Безкоштовна доставка від 1000 грн.
-12%
245 грн 278 грн
(0)

Puritan's Pride Glucosamine Chondroitin Complex - комплексний препарат в капсулах для підтримки здоров'я опорно-рухового апарату. Підсилює вироблення колагену, забезпечує хороший стан хрящів, сухожиль, суглобів.

Купити
-10%
539 грн 598 грн
(1)

Nutrend Flexit Gold Drink - комбінований розчинний напій-хондропротектор із фруктовими смаками. Містить колагеновий пептид, вітаміни та екстракт босвелії.

Купити
367 грн
(2)

Nutrend Flexit Drink - протеїнова добавка з колагеном і гіалуроновою кислотою для підтримки суглобів і сухожиль, шкіри, волосся і нігтів. Збагачена вітамінами, мінералами, амінокислотами.

Купити
605 грн
(1)

BioTech (USA) Arthro Guard - комбінована добавка для зміцнення сполучних тканин в таблетках. Містить цілих 18 активних інгредієнтів: глюкозамін, хондроїтин, мінерали (в тому числі метилсульфонілметан) і цілющі екстракти.

Купити
296 грн
(1)

Triple Strength Glucosamine Chondroitin with Vitamin D3 від Puritan's Pride - дієвий натуральний препарат для підтримки здоров'я опорно-рухового апарату. Хондропротектор, який благотворно впливає на стан зв'язок, суглобів, сухожиль. Покращує засвоєння кальцію, підвищує щільність кісткової тканини.

Купити
-5%
474 грн 498 грн
(2)

Ultimate Nutrition Glucosamine Chondroitin MSM - це ефективний комплекс хондропротекторів на основі глюкозаміну, хондроїтину та MSM (метилсульфонілметан), що забезпечує здоров'я, максимальну гнучкість та рухливість суглобів та зв'язок. Кожна порція містить 1500 мг глюкозаміну, 1200 мг хондроїтину та 1200 мг MSM. Glucosamine Chondroitin MSM від Ultimate Nutrition захищає кістки, суглоби та зв'язки від впливу шкідливих факторів, нормалізує фізіологічні процеси у сполучних тканинах та підвищує вироблення змазки у суглобах. Препарат допомагає швидкій регенерації всіх складових опорно-рухового апарату, знімає запалення та суттєво зменшує больові відчуття. Ultimate Nutrition Glucosamine Chondroitin MSM рекомендується професійним спортсменам та людям, які мають великі фізичні навантаження. Комплекс можна приймати час від часу для профілактики, щоб підтримувати свій опорно-руховий апарат в оптимальному стані.

Купити
418 грн
(0)

Universal Nutrition Glucosamine Chondroitin MSM - таблетована добавка, яка надає суглобам еластичності і відновлює їх. Глюкозамін зміцнює суглоби, хондроїтин підвищує еластичність хрящів, MSM бере участь в синтезі колагену.

Купити
128 грн
(0)

Nutrend Flexit Gold Gel 100 мл - зігріваючий і розслаблюючий гель-хондропротектор на основі 7 активних компонентів. Тільки для зовнішнього застосування. Підходить для масажу в області суглобів.

Купити
689 грн
(2)

Universal Nutrition Animal Flex - комплексний порошковий препарат, призначений для захисту зв'язок і суглобів. Комбінація глюкозаміну, хондроїтину і метилсульфонілметану має потужні властивості хондропротектора.

Купити
389 грн
(1)

Glucosamine Chondroitin MSM Double Strength від Puritan's Pride - дієвий натуральний препарат для здоров'я опорно-рухового апарату в капсулах. Хондропротектор, який благотворно впливає на стан зв'язок, суглобів, сухожиль.

Купити
296 грн
(0)

Nosorog Glucosamine Chondroitin MSM - таблетований хондропротектор на основі комбінації глюкозаміну, хондроїтину і органічної сірки. Стимулює синтез білку, відновлює суглоби і уповільнює їх старіння.

Купити
389 грн
(0)

Glucosamine Chondroitin MSM Triple Strength - дієвий натуральний препарат для здоров'я опорно-рухового апарату в таблетках. Хондропротектор, який благотворно впливає на стан зв'язок, суглобів, сухожиль.

Купити
498 грн
(1)

ALLFLEX - це комплексний препарат на основі колагену і екстрактів рослин. Допомагає підтримувати здоров'я і рухливість суглобів, а також зменшує біль і запалення, пов'язані з інтенсивною фізичною активністю.

Купити
428 грн
(0)

NOW Glucosamine Complex Chondroitin with MSM - комплексна добавка глюкозаміну, хондроїтину і метилсульфатметану в целюлозних капсулах. Відновлює еластичність хрящової тканини, зміцнює суглоби.

Купити
789 грн
(0)

BioTech (USA) Arthro Guard Pack 30 пак - пакетована добавка для всебічної підтримки вашого організму. 1 пакет містить 2 таблетки глюкозаміну, таблетку рослинних екстрактів і по капсулі із лляною олією і вітамінами.

Купити
245 грн
(0)

Olimp Arthroblock-це комплекс семи високоякісних активних інгредієнтів для підтримки повноцінної роботи опорно-рухового апарату. Препарат призначений як харчова добавка для фізично активних людей, людей похилого віку та з надмірною вагою.

