Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 1500 грн
RU UA
Фільтри
1 490 грн
(1)

Optimum Nutrition Opti-Men – потужний комплекс вітамінів, підсилений мінералами, амінокислотами та рослинними екстрактами, в таблетках. Розроблений для активних чоловіків. Підтримує здоровий метаболізм. Позитивно впливає на роботу імунної системи. Зменшує втомлюваність.

Купити
195 грн
(1)

Optimum Nutrition Смарт-шейкер з контейнером (600 мл) + 2 відсіки (200мл+150мл) - міцний пластиковий шейкер із чашею для змішування коктейлів та двома відсіками для зберігання таблетованих та капсульованих добавок.

Купити
3 180 грн
(2)

Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard – смачна й поживна білкова суміш концентрату та ізоляту з особливим пептидним комплексом для кращого засвоєння. Сприяє швидкому зростанню м'язів.

Купити
3 295 грн
(1)

Optimum Nutrition Serious Mass 5450 грам - вітамінізований гейнер. Містить мінерали, білки і вуглеводи з різною швидкістю вивільнення. Надовго забезпечить м'язи поживними речовинами.

Купити
1 098 грн
(1)

Optimum Nutrition Gold Standard Pre-Workout 300 грам - порошкоподобний предтренік найвищої якості. Забезпечує максимальний ефект від вправ, підвищує витривалість і продуктивність тренувань.

Купити
1 529 грн
(1)

Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey – протеїнова суміш найвищої якості (концентрат + ізолят) з різноманітними смаками. Містить білок, ВСАА та пептиди молочної сироватки.

Купити
1 036 грн
(2)

Optimum Nutrition Creatine Powder - порошкоподібний креатин для підвищення м'язової витривалості і сили. Насичує м'язові клітини водою, а разом з нею - і поживними речовинами.

Купити
1 570 грн
(1)

Optimum Nutrition Gold Standard 100% Isolate – високоякісний гідролізований та ультрафільтрований ізолят сироваткового протеїну в формі порошку. Забезпечує організм швидкозасвоюваним повноцінним білком. Містить не більше 1 грама вуглеводів, менше1 грама жиру. Сприяє росту та збереженню сухої м’язової маси.

Купити
3 280 грн
(3)

Optimum Nutrition Platinum Hydro Whey - високорозчинний ізолят сироваткового протеїну з додаванням мікронізованих амінокислот ВСАА для максимального прокачування та відновлення м'язів.

Купити
828 грн
(3)

Optimum Nutrition Essential Amino Energy 270 грам - порошкова добавка, яка містить комплекс природних стимуляторів і амінокислот для максимально ефективного тренування і швидкого росту м'язів.

Купити
690 грн
(1)

Optimum Nutrition Gold Standard BCAA Train + Sustain - пудроподібний амінокислотний комплекс, посилений вітамінами і мінералами. Підвищує інтенсивність тренувань, сприяє росту м'язів.

Повідомити
249 грн
(1)

Optimum Nutrition Melatonin - гормон мелатонін, що нормалізує сон, в таблетках. Збагачений кальцієм і фосфором. Кальцій і фосфор зміцнюють кістки і в комбінації з мелатонином сприяють спалюванню жиру.

Повідомити
-12%
412 грн 468 грн
(1)

Optimum Nutrition Opti-Women - капсульовані веганські мультивітаміни. Містять більше 40 корисних компонентів (вітаміни, мінерали). Всього 2 капсули в день зміцнять імунітет і додадуть сил.

Повідомити
895 грн
(0)

Optimum Nutrition BCAA 1000 - желатинові капсули, що містять незамінні амінокислоти. Прискорюють ріст м'язів, сприяють насиченню клітин кров'ю, а разом з нею - киснем і поживними речовинами.

Повідомити
1 745 грн
(4)

Optimum Nutrition Gold Standard 100% Casein - порошкоподібний міцелярно казеїн для якісного приросту м'язової маси. Має тривалий період розщеплення, тому надовго насичує і відновлює м'язи.

Повідомити
1 563 грн
(2)

Optimum Nutrition Amino 2222 - комплекс природних незамінних, замінних і умовно замінних амінокислот в таблетках. Відновлюють м'язи, піднімають імунітет, нормалізують гормональний синтез.

Повідомити
169 грн
(0)
Повідомити
140 грн
(1)
Повідомити
855 грн
(1)

Optimum Nutrition BCAA 5000 powder - порошкоподібна амінокислотна добавка для підвищення витривалості під час інтенсивного тренування, збільшення обсягу м'язів і зниження ризику отримання травми.

Повідомити
387 грн
(1)

Optimum Nutrition L-carnitine 500 - ефективний жироспалювальний комплекс на основі карнітину в таблетках. Він транспортує жирні кислоти до мітохондрій, де вони окислюються до енергії.

