Ми працюємо!
RU UA
Фільтри
692 грн
(1)

Puritan's Pride Soy Lecithin 1325 мг – високодозований і високоякісний соєвий лецитин в м’яких желатинових капсулах швидкого вивільнення. Підтримує функціонування нервової системи. Дбає про здоров’я серця.

Купити
318 грн
(0)

Now Foods Sunflower Lecithin 1200 mg (100 капс) - добавка лецитину в желатинових капсулах. Природний антиоксидант і гепатопротектор. Підтримує нервову систему, допомагає схуднути.

Купити
185 грн
(0)

OstroVit Lecithin – лецитин в желатинових капсулах. Позитивно впливає на роботу кровоносної та нервової системи. Покращує пам’ять, здатність до концентрації та зосередження.

Купити
579 грн
(0)

NOW Sunflower Lecithin 1200 mg - лецитин в капсулах з бичачого желатину. Контролює жировідкладення, омолоджує шкіру, захищає нервову систему і печінку, зв'язує вільні радикали.

Купити
528 грн
(0)

NOW Soy Lecithin 1200 мг - соєвий лецитин в желатинових капсулах. Безглютеновий продукт для підтримки роботи головного мозку, поліпшення мікроциркуляції крові, підвищення концентрації уваги.

Купити
217 грн
(0)

OstroVit Lecithin 1200 - капсулована дієтична добавка, яка містить максимально чистий концентрат лецитину. Використовується при схудненні, при ослабленні статевої функції, а також для швидкого прокачування м'язів.

Купити
189 грн
(0)

OstroVit Lecithin VEGE - капсульований веганський продукт, що містить соєвий лецитин. Бере участь в будівництві клітинних мембран, покращує травлення, сприяє концентрації уваги. Особливо рекомендується працівникам розумової праці.

Повідомити
396 грн
(1)

Solgar Natural Soya Lecithin 1360 мг (100 капс) - соєвий лецитин, що містить холін та ALA. Бере участь у будівництві клітинних мембран, покращує травлення, захищає від вільних радикалів.

Повідомити
188 грн
(0)

Gold Lecytyna 1200® - це харчова добавка у формі капсул, що містить рідкий соєвий лецитин. Є будівельним матеріалом для мембран всіх людських клітин, необхідний для мозку, печінки і нервової системи, а також бере участь у виробленні енергії.

Повідомити
580 грн
(0)

Харчова добавка Puritan's Pride Soy Lecithin - це високоякісний концентрований соєвий лецитин, необхідний для здорового стану і нормального функціонування печінки, головного мозку і нервової системи.

Повідомити
298 грн
(1)

Харчова добавка Puritan's Pride Soy Lecithin - це високоякісний концентрований соєвий лецитин, необхідний для здорового стану і нормального функціонування печінки, головного мозку і нервової системи.

Повідомити
450 грн
(0)

Харчова добавка Puritan's Pride® Neuro-PS містить Фосфатиділсерін-незамінний фосфоліпід, що входить до складу клітинни головного мозку. Сприяє роботі мозку, допомагає зберігати когнітивні функції і концентрацію.

Повідомити
259 грн
(0)

Nosorog Sunflower Lecithin Powder - порошкоподібна добавка лецитину для зниження рівня холестерину, поліпшення когнітивних здібностей, профілактики депресії, збільшення активності.

Повідомити
164 грн
(0)

Харчова добавка Puritan's Pride Soy Lecithin - це високоякісний концентрований соєвий лецитин, необхідний для здорового стану і нормального функціонування печінки, головного мозку і нервової системи.

Повідомити
259 грн
(1)

Харчова добавка Puritan's Pride Soy Lecithin - це високоякісний концентрований соєвий лецитин, необхідний для здорового стану і нормального функціонування печінки, головного мозку і нервової системи.

Повідомити
424 грн
(0)

NOW Sunflower Liquid Lecithin – рідкий лецитин соняшника. Відіграє важливу роль в утворенні клітинних мембран. Допомагає підтримувати когнітивне здоров’я.

Повідомити
639 грн
(0)

NOW Soy Lecithin 1200 мг - капсульована добавка соєвого лецитину. До складу входить фосфатидилхолін (будівельний матеріал для нервових клітин) та інозит (регулює жировий обмін).

Повідомити
218 грн
(0)

Соєвий лецитин в капсулах AllNutrition Lecithin впливає на правильне функціонування багатьох органів людського тіла Покращує пам'ять, концентрацію уваги і функцію нервової системи, сприяє зниження холестерину, підтримує роботу печінки і кишечника.

Повідомити
190 грн
(0)
Повідомити
220 грн
(0)

Scitec Nutrition Lecithin 100 капс - добавка соєвого лецитину для відновлення та будівництва клітинних мембран. Лецитин містить фосфорну та лінолеву кислоти, вітаміни В, холін, інозитол.

