Фільтри
39 грн
(1)

OstroVit L-carnitine Shot - негазований напій на основі L-картініну. Знімає втому, допомагає швидкому відновленню, збільшує ефективність тренувань завдяки жироспалювальному ефекту.

Купити
108 грн
(1)

OstroVit CLA 1000 - капсульований жироспалювач, що активує обмінні процеси. Створений на основі лінолевої кислоти, яка відмінно позбавляє від підшкірного жиру. Має антикатаболічні властивості.

Купити
285 грн
(0)

OstroVit L-Carnitine 900 mg Lozenges – високоефективний L-карнітин тартрат, доповнений L-орнітином, L-аргініном і хромом, в таблетках для розсмоктування зі смаком зеленого яблука. Підтримує процес жироспалювання. Надає додаткову енергію. Покращує метаболізм макроелементів.

Купити
108 грн
(1)

OstroVit CLA Slim Line - жироспалююча добавка у формі желатинових капсул. Діюча речовина - ефір лінолевої кислоти. Добавка підтримує ріст м'язової маси, проявляє антиоксидантний ефект і спалює жир.

Купити
385 грн
(1)

L-Carnitine 1250 - капсульована добавка на основі тартрату L-картиніну. Натуральний жироспалювач, що надходить з м'ясної і молочної їжі. Перешкоджає жировим відкладенням, зміцнює всі м'язи.

Купити
339 грн
(1)

OstroVit Fat Burner Vege - високоякісний капсульований жироспалювач інноваційної лінійки, розробленої спеціально для вегетаріанців і веганів. Містить тільки натуральні екстракти рослин.

Купити
695 грн
(1)

OstroVit L-Carnitine - тартрат L-карнітин в формі пудри, що сприяє жироспаленню, збільшує м'язи, прискорює відновлення після високих фізичних навантажень і підвищує енергетичний баланс організму.

Купити
268 грн
(1)

OstroVit Green Coffee - таблетований екстракт зеленої кави з високим вмістом холевої кислоти і кофеїну. Має термогенні (жироспалювальні) і стимулюючі властивості.

Купити
185 грн
(1)

OstroVit Piperine 95 VEGE - капсульований жироспалювач на основі екстракту чорного перцю. Підхльостує метаболізм, стимулює вироблення шлункового соку, прискорює процес ліполізу. Підходить і для веганів, так як це повністю рослинний продукт.

Купити
1 169 грн
(1)

OstroVit ALC - продукт, що містить ацетил-L-карнітин, який необхідний для нормального функціонування нервової системи. Зменшує втому, сприяє концентрації уваги, знімає нервову напругу, покращує пам'ять.

Купити
425 грн
(0)

OstroVit African Mango Extract 700 mg Vegan – чистий екстракт африканського манго в формі порошку. Забезпечує організм цінними вітамінами, мінералами, харчовими волокнами, іншими біологічно активними речовинами. Пригнічує апетит. Нормалізує рівень цукру. Зменшує рівень холестерину.

Купити
228 грн
(2)

OstroVit African Mango Vege - капсульований веганський жироспалювач на основі екстракту насіння африканського манго. Підтримує ліполіз, знижує тиск, сприяє розщепленню тригліцеридів.

Купити
185 грн
(1)

OstroVit Piperine 30 мг MAX – екстракт плодів чорного перцю з високим вмістом піперину в таблетках. Забезпечує антиоксидантну підтримку. Ефективно бореться з проблемами травлення. Допомагає при схудненні.

Купити
519 грн
(0)

OstroVit 3С CLA Carnitine Chromium – високоефективне поєднання L-карнітину, CLA і хрому в формі порошку. Активізує жироспалювання. Надає додаткову енергію. Підтримує правильний метаболізм. Сприяє процесу схуднення.

Купити
73 грн
(1)

OstroVit L-Carnitine 1000 - швидкорозчинна таблетована добавка, яка містить L-карнітин. Призначена для зниження ваги, бере участь у перетворенні жиру в енергію.

Повідомити
254 грн
(0)

OstroVit L-Carnitine 1000 - високоякісний таблетований тартрат l-карнітину. Надає енергії, запобігає відкладенню жиру. Підвищує ефективність тренувань, сприяє схудненню.

