Безкоштовна доставка від 1000 грн.
Фільтри
260 грн
(0)

BioTech (USA) Calcium Zinc Magnesium - таблетована добавка, яка містить 4 мінерали для підтримки здоров'я зубів, зміцнення скелета, поліпшення стану шкіри, зняття хронічної втоми, нормалізації енергетичного обміну.

Купити
319 грн
(0)

BioTech (USA) Coral Calcium Magnesium - таблетована добавка кальцію і магнію (співвідношення 2: 1), що зміцнює кістки і зуби, підсилює регенерацію хряща, що підтримує нормальне функціонування м'язів.

Купити
269 грн
(0)

Universal Nutrition Calcium Zinc Magnesium - таблетована добавка, яка містить в собі кальцій, магній і цинк. Також склад збагачений міддю для ще кращого засвоєння. Зміцнює кістки, нервову систему, загоює рани.

Купити
178 грн
(0)

IronFlex Calcium Magnesium Zink 100 табл - комбінована добавка магнію, кальцію та цинку в біодоступній формі для підняття імунітету та зміцнення кісток та м'язів.

Купити
112 грн
(0)

Nosorog Calcium Carbonate - порошкоподібний карбонат кальцію біологічного походження для швидкої передачі нервових імпульсів (впливає на швидкість скорочення м'язів) і зміцнення кісткової тканини.

Купити
219 грн
(0)

BioTech (USA) Ca D3 K2 (90 капс) - капсульована добавка кальцію і фосфору, вітамінізованого вітамінами D3 і K2. Підтримує здоров'я кісток і зубів, відповідає за швидкість проходження нервових імпульсів.

Купити
345 грн
(0)

NOW Calcium Citrate Veg Caps (120 caps) - веганський капсульований цитрат кальцію. Служить для профілактики травм кісток, прискорює передачу імпульсів між нейронами. Відрізняється підвищеною біодоступністю.

Купити
308 грн
(0)

NOW Cal-Mag Caps 120 капс - біодоступний мінеральний комплекс для здоров'я кісток, посилений вітаміном D для кращого засвоєння.

Купити
329 грн
(0)

NOW Calcium & Magnesium - капсульована добавка кальцію і магнію, збагачених цинком і холекальциферолом. Підтримує роботу нервової системи, зміцнює кістки і м'язи, нормалізує тиск.

Купити
168 грн
(0)

Swanson Calcium Citrate - високоефективна форма кальцію для здоров'я кісток, зубів, м'язів і серцево-судинної системи. Кальцій є важливим мінералом для підтримки щільності кісткової тканини і профілактики остеопорозу.

Купити
234 грн
(0)

NOW Calcium & Magnesium (100 таб) - комбінована добавка трьох видів кальцію і трьох видів магнію. Нормалізує функціонування нервової, кровоносної і опорно-рухової систем, підтримує баланс рідини.

Повідомити
275 грн
(0)

NOW Coral Calcium 1000 mg - скам'янілий кораловий кальцій у вигляді веганських капсул. Містить природну форму кальцію, що має високу біодоступність. Зміцнює кістки і зуби, підтримує серце.

Повідомити
289 грн
(0)

NOW Coral Calcium Plus - капсули, що містять кальцій в лужній формі, засвоюваний магній і вітамін D в формі ергокальциферолу. Підтримує здоров'я кісткової тканини, відіграє важливу роль в кістковому метаболізмі.

Повідомити
350 грн
(0)

NOW Calcium Ascorbate - веганська біодоступна добавка аскорбата кальцію. Легко розчиняється у воді, добре засвоюється. Захищає імунітет, проявляє антиоксидантні властивості, сприяє зміцненню кісток.

Повідомити
254 грн
(0)

BioTech (USA) Calcium Complete - комбінована добавка в капсулах, що містять кальцій, фосфор і вітаміни К і D. Запобігає демінералізації кісток, зміцнює скелет, підтримує роботу серця і мозку.

Повідомити
398 грн
(0)

Харчова добавка Puritan's Pride Calcium Magnesium допомагає забезпечити достатнє надходження в організм кальцію і магнію для зміцнення кісток і зубів, профілактики остеопорозу і судом. Покращує роботу м'язової і нервової систем.

Повідомити
114 грн
(0)

Sporter Calcium Magnesium Zinc Max 120 табл - комплексна добавка для зміцнення опорно-рухової системи на основі магнію, кальцію, L-глутамінової кислоти та цинку.

Повідомити
399 грн
(0)

Puritan's Pride Calcium Carbonate 600 мг + Vitamin D3 - якісне джерело кальцію і вітаміну D3. Необхідний для для здоров'я опорно-рухового апарату, хорошого стану зубів, нігтів і шкіри.

Повідомити
187 грн
(0)

Puritan's Pride Calcium Carbonate 600 мг + Vitamin D3 - якісне джерело кальцію і вітаміну D3. Необхідний для для здоров'я опорно-рухового апарату, хорошого стану зубів, нігтів і шкіри.

Повідомити
439 грн
(0)
Повідомити
142 грн
(0)
Повідомити
240 грн
(0)

Комплексний препарат Calcium Magnesium Zink від Progress Nutrition містить 4 активні інгредієнти, які сприяють мінералізації кісток та позитивно впливають на стан нервової та м'язової систем.

Повідомити
35 грн
(0)
Повідомити
349 грн
(0)

Харчова добавка Puritan's Pride Absorbable Calcium 1200 мг + Vitamin D3 допомагає забезпечити достатнє надходження кальцію в організм для зміцнення кісток і зубів, профілактики остеопорозу. Покращує роботу м'язової і нервової систем.