Повідомити
378 грн
(0)

Optimum Nutrition Fish Oil Softgels - капсульований комплекс Омега-3 для підтримки організму і нормального проходження метаболічних процесів.

Повідомити
839 грн
(0)

Optimum Nutrition Glutamine Powder - глютамінова амінокислота у вигляді порошку. Необхідна для синтезу білку і, відповідно, для росту м'язів. Також є джерелом енергії і виводить аміак з м'язів.

Повідомити
939 грн
(1)

Optimum Nutrition Amino 2222 - мікронізовані амінокислоти в зручній таблетованій формі. Підтримують білковий синтез, сприяють нарощуванню м'язів, беруть участь у виробленні антитіл, ферментів, гемоглобіну, гормонів.

Повідомити
898 грн
(1)

Optimum Nutrition Micronized Creatine Powder - порошкоподібний мікронізований моногідрат креатину для поповнення енергетичного запасу організму, росту і відновлення м'язової маси.

Повідомити
785 грн
(0)

Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey Naturally 864 грам - порошкоподібна добавка сироваткового протеїну для максимального росту м'язів. Спеціально для тренувань підвищеної інтенсивності.

Повідомити
487 грн
(0)

Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey 450 грам - порошкова добавка протеїну, отримана шляхом мікрофільтрації з молочної сироватки. Живить м'язові клітини. Збагачена кальцієм і ферментами.

Повідомити
739 грн
(0)

Optimum Nutrition Fish Oil Softgels 200 капс - риб'ячий жир, який не має рибного присмаку, так як представлений у вигляді желатинових капсул. Містить незамінні жири DHA і EPA, необхідні для метаболізму.

Повідомити
256 грн
(1)

Optimum Nutrition Creatine 2500 (100 капс) - креатину моногідрат у вигляді желатинових капсул. Збільшує силовий потенціал і витривалість, відновлює рівень АТФ, сприяє росту м'язів.

Повідомити
580 грн
(1)

Optimum Nutrition Creatine 2500 (300 капс) - капсульований креатин для підвищення енергетичного потенціалу організму. Відновлює рівень АТФ, збільшує інтенсивність тренування.

Повідомити
445 грн
(1)

Optimum Nutrition Creatine 2500 (200 капс) - високоякісний капсульований креатин для нарощування рельєфноъ м'язової маси і підвищення витривалості та сили. Відновлює запаси АТФ.

Повідомити
2 098 грн
(2)

Optimum Nutrition Opti-Men 240 табл - універсальна суміш амінокислот, рослинних екстрактів, водоростей, вітамінів, антиоксидантів та ензимів. Бере участь у побудові м'язів, підвищує потенцію, зміцнює імунітет.

Повідомити
749 грн
(3)

Optimum Nutrition Opti Women - капсульована добавка для підтримки організму активних жінок. Містить цілих 40 активних компонентів: вітамінно-мінеральний комплекс, екстракти рослин і антиоксиданти.

Повідомити
1 868 грн
(5)

Optimum Nutrition Opti-Men 150 табл - вітамінно-мінеральний комплекс, збагачений ензимами й екстрактами цілющих рослин. Підтримує здоров'я чоловічого організму, покращує ріст м'язів.

Повідомити
1 098 грн
(3)

Мультивітаміни для активних чоловіків Opti-Men Optimum Nutrition - це один з кращих продуктів у своїй категорії. Комплекс містить високі дози вітамінів і мінералів, основні амінокислоти і запатентовані фіто-суміші для задоволення потреб організму активного чоловіка в поживних речовинах.

Повідомити
-2%
1 743 грн 1 779 грн
(2)

Optimum Nutrition BCAA 1000 (400 капс) - желатинові капсули із сумішшю незамінних амінокислот для підтримки білкового синтезу та прискорення росту м'язів. Стимулюють синтез гормону росту, додають енергії.

Повідомити
1 730 грн
(0)

Optimum Nutrition Pro Complex Gainer 4620 грам - порошковий гейнер, що містить білок для накачування м'язової маси, вуглеводи для відновлення енергетичного потенціалу, вітаміни і мінерали.

Повідомити
739 грн
(1)

Optimum Nutrition Glutamine Powder 600 грам - порошкоподібна однокомпонентна добавка глютаміну для підтримки процесів анаболізму, посилення протеїнового синтезу і виведення аміаку з м'язів.

Повідомити
544 грн
(0)

Optimum Nutrition CLA 90 капс - капсульована добавка лінолевої кислоти для активації обмінних процесів. Спалює жир, додає енергії, мінімізує катаболізм, захищає від окисного стресу.

