Фільтри
-3%
43 грн 44 грн
(1)

Nutrend CARNITINE 3000 SHOT (60 мл) - рідка вітамінізована добавка карнітину, таурину і кофеїну з фруктовими смаками у формі напою. Надає сил, спалює жир, підвищує витривалість м'язових волокон.

Купити
44 грн
(2)

Amix CarniShot 3000 – суперконцентрований рідкий L-карнітин у поєднанні з таурином та вітаміном B6 в ампулах. Активізує обмін речовин. Сприяє зменшенню підшкірного жиру і росту м’язової маси.

Купити
44 грн
(0)

Weider L-Carnitine Liquid 1800 мг (25 мл) – добавка рідкого левокарнітину, що посилює процес ліполізу. Підвищує регенерацію, надає енергії, знижує рівень холестерину, виводить із м'язів токсини.

Купити
39 грн
(1)

OstroVit L-carnitine Shot - негазований напій на основі L-картініну. Знімає втому, допомагає швидкому відновленню, збільшує ефективність тренувань завдяки жироспалювальному ефекту.

Купити
-4%
666 грн 694 грн
(1)

Nutrend CARNITINE 100000 - рідка карнітинова добавка з фруктовими смаками, збагачена вітамінами групи В. Нормалізує жировий і енергетичний обмін, сприяє схудненню.

Купити
-7%
367 грн 395 грн
(1)

OstroVit L-Carnitine - добавка, яка містить таблетовану амінокислоту L-Carnitine, що змушує жир перетворюватися в енергію. Таким чином вона не тільки спалює жирові відкладення, але і зберігає в м'язах глікоген, не допускаючи його розкладання.

Купити
56 грн
(1)

BioTech (USA) L-Carnitine 3000 (25 мл) - підсолоджений L-карнітин із цитрусовими смаками в порційних ампулах. Сприяє перетворенню жирів на енергію, підтримує анаболізм, зберігає запаси глікогену.

Купити
64 грн
(0)

Olimp Carni Tea Xplode Zero – потужний комплекс карнітину, екстракту зеленого чаю, кофеїну, хрому, таурину та інших інгредієнтів в формі газованого напою. Сприяє спалюванню жиру в організмі. Знижує апетит. Покращує концентрацію. Благотворно впливає на нервову систему.

Купити
285 грн
(0)

OstroVit L-Carnitine 900 mg Lozenges – високоефективний L-карнітин тартрат, доповнений L-орнітином, L-аргініном і хромом, в таблетках для розсмоктування зі смаком зеленого яблука. Підтримує процес жироспалювання. Надає додаткову енергію. Покращує метаболізм макроелементів.

Купити
20 грн
(0)

Sporter L-Carnitine 3000 mg Саше – високоефективний L-карнітин в порційних саше. Активізує жировий обмін. Допомагає знизити вагу. Підтримує виробництво енергії. Позитивно впливає на роботу серця і судин.

Купити
-7%
892 грн 959 грн
(1)

BioTech (USA) L-Carnitine 100.000 Liquid 500 мл - вітамінізований рідкий L-карнітин. Добавка підвищує енергетичний запас організму і працездатність, спалює жир, перетворюючи його на енергію (в т. ч. теплову). Посилений екстрактом зеленого чаю.

Купити
42 грн
(1)

FA L-Carnitine 3000 100 мл - вітамінізований рідкий L-карнітин з гідролізованим казеїном, глюкуронолактоном та кофеїном. Підвищує ефективність тренувань, спалює жир.

Купити
38 грн
(1)

Power Pro Carnitine Ehergy - напій для поліпшення обміну речовин на основі карнітину. Покращує ліпідний обмін, виводить токсини, перешкоджає утворенню молочної кислоти в м'язах, сприяє жироспаленню.

Купити
385 грн
(1)

L-Carnitine 1250 - капсульована добавка на основі тартрату L-картиніну. Натуральний жироспалювач, що надходить з м'ясної і молочної їжі. Перешкоджає жировим відкладенням, зміцнює всі м'язи.

Купити
248 грн
(2)

BioTech (USA) L-Carnitine Effervescent - добавка L-карнітину L-тартрату в шипучих таблетках. Зменшує жировий прошарок, так як покращує транспортування жирних кислот, сприяючи їх перетворенню на енергію.

Купити
677 грн
(1)

Amix Carnitine 100.000 мг CarniZone – суперконцентрований L-карнітин в рідкій формі. Допомагає подолати втому. Підтримує нормальний енергетичний метаболізм.

