Безкоштовна доставка від 1000 грн.
-22%
226 грн 289 грн
(0)

Puritan's Pride Ginger - це порошок кореня імбиру в капсулах. Підтримує здоров'я травної системи, допомагає при епізодичній нудоті, полегшує стан при закачуванні.

Купити
118 грн
(0)

Swanson Garlic 400 мг - екстракт часнику в капсулах для контролю запаху. Часник називають ще природним антибіотиком, так як він містить речовину алліцин, яке і обумовлює його потужну бактерицидну дію.

Купити
150 грн
(0)

OstroVit Garlic - капсульоване часникове масло для зміцнення судин, поліпшення травлення і підвищення імунітету. Омолоджує організм і підвищує потенцію. Не має запаху.

Купити
95 грн
(0)

Харчова добавка Olimp Garlicin 200 мг (30 капс) містить висококонцентрований екстракт часнику без запаху. Допомагає підтримувати роботу серцево-судинної та імунної систем.

Купити
-7%
175 грн 188 грн
(0)

Red Clover Blossoms - харчова добавка, призначена для жінок в період менопаузи і постменопаузи. Полегшує симптоми, знижує частоту припливів, має легку заспокійливу дію.

Купити
167 грн
(0)

Olimp Uro-complex -препарат на основі натурального екстракту крупноплідної журавлини з додаванням численних рослинних активних інгредієнтів. Оптимальна і природна підтримка функціонування сечовивідних шляхів і функції нирок.

Купити
198 грн
(0)

NOW Cat's Claw - веганські капсули з екстрактом кори котячого кігтя. Мають сильні антисептичні та антиоксидантні властивості, покращують роботу шлунково-кишкового тракту, зміцнюють опорно-рухову систему.

Купити
204 грн
(0)

OstroVit Licorice VEGE - капсульована добавка на основі кореня солодки для веганів. Зміцнює імунітет, знімає запальні процеси, сприятливо впливає на травну систему, бронхи і шкіру.

Купити
158 грн
(0)

OstroVit Chlorella - таблетована добавка на основі одноклітинних зелених водоростей в особливій засвоюваній формі. Служить джерелом вітамінів, мікроелементів і амінокислот. Особливо корисна при підвищених навантаженнях.

Купити
349 грн
(0)

OstroVit Chlorella - капсульована харчова добавка на основі хлорели. Хлорела - водорість, багата на мінерали, вітаміни та амінокислоти. Зміцнює імунітет, поліпшує обмінні процеси, сприятливо впливає на весь організм.

Купити
163 грн
(0)

Мелена кориця в капсулах Puritan's Pride Cinnamon допомагає підтримувати нормальний рівень цукру в крові, має протизапальні та загальнозміцнюючі властивості.

Повідомити
159 грн
(0)

Puritan's Pride Odorless Garlic Extract - екстракт часнику без запаху. Допомагає підтримувати здоров'я серцево-судинної системи, забезпечує антиоксидантний захист.

Повідомити
297 грн
(0)

Puritan's Pride Odorless Garlic Extract - екстракт часнику без запаху. Допомагає підтримувати здоров'я серцево-судинної системи, забезпечує антиоксидантний захист.

Повідомити
-22%
203 грн 260 грн
(0)

Apple Cider Vinegar від Puritan's Pride - яблучний оцет в таблетках, що зберіг всі корисні властивості класичного яблучного оцту. Багатий вітамінами і мінералами. Сприяє гарному травленню і загальному оздоровленню організму.

Повідомити
248 грн
(0)

Chlorophyll Concentrate від Puritan's Pride - це чистий концентрованих хлорофіл в капсулах. Ефективний антиоксидантний захист, детоксикація і хороша робота системи травлення.

Повідомити
138 грн
(0)

Now Cinnamomum camphora 100% - камфорна олія, що очищає і бадьорить. Отримана шляхом фракційної перегонки сирої олії камфорного лавра. Тільки зовнішнє застосування для поліпшення роботи ЦНС і при застуді.

Повідомити
329 грн
(0)

Puritan's Pride Bee Propolis Extract - натуральний очищений продукт високої якості. Є найсильнішим природним антибіотиком, допомагає при запальних процесах, зміцнює імунітет і покращує загальний стан організму.

Повідомити
178 грн
(0)

Puritan's Pride Ginger - це порошок кореня імбиру в капсулах. Підтримує здоров'я травної системи, допомагає при епізодичній нудоті, полегшує стан при закачуванні.

Повідомити

Трави і гомеопатія

Що таке гомеопатія?

Дослівно цей термін означає - лікувати подібне подібним. Тобто, приймаючи гомеопатичні препарати, ви отримуєте в малих дозах речовину, яка у великих кількостях викликає симптоми захворювання. Таким чином, виробляється імунітет, організм вчиться справлятися зі збудниками і згодом активно їм протидіяти. Основний принцип, закладений в механізм дії гомеопатичних засобів - речовина, яка викликає якесь захворювання, може його ж і вилікувати.

У наші дні існують різні думки щодо використання гомеопатичних засобів. Хтось вважає їх відмінною альтернативою класичному медикаментозному лікуванню, хтось, навпаки, категорично проти їх застосування в силу бездіяльності.

Гомеопатія лікує чи ні?

Прихильники використання даних препаратів вважають, що вони більш безпечні для організму, натуральні (так як часто це рослинні препарати), не мають побічних ефектів, на відміну від синтетичних ліків. На їхню користь говорить те, що в наші дні гомеопатія визнана як офіційне направлення в медицині і не заборонена до використання на законодавчому рівні. Гомеопатичні препарати є у продажу в аптеках і багато лікарів їх рекомендують.

Противники ж гомеопатичних засобів вважають, що їх ефективність не доведена, прирівнюють їх до плацебо. Пояснюється це тим, що при виробництві активна речовина дуже сильно розбавлена. І її мізерна кількість в препараті не має ніякого впливу на організм.

У будь-якому випадку, кожна людина приймає рішення самостійно - використовувати гомеопатію чи ні. Тут дуже важливо мати кваліфікованого фахівця, з медичною освітою і дотримуватися його рекомендацій. Адже іноді при однаковому захворюванні у різних людей призначаються різні препарати, в залежності від ситуації.

Лікар-гомеопат повинен, в першу чергу, поставити правильний діагноз, згідно міжнародного класифікатора хвороб, а потім оцінити доречність використання гомеопатичних препаратів (або як допоміжний засіб в комплексній терапії, або як самостійний).

Переваги гомеопатії:

  • при призначенні засобів враховуються не тільки фізіологічні симптоми, а й зовнішні чинники, які можуть впливати на стан пацієнта - стрес, емоційний стан і т.п.
  • натуральність складу. При виробництві гомеопатичних препаратів використовуються тільки натуральні речовини, як правило, рослинного походження. Це зводить до нуля ризики звикання і виникнення побічних ефектів

Як приймати?

Як ми вже написали вище, при прийомі гомеопатичних препаратів дуже важливо правильно підібраний засіб. Саме тому не варто займатися самолікуванням, не дивлячись на мінімальний ризик побічних ефектів. Адже таке лікування може просто не принести ніякого результату і ви розчаруєтеся і переконаєте себе в неефективності. Важливо розуміти, що будь-яке лікування гомеопатією і травами - це тривалий процес, і не варто очікувати великих результатів через кілька днів прийому.

Де купити гомеопатію і трави?

У наших магазинах Waysport ви можете придбати препарати даної категорії. Ціна і якість - на вищому рівні.