Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн
RU UA
Фільтри
37 грн
(2)

Amix CarniShot 3000 – суперконцентрований рідкий L-карнітин у поєднанні з таурином та вітаміном B6 в ампулах. Активізує обмін речовин. Сприяє зменшенню підшкірного жиру і росту м’язової маси.

Купити
56 грн
(1)

BioTech (USA) L-Carnitine 3000 (25 мл) - підсолоджений L-карнітин із цитрусовими смаками в порційних ампулах. Сприяє перетворенню жирів на енергію, підтримує анаболізм, зберігає запаси глікогену.

Купити
49 грн
(1)

Olimp L-Carnitine 3000 Extreme Shot 25 мл –зручний, ефективний препарат швидкої дії для збільшення м’язової енергіі та витривалості, підтримки діяльності нервової системи, прискорення процесу жироспалення .

Купити
-2%
836 грн 853 грн
(1)

BioTech (USA) L-Carnitine 100.000 Liquid 500 мл - вітамінізований рідкий L-карнітин. Добавка підвищує енергетичний запас організму і працездатність, спалює жир, перетворюючи його на енергію (в т. ч. теплову). Посилений екстрактом зеленого чаю.

Купити
38 грн
(1)

Power Pro Carnitine Ehergy - напій для поліпшення обміну речовин на основі карнітину. Покращує ліпідний обмін, виводить токсини, перешкоджає утворенню молочної кислоти в м'язах, сприяє жироспаленню.

Купити
42 грн
(1)

FA L-Carnitine 3000 100 мл - вітамінізований рідкий L-карнітин з гідролізованим казеїном, глюкуронолактоном та кофеїном. Підвищує ефективність тренувань, спалює жир.

Купити
29 грн
(1)

OstroVit L-carnitine Shot - негазований напій на основі L-картініну. Знімає втому, допомагає швидкому відновленню, збільшує ефективність тренувань завдяки жироспалювальному ефекту.

Купити
78 грн
(1)

Nutrend Carnitine Activity Drink with Caffeine – освіжаючий, готовий до вживання напій з карнітином, кофеїном і таурином. Не містить цукру. Підтримує фізичну працездатність. Забезпечує здорову гідратацію під час тренування.

Купити
395 грн
(1)

OstroVit L-Carnitine - добавка, яка містить таблетовану амінокислоту L-Carnitine, що змушує жир перетворюватися в енергію. Таким чином вона не тільки спалює жирові відкладення, але і зберігає в м'язах глікоген, не допускаючи його розкладання.

Купити
-7%
41 грн 44 грн
(1)

Nutrend CARNITINE 3000 SHOT (60 мл) - рідка вітамінізована добавка карнітину, таурину і кофеїну з фруктовими смаками у формі напою. Надає сил, спалює жир, підвищує витривалість м'язових волокон.

Купити
385 грн
(1)

L-Carnitine 1250 - капсульована добавка на основі тартрату L-картиніну. Натуральний жироспалювач, що надходить з м'ясної і молочної їжі. Перешкоджає жировим відкладенням, зміцнює всі м'язи.

Купити
178 грн
(1)

BioTech (USA) L-Carnitine Effervescent - добавка L-карнітину L-тартрату в шипучих таблетках. Зменшує жировий прошарок, так як покращує транспортування жирних кислот, сприяючи їх перетворенню на енергію.

Купити
182 грн
(1)

Trec Endurance L-Carnitine Sport Effervescent – високоякісний L-карнітин в шипучих таблетках з приємним апельсиновим смаком. Поповнює енергетичний запас в організмі. Сприяє жироспалюванню.

Купити
398 грн
(1)

BioTech (USA) L-Carnitine 1000 mg (30 табл) - тартрат L-карнітину в формі таблеток для підвищення енергетичного потенціалу організму за рахунок спалювання жирів. Захищає м'язові клітини від катаболізму, збільшує ефективність тренувань.

Купити
772 грн
(1)

Amix Carnitine 100.000 мг CarniZone – суперконцентрований L-карнітин в рідкій формі. Допомагає подолати втому. Підтримує нормальний енергетичний метаболізм.

