Ми працюємо! Безкоштовна доставка від 1500 грн. Деталі
Фільтри
368 грн
(2)

SAN Glucosamine Chondroitine with MSM - добавка для підтримки суглобів та зв'язок. Знімає скутість та хворобливі відчуття, збільшує вироблення синовіальної рідини, пригнічує запальний процес.

Купити
-3%
946 грн 975 грн
(5)

Universal Nutrition Animal Flex - вітамінно-мінеральний засіб для відновлення суглобів, зняття запалення, поліпшення працездатності суглобово-зв'язкового апарату. Захищає від пошкодження, знімає біль, підвищує витривалість.

Купити
594 грн
(2)

Ultimate Nutrition Glucosamine Chondroitin MSM 90 табл - це ефективний комплекс хондропротекторів на основі глюкозаміну, хондроїтину та MSM (метилсульфонілметан), що забезпечує здоров'я, максимальну гнучкість та рухливість суглобів та зв'язок.

Купити
489 грн
(1)

Universal Nutrition Glucosamine Chondroitin MSM - таблетована добавка, яка надає суглобам еластичності і відновлює їх. Глюкозамін зміцнює суглоби, хондроїтин підвищує еластичність хрящів, MSM бере участь в синтезі колагену.

Купити
489 грн
(1)

Universal Nutrition Glucosamine Chondroitin MSM Sport 90 табл - комбінована добавка для зміцнення хрящів, суглобів, зв'язок. Покращує стан нігтів та волосся, уповільнює старіння, підтримує пружність шкіри.

Купити
498 грн
(2)

Nutrend Flexit Drink - протеїнова добавка з колагеном і гіалуроновою кислотою для підтримки суглобів і сухожиль, шкіри, волосся і нігтів. Збагачена вітамінами, мінералами, амінокислотами.

Купити
769 грн
(2)

Universal Nutrition Animal Flex - комплексний порошковий препарат, призначений для захисту зв'язок і суглобів. Комбінація глюкозаміну, хондроїтину і метилсульфонілметану має потужні властивості хондропротектора.

Купити
389 грн
(0)

Adrenaline Glucosamine Chondroitin MSM 150 капс - комбінована добавка для підтримки здоров'я суглобів на основі глюкозаміну, хондроїтину та диметилсульфону. Живить сполучні тканини, збільшує гнучкість.

Купити
538 грн
(1)

Ultimate Nutrition Glucosamine Chondroitin MSM 158 грам - це унікальний комплекс, розроблений для підтримки еластичності та міцності суглобів, зв'язок та хрящів. З ним ви зможете примножити спортивні показники та одночасно захистити опорно-рухову систему під час тренувань.

Купити
498 грн
(1)

ALLFLEX - це комплексний препарат на основі колагену і екстрактів рослин. Допомагає підтримувати здоров'я і рухливість суглобів, а також зменшує біль і запалення, пов'язані з інтенсивною фізичною активністю.

Купити
348 грн
(0)

Scitec Nutrition Mega Glucosamine 100 капс – добавка сульфату глюкозаміну для здоров'я суглобів. Живить і відновлює сполучну тканину, посилює вироблення синовіальної рідини. Добавка знижує ймовірність травми та покращує гнучкість.

Купити
345 грн
(0)

Nosorog Glucosamine Chondroitin MSM - таблетований хондропротектор на основі комбінації глюкозаміну, хондроїтину і органічної сірки. Стимулює синтез білку, відновлює суглоби і уповільнює їх старіння.

Купити
128 грн
(0)

Nutrend Flexit Gold Gel 100 мл - зігріваючий і розслаблюючий гель-хондропротектор на основі 7 активних компонентів. Тільки для зовнішнього застосування. Підходить для масажу в області суглобів.

Купити
245 грн
(0)

Olimp Arthroblock-це комплекс семи високоякісних активних інгредієнтів для підтримки повноцінної роботи опорно-рухового апарату. Препарат призначений як харчова добавка для фізично активних людей, людей похилого віку та з надмірною вагою.

Купити
279 грн
(0)

Pure Gold Protein Joint Top- харчова добавка в капсулах з хондроїтином, глюкозаміном, МСМ і вітаміном С. Сприяє утворенню колагену і підтримці нормального стану і функції хрящів і кісток, а також захисту клітин від окисного стресу.

Купити
359 грн
(0)

Olimp Arthroblock-це комплекс високоякісних активних інгредієнтів для підтримки повноцінної роботи опорно-рухового апарату. Препарат призначений як харчова добавка для фізично активних людей, людей похилого віку та з надмірною вагою.

Купити
298 грн
(0)

JOINT PAK - збалансований препарат для суглобів і зв'язок. Підтримує регенерацію тканин, підвищує еластичність суглобів, зменшує час лікування в разі травми.

Купити
598 грн
(0)

Olimp Flex Xplode - харчова добавка з колагеном, хондроїтином, гіалуроновою кислотою і вітамінно-мінеральним комплексом для підтримки здоров'я хрящів, сухожиль, суглобів і опортно-рухового апарату в цілому.

Купити
278 грн
(0)

OstroVit Chondroitin - таблетована добавка, яка містить хондроїтин. Попереджає пошкодження клітин хрящів і зв'язок, допомагає швидше відновлюватися після важких тренувань. Показаний спортсменам, а також людям із зайвою вагою.

