Ми працюємо!
RU UA
Фільтри
42 грн
(1)

Olimp Chela-Mag B6 Forte Shot – ефективне високодозоване поєднання магнію та вітаміну В6 нового покоління в формі рідини. Покращує роботу м'язів. Сприяє правильному функціонуванню нервової та імунної систем. Послаблює втому.

Купити
148 грн
(1)

OstroVit Mg + B6 - харчова добавка магнію в легкозасвоюваній формі, збагачена вітаміном В6. Підтримує оптимальний баланс електролітів, знижує втому, піклується про нервову систему.

Купити
168 грн
(0)

IronFlex Mg 375 мг +B6 – високоефективний комплекс магнію та вітаміну В6 у таблетках. Благотворно впливає на нервову систему. Поліпшує синтез амінокислот. Сприяє накопиченню енергії у м'язових клітинах.

Купити
89 грн
(0)

Tri Mag B6 - комплекс для постачання в організм магнію. Необхідний людям із високими розумовими, стрессовими і фізичними навантаженнями, а також при вживанні великої кількості кави, підвищенній стомлюваності і судомах.

Купити
37 грн
(0)

OstroVit Magnesium Potassium + B6 Shot - рідка добавка, що містить калій і магній. Для кращого засвоєння і виникнення синергічного ефекту збагачена вітаміном В6. Корисна для нервової і кровоносної систем.

Купити
398 грн
(0)

Puritan's Pride Magnesium - ефективне додаткове джерело магнію в формі оксиду. Рекомендується для нормалізації функціонального стану нервової системи при інтенсивних фізичних і психічних навантаженнях, хронічній втомі, безсонні, дратівливості, м'язових спазмах.

Купити
139 грн
(1)

Nosorog Mg + B6 - капсульована комбінація магнію і вітаміну В6 для нормального перебігу реакцій при обміні речовин, хорошої передачі нервових імпульсів, зняття болю в м'язах.

Купити
168 грн
(1)

IronFlex Mg+B6 Potas – особливе поєднання магнію, вітаміну В6 та калію в таблетках. Підтримує нервову систему. Покращує нейром’язові зв’язки.

Купити
168 грн
(0)

IronFlex Mg+B6 Stress – високоефективний комплекс магнію і вітаміну В6 в таблетках. Чинить позитивний вплив на нервову систему. Захищає організм від негативних наслідків стресу.

Купити
133 грн
(0)

Trec Magne-100 Sport - капсульована добавка магнію (цілих чотири форми) і вітаміну В6. Підтримує нервову систему, забезпечує нормальне функціонування м'язів, знімає втому, покращує енергетичний обмін.

Купити
189 грн
(1)

OstroVit MgZB ULTRA - трикомпонентна таблетована добавка, що має спазмолітичну і відновлювальну дію. Магній, цинк і пиродоксин (вітамін В6) особливо необхідні при посилених тренуваннях.

Купити
298 грн
(1)

BioTech (USA) Magnesium + Chelate 60 капс - капсульована добавка хелатного магнію для відновлення електролітного балансу, нормалізації енергетичного обміну і боротьби із втомою. Зміцнює кістки, бере участь у виробленні енергії.

Купити
295 грн
(1)

Отримайте майже повний денний запас життєво необхідного мінералу магнію з потрійним магнієвим комплексом від Swanson. Унікальна формула містить три різних джерела магнію, які мають безліч переваг. Кожна капсула містить 400 мг магнію.

Купити
165 грн
(0)

IronFlex Magnez Max Skurcz – високоефективний комплекс магнію, калію та вітаміну В6 в таблетках. Знімає біль і судоми в ногах. Сприяє правильному функціонуванню м’язів. Позитивно впливає на роботу імунної системи.

Купити
189 грн
(1)

Olimp MagMAX 687 мг + B6 призначений для людей, що знаходяться в стані стресу, тих, що мають підвищені інтелектуальні і фізичні навантаження. Допомагає впоратися зі слабкістю, стомлюваністю, підвищеною дратівливістю і м'язовими спазмами.

Купити
208 грн
(0)

Olimp MagMax B6 + Vit. B6 B1 – високодозований магній, підсилений вітаміном B6 і тіаміном в швидкорозчинних шипучих таблетках. Підтримує належне функціонування нервової системи. Зменшує втому. Покращує психологічні функції.

