Ми працюємо!
RU UA
Фільтри
318 грн
(0)

Puritan's Pride Odorless Garlic Extract - екстракт часнику без запаху. Допомагає підтримувати здоров'я серцево-судинної системи, забезпечує антиоксидантний захист.

Купити
398 грн
(0)

OstroVit Chlorella - капсульована харчова добавка на основі хлорели. Хлорела - водорість, багата на мінерали, вітаміни та амінокислоти. Зміцнює імунітет, поліпшує обмінні процеси, сприятливо впливає на весь організм.

Купити
335 грн
(0)

Webber Naturals Elderberry 100 мг 120 капс – желатинові капсули з екстрактом ягід бузини. Має протизастудні та антиоксидантні властивості, підвищує імунітет.

Купити
-10%
260 грн 289 грн
(1)

Puritan's Pride Ginger - це порошок кореня імбиру в капсулах. Підтримує здоров'я травної системи, допомагає при епізодичній нудоті, полегшує стан при закачуванні.

Купити
282 грн
(1)

Puritan's Pride Bitter Melon 450 мг – натуральна гірка диня в капсулах швидкого вивільнення. Прискорює метаболізм. Активізує виробництво інсуліну. Сприяє зниженню рівня холестерину.

Купити
118 грн
(0)

Харчова добавка Olimp Garlicin 200 мг (30 капс) містить висококонцентрований екстракт часнику без запаху. Допомагає підтримувати роботу серцево-судинної та імунної систем.

Купити
166 грн
(0)

Puritan's Pride Odorless Garlic Extract - екстракт часнику без запаху. Допомагає підтримувати здоров'я серцево-судинної системи, забезпечує антиоксидантний захист.

Купити
187 грн
(0)

Olimp Uro-complex -препарат на основі натурального екстракту крупноплідної журавлини з додаванням численних рослинних активних інгредієнтів. Оптимальна і природна підтримка функціонування сечовивідних шляхів і функції нирок.

Купити
376 грн
(0)

NOW Astragalus 500 мг – цінний екстракт астрагалу в рослинних капсулах. Підтримує функціонування імунної системи. Тонізує організм, надає йому життєву силу.

Купити
69 грн
(0)

Fit Life Cholesterol Balance 20 капс – комбінована добавка для боротьби з високим рівнем холестерину. Містить сапоніни з екстракту люцерни та карнітин.

Купити
534 грн
(1)

Puritan's Pride DIM Complex – стандартизована біодоступна форма диіндолілметану в желатинових капсулах. Позитивно впливає на процеси обміну в жіночому організмі. Підтримує здоровий метаболізм естрогену.

Купити
295 грн
(0)

NOW Cat's Claw - веганські капсули з екстрактом кори котячого кігтя. Мають сильні антисептичні та антиоксидантні властивості, покращують роботу шлунково-кишкового тракту, зміцнюють опорно-рухову систему.

Купити
204 грн
(0)

OstroVit Licorice VEGE - капсульована добавка на основі кореня солодки для веганів. Зміцнює імунітет, знімає запальні процеси, сприятливо впливає на травну систему, бронхи і шкіру.

Купити
547 грн
(0)

NOW Odorless Garlic – концентрований екстракт часнику в м’яких желатинових капсулах. Не має специфічного запаху. Володіє антибактеріальними і антивірусними властивостями. Підтримує роботу серцево-судинної системи.

Купити
188 грн
(0)

Red Clover Blossoms - харчова добавка, призначена для жінок в період менопаузи і постменопаузи. Полегшує симптоми, знижує частоту припливів, має легку заспокійливу дію.

Повідомити
168 грн
(0)

OstroVit Chlorella - таблетована добавка на основі одноклітинних зелених водоростей в особливій засвоюваній формі. Служить джерелом вітамінів, мікроелементів і амінокислот. Особливо корисна при підвищених навантаженнях.

Повідомити
260 грн
(1)

Apple Cider Vinegar від Puritan's Pride - яблучний оцет в таблетках, що зберіг всі корисні властивості класичного яблучного оцту. Багатий вітамінами і мінералами. Сприяє гарному травленню і загальному оздоровленню організму.