Купити
595 грн
(0)

Power Pro Carnitine 5000 (500 грам) - комбінована добавка амінокислот з левокарнітином для нормалізації метаболізму і зменшення підшкірних жирових відкладень. Жироспалювальну дію посилено енергетиками.

Купити
-4%
667 грн 695 грн
(1)

BioTech (USA) L-Carnitine 1000 mg (60 табл) - таблетована добавка на основі тартрату левокарнітину. Сприяє спалюванню жиру і перетворенню його на енергію, додає сил, захищає м'язи від катаболізму, підвищує витривалість.

Купити
946 грн
(0)

L-carnitine 1500 Extreme Mega Caps це популярний ефективний засіб для зменшення жирових відкладень без шкоди для здоров'я. Підвищує енергійность і фізичну працездатності.

Купити
398 грн
(1)

OstroVit L-Carnitine 125.000 Liquid – високодозований L-карнітин в формі рідини. Забезпечує здоровий обмін речовин. Підтримує процес схуднення, сприяючи спалюванню жиру. Надає енергію.

Купити
88 грн
(0)

Nutrend Carnitine Magnesium Activity Drink – нова версія легендарного карнітинового напою, збагачена магнієм і вітаміном В6. Допомагає контролювати вагу. Сприяє нормальній роботі м’язів. Зменшує втому. Підтримує здорове функціонування нервової системи.

Купити
695 грн
(1)

OstroVit L-Carnitine - тартрат L-карнітин в формі пудри, що сприяє жироспаленню, збільшує м'язи, прискорює відновлення після високих фізичних навантажень і підвищує енергетичний баланс організму.

Купити
608 грн
(3)

BioTech L-Carnitine + Chrome - рідкий l-карнітин з додаванням хрому і вітаміну b5. У порції міститься 1050 мг l-карнітину. Надає енергії, прибирає жир, захищає амінокислоти від руйнування, контролює апетит.

Купити
539 грн
(1)

AllMax L-Carnitine Liquid - готовий до вживання L-карнітин в рідкій формі. Допомагає перетворювати жир в енергію, підвищує фізичну продуктивність, забезпечує швидке відновлення після інтенсивних тренувань.

Купити
578 грн
(1)

Power Pro NEW Carnitine 4000 Super Energy System - комплексна добавка левокарнітину, амінокислот, мінералів і вітамінів. Спалює жир, перетворюючи його в енергію, знижує втому, підвищує витривалість.

Купити
699 грн
(1)

Vision L-Carnitine 160.000 – високоякісний L-карнітин у рідкій формі. Активізує обмін речовин. Сприяє перетворенню жирової тканини на енергію для тренувань. Позитивно впливає на роботу серця.

Купити
-15%
449 грн 528 грн
(2)

Nutrex Liquid Carnitine 3000 – високодозований L-карнітин високого рівня якості у рідкій формі. Сприяє перетворенню жиру на енергію. Покращує витривалість.

Купити
238 грн
(1)

Карнітин CARNI-X - це універсальний продукт, який чудово підходить як для спортсменів, так і для людей, які хочуть укріпити свою серцево-судинну систему. Має жироспалювальний ефект є ідеальним необхідним доповненням до раціону спортсмена.

Купити
478 грн
(0)
Купити
289 грн
(1)

Карнітин CARNI-X - це універсальний продукт, який чудово підходить як для спортсменів, так і для людей, які хочуть укріпити свою серцево-судинну систему. Має жироспалювальний ефект є ідеальним необхідним доповненням до раціону спортсмена.

Купити
246 грн
(1)

Puritan's Pride Acetyl L-Carnitine 500 мг – високоякісний ацетил L-карнітин в капсулах швидкого вивільнення. Відіграє важливу роль у перетворенні їжі в енергію. Сприяє спалюванню жиру. Підтримує мозкову діяльність.

Купити
-15%
1 018 грн 1 198 грн
(1)

Nutrend Carnitine Compressed Caps – чиста кристалічна форма карнітину тартрату в особливих желатинових капсулах. Переносить молекули жирних кислот до мітохондрій клітин. Сприяє їх окисленню, що супроводжується виробництвом енергії. Зменшує жирову тканину.