Купити
233 грн
(1)

Trec Triple Magnesium Complex – три добре засвоювані форми магнію в желатинових капсулах. Підтримує правильний синтез білка. Дбає про здоров’я кісток. Покращує енергетичний обмін.

Купити
765 грн
(1)

Swanson Triple Magnesium Complex – потрійний магній у капсулах (оксид, цитрат, аспартат). Підтримує здоров'я серця, м'язів, кісток, зміцнює нервову систему та надає енергії.

Купити
40 грн
(1)

Amix Performance MagneShot Forte 375 мг – рідка форму магнію в ампулах. Допомагає покращити результати в силових показниках. Запобігає розвитку неврологічних порушень.

Купити
485 грн
(0)

BioTech (USA) Relax – комбінація органічного магнію і вітаміну B6, доповнена рослинними екстрактами, у таблетках. Сприяє нормальному функціонуванню нервової системи. Нормалізує психологічну функцію.

Купити
118 грн
(0)

Olimp Chela-MagB6 – поєднання магнію та вітаміну В6 в шипучих таблетках. Забезпечує підтримку правильної роботи м'язів. Позитивно впливає на функціонування нервової системи. Послаблює відчуття втоми.

Купити
189 грн
(0)

Харчова добававка Puritan's Pride Magnesium забезпечує мінералізацію кісток і рекомендується для нормалізації функціонального стану нервової системи при інтенсивних фізичних і психічних навантаженнях, хронічній втомі, безсонні, дратівливості, м'язових спазмах.

Купити
169 грн
(0)

Olimp Chela-Mag B6 Mama – магній, збагачений вітаміном B6, у желатинових капсулах. Повністю задовольняє потреби організму вагітних та годуючих жінок в магнії. Відіграє важливу роль у процесах поділу клітин. Підтримує здоров'я кісток, зубів і правильну роботу нервової системи.

Купити
186 грн
(0)

Olimp Chela-Mag B6 ® Cardio - харчова добавка з магнієм і вітамінами групи В для підтримки роботи серця і системи кровообігу. Рекомендовна при підвищеній стомлюваності, стресі, інтенсивному фізичному і розумовому навантаженні.

Купити
158 грн
(1)

Olimp Chela-Mag B6 ® - харчова добавка з магнієм і вітаміном В6. Допомагає впоратися зі слабкістю, стомлюваністю, підвищеною дратівливістю і м'язовими спазмами. Підтримує роботу серця і системи кровообігу.

Купити
278 грн
(1)

Olimp Chela-MagB6 – комбінація оптимальних пропорцій магнію та вітаміну В6 в желатинових капсулах. Реально допомагає подолати відчуття перевтоми. Сприяє правильному функціонуванню м'язів і нервової системи.

Купити
565 грн
(0)

NOW Liquid Magnesium – магній з іонами мікроелементів у рідкій формі. Підтримує нервову систему. Забезпечує електролітний баланс. Покращує нервово-м’язову функцію.

Купити
295 грн
(1)

KFD Magnesium + це магній, підсилений вітаміном В6. Магній допомагає підтримувати хорошу психоемоційну форму і боротися із знесиленням, м'язовими болями і судомами. Незамінний в умовах стресу, при високих фізичних і розумових навантаженнях.

Купити
239 грн
(0)

Adrenaline Magnesium Citrate + Vitamin B6 120 капс - магній у легкозасвоюваній формі цитрату. Знижує тривожність, підтримує гнучкість судин, служить для профілактики судом, знімає біль у м'язах та полегшує мігрень.

Купити
139 грн
(0)

OstroVit Magnez Max + Vitamin - таблетована веганська добавка цитрату магнію, збагачена вітамінами. Підтримує нервову систему, підвищує імунітет, сприяє швидкому відновленню. Містить лише рослинні компоненти.

Купити
238 грн
(1)

OstroVit Magnesium Citrate - біодоступна і високо фрагментована порошкоподібна добавка цитрату магнію. Бере участь у виробленні ферментів, підтримує функціонування м'язів, зменшує втому.

