Ми працюємо! Безкоштовна доставка від 1500 грн. Деталі
Фільтри
376 грн
(0)

Webber Naturals Liver Health 65 капс - комбінована рослинна добавка, що покращує функціонування печінки. Стимулює виведення токсинів, покращує травлення.

Купити
268 грн
(0)

BioTech (USA) Milk Thistle - капсульована добавка екстракту плодів розторопші плямистої. Підвищує імунітет, зв'язує вільні радикали. Добавка уповільнює старіння, захищає від вірусів та бактерій, виводить токсини, підтримує печінку.

Купити
363 грн
(0)

Scitec Nutrition Liver Support 80 капс - добавка на основі екстракту розторопші плямистої. Бере участь в обміні речовин, підтримує печінку, покращує травлення, зміцнює імунітет, сприяє виведенню з організму токсинів.

Купити
186 грн
(0)

AllNutrition LIVSUPPORT - це харчова добавка, активні інгредієнти якої підтримують роботу печінки, сприяють її очищенню і в той же час благотворно впливають на метаболізм.

Купити
428 грн
(0)

SAN Liver Support Formula 100 капс – вегетаріанські капсули з комбінацією екстрактів цілющих рослин. Підтримують роботу печінки, підвищують вироблення жовчі. Містять силімарин.

Повідомити
119 грн
(0)

Gold Sylimaron 100 ™ -екстракт насіння розторопші в капсулах. Призначений для підтримки функціонування печінки і травлення, детоксикації та підвищення загального тонусу.

Повідомити
189 грн
(0)

OstroVit Milk Thistle VEGE - капсульоване мелене насіння розторопші. Чудовий гепатопротектор, детоксикант і антиоксидант. Сприятливо впливає на організм, виводить токсини. Продукт повністю рослинного походження, підходить в т. ч. веганам.

Повідомити
298 грн
(0)

Харчова добавка Cod Liver Oil 1000 мг + Vit.A & D від Puritan's Pride - це жир печінки тріски в капсулах. Головною перевагою жиру печінки тріски є високий вміст в ньому омега-3 жирних кислот, також це один з кращих джерел вітамінів А і D.

Повідомити
200 грн
(0)
Повідомити
128 грн
(1)

Кожна капсула Olimp Hepa Plus - це екстракт артишоку, який підтримує детоксикацію і правильне функціонування печінки, травної системи і нормальний перебіг травних процесів.

Повідомити
398 грн
(0)

NOW Liver Caps 100 (капс) - комбінована добавка яловичої печінки, подрібненого кореня елеутерококу і екстракту насіння розторопші. Підтримує функцію печінки, покращує травлення.

Повідомити
548 грн
(0)

21-денна система детоксикації печінки AllMax Liver D-Tox - це потужна комбінація клінічно перевірених рослинних екстрактів в їх найбільш чистійі дієвій формі разом з потужними антиоксидантами, такими як вітаміни C і E і селен.

Повідомити
249 грн
(0)

NOW Silymarin 300 мг Veg Capsules 50 капс - веганська добавка на основі екстракту розторопші, артишоку та кульбаби. Містить флавоноїди силімарину, що підтримують здоров'я печінки.

Повідомити
511 грн
(0)

BioTech (USA) Liver Aid - таблетована добавка холіну, збагаченого амінокислотами, вітамінами, антиоксидантами, мінералами, трав'яними екстрактами. Підтримує печінку, підвищує імунітет, поліпшує травлення.

Повідомити

Гепатопротектори

Хороший стан печінки - обов'язкова умова для підтримки здоров'я, краси і молодості організму. Цей орган несе на собі величезне навантаження і може давати серйозні збої. У таких випадках медики рекомендують використовувати препарати-гепатопротектори.

Гепатопротектори для печінки

Гепатопротектори є фармакологічною групою медикаментозних препаратів, дія яких спрямована на відновлення печінкових функцій, стимуляцію клітин органу і нормалізацію його основних функцій. Крім
цього, вони виконують захисну роль, оберігаючи печінку від токсичного впливу при вживанні ряду лікарських препаратів, спиртних напоїв, вірусних і інфекційних хвороботворних збудників.

