Ми працюємо! Безкоштовна доставка від 1500 грн. Деталі
Фільтри
90 грн
(0)

Комплексна формула амінокислот Anabolic Amino 5500- це велика доза 18 найважливіших амінокислот і білка в одній порції. Допоможе підвищити силові показники, скоротити відновний період, позбутися зайвого підшкірного жиру і підвищити загальний тонус.

Купити
478 грн
(0)

Universal Nutrition 100% Beef Aminos - таблетований яловичий протеїн, що містить весь спектр амінокислот. Ізолят яловичини, який прийняв форму зручних таблеток. Супер-формула для підтримки тих, хто бажає набрати м'язову масу.

Купити
669 грн
(0)

Nutrend Amino Power Liquid 1000 мл - рідка амінокислотна добавка (фірмовий білковий гідролізат), збагачена аргініном і орнітином. Відновлює, захищає, нарощує м'язову масу.

Купити
406 грн
(0)

BioTech (USA) EAA Zero - комбінована порошкоподібна добавка незамінних амінокислот та глютаміну. Підтримує ріст м'язів, зміцнює імунну та нервову системи, відновлює сили. Добре засвоюється, має приємні смаки.

Купити
898 грн
(3)

BioTech (USA) Mega Amino - таблетована амінокислотна добавка з казеїнату кальцію, лактальбуміну, ізолятів соєвого і горохового білків. Підсилює ріст м'язів, прискорює відновні процеси, спалює жир.

Купити
598 грн
(1)

Простий спосіб забезпечити надходження 10 незамінних амінокислот -KFD Premium EAA. Допоможе зміцнити серцево-судинну і імунну системи, підвищити активність головного мозку і концентрацію уваги, прискорити ріст м'язів і посилити жироспалення.

Купити
898 грн
(0)

Amino EAA Xplode - це концентроване джерело амінокислот для поповнення щоденного раціону фізично активних людей. Сприяє покращенню витривалості і працездатності, підвищенню загального тонусу.

Купити
379 грн
(2)

Power Pro Amino Complex System 500 грам - багатокомпонентний амінокомплекс, збагачений вітамінами. Прискорює синтез білка, надає енергії, підвищує регенерацію, нормалізує травлення, спалює жир.

Купити
38 грн
(0)

BioTech (USA) Liquid Amino - порція рідкої амінокислотної добавки, посиленої вітамінами В6 та В12. Безпечні амінокислоти із гідролізату сироваткового білка та гідролізату колагену. Має приємні смаки апельсина і лимона.

Купити
498 грн
(0)

6PAK Nutrition EAA - комплекс, що містить незамінні амінокислоти, які необхідні для нормального функціонування організму. Сам організм не в змозі виробляти їх в достатній кількості, але їх в правильних пропорціях можна отримати з добавок.

Купити
318 грн
(1)

BioTech (USA) Mega Amino 3200 - таблетований амінокислотний комплекс для швидкого відновлення організму після інтенсивних тренувань і позбавлення від жирового прошарку. Містить повний спектр амінокислот.

Купити
1 546 грн
(1)

Universal Nutrition Animal Nitro - унікальний запатентований протеїновий комплекс, що містить амінокислоти в незв'язаній формі. Підтримує транспортування азоту, стимулює ріст, відновлює і живить м'язи.

Купити
825 грн
(0)

Scitec Nutrition Amino Charge – комплексний передтренувальний амінокислотний продукт, що містить незамінні амінокислоти, цитрулін, теанін, кофеїн та глютамін. Забезпечує посилення протеїнового синтезу, сприяє жироспаленню.

Купити
646 грн
(0)

BioTech (USA) EAA Zero - порошкова добавка незамінних амінокислот, посилена глютаміном, з фруктовими смаками і без цукру. Легко засвоюється, швидко діє, відновлює м'язи і сприяє їх прискореному зростанню.

Купити
395 грн
(4)

Power Pro Amino Energy System - порошковий вітамінізований комплекс амінокислот і стимуляторів. Виявляє анаболічні властивості, стимулює обмінні процеси, збільшує зростання м'язів.

Купити
298 грн
(0)

QNT Amino Acid Liquid 40 000 мг 500 мл - рідкі вітамінізовані амінокислоти з фруктовими смаками. Живлять м'язи, пригнічують катаболізм, знімають стомлення, покращують кровообіг.

Купити
475 грн
(2)
Повідомити
384 грн
(0)

OstroVit Beef Amino - таблетована комплексна амінокислотна добавка, створена на основі гідролізату яловичого протеїну для підтримки метаболічних процесів організму. Особливо ефективна при високих фізичних і психологічних навантаженнях.

Повідомити
460 грн
(0)

Харчова добавка в таблетках Progress Nutrition Amino 6400 містить рослинний протеїн і комплекс амінокислот та забезпечує організм будівельним матеріалом для швидкого нарощування м'язів. Покращує витривалість та силові показники, захищає м'язові волокна від руйнування під впливом катаболізму.

Повідомити
628 грн
(0)

BioTech (USA) Vegan Amino - таблетовані веганські амінокислоти, отримані з різних джерел і збагачені пептидом глютаміну. Відновлюють м'язи, сприяють швидкому набору м'язової маси, пригнічують катаболізм.

