Фільтри
-7%
618 грн 665 грн
(0)

Solgar Liquid Calcium Magnesium Citrate With Vitamin D3 – високоякісний кальцій, підсилений магнієм та вітаміном D3, в рідкій формі. Підтримує здоров’я імунної системи. Зберігає міцними кістки та зуби. Допомагає побороти періодичне занепокоєння та стрес.

Купити
386 грн
(0)

Забезпечте своєму організму необхідну дозу кальцію з високою ефективністю завдяки цитрату кальцію від KAL. Збалансована формула таблеток, розроблена з використанням технології ActivTab, забезпечує ефективне засвоєння протягом 30 хвилин.

Купити
718 грн
(1)

Solaray Calcium Citrate 1000 mg Veg Caps – біодоступна хелатована форма кальцію в рослинних капсулах. Дбає про міцність та силу кісток. Підтримує здоров’я зубів.

Купити
818 грн
(0)

Solaray Cal-Mag Citrate 1000 mg / 1000 mg Veg Caps – високоефективне поєднання цитрату кальцію і цитрату магнію у співвідношенні 1:1 в рослинних капсулах. Підтримує здоров’я кісток та зубів. Сприяє належній роботі м’язів. Покращує передачу нервових імпульсів.

Купити
514 грн
(0)

NOW Calcium Citrate Veg Caps (120 caps) - веганський капсульований цитрат кальцію. Служить для профілактики травм кісток, прискорює передачу імпульсів між нейронами. Відрізняється підвищеною біодоступністю.

Купити
308 грн
(1)

HaYa Labs Cal-Mag-Zinc With Vitamin D – високоефективна комбінація кальцію, магнію і цинку, посилена вітаміном D, в таблетках. Стимулює ріст кісток. Підтримує здоров’я суглобів. Допомагає зміцнити зуби.

Купити
495 грн
(1)

NOW Coral Calcium 1000 mg - скам'янілий кораловий кальцій у вигляді веганських капсул. Містить природну форму кальцію, що має високу біодоступність. Зміцнює кістки і зуби, підтримує серце.

Купити
472 грн
(1)

NOW Calcium Citrate - веганські таблетки цитрату кальцію, збагачені вітаміном D2 і мінералами. Засвоюваний кальцій для підтримки здоров'я кісток і зубів, профілактики остеопорозу і поліпшення роботи нейронів.

Купити
445 грн
(0)

Solaray Calcium Citrate 1000 mg Veg Caps – біодоступна хелатована форма кальцію в рослинних капсулах. Підтримує кістики міцними та здоровими. Дбає про здоров’я зубів.

Купити
194 грн
(1)

Кальцій D3 Forte - це простий і зручний спосіб доповнити свій раціон кальцієм і вітаміном D в необхідній кількості. Призначений для людей в період інтенсивного росту і розвитку, в період відновлення після переломів і травм, жінкам в період вагітності, годування грудьми і в період менопаузи і для літніх людей.

Купити
1 346 грн
(0)

Solgar Calcium Magnesium with Vitamin D3 – потужне поєднання кальцію, магнію та вітаміну D3 в таблетках. Благотворно впливає на стан кістково-м’язової системи. Підтримує здоров’я нервової системи. Зміцнює імунітет.

Купити
398 грн
(0)

Nature's Way Calcium Mag & Zinc 765 mg – високоефективне поєднання кальцію, магнію, цинку в желатинових капсулах. Підтримує належну роботу тих систем організму, які забезпечують рух. Дбає про здоров’я кісток і зубів. Позитивно впливає на функціонування м’язів.

Купити
475 грн
(0)

NOW Coral Calcium Plus - капсули, що містять кальцій в лужній формі, засвоюваний магній і вітамін D в формі ергокальциферолу. Підтримує здоров'я кісткової тканини, відіграє важливу роль в кістковому метаболізмі.

Купити
585 грн
(0)

NOW Calcium Hydroxyapatite Caps – гідроксиапатит кальцію в желатинових капсулах. Сприяє формуванню здорових кісток. Постачає в організм інші поживні речовини для підтримки нормальної структури і функції кісток.

