Ми працюємо!
RU UA
Фільтри
47 грн
(1)

Power Pro Healthy Meal Mix for Protein cocktail Hydro Whey 40 грам - пробник ізоляту сироваткового протеїну з урсоловою кислотою та вітамінами. Підтримує ріст м'язів, спалює жир.

Купити
3 245 грн
(0)
Купити
2 895 грн
(1)

BioTech (USA) Hydro Whey Zero - порошкова добавка гідролізату сироваткового протеїну, посилена амінокислотами ВСАА та аргініном. Збільшує показники витривалості, додає енергії, підтримує сили на тренуванні, прискорює ріст м'язів.

Купити
1 429 грн
(1)
Купити
1 390 грн
(0)

MST HYDRO Whey – високоякісний гідролізований сироватковий протеїн в формі порошку. Активізує процеси анаболізму. Сприяє швидкому відновленню м’язових волокон.

Купити
430 грн
(0)

OstroVit Instant WPH - ідеально засвоюваний гідролізат сироваткового протеїну, отриманий в результаті гідролізу пептидних ланцюгів. Стимулює анаболизм, запобігає катаболізму, максимально живить м'язи.

Повідомити
2 245 грн
(0)

Scitec Nutrition 100% Hydrolyzed Whey Protein 2030 грам - швидко засвоюваний гідролізат сироваткового протеїну. Ідеальний варіант для відновлення м'язів після тренування або сну. Пригнічує катаболізм, прискорює ріст м'язів, надає сили.

Повідомити
2 332 грн
(1)
Повідомити
1 098 грн
(0)

Optimum Nutrition Platinum Hydro Whey 795 грам - безлактозна протеїнова добавка. Швидко розчиняється, забезпечує м'язові клітини будівельним матеріалом перед тренуванням, відновлює сили після тренування.

Повідомити
1 172 грн
(1)

Scitec Nutrition 100% Hydrolyzed Whey Protein 910 грам - суміш гідролізованих концентратів та ізолятів сироваткового протеїну. Максимально швидко засвоюється, стимулює синтез білків, прискорює ріст м'язів, надає сил, спалює жир.

Повідомити
1 100 грн
(0)

Scitec Nutrition 100% Hydrolyzed Beef Isolate Peptides – добавка на основі гідролізованого протеїну яловичини. Добре розчиняється, швидко всмоктується, ефективно діє. Прискорює ріст м'язів, збагачує організм амінокислотами.

Повідомити
990 грн
(0)
Повідомити
990 грн
(0)

Ultimate Nutrition HYDROCOOL 1360 грам - швидкодіюча суперочищена суміш гідролізованого ізоляту сироваткового протеїну (HWPI). Завдяки низькому вмісту жирів і цукру ідеально підходить для "сушки" м'язів та швидкого скидання ваги із збереженням м'язової маси.

Повідомити
48 грн
(0)
Повідомити
570 грн
(0)

OstroVit Whey Protein Hydrolysate - порошковий гідролізат сироваткового протеїну. Здійснює анаболічний ефект, сприяє схудненню, бере участь в синтезі соматотропіну, стимулює утворення білків.

Повідомити
725 грн
(0)
Повідомити
785 грн
(0)

BioTech (USA) Hydro Whey Zero - порошковий сироватковий протеїн з амінокислотами (ВСАА, L-глутаміном і L-аргініном) для швидкого відновлення і посилення росту м'язів. Без цукру, жиру, глютену.

Повідомити
2 875 грн
(3)

Optimum Nutrition Platinum Hydro Whey - високорозчинний ізолят сироваткового протеїну з додаванням мікронізованих амінокислот ВСАА для максимального прокачування та відновлення м'язів.

Повідомити
34 грн
(1)

Scitec Nutrition 100% Hydrolyzed Whey Protein (35 грам) - пакетик ароматизованого гідролізованого сироваткового протеїну для посиленого росту сухої м'язової маси, відновлення м'язових волокон після навантажень, пригнічення катаболізму.

Повідомити
22 грн
(0)

Power Pro Amino-Protein Gel (50 грам) - комбінована гелеоподібна добавка протеїну з амінокислотами, гідролизатом колагену і швейцарським вітамінним комплексом. Допомагає наростити м'язи, добре засвоюється.

Повідомити
Гідролізат протеїну

Гідролізат протеїну - ідеальний вибір для атлетів і спортсменів-силовиків, які потребують підвищеної концентрації високоякісного, чистого білка.

Гідролізат протеїну – що це і як його виготовляють?

Являє собою одну з форм сироваткового білка, що характеризується швидким і легким засвоєнням. Препарат починає діяти вже через 20-30 хвилин з моменту його застосування. Це пов'язано з особливостями його виробництва.

На першому етапі молочну сировину за допомогою процесу сквашування розділяють на складові – сироватку та казеїн. Потім сироватку піддають пастеризації для видалення небажаної мікрофлори. На наступному етапі настає черга фільтрації, яка дозволяє підвищити частку молекул протеїну, видаливши молекули жирів і вуглеводів.

