Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн.
RU UA
Фільтри
237 грн
(1)

OstroVit Taurine 1500 мг - капсульована амінокислота в формі L-таурину. Максимально мікронізована і біодоступна, без ароматизаторів та інших добавок. Для підтримки нервової системи і підвищення регенерації.

Купити
295 грн
(0)

OstroVit Beta-Alanine 2400 – високоякісний бета-аланін в капсулах. Підвищує витривалість, працездатність та результативність тренувань. Зменшує кислотність м’язів. Сприяє збільшенню сухої маси тіла.

Купити
269 грн
(2)

OstroVit Arginine - мікронізована амінокислота аргініну, збагачена вітаміном В6 і таурином. Впливає на процес росту м'язів, розширює судини, наповнюючи м'язи кров'ю (пампінг-ефект), здійснює анаболічну дію, підвищує потенцію.

Купити
246 грн
(0)

OstroVit BCAA 2-1-1 - порошкоподобний комплекс незамінних амінокислот, що запускає анаболічні процеси. Добавка захищає і живить м'язові волокна, відновлює їх і підвищує енергетичний потенціал організму.

Купити
313 грн
(2)

OstroVit Citrulline 1100 мг – цитрулін вищого класу в желатинових капсулах. Захищає м’язи від втоми. Допомагає відновлювати силу після інтенсивних фізичних навантажень. Покращує транспортування кисню та поживних речовин до м'язових клітин.

Купити
268 грн
(1)

OstroVit BCAA + Glutamine - амінокислотна добавка, яка містить розгалужені білкові амінокислоти, необхідні для нормального синтезу білка і нарощування м'язової маси. Допомагають прискорити відновлення після тренування, забезпечують накачування м'язів.

Купити
248 грн
(1)

OstroVit Tryptophan VEGE 300 мг – високоякісний L-триптофан без додавання будь-яких речовин або сполук тваринного походження в рослинних капсулах. Допомагає регулювати апетит. Покращує сон. Дарує позитивний настрій. Активізує вироблення гормону росту, необхідного для зростання м’язів.

Купити
445 грн
(0)

OstroVit Beta-Alanine 2400 – високоякісний чистий аланін в капсулах. Підвищує витривалість, працездатність. Робить тренування більш результативними. Зменшує кислотність м’язів. Уповільнює настання м’язової втоми.

Купити
345 грн
(1)

OstroVit AOL - капсульована добавка на основі трьох амінокислот (L-аргінін-альфа-кетоглутарату (AAKG), L-орнітину і L-лізину), що синергічно збільшують силу, витривалість та синтез білків і гормону росту.

Купити
228 грн
(0)

OstroVit L-Tyrosine 500 мг – високодозований L-тирозин в капсулах. Бере участь в синтезі білків. Захищає м’язову тканину від руйнування. Позитивно впливає на роботу нервової системи.

Купити
365 грн
(0)

OstroVit Glutamine - мікронізований препарат L-глутаміну, однієї з найнеобхідніших для організму амінокислот. Призначений для кращого росту м'язів і їх захисту від катаболізму. Рекомендований при посилених тренуваннях.

Купити
445 грн
(1)

Ostrovit BCAA 2-1-1 - порошкоподібний комплекс незамінних амінокислот в кращому для засвоєння співвідношенні. Активує метаболізм, збільшує зростання м'язів, підвищує працездатність, протистоїть катаболізму.

Купити
432 грн
(0)

OstroVit BCAA 20-1-1 - висококласний порошкоподібний препарат, що містить амінокислоти лейцину, валіну та ізолейцину в співвідношенні 20-1-1. Розроблений для активного набору м'язової маси і підвищення інтенсивності тренувань.

Купити
388 грн
(1)

OstroVit BCAA + Glutamine 1100 - капсульована добавка, яка містить комбінацію ВСАА й глютаміну. Рекомендується тим, хто хоче набрати м'язову масу і одночасно позбутися від зайвого жиру.

Купити
628 грн
(0)

OstroVit Arginine 1000 мг 300 капс – добавка L-аргініну, мікронізованого для кращої біодоступності. Підсилює синтез оксиду азоту, виводить із м'язів аміак, прискорює нарощування м'язів, покращує роботу головного мозку.

