Безкоштовна доставка від 1000 грн.
115 грн
(0)

NOW Melatonin 3 mg (60 капс) - капсульований мелатонін для захисту від вільних радикалів, нормалізації біоритмів, поліпшення якості сну і підвищення захисних можливостей організму.

Купити
249 грн
(0)

Optimum Nutrition Melatonin - гормон мелатонін, що нормалізує сон, в таблетках. Збагачений кальцієм і фосфором. Кальцій і фосфор зміцнюють кістки і в комбінації з мелатонином сприяють спалюванню жиру.

Купити
199 грн
(0)

KFD Melatonin-аналог гомону сну, вщо виробляється організмом. Знижує стресові реакції, полегшує засинання і покращує якість сну, коригує порушення циркадного ритму у працівників нічних змін і при зміні часових поясів. Не викликає звикання.

Купити
125 грн
(0)

Nosorog Melatonin - таблетована добавка гормону мелатоніну, що безпосередньо впливає на якість сну. З віком виробіток мелатоніну зменшується, але його брак можна заповнити за допомогою добавки.

Купити
129 грн
(0)

Trec Melatonin - капсульований гормон мелатонін, який відповідає за швидке засинання. Рекомендується при частих пробудженнях, проблемах із засинанням, зміні часового поясу і високих фізичних навантаженнях.

Купити
289 грн
(0)

PipingRock Melatonin 10 пропонує комбінацію мелатоніну з амінокислотою Л-теанін. Допомагає розслабитися і налагодити режим і якість сну, незамінний в подорожах, при зміні часових поясів і при високих розумових і стресових навантаженнях.

Купити
229 грн
(0)

OstroVit Melatonin - таблетований "гормон сну". Харчова добавка, що містить мелатонін. Призначений для людей, які працюють позмінно, а також для тих, у кого порушився біоритм в зв'язку зі зміною часового поясу.

Купити
139 грн
(0)

OstroVit Melatonin - таблетований препарат, що містить мелатонін. Сприяє більш здоровому сну, нормалізує біоритми, скорочує час засинання і має антикатаболічний ефект.

Купити
189 грн
(0)

Мелатонін в таблетках ALLNUTRITION MELATONIN -безпечне засіб, який допомагає налагодити режим сну і неспання, покращує якість сну. Рекомендований при зміні часових поясів і порушеннях сну. Не викликає звикання.

Купити
167 грн
(0)

Puritan's Pride Melatonin 3 mg допомагає налагодити режим і якість сну. Незамінний при зміні часових поясів, при інтенсивних розумових і стресових навантаженнях.

Купити
162 грн
(0)
Купити
145 грн
(0)

NOW Melatonin 5 mg - високоякісний "гормон сну" у веганських капсулах від американського виробника. Допомагає при порушенні біоритмів, скорочує час засинання, проявляє антиоксидантну дію.

Купити
139 грн
(0)

Swanson Melatonin - препарат, що імітує гормон, який виробляється організмом. Розроблено для поліпшення якості сну, допомагає в боротьбі з безсонням.

Купити
243 грн
(0)

BioTech (USA) Melatonin - добавка мелатоніну в таблетках. Нормалізує біоритми, прискорює засинання, перешкоджає збоям у циклі неспання-сну при зміні часових поясів.

Купити
248 грн
(0)

NOW Melatonin 3 mg - веганські капсули з мелатоніном, "гормоном сну". Регулюють сон і захищають клітини від руйнування під впливом вільних радикалів.

Купити
158 грн
(0)

Puritan's Pride Quick Dissolve Melatonin 10 mg у вигляді швидкорозчинних таблеток допомагає налагодити режим і якість сну. Незамінний при зміні часових поясів, при інтенсивних розумових і стресових навантаженнях.

Купити
364 грн
(0)

BioTech (USA) Sleep Pre-Melatonin 60 капс - капсульована безпечна добавка L-триптофану (попередника серотоніну й мелатоніну). Сприяє нормалізації циклу сну, підвищує настрій, покращує мозкову діяльність.

