Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн.
RU UA
Фільтри
638 грн
(1)

NOW Super Enzymes – комплексна суміш ензимів в желатинових капсулах. Підтримує здорове травлення. Сприяє розщепленню жирів, вуглеводів і білків. Покращує доступність поживних речовин.

Купити
398 грн
(0)

Solgar Advanced 40+ Acidophilus Veg Caps – потужний комплекс корисних мікроорганізмів Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus paracasei, Bifidobacterium lactis і Streptococcus thermophilus в рослинних капсулах. Приводить в норму мікрофлору кишечника. Сприяє здоровому функціонуванню травної системи.

Купити
238 грн
(1)

OstroVit Pharma PRO-60 BIOTIC LactoSpore – живі культури пробіотичних бактерій Bacillus coagulans в капсулах. Допомагає підтримувати збалансовану мікрофлору кишечника. Полегшує симптоми розладу травлення.

Купити
435 грн
(0)

Webber Naturals Probiotic 5 Billion 45 капс – веганські капсули з пробіотичною сумішшю. Містять 4 штами лактобактерій та 1 штам біфідобактерій. Поліпшують травлення.

Купити
378 грн
(1)

Puritan's Pride Probiotic Acidophilus – пробіотик зі 100 мільйонами активних культур Lactobacillus acidophilus в капсулах. Містить дружні до шлунку бактерії. Чинить позитивний вплив на травну та імунну системи.

Повідомити
543 грн
(1)

Webber Naturals Probiotic 30 Billion – пробіотик в капсулах. Допомагає підтримувати здоров'я шлунково-кишкового тракту. Сприяє відновленню і нормалізації кишкової флори.

Повідомити
475 грн
(1)

NOW 8 Billion Acidophilus & Bifidus 60 капс - веганські капсули з пробіотичною сумішшю лактобактерій та біфідобактерій. Покращує травлення, нормалізує мікрофлору кишок.

Повідомити
289 грн
(1)

NOW Acidophilus Two Billion 100 капс – веганські капсули з корисними ацидофільними бактеріями. Поліпшують мікрофлори кишківника, підвищують захисні сили організму.

Повідомити
279 грн
(1)

NOW 4x6 Acidophilus 60 капс - веганські капсули, що містять суміш пробіотичних ацидофільних бактерій (4 мільярди КУО). Покращують травлення та підвищують імунітет.

Повідомити
342 грн
(0)

NOW Papaya Enzymes Lozenges 180 льодяників - суміш травних ферментів з хлорофілом у вигляді м'ятних льодяників. Покращує травлення, освіжає подих.

Повідомити
619 грн
(1)

Webber Naturals Acidophilus + Bifidus 6 Billion 180 капс - веганські капсули з двома штамами пробіотиків (ацидофільна паличка та біфідобактерії лонгум). 6 мільярдів корисних бактерій на капсулу.

Повідомити
256 грн
(1)

Webber Naturals Digestive Enzymes 90 табл - растительная ферментативная смесь для улучшения пищеварения, снижения неблагоприятных реакций на пищу и поддержки регенерации.

Повідомити
189 грн
(0)

Yamamoto Enzymasic 30 капс – рослинні капсули з комплексом травних ферментів. Покращують роботу шлунково-кишкової системи, допомагають засвоювати більше поживних речовин.

Повідомити
238 грн
(0)

Natrol Acidophilus Probiotic – пробіотики (Lactobacillus acidophilus) у капсулах з яловичого желатину. Зміцнюють здоров'я кишечника, покращують травлення, підвищують імунітет. Відновлює баланс корисних бактерій у кишечнику.

Повідомити
246 грн
(1)

Swanson Probiotic - харчова добавка для підтримки здорової мікрофлори кишечника. Містить пробіотик Lactobacillus acidophilus, один з найбільш досліджуваних штамів для здоров'я органів травлення. Lactobacillus acidophilus також підтримує здоров'я дихальних шляхів, здоровий рівень ліпідів в крові.

Повідомити
208 грн
(1)

Puritan's Pride Probiotic Acidophilus містить корисні бактерії для хорошої роботи травної та імунної систем. Покращує роботу шлунково-кишкового тракту, відновлює мікрофлору кишечника, позитивно відзначається на стані всього організму.

Повідомити
387 грн
(1)

Puritan's Pride Probiotic 10 – високоефективний комплекс живих пробіотичних культур із 10 пробіотичних штамів у капсулах. Підтримує здоровий баланс кишечної мікрофлори. Позитивно впливає на роботу шлунково-кишкового тракту.

Повідомити
655 грн
(0)

Solgar Advanced Acidophilus Plus Veg Caps – високоефективна комбінація корисних мікроорганізмів Lactobacillus acidophilus і Bifidobacterium lactis в рослинних капсулах. Допомагає нормалізувати мікрофлору кишечника. Має пробіотичні властивості. Підтримує здоров’я травної системи.

Повідомити
278 грн
(0)
Повідомити
495 грн
(0)

Solgar Advanced Acidophilus Veg Caps – корисні мікроорганізми Lactobacillus acidophilus в рослинних капсулах. Нормалізує мікрофлору кишечника. Чинить благотворний вплив на роботу травної системи.

Повідомити
456 грн
(0)

Webber Naturals Probiotic 10 Billion Veg Cap – високоефективний комплекс 5 штамів лактобактерій і біфідобактерій в вегетаріанських капсулах. Підтримує здоров’я тонкого та товстого кишечника. Позитивно впливає на процеси травлення. Покращує роботу імунної системи.

