Ми працюємо! Безкоштовна доставка від 1500 грн. Деталі
Фільтри
136 грн
(0)

NOW Melatonin 3 mg (60 капс) - капсульований мелатонін для захисту від вільних радикалів, нормалізації біоритмів, поліпшення якості сну і підвищення захисних можливостей організму.

Купити
-17%
207 грн 249 грн
(0)

Optimum Nutrition Melatonin - гормон мелатонін, що нормалізує сон, в таблетках. Збагачений кальцієм і фосфором. Кальцій і фосфор зміцнюють кістки і в комбінації з мелатонином сприяють спалюванню жиру.

Купити
139 грн
(0)

Webber Naturals Melatonin 10 мг 72 табл - сублінгвальні веганські таблетки мелатоніну з м'ятним смаком для захисту від вільних радикалів та підвищення якості сну.

Купити
129 грн
(0)

Webber Naturals Melatonin Extra Strength 5 мг 60 табл - таблетки біодоступного мелатоніну з м'ятним смаком. Підвищують імунітет, покращують якість сну, не викликають звикання.

Купити
189 грн
(1)

Мелатонін в таблетках ALLNUTRITION MELATONIN -безпечне засіб, який допомагає налагодити режим сну і неспання, покращує якість сну. Рекомендований при зміні часових поясів і порушеннях сну. Не викликає звикання.

Купити
229 грн
(0)

OstroVit Melatonin - таблетований "гормон сну". Харчова добавка, що містить мелатонін. Призначений для людей, які працюють позмінно, а також для тих, у кого порушився біоритм в зв'язку зі зміною часового поясу.

Купити
129 грн
(0)

Trec Melatonin - капсульований гормон мелатонін, який відповідає за швидке засинання. Рекомендується при частих пробудженнях, проблемах із засинанням, зміні часового поясу і високих фізичних навантаженнях.

Купити
139 грн
(0)

OstroVit Melatonin - таблетований препарат, що містить мелатонін. Сприяє більш здоровому сну, нормалізує біоритми, скорочує час засинання і має антикатаболічний ефект.

Купити
199 грн
(0)

KFD Melatonin-аналог гомону сну, вщо виробляється організмом. Знижує стресові реакції, полегшує засинання і покращує якість сну, коригує порушення циркадного ритму у працівників нічних змін і при зміні часових поясів. Не викликає звикання.

Купити
11 грн
(0)

Trec Sleep-ER - комбінована добавка у вигляді порошку для нормального сну, поліпшення обмінних процесів і антиоксидантного захисту. До складу входять мелатонін, DAA, GABA, аргінін, глутамін, триптофан, магній і цинк.

Купити
162 грн
(0)

UNS Melatonin 90 капс - добавка вітамінізованого мелатоніну для нормалізації біоритмів та зміцнення імунітету. Підтримує нервову систему, покращує сон.

Купити
99 грн
(0)

Sporter Melatonin 5 мг (60 капс) - добавка мелатоніну, гормону, що підтримує ритми сну-неспання. Має снодійні та розслаблюючі властивості, зміцнює імунітет, уповільнює старіння.

Купити
243 грн
(0)

BioTech (USA) Melatonin - добавка мелатоніну в таблетках. Нормалізує біоритми, прискорює засинання, перешкоджає збоям у циклі неспання-сну при зміні часових поясів.

Купити
369 грн
(0)

Natrol Melatonin Advanced Sleep – мелатонін в таблетованій формі. Допомагає встановити здоровий режим сну. Дарує спокійний, розслаблюючий нічний відпочинок. Вирішує проблему безсоння.

Купити
369 грн
(0)

PipingRock пропонує Melatonin Fast Dissolve 12 мг, це одна з найвищих доз, доступних на ринку. Кожна швидко розчинна таблетка сприяє відпочинку і розслабленню, підтримує якісний сон і регулює його природний цикл, допомагає адаптуватися при зміні часових поясів.

Купити
364 грн
(0)

BioTech (USA) Sleep Pre-Melatonin 60 капс - капсульована безпечна добавка L-триптофану (попередника серотоніну й мелатоніну). Сприяє нормалізації циклу сну, підвищує настрій, покращує мозкову діяльність.