Купити
488 грн
(0)

OstroVit BCAA advanced – вдосконалена формула амінокислот з розгалуженим ланцюгом, доповнена цитруліном, мінералами та вітаміном B6, в формі порошку. Підтримує виробництво енергії та білковий синтез. Сприяє набору м’язової маси. Забезпечує електролітний баланс.

Купити
690 грн
(1)

OstroVit Arginine – добавка на основі L-аргініну. Сприяє зниженню кров’яного тиску. Активізує транспортування кисню до клітин м’язів. Забезпечує ріст м’язової тканини.

Купити
216 грн
(1)

OstroVit Glycine Pure - порошкоподібна амінооцтова кислота, особливо корисна для нервової системи. Підтримує нервові клітини, бере участь у передачі імпульсів, нормалізує сон.

Купити
528 грн
(3)

OstroVit BCAA + Glutamine - розчинний і біодоступний комплекс розгалужених амінокислот, збагачений глутамином. Знижує м'язову втому, забезпечує синтез білку, зміцнює імунітет, дозволяє збільшити інтенсивність тренування.

Купити
449 грн
(1)

OstroVit BCAA Instant - амінокислотна харчова добавка у формі порошку. Містить лейцин, ізолейцин, валін в співвідношеннях 2-1-1. Має важливе значення при нарощуванні м'язової маси, відновленні після тренування, схудненні.

Купити
667 грн
(1)

OstroVit Citrulline - порошкова добавка з ідеальною фрагментацією. Містить біодоступну форму цитруліну - цитруліну малат. Підтримує синтез оксиду азоту і живлення клітин корисними речовинами і киснем.

Купити
-7%
584 грн 628 грн
(1)

OstroVit BCAA 2-1-1 1000 мг 300 капс - капсули для прискорення відновлення та росту м'язів, що містять 2 частини лейцину та по 1 частині валіну та ізолейцину. Виявляють анаболічний ефект, підвищують показники сили.

Купити
-5%
464 грн 488 грн
(1)

OstroVit BCAA 8-1-1 - мікронізований на вищому рівні для кращого засвоєння комплекс амінокислот, які не виробляються організмом самостійно. Призначений для зростання мускулатури, посилення ліполізу, регуляції нейромедіаторів.

Купити
338 грн
(0)

OstroVit Arginine 1000 - мікронізований препарат на основі амінокислоти l-аргініну. Збільшує викид оксиду азоту в кров, що покращує живлення м'язів поживними речовинами і насичує киснем.

Купити
289 грн
(1)

OstroVit L-Theanine + L-Tyrosine Vege 200 мг / 300 мг – поєднання двох прокогнітивних амінокислот L-тирозину та L-теаніну без додавання будь-яких речовин або сполук тваринного походження в рослинних капсулах. Позитивно впливає на якість сну. Послаблює відчуття стресу. Покращує концентрацію.

Купити
418 грн
(1)

Ostrovit HMB 750 - капсульований антикатаболік, заснований на метаболіті лейцину. Підвищує здатність організму до навантажень, перешкоджає розпаду білка, сприяє спалюванню жиру.

Купити
243 грн
(1)

OstroVit BCAA 8-1-1 - мікронізований препарат, що містить три види амінокислот (лейцин, валін, ізолейцин) в зазначених співвідношеннях. Підвищують витривалість, підсилюють ліполіз, економлять глікоген в м'язовій тканині.

Купити
418 грн
(1)

OstroVit A-AKG - джерело аргініну альфа-кетогрутарату в ідеальній для засвоєння формі. Забезпечує приплив крові до м'язів, прискорює їх зростання, збільшує обсяг. Збагачене вітаміном В6 і таурином.

Купити
397 грн
(0)

OstroVit Tyrosine - ідеально фрагментована біодобавка на основі L-тирозину. Підтримує організм в періоди високої фізичної активності, нормалізує гормональний баланс, сприяє схудненню.

Купити
358 грн
(0)

OstroVit AOL – потужне поєднання L-аргініну альфа-кетоглутарату, L-орнітину і L-лізину в формі порошку. Підвищує м'язовий анаболізм. Активізує синтез гормону росту. Покращує працездатність і силу під час силових навантажень.