Купити
1 116 грн
(0)

NOW Coral Calcium Plus Veg Caps – скам'янілий кораловий кальцій, доповнений вітаміном D, магнієм, в рослинних капсулах. Підтримує належний кислотно-лужний баланс. Покращує кістковий метаболізм. Зберігає кістки міцними та здоровими.

Купити
412 грн
(1)

BioTech (USA) Ca D3 K2 (90 капс) - капсульована добавка кальцію і фосфору, вітамінізованого вітамінами D3 і K2. Підтримує здоров'я кісток і зубів, відповідає за швидкість проходження нервових імпульсів.

Купити
1 116 грн
(0)

NOW Coral Calcium 1000 mg Veg Caps – скам'янілий кораловий кальцій в рослинних капсулах. Забезпечує здоровий рН. Підтримує здоров’я кісток. Оптимізує ферментативну активність.

Купити
135 грн
(1)

OstroVit Calcium & Quercetin & Zinc – високоефективна комбінація кальцію, кверцетину та цинку в шипучих таблетках. Підтримує здоров’я кісток і зубів. Сприяє належному функціонуванню м’язів і нейротрансмісії. Надає антиоксидантний захист. Забезпечує кислотно-лужний баланс.

Купити
298 грн
(1)

Харчова добавка Puritan's Pride Calcium Magnesium Vitamin D3 забезпечує надходження в організм кальцію, магнію і вітаміну D3 для зміцнення кісток і зубів, профілактики остеопорозу. Покращує роботу м'язової і нервової систем.

Купити
545 грн
(0)

Nature's Way Alive! Calcium & Vitamin D3 Gummy – високоефективна комбінація кальцію і вітаміну D3, збагачена порошковими сумішами Orchard Fruits™ & Garden Veggies™, в смачних жувальних цукерках. Підтримує здоров’я кісток. Позитивно впливає на функціонування м’язів. Сприяє зміцненню імунітету.

Купити
467 грн
(0)

Solaray Calcium Magnesium Zinc Veg Caps – потужне поєднання кальцію, магнію та цинку, доповнене глютаміновою кислотою, в рослинних капсулах. Підтримує міцність кісток. Дбає про здоров’я зубів. Покращує передачу нервових імпульсів. Сприяє належному скороченню м’язів.

Купити
465 грн
(0)

Nature's Way Calcium & Vitamin D3 1000 mg / 25 mcg – високоефективне поєднання кальцію і вітаміну D, доповнене магнієм, в формі рідини. Зберігає кісти міцними та здоровими. Підтримує здоров’я зубів. Має приємний смак. Легко засвоюється.

Купити
399 грн
(0)

Nature's Way Calcium & Magnesium 750 mg – високоефективне поєднання кальцію та магнію в желатинових капсулах. Позитивно впливає на роботу тих систем організму, які забезпечують рух. Дбає про здоров’я кісток і зубів. Підтримує належне скорочення та розслаблення м’язів.

Купити
598 грн
(1)

Solgar Calcium Citrate with Vitamin D3 – потужний кальцію цитрат, підсилений вітаміном D3, в таблетках. Підтримує здоров’я кісток і зубів. Благотворно впливає на функціонування кістково-м’язової та нервової систем.

Купити
616 грн
(0)

NOW Calcium Lactate – стабільна та біодоступна форма кальцію в таблетках. Підтримує ріст та здоров’я кісток і зубів. Сприяє належному скороченню м’язів. Забезпечує правильну нервову провідність.

Купити
328 грн
(2)

HaYa Labs Cal Mag Citrate – високоефективне поєднання кальцію і магнію в таблетках. Підтримує здоров’я суглобів. Чинить позитивний вплив на кісткову систему. Сприяє правильному функціонуванню м’язів.

Купити
-7%
389 грн 418 грн
(0)

BioTech (USA) Calcium Zinc Magnesium - таблетована добавка, яка містить 4 мінерали для підтримки здоров'я зубів, зміцнення скелета, поліпшення стану шкіри, зняття хронічної втоми, нормалізації енергетичного обміну.

