавка амінокислот ВСАА з вітаміном В6 та глютаміном. Пригнічує катаболізм, збільшує регенерацію, підтримує нормальний рівень оксиду азоту, прискорює набір м'язової маси.

Купити
488 грн
(1)

Концентрована доза ВСАА з вітаміном В6 в складі Olimp BCAA 1100 Mega Caps це простий спосіб доповнити щоденний раціон незамінними амінокислотами, знизити стомлюваність та захистити м'язи. Рекомендується для фізично активних людей і спортсменів.

Купити
998 грн
(1)

Концентрована доза ВСАА з вітаміном В6 в складі Olimp BCAA 1100 Mega Caps це простий спосіб доповнити щоденний раціон незамінними амінокислотами і знизити стомлюваність. Рекомендується для фізично активних людей і спортсменів.

Купити
548 грн
(1)

EnergiVit BCAA Zero – незамінні амінокислоти BCAA в формі порошку. Заряджає енергією. Активізує побудову м’язової тканини. Підтримує м'язи під час тренування. Сприяє їх відновленню опісля.

Купити
789 грн
(1)

MST BCAA Zero – високоякісний комплекс амінокислот з розгалуженим ланцюгом в класичній пропорції в формі порошку. Забезпечує оптимальне живлення м’язів під час фізичних навантажень. Не допускає передчасної втрати енергії.

Купити
748 грн
(0)

Порошок для приготування напоїв AllMax BCAA Powder містить комплекс незамінних амінокислот в оптимальній пропорції 2: 1: 1. Сприяє збільшенню сухої м'язової маси, зменшує болючість м'язів після навантажень і запобігає руйнуванню м'язових волокон.

Купити
1 495 грн
(2)

Olimp BCAA Xplode Powder - це дійсно ефективний комплекс амінокислот з вітаміном В6 для швидкого засвоєння. Прискорює відновні процеси і активізує зростання м'язової маси. Він легкий в приготуванні і має приємний смак.

Купити
579 грн
(0)
Купити
432 грн
(0)

OstroVit BCAA 20-1-1 - висококласний порошкоподібний препарат, що містить амінокислоти лейцину, валіну та ізолейцину в співвідношенні 20-1-1. Розроблений для активного набору м'язової маси і підвищення інтенсивності тренувань.

Купити
1 295 грн
(1)

Scitec Nutrition BCAA Xpress 700 грам - якісна добавка концентрованих амінокислот ВСАА для відновлення м'язів після тренування та прискорення їх росту. Містить лейцин, ізолейцин, валін у пропорціях 2-1-1.

Купити
986 грн
(1)

Порошковий концентрат швидкого приготування Olimp BCAA Xplode Energy з кофеїном -простий спосіб поповнення раціону незамінними амінокислотами ВСАА та отримання енергії прямо під час тренування.

Купити
1 056 грн
(1)

Scitec Nutrition BCAA Xpress 500 грам - добавка незамінних амінокислот ВСАА без цукру, глютена та лактози. Легко абсорбується, швидко діє, підтримує м'язи, прискорює їх відновлення та зростання, протистоїть катаболізму.

Купити
978 грн
(0)

BioTech (USA) BCAA 8: 1: 1 - порошкова добавка амінокислот ВСАА з підвищеним вмістом лейцину. Сприяє жироспаленню, підтримує анаболізм. Підвищений вміст лейцину допомагає збільшити суху м'язову масу.

Купити
997 грн
(0)

Ефективний збалансований комплекс трьох амінокислот, збагачений цитруліном і тауріном. Підвищує розумову і фізичну працездатність і витривалість. Запобігає появі почуття втоми, зміцнює імунітет.

Купити
25 грн
(0)

MST BCAA+EAA Zero – мега ефективний комплекс незамінних амінокислот, включно з BCAA, у формі порошку. Постачає в організм будівельний матеріал для білків і, відповідно, для м’язової тканини.

Купити
885 грн
(1)

BioTech (USA) Vegan BCAA 360 грам - порошкова веганська добавка амінокислот для відновлення і посилення росту м'язових тканин, збагачення раціону, подолання втоми під час тренувань.

Купити
663 грн
(0)

Quamtrax Super BCAA 4:1:1 Advanced (200 табл) - добавка амінокислот ВСАА, що стимулює протеїновий синтез. Запобігає руйнуванню м'язових білків, надає енергії, підвищує результативність тренувань.

