Ми працюємо! Безкоштовна доставка від 1500 грн. Деталі
Фільтри
43 грн
(1)

BioTech (USA) L-Carnitine 3000 (25 мл) - підсолоджений L-карнітин із цитрусовими смаками в порційних ампулах. Сприяє перетворенню жирів на енергію, підтримує анаболізм, зберігає запаси глікогену.

Купити
44 грн
(0)

Weider L-Carnitine Liquid 1800 мг (25 мл) – добавка рідкого левокарнітину, що посилює процес ліполізу. Підвищує регенерацію, надає енергії, знижує рівень холестерину, виводить із м'язів токсини.

Купити
512 грн
(3)

BioTech L-Carnitine + Chrome - рідкий l-карнітин з додаванням хрому і вітаміну b5. У порції міститься 1050 мг l-карнітину. Надає енергії, прибирає жир, захищає амінокислоти від руйнування, контролює апетит.

Купити
39 грн
(0)

Nutrend CARNITINE 3000 SHOT (60 мл) - рідка вітамінізована добавка карнітину, таурину і кофеїну з фруктовими смаками у формі напою. Надає сил, спалює жир, підвищує витривалість м'язових волокон.

Купити
-7%
238 грн 255 грн
(0)

Sporter L-Carnitine + Coenzyme Q10 45 капс - комбінована добавка левокарнітину та коензиму Q10. Посилює жироспалення, захищає від вільних радикалів, підвищує ефективність тренування.

Купити
45 грн
(0)

Olimp L-Carnitine 3000 Extreme Shot 25 мл –зручний, ефективний препарат швидкої дії для збільшення м’язової енергіі та витривалості, підтримки діяльності нервової системи, прискорення процесу жироспалення .

Купити
179 грн
(0)

Gold L-карнітин 1000 + хром - харчова добавка у вигляді розчинних таблеток з вмістом L-карнітину і хрому. Сприяє зменшенню жирових відкладень, зниженню апетиту, підвищенню витривалості і фізичної працездатності.

Купити
519 грн
(0)

Quamtrax L-Carnitine 3000 (20х25 мл) - ампули з рідким L-карнітином найвищої якості. Сприяють перетворенню жиру на енергію, підвищуючи енергетичний потенціал і одночасно спалюючи жир.

Купити
335 грн
(0)

Nosorog L-Carnitine 2800 - капсульований лево-карнітин для прискореного відновлення після тренувань і перетворення жирних кислот в енергію. Сприяє захисту м'язових тканин, в т. ч. серцевого м'яза.

Купити
-3%
731 грн 753 грн
(1)

BioTech (USA) L-Carnitine 100.000 Liquid 500 мл - вітамінізований рідкий L-карнітин. Добавка підвищує енергетичний запас організму і працездатність, спалює жир, перетворюючи його на енергію (в т. ч. теплову). Посилений екстрактом зеленого чаю.

Купити
289 грн
(0)

L-Carnitine 1250 - капсульована добавка на основі тартрату L-картиніну. Натуральний жироспалювач, що надходить з м'ясної і молочної їжі. Перешкоджає жировим відкладенням, зміцнює всі м'язи.

Купити
495 грн
(0)

Trec L-Carnitine Pro - капсульована жироспалювальна добавка, яка містить L-карнітин та L-лейцин. Підтримує м'язовий анаболізм і одночасно спалює жир. Захищає м'язи від руйнування та виснаження.

Купити
279 грн
(1)

OstroVit L-Carnitine - добавка, яка містить таблетовану амінокислоту L-Carnitine, що змушує жир перетворюватися в енергію. Таким чином вона не тільки спалює жирові відкладення, але і зберігає в м'язах глікоген, не допускаючи його розкладання.

Купити
239 грн
(0)

Карнітин CARNI-X - це універсальний продукт, який чудово підходить як для спортсменів, так і для людей, які хочуть укріпити свою серцево-судинну систему. Має жироспалювальний ефект є ідеальним необхідним доповненням до раціону спортсмена.

Купити
385 грн
(0)

Trec L-CARNITINE COMPLEX (90 капс) - капсульована добавка тартрату L-карнітину, збагаченого хромом і вітаміном В6. Сприяє жироспаленню, прискорює регенерацію, має антиоксидантну дію.

Купити
185 грн
(0)

Карнітин CARNI-X - це універсальний продукт, який чудово підходить як для спортсменів, так і для людей, які хочуть укріпити свою серцево-судинну систему. Має жироспалювальний ефект є ідеальним необхідним доповненням до раціону спортсмена.

Купити
378 грн
(0)

6PAK Nutrition L-Carnitine - особлива добавка, яка діє як жироспалювач. Допомагає при схудненні, а також зменшує накопичення молочної кислоти, яка утворюється під час тренувань.

Купити
245 грн
(0)

Trec L-CARNITINE + GREEN TEA - капсульований продукт, що містить екстракт зеленого чаю і рідкий l-карнітин. Корисний для активізації жирового обміну, має термогенний ефект (перетворює жир в тепло).

Купити
548 грн
(1)

Extrifit Carni 120.000 mg Liquid (1000 мл) - добавка левокарнітину в рідкій формі. Виявляє жироспалювальні та стимулюючі властивості, підвищує енергетичний потенціал організму, вивільняючи енергію з жирів.