Повідомити
558 грн
(0)

Ultimate Nutrition Arginine Ornithine Lysine 100 капсул - це комплекс 3х замінних амінокислот - лізину, аргініну та орнітину, які допомагають організму природним чином виробляти гормон росту, що сприяє прискореному зростанню м'язової маси.

Повідомити
657 грн
(0)

Weider Premium EAA Zero 325 грам - комплекс незамінних амінокислот, що посилює ріст м'язів, стимулює синтез тестостерону та гормону росту, що підвищує імунітет.

Повідомити
796 грн
(0)
Повідомити
928 грн
(2)

Optimum Nutrition Amino 2222 - комплекс природних незамінних, замінних і умовно замінних амінокислот в таблетках. Відновлюють м'язи, піднімають імунітет, нормалізують гормональний синтез.

Повідомити

Комплексні амінокислоти

Комплексні амінокислоти - спеціалізовані добавки, необхідні для повноцінної побудови і функціонування організму. Використовуються для поповнення дефіциту білка, підтримки здоров'я і підвищення загального тонусу.

Амінокислоти - що це таке?

Амінокислоти - структурні складові білка, що вивільняються в результаті його розщеплення. Відіграють важливу роль в нормалізації більшості процесів, що протікають в людському організмі. На сучасному ринку представлені 22 різновиди амінокислот, кожна з яких має певні властивості і корисні ефекти.

За категоріями поділяються на замінні і незамінні. До перших відносяться речовини, які синтезуються самим організмом. До других - амінокислоти, що надходять лише з деякими продуктами харчування і спортивними добавками. Характеризуються високими показниками біодоступності, прискореною дією і легким засвоєнням.

Якщо у вас запит на конкретну властивість тієї чи іншої амінокислоти, то вам треба вибирати серед однокомпонентних препаратів. Якщо потрібна комплексна підтримка - тоді слід віддавати перевагу комплексним амінокислотам.

Амінокислоти - для чого потрібні?

Комплексні амінокислоти забезпечують:

  • Стимуляцію білкового синтезу, прискорений набір м'язової маси
  • Підтримку енергетичного балансу
  • Швидке відновлення після навантажень
  • Нормалізацію жирового обміну
  • Усунення підшкірних жирових відкладень
  • Сприятливий вплив на ендокринну систему
  • Стабілізацію гормонального фону
  • Позитивний вплив на функціонування органів шлунково-кишкового тракту

Також комплексні амінокислоти зміцнюють імунітет.

Найчастіше питання щодо комплексних амінокислот: а чим же вони відрізняються від протеїну? Якщо розібратися - то по суті немає суттєвої різниці. За складом це практично ідентичні продукти. Відмінності лише в тому, що протеїн виробляється в порошковій формі і з порошку потрібно робити коктейль. Не завжди це зручно. Буває, простіше прийняти таблетки. Плюс порція протеїнового коктейлю містить дещо більшу кількість амінокислот, ніж рекомендована на прийом порція амінокислотного комплексу, а також невелику кількість жирів і вуглеводів. Ну і важливо також те, що протеїн коштує дешевше.

Як приймати амінокислоти?

Оптимальна добова норма визначається в індивідуальному порядку. Ці речовини абсолютно нешкідливі, тому випадків передозування зафіксовано не було. Разова доза може варіювати в проміжку від 5 до 20 г.

Амінокислоти не викликають звикання і синдрому відміни, не провокують виникнення побічних реакцій, тому використовувати їх можна в будь-який час, строго встановленої тривалості курсу не існує.

Але існує різниця у вживанні комплексних амінокислот в залежності від цілей застосування.

Амінокислота для схуднення

При бажанні скинути вагу, позбутися целюліту, «підсушити» м'язи рекомендується пити амінокислоти в проміжках між прийомами їжі. Така схема допоможе стабілізувати апетит, позбутися від болісного почуття голоду, активізувати метаболізм, в тому числі і процеси жирового обміну.

Амінокислоти для спорту

При бажанні набрати об'ємну якісну м'язову масу в тренувальні дні рекомендується приймати амінокислоти перед початком занять і безпосередньо після їх завершення.

У дні відпочинку спортсмени вживають комплексні амінокислоти в ранкові години, безпосередньо після пробудження, щоб підтримати оптимальну концентрацію таких цінних речовин в крові, а також на ніч. 

Амінокислоти в пігулках, порошках і рідкі

Таблетована форма випуску амінокислот - найбільш проста і зручна в застосуванні. Капсули рекомендується запивати чистою водою, не використовуючи для цих цілей інші напої. Приймати їх рекомендується 3-4 рази протягом доби, обов'язково в ранкові години і перед сном.

Порошкові амінокислоти попередньо розвести в чистій воді, після чого приймати. Оптимальна разова доза становить близько 5-10 г. Порошкові добавки приймають ввечері після тренувань, а також за півгодини до початку занять.

Рідка форма - вважається найбільш швидко діючою і легкою для засвоєння. Готовий напій пити від 3 до 5 разів на добу.

Відгуки про амінокислоти

Амінокислоти заслужили виключно позитивні відгуки, причому як від професіоналів, так і звичайних людей. Вони не мають обмежень до застосування і побічних дій, дозволяють досягти відмінних результатів без шкоди для здоров'я. Позитивно впливають на організм, покращують стан і функції більшості внутрішніх органів і систем.

Купити амінокислоти з доставкою по всій Україні можна в нашому інтернет магазині спортивного харчування WAYSPORT або відвідати стаціонарні магазини.