Купити
376 грн
(0)

Swanson Calcium Citrate plus Magnesium 300 mg/150 mg – високоефективне поєднання кальцію цитрату та магнію в желатинових капсулах. Сприяє побудові міцних кісток. Зберігає їх здоровими. Покращує вироблення енергії. Підтримує розслаблення м’язів.

Купити
445 грн
(0)

Puritan's Pride Calcium Citrate 1000 mg – високоефективний кальцію цитрат в желатинових капсулах швидкого вивільнення. Сприяє зміцненню кісткової тканини. Мінімізує ризики переломів та інших травм. Активізує відновлення після травмування. Підтримує здоров’я зубів.

Купити
438 грн
(0)

Amix ChelaZone MultiChel Ca+Mg+Zn Bisglycinate Chelate – високоефективне поєднання легкозасвоюваних хелатних форм кальцію, магнію та цинку в рослинних капсулах. Підтримує належний енергетичний метаболізм. Сприяє здоровій роботі м'язів. Позитивно впливає на стан кісток, зубів, нігтів, шкіри.

Купити
343 грн
(0)

Solaray Calcium Citrate with Vitamin D-3 1000 mg – високоефективний кальцій, пов’язаний із природною лимонною кислотою та розроблений спеціально для людей із низьким вмістом кислоти в шлунку, в желатинових капсулах. Доповнений вітаміном D-3. Дбає про здоров’я і міцність кісток та зубів.

Купити
785 грн
(0)

Solgar Calcium Magnesium with Vitamin D3 – потужний комплекс кальцію, магнію та вітаміну D3 в таблетках. Чинить позитивний вплив на кісткову-м’язову систему. Сприяє здоровій роботі нервової системи. Зміцнює імунітет.

Купити
659 грн
(0)

Thorne Cal Mag Citrate + Vitamin C – високоефективне поєднання кальцію та магнію, доповнене вітаміном С, в формі порошку. Підтримує здоров'я кісток. Сприяє належному функціонуванню м'язів. Посилює роботу імунної системи.

Купити
648 грн
(0)

Solaray Calcium Citrate 1000 mg Chewables – високоефективний кальцій, пов’язаний із лимонною кислотою та розроблений спеціально для людей із низьким вмістом кислотності шлунку, в жувальних таблетках з апельсиновим смаком. Зберігає кістки й зуби міцними та здоровими. Покращує роботу м’язів та передачу нервових імпульсів.

Купити
421 грн
(0)

KAL Calcium Citrate D-3 1000 mg/25 mcg – високоефективне поєднання цитрату кальцію та вітаміну D-3 в таблетках. Чудово засвоюється та використовується організмом. Забезпечує потужну підтримку здоров’я кісток і зубів.

Купити
502 грн
(0)

Цитрат кальцію Puritan's Pride Calcium Citrate - це найбільш добре засвоювана і біодоступна форма кальцію. Корисний для хорошого стану кісткової системи, зубів, волосся і нігтів. Необхідний для профілактики остеопорозу, при відновленні після травм.

Купити
797 грн
(0)

Thorne Calcium 250 mg – висококонцентрована форма кальцію в капсулах. Засвоююється значно краще за інші форми. Зберігає кістки та зуби міцними та здоровими. Ідеальний варіант для осіб з підвищеним ризиком дефіциту кальцію.

Купити
439 грн
(1)

Pure Gold Pyruvate Two – високоефективна комбінація пірувату кальцію та L-карнітину L-тартрату в желатинових капсулах. Сприяє жироспалюванню. Допомагає тримати під контролем вагу.

Купити
445 грн
(0)

Mason Natural Calcium 600 mg D3 10 mcg – високоефективна комбінація кальцію та вітаміну D3 в таблетках. Підтримує здоров’я кісток. Позитивно впливає на серцевий ритм. Сприяє належній роботі м’язів тощо. Сприяє зміцненню імунітету.

Купити
142 грн
(0)

Yamamoto Calcio 200 мг – високоякісний кальцій, посилений вітаміном D, у таблетках. Активізує зростання м'язової маси. Допомагає зміцнити зуби та кістки. Покращує обмін речовин.

