Ми працюємо!
RU UA
Фільтри
428 грн
(0)

SAN Liver Support Formula 100 капс – вегетаріанські капсули з комбінацією екстрактів цілющих рослин. Підтримують роботу печінки, підвищують вироблення жовчі. Містять силімарин.

Купити
275 грн
(1)

Puritan's Pride Milk Thistle 4:1 Extract 1000 мг (Silymarin) – високоефективний екстракт розторопші в м’яких желатинових капсулах. Підтримує здорове функціонування печінки.

Купити
328 грн
(0)

NOW Silymarin 300 мг Veg Capsules 50 капс - веганська добавка на основі екстракту розторопші, артишоку та кульбаби. Містить флавоноїди силімарину, що підтримують здоров'я печінки.

Купити
198 грн
(0)

OstroVit Milk Thistle VEGE - капсульоване мелене насіння розторопші. Чудовий гепатопротектор, детоксикант і антиоксидант. Сприятливо впливає на організм, виводить токсини. Продукт повністю рослинного походження, підходить в т. ч. веганам.

Купити
318 грн
(0)

BioTech (USA) Milk Thistle - капсульована добавка екстракту плодів розторопші плямистої. Підвищує імунітет, зв'язує вільні радикали. Добавка уповільнює старіння, захищає від вірусів та бактерій, виводить токсини, підтримує печінку.

Купити
139 грн
(1)

Gold Sylimaron 100 ™ -екстракт насіння розторопші в капсулах. Призначений для підтримки функціонування печінки і травлення, детоксикації та підвищення загального тонусу.

Купити
426 грн
(0)

Webber Naturals Liver Health 65 капс - комбінована рослинна добавка, що покращує функціонування печінки. Стимулює виведення токсинів, покращує травлення.

Купити
478 грн
(0)

NOW Liver Caps 100 (капс) - комбінована добавка яловичої печінки, подрібненого кореня елеутерококу і екстракту насіння розторопші. Підтримує функцію печінки, покращує травлення.

Купити
536 грн
(0)

NOW Liver Refresh – чудове поєднання цінних речовин та рослинних екстрактів в рослинних капсулах. Підтримує здоров’я печінки. Покращує процеси детоксикації.

Купити
298 грн
(0)

Харчова добавка Cod Liver Oil 1000 мг + Vit.A & D від Puritan's Pride - це жир печінки тріски в капсулах. Головною перевагою жиру печінки тріски є високий вміст в ньому омега-3 жирних кислот, також це один з кращих джерел вітамінів А і D.

Повідомити
200 грн
(1)

Real Pharm Liver Control – високоефективна комбінація соєвого лецитину, орнітину, холіну та силімарину в капсулах. Забезпечує комплексну підтримку печінки. Надає їй захист та сприяє регенерації клітин.

Повідомити
148 грн
(1)

Кожна капсула Olimp Hepa Plus - це екстракт артишоку, який підтримує детоксикацію і правильне функціонування печінки, травної системи і нормальний перебіг травних процесів.

Повідомити
186 грн
(0)

AllNutrition LIVSUPPORT - це харчова добавка, активні інгредієнти якої підтримують роботу печінки, сприяють її очищенню і в той же час благотворно впливають на метаболізм.

Повідомити
363 грн
(0)

Scitec Nutrition Liver Support 80 капс - добавка на основі екстракту розторопші плямистої. Бере участь в обміні речовин, підтримує печінку, покращує травлення, зміцнює імунітет, сприяє виведенню з організму токсинів.

Повідомити
548 грн
(0)

21-денна система детоксикації печінки AllMax Liver D-Tox - це потужна комбінація клінічно перевірених рослинних екстрактів в їх найбільш чистійі дієвій формі разом з потужними антиоксидантами, такими як вітаміни C і E і селен.

Повідомити
511 грн
(0)

BioTech (USA) Liver Aid - таблетована добавка холіну, збагаченого амінокислотами, вітамінами, антиоксидантами, мінералами, трав'яними екстрактами. Підтримує печінку, підвищує імунітет, поліпшує травлення.

Повідомити
369 грн
(0)

OstroVit Pharma Liver Aid – спеціально підібраний комплекс цінних речовин в рослинних капсулах. Підтримує здорову роботу печінки. Чинить ефективний регенераційний вплив на неї.

Повідомити

Гепатопротектори

Хороший стан печінки - обов'язкова умова для підтримки здоров'я, краси і молодості організму. Цей орган несе на собі величезне навантаження і може давати серйозні збої. У таких випадках медики рекомендують використовувати препарати-гепатопротектори.

