Ми працюємо!
RU UA
Фільтри
56 грн
(1)

BioTech (USA) L-Carnitine 3000 (25 мл) - підсолоджений L-карнітин із цитрусовими смаками в порційних ампулах. Сприяє перетворенню жирів на енергію, підтримує анаболізм, зберігає запаси глікогену.

Купити
528 грн
(0)

Nutrex Liquid Carnitine 3000 – високодозований L-карнітин високого рівня якості у рідкій формі. Сприяє перетворенню жиру на енергію. Покращує витривалість.

Купити
689 грн
(1)

Extrifit Carni 120.000 mg Liquid (1000 мл) - добавка левокарнітину в рідкій формі. Виявляє жироспалювальні та стимулюючі властивості, підвищує енергетичний потенціал організму, вивільняючи енергію з жирів.

Купити
-12%
281 грн 319 грн
(1)

SAN L-Carnitine Power 60 капс – веганські капсули з потужним L-карнітином. Забезпечують більш ефективні тренування, сприяють транспортуванню жирних кислот та їх використанню як джерело енергії.

Купити
62 грн
(1)

Amix Carni4 Active drink – спортивний напій з приємним смаком. Забезпечує освіжаючий ефект. Постачає в організм вологу та цінні для спортсменів речовини.

Купити
-3%
827 грн 853 грн
(1)

BioTech (USA) L-Carnitine 100.000 Liquid 500 мл - вітамінізований рідкий L-карнітин. Добавка підвищує енергетичний запас організму і працездатність, спалює жир, перетворюючи його на енергію (в т. ч. теплову). Посилений екстрактом зеленого чаю.

Купити
198 грн
(1)

Gold L-карнітин 1000 + хром - харчова добавка у вигляді розчинних таблеток з вмістом L-карнітину і хрому. Сприяє зменшенню жирових відкладень, зниженню апетиту, підвищенню витривалості і фізичної працездатності.

Купити
389 грн
(1)

Nutrex Lipo 6 Carnitine 60 капсул – продукт, що підвищує енергетичний потенціал за рахунок посилення ліполізу. Лівокарнітин сприяє перенесенню жирних кислот до мітохондрій, зміцнює серце, надає витривалості.

Купити
589 грн
(3)

BioTech L-Carnitine + Chrome - рідкий l-карнітин з додаванням хрому і вітаміну b5. У порції міститься 1050 мг l-карнітину. Надає енергії, прибирає жир, захищає амінокислоти від руйнування, контролює апетит.

Купити
687 грн
(0)

Nutrex Lipo 6 Carnitine – високоякісний L-карнітин у рідких капсулах. Допомагає використовувати жир в організмі як джерело енергії. Сприяє втраті ваги.

Купити
-7%
181 грн 195 грн
(1)

Earths Creation L-Carnitine 500 мг – високоякісний L-карнітин в капсулах. Активізує метаболізм жирів. Допомагає підвищити продуктивність тренувань. Підтримує здоров’я серцево-судинної системи.

Купити
756 грн
(0)

NOW L-Carnitine 1000 мг – найчистіша, клінічно перевірена форма L-карнітину в таблетках. Забезпечує якісну фітнес-підтримку. Активізує виробництво енергії в клітинах, транспортуючи в них жирні кислоти.

Купити
356 грн
(0)

IronFlex L-Carnitine 1000 (90 табл) – високоякісний жироспалювач на основі левокарнітину. Забезпечує перетворення жирних кислот на енергію, прискорює обмін речовин.

Купити
589 грн
(0)

Swanson Acetyl L-Carnitine – L-карнітин в рослинних капсулах. Допомагає організму боротись зі щоденним стресом. Забезпечує мозок енергією, поліпшує його роботу.

Купити
169 грн
(0)

Stark Pharm L-Carnitine 500 мг – якісний L-карнітин в капсулах. Активізує спалювання підшкірного та вісцерального жиру під час тренувань. Сприяє зниженню маси тіла без побічних ефектів.

Купити
385 грн
(0)

L-Carnitine 1250 - капсульована добавка на основі тартрату L-картиніну. Натуральний жироспалювач, що надходить з м'ясної і молочної їжі. Перешкоджає жировим відкладенням, зміцнює всі м'язи.

Купити
878 грн
(0)

MST L-Carnitine Zero 100000 1000 мл - рідкий жироспалювач на основі L-карнітину. Надає енергії, допомагає позбутися зайвого жирового прошарку, підтримує серце та судини, зміцнює імунітет.