Повідомити
1 098 грн
(0)

Optimum Nutrition Platinum Hydro Whey 795 грам - безлактозна протеїнова добавка. Швидко розчиняється, забезпечує м'язові клітини будівельним матеріалом перед тренуванням, відновлює сили після тренування.

Повідомити
855 грн
(1)

Optimum Nutrition BCAA 5000 powder - порошкова добавка суміші лейцину, валіну, ізолейцину. Збагачує раціон амінокислотами ВСАА, зміцнює нервову систему, забезпечує зростання сухих м'язів.

Повідомити
1 685 грн
(1)

Optimum Nutrition Micronized Creatine Powder - мікронізований креатин для підвищення енергії і вироблення анаболічних гормонів. Легко змішується, добре засвоюється, покращує якість тренування.

Повідомити
85 грн
(1)

Optimum Nutrition Шейкер Shaker bottle 750 мл - високоякісний шейкер з безпечного пластика. Зручна форма, щільна кришка, сітка для подрібнення грудочок добавок. Доступний в кількох кольорах.

Повідомити
248 грн
(1)

Optimum Nutrition Creatine Powder - креатинова добавка у вигляді порошку. Сприяє відновленню АТФ, від якого залежить енергетичний потенціал організму. Підвищує інтенсивність тренування.

Повідомити
656 грн
(1)

Optimum Nutrition Glutamine Caps 240 капс - желатинові капсули, що містять глютамін. Виводить аміак з м'язів, покращує роботу мозку, знімає відчуття втоми.

Повідомити
1 398 грн
(0)

Optimum Nutrition Naturally Gold Standart 100% Whey 2180 грам - максимально чиста форма протеїну (тільки натуральні барвники та ароматизатори). Суміш кращих протеїнів, амінокислот і пептидів сироватки для росту м'язів.

Повідомити
67 грн
(1)

Optimum Nutrition Protein Bar 60 грам - хрустка протеїнова закуска у вигляді батончика. Чудові смаки, легка текстура і відмінне білкове вміст. Збагачений кальцієм, залізом і калієм.

Повідомити
798 грн
(1)

Optimum Nutrition ZMA 180 капс - капсульована добавка цинку з магнієм, вітамінізована вітаміном В6. Підсилює синтез тестостерону та гормону росту, збільшує запас внутрішньоклітинної енергії.

Повідомити
39 грн
(0)

Optimum Nutrition Gold Standard 100% Casein 34 грам - пакетик міцелярного казеїну для тривалого насичення м'язів. Виявляє анаболічні властивості, надає відчуття ситості, прискорює синтез протеїну.

Повідомити
33 грн
(0)

Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey 30.4 грам - пробник протеїнової суміші (концентрату й ізоляту сироваткового протеїну) для зростання і підтримки м'язових волокон.

Повідомити
65 грн
(0)

Optimum Nutrition Protein Cake Bites Snack - збалансований протеїново-вуглеводний батончик для відновлення м'язів та енергетичного запасу. Зручна форма, різноманітні смаки. Чудові безглютенові ласощі.

Повідомити
1 445 грн
(1)

Optimum Nutrition Essential Amino Energy 585 грам - амінокислотна суміш з кофеїном для підтримки м'язів, припливу енергії і підвищення концентрації. Хороша розчинність, анаболічний ефект, поліпшення кровообігу.

Повідомити
85 грн
(1)

Optimum Nutrition Шейкер з контейнером 500 мл - функціональний шейкер від відомого виробника. Виготовлений з безпечного пластика, має стильний дизайн. Добре змішує добавки, не протікає.

Повідомити
408 грн
(1)

Optimum Nutrition Opti-Lean Fat Metaboliser – потужний комплекс кофеїну, L-карнітину, вітамінів групи B, цинку і рослинних екстрактів в желатинових капсулах. Прискорює метаболізм. Підтримує необхідний рівень виробництва енергії. Активізує спалювання жиру.

Повідомити
1 198 грн
(1)

Optimum Nutrition Gold Standard Pre Workout Advanced – передтренувальний комплекс. Забезпечує організм енергією. Підвищує показники витривалості. Збільшує продуктивність тренувань.

Повідомити
448 грн
(0)

Optimum Nutrition ZMA 90 капс - капсули, що містять мінерали (аспартат магнію і цинк) і вітамін В6. Збільшує вироблення тестостерону, стимулює синтез білку, усуває проблеми із засинанням.

Повідомити
5 665 грн
(1)

Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey - порошкоподобна протеїнова добавка для прискорення накачування м'язів. Крім ізоляту і концентрату високоякісного сироваткового протеїну містить ферменти.

