Безкоштовна доставка від 1000 грн.
672 грн
(2)
Купити
833 грн
(3)

BioTech (USA) Mega Amino - таблетована амінокислотна добавка з казеїнату кальцію, лактальбуміну, ізолятів соєвого і горохового білків. Підсилює ріст м'язів, прискорює відновні процеси, спалює жир.

Купити
344 грн
(2)

Power Pro Amino Complex System 500 грам - багатокомпонентний амінокомплекс, збагачений вітамінами. Прискорює синтез білка, надає енергії, підвищує регенерацію, нормалізує травлення, спалює жир.

Купити
646 грн
(0)

BioTech (USA) EAA Zero - порошкова добавка незамінних амінокислот, посилена глютаміном, з фруктовими смаками і без цукру. Легко засвоюється, швидко діє, відновлює м'язи і сприяє їх прискореному зростанню.

Купити
386 грн
(1)
Купити
269 грн
(1)

BioTech (USA) Mega Amino 3200 - таблетований амінокислотний комплекс для швидкого відновлення організму після інтенсивних тренувань і позбавлення від жирового прошарку. Містить повний спектр амінокислот.

Купити
354 грн
(4)

Power Pro Amino Energy System - порошковий вітамінізований комплекс амінокислот і стимуляторів. Виявляє анаболічні властивості, стимулює обмінні процеси, збільшує зростання м'язів.

Купити
27 грн
(0)
Купити
597 грн
(3)

Optimum Nutrition Essential Amino Energy 270 грам - порошкова добавка, яка містить комплекс природних стимуляторів і амінокислот для максимально ефективного тренування і швидкого росту м'язів.

Купити
540 грн
(2)

BioTech (USA) Liquid Amino - солодкий амінокислотний напій з цитрусовими смаками, збагачений вітамінами В6 і В12. Підсилює ріст сухої м'язової маси, прискорює протеїновий синтез, стимулює вироблення АТФ.

Купити
669 грн
(1)

Olimp Anabolic Amino 5500- це комплекс найважливіших амінокислот і білка в одній порції, посилені таурином і вітаміном В. Препарат допоможе покращити силові показники, скоротити відновний період, позбутися зайвого підшкірного жиру, підвищити загальний тонус і енергійність.

Купити
798 грн
(0)

Amino EAA Xplode - це концентроване джерело амінокислот для поповнення щоденного раціону фізично активних людей. Сприяє покращенню витривалості і працездатності, підвищенню загального тонусу.

Купити
1 094 грн
(1)
Купити
548 грн
(0)

Простий спосіб забезпечити надходження 10 незамінних амінокислот -KFD Premium EAA. Допоможе зміцнити серцево-судинну і імунну системи, підвищити активність головного мозку і концентрацію уваги, прискорити ріст м'язів і посилити жироспалення.

Купити
726 грн
(1)

Комплексна формула амінокислот Anabolic Amino 9000- це велика доза 18 найважливіших амінокислот і білка в одній порції. Допоможе підвищити силові показники, скоротити відновний період, позбутися зайвого підшкірного жиру і підвищити загальний тонус.

Купити
384 грн
(0)

OstroVit Beef Amino - таблетована комплексна амінокислотна добавка, створена на основі гідролізату яловичого протеїну для підтримки метаболічних процесів організму. Особливо ефективна при високих фізичних і психологічних навантаженнях.

Купити
998 грн
(1)

Optimum Nutrition Essential Amino Energy 585 грам - амінокислотна суміш з кофеїном для підтримки м'язів, припливу енергії і підвищення концентрації. Хороша розчинність, анаболічний ефект, поліпшення кровообігу.

Купити
1 339 грн
(1)

Universal Nutrition Animal Nitro - унікальний запатентований протеїновий комплекс, що містить амінокислоти в незв'язаній формі. Підтримує транспортування азоту, стимулює ріст, відновлює і живить м'язи.

Купити
1 480 грн
(0)

Universal Nutrition Amino 2700 - таблетована аминокислотна добавка анаболичної природи. Легко засвоюється, тому що отримана в результаті гідролізу сироваткового протеїну. Підсилює і збільшує м'язи.

Купити
680 грн
(0)
Купити
628 грн
(0)

BioTech (USA) Vegan Amino - таблетовані веганські амінокислоти, отримані з різних джерел і збагачені пептидом глютаміну. Відновлюють м'язи, сприяють швидкому набору м'язової маси, пригнічують катаболізм.

Купити

Комплексні амінокислоти

Комплексні амінокислоти - спеціалізовані добавки, необхідні для повноцінної побудови і функціонування організму. Використовуються для поповнення дефіциту білка, підтримки здоров'я і підвищення загального тонусу.