Купити

BCAA – незамінні амінокислоти, які слугують основним матеріалом для побудови нових м'язів і становлять 35% всіх амінокислот у м'язовій тканині. Вони відіграють важливу роль в процесах анаболізму та відновлення.

Що таке ВСАА

BCAA (Branched-chain amino acids або амінокислоти з розгалуженим ланцюгом) – це дуже важливий амінокислотний комплекс, який складається з лейцину, ізолейцину, валіну. Дані амінокислоти випускають разом в основному не тому, що вони доповнюють дію одна одної, а тому що в комплексі вони легко екстрагуються з гідролізату протеїну або біосинтетичним шляхом. А ось отримати одну з них або розділити комплекс на окремі компоненти значно складніше.

БЦА не синтезуються в організмі, тому він може отримувати їх тільки з продуктами та харчовими добавками. Головна властивість цих незамінних сполук в тому, що метаболізуються вони в м'язах, а не в печінці. Регулярне їх надходження в організм дуже важливе, особливо для спортсменів, бодібілдерів, пауерліфтерів та всіх інших людей, які ведуть активний спосіб життя, дотримуються правильного харчування.

Лейцин живить м'язи, надає енергії, є потужним джерелом АТФ.

Ізолейцин допомагає швидко відновлюватися, підвищує витривалість і синтезує гемоглобін.

Валін знижує рівень серотоніну, прискорює азотний обмін.

Під час інтенсивних навантажень рівень bсаа значно падає, організм намагається відновити його за рахунок м'язового білка. Тому щоб запобігти процесу катаболізму, необхідно поповнити запаси перед тренуванням, щоб не нашкодити результату й довше тренуватися.

Способи виробництва BCAA

Амінокислотні добавки виробляються за допомогою чотирьох основних технологій:

  • Хімічний синтез
  • Ферментативний синтез (синтез за допомогою очищених ферментів)

Перші два способи на сьогоднішній день майже не використовуються.

  • Екстрагування з гідролізату

Виробництво починається з процесу гідролізу протеїну, який може виконуватись ферментативно або хімічно (білок нагрівають, додавши кислоти та розчинники). На наступному етапі з отриманого гідролізату екстрагуються амінокислоти за допомогою центрифугування, абсорбування, іонно-обмінної фільтрації, рекристалізації, преципітації та ін. Сепарація фракції БЦАА з гідролізатів проходить досить легко, що пояснюється їх схожим молекулярним розміром та зарядом.

  • Біосинтез або біоферментація

Найпоширеніший спосіб отримання БСАА для харчових продуктів. Лейцин, ізолейцин і валін отримують за допомогою мутантних штамів бактерій E. coli та C. glutamicum з використанням піровиноградної та аспарагінової кислот. Отже, ізолейцин та валін – фактично побічні продукти синтезу. Бактеріальний синтез підвищує вартість кінцевого продукту в кілька разів порівняно з хімічним гідролізом. Тому отримати BCAA дешево таким способом не вийде.

BCAA в спорті та бодібілдингу

Амінокислоти БЦА задовольняють добову потребу людини в протеїні й цінних речовинах, які отримати в належному обсязі з традиційних продуктів харчування практично неможливо. Їм притаманні наступні корисні для фізично активних людей властивості:

1. Активізація синтезу м’язового білка

Даний комплекс становить третю частину всіх амінокислот м'язових білків, тому він слугує головним будівельним матеріалом для м'язів. Білок синтезується тільки за умови наявності потрібної кількості вільних амінокислот, в протилежному випадку процес синтезу зупиняється. Коли організм перебуває в спокійному стані, для поповнення їх запасів достатньо приймати протеїн, який потроху абсорбується з кишківника й повністю задовольняє потреби метаболізму. Однак під час і відразу після тренування відбувається стрімкий ріст потреби в амінокислотах. Отже, BCAA спортпит сприяє відновленню амінокислотного пулу та побудові нових м'язових волокон безпосередньо після фізичних навантажень.

2. Забезпечення антикатаболічного ефекту

Дані багаточисленних досліджень підтверджують, що додатковий прийом BCAA добавки відразу перед і після занять в тренажерному залі, коли організм відчуває особливу потребу в цих амінокислотах, допомагає послабити м'язове руйнування та посилити синтез м'язового протеїну.