Купити
395 грн
(0)

Quamtrax L-Carnitine Lonza Quality 120 капс - тартрат левокарнітину, який відповідає за транспортування жирних кислот, внаслідок якого відбувається жироспалення.

Купити
338 грн
(0)

AllMax L-Carnitine Liquid - готовий до вживання L-карнітин в рідкій формі. Допомагає перетворювати жир в енергію, підвищує фізичну продуктивність, забезпечує швидке відновлення після інтенсивних тренувань.

Купити
431 грн
(0)

Power Pro Carnitine 5000 (500 грам) - комбінована добавка амінокислот з левокарнітином для нормалізації метаболізму і зменшення підшкірних жирових відкладень. Жироспалювальну дію посилено енергетиками.

Купити
389 грн
(1)

Nutrex Lipo 6 Carnitine 60 капсул – продукт, що підвищує енергетичний потенціал за рахунок посилення ліполізу. Лівокарнітин сприяє перенесенню жирних кислот до мітохондрій, зміцнює серце, надає витривалості.

Купити
439 грн
(0)

Adrenaline ALC 1000 мг 100 капс – вегетаріанські капсули з модифікованим карнітином. Сприяють перетворенню жирних кислот на енергію, знімають втому, зміцнюють нервову систему.

Купити

L-карнітин

L-карнітин - що це?

L-карнітин є амінокислотою, схожою за своїми властивостями і механізмом впливу на вітаміни групи В. Зовнішнім виглядом нагадує білий порошок, який не має специфічного смаку або аромату. Добре розчиняється у воді.

Синтезується людським організмом в мінімальних кількостях, тому для підтримки оптимального рівня L-карнітину потрібно вживання спеціальних препаратів на його основі. Особливо важливо це для спортсменів і людей, що дають своєму організму екстремальні підвищені навантаження, зацікавлені в наборі якісної м'язової маси, прирості сили і витривалості, збільшенні продуктивності і результативності.

Крім того, L-карнітин - жироспалювач, причому один з найбільш безпечних, ефективних і натуральних. Сприяє трансформації жирів в енергію. Активізує процеси розщеплення жирових відкладень і природне їх виведення з організму, при цьому блокує повторний набір надлишкових кілограмів.

Ефект схуднення досягається завдяки здатності прискорювати метаболізм, пригнічувати відчуття голоду і впливати як термогенік, підвищуючи місцеву температуру тіла в процесі тренувань, виконання різних вправ.

Функції L-карнітину

L-карнітин виконує цілий ряд важливих завдань в організмі, серед яких:

 • Активізація метаболізму і обміну речовин
 • Імуномодулююча дія
 • Зниження рівня поганого холестерину в крові
 • Забезпечення клітин оптимальною кількістю кисню
 • Усунення локальних жирових відкладень і попередження повторного їх утворення
 • Скорочення відновного періоду після перенавантаження
 • Забезпечення серцевого м'яза необхідними поживними речовинами

Сприятливо впливає на головний мозок і розумову діяльність, покращує пам'ять і ментальну концентрацію.

L-карнітин: склад, показання, як приймати?

Препарати на основі L-карнітину включають в свій склад 500 мг основної діючої речовини, а також аскорбінову кислоту та інші допоміжні компоненти (в залежності від конкретного продукту). Приймати їх потрібно при:

 • Підвищених ризиках тромбоутворення, тромбозів
 • Цукровому діабеті
 • Розвитку ожиріння, зайвої ваги
 • Кардіологічних захворюваннях
 • Ниркових і печінкових патологіях
 • Синдромі хронічної втоми
 • Гарячкових станах (лихоманках)

Спортсмени приймають добавку для:

 • Підвищення енергетичного потенціалу
 • Прискорення регенерації
 • Купування хворобливих відчуттів в області м'язів, кріпатури, ознак перенапруги
 • Стимуляції протеїнового синтезу
 • Прискореного приросту мускулатури

Всім користувачам L-карнітин допомагає поліпшити своє здоров'я, настрій, стати активніше і енергійніше.

Випускається у формі сиропу і таблеток. У першому варіанті рекомендується приймати по 5 мл засобу 3 рази на добу. Для спортсменів оптимальна доза - 15 мл.

Таблетки п'ють в дозі від 250 до 500 мг, 3 рази на день. Рекомендована тривалість курсу становить близько місяця, через деякий час можна повторити все спочатку. Однак не рекомендується використовувати такі препарати більше півроку, без попередньої консультації з лікарем.

L-карнітин: як він допомагає серцю?

Речовина активно використовується в кардіологічній практиці для профілактики і лікування захворювань серцево-судинної системи. Терапевтичний ефект досягається завдяки:

 • Нормалізації показників кров'яного тиску
 • Зміцненню серцевого м'яза
 • Зниженню рівня холестерину
 • Нормалізації пульсу і частоти серцевих скорочень

Дуже добре підходить для відновлення після інфарктів, знижуючи ризики приєднання можливих небажаних ускладнень і рецидивів.

Відгуки про L-карнітин

Л-карнітин завоював безліч хороших відгуків від лікарів, спортсменів і звичайних користувачів. Препарати з цією речовиною у складі прекрасно переносяться і мають широкий спектр дії. При цьому не провокують побічних дій і не викликають звикання.

Купити L-карнітин можна в нашому магазині спортивного харчування WAYSPORT з доставкою по всій Україні. Замовити можна на сайті або відвідайте один з наших стаціонарних магазинів.