Купити
278 грн
(1)

Trec L-CARNITINE + GREEN TEA - капсульований продукт, що містить екстракт зеленого чаю і рідкий l-карнітин. Корисний для активізації жирового обміну, має термогенний ефект (перетворює жир в тепло).

Купити
71 грн
(2)

Olimp L-Carnitine 3000 Extreme Shot 25 мл –зручний, ефективний препарат швидкої дії для збільшення м’язової енергіі та витривалості, підтримки діяльності нервової системи, прискорення процесу жироспалення .

Купити
398 грн
(1)

IronFlex L-Carnitine 1000 (90 табл) – високоякісний жироспалювач на основі левокарнітину. Забезпечує перетворення жирних кислот на енергію, прискорює обмін речовин.

Купити
1 298 грн
(1)

NOW Acetyl - L-Carnitine 500 mg – біодоступний карнітин в рослинних капсулах. Транспортує жирні кислоти в мітохондрії для подальшого їх перетворення в енергію. Підтримує здорове функціонування нервової системи та мозку.

Купити
47 грн
(1)

Trec Endurance L-Carnitine 3000 Sport – рідкий концентрований L-карнітин в шоті. Сприяє утворенню додаткової енергії. Підвищує фізичну витривалість. Робить тренування більш ефективними.

Купити
-7%
432 грн 465 грн
(1)

BioTech (USA) L-Carnitine 1000 mg (30 табл) - тартрат L-карнітину в формі таблеток для підвищення енергетичного потенціалу організму за рахунок спалювання жирів. Захищає м'язові клітини від катаболізму, збільшує ефективність тренувань.

Купити
465 грн
(1)

NOW L-Carnitine 500 мг Veg Caps – високоефективний ацетил-L-карнітин в рослинних капсулах. Підтримує виробництво клітинної енергії. Сприяє транспортуванню жиру в мітохондрії та його перетворенню на АТФ. Покращує неврологічне здоров’я.

Купити
-7%
646 грн 695 грн
(2)

BioTech (USA) L-Carnitine 1000 mg (60 табл) - таблетована добавка на основі тартрату левокарнітину. Сприяє спалюванню жиру і перетворенню його на енергію, додає сил, захищає м'язи від катаболізму, підвищує витривалість.

Купити
319 грн
(1)

6PAK Nutrition L-Carnitine – високоякісний L-карнітин в капсулах. Відіграє важливу роль в окисленні жирних кислот. Надає енергію для працюючих м’язів. Регулює процеси метаболізму.

Купити
638 грн
(1)

Quamtrax L-Carnitine 3000 (20х25 мл) - ампули з рідким L-карнітином найвищої якості. Сприяють перетворенню жиру на енергію, підвищуючи енергетичний потенціал і одночасно спалюючи жир.

Купити
1 478 грн
(1)

L-carnitine 1500 Extreme Mega Caps це популярний ефективний засіб для зменшення жирових відкладень без шкоди для здоров'я. Підвищує енергійность і фізичну працездатності.

Купити
687 грн
(3)

BioTech L-Carnitine + Chrome - рідкий l-карнітин з додаванням хрому і вітаміну b5. У порції міститься 1050 мг l-карнітину. Надає енергії, прибирає жир, захищає амінокислоти від руйнування, контролює апетит.

Купити
-10%
628 грн 698 грн
(0)

NOW L-Carnitine 1000 мг – найчистіша, клінічно перевірена форма L-карнітину в таблетках. Забезпечує якісну фітнес-підтримку. Активізує виробництво енергії в клітинах, транспортуючи в них жирні кислоти.

Купити
759 грн
(1)

Quamtrax L-Carnitine 3000 MAX – високоякісний L-карнітин в формі рідини. Підвищує оксигенацію жирних кислот. Стимулює жироспалювання. Надає додаткову енергію.

Купити
477 грн
(1)

HaYa Labs Acetyl L-Carnitine – потужний ацетил L-карнітин в капсулах. Стимулює спалювання жиру. Підвищує рівень енергії. Позитивно впливає на проходження процесів метаболізму. Покращує відновлення після тренувань.

Купити
1 291 грн
(0)

NOW L-Carnitine 1000 mg – високоефективна запатентована форму L-карнітину в таблетках. Підтримує спалювання жирних кислот. Посилює виробництво клітинної енергії. Допомагає швидше досягти цілей занять фітнесом.