3. Надання енергії

Виконання фізичних вправ супроводжується окисленням амінокислот BCAA, що допомагає підтримати енергетичний гомеостаз шляхом перетворення на доступне джерело енергії (глюкозу). Дослідження демонструють, що під час і після навантажень відбувається зниження концентрації даних сполук, що призводить до миттєвого запуску метаболічних процесів, які покликані відновити цю концентрацію. Це означає, що починають руйнуватися м'язові білки, як ключові джерела цієї групи амінокислот. Додатковий прийом забезпечує відновлення потрібної їх кількості й зупиняє процес руйнування м'язів.

Окрім того, найновіші дослідження вказують на важливу роль лейцину у синтезі АТФ (головного джерела енергії в організмі). Окислення лейцину в м'язах забезпечує навіть більше молекул АТФ, ніж аналогічна кількість глюкози. А оскільки окислення лейцину і глюкози проходить різними шляхами, то спортсмен в результаті отримує відразу 2 потужні джерела АТФ, що дозволяє йому відновлювати сили в рази швидше.

4. Стимуляція продукування інсуліну

Вживання вуглеводів та амінокислот після тренування викликає синергічний підйом рівня інсуліну, активізує споживання клітинами поживних речовин, прискорює зростання м'язів.

До того ж BCAA сприяють продукуванню гормонів, що впливають на метаболізм і обмінні процеси, забезпечують органи киснем на клітинному рівні, активізують вироблення спеціальних речовин - антитіл, що підвищують імунітет. Також вони позитивно впливають на серцево-судинну систему, знижуючи ймовірність розвитку таких небезпечних захворювань, як атеросклероз, інсульт, інфаркт, ішемічна хвороба. Добре позначаються на функціях центральної нервової системи й мозкової активності.

Отже, саме ці незамінні сполуки під час фізичної активності допомагають трансформувати глюкозу в енергію, підвищуючи продуктивність і витривалість користувача, а також відсуваючи поріг стомлюваності. Покращують м'язову координацію. Ви зможете тренуватися довше й інтенсивніше. Вони добре взаємодіють і посилюють ефективність інших спортивних добавок до 40%. Плюс до всього, характеризуються наявністю виражених регенеруючих та відновлюючих властивостей.

Саме з цієї причини купити БЦА фахівці рекомендують людям, які ведуть активний, рухливий спосіб життя з постійними підвищеними фізичними та розумовими навантаженнями. Відмінно підійде така продукція для пацієнтів, які страждають хронічними захворюваннями, перенесли травми і хірургічні втручання з метою скорочення реабілітаційного періоду, а також профілактики можливих ускладнень.

Такі харчові добавки прекрасно доповнять дієтичний раціон, забезпечивши організм всіма необхідними для нормального його функціонування речовинами.

Можна сказати, що це універсальна спортивна добавка. Хочете набрати м'язову масу, потрібно схуднути і підсушитися? Вам допоможуть BCAA, ціна яких доволі доступна для переважної частини цільової аудиторії. Цей комплекс дасть можливість без проблем і шкоди підвищити рівень анаболічних гормонів, а головне – тестостерону, який після тренування значно стимулює набір маси. І все це у взаємодії зі зниженням кортизолу (відповідає за катаболізм), і підвищенням лейцину (спалює жири).

Як приймати BCAA

Їх можна вживати під час, до і після тренування. У будь-який зручний для вас час, це ніяк не вплине на результат. Ви можете зробити повноцінний коктейль, наприклад, з протеїном, комплексом амінокислот, таким чином забезпечити собі ідеальне джерело необхідних речовин під час занять спортом або просто протягом дня.

Якщо говорити безпосередньо про BCAA (купити їх можна в нашому інтернет-магазині спортивного харчування), то вам знадобиться 4-8 грамів кілька разів в день. Зокрема лейцину рекомендують вживати по 33 мг на кг власної ваги за тренування. І вам не доведеться турбуватися про цикли прийому, можливі передозування, це, напевно, найпростіший у використанні і найбезпечніший препарат серед спортивного харчування.

Однак, якщо ви хочете досягти якоїсь конкретної мети, все ж існують певні рекомендовані правила прийому. Розглянемо їх.