Купити
51 грн
(0)

OstroVit Mg + B6 - вітамінно-мінеральний комплекс в таблетках. Цитрат магнію бере участь в скороченні скелетних м'язів і кровопостачанні серця. Особливо важливий для спортсменів, що піддаються важким навантаженням.

Повідомити
135 грн
(0)
Повідомити
115 грн
(0)
Повідомити
100 грн
(0)

Olimp Magnesan B6 ® доповнює раціон магнієм, вітамінами B6 і В1. Допомагає при стомлюваності, поганій концентрації, підвищеній дратівливості, стресу, при високих фізичних і розумових навантаженнях.

Повідомити
125 грн
(0)
Повідомити
169 грн
(0)
Повідомити
458 грн
(0)

MST Magnesium Chelate + B6 – високоефективний комплекс хелатного магнію та вітаміну В6 в таблетках. Зміцнює нервову систему. Запобігає м’язовим судомам. Підвищує стійкість до стресу.

Повідомити
279 грн
(0)

Puritan's Pride High Potency Magnesium - потужна концентрація магнію в одній таблетці Рекомендується для нормалізації функціонального стану нервової системи при інтенсивних фізичних і психічних навантаженнях, хронічній втомі, безсонні, дратівливості, м'язових спазмах.

Повідомити
449 грн
(1)

Webber Naturals Magnesium Bisglycinate 200 мг – легкозасвоюваний та делікатний до шлунку бісгліцинат магнію в вегетаріанських капсулах. Підтримує правильну роботу м'язів, включно з серцевим м'язом. Допомагає у розвитку кісток і зубів.

Повідомити
321 грн
(1)

Webber Naturals Magnesium Citrate 150 мг – добрезасвоюваний цитрат магнію в желатинових капсулах. Підтримує здоров'я кісток і зубів. Сприяє правильному функціонуванню м'язів, у тому числі серця.

Повідомити
379 грн
(0)

NOW Magnesium Citrate 400 мг – високоякісний цитрат магнію в м’яких желатинових капсулах. Підтримує нервову систему. Відіграє вагому роль в скороченні м’язів, мінералізації кісток.

Повідомити
398 грн
(0)

Solgar Calcium Magnesium – кальцій і магній в таблетках. Забезпечує здоров’я кістково-м’язової системи. Покращує функціонування нервової системи.

Повідомити
219 грн
(1)

Sporter Magnesium Plus B6 90 табл – цитрат магнію з вітаміном В6 для зміцнення нервової системи, підтримки здоров'я серця, покращення функціонування м'язів.

Повідомити
275 грн
(0)

NOW Magnesium Citrate 200 мг 100 табл - таблетки цитрату магнію у вегетаріанській оболонці для підвищення енергетичного потенціалу та підтримки балансу кальцію.

Повідомити
238 грн
(0)

Webber Naturals Magnesium 500 мг 60 табл - засвоюваний магній для зміцнення кісток, посилення виробництва енергії та забезпечення нормального функціонування м'язів.

Повідомити
168 грн
(1)

Webber Naturals Magnesium Citrate 150 мг 60 капс – біодоступний цитрат магнію. Зміцнює кістки та зуби, підтримує нормальне функціонування м'язів, знімає стреси, надає енергії.

Повідомити
242 грн
(1)

Webber Naturals Magnesium Bisglycinate 200 мг 60 капс - бісгліцинат магнію для зміцнення кісток та зубів, нормалізації роботи серця та нервової системи.

Повідомити
526 грн
(0)

NOW Magnesium Caps 400 мг 180 капс - веганські капсули з трьома різними формами магнію (оксид, цитрат, аспартат) для підтримки нервової системи та зміцнення кісток.

Повідомити
318 грн
(1)

NOW Magnesium Citrate Veg Caps 120 капс – цитрат магнію у веганських капсулах. Підтримує в нормі обмін речовин, мінералізацію кісток та вироблення енергії.

Повідомити
219 грн
(1)

6PAK Nutrition Magnesium+Vitamin B6 90 капс - добавка вітамінізованого магнію, що забезпечує виробництво внутрішньоклітинної енергії та правильне функціонування м'язів.