Купити
229 грн
(0)

NOW Melatonin 3 мг 180 льодяників - жувальні льодяники з мелатоніном, вітамінізовані піридоксином гідрохлоридом. Покращують якість сну та захищають від вільних радикалів.

Повідомити
215 грн
(0)

PipingRock Melatonin пропонує 3 мг біодоступного мелатоніну в зручних для прийому таблетках. Допомагає поліпшити вироблення серотоніну і налагодити режим і якість сну, незамінний в подорожах, при зміні часових поясів і при високих розумових і стресових навантаженнях.

Повідомити
159 грн
(0)

Solgar Melatonin 3 мг 60 табл – добавка гормону мелатоніну у вегетаріанських таблетках. Нормалізує сон, відновлює біоритми, забезпечує добрий нічний сон.

Повідомити
225 грн
(0)

San Melatonin 5 мг 90 капс - мелатонін у рослинних капсулах для покращення якості сну та прискорення засинання. Регулює циркадний цикл сну, уповільнює старіння.

Повідомити
248 грн
(0)

Puritan's Pride Melatonin 10 mg допомагає налагодити режим і якість сну. Незамінний при зміні часових поясів, при інтенсивних розумових і стресових навантаженнях.

Повідомити
229 грн
(0)

Solgar Melatonin 3 мг 120 табл - вегетаріанська добавка гормону мелатоніну для тих, хто відчуває безсоння. Нормалізує природний цикл сну, допомагає краще відпочити, підвищує якість сну.

Повідомити
208 грн
(0)

Puritan's Pride Melatonin 10 mg допомагає налагодити режим і якість сну. Незамінний при зміні часових поясів, при інтенсивних розумових і стресових навантаженнях.

Повідомити
89 грн
(0)

Scitec Nutrition Melatonin 90 капс - добавка мелатоніну, що стабілізує біоритми, полегшує відчуття при зміні часових поясів, скорочує період, необхідний для засинання. Допомагає добре відпочити, зміцнює імунітет.

Повідомити

Мелатонін і сон

Повноцінний сон необхідний для відновлення організму, нормального функціонування нервової системи, хорошої працездатності. Часто люди стикаються з такою проблемою як безсоння, порушення сну. В такому випадку на допомогу прийде мелатонін.

Що таке гормон сну?

Мелатонін є специфічним гормоном, відповідальним за якість сну. Продукується в певних кількостях людським організмом. На сучасному ринку представлений також мелатонін в таблетованій формі, що допомагає заповнити дефіцит власного гормону і нормалізувати біоритми, підвищити якість сну.

Гормон сну мелатонін вважається одним з найбільш важливих для повноцінного розвитку і функціонування організму. Основна функція - передача специфічного імпульсу, що містить інформацію про настання ночі, необхідність підготовки до відпочинку, розслаблення.

Крім цього, гормон сну забезпечує:

 • Нормалізацію біологічних ритмів, режиму відпочинку і активності
 • Зміцнення імунної системи
 • Омолоджуючу дію
 • Стабілізацію ваги
 • Антиоксидантні властивості
 • Придушення процесів формування пухлинних новоутворень як доброякісного, так і злоякісного генезу
 • Сприятливий вплив на стан і функціонування ендокринної системи

Збільшує тривалість життя, підвищує фізичну і інтелектуальну активність, а також підсилює адаптаційні можливості організму.

Де виробляється мелатонін?

Мелатонін продукується в організмі епіфізом (шишкоподібної залозою), розташованим в центральному відділі головного мозку. Невелика кількість мелатоніну продукується також нирковим апаратом, органами шлунково-кишкового тракту, але виконує він зовсім інші функції, що не мають відношення до сну.

Коли виробляється мелатонін?

Продукування цього гормону багато в чому взаємопов'язане з часом доби. Доведено, що більше 70% мелатоніну продукується в проміжку між настанням півночі і до 5 години ранку. Максимальна активність спостерігається о 2-3 години ночі. Саме в цей часовий період продукується близько 25-30 мкг цієї специфічної речовини.