Купити
680 грн
(0)

Glucosamine Chondroitin MSM Triple Strength - дієвий натуральний препарат для здоров'я опорно-рухового апарату в таблетках. Хондропротектор, який благотворно впливає на стан зв'язок, суглобів, сухожиль.

Купити
359 грн
(0)

Комплексна харчова добавка Flex All Complete від AllNutrition на основі колагену допомагає підтримувати здоровий функціональний стан опорно-рухового апарату. Прискорює посттравматичну регенерацію, покращує стан суглобів, хрящів, сухожиль, зв'язок і кісткової тканини.

Купити
279 грн
(0)

Pure Gold Protein Joint Top- харчова добавка в капсулах з хондроїтином, глюкозаміном, МСМ і вітаміном С. Сприяє утворенню колагену і підтримці нормального стану і функції хрящів і кісток, а також захисту клітин від окисного стресу.

Купити
298 грн
(0)

JOINT PAK - збалансований препарат для суглобів і зв'язок. Підтримує регенерацію тканин, підвищує еластичність суглобів, зменшує час лікування в разі травми.

Купити
460 грн
(0)

Комплексний препарат Glucosamine Chondroitin MSM в таблетках від Progress Nutrition допомагає підтримувати хороший стан опорно-рухового апарату. Підсилює вироблення колагену, знімає запалення, забезпечує еластичність і рухливість хрящів, сухожиль, суглобів.

Купити
709 грн
(0)

BioTech (USA) Arthro Guard Drink Powder - порошкоподібний ароматизований комплекс із приємним смаком для зміцнення суглобів та зв'язок. Містить МСМ, аскорбінову кислоту, хондроїтин, глюкозамін, рослинні екстракти.

Купити

Глюкозамін хондроїтин

Для здорового стану суглобів, зв'язок, сполучних тканин організму дуже важливо отримувати оптимальну кількість глюкозаміну. Дана речовина випускається у формі спеціалізованих добавок, збагачених іншими компонентами, що гарантують позитивний ефект.

Глюкозамін - що це?

Глюкозамін - це речовина, що продукується суглобовою хрящовою тканиною, є компонентом хондроїтину і входить в структуру синовіальної рідини. У людському організмі виробляється в незначній кількості. Тому з віком і при екстремальних фізичних навантаженнях необхідно періодично поповнювати запаси глюкозаміну. Відіграє важливу роль у продукуванні синовіальної рідини, формуванні сполучних тканин.

Глюкозамін забезпечує:

 • Блокування болю в суглобах
 • Регенерацію хрящової тканини
 • Профілактику, лікування артритів, артрозів, остеопорозів

Комбінація глюкозаміну і хондроїтину

Дане поєднання забезпечує яскраво виражений синергічний ефект, оскільки обидва компоненти доповнюють і підсилюють дію один одного. Ефективно усуває хворобливі відчуття, застосовується в спортивній сфері, а також для профілактики, попередження і лікування патологій углобів, захворювань опорно-рухового апарату.

Глюкозамін і хондроїтин випускаються як в таблетованій формі, так і у вигляді порошків, рідких розчинів для внутрішнього застосування. Мають здатність знижувати показники згортання крові, попереджати розвиток тромбозів.

У більшості випадків хондроїтин з глюкозаміном чудово переносяться і добре засвоюються, проте в деяких випадках можлива поява наступних небажаних реакцій:

 • Метеоризм, здуття живота
 • Порушення стільця, діарея
 • Хворобливі відчуття, що виникають в епігастрії

У подібних ситуаціях рекомендується зменшити добову дозу препарату. Важливо також приймати хондропротектори після їжі. Протипоказано вживання таких добавок майбутнім мамам і жінкам в період грудного годування.

Глюкозамін + Хондроїтин + МСМ

Це одна з найпопулярніших добавок, що містить в собі, крім основних активних інгредієнтів, такі речовини, як метилсульфонілметан, калій, натрій, рослинні екстракти. Застосовується при лікуванні запальних захворювань, обмінних порушень, що вражають кістково-суглобову систему.

Успішно використовується в косметології з метою поліпшення стану нігтьових пластин і волосся, омолодження шкірних покривів і усунення зморшок.

Володіє такими ефектами:

 • Загоєння ран
 • Регенерація тканин
 • Протидія утворенню тромбів
 • Покращує процеси кровообігу і мікроциркуляції.
 • Знижує рівень поганого холестерину в крові, стимулює продукування колагену і гіалуронової кислоти.

Глюкозаміну сульфат і гідрохлорид

Важливо знати про різницю між Глюкозаміном сульфат і глюкозаміном гідрохлорид. Гідрохлорид містить більше глюкозаміну в чистому вигляді і всмоктується швидше (95%). Застосовується переважно в медичній сфері для боротьби з артрозами, коксартрозами і іншими патологіями. Дозволяє знизити дозу знеболювальних та протизапальних препаратів.

У спорті використовується рідко, оскільки може спровокувати передозування хлориду натрію. З тих же причин такого роду препарати протипоказані хворим, що страждають нирковими патологіями, гіпертонічною хворобою.

Відгуки про глюкозамін

Дана речовина і препарати на її основі мають багато позитивних відгуків, оскільки добре переносяться, мають широкий спектр дії і натуральний склад. Медики відзначають, що прояви побічних ефектів у вигляді алергії і порушень в роботі шлунково-кишкового тракту можливі в разі передозування або ж індивідуальної непереносимості.