Купити
298 грн
(0)

10X Nutrition L-Carnitine – високоякісний L-карнітин в таблетках. Бере участь в розпаді жирових відкладень. Має важливе значення для росту м’язової маси.

Купити
375 грн
(0)

BioTech (USA) L-Carnitine 1000 mg (30 табл) - тартрат L-карнітину в формі таблеток для підвищення енергетичного потенціалу організму за рахунок спалювання жирів. Захищає м'язові клітини від катаболізму, збільшує ефективність тренувань.

Купити
526 грн
(0)

MST L-Carnitine Acetyl 90 капс - добавка, що сприяє жироспаленню на основі ацетил L-карнітину. Допомагає позбавитися підшкірного жиру, надає енергії, полегшують аеробні та силові тренування.

Купити
495 грн
(0)

Trec L-Carnitine Pro - капсульована жироспалювальна добавка, яка містить L-карнітин та L-лейцин. Підтримує м'язовий анаболізм і одночасно спалює жир. Захищає м'язи від руйнування та виснаження.

Купити
478 грн
(0)
Купити
385 грн
(0)

Trec L-CARNITINE COMPLEX (90 капс) - капсульована добавка тартрату L-карнітину, збагаченого хромом і вітаміном В6. Сприяє жироспаленню, прискорює регенерацію, має антиоксидантну дію.

Купити
597 грн
(0)

MST L-Carnitine 1000 мг – найчистіший високодозований L-карнітин в таблетках. Підвищує рівень енергії в організмі. Сприяє втраті зайвої ваги. Покращує витривалість.

Купити
39 грн
(1)

FA L-Carnitine 3000 100 мл - вітамінізований рідкий L-карнітин з гідролізованим казеїном, глюкуронолактоном та кофеїном. Підвищує ефективність тренувань, спалює жир.

Купити
678 грн
(0)

Earth's Creation L-Carnitine + Apple Cider Vinegar – особлива комбінація високоякісного L-карнітину та яблучного оцту, підсилена вітамінами групи В, в формі рідини. Забезпечує організм енергією. Сприяє спалюванню жиру, використовуючи його в якості палива.

Купити
268 грн
(0)

Sporter L-Carnitine + Coenzyme Q10 45 капс - комбінована добавка левокарнітину та коензиму Q10. Посилює жироспалення, захищає від вільних радикалів, підвищує ефективність тренування.

Купити
448 грн
(0)

Trec L-CARNITINE + GREEN TEA - капсульований l-карнітину тартрат для прискорення транспорту жирних кислот до мітохондрій, де вони перетворяться в енергію. Допомагає зменшити жировий прошарок, надає сил.

Купити
439 грн
(0)

Adrenaline ALC 1000 мг 100 капс – вегетаріанські капсули з модифікованим карнітином. Сприяють перетворенню жирних кислот на енергію, знімають втому, зміцнюють нервову систему.

Купити
198 грн
(0)

Карнітин CARNI-X - це універсальний продукт, який чудово підходить як для спортсменів, так і для людей, які хочуть укріпити свою серцево-судинну систему. Має жироспалювальний ефект є ідеальним необхідним доповненням до раціону спортсмена.

Купити
578 грн
(1)

Power Pro NEW Carnitine 4000 Super Energy System - комплексна добавка левокарнітину, амінокислот, мінералів і вітамінів. Спалює жир, перетворюючи його в енергію, знижує втому, підвищує витривалість.

Купити
595 грн
(0)

Power Pro Carnitine 5000 (500 грам) - комбінована добавка амінокислот з левокарнітином для нормалізації метаболізму і зменшення підшкірних жирових відкладень. Жироспалювальну дію посилено енергетиками.

Купити
235 грн
(0)
Повідомити
296 грн
(0)
Повідомити
547 грн
(1)
Повідомити
39 грн
(1)

Nutrend CARNITINE 3000 SHOT (60 мл) - рідка вітамінізована добавка карнітину, таурину і кофеїну з фруктовими смаками у формі напою. Надає сил, спалює жир, підвищує витривалість м'язових волокон.

Повідомити
649 грн
(0)

Nutrend CARNITINE 100000 - рідка карнітинова добавка з фруктовими смаками, збагачена вітамінами групи В. Нормалізує жировий і енергетичний обмін, сприяє схудненню.

Повідомити
31 грн
(0)

Scitec Nutrition Carnitine 3000 (60 мл) - комплексна жироспалююча добавка на основі левокарнітину та холіну. Підвищує енергетичний запас організму, сприяє зменшенню жирового прошарку, покращує травлення.