1. При наборі м'язової маси

Оптимальний час для прийому – вранці, перед, під час і відразу після тренування. Можна перед відвідинами залу приготувати енергетичний напій, розчинивши у воді порцію добавки та цукор. Це забезпечить тривале надходження рідини, вуглеводів та амінокислот у кров. Оскільки організм в найбільшій мірі потребує BCAA під час і після закінчення тренування, то приймати їх рекомендують за 30-40 хвилин перед початком і безпосередньо після навантажень. В процесі можна вживати амінокислоти лише в розчинній формі. Також не зайвим буде прийом однієї порції відразу після пробудження з метою пригнічення ранкового катаболізму.

2. При схудненні та роботі на рельєф

В цьому випадку комплекс приймається за вищеописаною схемою: вранці натщесерце, перед тренуванням і відразу після нього, розчинні форми – в процесі активності. Але, окрім цього, при схудненні амінокислоти можна приймати у перервах між їжею, щоб придушити катаболізм, знизити апетит та зберегти м'язи.

Тривалість прийому BCAA (недорого придбати їх можна на нашому сайті) не обмежена. Організм не потребує перерв або циклування в їх вживанні.

Комбінувати амінокислотні продукти з іншими добавками не просто можна, а потрібно: з гейнером, передтренувальними комплексами, протеїном, креатином тощо.

Відгуки про BCAA

Продукт заслужив багато позитивних відгуків від тренерів, експертів і реальних користувачів. Пояснюється цей факт яскраво вираженою дією амінокислотних комплексів, доброю переносимістю, мінімальним спектром протипоказань і можливих небажаних реакцій. Крім того, їх можна назвати універсальними добавками, оскільки вони підходять всім: чоловікам, представницям прекрасної статі, професіоналам, людям, далеким від великого спорту.

Негативні відгуки зустрічаються вкрай рідко і, як правило, обумовлені або неправильним розрахунком дозування і прийомом препарату, або пасивністю самого користувача. При прагненні схуднути або наростити м'язовий обсяг обов'язково потрібна робота над собою і постійні тренування, навантаження на організм. Ще одна можлива причина відсутності очікуваного ефекту – це вживання підробок, які не мають нічого спільного з оригінальними комплексами, тому перед тим, як купити bcaa, вкрай важливо переконатися в якості придбаної продукції.

Де купити BCAA

Амінокислоти з розгалуженим ланцюгом рекомендуються до вживання всім людям, які відчувають дефіцит білку в щоденному раціоні. В першу чергу це стосується культуристів і атлетів, які мають потребу в будівельному матеріалі для формування красивого м'язового рельєфу, а також проводять курси на сушку з метою усунення підшкірних жирових відкладень, без шкоди для мускулатури.

Інтернет-магазин Waysport пропонує вам широкий асортимент продукції в різних форматах: порошок, капсули або таблетки. Ми співпрацюємо тільки з провідними виробниками і перевіреними постачальниками з США, Канади, Європи і України: Muscle Tech, Optimum Nutrition, Olimp Labs, Dymatize Nutrition, Universal Nutrition, Ultimate Nutrition, Mad Max, Multipower, BSN, BioTech, Gaspari, Scitec Nutrition та ін. У нас ви знайдете BCAA, ціна яких порадує вас своєю доступністю, а якість – високим рівнем. Також у нас діє вигідна система знижок.

Щоб купити БЦАА, ви можете зробити замовлення цілодобово 24/7 в інтернет-магазині Waysport або відвідати один з наших стаціонарних магазинів. Ми доставляємо протягом 1-2 робочих днів за допомогою поштового перевізника «Нова Пошта», по передплаті або накладеним платежем. 

Часто задавані питання

Ціна на BCAA від 10 грн до 1743 грн.

Замовити BCAA Ви можете на нашому інтернет-магазині WaySport.ua через корзину, а також по телефону або прийти в наші офлайн магазини за адресою: Черкаси, бул. Шевченка 385, ТРЦ Depot, 2 поверх; Черкаси, бул. Шевченка, 195; Кропивницький, вул. Велика Перспективна 48, ТРЦ Depot, 3 поверх.

Доставка BCAA здійснюється Новою поштою, УкрПоштою, а також доступний самовивіз із наших магазинів.

Оплатити BCAA Ви можете картою на сайті або під час отримання товару у відділені Нової пошти. У випадку, якщо Ви оформили самовивіз із наших магазинів за товар можете оплатити на касі магазина.

Підписатися на нашу розсилку

щоб отримувати свіжі новини про акції та знижки