Купити
188 грн
(1)

Universal Nutrition Animal Flex хондропротектор від американського виробника. Вітамінізований комплекс з глюкозаміном і хондроїтином для максимального захисту ваших суглобів.

Купити
749 грн
(0)

Weider Glucosamine Chondroitin plus MSM - комплексна добавка глюкозаміну, хондроїтину та MSM для підтримки суглобів і зв'язок. Відновлює хрящову тканину, посилює вироблення синовіальної рідини.

Купити
240 грн
(1)

OstroVit Glucosamine - добавка на основі сульфату глюкозаміну, що оберігає хрящі та суглоби від руйнування. Допомагає швидше відновлювати сполучну тканину, збільшує вироблення внутрішньосуглобової змазки.

Купити
439 грн
(0)

BioTech (USA) Joint & Cartilage - таблетована комплексна добавка для зміцнення хрящів і суглобів з хондроїтином, глюкозаміном та МСМ (органічною сіркою). Прискорює регенерацію хрящової тканини, підсилює вироблення синовіальної рідини.

Купити
836 грн
(1)

Olimp Flex Xplode - харчова добавка з колагеном, хондроїтином, гіалуроновою кислотою і вітамінно-мінеральним комплексом для підтримки здоров'я хрящів, сухожиль, суглобів і опортно-рухового апарату в цілому.

Купити

Глюкозамін хондроїтин

Для здорового стану суглобів, зв'язок, сполучних тканин організму дуже важливо отримувати оптимальну кількість глюкозаміну. Дана речовина випускається у формі спеціалізованих добавок, збагачених іншими компонентами, що гарантують позитивний ефект.

Глюкозамін - що це?

Глюкозамін - це речовина, що продукується суглобовою хрящовою тканиною, є компонентом хондроїтину і входить в структуру синовіальної рідини. У людському організмі виробляється в незначній кількості. Тому з віком і при екстремальних фізичних навантаженнях необхідно періодично поповнювати запаси глюкозаміну. Відіграє важливу роль у продукуванні синовіальної рідини, формуванні сполучних тканин.

Глюкозамін забезпечує:

 • Блокування болю в суглобах
 • Регенерацію хрящової тканини
 • Профілактику, лікування артритів, артрозів, остеопорозів

Комбінація глюкозаміну і хондроїтину

Дане поєднання забезпечує яскраво виражений синергічний ефект, оскільки обидва компоненти доповнюють і підсилюють дію один одного. Ефективно усуває хворобливі відчуття, застосовується в спортивній сфері, а також для профілактики, попередження і лікування патологій углобів, захворювань опорно-рухового апарату.

Глюкозамін і хондроїтин випускаються як в таблетованій формі, так і у вигляді порошків, рідких розчинів для внутрішнього застосування. Мають здатність знижувати показники згортання крові, попереджати розвиток тромбозів.

У більшості випадків хондроїтин з глюкозаміном чудово переносяться і добре засвоюються, проте в деяких випадках можлива поява наступних небажаних реакцій:

 • Метеоризм, здуття живота
 • Порушення стільця, діарея
 • Хворобливі відчуття, що виникають в епігастрії

У подібних ситуаціях рекомендується зменшити добову дозу препарату. Важливо також приймати хондропротектори після їжі. Протипоказано вживання таких добавок майбутнім мамам і жінкам в період грудного годування.

Глюкозамін + Хондроїтин + МСМ

Це одна з найпопулярніших добавок, що містить в собі, крім основних активних інгредієнтів, такі речовини, як метилсульфонілметан, калій, натрій, рослинні екстракти. Застосовується при лікуванні запальних захворювань, обмінних порушень, що вражають кістково-суглобову систему.

Успішно використовується в косметології з метою поліпшення стану нігтьових пластин і волосся, омолодження шкірних покривів і усунення зморшок.

Володіє такими ефектами:

 • Загоєння ран
 • Регенерація тканин
 • Протидія утворенню тромбів
 • Покращує процеси кровообігу і мікроциркуляції.
 • Знижує рівень поганого холестерину в крові, стимулює продукування колагену і гіалуронової кислоти.

Глюкозаміну сульфат і гідрохлорид

Важливо знати про різницю між Глюкозаміном сульфат і глюкозаміном гідрохлорид. Гідрохлорид містить більше глюкозаміну в чистому вигляді і всмоктується швидше (95%). Застосовується переважно в медичній сфері для боротьби з артрозами, коксартрозами і іншими патологіями. Дозволяє знизити дозу знеболювальних та протизапальних препаратів.

У спорті використовується рідко, оскільки може спровокувати передозування хлориду натрію. З тих же причин такого роду препарати протипоказані хворим, що страждають нирковими патологіями, гіпертонічною хворобою.

Відгуки про глюкозамін

Дана речовина і препарати на її основі мають багато позитивних відгуків, оскільки добре переносяться, мають широкий спектр дії і натуральний склад. Медики відзначають, що прояви побічних ефектів у вигляді алергії і порушень в роботі шлунково-кишкового тракту можливі в разі передозування або ж індивідуальної непереносимості.