Ми працюємо! Безкоштовна доставка від 1500 грн. Деталі
Фільтри
1 994 грн
(3)

Optimum Nutrition Platinum Hydro Whey - високорозчинний ізолят сироваткового протеїну з додаванням мікронізованих амінокислот ВСАА для максимального прокачування та відновлення м'язів.

Купити
659 грн
(0)

BioTech (USA) Hydro Whey Zero - порошковий сироватковий протеїн з амінокислотами (ВСАА, L-глутаміном і L-аргініном) для швидкого відновлення і посилення росту м'язів. Без цукру, жиру, глютену.

Купити
1 963 грн
(1)

BioTech (USA) Hydro Whey Zero - порошкова добавка гідролізату сироваткового протеїну, посилена амінокислотами ВСАА та аргініном. Збільшує показники витривалості, додає енергії, підтримує сили на тренуванні, прискорює ріст м'язів.

Купити
44 грн
(0)

Power Pro Healthy Meal Mix for Protein cocktail Hydro Whey 40 грам - пробник ізоляту сироваткового протеїну з урсоловою кислотою та вітамінами. Підтримує ріст м'язів, спалює жир.

Купити
-20%
1 796 грн 2 245 грн
(0)

Scitec Nutrition 100% Hydrolyzed Whey Protein 2030 грам - швидко засвоюваний гідролізат сироваткового протеїну. Ідеальний варіант для відновлення м'язів після тренування або сну. Пригнічує катаболізм, прискорює ріст м'язів, надає сили.

Купити
1 437 грн
(1)
Повідомити
1 098 грн
(0)

Optimum Nutrition Platinum Hydro Whey 795 грам - безлактозна протеїнова добавка. Швидко розчиняється, забезпечує м'язові клітини будівельним матеріалом перед тренуванням, відновлює сили після тренування.

Повідомити
1 172 грн
(1)

Scitec Nutrition 100% Hydrolyzed Whey Protein 910 грам - суміш гідролізованих концентратів та ізолятів сироваткового протеїну. Максимально швидко засвоюється, стимулює синтез білків, прискорює ріст м'язів, надає сил, спалює жир.

Повідомити
1 100 грн
(0)

Scitec Nutrition 100% Hydrolyzed Beef Isolate Peptides – добавка на основі гідролізованого протеїну яловичини. Добре розчиняється, швидко всмоктується, ефективно діє. Прискорює ріст м'язів, збагачує організм амінокислотами.

Повідомити
2 157 грн
(0)
Повідомити
990 грн
(0)
Повідомити
990 грн
(0)

Ultimate Nutrition HYDROCOOL 1360 грам - швидкодіюча суперочищена суміш гідролізованого ізоляту сироваткового протеїну (HWPI). Завдяки низькому вмісту жирів і цукру ідеально підходить для "сушки" м'язів та швидкого скидання ваги із збереженням м'язової маси.

Повідомити
48 грн
(0)
Повідомити
570 грн
(0)

OstroVit Whey Protein Hydrolysate - порошковий гідролізат сироваткового протеїну. Здійснює анаболічний ефект, сприяє схудненню, бере участь в синтезі соматотропіну, стимулює утворення білків.

Повідомити
725 грн
(0)
Повідомити
34 грн
(0)

Scitec Nutrition 100% Hydrolyzed Whey Protein (35 грам) - пакетик ароматизованого гідролізованого сироваткового протеїну для посиленого росту сухої м'язової маси, відновлення м'язових волокон після навантажень, пригнічення катаболізму.

Повідомити
22 грн
(0)

Power Pro Amino-Protein Gel (50 грам) - комбінована гелеоподібна добавка протеїну з амінокислотами, гідролизатом колагену і швейцарським вітамінним комплексом. Допомагає наростити м'язи, добре засвоюється.

Повідомити
430 грн
(0)

OstroVit Instant WPH - ідеально засвоюваний гідролізат сироваткового протеїну, отриманий в результаті гідролізу пептидних ланцюгів. Стимулює анаболизм, запобігає катаболізму, максимально живить м'язи.

