Безкоштовна доставка від 1000 грн.
39 грн
(1)
Купити
178 грн
(1)

BioTech (USA) L-Carnitine Effervescent - добавка L-карнітину L-тартрату в шипучих таблетках. Зменшує жировий прошарок, так як покращує транспортування жирних кислот, сприяючи їх перетворенню на енергію.

Купити
39 грн
(0)

Nutrend CARNITINE 3000 SHOT (60 мл) - рідка вітамінізована добавка карнітину, таурину і кофеїну з фруктовими смаками у формі напою. Надає сил, спалює жир, підвищує витривалість м'язових волокон.

Купити
321 грн
(0)

BioTech (USA) L-Carnitine 1000 mg (30 табл) - тартрат L-карнітину в формі таблеток для підвищення енергетичного потенціалу організму за рахунок спалювання жирів. Захищає м'язові клітини від катаболізму, збільшує ефективність тренувань.

Купити
45 грн
(0)

Olimp L-Carnitine 3000 Extreme Shot 25 мл –зручний, ефективний препарат швидкої дії для збільшення м’язової енергіі та витривалості, підтримки діяльності нервової системи, прискорення процесу жироспалення .

Купити
-10%
243 грн 269 грн
(1)

OstroVit L-Carnitine - добавка, яка містить таблетовану амінокислоту L-Carnitine, що змушує жир перетворюватися в енергію. Таким чином вона не тільки спалює жирові відкладення, але і зберігає в м'язах глікоген, не допускаючи його розкладання.

Купити
22 грн
(0)

Power Pro Carnitine Ehergy - напій для поліпшення обміну речовин на основі карнітину. Покращує ліпідний обмін, виводить токсини, перешкоджає утворенню молочної кислоти в м'язах, сприяє жироспаленню.

Купити
-10%
594 грн 659 грн
(1)

BioTech (USA) L-Carnitine 100.000 Liquid 500 мл - вітамінізований рідкий L-карнітин. Добавка підвищує енергетичний запас організму і працездатність, спалює жир, перетворюючи його на енергію (в т. ч. теплову). Посилений екстрактом зеленого чаю.

Купити
431 грн
(0)

Power Pro Carnitine 5000 (500 грам) - комбінована добавка амінокислот з левокарнітином для нормалізації метаболізму і зменшення підшкірних жирових відкладень. Жироспалювальну дію посилено енергетиками.

Купити
276 грн
(0)
Купити
289 грн
(0)

6PAK Nutrition L-Carnitine - особлива добавка, яка діє як жироспалювач. Допомагає при схудненні, а також зменшує накопичення молочної кислоти, яка утворюється під час тренувань.

Купити
459 грн
(0)

Extrifit Carni 120.000 mg Liquid (1000 мл) - добавка левокарнітину в рідкій формі. Виявляє жироспалювальні та стимулюючі властивості, підвищує енергетичний потенціал організму, вивільняючи енергію з жирів.

Купити
579 грн
(0)

Nutrend CARNITINE 100000 - рідка карнітинова добавка з фруктовими смаками, збагачена вітамінами групи В. Нормалізує жировий і енергетичний обмін, сприяє схудненню.

Купити
391 грн
(0)

Power Pro NEW Carnitine 4000 Super Energy System - комплексна добавка левокарнітину, амінокислот, мінералів і вітамінів. Спалює жир, перетворюючи його в енергію, знижує втому, підвищує витривалість.

Купити
298 грн
(0)

Nosorog L-Carnitine 2800 - капсульований лево-карнітин для прискореного відновлення після тренувань і перетворення жирних кислот в енергію. Сприяє захисту м'язових тканин, в т. ч. серцевого м'яза.

Купити
239 грн
(0)

Карнітин CARNI-X - це універсальний продукт, який чудово підходить як для спортсменів, так і для людей, які хочуть укріпити свою серцево-судинну систему. Має жироспалювальний ефект є ідеальним необхідним доповненням до раціону спортсмена.

Купити
492 грн
(1)

BioTech (USA) L-Carnitine 1000 mg (60 табл) - таблетована добавка на основі тартрату левокарнітину. Сприяє спалюванню жиру і перетворенню його на енергію, додає сил, захищає м'язи від катаболізму, підвищує витривалість.

Купити
185 грн
(0)

Карнітин CARNI-X - це універсальний продукт, який чудово підходить як для спортсменів, так і для людей, які хочуть укріпити свою серцево-судинну систему. Має жироспалювальний ефект є ідеальним необхідним доповненням до раціону спортсмена.

Купити
585 грн
(0)

Scitec Nutrition Carni-X Liquid 100.000 (500 мл) – рідкий жироспалювач на основі левокарнітину, вітамінізованого аскорбіновою кислотою. Забезпечує транспортування жирних кислот до мітохондрій та перетворення їх на енергію.

Купити
268 грн
(0)

Pure Gold Protein Carnitine містить високу дозу чистого L-карнітину - ефективний жироспалюючий засіб і джерело додаткової м'язової енергії. Призначений для спортсменів і фізично активних людей.

