Ми працюємо!
RU UA
Фільтри
208 грн
(0)

Puritan's Pride Probiotic Acidophilus містить корисні бактерії для хорошої роботи травної та імунної систем. Покращує роботу шлунково-кишкового тракту, відновлює мікрофлору кишечника, позитивно відзначається на стані всього організму.

Купити
378 грн
(1)

Puritan's Pride Probiotic Acidophilus – пробіотик зі 100 мільйонами активних культур Lactobacillus acidophilus в капсулах. Містить дружні до шлунку бактерії. Чинить позитивний вплив на травну та імунну системи.

Купити
246 грн
(1)

Swanson Probiotic - харчова добавка для підтримки здорової мікрофлори кишечника. Містить пробіотик Lactobacillus acidophilus, один з найбільш досліджуваних штамів для здоров'я органів травлення. Lactobacillus acidophilus також підтримує здоров'я дихальних шляхів, здоровий рівень ліпідів в крові.

Купити
192 грн
(0)

Webber Naturals Digestive Enzymes 90 табл - растительная ферментативная смесь для улучшения пищеварения, снижения неблагоприятных реакций на пищу и поддержки регенерации.

Купити
312 грн
(0)

Webber Naturals Probiotic 5 Billion 45 капс – веганські капсули з пробіотичною сумішшю. Містять 4 штами лактобактерій та 1 штам біфідобактерій. Поліпшують травлення.

Купити
289 грн
(0)

NOW Acidophilus Two Billion 100 капс – веганські капсули з корисними ацидофільними бактеріями. Поліпшують мікрофлори кишківника, підвищують захисні сили організму.

Купити
238 грн
(0)

OstroVit Pharma PRO-60 BIOTIC LactoSpore – живі культури пробіотичних бактерій Bacillus coagulans в капсулах. Допомагає підтримувати збалансовану мікрофлору кишечника. Полегшує симптоми розладу травлення.

Купити
475 грн
(0)

NOW 8 Billion Acidophilus & Bifidus 60 капс - веганські капсули з пробіотичною сумішшю лактобактерій та біфідобактерій. Покращує травлення, нормалізує мікрофлору кишок.

Купити
278 грн
(0)
Повідомити
798 грн
(0)

Webber Naturals Probiotic 30 Billion – пробіотик в капсулах. Допомагає підтримувати здоров'я шлунково-кишкового тракту. Сприяє відновленню і нормалізації кишкової флори.

Повідомити
279 грн
(0)

NOW 4x6 Acidophilus 60 капс - веганські капсули, що містять суміш пробіотичних ацидофільних бактерій (4 мільярди КУО). Покращують травлення та підвищують імунітет.

Повідомити
287 грн
(0)

NOW Papaya Enzymes Lozenges 180 льодяників - суміш травних ферментів з хлорофілом у вигляді м'ятних льодяників. Покращує травлення, освіжає подих.

Повідомити
619 грн
(0)

Webber Naturals Acidophilus + Bifidus 6 Billion 180 капс - веганські капсули з двома штамами пробіотиків (ацидофільна паличка та біфідобактерії лонгум). 6 мільярдів корисних бактерій на капсулу.

Повідомити
189 грн
(0)

Yamamoto Enzymasic 30 капс – рослинні капсули з комплексом травних ферментів. Покращують роботу шлунково-кишкової системи, допомагають засвоювати більше поживних речовин.

Повідомити
238 грн
(0)

Natrol Acidophilus Probiotic – пробіотики (Lactobacillus acidophilus) у капсулах з яловичого желатину. Зміцнюють здоров'я кишечника, покращують травлення, підвищують імунітет. Відновлює баланс корисних бактерій у кишечнику.

Повідомити

Пробиотики

Пробіотики - корисні бактерії, що сприяють підтримці нормальної, здорової мікрофлори. Синтезуються людським організмом самостійно, але при тривалій терапії антибіотиками, ослабленій імунній системі і підвищених навантаженнях підтримувати оптимальної рівень пробіотиків можна за допомогою спеціалізованих препаратів, а також отримуючи їх з деяких продуктів харчування.

Пробіотики  - що це таке?

Під терміном пробіотики прийнято вважати корисні бактерії, що розмножуються в молочному середовищі і сприятливо позначаються не тільки на стані травної системи, але і всього організму в цілому. Препарати з пробіотиками - штучно виведені мікроорганізми, позитивно впливають на кишкову мікрофлору.

Всупереч широко поширеній думці, пробіотики і пребіотики - це далеко не аналоги. Пребіотики є сировиною, що застосовується для розвитку і зростання бактерій. У більшості випадків для цих цілей використовується груба клітковина, складні види цукру або ж крохмаль. По механізму впливу вони - подібні. Пребіотики, як і пробіотики, проникають в область шлунково-кишкового тракту, і головне їхнє завдання - зберегти під час даного процесу всі свої корисні властивості.

Роль пробіотиків полягає в перетравленні їжі, підвищенні показників імунного захисту, придушенні розвитку небезпечної патогенної мікрофлори. Крім того, вони сприяють більш інтенсивному продукуванню вітамінів і мінералів.

При дефіциті пробіотиків в організмі домінуючу роль починають відігравати представники патогенної мікрофлори, що призводить до ряду несприятливих наслідків, таких як дисбактеріоз, порушення стільця, коліти, ослабленість імунної системи, підвищення схильності до різного роду патологій, загострення захворювань, що протікають в хронічній формі.

Спортсменам пробіотики необхідні для нормалізації обмінних процесів, підтримки оптимальної вагової категорії, інтенсивного вироблення білків, ферментів і інших речовин, які є будівельним матеріалом для м'язів і сприяють їх прискореному відновленню. Також вони служать джерелом енергії, необхідної для активних занять спортом.

Корисні властивості пробіотиків

Пробіотики корисні не тільки для травної системи, а й виконують ряд інших функцій:

  • Підвищення імунітету
  • Пригнічення процесів розмноження хвороботворних збудників
  • Інтенсивне синтезування вітамінів групи К і В
  • Відновлення природного балансу кишкової мікрофлори при дисбактеріозі, запальних і інфекційних ураженнях органів травлення, гострих інтоксикаціях
  • Активна участь в синтезі речовин, що необхідні для нормального функціонування центральної нервової системи
  • Зниження показників поганого холестерину в крові
  • Очищення від токсичних речовин, продуктів життєдіяльності патогенних мікроорганізмів
  • Профілактика захворювань серцево-судинної системи

Пробіотики сприяють стабілізації рівня цукру в організмі, зміцнюють кісткову тканину, добре позначаються на стані шкірних покривів і волосся. Крім того, дані корисні бактерії в значній мірі покращують засвоєння таких необхідних для повноцінного функціонування і відновлення організму елементів, як залізо і кальцій.

Цінність пробіотика для жінок і чоловіків дещо відрізняється. На думку фахівців, представниці прекрасної статі більш потребують даного роду добавок, оскільки вони сприяють профілактиці та лікуванню вагінозів, інфекційних процесів, що вражають сечостатеві шляхи. Крім того, пробіотики дають відмінний ефект в плані схуднення і позитивно позначаються на зовнішньому вигляді, що часто буває важливо саме для жінок.

Відгуки про пробіотики

Пробіотики, безсумнівно, корисні і важливі. Однак на сучасному ринку представлена ​​велика кількість препаратів, причому не завжди хорошої якості. Тому важливо звертати увагу на склад і фірму-виробника. Найбільш позитивні відгуки залишають користувачі, що поєднують прийом пробіотиків з правильним харчуванням, здоровим способом життя і регулярними фізичними навантаженнями.