Амінокислоти - що це таке?

Амінокислоти - структурні складові білка, що вивільняються в результаті його розщеплення. Відіграють важливу роль в нормалізації більшості процесів, що протікають в людському організмі. На сучасному ринку представлені 22 різновиди амінокислот, кожна з яких має певні властивості і корисні ефекти.

За категоріями поділяються на замінні і незамінні. До перших відносяться речовини, які синтезуються самим організмом. До других - амінокислоти, що надходять лише з деякими продуктами харчування і спортивними добавками. Характеризуються високими показниками біодоступності, прискореною дією і легким засвоєнням.

Якщо у вас запит на конкретну властивість тієї чи іншої амінокислоти, то вам треба вибирати серед однокомпонентних препаратів. Якщо потрібна комплексна підтримка - тоді слід віддавати перевагу комплексним амінокислотам.

Амінокислоти - для чого потрібні?

Комплексні амінокислоти забезпечують:

  • Стимуляцію білкового синтезу, прискорений набір м'язової маси
  • Підтримку енергетичного балансу
  • Швидке відновлення після навантажень
  • Нормалізацію жирового обміну
  • Усунення підшкірних жирових відкладень
  • Сприятливий вплив на ендокринну систему
  • Стабілізацію гормонального фону
  • Позитивний вплив на функціонування органів шлунково-кишкового тракту

Також комплексні амінокислоти зміцнюють імунітет.

Найчастіше питання щодо комплексних амінокислот: а чим же вони відрізняються від протеїну? Якщо розібратися - то по суті немає суттєвої різниці. За складом це практично ідентичні продукти. Відмінності лише в тому, що протеїн виробляється в порошковій формі і з порошку потрібно робити коктейль. Не завжди це зручно. Буває, простіше прийняти таблетки. Плюс порція протеїнового коктейлю містить дещо більшу кількість амінокислот, ніж рекомендована на прийом порція амінокислотного комплексу, а також невелику кількість жирів і вуглеводів. Ну і важливо також те, що протеїн коштує дешевше.

Як приймати амінокислоти?

Оптимальна добова норма визначається в індивідуальному порядку. Ці речовини абсолютно нешкідливі, тому випадків передозування зафіксовано не було. Разова доза може варіювати в проміжку від 5 до 20 г.

Амінокислоти не викликають звикання і синдрому відміни, не провокують виникнення побічних реакцій, тому використовувати їх можна в будь-який час, строго встановленої тривалості курсу не існує.

Але існує різниця у вживанні комплексних амінокислот в залежності від цілей застосування.

Амінокислота для схуднення

При бажанні скинути вагу, позбутися целюліту, «підсушити» м'язи рекомендується пити амінокислоти в проміжках між прийомами їжі. Така схема допоможе стабілізувати апетит, позбутися від болісного почуття голоду, активізувати метаболізм, в тому числі і процеси жирового обміну.

Амінокислоти для спорту

При бажанні набрати об'ємну якісну м'язову масу в тренувальні дні рекомендується приймати амінокислоти перед початком занять і безпосередньо після їх завершення.

У дні відпочинку спортсмени вживають комплексні амінокислоти в ранкові години, безпосередньо після пробудження, щоб підтримати оптимальну концентрацію таких цінних речовин в крові, а також на ніч. 

Амінокислоти в пігулках, порошках і рідкі

Таблетована форма випуску амінокислот - найбільш проста і зручна в застосуванні. Капсули рекомендується запивати чистою водою, не використовуючи для цих цілей інші напої. Приймати їх рекомендується 3-4 рази протягом доби, обов'язково в ранкові години і перед сном.

Порошкові амінокислоти попередньо розвести в чистій воді, після чого приймати. Оптимальна разова доза становить близько 5-10 г. Порошкові добавки приймають ввечері після тренувань, а також за півгодини до початку занять.

Рідка форма - вважається найбільш швидко діючою і легкою для засвоєння. Готовий напій пити від 3 до 5 разів на добу.

Відгуки про амінокислоти

Амінокислоти заслужили виключно позитивні відгуки, причому як від професіоналів, так і звичайних людей. Вони не мають обмежень до застосування і побічних дій, дозволяють досягти відмінних результатів без шкоди для здоров'я. Позитивно впливають на організм, покращують стан і функції більшості внутрішніх органів і систем.

Купити амінокислоти з доставкою по всій Україні можна в нашому інтернет магазині спортивного харчування WAYSPORT або відвідати стаціонарні магазини.