Купити
364 грн
(1)
Купити
-10%
387 грн 430 грн
(3)

BioTech L-Carnitine + Chrome - рідкий l-карнітин з додаванням хрому і вітаміну b5. У порції міститься 1050 мг l-карнітину. Надає енергії, прибирає жир, захищає амінокислоти від руйнування, контролює апетит.

Купити
328 грн
(0)

ALLNUTRITION L-Carnitine Fit Body - це продукт, що містить добре засвоюваний рідкий L-карнітин в формі легко проковтує гелевих капсул.Ускоряет спалювання жиру і сприяє контролю ваги, підвищує ефективність вправ і прискорює відновлення після тренування. Збагачений вітаміном С.

Купити
439 грн
(0)

Adrenaline ALC 1000 мг 100 капс – вегетаріанські капсули з модифікованим карнітином. Сприяють перетворенню жирних кислот на енергію, знімають втому, зміцнюють нервову систему.

Купити

L-карнітин

L-карнітин - що це?

L-карнітин є амінокислотою, схожою за своїми властивостями і механізмом впливу на вітаміни групи В. Зовнішнім виглядом нагадує білий порошок, який не має специфічного смаку або аромату. Добре розчиняється у воді.

Синтезується людським організмом в мінімальних кількостях, тому для підтримки оптимального рівня L-карнітину потрібно вживання спеціальних препаратів на його основі. Особливо важливо це для спортсменів і людей, що дають своєму організму екстремальні підвищені навантаження, зацікавлені в наборі якісної м'язової маси, прирості сили і витривалості, збільшенні продуктивності і результативності.

Крім того, L-карнітин - жироспалювач, причому один з найбільш безпечних, ефективних і натуральних. Сприяє трансформації жирів в енергію. Активізує процеси розщеплення жирових відкладень і природне їх виведення з організму, при цьому блокує повторний набір надлишкових кілограмів.

Ефект схуднення досягається завдяки здатності прискорювати метаболізм, пригнічувати відчуття голоду і впливати як термогенік, підвищуючи місцеву температуру тіла в процесі тренувань, виконання різних вправ.

Функції L-карнітину

L-карнітин виконує цілий ряд важливих завдань в організмі, серед яких:

 • Активізація метаболізму і обміну речовин
 • Імуномодулююча дія
 • Зниження рівня поганого холестерину в крові
 • Забезпечення клітин оптимальною кількістю кисню
 • Усунення локальних жирових відкладень і попередження повторного їх утворення
 • Скорочення відновного періоду після перенавантаження
 • Забезпечення серцевого м'яза необхідними поживними речовинами

Сприятливо впливає на головний мозок і розумову діяльність, покращує пам'ять і ментальну концентрацію.

L-карнітин: склад, показання, як приймати?

Препарати на основі L-карнітину включають в свій склад 500 мг основної діючої речовини, а також аскорбінову кислоту та інші допоміжні компоненти (в залежності від конкретного продукту). Приймати їх потрібно при:

 • Підвищених ризиках тромбоутворення, тромбозів
 • Цукровому діабеті
 • Розвитку ожиріння, зайвої ваги
 • Кардіологічних захворюваннях
 • Ниркових і печінкових патологіях
 • Синдромі хронічної втоми
 • Гарячкових станах (лихоманках)

Спортсмени приймають добавку для:

 • Підвищення енергетичного потенціалу
 • Прискорення регенерації
 • Купування хворобливих відчуттів в області м'язів, кріпатури, ознак перенапруги
 • Стимуляції протеїнового синтезу
 • Прискореного приросту мускулатури

Всім користувачам L-карнітин допомагає поліпшити своє здоров'я, настрій, стати активніше і енергійніше.

Випускається у формі сиропу і таблеток. У першому варіанті рекомендується приймати по 5 мл засобу 3 рази на добу. Для спортсменів оптимальна доза - 15 мл.

Таблетки п'ють в дозі від 250 до 500 мг, 3 рази на день. Рекомендована тривалість курсу становить близько місяця, через деякий час можна повторити все спочатку. Однак не рекомендується використовувати такі препарати більше півроку, без попередньої консультації з лікарем.

L-карнітин: як він допомагає серцю?

Речовина активно використовується в кардіологічній практиці для профілактики і лікування захворювань серцево-судинної системи. Терапевтичний ефект досягається завдяки:

 • Нормалізації показників кров'яного тиску
 • Зміцненню серцевого м'яза
 • Зниженню рівня холестерину
 • Нормалізації пульсу і частоти серцевих скорочень

Дуже добре підходить для відновлення після інфарктів, знижуючи ризики приєднання можливих небажаних ускладнень і рецидивів.

Відгуки про L-карнітин

Л-карнітин завоював безліч хороших відгуків від лікарів, спортсменів і звичайних користувачів. Препарати з цією речовиною у складі прекрасно переносяться і мають широкий спектр дії. При цьому не провокують побічних дій і не викликають звикання.

Купити L-карнітин можна в нашому магазині спортивного харчування WAYSPORT з доставкою по всій Україні. Замовити можна на сайті або відвідайте один з наших стаціонарних магазинів.