Купити
448 грн
(1)

Trec L-CARNITINE + GREEN TEA - капсульований l-карнітину тартрат для прискорення транспорту жирних кислот до мітохондрій, де вони перетворяться в енергію. Допомагає зменшити жировий прошарок, надає сил.

Купити
784 грн
(1)

ALLMAX представляє капсули L-карнітину в формі L-карнітину L-тартрату (LCLT)- одній з найбільш біодоступних форм L-карнітину в світі. Допомагає перетворювати жир в енергію, підвищує фізичну працездатність, забезпечує швидке відновлення після інтенсивних тренувань.

Купити
538 грн
(1)
Купити
387 грн
(0)

Puritan's Pride Acetyl L-Carnitine 500 мг – високоефективний ацетильований L-карнітин в капсулах швидкого вивільнення. Бере участь у перетворенні їжі в енергію. Сприяє спалюванню жиру. Покращує мозкову діяльність.

Купити
655 грн
(0)

Sporter L-Carnitine 120 000 – високоефективний L-карнітин в формі рідини. Приводить в норму жировий обмін. Надає додаткову енергію. Посилює витривалість. Позитивно впливає на функціонування серцево-судинної системи.

Купити
695 грн
(1)

Trec L-CARNITINE 3000 – L-карнітин в желатинових капсулах. Сприяє зменшенню жирової тканини. Допомагає подолати відчуття втоми в процесі тренування.

Купити
328 грн
(0)

Sporter L-Carnitine 60 000 – високоякісний L-карнітин в формі рідини. Нормалізує жировий обмін. Надає енергію. Посилює витривалість. Підтримує здорову роботу серцево-судинної системи.

Купити
328 грн
(1)

Sporter L-Carnitine + Coenzyme Q10 45 капс - комбінована добавка левокарнітину та коензиму Q10. Посилює жироспалення, захищає від вільних радикалів, підвищує ефективність тренування.

Купити
746 грн
(1)

BioTech (USA) L-Carnitine – ароматизований L-карнітин, підсилений мінералами, в формі порошку. Підтримує нормальний метаболізм макроелементів. Сприяє перенесенню жирних кислот в мітохондрії, їх спалюванню та попутному виділенню енергії.

Купити
595 грн
(1)

Quamtrax L-Carnitine 3000 (20х25 мл) - ампули з рідким L-карнітином найвищої якості. Сприяють перетворенню жиру на енергію, підвищуючи енергетичний потенціал і одночасно спалюючи жир.

Купити
586 грн
(1)

Quamtrax L-Сarnitine 2500+ Garcinia 500 – потужна комбінація карнітину та екстракту гарцинії у порційних шотах. Сприяє транспортуванню жирних кислот у клітинні мітохондрії та їх подальшому перетворенню на енергію. Послаблює почуття голоду. Активізує обмін вуглеводів.

Купити
389 грн
(1)

Nutrex Lipo 6 Carnitine 60 капсул – продукт, що підвищує енергетичний потенціал за рахунок посилення ліполізу. Лівокарнітин сприяє перенесенню жирних кислот до мітохондрій, зміцнює серце, надає витривалості.

Купити
1 780 грн
(0)

Olimp L-Carnitine Xplode Powder ® - L-карнітин з магнієм і вітаміном B6. Препарат з поліпшеною біодоступністю для посиленого спалювання жирових відкладень, підвищення енергійності і фізичної працездатності.

Купити
687 грн
(1)

Nutrex Lipo 6 Carnitine – високоякісний L-карнітин у рідких капсулах. Допомагає використовувати жир в організмі як джерело енергії. Сприяє втраті ваги.

Купити
428 грн
(1)

Trec L-CARNITINE COMPLEX (90 капс) - капсульована добавка тартрату L-карнітину, збагаченого хромом і вітаміном В6. Сприяє жироспаленню, прискорює регенерацію, має антиоксидантну дію.

Купити
376 грн
(1)

Sporter L-Carnitine 1000 мг – високоякісний L-карнітин в капсулах. Покращує вироблення енергії. Активізує жировий обмін. Підтримує здоров’я серця.

