Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн.
RU UA
Фільтри
158 грн
(0)

OstroVit Vitamin C - таблетована добавка, яка містить аскорбінову кислоту. Підвищує захисну функцію організму, допомагає боротися з вірусами, зміцнює сполучну тканину, зменшує кількість вільних радикалів.

Купити
37 грн
(1)

OstroVit Magnesium Potassium + B6 Shot - рідка добавка, що містить калій і магній. Для кращого засвоєння і виникнення синергічного ефекту збагачена вітаміном В6. Корисна для нервової і кровоносної систем.

Купити
80 грн
(0)

OstroVit Vitamin C – вітамін С в таблетках. Підтримує імунну систему в боротьбі з мікроорганізмами і вірусами. Покращує стан сполучної тканини. Налагоджує психофізичний стан.

Купити
218 грн
(1)

OstroVit Vitamin D3 + K2 Calcium - комплексна таблетована добавка, яка містить кальцій і засвоювані вітаміни К2 і D3. Спалює жир, мінералізує (зміцнює) кістки, покращує скорочення м'язів.

Купити
48 грн
(0)

OstroVit Vitamin D3 4000 + K2 MK-7 Shot – ефективне поєднання вітамінів D3 і K2 в формі рідини. Підтримує здоров’я кісток і зубів. Сприяє правильному функціонуванню м’язів. Зміцнює імунітет.

Купити
368 грн
(1)

OstroVit Omega 3 - капсулована добавка, що зміцнює еластичність судин, поліпшує роботу мозку та підтримує серце. Створена на основі якісного риб'ячого жиру.

Купити
268 грн
(1)

OstroVit Magnesium Citrate - біодоступна і високо фрагментована порошкоподібна добавка цитрату магнію. Бере участь у виробленні ферментів, підтримує функціонування м'язів, зменшує втому.

Купити
218 грн
(1)

OstroVit Omega 3-6-9 - капсульована добавка, яка містить необхідні для нормального функціонування організму ненасичені кислоти омега-3, омега-6 і омега-9 в правильно підібраних пропорціях.

Купити
176 грн
(2)

Ostrovit 100% VIT & MIN - комбінована біодобавка, яка містить легкозасвоювані вітаміни і мінерали. Особливо корисні людям, що піддаються високим фізичним навантаженням і тим, хто кому необхідно збільшити працездатність.

Купити
139 грн
(1)

Magnez Max Skurcz - комбінована добавка на основі калію і магнію, вітамінізованих адерміном (вітаміном В6). Підтримує в нормі психологічні функції, електролітичний баланс і рівень рідини.

Купити
198 грн
(1)

OstroVit Omega 3 - капсульована добавка, яка містить кислоти омега-3. Створена на основі риб'ячого жиру. Підвищує еластичність судин, підтримує мозок, підвищує регенерацію внутрішніх органів, допомагає в схудненні.

Купити
398 грн
(1)

Omega 3-6-9 - капсульована добавка трьох видів ненасичених незамінних амінокислот омега: омега-3, омега-6, омега-9. Покращує функціонування організму на клітинному рівні, підвищує увагу, зміцнює суглоби.

Купити
88 грн
(0)

OstroVit Vitamin C 1000 - високоякісна аскорбінова кислота, яка прийняла форму шипучих таблеток. Підтримка правильного функціонування організму, боротьба з вірусами, антиоксидантний захист, протидія стресам.

Купити
148 грн
(1)

OstroVit Biotin Plus - комбінована добавка у вигляді таблеток, що містить 4 елементи для вашого імунітету і краси: біотин, цинк, селен і фолієву кислоту. Захищає імунну систему, оздоровлює волосся, нігті і шкіру.

Купити
188 грн
(1)

OstroVit Vitamin C Limited Edition – високодозований вітамін С в таблетках. Зміцнює захисний бар'єр організму. Допомагає йому боротись з мікробами і вірусами. Благотворно впливає на стан сполучної тканини. Покращує психофізичний стан.

Купити
448 грн
(1)

OstroVit Vitamin C - аскорбінова кислота у вигляді порошку для зміцнення імунної системи, боротьби з вірусами, поліпшення психофізичного стану і стимуляції синтезу колагену. Підійде спортсменам, людям, які відчувають стрес.