Повідомити
390 грн
(1)

OstroVit CLA 1000 (180 капс) - капсульована кон'югована лінолева кислота. Однокомпонентний жироспалювач, що поліпшує одночасно мінералізацію кісток і підтримує зростання м'язів.

Повідомити
229 грн
(1)

CLA 1000 - високоякісна кон'югована лінолева кислота у вигляді капсул. Спалює жир, перетворюючи його в енергію, підвищує витривалість, покращує стан шкіри.

Повідомити
345 грн
(0)

OstroVit L-Carnitine + Green Tea + Chromium Liquid – високоефективна комбінація L-карнітину, екстракту зеленого чаю, хрому та вітамінів групи В в формі рідини. Підтримує здоровий метаболізм макронутрієнтів. Сприяє спалюванню жиру. Позитивно впливає на енергетичний обмін.

Повідомити
189 грн
(0)

OstroVit Garcinia cambodia Vegan – високоякісний екстракт плодів малабарського тамаринду, стандартизований до 60% гідроксилимонної кислоти, в капсулах. Постачає в організм цінні мікро- і мікроелементи. Чинить тонізуючу дію. Прискорює обмін речовин. Сприяє нормалізації ваги.

Повідомити
59 грн
(0)

OstroVit L-Carnitine 5000 – висококонцентрований карнітин в формі рідини. Сприяє спалюванню жиру. Посилює витривалість під час тренувань. Пришвидшує регенерацію після фізичних навантажень.

Повідомити
398 грн
(2)

OstroVit L-Carnitine 125.000 Liquid – високодозований L-карнітин в формі рідини. Забезпечує здоровий обмін речовин. Підтримує процес схуднення, сприяючи спалюванню жиру. Надає енергію.

Повідомити
47 грн
(1)

OstroVit Fat Burner eXtreme Shot – потужний рідкий комплекс з 11 активних інгредієнтів. Сприяє спалюванню жиру в організмі. Надає енергію для тренувань. Покращує регенерацію тканин і м’язів після фізичних навантажень.

Повідомити
216 грн
(1)

OstroVit Green Tea VEGE – високоякісний екстракт зеленого чаю в рослинних капсулах. Знищує вільні радикали, протидіє передчасному старінню організму. Підтримує процеси жироспалювання. Позитивно впливає на роботу імунної системи.

Повідомити
299 грн
(1)

OstroVit Appetite Control - веганські капсули з екстрактом плодів тамаринду і протеїнів квасолі, збагачених яблучним оцтом, вітаміном В12 і хромом. Ефективно пригнічує апетит.

Повідомити
-7%
367 грн 395 грн
(1)

OstroVit L-Carnitine - добавка, яка містить таблетовану амінокислоту L-Carnitine, що змушує жир перетворюватися в енергію. Таким чином вона не тільки спалює жирові відкладення, але і зберігає в м'язах глікоген, не допускаючи його розкладання.

Повідомити
379 грн
(1)

OstroVit Green Tea 1000 - біологічна добавка на основі екстракту зеленого чаю, що уповільнює процеси старіння. Відрізняється високими антиоксидантними властивостями, бере участь в жироспаленні.

Повідомити
318 грн
(1)

OstroVit CLA + Green Tea + L-Carnitine - комбінований жироспалювач на основі ліноленової кислоти, карнітину і екстракту зеленого чаю. Регулює обмін речовин, розщеплює жири, підвищує енергетичний баланс.

Повідомити
279 грн
(1)

OstroVit L-Carnitine softgels - капсульоване джерело L-карнітину. Природний жироспалювач, який бере участь в процесі окислення жирних кислот і перетворення їх в енергію.

Повідомити
448 грн
(1)

OstroVit Fat Burner eXtreme - комбінований препарат в капсулах, що прискорює процес ліполізу. Надає енергії, допомагає в схудненні, збільшує показники витривалості, знижує апетит.

Повідомити
389 грн
(1)

OstroVit Fat Burner For Woman - комбінований жироспалювач в капсулах, розроблений спеціально для жінок. L-карнітин, посилений натуральними рослинними екстрактами, перетворює жирові відкладення в енергію.

Повідомити

Підписатися на нашу розсилку

щоб отримувати свіжі новини про акції та знижки

Розсилка для здоровʼя та краси
Підпишіться, ми в розсилках ділимось
  • акційними пропозиціями
  • новинками й добірками
  • порадами від профі
Підписатися
Підписатися на розсилку
0 800 403 173