Купити
328 грн
(0)

OstroVit EAA – потужний комплекс екзогенних і ендогенних амінокислот в желатинових капсулах. Захищає м'язи від катаболізму. Прискорює їх регенерацію після тренування. Підтримує здорову роботу нервової та імунної систем.

Купити
374 грн
(1)

OstroVit Tryptophan - однокомпонентний мікронізований препарат, який є попередником серотоніну. Допомагає в боротьбі з безсонням, притупляє відчуття голоду, сприяє росту м'язів, відповідає за згортання тромбоцитів.

Купити
-12%
482 грн 548 грн
(2)

OstroVit Glutamine - анаболічна добавка, до складу якої входить ендогенна кислота L- глютамін, дія якої посилена таурином і вітаміном В6. Бере участь в глюкогеногенезі, зміцнює імунітет і статеві функції, допомагає в накачуванні м'язів.

Купити
298 грн
(0)

OstroVit L-Theanine 200 mg – високоефективна комбінація L-теаніну та інуліну в капсулах. Підтримує мозкову активність. Покращує когнітивні функції. Зменшує відчуття фізичної втоми. Позитивно впливає на роботу імунної системи.

Купити
37 грн
(0)

Ostrovit BCAA Shot - негазований солодкий напій, що містить амінокислоти ВСАА в співвідношенні 2: 1: 1. Підвищує м'язову масу, запобігає катаболічному ефекту, надає енергії.

Купити
569 грн
(0)

OstroVit Glutamine 1250 300 капс - желатинові капсули з глютаміном. Підтримують запаси м'язового глікогену та баланс азоту, зміцнюють імунітет, підвищують концентрацію уваги.

Купити
348 грн
(0)

OstroVit BCAA 2-1-1 комбінація незамінних амінокислот BCAA у вигляді капсул. Захищає м'язи від травм, відновлює після тренування, здійснює антикатаболічну та анаболічну дію. Для тих, хто цінує продуктивні тренування.

Купити
697 грн
(0)

OstroVit BCAA + Glutamine 1100 300 капс - добавка незамінних амінокислот ВСАА з глютаміном. Підсилює білковий синтез, приховує ріст м'язів, надає енергії та відновлює.

Купити
-7%
232 грн 249 грн
(2)

OstroVit EAA - продукт, що містить довголанцюгові незамінні амінокислоти, необхідні для відновлення м'язової тканини і набору м'язової маси. Випускається у вигляді порошку, корисний при інтенсивних тренуваннях.

Купити
289 грн
(1)

OstroVit L-Lysine - однокомпонентний препарат вищого класу, що складається з амінокислоти лізину. Призначений для зростання сухих м'язів, володіє анаболічним і імуномодулюючим ефектом.

Купити
47 грн
(1)

OstroVit Citrulline Shot – високодозований L-цитрулін малат в формі рідини. Сприяє здоровому нарощуванню м'язів. Захищає м’язи від втоми, зменшує больові відчуття в них. Прискорює відновлення після інтенсивних тренувань.

Купити
489 грн
(4)

OstroVit BCAA 2-1-1 - високоякісний комплекс екзогенних амінокислот, з яких на третину складаються м'язи людини. Препарат протистоїть катаболізму, бере участь в синтезі білка, нормалізує азотистий баланс.

Повідомити
390 грн
(0)

OstroVit Pre-Amino - спеціальна комплексна добавка для більш ефективних тренувань. Завдяки особливим компонентам забезпечує швидкий приріст маси, пампінг ефект, підвищення витривалості і якнайшвидше відновлення після тренування.

Повідомити
469 грн
(1)

OstroVit Beef Amino - таблетована комплексна амінокислотна добавка, створена на основі гідролізату яловичого протеїну для підтримки метаболічних процесів організму. Особливо ефективна при високих фізичних і психологічних навантаженнях.

Повідомити
229 грн
(0)

OstroVit Tyrosine - таблетована добавка, яка містить високоякісний тирозин. Призначена для нормалізації перебігу емоційних процесів, зменшення жирових відкладень, поліпшення концентрації уваги і зняття напруги.