Повідомити
880 грн
(1)
Повідомити

Гідролізат протеїну

Гідролізат протеїну - ідеальний вибір для атлетів і спортсменів-силовиків, які потребують підвищеної концентрації високоякісного, чистого білка.

Гідролізат протеїну

Являє собою одну з форм сироваткового білка, що характеризується швидким і легким засвоєнням. Препарат починає діяти вже через 20-30 хвилин з моменту його застосування. Це пов'язано з особливостями його виробництва - процес гідролізу передбачає часткове розщеплення білка до готових для засвоєння амінокислотних блоків. Таким чином, вашому організму не потрібні час і зусилля для перетравлення білка. При вживанні гідролізату протеїну вільні амінокислоти надходять в кровотік максимально швидко, надаючи підтримку м'язовій тканині і запускаючи анаболічні процеси. Важливо відзначити, що процес гідролізу дуже дороговартісний, що ставить білок даного виду в найвищу цінову категорію серед протеїнових добавок.

Він сприяє усуненню накопичень жиру в підшкірному прошарку, а також набору якісної і рельєфної м'язової маси.

Гідролізат протеїну: плюси і особливості

Безперечними перевагами даного продукту є:

 • Яскраво виражена анаболічна дію
 • Прискорене відновлення
 • Стимуляція продукування власного інсуліну і гормону росту
 • Стабілізація показників глюкози в крові
 • Підтримка оптимальної кількості глікогену в м'язових тканинних структурах
 • Нормалізація метаболізму і обмінних процесів
 • Позитивний вплив на стан і зовнішній вигляд шкірних покривів
 • Регенерація печінкових тканин на клітинному рівні
 • Протидія катаболізму
 • Зменшення почуття голоду, зниження апетиту
 • Помірно виражене жироспалювання
 • Зміцнення кісткової і хрящової тканини і всього опорно-рухового апарату
 • Купування судомного синдрому
 • Усунення м'язового болю, кріпатури

Крім того, він не чинить додаткового навантаження на органи шлунково-кишкового тракту. Даний продукт проходить ретельне очищення, внаслідок чого практично не містить вуглеводів, жирів, забезпечуючи організм користувача тільки високоякісним білком і оптимальною кількістю цінних амінокислот, необхідних для повноцінного росту, будови та регенерації м'язів.

Часто використовується в якості після тренувального комплексу, оскільки дозволяє в найкоротші терміни усунути ознаки втоми, перевтоми, перенапруги, підвищити енергетичний потенціал. Результати численних клінічних випробувань підтвердили, що швидкість відновлення при використанні гідролізованого протеїнового комплексу значно вища, ніж у разі застосування стандартного сироваткового протеїну. Відрізняється високим рівнем біологічної доступності, цінності і посилено стимулює процеси білкового синтезу.

Як приймати гідролізат протеїну?

Фахівці рекомендують вживати його перед початком спортивного тренування. Більш того, швидка засвоюваність дозволяє використовувати його навіть безпосередньо під час занять в спортзалі, коли вкрай важливо за короткий термін відновити сили і відсунути поріг стомлюваності для досягнення поставлених цілей і блискучих результатів.

У дні відпочинку добавку слід приймати на голодний шлунок, в ранкові години. При бажанні якомога швидше набрати значну м'язову масу можна прийняти порцію препарату за півгодини до вечері.

Відгуки про гідролізат сироваткового протеїну

Заслужив виключно позитивні відгуки як від експертів, так і від користувачів, які застосовують даний продукт на практиці. У порівнянні з іншими видами білкових комплексів, гідролізат діє практично миттєво, сприяючи максимально швидкому відновленню, приросту мускулатури, підвищенню витривалості і силових показників. Дає відмінні результати під час курсу на сушку, допомагаючи сформувати гарний сухий мускульний рельєф. Продукт абсолютно безпечний і ніяких побічних ефектів за ним помічено не було.

Купити гідролізат сироваткового протеїну можна в нашому магазині спортивного харчування за самою вигідною ціною з доставкою по всій Україні.