Які функції виконує печінка?

У людському організмі печінка виконує безліч вкрай важливих завдань, серед яких:

 • Участь в процесах травлення
 • Нормалізація метаболізму
 • Переробка мінеральних речовин, макроелементів і вітамінів, що надходять до організму
 • Детоксикація (очищення від шлаків і токсичних речовин)
 • Нормалізація гормонального фону
 • Синтез імуноглобулінів і антитіл до ряду хвороботворних збудників
 • Кровотворна функція
 • Стабілізація показників згортання крові

Тому дуже важливо подбати про здоров'я печінки, щоб уникнути розвитку вкрай несприятливих наслідків і небезпечних супутніх захворювань.

Вітаміни та мінерали, важливі для печінки

Для нормального функціонування і стану печінкового апарату необхідна регулярне підживлення наступними вітамінами:

 • Вітаміни групи В - нормалізують процеси обмінного характеру і мають зміцнюючу дію
 • Вітамін Е - має регенеруючі властивості і забезпечує прискорене відновлення печінкових клітин-гепатоцитів
 • Вітаміни групи А - активізують жовчовиділення і мають відновлюючу дію
 • Кислота аскорбінова - нейтралізує отрути, токсичні речовини і сполуки

Велике значення для підтримки печінки має магній. Дана речовина активізує вироблення антиоксидантів і специфічних ферментів, покращує кровообіг і стимулює продукування глікогену.

Цинк і селен - покращують загальний стан печінки, перешкоджають розвитку жирової дистрофії, зміцнюють імунітет на клітинному рівні.

Причини захворювань печінки

Спровокувати печінкові патології здатні:

 • Недолік рухової активності
 • Зловживання алкогольними напоями
 • Цукровий діабет
 • Неправильно збалансований раціон харчування
 • Надмірна вага, ожиріння
 • Генетична, спадкова схильність
 • Тривале застосування певних медикаментозних препаратів.

Профілактика хвороб печінки

Для того, щоб захистити печінку від розвитку небезпечних патологій, слід звернути увагу на наступні рекомендації фахівців:

 • Утримуватися від вживання спиртного
 • Своєчасно боротися з інфекційними та серцево-судинними захворюваннями, які відбиваються на печінкових функціях
 • Обмежувати вміст в раціоні смаженої, жирної, гострої їжі
 • Контролювати показники глюкози і холестерину в крові
 • Давати організму регулярні посильні фізичні навантаження

Важливу роль в профілактиці відіграє застосування натуральних гепатопротекторів, які відновлюють і захищають печінку.

Який засіб вибрати?

На сучасному ринку представлений широкий вибір гепатопротекторів. Незважаючи на подібні властивості і спектр дії, кожен препарат має свої особливості як в складі, так і дії. Тому, перш ніж зробити остаточний вибір, рекомендується проконсультуватися зі своїм лікуючим лікарем.

Більшість фахівців радять віддавати перевагу натуральним рослинним добавкам, збагаченим вітамінами і амінокислотами, особливо якщо мова йде про профілактику, а не лікування вже сформованого захворювання.

Рослинні препарати для печінки вважаються найбільш безпечними через свій природній склад. При цьому дані засоби покращують травну функцію, нормалізують процеси протеїнового синтезу і мають жовчогінні властивості.

Серед найбільш популярних рослинних гепатопротекторів можна виділити:

 • розторопшу
 • артишок
 • гарбузове насіння

Як правило, добавки, розроблені на основі цих природних речовин, доповнюються різними екстрактами, вітамінами і мінералами.

Амінокислоти в гепатопротекторах - одні з головних компонентів, оскільки вони володіють яскраво вираженими регенеруючими і дезінтоксикаційними властивостями, а також беруть активну участь в процесах розщеплення жирів, синтезі фосфоліпідів. Особливо корисні гепатопротектори з підвищеним вмістом амінокислот при різному виді гепатитів і жировому гепатозі.

Препарати для печінки купити з доставкою по всій Україні від кращих світових виробників в нашому магазині WAYSPORT.