Повідомити
829 грн
(1)

Solgar Advanced Multi-Billion Dophilus Veg Caps – потужний комплекс корисних мікроорганізмів Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium lactis, Lactobacillus paracasei та Lactobacillus rhamnosus в рослинних капсулах. Сприяє здоровому функціонуванню кишкової системи. Підтримує здоров’я імунної системи.

Повідомити

Пробіотики – корисні бактерії, що сприяють триманню нормальної, здорової мікрофлори. Утворюються людським організмом самостійно, але при тривалій антибіотичній терапії, ослабленій імунній системі та підвищених навантаженнях бажано підтримувати їхній оптимальний рівень за допомогою спеціалізованих препаратів, а також одержуючи їх з деяких продуктів харчування.

Пробіотики – що це таке?

Під цим терміном маються на увазі корисні бактерії, що розмножуються в молочному середовищі і благотворно позначаються на стані не тільки травної системи, а й усього організму в цілому. Препарати з пробіотиками (ціна досить доступна) містять штучно виведені мікроорганізми, що позитивно впливають на кишкову мікрофлору.

Всупереч поширеній думці, пребіотики та пробіотики – це далеко не аналоги. Пребіотики являють собою сировину, що застосовується для розвитку та зростання бактерій. У більшості випадків для цих цілей використовується груба клітковина, складні види цукру або крохмаль. За механізмом впливу вони подібні. Вони проникають в область шлунково-кишкового тракту, і головне їхнє завдання – зберегти під час цього процесу всі свої корисні властивості.

Роль препаратів другого типу полягає у перетравленні їжі, підвищенні показників імунного захисту, придушенні розвитку небезпечної патогенної мікрофлори. Крім того, вони сприяють більш інтенсивному продукуванню вітамінів та мінералів.

При дефіциті корисних бактерій в організмі домінуючу роль починають грати представники патогенної мікрофлори, що призводить до ряду несприятливих наслідків, таких як дисбактеріоз, порушення випорожнень, коліт, ослабленість імунної системи, підвищення схильності до різноманітних патологій, загострення захворювань, що протікають у хронічній формі.

Замовити пробіотики для спортсменів можна з метою нормалізації обмінних процесів, підтримки оптимальної вагової категорії, інтенсивного вироблення протеїнів, ферментів та інших речовин, які є будівельним матеріалом для м'язів та сприяють їхньому прискореному відновленню. Також вони є джерелом енергії, необхідної для активних занять спортом.

Корисні властивості пробіотиків

Дані добавки не тільки корисні для травної системи, але й виконують низку інших функцій:

 • підвищення імунітету;
 • придушення процесів розмноження хвороботворних збудників;
 • інтенсивне синтезування вітамінів групи К та В;
 • відновлення природного балансу кишкової мікрофлори при дисбактеріозі, запальних та інфекційних ураженнях органів травлення, гострих інтоксикаціях;
 • активну участь у синтезуванні речовин, що благотворно впливають на стан та функціонування центральної нервової системи;
 • зниження показників поганого холестерину у крові;
 • очищення від токсичних речовин, продуктів життєдіяльності патогенних мікроорганізмів;
 • профілактика захворювань серцево-судинної системи

Пробіотики (вартість розглянемо нижче) сприяють стабілізації рівня цукру в організмі, зміцнюють кісткову тканину, благотворно позначаються на стані шкірних покривів і волосся. Крім того, такі корисні бактерії значно покращують засвоєння таких необхідних для повноцінного функціонування та відновлення організму елементів, як залізо та кальцій.

Цінність даних коштів для жінок та чоловіків дещо відрізняється. На думку фахівців, представниці прекрасної статі потребують їх вживання, оскільки вони сприяють профілактиці та лікуванню вагінозів, інфекційних процесів, що вражають сечостатеві шляхи. Крім того, вони дають відмінний ефект у плані схуднення та позитивно позначаються на зовнішньому вигляді, що часто буває важливим саме для жінок.

Де купити пробіотики в Україні – ціна на сайті WaySport.ua

Інтернет-магазин Waysport пропонує своїм клієнтам широкий вибір продуктів для здоров'я та краси. У нас ви можете купити пробіотики недорого з доставкою по Києву та Україні. У нашому каталозі представлена продукція провідних світових та вітчизняних виробників: Natrol, Now, Puritan's Pride, Solgar, Swanson, Webber Naturals та ін. Тому ви можете не сумніватися у високому рівні якості та повної оригінальності добавок.

Відгуки про пробіотиків

Пробіотики, безперечно, корисні та важливі. Однак на сучасному ринку представлена велика кількість препаратів, причому не завжди гарної якості. Тому важливо звертати увагу на склад та фірму-виробника. Найбільш позитивні відгуки залишають користувачі, що поєднують прийом таких добавок з правильним харчуванням, здоровим способом життя і регулярними фізичними навантаженнями.

Часто задавані питання

Ціна на Пробіотики від 189 грн до 829 грн.

Замовити Пробіотики Ви можете на нашому інтернет-магазині WaySport.ua через корзину, а також по телефону або прийти в наші офлайн магазини за адресою:

 • Черкаси, бул. Шевченка 385, ТРЦ Depot, 2 поверх;
 • Черкаси, бул. Шевченка, 195;
 • Кропивницький, вул. Велика Перспективна 48, ТРЦ Depot, 1 поверх.

Доставка Пробіотики здійснюється Новою поштою, УкрПоштою, а також доступний самовивіз із наших магазинів.

Оплатити Пробіотики Ви можете картою на сайті або під час отримання товару у відділені Нової пошти. У випадку, якщо Ви оформили самовивіз із наших магазинів за товар можете оплатити на касі магазина.

Підписатися на нашу розсилку

щоб отримувати свіжі новини про акції та знижки

0 800 403 173