Характерно, що для повноцінного вироблення гормону потрібно абсолютна темрява. Штучне освітлення пригнічує процеси продукування мелатоніну. Тому за 2 години до відходу до сну лікарі рекомендують загасити яскраве електричне світло, припинити роботу за комп'ютером або сидіння перед телевізійним екраном.

Нестача мелатоніну і розвиток депресії

Недолік мелатоніну в організмі часто супроводжується психоемоційною нестабільністю, розвитком депресивних станів. Обумовлено це тим, що гормон сну виробляється тим же мозковим відділом, що і серотонін. Сировиною для освіти обох гормонів є одні й ті ж речовини.

В результаті при дефіциті мелатоніну і серотоніну спостерігаються:

 • депресії
 • погіршення настрою
 • уповільнення розумових процесів

Медики радять, перш ніж почати курс лікування антидепресантами, спробувати більш натуральні і безпечні препарати мелатоніну.

Мелатонін: протипоказання і шкода

Препарати на основі мелатоніну протипоказані, якщо діагностовані:

 • Цукровий діабет
 • Підвищена чутливість та індивідуальна непереносимість
 • Захворювання аутоімунного характеру
 • Лейкоз
 • Епілептичний синдром
 • Мієлома

Побічні ефекти виникають рідко, проявляючись здуттям живота, нудотою і нападами блювоти, діареєю, хворобливими відчуттями в районі шлунка, печія.

Навіщо приймати мелатонін в таблетках?

Показники власного рівня мелатоніну знижуються з кожним роком. В результаті організм перестає синтезувати достатню його кількість, що веде до проблем зі сном. Саме в таких випадках відмінним помічником стануть спеціалізовані таблетовані препарати, що допомагають боротися з:

 • Безсонням
 • Порушенням регуляції біологічного циклу
 • Зниженням якості сну
 • Труднощами з засинанням
 • Частими пробудженнями серед ночі
 • Синдромом відстроченої сонної фази

Крім того, в профілактичних цілях варто приймати користувачам старше 40 років, особам, які страждають ослабленістю імунної системи, що мають проблеми з показниками артеріального тиску (гіпотонія, гіпертонічна хвороба або ж артеріальна гіпертензія). Представницям прекрасної статі допомагають усунути неприємні симптоми, характерні для передменструального синдрому.

Що робити при безсонні?

Основні причини безсоння:

 • Часті стресові ситуації
 • Депресивні стани
 • Звичка працювати допізна
 • Надмірна перевтома (як розумова, так і фізична)
 • Порушення гормонального фону

У більшості випадків причина криється в низькому рівні гормону-мелатоніну в організмі. При легкому безсонні рекомендується постаратися налагодити свій режим, прокидатися і відправлятися в ліжко приблизно в одні і ті ж години.

Для більш ефективного вироблення мелатоніну слід відмовитися від важкої пізньої вечері і згасити яскраве освітлення. Категорично заборонено вживати у вечірні години кавові напої, чай, алкоголь, що стимулюють центральну нервову систему.

У важких випадках потрібне медикаментозне лікування. Але більшість снодійних препаратів містять хімічні речовини, мають великий спектр протипоказань і побічних дій, тому таблетки від безсоння повинні призначатися тільки лікарем. Крім того, лікар розповість, як приймати мелатонін в таблетках правильно.

Приймати засіб від безсоння рекомендується по 1-2 капсулі, безпосередньо перед відходом до сну. Оптимальна тривалість лікування становить 1 місяць. Максимальний лікувальний курс повинен тривати не більше 2 місяців.

Відгуки про мелатонін

У мережі можна знайти багато позитивних відгуків про мелатонін. При правильному застосуванні він не тільки бореться з хронічним безсонням, але і підвищує якість сну, дає прилив сил, енергії, а також покращує настрій і навіть розумові здібності, підвищує стійкість до стресових факторів.

Купити мелатонін з доставкою по Україні, замовлення можна оформити в нашому інтернет магазині спортивного харчування WAYSPORT.