Ми працюємо!
RU UA
Фільтри
289 грн
(0)

Puritan's Pride Selenium має антиоксидантні властивості, які допомагають боротися з вільними радикалами в організмі. Підтримує функцію щитовидної залози і роботу імунної системи.

Купити
169 грн
(0)

Puritan's Pride Selenium має антиоксидантні властивості, які допомагають боротися з вільними радикалами в організмі. Підтримує функцію щитовидної залози і роботу імунної системи.

Купити
139 грн
(0)

Селен - незамінний мікроелемент, життєво необхідний для нормальної роботи щитовидної залози та обміну речовин.

Купити
165 грн
(1)

Olimp Selen-продукт для поповнення повсякденного раціону селеном. Забезпечує роботу щитовидної залози, захищає клітини організму від окисного стресу, покращує стан шкіри і нігтів.

Купити
188 грн
(0)

OstroVit Selen - таблетована харчова добака, що містить необхідний для організму мікроелемент селен. Головною перевагою селену є його антиоксидантні властивості, нормалізація роботи щитовидної залози, а також боротьба з інфекціями.

Купити
135 грн
(1)

Swanson SelenoExcell клінічно досліджене джерело селену, 100% органічно пов'язаний з високою біологічною активністю. Ця добавка з високим вмістом діючої речовини є потужною форму селену і надає якісну антиоксидантний підтримку.

Купити
138 грн
(1)

Sporter Selenium 200 мкг – високоефективна комбінація селену й вітамінів А, С, Е в таблетках. Підтримує імунну систему. Сприяє нормальної роботі щитовидної залози. Забезпечує розрідження крові.

Повідомити
140 грн
(0)

OstroVit Selenium таблетована добавка важливого мікроелемента селену в легкозасвоюваній формі L-селенметионіну. Запобігає перевантаженню під час тренувань, зміцнюючи сполучні тканини, уповільнює процеси старіння.

Повідомити
90 грн
(0)

Scitec Nutrition Selenium 50 mcg 100 табл - добавка селену, мінералу, що захищає клітини організму від руйнування під впливом вільних радикалів. Крім того, селен підтримує нормальну роботу щитовидної залози, серця, мозку.

Повідомити
238 грн
(1)

Selenium KFD має антиоксидантну, противірусну та протизапальну дію, впливає на репродуктивну функцію чоловіків і жінок і знижує ризик захворювань щитовидної залози, беручи участь в засвоєнні йоду. Корисний при дотриманні суворої дієти і фізичних навантаженнях.

Повідомити
139 грн
(0)

Puritan's Pride Selenium має антиоксидантні властивості, які допомагають боротися з вільними радикалами в організмі. Підтримує функцію щитовидної залози і роботу імунної системи.

Повідомити
214 грн
(0)

NOW Selenium 100 mcg - таблетований селен (у формі L-селенометионіну) для зміцнення імунітету, поліпшення роботи нервової системи, уповільнення старіння, підтримки серця.

Повідомити
385 грн
(0)

NOW Selenium – селен в таблетках. Зміцнює імунітет. Позитивно впливає на функціонування щитоподібної залози. Підтримує роботу серця.

Повідомити
178 грн
(0)

Webber Naturals Selenium 200 мкг – добавка селену у веганських таблетках. Захищає від вільних радикалів (прекурсор глутатіонпероксидази), збільшує імунітет, покращує сон.

Повідомити
228 грн
(1)

UNS Kelp Selenium 90 табл - добавка біодоступного йоду та селену на основі екстракту бурих водоростей. Нормалізує роботу щитовидної залози, підтримує енергетичний баланс, зміцнює нервову систему.

Повідомити
279 грн
(0)

Swanson SelenoExcell Selenium 100 мкг 300 капс - добавка на основі L-селенометионіну для антиоксидантного захисту, підтримки імунної, серцево-судинної систем, роботи щитовидної та передміхурової залози.

Повідомити
474 грн
(0)

NOW Selenium 200 мкг - веганська капсульована добавка селену в засвоюваній формі. Підтримує роботу щитовидної залози, захищає клітини від ушкодження вільними радикалами, зміцнює імунітет.