Купити
756 грн
(1)

BioTech (USA) Carni Elite 90 капс - добавка-жироспалювач на основі карнітину та кон'югованої лінолевої та гідроксилимонної кислот. Посилена вітаміном В6 та мінералами.

Повідомити
169 грн
(0)

Stark Pharm L-Carnitine 500 мг – якісний L-карнітин в капсулах. Активізує спалювання підшкірного та вісцерального жиру під час тренувань. Сприяє зниженню маси тіла без побічних ефектів.

Повідомити
35 грн
(1)

Trec Endurance L-Carnitine 3000 Sport – рідкий концентрований L-карнітин в шоті. Сприяє утворенню додаткової енергії. Підвищує фізичну витривалість. Робить тренування більш ефективними.

Повідомити
387 грн
(1)

Optimum Nutrition L-carnitine 500 - ефективний жироспалювальний комплекс на основі карнітину в таблетках. Він транспортує жирні кислоти до мітохондрій, де вони окислюються до енергії.

Повідомити
789 грн
(0)
Повідомити
198 грн
(0)
Повідомити
36 грн
(1)

IronFlex L-Carnitine 3000 – високоякісний карнітин в формі рідини. Прискорює обмін жирів в організмі. Зменшує час, необхідний організму для відновлення після фізичних навантажень.

Повідомити
25 грн
(1)

Mex Nutrition Carni Shot – високоефективна комбінація L-карнітину, екстракту зеленого чаю та хрому у рідкій формі. Сприяє спалюванню підшкірних жирових відкладень. Підвищує енергетичний потенціал. Покращує витривалість.

Повідомити
210 грн
(0)

Ultimate Nutrition Carnitine Liquid 355 мл ефективно стимулює процеси жироспалювання, трансформуючи жир в енергію. Результат - струнка, підтягнута фігура без жирових відкладень та целюліту, а також приплив сил та бадьорості.

Повідомити
-7%
181 грн 195 грн
(1)

Earths Creation L-Carnitine 500 мг – високоякісний L-карнітин в капсулах. Активізує метаболізм жирів. Допомагає підвищити продуктивність тренувань. Підтримує здоров’я серцево-судинної системи.

Повідомити
335 грн
(1)

MusclePharm Liquid Carnitine Core – потужне поєднання кількох форм L-карнітину в рідкій формі. Прискорює обмінні процеси. Забезпечує організм енергією. Сприяє жироспалюванню.

Повідомити
197 грн
(0)
Повідомити
589 грн
(1)

Swanson Acetyl L-Carnitine – L-карнітин в рослинних капсулах. Допомагає організму боротись зі щоденним стресом. Забезпечує мозок енергією, поліпшує його роботу.

Повідомити

L-карнітин є амінокислотою, схожою за своїми властивостями і механізмом впливу на вітаміни групи В. Зовнішнім виглядом нагадує білий порошок, який не має специфічного смаку або аромату. Добре розчиняється у воді.

Синтезується людським організмом в мінімальних кількостях, тому для підтримки оптимального рівня потрібно вживати карнітин в добавках. Особливо важливо це для спортсменів і людей, що піддають свій організм екстремальним навантаженням, зацікавлені в наборі якісної м'язової маси, прирості сили і витривалості, збільшенні продуктивності і результативності.

Крім того, Л-карнітин – жироспалювач, причому один з найбільш безпечних, ефективних і натуральних. Сприяє трансформації жирів в енергію. Активізує процеси розщеплення жирових відкладень і природне їх виведення з організму, при цьому блокує повторний набір надлишкових кілограмів.

Ефект схуднення досягається завдяки здатності прискорювати метаболізм, пригнічувати відчуття голоду і впливати як термогенік, підвищуючи місцеву температуру тіла в процесі тренувань, виконання різних вправ.

Функції L-карнітину

Левокарнітин виконує цілий ряд важливих завдань в організмі, серед яких:

 • активізація метаболізму і обміну речовин;
 • імуномодулююча дія;
 • зниження рівня поганого холестерину в крові;
 • забезпечення клітин оптимальною кількістю кисню;
 • усунення локальних жирових відкладень і попередження повторного їх утворення;
 • скорочення відновного періоду після перенавантаження;
 • забезпечення серцевого м'яза необхідними поживними речовинами;
 • сприятливий вплив на головний мозок і розумову діяльність;
 • покращення пам'яті і ментальної концентрації.