Повідомити
198 грн
(0)

IronFlex Calcium Magnesium Zink 100 табл - комбінована добавка магнію, кальцію та цинку в біодоступній формі для підняття імунітету та зміцнення кісток та м'язів.

Повідомити
35 грн
(1)

Mivolis Calcium – високоякісний кальцій в шипучих таблетках з приємним фруктовим смаком. Підтримує здоров'я кісток. Позитивно впливає на нейром'язові зв'язки.

Повідомити
349 грн
(0)

Харчова добавка Puritan's Pride Absorbable Calcium 1200 мг + Vitamin D3 допомагає забезпечити достатнє надходження кальцію в організм для зміцнення кісток і зубів, профілактики остеопорозу. Покращує роботу м'язової і нервової систем.

Повідомити
256 грн
(0)
Повідомити
269 грн
(0)

Харчова добавка Puritan's Pride Absorbable Calcium 600 мг + Mg 300 мг + Vitamin D3 допомагає забезпечити достатнє надходження кальцію в організм для зміцнення кісток і зубів, профілактики остеопорозу. Покращує роботу м'язової і нервової систем.

Повідомити
269 грн
(0)

Харчова добавка Puritan's Pride Absorbable Calcium 600 мг +Magnesium 300 мг допомагає забезпечити достатнє надходження в організм кальцію і магнію для зміцнення кісток і зубів, профілактики остеопорозу і судом. Покращує роботу м'язової і нервової систем.

Повідомити
197 грн
(1)

Olimp Chela-Calcium D3 ® - це харчова добавка, яка допомагає задовольнити потребу організму в кальції і вітаміні D3. Рекомендована у період інтенсивного росту і відновлення після травм, у літніх людей, вагітних і жінок, що годують, в період менопаузи.

Повідомити
335 грн
(1)

Харчова добавка Puritan's Pride Absorbable Calcium 1200 мг + Vitamin D3 допомагає забезпечити достатнє надходження кальцію в організм для зміцнення кісток і зубів, профілактики остеопорозу. Покращує роботу м'язової і нервової систем.

Повідомити
271 грн
(0)

NOW Calcium Citrate - порошкоподібна веганська добавка цитрату кальцію. Добре розчиняється, швидко засвоюється. Сприяє зміцненню кісток, підвищує швидкість передачі нервових імпульсів.

Повідомити
145 грн
(1)

Nosorog Calcium Carbonate - порошкоподібний карбонат кальцію біологічного походження для швидкої передачі нервових імпульсів (впливає на швидкість скорочення м'язів) і зміцнення кісткової тканини.

Повідомити
146 грн
(0)

Ca + Vitamin D від AllSports Labs в м'яких капсулах забезпечує організм кальцієм і покращує стан кісток і зубів. Благотворно впливає на функції нервової, м'язової та серцево-судинної систем. Профілактика травм і остеопорозу.

Повідомити
325 грн
(0)

Харчова добавка Puritan's Pride Absorbable Calcium 1300 мг + Vitamin D3 допомагає забезпечити достатнє надходження кальцію в організм для зміцнення кісток і зубів, профілактики остеопорозу. Покращує роботу м'язової і нервової систем.

Повідомити
198 грн
(1)

Вітамінний комплекс ALLNUTRITION CALCIUM D3 + K2 призначений для підтримки здоров'я кісткової системи. Покращує засвоєння кальцію і фосфору, сприяє мінералізації кісток, є профілактикою остеопорозу.

Повідомити
247 грн
(1)

Комплексний препарат Chelated Calcium Magnesium Zinc від Puritan's Pride містить легкозасвоювані хелатовані мінерали. Призначений для підтримки енергообмінних процесів, зміцнення кісткової тканини і допомоги серцевій діяльності.

Повідомити
619 грн
(1)

Харчова добавка Puritan's Pride Calcium Magnesium Vitamin D3 в таблетках забезпечує надходження в організм кальцію, магнію і вітаміну D3 для зміцнення кісток і зубів, профілактики остеопорозу. Покращує роботу м'язової і нервової систем.