Гепатопротектори для печінки

Гепатопротектори є фармакологічною групою медикаментозних препаратів, дія яких спрямована на відновлення печінкових функцій, стимуляцію клітин органу і нормалізацію його основних функцій. Крім
цього, вони виконують захисну роль, оберігаючи печінку від токсичного впливу при вживанні ряду лікарських препаратів, спиртних напоїв, вірусних і інфекційних хвороботворних збудників.

Які функції виконує печінка?

У людському організмі печінка виконує безліч вкрай важливих завдань, серед яких:

 • Участь в процесах травлення
 • Нормалізація метаболізму
 • Переробка мінеральних речовин, макроелементів і вітамінів, що надходять до організму
 • Детоксикація (очищення від шлаків і токсичних речовин)
 • Нормалізація гормонального фону
 • Синтез імуноглобулінів і антитіл до ряду хвороботворних збудників
 • Кровотворна функція
 • Стабілізація показників згортання крові

Тому дуже важливо подбати про здоров'я печінки, щоб уникнути розвитку вкрай несприятливих наслідків і небезпечних супутніх захворювань.

Вітаміни та мінерали, важливі для печінки

Для нормального функціонування і стану печінкового апарату необхідна регулярне підживлення наступними вітамінами:

 • Вітаміни групи В - нормалізують процеси обмінного характеру і мають зміцнюючу дію
 • Вітамін Е - має регенеруючі властивості і забезпечує прискорене відновлення печінкових клітин-гепатоцитів
 • Вітаміни групи А - активізують жовчовиділення і мають відновлюючу дію
 • Кислота аскорбінова - нейтралізує отрути, токсичні речовини і сполуки

Велике значення для підтримки печінки має магній. Дана речовина активізує вироблення антиоксидантів і специфічних ферментів, покращує кровообіг і стимулює продукування глікогену.

Цинк і селен - покращують загальний стан печінки, перешкоджають розвитку жирової дистрофії, зміцнюють імунітет на клітинному рівні.

Причини захворювань печінки

Спровокувати печінкові патології здатні:

 • Недолік рухової активності
 • Зловживання алкогольними напоями
 • Цукровий діабет
 • Неправильно збалансований раціон харчування
 • Надмірна вага, ожиріння
 • Генетична, спадкова схильність
 • Тривале застосування певних медикаментозних препаратів.

Профілактика хвороб печінки

Для того, щоб захистити печінку від розвитку небезпечних патологій, слід звернути увагу на наступні рекомендації фахівців:

 • Утримуватися від вживання спиртного
 • Своєчасно боротися з інфекційними та серцево-судинними захворюваннями, які відбиваються на печінкових функціях
 • Обмежувати вміст в раціоні смаженої, жирної, гострої їжі
 • Контролювати показники глюкози і холестерину в крові
 • Давати організму регулярні посильні фізичні навантаження

Важливу роль в профілактиці відіграє застосування натуральних гепатопротекторів, які відновлюють і захищають печінку.

Який засіб вибрати?

На сучасному ринку представлений широкий вибір гепатопротекторів. Незважаючи на подібні властивості і спектр дії, кожен препарат має свої особливості як в складі, так і дії. Тому, перш ніж зробити остаточний вибір, рекомендується проконсультуватися зі своїм лікуючим лікарем.

Більшість фахівців радять віддавати перевагу натуральним рослинним добавкам, збагаченим вітамінами і амінокислотами, особливо якщо мова йде про профілактику, а не лікування вже сформованого захворювання.

Рослинні препарати для печінки вважаються найбільш безпечними через свій природній склад. При цьому дані засоби покращують травну функцію, нормалізують процеси протеїнового синтезу і мають жовчогінні властивості.

Серед найбільш популярних рослинних гепатопротекторів можна виділити:

 • розторопшу
 • артишок
 • гарбузове насіння

Як правило, добавки, розроблені на основі цих природних речовин, доповнюються різними екстрактами, вітамінами і мінералами.

Амінокислоти в гепатопротекторах - одні з головних компонентів, оскільки вони володіють яскраво вираженими регенеруючими і дезінтоксикаційними властивостями, а також беруть активну участь в процесах розщеплення жирів, синтезі фосфоліпідів. Особливо корисні гепатопротектори з підвищеним вмістом амінокислот при різному виді гепатитів і жировому гепатозі.

Препарати для печінки купити з доставкою по всій Україні від кращих світових виробників в нашому магазині WAYSPORT.