Купити
428 грн
(1)

Trec L-CARNITINE + GREEN TEA - капсульована добавка рідкого l-карнітину з додаванням екстракту зеленого чаю. Обидва ці компоненти мають термогенний жироспалюючий ефект.

Купити
614 грн
(0)

Weider L-Carnitine Capsules 1500 мг – високоефективний L-карнітин тартрат в желатинових капсулах. Активізує спалювання жирних кислот. Надає додаткову енергію. Допомагає контролювати вагу.

Купити
-10%
403 грн 448 грн
(1)

Trec L-CARNITINE + GREEN TEA - капсульований l-карнітину тартрат для прискорення транспорту жирних кислот до мітохондрій, де вони перетворяться в енергію. Допомагає зменшити жировий прошарок, надає сил.

Купити
390 грн
(1)

Карнітин CARNI-X - це універсальний продукт, який чудово підходить як для спортсменів, так і для людей, які хочуть укріпити свою серцево-судинну систему. Має жироспалювальний ефект є ідеальним необхідним доповненням до раціону спортсмена.

Купити
320 грн
(1)

Карнітин CARNI-X - це універсальний продукт, який чудово підходить як для спортсменів, так і для людей, які хочуть укріпити свою серцево-судинну систему. Має жироспалювальний ефект є ідеальним необхідним доповненням до раціону спортсмена.

Купити
638 грн
(0)

MST L-Carnitine Acetyl 90 капс - добавка, що сприяє жироспаленню на основі ацетил L-карнітину. Допомагає позбавитися підшкірного жиру, надає енергії, полегшують аеробні та силові тренування.

Купити
368 грн
(1)

Nosorog L-Carnitine 2800 - капсульований лево-карнітин для прискореного відновлення після тренувань і перетворення жирних кислот в енергію. Сприяє захисту м'язових тканин, в т. ч. серцевого м'яза.

Купити
428 грн
(1)

Trec L-CARNITINE COMPLEX (90 капс) - капсульована добавка тартрату L-карнітину, збагаченого хромом і вітаміном В6. Сприяє жироспаленню, прискорює регенерацію, має антиоксидантну дію.

Купити
784 грн
(1)

ALLMAX представляє капсули L-карнітину в формі L-карнітину L-тартрату (LCLT)- одній з найбільш біодоступних форм L-карнітину в світі. Допомагає перетворювати жир в енергію, підвищує фізичну працездатність, забезпечує швидке відновлення після інтенсивних тренувань.

Купити
578 грн
(1)

Power Pro NEW Carnitine 4000 Super Energy System - комплексна добавка левокарнітину, амінокислот, мінералів і вітамінів. Спалює жир, перетворюючи його в енергію, знижує втому, підвищує витривалість.

Купити
878 грн
(2)

MST L-Carnitine Zero 100000 1000 мл - рідкий жироспалювач на основі L-карнітину. Надає енергії, допомагає позбутися зайвого жирового прошарку, підтримує серце та судини, зміцнює імунітет.

Купити
1 169 грн
(1)

OstroVit ALC - продукт, що містить ацетил-L-карнітин, який необхідний для нормального функціонування нервової системи. Зменшує втому, сприяє концентрації уваги, знімає нервову напругу, покращує пам'ять.

Купити
1 193 грн
(0)

Solgar L-Carnitine 500 mg – високоефективний карнітин в таблетках. Активізує обмін жирів. Підвищує енергетичний потенціал. Допомагає позбутись зайвих кілограмів.

Купити
338 грн
(0)

Powerful Progress Collagen-X – високоефективний гідролізований колаген, підсилений гіалуроновою кислотою, глюкозаміном та вітаміном С, в желатинових капсулах. Підтримує еластичністьта міцність шкіри. Сприяє комфортній рухливості суглобів.

Купити
378 грн
(0)

EnergiVit L-Carnitine 1000 – високоефективний L-карнітин в таблетках. Сприяє зменшенню жирових відкладень. Надає додаткову енергію для тренувань. Зменшує м’язову втому. Допомагає в побудові рельєфного тіла і нарощуванні м'язової маси.

Купити
387 грн
(0)

Puritan's Pride Acetyl L-Carnitine 500 мг – високоефективний ацетильований L-карнітин в капсулах швидкого вивільнення. Бере участь у перетворенні їжі в енергію. Сприяє спалюванню жиру. Покращує мозкову діяльність.

