Безкоштовна доставка від 1000 грн.
39 грн
(1)
Купити
178 грн
(1)

BioTech (USA) L-Carnitine Effervescent - добавка L-карнітину L-тартрату в шипучих таблетках. Зменшує жировий прошарок, так як покращує транспортування жирних кислот, сприяючи їх перетворенню на енергію.

Купити
-10%
594 грн 659 грн
(1)

BioTech (USA) L-Carnitine 100.000 Liquid 500 мл - вітамінізований рідкий L-карнітин. Добавка підвищує енергетичний запас організму і працездатність, спалює жир, перетворюючи його на енергію (в т. ч. теплову). Посилений екстрактом зеленого чаю.

Купити
321 грн
(0)

BioTech (USA) L-Carnitine 1000 mg (30 табл) - тартрат L-карнітину в формі таблеток для підвищення енергетичного потенціалу організму за рахунок спалювання жирів. Захищає м'язові клітини від катаболізму, збільшує ефективність тренувань.

Купити
22 грн
(0)

Power Pro Carnitine Ehergy - напій для поліпшення обміну речовин на основі карнітину. Покращує ліпідний обмін, виводить токсини, перешкоджає утворенню молочної кислоти в м'язах, сприяє жироспаленню.

Купити
269 грн
(1)

OstroVit L-Carnitine - добавка, яка містить таблетовану амінокислоту L-Carnitine, що змушує жир перетворюватися в енергію. Таким чином вона не тільки спалює жирові відкладення, але і зберігає в м'язах глікоген, не допускаючи його розкладання.

Купити
45 грн
(0)

Olimp L-Carnitine 3000 Extreme Shot 25 мл –зручний, ефективний препарат швидкої дії для збільшення м’язової енергіі та витривалості, підтримки діяльності нервової системи, прискорення процесу жироспалення .

Купити
459 грн
(0)

Extrifit Carni 120.000 mg Liquid (1000 мл) - добавка левокарнітину в рідкій формі. Виявляє жироспалювальні та стимулюючі властивості, підвищує енергетичний потенціал організму, вивільняючи енергію з жирів.

Купити
33 грн
(0)

Nutrend CARNITINE 3000 SHOT (60 мл) - рідка вітамінізована добавка карнітину, таурину і кофеїну з фруктовими смаками у формі напою. Надає сил, спалює жир, підвищує витривалість м'язових волокон.

Купити
-10%
387 грн 430 грн
(3)

BioTech L-Carnitine + Chrome - рідкий l-карнітин з додаванням хрому і вітаміну b5. У порції міститься 1050 мг l-карнітину. Надає енергії, прибирає жир, захищає амінокислоти від руйнування, контролює апетит.

Купити
492 грн
(1)

BioTech (USA) L-Carnitine 1000 mg (60 табл) - таблетована добавка на основі тартрату левокарнітину. Сприяє спалюванню жиру і перетворенню його на енергію, додає сил, захищає м'язи від катаболізму, підвищує витривалість.

Купити
278 грн
(0)

L-Carnitine 1250 - капсульована добавка на основі тартрату L-картиніну. Натуральний жироспалювач, що надходить з м'ясної і молочної їжі. Перешкоджає жировим відкладенням, зміцнює всі м'язи.

Купити
391 грн
(0)

Power Pro NEW Carnitine 4000 Super Energy System - комплексна добавка левокарнітину, амінокислот, мінералів і вітамінів. Спалює жир, перетворюючи його в енергію, знижує втому, підвищує витривалість.

Купити
298 грн
(0)

Nosorog L-Carnitine 2800 - капсульований лево-карнітин для прискореного відновлення після тренувань і перетворення жирних кислот в енергію. Сприяє захисту м'язових тканин, в т. ч. серцевого м'яза.

Купити
448 грн
(0)

OstroVit L-Carnitine - тартрат L-карнітин в формі пудри, що сприяє жироспаленню, збільшує м'язи, прискорює відновлення після високих фізичних навантажень і підвищує енергетичний баланс організму.

Купити
328 грн
(0)

ALLNUTRITION L-Carnitine Fit Body - це продукт, що містить добре засвоюваний рідкий L-карнітин в формі легко проковтує гелевих капсул.Ускоряет спалювання жиру і сприяє контролю ваги, підвищує ефективність вправ і прискорює відновлення після тренування. Збагачений вітаміном С.

Купити
239 грн
(0)

Карнітин CARNI-X - це універсальний продукт, який чудово підходить як для спортсменів, так і для людей, які хочуть укріпити свою серцево-судинну систему. Має жироспалювальний ефект є ідеальним необхідним доповненням до раціону спортсмена.

Купити
585 грн
(0)
Купити
185 грн
(0)

Карнітин CARNI-X - це універсальний продукт, який чудово підходить як для спортсменів, так і для людей, які хочуть укріпити свою серцево-судинну систему. Має жироспалювальний ефект є ідеальним необхідним доповненням до раціону спортсмена.

