Ми працюємо! Безкоштовна доставка від 1500 грн. Деталі
Фільтри
268 грн
(0)

OstroVit Glutamine - мікронізований препарат L-глутаміну, однієї з найнеобхідніших для організму амінокислот. Призначений для кращого росту м'язів і їх захисту від катаболізму. Рекомендований при посилених тренуваннях.

Купити
106 грн
(0)

L- Glutamine Mega Caps-це мікронізований глутамін високого очищення зі 100% засвоюваністю. Незамінний для забезпечення надходження амінокислот в м'язи, підтримки тривалого анаболізму і інтенсивної роботи імунної системи.

Купити
739 грн
(1)

MyProtein L-Glutamine 1000 грам - добавка умовно-замінної амінокислоти глютаміну для прискорення росту м'язів, швидкого відновлення після фізичних навантажень, підвищення продуктивності тренувань.

Купити
656 грн
(0)

Optimum Nutrition Glutamine Caps 240 капс - желатинові капсули, що містять глютамін. Виводить аміак з м'язів, покращує роботу мозку, знімає відчуття втоми.

Купити
384 грн
(0)

OstroVit Glutamine - анаболічна добавка, до складу якої входить ендогенна кислота L- глютамін, дія якої посилена таурином і вітаміном В6. Бере участь в глюкогеногенезі, зміцнює імунітет і статеві функції, допомагає в накачуванні м'язів.

Купити
487 грн
(0)

BioTech (USA) Glutamine Peptide 180 капс – капсульована добавка пептиду глютаміну з високою біодоступністю. Пригнічує катаболізм, підтримує роботу мозку, підвищує імунітет, нормалізує баланс оксиду азоту та покращує клітинне живлення.

Купити
569 грн
(0)

OstroVit Glutamine 1250 300 капс - желатинові капсули з глютаміном. Підтримують запаси м'язового глікогену та баланс азоту, зміцнюють імунітет, підвищують концентрацію уваги.

Купити
529 грн
(2)

Амінокислота глутамін AllMax Glutamine допоможе відновитися після інтенсивних тренувань, прискорить відновлення м'язів і збереже м'язову масу. Позитивно впливає на стан ШКТ та роботу імунної истеми.

Купити
225 грн
(0)

Nosorog Glutamine Powder - порошкоподібна однокомпонентна глютамінова добавка. Підтримує синтез ДНК і РНК, зростання м'язів, захищає м'язи від катаболізму, піклується про травлення і нормальну роботу головного мозку.

Купити
398 грн
(0)

L- Glutamine Mega Caps-це мікронізований глутамін високого очищення зі 100% засвоюваністю. Незамінний для забезпечення надходження амінокислот в м'язи, підтримки тривалого анаболізму і інтенсивної роботи імунної системи.

Купити
558 грн
(0)

BioTech (USA) Glutamine Zero – ароматизована порошкова добавка для відновлення м'язів після тренування. Діюча речовина – умовно незамінна амінокислота глютамін. Зміцнює імунітет, прискорює метаболізм, надає енергії.

Купити
380 грн
(0)

Trec GLUTAMINE HIGH SPEED (250 g) - добавка, що містить мікронізовану амінокислоту: L-глютамін. Активізує м'язове зростання, бере участь в білковому і азотистому обміні, покращує травлення.

Купити
478 грн
(1)

KFD L-глутамін - це амінокислота, яка використовується в якості харчової добавки, для людей, котрі інтенсивно тренуються, хворіють і піддаються стресу, а також людей, які страждають м'язовими спазмами. KFD Premium Glutamine позитивно впливає на імунну систему, відіграє важливу роль в процесі клітинної регенерації, уповільнює наступ стомлюваності і покращує психофізіологічний стан.

Купити
948 грн
(0)

L- Glutamine Mega Caps-це мікронізований глутамін високого очищення зі 100% засвоюваністю. Незамінний для забезпечення надходження амінокислот в м'язи, підтримки тривалого анаболізму і інтенсивної роботи імунної системи.

Купити
438 грн
(0)

Добавка високої якості, яка сприяє детоксикації тканин і всього організму в цілому, допомагаєє привести в норму травні механізми, мінімізує стресові фактори, допомагає збільшувати продукування гормону росту. Даний глютамін є ідеальним необхідним доповненням до правильного раціону спортсмена, особливо в періоди відновлення після тренувань.

Купити
771 грн
(1)

BioTech (USA) 100% L-Glutamine - сухий порошкоподібний L-глютамін без запаху і смаку. Прискорює ріст м'язів, надає витривалості, уповільнює катаболізм. Стимулює синтез гормону росту, підвищує вміст оксиду азоту в крові.

Повідомити
328 грн
(0)

Redcon1 Glutamine 300 грам - глютамін без смаку з гарною розчинністю. Відновлює сили, прискорює набір м'язової маси, підвищує ефективність тренувань.

Повідомити
339 грн
(0)

Origin Glutamine 500 грам - ароматизована амінокислота L-глютаміну. Зміцнює імунітет, посилює ріст сухих м'язів, захищає від катаболізму, нормалізує гормональний синтез, збільшує працездатність.

Повідомити
863 грн
(0)

Scitec Nutrition L-Glutamine 600 грам - добавка глютаміну з високою біодоступністю для пригнічення катаболізму та прискорення росту м'язової маси. Необхідний для клітин, що вистилають стінки кишківника, підвищує імунітет.

Повідомити
549 грн
(0)

GLUTA-X5 - це харчова добавка, яка містить L-глутамін. Забезпечує зростання м'язів, підтримку роботи імунітету, підсилює секрецію гормону росту. Призначена для спортсменів та осіб, що піддаються високим фізичним та стресовим навантаженням.