Купити
169 грн
(1)

OstroVit Vitamin D3 2000 - капсульована добавка, яка містить вітамін D3 в формі холекальциферолу, абсорбція якого найбільш висока. Добавка підтримує здоров'я кісток, збільшуючи засвоєння кальцію, і збільшує виробок тестостерону.

Купити
215 грн
(0)

OstroVit Biotin 10.000 MAX – високодозований біотин з чудовою біодоступністю в таблетках. Зміцнює тканини організму. Покращує засвоєння поживних речовин. Позитивно впливає на стан шкіри, волосся та нігтів. Покращує самопочуття.

Купити
229 грн
(1)

Ostrovit 100% VIT & MIN FORTE - таблетована добавка з вітамінів і мінералів, перевірена в лабораторії. Компенсує дефіцит вітамінів, що виникає при підвищеній фізичної та розумової активності.

Купити
-30%
132 грн 189 грн
(1)

OstroVit Zinc Picolinate - таблетована добавка біодоступного цинку. Допомагає підтримувати оптимальний рівень тестостерону, бере участь в білковому синтезі, важливий для антиоксидантних процесів.

Купити
269 грн
(1)

OstroVit Vitamin C 1000 - капсулована аскорбінова кислота для захисту вашої імунної системи, боротьби із зайвими вільними радикалами і зміцнення кісток та зубів. Добавка відновлює сполучні тканини і покращує настрій.

Купити
-5%
144 грн 152 грн
(3)

OstroVit Vitamin B Complex - це високоякісний комплекс вітамінів групи В плюс вітаміни Е і С.

Купити
218 грн
(1)

OstroVit Triple Magnesium + B6 P-5-P - капсульована комбінована добавка, яка містить три легкозасвоювані форми магнію і вітамін В6. Забезпечує правильне функціонування м'язів та збереження електролітного балансу тіла.

Купити
189 грн
(2)

OstroVit MgZB ULTRA - трикомпонентна таблетована добавка, що має спазмолітичну і відновлювальну дію. Магній, цинк і пиродоксин (вітамін В6) особливо необхідні при посилених тренуваннях.

Купити
198 грн
(0)

OstroVit Triple Zinc – ефективне поєднання трьох високозасвоюваних форм цинку в капсулах. Покращує стан шкіри, волосся, нігтів. Протидіє вільним радикалам. Бере участь в обміні поживних речовин. Сприяє забезпеченню гормонального балансу.

Купити
498 грн
(0)

OstroVit Vitamin C 1000 мг – високоякісна аскорбінова кислота в капсулах. Надає антиоксидантний захист. Ефективно підтримує організм в боротьбі з вірусами. Протидіє порушенням кровотоку. Благотворно впливає на нервову систему. Сприяє регенерації та росту м'язів.

Купити
275 грн
(0)

OstroVit Pharma Coenzyme Q10 100 mg – коензим Q10 еліт класу в м’яких гелевих капсулах, що легко ковтати. Підтримує виробництво енергії в організмі. Чинить благотворний вплив на функціонування серця.

Купити
98 грн
(0)

OstroVit Magnesium + Potassium – високоефективна комбінація магнію, калію і вітаміну B6 в шипучих таблетках. Сприяє здоров’ю кісток і зубів. Покращує функціонування м’язів і нервової системи. Зменшує втому.

Купити
154 грн
(1)

OstroVit Chromium - таблетований піколінат хрому. Має безліч корисних властивостей, але в основному відомий як регулювальник рівня глюкози і засіб для боротьби із зайвою вагою.

Купити
238 грн
(1)

OstroVit Vitamin C+Hesperidin+Rutin 60 капс - антиоксидантна та антибактеріальна добавка на основі L-аскорбінової кислоти, посилена натуральними екстрактами плодів помаранцю та квітів японської софори.

Купити
297 грн
(1)

OstroVit Omega 3 Ultra - відновлювальна і антиоксидантна харчова добавка, в основі якої лежить риб'ячий жир. Підтримує роботу серця і судин, позитивно впливає на роботу мозку, активізує ріст м'язів, запобігає атеросклерозу, зміцнює кістки.

Купити
285 грн
(0)

OstroVit Elite Q10 – коензим Q10 у формі убіхінону еліт класу в м’яких желатинових капсулах. Сприяє правильному отриманню енергії в обмінних процесах. Позитивно впливає на серцево-судинну систему. Допомагає підтримувати здоровий артеріальний тиск.