Купити
298 грн
(0)

NOW Melatonin 10 mg (100 капс) - добавка гормону мелатоніну у веганських капсулах. Сприяє здоровому сну, захищає клітини від дії вільних радикалів.

Купити
189 грн
(0)

Natrol Melatonin Sleep 5 мг Vegetarian - веганські жувальні цукерки з полуничним смаком, що містять мелатонін. Мелатонін - це природний гормон сну, що прискорює засинання і покращує якість сну.

Повідомити
198 грн
(0)

Puritan's Pride Sleep Zone - препарат з мелатоніном і екстрактами рослин для вирішення проблеми періодичного безсоння і спокійного якісного сну. Абсолютно безпечний для здоров'я.

Повідомити
248 грн
(0)

Puritan's Pride Melatonin 10 mg допомагає налагодити режим і якість сну. Незамінний при зміні часових поясів, при інтенсивних розумових і стресових навантаженнях.

Повідомити
199 грн
(0)
Повідомити
279 грн
(0)

PipingRock Melatonin пропонує 5 мг біодоступного мелатоніну в зручних для прийому таблетках. Допомагає поліпшити вироблення серотоніну і налагодити режим і якість сну, незамінний в подорожах, при зміні часових поясів і при високих розумових і стресових навантаженнях.

Повідомити
369 грн
(0)

PipingRock пропонує Melatonin Fast Dissolve 12 мг, це одна з найвищих доз, доступних на ринку. Кожна швидко розчинна таблетка сприяє відпочинку і розслабленню, підтримує якісний сон і регулює його природний цикл, допомагає адаптуватися при зміні часових поясів.

Повідомити

Мелатонін і сон

Повноцінний сон необхідний для відновлення організму, нормального функціонування нервової системи, хорошої працездатності. Часто люди стикаються з такою проблемою як безсоння, порушення сну. В такому випадку на допомогу прийде мелатонін.

Що таке гормон сну?

Мелатонін є специфічним гормоном, відповідальним за якість сну. Продукується в певних кількостях людським організмом. На сучасному ринку представлений також мелатонін в таблетованій формі, що допомагає заповнити дефіцит власного гормону і нормалізувати біоритми, підвищити якість сну.

Гормон сну мелатонін вважається одним з найбільш важливих для повноцінного розвитку і функціонування організму. Основна функція - передача специфічного імпульсу, що містить інформацію про настання ночі, необхідність підготовки до відпочинку, розслаблення.

Крім цього, гормон сну забезпечує:

 • Нормалізацію біологічних ритмів, режиму відпочинку і активності
 • Зміцнення імунної системи
 • Омолоджуючу дію
 • Стабілізацію ваги
 • Антиоксидантні властивості
 • Придушення процесів формування пухлинних новоутворень як доброякісного, так і злоякісного генезу
 • Сприятливий вплив на стан і функціонування ендокринної системи

Збільшує тривалість життя, підвищує фізичну і інтелектуальну активність, а також підсилює адаптаційні можливості організму.

Де виробляється мелатонін?

Мелатонін продукується в організмі епіфізом (шишкоподібної залозою), розташованим в центральному відділі головного мозку. Невелика кількість мелатоніну продукується також нирковим апаратом, органами шлунково-кишкового тракту, але виконує він зовсім інші функції, що не мають відношення до сну.

Коли виробляється мелатонін?

Продукування цього гормону багато в чому взаємопов'язане з часом доби. Доведено, що більше 70% мелатоніну продукується в проміжку між настанням півночі і до 5 години ранку. Максимальна активність спостерігається о 2-3 години ночі. Саме в цей часовий період продукується близько 25-30 мкг цієї специфічної речовини.