До цього моменту процес виробництва практично нічим не відрізняється від створення ізоляту. Але далі проводиться кілька фінальних процедур, не характерних для виробництва ізоляту. Насамперед мова йде про процес гідролізу, який передбачає часткове розщеплення білка під дією ферментів або кислот до готових для засвоєння амінокислотних блоків. Отриманий при цьому протеїн складається в основному з двох- трьох амінокислот, зв’язаних між собою (дипептидів та трипептидів).

Варто відмітити, що травний тракт людського організму виконує аналогічну задачу. Шлунок розщеплює цільні молекули білків, які далі всмоктуються кишечником. Споживання гідролізату дає змогу пропустити першу дію, в результаті  чого вашому організму не потрібні час і зусилля для перетравлення білка.

При вживанні гідролізату протеїну вільні амінокислоти надходять в кровотік максимально швидко, надаючи підтримку м'язовій тканині і запускаючи анаболічні процеси. Важливо відзначити, що процес гідролізу дуже дороговартісний, що ставить білок даного виду в найвищу цінову категорію серед протеїнових добавок.

Відмінною рисою гідролізату є його гіркуватий присмак. Цей показник може слугувати своєрідним критерієм якості продукту, хоча сучасні виробники використовують різноманітні смакові добавки, які маскують цей специфічний смак.

Позитивна дія гідролізату протеїну

 • Яскраво виражений анаболічний ефект;
 • Прискорене відновлення;
 • Стимуляція продукування власного інсуліну і гормону росту;
 • Стабілізація показників глюкози в крові;
 • Підтримка оптимальної кількості глікогену в м'язових тканинних структурах;
 • Нормалізація метаболізму і обмінних процесів;
 • Сприяння усуненню накопичень жиру в підшкірному прошарку;
 • Активізація набору якісної і рельєфної м'язової маси;
 • Позитивний вплив на стан і зовнішній вигляд шкірних покривів;
 • Регенерація печінкових тканин на клітинному рівні;
 • Протидія катаболізму;
 • Зменшення почуття голоду, зниження апетиту;
 • Зміцнення кісткової і хрящової тканини і всього опорно-рухового апарату;
 • Купування судомного синдрому;
 • Усунення м'язового болю, кріпатури.

Основні переваги гідролізату протеїну

1. Практично не містить вуглеводів, жирів, постачаючи в організм користувача висококонцентрований білок (до 99%) найвищої якості і оптимальну кількість цінних амінокислот, необхідних для повноцінного росту, будови та регенерації м'язів.

2. Має максимальну швидкість засвоєння (близько 30 хвилин).

3. Забезпечує набагато швидше відновлення після тренування порівняно з концентратом й ізолятом, що було доведено спеціальними клінічними дослідженнями.

4. Більш швидко поповнює запаси глікогену в м'язах після тренування.

5. Сприяє швидкому набору м’язової маси та покращенню показників затримки азоту й концентрації глютаміну в м’язах, що теж продемонстрували результати досліджень.

6. Вирізняється кращою здатністю стимулювати секрецію інсуліну.

7. Характеризується найкращою переносимістю. Не чинить додаткового навантаження на органи шлунково-кишкового тракту завдяки ретельному очищенню.

Гідролізований протеїн часто використовується в якості після тренувального комплексу, оскільки дозволяє в найкоротші терміни усунути ознаки втоми, перевтоми, перенапруги, підвищити енергетичний потенціал. Відрізняється високим рівнем біологічної доступності, цінності і посилено стимулює процеси білкового синтезу.

Як приймати гідролізат протеїну?

Фахівці рекомендують вживати його перед початком спортивного тренування. Більш того, швидка засвоюваність дозволяє використовувати його навіть безпосередньо під час занять в спортзалі, коли вкрай важливо за короткий термін відновити сили і відсунути поріг стомлюваності для досягнення поставлених цілей і блискучих результатів.

У дні відпочинку добавку слід приймати на голодний шлунок, в ранкові години. При бажанні якомога швидше набрати значну м'язову масу можна прийняти порцію препарату за півгодини до вечері.

Відгуки про гідролізат сироваткового протеїну

Заслужив виключно позитивні відгуки як від експертів, так і від користувачів, які застосовують даний продукт на практиці. У порівнянні з іншими видами білкових комплексів, гідролізат діє практично миттєво, сприяючи максимально швидкому відновленню, приросту мускулатури, підвищенню витривалості і силових показників. Дає відмінні результати під час курсу на сушку, допомагаючи сформувати гарний сухий мускульний рельєф. Продукт абсолютно безпечний і ніяких побічних ефектів за ним помічено не було.

Купити гідролізат сироваткового протеїну можна в нашому магазині спортивного харчування за самою вигідною ціною з доставкою по всій Україні.