Повідомити
2 987 грн
(4)

Optimum Nutrition Gold standard 100% Casein 1820 - натуральний міцелярний казеїн з чудовими смаками. Надовго насичує м'язи амінокислотами, відновлює їх, перешкоджає катаболізму.

Повідомити
720 грн
(1)

Optimum Nutrition Gold Standard BCAA Train + Recover - порошкоподібна добавка, яка містить три найважливіші амінокислоти. Допомагає захистити і наростити м'язи і відновлює електролітний баланс.

Повідомити
1 885 грн
(1)

Optimum Nutrition Serious Mass - порошковий гейнер для побудови красивої мускулатури і відновлення втрат вітамінів і мінералів. Захищає від катаболізму, відновлює сольовий баланс організму.

Повідомити
298 грн
(1)

Optimum Nutrition Bcaa 1000 - незамінні капсульовані амінокислоти для прискорення протеїнового синтезу, спалювання жирового прошарку і швидкого росту м'язів. Підходять для щоденного вживання.

Повідомити

Американська компанія Optimum Nutrition бере свій початок в 1987 році. Все почалося з того, що брати Костелло відкрили виробництво продуктів здорового харчування. Вчасно усвідомивши зростаючу потребу споживачів на спеціалізоване спортивне харчування, компанія приймає рішення розширити асортимент продукції, підвищити вимоги до якості, починає активно просуватися в даній галузі. На сьогоднішній день виробничі потужності Optimum Nutrition розташовані на території понад півмільйона квадратних метрів. Щоб виключити можливості підробок, компанія випускає продукцію тільки самостійно, на своїх заводах і без залучення будь-яких партнерів. Адже головне для неї - це висока якість товарів. Саме тому весь виробничий процес строго контролюється. Компанія працює тільки з кращими постачальниками сировини і обов'язковою вимогою є його сертифікація. Але навіть після цього фахівці Optimum Nutrition особисто проводять ретельну перевірку і очистку вихідного матеріалу для своїх добавок. Крім того, вона має спеціальний відділ, який займається виключно контролем якості і для цього суворо стежить за кожним виробничим етапом.

На певному етапі компанія розуміє, що коло споживачів спортивного харчування ON стрімко збільшується з кожним роком. Причому, це вже не тільки американці, але і європейці. Тому було прийнято рішення відкрити завод і в Європі, а саме виробничі потужності Optimum Nutrition розташовані в Ірландії і Дубліні. Важливо розуміти, що стандарти якості, як і рівень контролю, залишаються незмінними як для американських продуктів, так і для європейських. Є лише деякі відмінності в упаковках (форма банок, певні написи на наклейках) і складі (наприклад, вітаміни Opti-men і Opti-women мають різну кількість нутрієнтів. Це обумовлено різними вимогами в законодавстві Америки і Європи до виробництва БАД). Тому варто звертати увагу на це, тому що часто споживачі пояснюють невідповідності упаковки підробкою. Дійсно на ринку зараз дуже багато не оригінальних продуктів. Але варто лише вивчити інформацію, і ви зможете легко відрізнити американські товари ON від європейських, так само як і підробку від оригіналу.

Щоб звести до мінімуму можливість хімічного або фізичного забруднення, компанія має власну систему аналізу ризиків. Такий серйозний підхід забезпечив бренду неймовірну популярність. Адже його продукція втілює якість, ефективність і безпеку. Крім того, вона має відмінні смакові якості.

Продукти з ON ім'ям мають максимально широке коло споживачів

Це обумовлено величезним асортиментом пропонованих товарів: від харчування для космонавтів до препаратів для підтримки здоров'я і краси. Спортивне харчування Optimum Nutrition представлено класичними категоріями: протеїни, амінокислоти, гейнери, жироспалювачі, креатин, вітаміни і мінерали, протеїнові батончики і багато іншого. Але преміум якість цих продуктів відрізняє їх від конкурентів-аналогів. І компанія не зупиняється на цьому. Спеціальний відділ з розвитку і розробок постійно працює над тим, щоб виготовляти нові продукти з урахуванням інноваційних досягнень в області дієтичного та спортивного харчування, а також постійно зростаючих потреб споживачів.

Роки наполегливої ​​праці дають свої результати. Optimum Nutrition має величезний авторитет серед споживачів і займає лідируючі позиції на ринку. У 2011 році бренд отримав 6 нагород за досягнення у виробництві за версією "Supplement Awards". А всесвітньо відомий комплекс 100% Whey Gold Standard від Optimum Nutrition з 2005 року тримає першість по ефективності в своїй категорії. Віддаючи перевагу продуктам Optimum Nutrition, Ви гарантовано отримаєте найвищу якість за доступною ціною.

Підписатися на нашу розсилку

щоб отримувати свіжі новини про акції та знижки