Повідомити
248 грн
(0)

Chlorophyll Concentrate від Puritan's Pride - це чистий концентрованих хлорофіл в капсулах. Ефективний антиоксидантний захист, детоксикація і хороша робота системи травлення.

Повідомити
138 грн
(0)

Now Cinnamomum camphora 100% - камфорна олія, що очищає і бадьорить. Отримана шляхом фракційної перегонки сирої олії камфорного лавра. Тільки зовнішнє застосування для поліпшення роботи ЦНС і при застуді.

Повідомити
179 грн
(0)

OstroVit Garlic - капсульоване часникове масло для зміцнення судин, поліпшення травлення і підвищення імунітету. Омолоджує організм і підвищує потенцію. Не має запаху.

Повідомити
329 грн
(0)

Puritan's Pride Bee Propolis Extract - натуральний очищений продукт високої якості. Є найсильнішим природним антибіотиком, допомагає при запальних процесах, зміцнює імунітет і покращує загальний стан організму.

Повідомити
178 грн
(1)

Puritan's Pride Ginger - це порошок кореня імбиру в капсулах. Підтримує здоров'я травної системи, допомагає при епізодичній нудоті, полегшує стан при закачуванні.

Повідомити
318 грн
(1)

NOW Alfalfa 650 мг – цінна трав’яна добавка люцерни в таблетках. Постачає в організм вітаміни, мінерали та хлорофіл. Виводить з нього зайву рідину. Покращує травлення.

Повідомити
163 грн
(0)

Мелена кориця в капсулах Puritan's Pride Cinnamon допомагає підтримувати нормальний рівень цукру в крові, має протизапальні та загальнозміцнюючі властивості.

Повідомити
276 грн
(1)

NOW Gotu Kola 450 мг – трав’яна добавка готу кола в рослинних капсулах. Володіє антиоксидантними властивостями. Покращує кровоток. Позитивно впливає на роботу мозку та когнітивні функції.

Повідомити
484 грн
(0)

NOW Artichoke Extract 450 мг – екстракт артишоку в рослинних капсулах. Сприяє здоровому відтоку жовчі. Покращує травлення. Позитивно впливає на судинну систему.

Повідомити
328 грн
(0)

NOW Super Primrose 1300 мг – високодозована олія примули вечірньої в м’яких желатинових капсулах. Підтримує жіноче здоров’я. Забезпечує здорову імунну відповідь організму. Чинить позитивний вплив на шкіру.

Повідомити
315 грн
(0)

NOW Kelp 150 – натуральний йод із морської водорості ламінарії в таблетках. Підтримує здорове функціонування щитоподібної залози. Бере участь у синтезі гормонів, від яких залежить фізичний й розумовий розвиток, настрій.

Повідомити
279 грн
(0)

NOW Astragalus 500 – корінь астрагалу в рослинних капсулах. Підвищує розумову і фізичну працездатність. Підтримує ефективне функціонування імунної системи.

Повідомити
438 грн
(1)

NOW Chlorella – органічна хлорела в таблетках. Зміцнює і підтримує імунітет. Бере участь в детоксикації організму. Виконує функції антиоксиданта.

Повідомити
431 грн
(0)

NOW Kidney Cleanse Veg Caps – комплекс рослинних інгредієнтів в рослинних капсулах. Сприяє нормальній фільтраційній функції нирок. Підтримує здорове середовище сечовивідних шляхів.

Повідомити
429 грн
(0)

NOW Liquid Chlorophyll + Mint 473 мл - хлорофіл з натуральною олією перцевої мати. Освіжає дихання, пригнічує гнильні процеси, пов'язує вільні радикали, виводить токсини.

Повідомити
269 грн
(0)

NOW Chlorella 1000 мг 60 табл - добавка хлорофілу та бета-каротину на основі мікроводорості хлорели, клітинна стінка якої була зруйнована для кращої засвоюваності.