Характерно, що для повноцінного вироблення гормону потрібно абсолютна темрява. Штучне освітлення пригнічує процеси продукування мелатоніну. Тому за 2 години до відходу до сну лікарі рекомендують загасити яскраве електричне світло, припинити роботу за комп'ютером або сидіння перед телевізійним екраном.

Нестача мелатоніну і розвиток депресії

Недолік мелатоніну в організмі часто супроводжується психоемоційною нестабільністю, розвитком депресивних станів. Обумовлено це тим, що гормон сну виробляється тим же мозковим відділом, що і серотонін. Сировиною для освіти обох гормонів є одні й ті ж речовини.

В результаті при дефіциті мелатоніну і серотоніну спостерігаються:

 • депресії
 • погіршення настрою
 • уповільнення розумових процесів

Медики радять, перш ніж почати курс лікування антидепресантами, спробувати більш натуральні і безпечні препарати мелатоніну.

Мелатонін: протипоказання і шкода

Препарати на основі мелатоніну протипоказані, якщо діагностовані:

 • Цукровий діабет
 • Підвищена чутливість та індивідуальна непереносимість
 • Захворювання аутоімунного характеру
 • Лейкоз
 • Епілептичний синдром
 • Мієлома

Побічні ефекти виникають рідко, проявляючись здуттям живота, нудотою і нападами блювоти, діареєю, хворобливими відчуттями в районі шлунка, печія.

Навіщо приймати мелатонін в таблетках?

Показники власного рівня мелатоніну знижуються з кожним роком. В результаті організм перестає синтезувати достатню його кількість, що веде до проблем зі сном. Саме в таких випадках відмінним помічником стануть спеціалізовані таблетовані препарати, що допомагають боротися з:

 • Безсонням
 • Порушенням регуляції біологічного циклу
 • Зниженням якості сну
 • Труднощами з засинанням
 • Частими пробудженнями серед ночі
 • Синдромом відстроченої сонної фази

Крім того, в профілактичних цілях варто приймати користувачам старше 40 років, особам, які страждають ослабленістю імунної системи, що мають проблеми з показниками артеріального тиску (гіпотонія, гіпертонічна хвороба або ж артеріальна гіпертензія). Представницям прекрасної статі допомагають усунути неприємні симптоми, характерні для передменструального синдрому.

Що робити при безсонні?

Основні причини безсоння:

 • Часті стресові ситуації
 • Депресивні стани
 • Звичка працювати допізна
 • Надмірна перевтома (як розумова, так і фізична)
 • Порушення гормонального фону

У більшості випадків причина криється в низькому рівні гормону-мелатоніну в організмі. При легкому безсонні рекомендується постаратися налагодити свій режим, прокидатися і відправлятися в ліжко приблизно в одні і ті ж години.

Для більш ефективного вироблення мелатоніну слід відмовитися від важкої пізньої вечері і згасити яскраве освітлення. Категорично заборонено вживати у вечірні години кавові напої, чай, алкоголь, що стимулюють центральну нервову систему.

У важких випадках потрібне медикаментозне лікування. Але більшість снодійних препаратів містять хімічні речовини, мають великий спектр протипоказань і побічних дій, тому таблетки від безсоння повинні призначатися тільки лікарем. Крім того, лікар розповість, як приймати мелатонін в таблетках правильно.

Приймати засіб від безсоння рекомендується по 1-2 капсулі, безпосередньо перед відходом до сну. Оптимальна тривалість лікування становить 1 місяць. Максимальний лікувальний курс повинен тривати не більше 2 місяців.

Відгуки про мелатонін

У мережі можна знайти багато позитивних відгуків про мелатонін. При правильному застосуванні він не тільки бореться з хронічним безсонням, але і підвищує якість сну, дає прилив сил, енергії, а також покращує настрій і навіть розумові здібності, підвищує стійкість до стресових факторів.

Купити мелатонін з доставкою по Україні, замовлення можна оформити в нашому інтернет магазині спортивного харчування WAYSPORT.