Повідомити

Селен - один з найважливіших для підтримки здоров'я і привабливості мікроелементів. При цьому, згідно зі статистикою, близько 80% населення страждає від дефіциту селену в організмі. Тому дуже важливо своєчасно поповнювати його запаси за допомогою вживання спеціальних добавок і комплексів.

Селен - що це за речовина?

Селен - це хімічний елемент, що видобувається штучним шляхом, переважно з сірчаної кислоти. Незначна кількість речовини також міститься в грунті, воді та деяких продуктах харчування. Самостійно в організмі людини не синтезується, однак потреба в ньому вкрай висока. Основна частина речовини знаходиться в області нирок, серця, печінки і селезінки. Застосовується в медицині як з лікувальною, так і профілактичною метою.

Селен: користь, показання, як приймати?

Селен характеризується наявністю наступних корисних властивостей, важливих для нормального, повноцінного функціонування організму:

 • Сприятливий вплив на стан і функціонування серцево-судинної системи
 • Стабілізація показників артеріального тиску
 • Підвищення еластичності кровоносних судин
 • Зниження рівня холестерину
 • Зміцнення опорно-рухового апарату, суглобів і зв'язок, зниження ризику отримання травм
 • Антиоксидантна дія
 • Імуномодулюючі властивості, підвищення опірності організму до дії хвороботворних збудників
 • Дезінтоксикаційний ефект
 • Поліпшення репродуктивної функції
 • Профілактика формування пухлинних новоутворень злоякісного генезу
 • Відновлення і регенерація сполучної тканини
 • Активна участь у виробленні гемоглобіну
 • Уповільнення природних процесів старіння
 • Сприятливий вплив на стан шкіри, нігтьових пластин і волосся
 • Поліпшення зорової функції
 • Сприятливий вплив на функції підшлункової залози

Селен в таблетках і капсулах користується великою популярністю в медицині. Його вживають спортсмени, люди похилого віку і просто користувачі, що піклуються про своє здоров'я. В обов'язковому порядку призначаються препарати селену в наступних випадках:

 • Аритмія
 • Ішемічна хвороба
 • Відновлювальний період після перенесеного інфаркту
 • Атеросклероз
 • Чоловіче безпліддя
 • Бронхіальна астма
 • Підвищена схильність до алергічних реакцій
 • Ослабленість імунної системи
 • Перенесені травми і хірургічні втручання
 • Суглобові захворювання
 • Патології хребетного стовпа

Ознаками нестачі селену вважаються зниження працездатності, хронічна втома, депресивні стани, ослаблення сексуального потягу і проблеми з потенцією у представників сильної статі.

Селен сприяє поліпшенню витривалості, працездатності, зміцненню всього організму. Засіб рекомендують приймати при онкології в період проведення хіміотерапії, а також людям, які проживають в місцевостях з несприятливим екологічним фактором. Майбутнім і годуючим матусям препарат допоможе уникнути цілого ряду вроджених патологій і захворювань, що вражають малюків в перші роки їхнього життя, а також вберегти саму жінку від дефіциту селену в організмі.

Добова потреба селену для дорослої людини становить від 20 до 1000 мкг протягом дня в залежності від віку, вагової категорії, рівня фізичного навантаження і загального стану здоров'я. У більшості випадків препарат приймають по 1-2 капсули на день, запиваючи чистою водою. Найкраще засвоюється селен після прийому їжі. Тривалість лікувального або профілактичного курсу визначається в індивідуальному порядку.

Відгуки про селен

Про селен можна знайти переважно тільки позитивні відгуки. Деякі вчені висувають теорію щодо того, що дана речовина токсична для організму, проте це можливо тільки при вживанні мікроелемента в надзвичайно високих дозах. При грамотному застосуванні селен позитивно позначається на зовнішності, здоров'ї, працездатності людини, а також допомагає позбутися від безлічі небезпечних захворювань або ж попередити їх розвиток.

Підписатися на нашу розсилку

щоб отримувати свіжі новини про акції та знижки