Повідомити
197 грн
(0)

Puritans Pride Cats Claw - желатинові капсули з порошком укнарії (котячого кігтя) для зміцнення імунітету та покращення обміну речовин, виведення токсинів та зняття запалення.

Повідомити
220 грн
(0)

OstroVit Rhodiola Rosea - веганська натуральна добавка в таблетках, що зміцнює імунітет і покращує когнітивні здібності. Містить екстракт кореня родіоли рожевої.

Повідомити
189 грн
(0)

FitMax Rhodiola Rosea 90 капс - екстракт родіоли рожевої в оболонці із гідроксипропілметилцелюлози. Стимулює імунну систему, підвищує захисні сили організму, допомагає адаптуватися до навантажень.

Повідомити
138 грн
(0)

Swanson Garlic 400 мг - екстракт часнику в капсулах для контролю запаху. Часник називають ще природним антибіотиком, так як він містить речовину алліцин, яке і обумовлює його потужну бактерицидну дію.

Повідомити
Трави і гомеопатія

Що таке гомеопатія?

Дослівно цей термін означає - лікувати подібне подібним. Тобто, приймаючи гомеопатичні препарати, ви отримуєте в малих дозах речовину, яка у великих кількостях викликає симптоми захворювання. Таким чином, виробляється імунітет, організм вчиться справлятися зі збудниками і згодом активно їм протидіяти. Основний принцип, закладений в механізм дії гомеопатичних засобів - речовина, яка викликає якесь захворювання, може його ж і вилікувати.

У наші дні існують різні думки щодо використання гомеопатичних засобів. Хтось вважає їх відмінною альтернативою класичному медикаментозному лікуванню, хтось, навпаки, категорично проти їх застосування в силу бездіяльності.

Гомеопатія лікує чи ні?

Прихильники використання даних препаратів вважають, що вони більш безпечні для організму, натуральні (так як часто це рослинні препарати), не мають побічних ефектів, на відміну від синтетичних ліків. На їхню користь говорить те, що в наші дні гомеопатія визнана як офіційне направлення в медицині і не заборонена до використання на законодавчому рівні. Гомеопатичні препарати є у продажу в аптеках і багато лікарів їх рекомендують.

Противники ж гомеопатичних засобів вважають, що їх ефективність не доведена, прирівнюють їх до плацебо. Пояснюється це тим, що при виробництві активна речовина дуже сильно розбавлена. І її мізерна кількість в препараті не має ніякого впливу на організм.

У будь-якому випадку, кожна людина приймає рішення самостійно - використовувати гомеопатію чи ні. Тут дуже важливо мати кваліфікованого фахівця, з медичною освітою і дотримуватися його рекомендацій. Адже іноді при однаковому захворюванні у різних людей призначаються різні препарати, в залежності від ситуації.

Лікар-гомеопат повинен, в першу чергу, поставити правильний діагноз, згідно міжнародного класифікатора хвороб, а потім оцінити доречність використання гомеопатичних препаратів (або як допоміжний засіб в комплексній терапії, або як самостійний).

Переваги гомеопатії:

  • при призначенні засобів враховуються не тільки фізіологічні симптоми, а й зовнішні чинники, які можуть впливати на стан пацієнта - стрес, емоційний стан і т.п.
  • натуральність складу. При виробництві гомеопатичних препаратів використовуються тільки натуральні речовини, як правило, рослинного походження. Це зводить до нуля ризики звикання і виникнення побічних ефектів

Як приймати?

Як ми вже написали вище, при прийомі гомеопатичних препаратів дуже важливо правильно підібраний засіб. Саме тому не варто займатися самолікуванням, не дивлячись на мінімальний ризик побічних ефектів. Адже таке лікування може просто не принести ніякого результату і ви розчаруєтеся і переконаєте себе в неефективності. Важливо розуміти, що будь-яке лікування гомеопатією і травами - це тривалий процес, і не варто очікувати великих результатів через кілька днів прийому.

Де купити гомеопатію і трави?

У наших магазинах Waysport ви можете придбати препарати даної категорії. Ціна і якість - на вищому рівні.