Повідомити
159 грн
(0)

Swanson Triple Magnesium Complex 400 мг 30 капс – добавка магнію у трьох різних формах (оксид, цитрат, аспартат). Зміцнює нервову систему, м'язи, кістки, серце, знімає стомлюваність, покращує травлення.

Повідомити
279 грн
(0)

Genius Nutrition Magnesium незамінний для здоров'я серця і нервової системи, спрямований проти м'язової слабкісті і втоми, знімає м'язові спазми. Містить калій для кращого засвоєння магнію.

Повідомити
0 грн
(1)

Protego Magnez B6 – високоефективна комбінація магнію та вітаміну В6 у таблетках. Допомагає подолати стрес. Покращує концентрацію. Позитивно впливає на м'язові тканинні структури.

Повідомити
269 грн
(0)
Повідомити
280 грн
(0)

Scitec Nutrition Liquid Magnesium 1000 мл - рідкий магній, вітамінізований аскорбіновою кислотою для покращення білкового синтезу, нормалізації роботи нервової системи та прискореного відновлення м'язів.

Повідомити
439 грн
(1)

Chela MZB Sport Formula Mega Caps - це комплексна комбінація трьох інгредієнтів - магнію, цинку і вітаміну B 6 .Особливо рекомендується для фізично активних людей і в ситуаціях підвищеної фізичної та розумової активності.

Повідомити
25 грн
(0)

Scitec Nutrition Magnesium + Vitamin B6 (60 мл) – флакон з рідким магнієм, збагаченим вітаміном В6. Підтримує нервову систему, посилює протеїновий синтез. знімає стомлюваність, служить для профілактики судом, оптимізує електролітний баланс.

Повідомити
169 грн
(1)

OstroVit Magnesium Citrate 400 мг + B6 - таблетована легкозасвоювана форма магнію, доповнена вітаміном В6. Розроблена спеціально для людей з підвищеним розумовим чи фізичним навантаженням. Зміцнює м'язи і кістки.

Повідомити
218 грн
(0)

OstroVit Triple Magnesium + B6 P-5-P - капсульована комбінована добавка, яка містить три легкозасвоювані форми магнію і вітамін В6. Забезпечує правильне функціонування м'язів та збереження електролітного балансу тіла.

Повідомити

Магній - найважливіший мікроелемент, який бере участь практично у всіх біохімічних процесах, що протікають в організмі. Дана речовина універсальна - вона зміцнює імунітет, сприятливо позначається на психіці і зовнішності людини. Підвищує її фізичні можливості.

Магній - що це?

Магній є елементом, незамінний доя правильного протікання процесів обмінного характеру, метаболізму, функціонування клітинних структур внутрішніх органів і систем.

Дана речовина забезпечує:

 • Нормалізацію показників температури тіла
 • Підтримку метаболізму
 • Зміцнення серцево-судинної системи
 • Посилення кровотоку
 • Підтримка оптимального калієвого балансу
 • Зміцнення кісткової тканини і зубної емалі
 • Профілактику кардіологічних захворювань
 • Передачу нервових імпульсів
 • Нормалізацію артеріального тиску
 • Поліпшення настрою, стабілізацію психоемоційного стану

На сучасному ринку представлені різні форми і види магнію, що володіють певними властивостями і специфічними особливостями:

 • Цитрат магнію - випускається в таблетованій формі. Підвищує стресостійкість, здійснює м'яку проносну дію
 • Магній В6 антистрес - одна з найбільш популярних і ефективних форм магнію, що відрізняється гарною засвоюваністю, позитивним впливом на центральну нервову систему
 • Гліцинат - препарат, збагачений додатковим змістом амінокислоти під назвою гліцин. Володіє високою біодоступністю
 • Малат - у поєднанні з яблучною кислотою. Відмінно зміцнює м'язи і справляється з підвищеною стомлюваністю, забезпечує прискорене відновлення при надмірних навантаженнях
 • Таурат - добавка з додатковим вмістом таурину. Завдяки своїй швидкій і легкій засвоюваності вважається ідеальним рішенням для користувачів, які мають проблеми з роботою травної системи. Дарує колосальний заряд бадьорості, енергії і сил
 • Оксид - використовується для боротьби з запорами і порушеннями стільця.

Підібрати оптимальний для себе варіант допоможе фахівець, хоча перші з перерахованих вище форм вважаються універсальними і підходять практично для кожної людини, незалежно від її статі, віку і стану здоров'я.