Купити
1 093 грн
(0)

NOW Sports Liquid L-Carnitine 1000 mg – високоефективний карнітин, підсилений вітаміном В6 та екстрактом стевії, в формі рідини. Підтримує жировий обмін. Сприяє виробництву енергії. Допомагає тримати вагу під контролем.

Купити
698 грн
(0)

MST L-Carnitine 1000 мг – найчистіший високодозований L-карнітин в таблетках. Підвищує рівень енергії в організмі. Сприяє втраті зайвої ваги. Покращує витривалість.

Купити
595 грн
(0)

Power Pro Carnitine 5000 (500 грам) - комбінована добавка амінокислот з левокарнітином для нормалізації метаболізму і зменшення підшкірних жирових відкладень. Жироспалювальну дію посилено енергетиками.

Купити
365 грн
(0)

ActivLab Alcar – біодоступна форма L-карнітину в капсулах. Сприяє синтезу нейромедіатору ацетилхоліну. Підтримує енергетичний обмін. Позитивно впливає на запам’ятовування, концентрацію. Покращує роботу м'язів, серця і травної системи .

Купити
732 грн
(0)

Puritan's Pride Acetyl L-Carnitine HCL 400 mg Alpha Lipoic Acid 200 mg – високоефективне поєднання ацетил L-карнітину та альфа-ліпоєвої кислоти в желатинових капсулах швидкого вивільнення. Забезпечує антиоксидантну підтримку. Позитивно впливає на процеси метаболізму. Сприяє здоровому старінню.

Купити
-15%
1 018 грн 1 198 грн
(1)

Nutrend Carnitine Compressed Caps – чиста кристалічна форма карнітину тартрату в особливих желатинових капсулах. Переносить молекули жирних кислот до мітохондрій клітин. Сприяє їх окисленню, що супроводжується виробництвом енергії. Зменшує жирову тканину.

Купити
402 грн
(0)

Puritan's Pride Acetyl L-Carnitine HCL 400 mg Alpha Lipoic Acid 200 mg – високоефективне поєднання ацетил L-карнітину та альфа-ліпоєвої кислоти в желатинових капсулах швидкого вивільнення. Забезпечує антиоксидантний захист. Позитивно впливає на процеси метаболізму. Підтримує здорове старіння.

Купити
327 грн
(0)

Activlab L-Carnitine 600 – високоефективний карнітин в желатинових капсулах. Транспортує жирні кислоти в клітини та перетворює їх в енергію. Активізує зменшення жирової тканини. Підтримує здорове проходження процесів старіння організму.

Купити
367 грн
(0)

EnergiVit L-Carnitine Green Tea Q10 – потужна комбінація карнітину, зеленого чаю та коензиму Q10 в таблетках. Підвищує енергетичний потенціал. Нормалізує процеси метаболізму. Допомагає зменшити жировий прошарок.

Купити
590 грн
(0)
Купити
738 грн
(1)

Trec L-CARNITINE 3000 SHOT - добавка, що містить рідкий висококонцентрований l-карнітин у вільній формі. Цілих 80 порцій в пляшці для зменшення жирового прошарку і підвищення витривалості.

Купити
598 грн
(0)

NOW Sports Liquid L-Carnitine 1000 mg – високоефективний карнітин, підсилений вітаміном В6 та екстрактом стевії, в формі рідини. Сприяє жироспалюванню. Підтримує виробництво клітинної енергії. Допомагає тримати під контролем вагу.

Купити

L-карнітин є амінокислотою, схожою за своїми властивостями і механізмом впливу на вітаміни групи В. Зовнішнім виглядом нагадує білий порошок, який не має специфічного смаку або аромату. Добре розчиняється у воді.

Синтезується людським організмом в мінімальних кількостях, тому для підтримки оптимального рівня потрібно вживати карнітин в добавках. Особливо важливо це для спортсменів і людей, що піддають свій організм екстремальним навантаженням, зацікавлені в наборі якісної м'язової маси, прирості сили і витривалості, збільшенні продуктивності і результативності.

Крім того, Л-карнітин – жироспалювач, причому один з найбільш безпечних, ефективних і натуральних. Сприяє трансформації жирів в енергію. Активізує процеси розщеплення жирових відкладень і природне їх виведення з організму, при цьому блокує повторний набір надлишкових кілограмів.

Ефект схуднення досягається завдяки здатності прискорювати метаболізм, пригнічувати відчуття голоду і впливати як термогенік, підвищуючи місцеву температуру тіла в процесі тренувань, виконання різних вправ.