Повідомити
349 грн
(1)

Харчова добавка Puritan's Pride Calcium Magnesium Vitamin D3 в таблетках забезпечує надходження в організм кальцію, магнію і вітаміну D3 для зміцнення кісток і зубів, профілактики остеопорозу. Покращує роботу м'язової і нервової систем.

Повідомити
185 грн
(1)

Nosorog Calcium Citrate - порошкоподібний цитрат кальцію для нормального формування кісткової тканини, профілактики остеопорозу, прискорення передачі нервових імпульсів. Засвоюється і при зниженій кислотності шлунка.

Повідомити
238 грн
(1)

Sporter Calcium Magnesium Zinc Max 120 табл - комплексна добавка для зміцнення опорно-рухової системи на основі магнію, кальцію, L-глутамінової кислоти та цинку.

Повідомити
1 768 грн
(0)

Thorne Calcium D-Glucarate – високоефективний D-глюкарат кальцію в капсула. Сприяє детоксикації печінки, регулюючи метаболізм гормонів і токсинів навколишнього середовища. Підтримує здоровий рівень холестерину.

Повідомити
398 грн
(0)

Nature's Way Calcium Mag & D Complex – високоефективне поєднання кальцію, магнію та вітаміну D в желатинових капсулах. Підтримує здоров’я кісток і зубів. Позитивно впливає на функціонування м’язової системи.

Повідомити

Кальцій - цінний хімічний елемент, який відповідає в першу чергу за формування скелета і зміцнення кісткової тканини. Однак, крім цього, він виконує в організмі цілий ряд життєво важливих функцій. Дефіцит кальцію може обернутися вкрай несприятливими наслідками для здоров'я.

Кальцій - що це за речовина?

Кальцій є важливим макроелементом, що є хімічно активним металом сріблястого кольору. Це одна з основних складових елементів зубної емалі і кісткової тканинної структури. При цьому не синтезується в організмі, та й взагалі в чистому вигляді зустрічається в природі вкрай рідко. У більшості випадків кальцій отримують штучним шляхом і поповнюють його запаси, приймаючи спеціалізовані препарати і комплекси на основі даної речовини.

Кальцій: користь, показання, як приймати?

Всупереч поширеній думці, кальцій необхідний не тільки для підтримки кісток і зниження ризику переломів, травматичних ушкоджень. Ця речовина характеризується наявністю і інших, не менш корисних властивостей:

 • Нормалізація метаболізму і обміну речовин
 • Підтримка скорочувальної здатності м'язів
 • Очищення організму від надлишку натрію
 • Сприятливий вплив на стан і функціонування серцево-судинної системи
 • Зміцнення центральної нервової системи і стабілізація психоемоційного стану
 • Поліпшення стану нігтьових пластин, профілактика їх розшарування
 • Підвищення еластичності і пружності шкірних покривів
 • Нормалізація показників згортання крові
 • Блокування процесу тромбоутворення
 • Зниження рівня поганого холестерину в крові
 • Підвищення активності щитовидної і підшлункової залоз, гіпофізу
 • Позитивний вплив на роботу ендокринної системи
 • Антигістамінні властивості
 • Яскраво виражений протизапальний ефект
 • Стабілізація показників артеріального тиску
 • Профілактика сечокам'яної хвороби

Цей елемент є складовим компонентом клітин органів, їх ядер, тканинних рідин. Дефіцит кальцію загрожує розвитком небезпечних ускладнень у вигляді остеопорозу, судомного синдрому, карієсу, погіршення зовнішнього вигляду людини. Крім того, підвищується ризик травматизму і переломів.

Клінічні показання, при яких призначаються пацієнтам препарати кальцію:

 • Вікова категорія старше 60 років
 • Підвищена схильність до переломів
 • Захворювання опорно-рухового апарату, що протікають як в гострій, так і хронічній формі
 • Екстремальні фізичні навантаження, часте підняття важких предметів
 • Малорухливий спосіб життя
 • Куріння і вживання алкогольних напоїв

Незамінний макроелемент для жінок, які очікують появи малюка на світ, оскільки для формування скелета плоду потрібна підвищена кількість кальцію. Також призначають його представницям прекрасної статі під час менопаузи, так як при клімактеричному періоді рівень даного компонента в організмі значно знижується.