Повідомити
Лецитин

Лецитин є комплексом жироподібних речовин органічного походження, відомих під назвою фосфоліпіди. Необхідний для нормального функціонування всього організму, особливо при підвищених фізичних та розумових навантаженнях. Поповнити запаси лецитину можна з певних продуктів харчування, а також вживаючи спеціалізовані біоактивні добавки.

Лецитин - що це таке?

Дана речовина є комплексом, що складається з фосфору і жирів - тригліцеридів. Синтезується штучним шляхом з такої сировини, як соя і соняшникова олія, утворюючи:

 • Соєвий лецитин - відноситься до категорії емульгаторів рослинного типу. Має натуральний склад і видобувається з соєвих плодів. До складу продукту входять холін, фосфати, вітаміни групи В, ліноленова кислота. Ці елементи наділяють лецитин судинорозширюючими, метаболічними, жовчогінними властивостями. Соєвий вид лецитину підвищує стресостійкість та покращує мозкову діяльність, а також застосовується для боротьби з алкогольною та нікотиновою залежністю
 • Соняшниковий лецитин - натуральний емульгатор, що відрізняється підвищеним вмістом жирних масляних кислот. Відмінно засвоюється, відрізняється своєю гіпоалергенність. Випускається в порошкової формі

Обидва типи лецитину володіють корисними якостями, однак при ряді захворювань, схильності до алергічних реакцій, індивідуальної непереносимості рекомендується віддавати перевагу соняшниковій формі лецитину. Теж стосується годуючих грудьми мам і жінок, які очікують появи малюка на світ.

Корисні властивості лецитину

Лецитин характеризується величезною кількістю корисних властивостей і цінних якостей для організму людини. Серед них:

 • Нормалізація процесів жирового обміну
 • Потужна гепатопротекторна дія за печінку
 • Ефективне схуднення і усунення накопичень жиру в підшкірному шарі
 • Активне продукування інсуліну
 • Стабілізація показників цукру в крові, що особливо цінно для діабетиків
 • Сприятливий вплив на центральну нервову систему
 • Покращення якості сну
 • Поліпшення працездатності
 • Позитивний вплив на пам'ять і здатність до ментальної концентрації
 • Поліпшення настрою і психоемоційного стану
 • Підвищення стійкості до стресових факторів
 • Збільшення порогу стомлюваності
 • Зміцнення серцевого м'яза і судин
 • Антиоксидантна дія
 • Уповільнення процесів старіння
 • Поліпшення стану, функціонування шлунково-кишкового тракту

Спортсмени цінують лецитин за його відновлюючі властивості, здатність заповнювати енергетичні ресурси, збільшуючи результативність, продуктивність тренувань і скорочувати реабілітаційний період після надмірних навантажень. Добре зарекомендував себе лецитин і як засіб для безпечного схуднення, що дозволяє усунути підшкірні жирові відкладення, позбавитися від зайвої ваги.

Крім того, дана речовина забезпечує м'язові тканини необхідною кількістю протеїну і підтримує анаболізм. Лецитин знімає ознаки перевтоми і перенапруження, усуває больовий синдром, знижує ризики розтяжок і отримання інших видів травм.

Як приймати лецитин?

Для підтримки здоров'я, гарної форми і для профілактики препарати з лецитином рекомендується вживати по 1-2 таблетки одночасно з прийомом їжі. Причому фахівці радять робити це у вечірні години, коли організм найкращим чином засвоює жири і жироподібні речовини, що дозволяє отримати від добавки максимально можливу користь.

Спортсмени використовують значно вищі дозування лецитину (близько 13-15 г), що вважається цілком припустимим. Однак для профілактики можливих несприятливих наслідків починати терапевтичний курс рекомендується з чверті загальної добової норми. Через кілька днів, при відсутності насторожуючих симптомів, кількість препарату можна буде збільшити ще на чверть, а потім - дійти до оптимальної дози. Така схема дозволить уникнути небажаних проявів з боку травної системи і переконатися у відсутності у споживача індивідуальної непереносимості лецитину.

Порошкову форму вживають в дозуванні, що становить 1 ч.л. під час прийому їжі, 2-3 рази протягом доби.

В основному, відгуки про лецитин носять позитивний характер. Люди відзначають хорошу його переносимість та відсутність побічних ефектів. Так як існують різні форми лецитину - рослинні і тваринні, то вкрай важливо вибрати оптимальний, найбільш підходящий варіант. Для когос ідеальним вибором буде соєвий лецитин, а для когось - яєчний. У будь-якому випадку, речовина оздоровлює і зміцнює організм, дарує колосальний приплив сил і енергії, а спортсменам дозволяє з легкістю підтримувати хорошу форму і домагатися блискучих результатів.

Купити лецитин за найкращою ціною з доставкою по Україні в магазині спортивного харчування waysport.