Функції L-карнітину

Левокарнітин виконує цілий ряд важливих завдань в організмі, серед яких:

 • активізація метаболізму і обміну речовин;
 • імуномодулююча дія;
 • зниження рівня поганого холестерину в крові;
 • забезпечення клітин оптимальною кількістю кисню;
 • усунення локальних жирових відкладень і попередження повторного їх утворення;
 • скорочення відновного періоду після перенавантаження;
 • забезпечення серцевого м'яза необхідними поживними речовинами;
 • сприятливий вплив на головний мозок і розумову діяльність;
 • покращення пам'яті і ментальної концентрації.

L-карнітин: склад, показання, як приймати?

Купити Л-карнітин для прийому можна при:

 • підвищених ризиках тромбоутворення, тромбозів;
 • цукровому діабеті;
 • розвитку ожиріння, зайвої ваги;
 • кардіологічних захворюваннях;
 • ниркових і печінкових патологіях;
 • синдромі хронічної втоми;
 • гарячкових станах (лихоманках).

Спортсмени приймають ель карнітин для:

 • підвищення енергетичного потенціалу;
 • прискорення регенерації;
 • купування хворобливих відчуттів в м'язах, кріпатури, ознак перенапруги;
 • стимуляції протеїнового синтезу;
 • прискореного приросту мускулатури.

Всім користувачам добавки на основі даної вітаміноподібної речовини допомагають поліпшити здоров'я, настрій, стати активнішими і енергійнішими.

Випускається Л-карнітин (ціна його до речі доволі доступна) у формі сиропу і таблеток. Спосіб застосування та дози кожен виробник вказує в інструкції або на етикетці. Однак існують і деякі загальні рекомендації. Так, наприклад, у випадку рідких добавок рекомендується приймати по 5 мл засобу 3 рази на добу. Для спортсменів оптимальна доза становить 15 мл.

Таблетки п'ють в дозі від 250 до 500 мг, 3 рази на день. Рекомендована тривалість курсу складає близько місяця, через деякий час можна повторити все спочатку. Однак не рекомендується використовувати такі препарати більше півроку, без попередньої консультації з лікарем.

L-карнітин: як він допомагає серцю?

Речовина активно використовується в кардіологічній практиці для профілактики і лікування захворювань серцево-судинної системи. Терапевтичний ефект карнітину досягається завдяки:

 • приведення в норму показників кров'яного тиску;
 • зміцненню серцевого м'яза;
 • зниженню рівня холестерину;
 • нормалізації пульсу і частоти серцевих скорочень.

Дуже добре підходить для відновлення після інфарктів, знижуючи ризики приєднання можливих небажаних ускладнень і рецидивів.

Де купити L-карнітин в Україні – ціна на сайті WaySport.ua

Магазин Waysport пропонує вашій увазі широкий вибір різноманітних продуктів спортивного харчування. L-карнітин, купити який в Україні можна в нас на сайті або в стаціонарному магазині, порадує вас високою якістю і вигідною ціною. Ми співпрацюємо виключно з перевіреними та всесвітньо відомими виробниками: BioTech, Nutrend, Olimp, OstroVit, Power Pro, Trec Nutrition та ін. Доставка замовлень здійснюється поштовими операторами «Укрпошта» та «Нова пошта».

Відгуки про L-карнітин

Л-карнітин отримав безліч позитивних відгуків від лікарів, спортсменів і звичайних користувачів. Препарати з цією речовиною у складі прекрасно переносяться і мають широкий спектр дії. При цьому не провокують побічних реакцій і не викликають звикання.

Часто задавані питання

Ціна на L-карнітин від 9 грн до 1780 грн.

Замовити L-карнітин Ви можете на нашому інтернет-магазині WaySport.ua через корзину, а також по телефону або прийти в наші офлайн магазини за адресою:

 • Черкаси, бул. Шевченка 385, ТРЦ Depot, 2 поверх;
 • Черкаси, бул. Шевченка, 195;
 • Кропивницький, вул. Велика Перспективна 48, ТРЦ Depot, 1 поверх.

Доставка L-карнітин здійснюється Новою поштою, УкрПоштою, а також доступний самовивіз із наших магазинів.

Оплатити L-карнітин Ви можете картою на сайті або під час отримання товару у відділені Нової пошти. У випадку, якщо Ви оформили самовивіз із наших магазинів за товар можете оплатити на касі магазина.

Підписатися на нашу розсилку

щоб отримувати свіжі новини про акції та знижки

0 800 403 173