Повідомити
478 грн
(1)
Повідомити
234 грн
(0)

Харчова добавка L-Carnitine від Blastex - це ефективний і безпечний жироспалюючий засіб. Забезпечує додаткову енергію із розщеплених жирових відкладень, підвищує продуктивність та витривалість. Сприяє збереженню досягнутих результатів та перешкоджає утворенню нової жирової тканини.

Повідомити
158 грн
(0)

Puritan's Pride L-Carnitine 500 mg-эфективный препарат для прискорення спалювання жирових відкладень без шкоди для здоров'я. Підвищує витривалість, працездатність і підтримує роботу серцево-судинної системи.

Повідомити
518 грн
(0)

Аllnutrition - l-carni - рідка харчова добавка зі смаком апельсина, збагачена екстрактом зеленого чаю і вітамінами. Сприяє схудненню, допомагає в правильному функціонуванні нервової системи, підвищує витривалість і працездатність.

Повідомити
44 грн
(0)

Weider L-Carnitine Liquid 1800 мг (25 мл) – добавка рідкого левокарнітину, що посилює процес ліполізу. Підвищує регенерацію, надає енергії, знижує рівень холестерину, виводить із м'язів токсини.

Повідомити
585 грн
(0)

Scitec Nutrition Carni-X Liquid 100.000 (500 мл) – рідкий жироспалювач на основі левокарнітину, вітамінізованого аскорбіновою кислотою. Забезпечує транспортування жирних кислот до мітохондрій та перетворення їх на енергію.

Повідомити
469 грн
(0)

OstroVit ALC - продукт, що містить ацетил-L-карнітин, який необхідний для нормального функціонування нервової системи. Зменшує втому, сприяє концентрації уваги, знімає нервову напругу, покращує пам'ять.

Повідомити
756 грн
(0)

BioTech (USA) Carni Elite 90 капс - добавка-жироспалювач на основі карнітину та кон'югованої лінолевої та гідроксилимонної кислот. Посилена вітаміном В6 та мінералами.

Повідомити
668 грн
(0)

Amix Carnitine 100.000 мг CarniZone – суперконцентрований L-карнітин в рідкій формі. Допомагає подолати втому. Підтримує нормальний енергетичний метаболізм.

Повідомити
45 грн
(0)

Olimp L-Carnitine 3000 Extreme Shot 25 мл –зручний, ефективний препарат швидкої дії для збільшення м’язової енергіі та витривалості, підтримки діяльності нервової системи, прискорення процесу жироспалення .

Повідомити
528 грн
(0)

L-Carnitine 500 forte plus-комплексний препарат для прискорення спалювання жирових відкладень без шкоди для здоров'я. Також підвищує витривалість, працездатність і підтримує роботу серцево-судинної системи.

Повідомити
178 грн
(1)

BioTech (USA) L-Carnitine Effervescent - добавка L-карнітину L-тартрату в шипучих таблетках. Зменшує жировий прошарок, так як покращує транспортування жирних кислот, сприяючи їх перетворенню на енергію.

Повідомити
32 грн
(0)

BioTech (USA) L-Carnitine 2000 (25 мл) - рідкий l-карнітин в ампулах, готовий до вживання. Підвищує енергетичний запас організму, покращуючи транспортування жирних кислот. Має приємний цитрусовий смак.

Повідомити
946 грн
(0)

L-carnitine 1500 Extreme Mega Caps це популярний ефективний засіб для зменшення жирових відкладень без шкоди для здоров'я. Підвищує енергійность і фізичну працездатності.

Повідомити
569 грн
(1)

Удосконалена рідка формула GENIUS NUTRITION iCARNITINE LIQUID спалює більше жиру, ніж простий склад L-карнітину, підвищує спортивні результати, прискорює відновлення після вправ високої інтенсивності.

Повідомити
20 грн
(0)

Рідка форма l-карнітину від Activlab L-CARNITINE SHOT прискорює метаболізм жирів в організмі. Скорочує час, необхідний організму для відновлення після фізичних навантажень. Відіграє дуже важливу роль в процесі схуднення.

Повідомити
472 грн
(0)
Повідомити
246 грн
(0)
Повідомити
346 грн
(0)

Yamamoto Carni BLAST 90 табл - суміш з коензимом Q10 двох видів карнітину: L-карнітину тартрату та пропіонілкарнітину гідрохлориду. Ефективний жиросжигатель та відновник внутрішньоклітинної енергії.