Найкращий терапевтичний і профілактичний результат дають спеціалізовані комплекси, наприклад, комбінація кальцію з магнієм і цинком дає чудовий, потужний синергетичний ефект, оскільки кожен з компонентів доповнює і підсилює дію один одного.

Приймати препарати кальцію рекомендується по 1-2 таблетки протягом доби (в ранкові та вечірні години). Причому для кращого засвоєння таблетку слід розсмоктати або ж розжувати, а не пити цілою. Тривалість лікувального курсу визначається в індивідуальному порядку.

Види і форми кальцію

На сучасному фармацевтичному ринку представлені різні види і форми кальцію, кожна з яких має свої особливості:

 • Цитрат кальцію (інша назва лимоннокислий) - характеризується своєю відмінною засвоюваністю, що становить близько 45%. Не має протипоказань і прекрасно переноситься. Застосовується при лікуванні патологій сечостатевої системи через свою здатність пригнічувати розмноження хвороботворних збудників шляхом зміни лужного середовища.
 • Кальцію карбонат - не рекомендується користувачам зі зниженою кислотністю шлунка, оскільки погано засвоюється. Користується популярністю завдяки своїй доступній вартості та високому процентному вмісту основної діючої речовини. Однак лікарі зазначають, що тривале застосування препарату може викликати такі побічні ефекти, як алергія, закреп, напади нудоти і больові відчуття в області живота.
 • Глюконат кальцію - має низький ступінь засвоюваності, а тому приймати його рекомендується одночасно з вітамінами групи Д. При тривалому застосуванні може спровокувати відкладення щавлевої кислоти в області нирок і жовчного міхура.
 • Кальцій Д3 - препарат, збагачений додатковим змістом вітаміну Д. Оптимальне дозування діючих речовин забезпечує максимальне засвоєння кальцію організмом і дає комплексний ефект. Відмінно переноситься і майже не має протипоказань, за винятком індивідуальної гіперчутливості і печінкової недостатності у важкій формі.
 • Хелат кальцію - добре засвоюється і не провокує можливих небажаних реакцій. Не впливає на травну систему і в'язкість крові.

Підібрати оптимальний варіант препарату допоможе консультація з лікарем. Фахівці рекомендують віддавати перевагу комбінованим варіантам, для того щоб забезпечити краще засвоєння кальцію і уникнути можливих несприятливих наслідків.

Відгуки про кальцій

Відгуки про кальцій в основному позитивні, адже цей макроелемент вкрай цінний і корисний для всього організму. Нечисленні негативні відгуки обумовлені придбанням дешевих і неякісних препаратів, а також порушенням дозування і схеми прийому, які ведуть або до надлишку елемента, що дуже шкідливо для здоров'я, або не дозволяють йому повною мірою засвоюватися, знижуючи терапевтичну дію.

Купити кальцій з доставкою по всій Україні можна в нашому інтернет магазині спортивного харчування waysport або відвідати один з наших стаціонарних магазинів.

Часто задавані питання

Ціна на Кальцій від 35 грн до 1768 грн.

Замовити Кальцій Ви можете на нашому інтернет-магазині WaySport.ua через корзину, а також по телефону або прийти в наші офлайн магазини за адресою:

 • Черкаси, бул. Шевченка 385, ТРЦ Depot, 2 поверх;
 • Черкаси, бул. Шевченка, 195;
 • Кропивницький, вул. Велика Перспективна 48, ТРЦ Depot, 1 поверх.

Доставка Кальцій здійснюється Новою поштою, УкрПоштою, а також доступний самовивіз із наших магазинів.

Оплатити Кальцій Ви можете картою на сайті або під час отримання товару у відділені Нової пошти. У випадку, якщо Ви оформили самовивіз із наших магазинів за товар можете оплатити на касі магазина.

Підписатися на нашу розсилку

щоб отримувати свіжі новини про акції та знижки

0 800 403 173