Цитрат магнію - одна з найпоширеніших форм. Це пов'язано з тим, що вона відмінно засвоюється, при цьому має невисоку вартість. Дуже добре підійде тим, у кого спостерігаються проблеми з ШКТ, а саме - закрепи. Так як цитрат магнію має легкий проносний ефект. Важливо враховувати, що концентрація самої активної речовини в такій формі невисока, тому слід вибирати препарати з підвищеними дозуванням.

Магне B6: що це, користь, показання та як приймати

Магній B6 - одна з кращих спеціалізованих добавок, що являє собою оптимальну комбінацію магнію з вітаміном В6. Саме завдяки допоміжному компоненту, основна діюча речовина засвоюється значно краще, проникаючи в тканинні структури організму в незміненому вигляді.

Магній Б6 регулює клітинний обмін, усуває наслідки стресових факторів, знижує рівень холестерину в крові, бореться з тривогою і дратівливістю. Позитивно впливає на стан і функції центральної нервової системи.

Показання до призначення Магне B6:

 • м'язова слабкість
 • депресивні стани
 • порушення сну
 • безпричинна тривожність і дратівливість
 • прискорене серцебиття
 • шлунково-кишкові спазми
 • судомний синдром
 • сечокам'яна хвороба
 • кардіозахворювання

Приймати препарат слід по 3-4 таблетки 2 рази протягом доби, запиваючи чистою водою. Середня тривалість терапевтичного курсу становить 1 місяць.

Симптоми дефіциту магнію

При дефіциті магнію в організмі починають проявлятися характерні клінічні ознаки:

 • безсоння
 • напади головного болю і запаморочення
 • психоемоційна нестабільність, депресія
 • перепади кров'яного тиску
 • порушення серцевого ритму
 • судоми
 • спазматичні напади
 • підвищена стомлюваність і зниження працездатності

Спровокувати дефіцит цього елемента в організмі можуть різні фактори, серед яких особливо частими є: зловживання спиртними і кавовими напоями, розлади шлунка, ниркові патології, надмірно інтенсивні навантаження (як фізичні, так і розумові). Тому важливо своєчасно заповнювати недолік магнію шляхом прийому спеціалізованих БАДів і препаратів.

Магній: кому він потрібен?

Магній необхідний кожному живому організму для повноцінного розвитку і функціонування. Однак приймати препарати на основі цього мікроелемента з метою підвищення його концентрації рекомендується в першу чергу людям з:

 • серцевою недостатністю, тахікардією, аритмією
 • інфарктами або інсультами, перенесеними в недавньому минулому
 • депресивними і апатичними станами
 • нервовими і психічними розладами, присутніми в анамнезі
 • алкогольною залежністю
 • атеросклерозом

Крім того, препарати з магнієм в складі необхідні пацієнтам, які перебувають на лікуванні, що передбачає тривале застосування антибіотиків. Незамінний мікроелемент і для спортсменів, людей, що піддають свій організм підвищеним навантаженням і перевтомі.

Представницям прекрасної статі магній допомагає усунути неприємні ознаки передменструального синдрому, відсунути настання менопаузи і полегшити перебіг клімактеричного періоду. Особливо потребують вживання спеціалізованих засобів з підвищеним вмістом даного елементу жінки, які приймають оральні гормональні контрацептиви, що знижують ступінь засвоєння магнію майже на чверть.

Відгуки про магній

Магній заслужив виключно позитивні відгуки від лікарів, експертів і самих пацієнтів. Дана речовина просто необхідна для підтримки здоров'я і особливо - нервової системи, серця, кровоносних судин. Підвищує енергетичний потенціал, допомагає боротися із втомою і відмінно покращує настрій, за що особливо цінується як спортсменами, так і звичайними користувачами.

Легко засвоюється і добре переноситься, не викликаючи появи будь-яких можливих небажаних реакцій. Широкий вибір препаратів магнію дозволяє кожному покупцеві підібрати варіант, найбільш відповідний як за своїми властивостями і терапевтичною дією, так і за ціновою політикою.

Підписатися на нашу розсилку

щоб отримувати свіжі новини про акції та знижки