Купити
169 грн
(1)

OstroVit Magnesium Citrate 400 мг + B6 - таблетована легкозасвоювана форма магнію, доповнена вітаміном В6. Розроблена спеціально для людей з підвищеним розумовим чи фізичним навантаженням. Зміцнює м'язи і кістки.

Купити
-7%
219 грн 235 грн
(1)

OstroVit Vitamin D3 8000 + K2 60 табл - комбінована добавка біодоступних вітамінів D3 та К2. Підтримує мінералізацію кісток та зубів, підвищує імунітет, забезпечує нормальну роботу м'язів.

Купити
125 грн
(0)

Ostrovit 100% VIT & MIN – особлива композиція високозасвоюваних вітамінів і мінералів в таблетках. Забезпечує високий рівень енергії протягом дня, під час інтенсивних фізичних і розумових навантажень. Зменшує втому.

Купити
245 грн
(0)

OstroVit ZMAdvanced – потужний комплекс трьох форм магнію та цинку, а також екстракту кореню ашваганди, стандартизованого до 5% вітанолідів, D-аспарагінової кислоти, мелатоніну і вітаміну В6 в желатинових капсулах. Позитивно впливає на роботу м’язів та нервів. Підтримує належний рівень тестостерону в організмі. Прискорює час, який потрібен для засинання. Активізує процеси регенерації.

Купити
234 грн
(1)

OstroVit Kelp - таблетована добавка на основі екстракту водоростей Kelp. Є джерелом йоду, повністю рослинний препарат. Захищає щитовидну залозу, забезпечує правильне її функціонування.

Купити
529 грн
(0)

OstroVit Ubichinon Q10 100 mg – високоефективний убіхінон Q10 в рослинних капсулах. Покращує виробництво клітинної енергії. Підтримує високу працездатність організму. Запобігає захворюванням, викликаним вільними радикалами.

Купити
-7%
219 грн 236 грн
(1)

OstroVit Vitamin D3 8000 IU - таблетована добавка для профілактики остеопорозу. Містить вітамін D. Регулює рівень інсуліну, зміцнює кістки і зуби, стимулює метаболізм і підсилює синтез білку. Особливо корисна при інтенсивних тренуваннях.

Купити
229 грн
(0)

OstroVit Vitamin D3 2000 + K2 Vegan – ефективне поєднання добрезасвоюваних форм вітамінів D3 і K2 в рослинних капсулах. Дбає про здоров’я зубів та кісток. Сприяє кращій роботі м’язів. Позитивно впливає на функціонування імунної системи.

Купити
249 грн
(1)

OstroVit Pharma Decorem For Women - особлива капсульована комплексна добавка вітамінів, амінокислот, екстрактів і мінералів. Розроблено спеціально для жінок. Підтримує здоров'я всіх систем організму, чудово впливає на зовнішність.

Купити
347 грн
(0)

OstroVit Omega 3 - капсульовані жирні кислоти EPA і DHA. Відмінно впливають на нервову систему, підвищують увагу, допомагають запам'ятовувати інформацію, покращують живлення всіх клітин організму.

Купити
479 грн
(1)

OstroVit Omega 3 Extreme - натуральний риб'ячий жир в желатинових капсулах. Омега-3 жирні кислоти, що входять до його складу, підтримують роботу серця, зміцнюють судини, позитивно впливають на мозок.

Купити
338 грн
(0)

OstroVit ZMAdvanced – потужний комплекс трьох форм магнію, цинку і вітаміну В6, а також екстракту кореню ашваганди, стандартизованого до 5% вітанолідів, D-аспарагінової кислоти, мелатоніну в формі порошку з вишуканим яблучно-грушевим смаком. Покращує функціонування м’язів та нервів. Підтримує здоровий рівень тестостерону в організмі. Пришвидшує засинання. Активізує процеси відновлення та регенерації.

Купити
275 грн
(0)

OstroVit Vitamin D3 4000 + K2 Vegan – ефективне поєднання добре засвоюваних форм вітамінів D3 і K2 в таблетках. Сприяє зміцненню кісток та зубів. Підтримує належне функціонування м’язів. Позитивно впливає на функціонування імунної системи.

Купити
265 грн
(0)

OstroVit Zinc 60.000 – добрезасвоюваний піколінат цинку в таблетках. Позитивно впливає на стан шкіри, волосся, нігтів. Сприяє загоєнню ран. Підтримує належний обмін вуглеводів, жирних кислот і макроелементів, а також синтез білка.