Повідомити
412 грн
(1)
Повідомити
197 грн
(0)
Повідомити
598 грн
(0)

Sporter L-Carnitine 120 000 1000 мл - рідка добавка левокарнітину, необхідного для транспортування жирів. Сприяє нормалізації обміну речовин, посилює ліполіз. Збагачений хромом та вітамінами В5, В6, С.

Повідомити
L-карнітин

L-карнітин - що це?

L-карнітин є амінокислотою, схожою за своїми властивостями і механізмом впливу на вітаміни групи В. Зовнішнім виглядом нагадує білий порошок, який не має специфічного смаку або аромату. Добре розчиняється у воді.

Синтезується людським організмом в мінімальних кількостях, тому для підтримки оптимального рівня L-карнітину потрібно вживання спеціальних препаратів на його основі. Особливо важливо це для спортсменів і людей, що дають своєму організму екстремальні підвищені навантаження, зацікавлені в наборі якісної м'язової маси, прирості сили і витривалості, збільшенні продуктивності і результативності.

Крім того, L-карнітин - жироспалювач, причому один з найбільш безпечних, ефективних і натуральних. Сприяє трансформації жирів в енергію. Активізує процеси розщеплення жирових відкладень і природне їх виведення з організму, при цьому блокує повторний набір надлишкових кілограмів.

Ефект схуднення досягається завдяки здатності прискорювати метаболізм, пригнічувати відчуття голоду і впливати як термогенік, підвищуючи місцеву температуру тіла в процесі тренувань, виконання різних вправ.

Функції L-карнітину

L-карнітин виконує цілий ряд важливих завдань в організмі, серед яких:

 • Активізація метаболізму і обміну речовин
 • Імуномодулююча дія
 • Зниження рівня поганого холестерину в крові
 • Забезпечення клітин оптимальною кількістю кисню
 • Усунення локальних жирових відкладень і попередження повторного їх утворення
 • Скорочення відновного періоду після перенавантаження
 • Забезпечення серцевого м'яза необхідними поживними речовинами

Сприятливо впливає на головний мозок і розумову діяльність, покращує пам'ять і ментальну концентрацію.

L-карнітин: склад, показання, як приймати?

Препарати на основі L-карнітину включають в свій склад 500 мг основної діючої речовини, а також аскорбінову кислоту та інші допоміжні компоненти (в залежності від конкретного продукту). Приймати їх потрібно при:

 • Підвищених ризиках тромбоутворення, тромбозів
 • Цукровому діабеті
 • Розвитку ожиріння, зайвої ваги
 • Кардіологічних захворюваннях
 • Ниркових і печінкових патологіях
 • Синдромі хронічної втоми
 • Гарячкових станах (лихоманках)

Спортсмени приймають добавку для:

 • Підвищення енергетичного потенціалу
 • Прискорення регенерації
 • Купування хворобливих відчуттів в області м'язів, кріпатури, ознак перенапруги
 • Стимуляції протеїнового синтезу
 • Прискореного приросту мускулатури

Всім користувачам L-карнітин допомагає поліпшити своє здоров'я, настрій, стати активніше і енергійніше.

Випускається у формі сиропу і таблеток. У першому варіанті рекомендується приймати по 5 мл засобу 3 рази на добу. Для спортсменів оптимальна доза - 15 мл.

Таблетки п'ють в дозі від 250 до 500 мг, 3 рази на день. Рекомендована тривалість курсу становить близько місяця, через деякий час можна повторити все спочатку. Однак не рекомендується використовувати такі препарати більше півроку, без попередньої консультації з лікарем.

L-карнітин: як він допомагає серцю?

Речовина активно використовується в кардіологічній практиці для профілактики і лікування захворювань серцево-судинної системи. Терапевтичний ефект досягається завдяки:

 • Нормалізації показників кров'яного тиску
 • Зміцненню серцевого м'яза
 • Зниженню рівня холестерину
 • Нормалізації пульсу і частоти серцевих скорочень

Дуже добре підходить для відновлення після інфарктів, знижуючи ризики приєднання можливих небажаних ускладнень і рецидивів.

Відгуки про L-карнітин

Л-карнітин завоював безліч хороших відгуків від лікарів, спортсменів і звичайних користувачів. Препарати з цією речовиною у складі прекрасно переносяться і мають широкий спектр дії. При цьому не провокують побічних дій і не викликають звикання.

Купити L-карнітин можна в нашому магазині спортивного харчування WAYSPORT з доставкою по всій Україні. Замовити можна на сайті або відвідайте один з наших стаціонарних магазинів.