Повідомити
259 грн
(1)

Form Labs ProLine Gluta Force 250 грам - глютамін для підвищення витривалості та енергетичного потенціалу, прискорення нарощування м'язової маси. Добре поєднується з іншими добавками, не має смаку та запаху.

Повідомити
335 грн
(0)

Scitec Nutrition L-Glutamine 300 г - чистий L-глютамін для швидкого набору м'язової маси. Прискорює відновлення м'язів після тренування, підвищує імунітет, пригнічує катаболізм, покращує роботу травної системи.

Повідомити
230 грн
(0)

Жувальні таблетки зі смаком малини ActivLab Glutamine містять найважливішу ендогенну амінокислоту-глютамин. Вживання ActivLab Glutamine підвищує витривалість і силові показники, сприяє зростанню м'язової маси.

Повідомити
298 грн
(0)

Muscle Care Glu-V5 (400 грам) - амінокислотна добавка глютаміну і таурину в засвоюваних формах. Захищає м'язи від перенапруги під час тренувань, прискорює процес відновлення, уповільнює катаболізм.

Повідомити

Глютамін

Глютамін - життєво необхідна для організму амінокислота. Є однією зі складових білка. Вважається умовно незамінною: організм здатний її виробляти, але тільки в малих кількостях. Зрозуміло, для спортсменів цього замало. Особливо для тих, хто хоче набрати м'язову масу. Таким людям потрібно більше глютаміну - і отримати його можна зі спеціальних добавок.

Корисні властивості глютаміну

Глютамін - спортивне харчування, яке отримало величезну популярність серед спортсменів. Все завдяки тому, що він має великий перелік позитивних властивостей. Зокрема, глютамін:

  • позитивно впливає на м'язову тканину
  • покращує вироблення гормону росту (що актуально при наборі м'язової маси)
  • підвищує імунітет
  • прискорює процес відновлення після занять в тренажерному залі

Також він сприяє зниженню втрат протеїну і поліпшенню виведення аміаку з організму. Плюс L-glutamine притупляє біль в м'язах після занять в тренажерному залі, забезпечує захист клітин печінки від різних токсинів, покращує пам'ять. Нарешті, він є «паливом» для еритроцитів, робить позитивний вплив на анаболічні процеси і допомагає уповільнити процес катаболізму.

Чому спортсменам обов'язково потрібен глютамін?

У м'язовій тканині міститься велика кількість глютаміну. В середньому - близько 60%. Запаси цієї амінокислоти організм витрачає під час занять в спортзалі. Також він потрібен для швидкого росту м'язової маси. У цей період його кількість в крові зменшується на 18%.

Зрозуміло, в таких умовах виникає нестача Л-глютаміну. І її треба поповнювати. Середньостатистичному спортсмену потрібно приймати цю амінокислоту в обсязі 4-8 г в день. А це в 4-5 разів більше в порівнянні з простою людиною, яка не ходить в тренажерний зал.

Отримувати таку кількість глютаміні можна, додавши в щоденний раціон: рибу, яловичину, яйця, капусту.

Ці продукти спортсмен повинен споживати постійно. Але спортивні добавки, що містять глютамін, також мають бути невід"ємним доповненням до раціону. Вони виручають у тих випадках, коли немає можливості дотримуватися правильного харчування (через графік роботи або з інших причин).

Як приймати глютамін?

Як згадувалося вище, оптимальна норма L-glutamine для спортсмена - від 4 до 8 грам. Її ділять на 2 прийоми:

  • Після занять в тренажерному залі (допомагає пригнічувати катаболізм, прискорити ріст м'язів).
  • На ніч (покращує вироблення гормону росту).

У дні відпочинку L-глютамін приймається в обід і на ніч. Перший прийом - за 30 хвилин до їжі (тобто на порожній шлунок). Півгодини на засвоєння організмом амінокислот досить.

При необхідності допускається спільний прийом глютаміну з іншими спортивними добавками. Наприклад, його можна поєднувати з креатином, що є корисним будівельним матеріалом для м'язової маси. В кінцевому рахунку це допоможе вам швидше досягти поставленої мети. Також разом з L-глютаміном можна пити предтренувальні комплекси.

Ціни на глютамін

Вартість глютаміну залежить від багатьох критеріїв. В першу чергу, від виробника, адже у кожної компанії різна цінова політика. Також ціна глютаміну залежить від обсягу упаковки, смакових та інших властивостей.

Купити глютамін у Києві і Україні

Якщо вирішите купити глютамін - замовляйте його інтернет-магазині WaySport. Адже у нас є цілий ряд переваг, що вигідно відрізняють нашу компанію від конкурентів.

В першу чергу, вам пропонується широкий асортимент спортивного харчування від провідних брендів. наприклад:

  • ActivLab
  • BSN
  • Biotech
  • Olimp та ін.

Ці компанії представлення не потребують, та й до якості їхньої продукції не може бути ніяких претензій.

Також в інтернет-магазині WaySport вам пропонуються вигідні ціни на глютаміін.

Крім того, оформляти замовлення на L-глютамін можна з будь-якого міста України: Києва, Харкова, Львова. Адже ми доставляємо спортивні добавки по всій країні. Доставка здійснюється будь-якою обраною транспортною компанією.

Нарешті, всім покупцям надаються безкоштовні консультації. Не знаєте, який краще купити глютамін? Хочете уточнити рекомендації або протипоказання до прийому? Зв'яжіться з менеджером по телефону - і він відповість на будь-які питання. Консультації є безкоштовними, і ні до чого не зобов'язують, тому можете звертатися за допомогою в будь-який зручний час.