Повідомити

Кальцій

Кальцій - цінний хімічний елемент, який відповідає в першу чергу за формування скелета і зміцнення кісткової тканини. Однак, крім цього, він виконує в організмі цілий ряд життєво важливих функцій. Дефіцит кальцію може обернутися вкрай несприятливими наслідками для здоров'я.

Кальцій - що це за речовина?

Кальцій є важливим макроелементом, що є хімічно активним металом сріблястого кольору. Це одна з основних складових елементів зубної емалі і кісткової тканинної структури. При цьому не синтезується в організмі, та й взагалі в чистому вигляді зустрічається в природі вкрай рідко. У більшості випадків кальцій отримують штучним шляхом і поповнюють його запаси, приймаючи спеціалізовані препарати і комплекси на основі даної речовини.

Кальцій: користь, показання, як приймати?

Всупереч поширеній думці, кальцій необхідний не тільки для підтримки кісток і зниження ризику переломів, травматичних ушкоджень. Ця речовина характеризується наявністю і інших, не менш корисних властивостей:

 • Нормалізація метаболізму і обміну речовин
 • Підтримка скорочувальної здатності м'язів
 • Очищення організму від надлишку натрію
 • Сприятливий вплив на стан і функціонування серцево-судинної системи
 • Зміцнення центральної нервової системи і стабілізація психоемоційного стану
 • Поліпшення стану нігтьових пластин, профілактика їх розшарування
 • Підвищення еластичності і пружності шкірних покривів
 • Нормалізація показників згортання крові
 • Блокування процесу тромбоутворення
 • Зниження рівня поганого холестерину в крові
 • Підвищення активності щитовидної і підшлункової залоз, гіпофізу
 • Позитивний вплив на роботу ендокринної системи
 • Антигістамінні властивості
 • Яскраво виражений протизапальний ефект
 • Стабілізація показників артеріального тиску
 • Профілактика сечокам'яної хвороби

Цей елемент є складовим компонентом клітин органів, їх ядер, тканинних рідин. Дефіцит кальцію загрожує розвитком небезпечних ускладнень у вигляді остеопорозу, судомного синдрому, карієсу, погіршення зовнішнього вигляду людини. Крім того, підвищується ризик травматизму і переломів.

Клінічні показання, при яких призначаються пацієнтам препарати кальцію:

 • Вікова категорія старше 60 років
 • Підвищена схильність до переломів
 • Захворювання опорно-рухового апарату, що протікають як в гострій, так і хронічній формі
 • Екстремальні фізичні навантаження, часте підняття важких предметів
 • Малорухливий спосіб життя
 • Куріння і вживання алкогольних напоїв

Незамінний макроелемент для жінок, які очікують появи малюка на світ, оскільки для формування скелета плоду потрібна підвищена кількість кальцію. Також призначають його представницям прекрасної статі під час менопаузи, так як при клімактеричному періоді рівень даного компонента в організмі значно знижується.

Найкращий терапевтичний і профілактичний результат дають спеціалізовані комплекси, наприклад, комбінація кальцію з магнієм і цинком дає чудовий, потужний синергетичний ефект, оскільки кожен з компонентів доповнює і підсилює дію один одного.

Приймати препарати кальцію рекомендується по 1-2 таблетки протягом доби (в ранкові та вечірні години). Причому для кращого засвоєння таблетку слід розсмоктати або ж розжувати, а не пити цілою. Тривалість лікувального курсу визначається в індивідуальному порядку.

Види і форми кальцію

На сучасному фармацевтичному ринку представлені різні види і форми кальцію, кожна з яких має свої особливості:

 • Цитрат кальцію (інша назва лимоннокислий) - характеризується своєю відмінною засвоюваністю, що становить близько 45%. Не має протипоказань і прекрасно переноситься. Застосовується при лікуванні патологій сечостатевої системи через свою здатність пригнічувати розмноження хвороботворних збудників шляхом зміни лужного середовища.
 • Кальцію карбонат - не рекомендується користувачам зі зниженою кислотністю шлунка, оскільки погано засвоюється. Користується популярністю завдяки своїй доступній вартості та високому процентному вмісту основної діючої речовини. Однак лікарі зазначають, що тривале застосування препарату може викликати такі побічні ефекти, як алергія, закреп, напади нудоти і больові відчуття в області живота.
 • Глюконат кальцію - має низький ступінь засвоюваності, а тому приймати його рекомендується одночасно з вітамінами групи Д. При тривалому застосуванні може спровокувати відкладення щавлевої кислоти в області нирок і жовчного міхура.
 • Кальцій Д3 - препарат, збагачений додатковим змістом вітаміну Д. Оптимальне дозування діючих речовин забезпечує максимальне засвоєння кальцію організмом і дає комплексний ефект. Відмінно переноситься і майже не має протипоказань, за винятком індивідуальної гіперчутливості і печінкової недостатності у важкій формі.
 • Хелат кальцію - добре засвоюється і не провокує можливих небажаних реакцій. Не впливає на травну систему і в'язкість крові.

Підібрати оптимальний варіант препарату допоможе консультація з лікарем. Фахівці рекомендують віддавати перевагу комбінованим варіантам, для того щоб забезпечити краще засвоєння кальцію і уникнути можливих несприятливих наслідків.

Відгуки про кальцій

Відгуки про кальцій в основному позитивні, адже цей макроелемент вкрай цінний і корисний для всього організму. Нечисленні негативні відгуки обумовлені придбанням дешевих і неякісних препаратів, а також порушенням дозування і схеми прийому, які ведуть або до надлишку елемента, що дуже шкідливо для здоров'я, або не дозволяють йому повною мірою засвоюватися, знижуючи терапевтичну дію.

Купити кальцій з доставкою по всій Україні можна в нашому інтернет магазині спортивного харчування waysport або відвідати один з наших стаціонарних магазинів.