Ми працюємо!
RU UA
Фільтри
-7%
184 грн 198 грн
(1)

Puritan's Pride L-Theanine - незамінна амінокислота, компонент зеленого чаю. Підвищує активність головного мозку. Сприяє м'язоій релаксації, підтримує концентрацію уваги і когнітивні здібності.

Купити
549 грн
(0)

NOW L-Theanine 200 – унікальна амінокислота теанін в рослинних капсулах. Допомагає контролювати рівень стресу. Чинить розслаблюючий вплив і в той же час покращує когнітивні функції. Підтримує здоров’я судин.

Повідомити
488 грн
(1)

NOW L-Theanine 100 mg Veg Capsules - добавка амінокислоти теаніну в веганських капсулах. Знімає стрес і нервову напругу і в той же час підвищує уважність і працездатність.

Повідомити
355 грн
(1)

Puritan's Pride L-Theanine - незамінна амінокислота, компонент зеленого чаю. Підвищує активність головного мозку. Сприяє м'язоій релаксації, підтримує концентрацію уваги і когнітивні здібності.

Повідомити
245 грн
(0)

Nosorog L-Theanine - капсулована добавка небілкової амінокислоти теаніну. Позитивно впливає на всі системи організму, сприяє релаксації, уважності, підвищує працездатність.

Повідомити

Тіанін - спеціалізована добавка, розроблена на основі органічних речовин, присутніх в листових пластинах чаю. Багатий цінними речовинами, котрі пригнічують стресові фактори, поліпшують настрій, розумові фізичні характеристики, мозкові функції.

Тіанін - що це?

Тіанін являє собою цінну амінокислоту, джерелом якої є листя чаю. Не синтезується людським організмом, а тому для підтримки оптимальної концентрації необхідно вживання соціалізованих препаратів, БАДів.

Унікальною особливістю тіаніну, що відрізняє його від ряду інших амінокислот, є здатність проникати безпосередньо в область головного мозку, долаючи гематоенцефалічний бар'єр. Основна функція полягає в регуляції і поліпшенні мозкової діяльності, вплив на когнітивні здібності, пам'ять, увагу, ментальну концентрацію. Впливає на функціонування центральної нервової системи і психоемоційний стан.

Широко використовується в медичній сфері для терапії та профілактики ряду захворювань, наслідків стресових ситуацій, депресивних станів, хвороби Паркінсона.

У спортивній сфері тіанін також користується великою популярністю і входить до складу більшості предтренувальних комплексів. Приймається з метою поліпшення ментальних характеристик і підвищення енергетичного потенціалу, збільшення фізичних можливостей.

Корисні властивості тіаніну

Дана амінокислота характеризується наступними корисними властивостями:

  • Імуномодулююча дія
  • Поліпшення якості сну і усунення безсоння
  • Поліпшення розумової і фізичної витривалості
  • Підвищення настрою
  • Захист мозкових кровоносних судин
  • Тонізуючий ефект
  • Підвищення стресостійкості
  • Помірно виражене жиросжигающее дію

Добавки з тіаніном добре позначаються на стані серцево-судинної системи, нормалізують показники артеріального тиску, а також стимулюють продукування гормону-дофаміну, відповідального за позитивний настрій, пам'ять і увагу.

Відгуки про тіанін

Тіанін відмінно допомагає справлятися зі стресами, підвищеними навантаженнями (як розумовими і психоемоційними, так і фізичними), збільшує працездатність, що важливо для досягнення успіху як в спорті, так і в інших життєвих сферах. Натуральний склад робить його абсолютно безпечним і саме тому він не має  побічних дій, протипоказань.

Купити тіанін з доставкою по Україні ви можете в нашому інтернет-магазині Waysport

Підписатися на нашу розсилку

щоб отримувати свіжі новини про акції та знижки