Повідомити
469 грн
(1)

OstroVit EAA - це харчова добавка у вигляді порошку, що містить незамінні амінокислоти. Так як організм не синтезує дані амінокислоти, а отримує з добавок і їжі, то особливо важливо вживати ЕАА під час важких тренувань.

Повідомити
218 грн
(1)

OstroVit NAC 300 - натуральна харчова добавка для кращого розвитку м'язової маси. Діючий інгредієнт - одна з головних амінокислот, причому в легкозасвоюваній формі N-ацетил-L-цистеїну.

Повідомити
345 грн
(0)

OstroVit BCAA Plus 400 грам - комбінована добавка у вигляді порошку, що містить амінокислоти ВСАА, збагачені L-гліцином і таурином. Для максимального зростання м'язів і ефективного ліполізу.

Повідомити
438 грн
(1)

OstroVit Beta-Alanine 800 300 капс – добавка модифікованої амінокислоти аланіну, необхідна для виробництва карнозину. Карнозин виводить із м'язів молочну кислоту, знімає втому, прискорює відновлення.

Повідомити
257 грн
(0)

OstroVit Glutamine 1250 150 капс - джерело очищеного L-глютаміну в желатинових капсулах. Підвищує енергетичний запас, стимулює протеїновий синтез, знімає втому.

Повідомити
252 грн
(0)

OstroVit L-Phenylalanine - добавка у вигляді порошкоподібного фенілаланіну з відмінною біодоступністю. Сприяє серйозному настрою під час тренувань, контролює апетит, підтримує здоров'я нервової системи.

Повідомити
339 грн
(0)

OstroVit BCAA 2-1-1 1000 (150 tab) - високоякісна таблетована аминокислотна добавка для перетворення жиру в енергію і активного нарощування м'язів. Підвищує ефективність тренувань.

Повідомити
35 грн
(0)

Ostrovit A-AKG Shot - альфа-кетоглутарат L-аргініну в формі напою з підсолоджувачем. Збільшує силу, надає ефект накачування м'язів, підвищує регенерацію після тренувань.

Повідомити
23 грн
(0)

OstroVit Beta-Alanine SHOT - рідкий підсолоджений бета-аланін для посилення ліполізу і збільшення ефективності тренувань. Дуже добре підходить для тих, хто займається силовими тренуваннями.

Повідомити
346 грн
(0)

OstroVit EAA 1150 – високоефективний комплекс екзогенних амінокислот EAA в желатинових капсулах. Підтримує синтез м’язового білка. Захищає м'язи від катаболізму. Пришвидшує їх регенерацію після тренувань.

Повідомити
480 грн
(1)

OstroVit A-AKG - максимально мікронізована добавка альфа-кетоглутарата аргініну для підвищення ефективності силових тренувань. Він посилює подачу крові до м'язів, створюючи ефект м'язової помпи.

Повідомити
678 грн
(1)

OstroVit EAA 1150 – потужний комплекс 10 екзогенних амінокислот EAA в желатинових капсулах. Сприяє синтезу м’язового білка. Запобігає катаболізму м’язів. Покращує їх регенерацію після фізичних навантажень.

Повідомити
578 грн
(1)

OstroVit Ornithine – чистий L-орнітин з ідеальною біодоступністю і найвищим рівнем мікронізації в формі порошку. Активізує викид гормону росту в організмі, що сприяє втраті зайвих кілограмів. Нейтралізує аміак. Позитивно впливає на роботу печінки.

Повідомити
568 грн
(0)

OstroVit 5-HTP 100 mg – високоякісний 5-гідрокситриптофан в рослинних капсулах. Слугує основою для створення серотоніну – одного із основних нейромедіаторів, які дарують відчуття щастя та виявляють антидепресивну дію. Підвищує відчуття ситості та послаблює схильність до переїдання. Забезпечує міцний і здоровий сон.

Повідомити
549 грн
(1)

Ostrovit HMB 750 - сучасна однокомпонентна добавка бета-гідрокси-бета-метилбутірат в капсулах. Призначена для підвищення ефекту від тренувань, захищає м'язи, спалює жир.

Повідомити

Підписатися на нашу розсилку

щоб отримувати свіжі новини про акції та знижки

0 800 403 173