Купити
569 грн
(0)

Удосконалена рідка формула GENIUS NUTRITION iCARNITINE LIQUID спалює більше жиру, ніж простий склад L-карнітину, підвищує спортивні результати, прискорює відновлення після вправ високої інтенсивності.

Купити
268 грн
(0)

Pure Gold Protein Carnitine містить високу дозу чистого L-карнітину - ефективний жироспалюючий засіб і джерело додаткової м'язової енергії. Призначений для спортсменів і фізично активних людей.

Купити
364 грн
(1)
Купити
769 грн
(0)

L-carnitine 1500 Extreme Mega Caps це популярний ефективний засіб для зменшення жирових відкладень без шкоди для здоров'я. Підвищує енергійность і фізичну працездатності.

Купити
209 грн
(0)

Trec L-CARNITINE + GREEN TEA - капсульований продукт, що містить екстракт зеленого чаю і рідкий l-карнітин. Корисний для активізації жирового обміну, має термогенний ефект (перетворює жир в тепло).

Купити

L-карнітин

L-карнітин - що це?

L-карнітин є амінокислотою, схожою за своїми властивостями і механізмом впливу на вітаміни групи В. Зовнішнім виглядом нагадує білий порошок, який не має специфічного смаку або аромату. Добре розчиняється у воді.

Синтезується людським організмом в мінімальних кількостях, тому для підтримки оптимального рівня L-карнітину потрібно вживання спеціальних препаратів на його основі. Особливо важливо це для спортсменів і людей, що дають своєму організму екстремальні підвищені навантаження, зацікавлені в наборі якісної м'язової маси, прирості сили і витривалості, збільшенні продуктивності і результативності.

Крім того, L-карнітин - жироспалювач, причому один з найбільш безпечних, ефективних і натуральних. Сприяє трансформації жирів в енергію. Активізує процеси розщеплення жирових відкладень і природне їх виведення з організму, при цьому блокує повторний набір надлишкових кілограмів.

Ефект схуднення досягається завдяки здатності прискорювати метаболізм, пригнічувати відчуття голоду і впливати як термогенік, підвищуючи місцеву температуру тіла в процесі тренувань, виконання різних вправ.

Функції L-карнітину

L-карнітин виконує цілий ряд важливих завдань в організмі, серед яких:

 • Активізація метаболізму і обміну речовин
 • Імуномодулююча дія
 • Зниження рівня поганого холестерину в крові
 • Забезпечення клітин оптимальною кількістю кисню
 • Усунення локальних жирових відкладень і попередження повторного їх утворення
 • Скорочення відновного періоду після перенавантаження
 • Забезпечення серцевого м'яза необхідними поживними речовинами

Сприятливо впливає на головний мозок і розумову діяльність, покращує пам'ять і ментальну концентрацію.

L-карнітин: склад, показання, як приймати?

Препарати на основі L-карнітину включають в свій склад 500 мг основної діючої речовини, а також аскорбінову кислоту та інші допоміжні компоненти (в залежності від конкретного продукту). Приймати їх потрібно при:

 • Підвищених ризиках тромбоутворення, тромбозів
 • Цукровому діабеті
 • Розвитку ожиріння, зайвої ваги
 • Кардіологічних захворюваннях
 • Ниркових і печінкових патологіях
 • Синдромі хронічної втоми
 • Гарячкових станах (лихоманках)

Спортсмени приймають добавку для:

 • Підвищення енергетичного потенціалу
 • Прискорення регенерації
 • Купування хворобливих відчуттів в області м'язів, кріпатури, ознак перенапруги
 • Стимуляції протеїнового синтезу
 • Прискореного приросту мускулатури

Всім користувачам L-карнітин допомагає поліпшити своє здоров'я, настрій, стати активніше і енергійніше.

Випускається у формі сиропу і таблеток. У першому варіанті рекомендується приймати по 5 мл засобу 3 рази на добу. Для спортсменів оптимальна доза - 15 мл.

Таблетки п'ють в дозі від 250 до 500 мг, 3 рази на день. Рекомендована тривалість курсу становить близько місяця, через деякий час можна повторити все спочатку. Однак не рекомендується використовувати такі препарати більше півроку, без попередньої консультації з лікарем.

L-карнітин: як він допомагає серцю?

Речовина активно використовується в кардіологічній практиці для профілактики і лікування захворювань серцево-судинної системи. Терапевтичний ефект досягається завдяки:

 • Нормалізації показників кров'яного тиску
 • Зміцненню серцевого м'яза
 • Зниженню рівня холестерину
 • Нормалізації пульсу і частоти серцевих скорочень

Дуже добре підходить для відновлення після інфарктів, знижуючи ризики приєднання можливих небажаних ускладнень і рецидивів.

Відгуки про L-карнітин

Л-карнітин завоював безліч хороших відгуків від лікарів, спортсменів і звичайних користувачів. Препарати з цією речовиною у складі прекрасно переносяться і мають широкий спектр дії. При цьому не провокують побічних дій і не викликають звикання.

Купити L-карнітин можна в нашому магазині спортивного харчування WAYSPORT з доставкою по всій Україні. Замовити можна на сайті або відвідайте один з наших стаціонарних магазинів.