Купити
269 грн
(0)

OstroVit Triple Magnesium - порошкоподібний комплекс магнію, що містить три форми легкозасвоюваного магнію: лактат, цитрат, карбонат. Зміцнює зуби, кістки і м'язи, підтримує електролітний баланс, знімає нервозність.

Купити
176 грн
(1)

OstroVit Potassium - таблетована і добре засвоювана добавка мікроелемента калію. Популярна серед спортсменів, адже при інтенсивних тренуваннях, вживанні стимуляторів і жироспалювачів потреба в калії збільшується.

Купити
238 грн
(1)

OstroVit Pharma Immune Aid – високоефективний комплекс природних імуномодулюючих речовин в капсулах. Благотворно впливає на роботу імунної системи. Сприяє виробленню імунних клітин. Допомагає організму швидше реагувати на бактерії та віруси.

Купити
169 грн
(2)

OstroVit Magnez Max + Vitamin - таблетована веганська добавка цитрату магнію, збагачена вітамінами. Підтримує нервову систему, підвищує імунітет, сприяє швидкому відновленню. Містить лише рослинні компоненти.

Купити
195 грн
(0)

Ostrovit Pharma Elite Omega 3 – риб’ячий жир еліт класу, стандартизований за вмістом EPA (ейкозапентаєнової) та DHA (докозагексаєнової) жирних кислот та збагачений вітаміном E, в желатинових капсулах. Підтримує нормальний зір. Чинить благотворний вплив на роботу серцево-судинної системи та мозку.

Купити
245 грн
(1)

OstroVit Vitamin D3 4000 + K2 - таблетована вітамінна добавка з обмеженої серії, що містить комплекс вітамінів, які поліпшують здоров'я кісток і зубів, а також нормалізують згортання крові.

Купити
348 грн
(0)

OstroVit Pharma Vitamin D3 2000 + K2 Lozenges – ефективне поєднання добре засвоюваних форм вітамінів D3 і K2 в таблетках для розсмоктування з вишуканим смаком манго. Підтримує здоров’я кісток і зубів. Сприяє правильному функціонуванню м’язів. Зміцнює імунітет.

Купити
228 грн
(0)

OstroVit Magnesium + Vitamin D3 2000 IU + B6 – високоефективний комплекс магнію, вітаміну D3 і вітаміну B6 в таблетках. Підтримує електролітний баланс. Покращує енергетичний обмін. Дбає про здоров’я кісток, зубів. Сприяє належній роботі м’язів.

Купити
378 грн
(0)

OstroVit Vitamin D3 4000 + K2 Vegan – потужне поєднання добре засвоюваних форм вітамінів D3 і K2 в рослинних капсулах. Зберігає кістки та зуби міцними та здоровими. Покращує функціонування м’язів. Допомагає зміцнити імунітет.

Купити
298 грн
(0)

OstroVit Vitamins for Men – комплекс вітамінів, мінералів, рослинних екстрактів та амінокислот в капсулах. Розроблений спеціально для активних чоловіків. Покращує роботу всіх органів. Зміцнює імунітет. Підтримує здоров'я і міцність кісток.

Купити
526 грн
(0)

OstroVit Omega 3 Ultra – високоякісний риб’ячий жир, багатий на поліненасичені жирні кислоти омега-3 та підсилений вітаміном Е, в м’яких гелевих капсулах. Підтримує належне функціонування мозку. Позитивно впливає на зір. Сприяє здоровій роботі серця.

Купити
218 грн
(1)

Ostrovit Vitamin ADEK - таблетована вітамінна добавка, що підтримує здоров'я шкіри, очей, кісток, зубів, крові. Спеціально призначена для людей, які мають підвищену потребу у жиророзчинних вітамінах.

Купити
229 грн
(1)

Ostrovit VIT & MIN Sport - комплексна біодобавка вітамінів і мінералів, розрахована на людей з високою фізичною активністю. Препарат збагачений сумішшю амінокислот і рослинних екстрактів, має адаптогенні і антиоксидантні властивості.

Купити
-5%
141 грн 148 грн
(1)

OstroVit Mg + B6 - харчова добавка магнію в легкозасвоюваній формі, збагачена вітаміном В6. Підтримує оптимальний баланс електролітів, знижує втому, піклується про нервову систему.

Купити

Підписатися на нашу розсилку

щоб отримувати свіжі новини про акції та знижки

0 800 403 173