L-карнітин: склад, показання, як приймати?

Купити Л-карнітин для прийому можна при:

 • підвищених ризиках тромбоутворення, тромбозів;
 • цукровому діабеті;
 • розвитку ожиріння, зайвої ваги;
 • кардіологічних захворюваннях;
 • ниркових і печінкових патологіях;
 • синдромі хронічної втоми;
 • гарячкових станах (лихоманках).

Спортсмени приймають ель карнітин для:

 • підвищення енергетичного потенціалу;
 • прискорення регенерації;
 • купування хворобливих відчуттів в м'язах, кріпатури, ознак перенапруги;
 • стимуляції протеїнового синтезу;
 • прискореного приросту мускулатури.

Всім користувачам добавки на основі даної вітаміноподібної речовини допомагають поліпшити здоров'я, настрій, стати активнішими і енергійнішими.

Випускається Л-карнітин (ціна його до речі доволі доступна) у формі сиропу і таблеток. Спосіб застосування та дози кожен виробник вказує в інструкції або на етикетці. Однак існують і деякі загальні рекомендації. Так, наприклад, у випадку рідких добавок рекомендується приймати по 5 мл засобу 3 рази на добу. Для спортсменів оптимальна доза становить 15 мл.

Таблетки п'ють в дозі від 250 до 500 мг, 3 рази на день. Рекомендована тривалість курсу складає близько місяця, через деякий час можна повторити все спочатку. Однак не рекомендується використовувати такі препарати більше півроку, без попередньої консультації з лікарем.

L-карнітин: як він допомагає серцю?

Речовина активно використовується в кардіологічній практиці для профілактики і лікування захворювань серцево-судинної системи. Терапевтичний ефект карнітину досягається завдяки:

 • приведення в норму показників кров'яного тиску;
 • зміцненню серцевого м'яза;
 • зниженню рівня холестерину;
 • нормалізації пульсу і частоти серцевих скорочень.

Дуже добре підходить для відновлення після інфарктів, знижуючи ризики приєднання можливих небажаних ускладнень і рецидивів.

Де купити L-карнітин в Україні – ціна на сайті WaySport.ua

Магазин Waysport пропонує вашій увазі широкий вибір різноманітних продуктів спортивного харчування. L-карнітин, купити який в Україні можна в нас на сайті або в стаціонарному магазині, порадує вас високою якістю і вигідною ціною. Ми співпрацюємо виключно з перевіреними та всесвітньо відомими виробниками: BioTech, Nutrend, Olimp, OstroVit, Power Pro, Trec Nutrition та ін. Доставка замовлень здійснюється поштовими операторами «Укрпошта» та «Нова пошта».

Відгуки про L-карнітин

Л-карнітин отримав безліч позитивних відгуків від лікарів, спортсменів і звичайних користувачів. Препарати з цією речовиною у складі прекрасно переносяться і мають широкий спектр дії. При цьому не провокують побічних реакцій і не викликають звикання.

Часто задавані питання

Ціна на L-карнітин від 9 грн до 1780 грн.

Замовити L-карнітин Ви можете на нашому інтернет-магазині WaySport.ua через корзину, а також по телефону або прийти в наші офлайн магазини за адресою:

 • Черкаси, бул. Шевченка 385, ТРЦ Depot, 2 поверх;
 • Черкаси, бул. Шевченка, 195;
 • Кропивницький, вул. Велика Перспективна 48, ТРЦ Depot, 1 поверх.

Доставка L-карнітин здійснюється Новою поштою, УкрПоштою, а також доступний самовивіз із наших магазинів.

Оплатити L-карнітин Ви можете картою на сайті або під час отримання товару у відділені Нової пошти. У випадку, якщо Ви оформили самовивіз із наших магазинів за товар можете оплатити на касі магазина.

Підписатися на нашу розсилку

щоб отримувати свіжі новини про акції та знижки