Фільтри
105 грн
(1)

Optimum Nutrition Шейкер Shaker bottle 750 мл - високоякісний шейкер з безпечного пластика. Зручна форма, щільна кришка, сітка для подрібнення грудочок добавок. Доступний в кількох кольорах.

Купити
-6%
2 989 грн 3 180 грн
(6)

Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard – смачна й поживна білкова суміш концентрату та ізоляту з особливим пептидним комплексом для кращого засвоєння. Сприяє швидкому зростанню м'язів.

Купити
-5%
1 327 грн 1 397 грн
(5)

Optimum Nutrition Opti-Men 150 табл - вітамінно-мінеральний комплекс, збагачений ензимами й екстрактами цілющих рослин. Підтримує здоров'я чоловічого організму, покращує ріст м'язів.

Купити
-13%
581 грн 668 грн
(2)

Optimum Nutrition Opti-Women - капсульовані веганські мультивітаміни. Містять більше 40 корисних компонентів (вітаміни, мінерали). Всього 2 капсули в день зміцнять імунітет і додадуть сил.

Купити
-20%
1 032 грн 1 290 грн
(3)

Optimum Nutrition Opti Women - капсульована добавка для підтримки організму активних жінок. Містить цілих 40 активних компонентів: вітамінно-мінеральний комплекс, екстракти рослин і антиоксиданти.

Купити
-10%
797 грн 885 грн
(4)

Optimum Nutrition Essential Amino Energy 270 грам - порошкова добавка, яка містить комплекс природних стимуляторів і амінокислот для максимально ефективного тренування і швидкого росту м'язів.

Купити
-6%
1 405 грн 1 495 грн
(1)

Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey – протеїнова суміш найвищої якості (концентрат + ізолят) з різноманітними смаками. Містить білок, ВСАА та пептиди молочної сироватки.

Купити
1 591 грн
(1)

Optimum Nutrition Essential Amino Energy 585 грам - амінокислотна суміш з кофеїном для підтримки м'язів, припливу енергії і підвищення концентрації. Хороша розчинність, анаболічний ефект, поліпшення кровообігу.

Купити
1 098 грн
(1)

Optimum Nutrition Gold Standard Pre-Workout 300 грам - порошкоподобний предтренік найвищої якості. Забезпечує максимальний ефект від вправ, підвищує витривалість і продуктивність тренувань.

Купити
1 036 грн
(2)

Optimum Nutrition Creatine Powder - порошкоподібний креатин для підвищення м'язової витривалості і сили. Насичує м'язові клітини водою, а разом з нею - і поживними речовинами.

Купити
889 грн
(3)

Мультивітаміни для активних чоловіків Opti-Men Optimum Nutrition - це один з кращих продуктів у своїй категорії. Комплекс містить високі дози вітамінів і мінералів, основні амінокислоти і запатентовані фіто-суміші для задоволення потреб організму активного чоловіка в поживних речовинах.

Купити
-2%
1 553 грн 1 585 грн
(2)

Optimum Nutrition BCAA 1000 (400 капс) - желатинові капсули із сумішшю незамінних амінокислот для підтримки білкового синтезу та прискорення росту м'язів. Стимулюють синтез гормону росту, додають енергії.

Купити
1 885 грн
(1)

Optimum Nutrition Serious Mass - порошковий гейнер для побудови красивої мускулатури і відновлення втрат вітамінів і мінералів. Захищає від катаболізму, відновлює сольовий баланс організму.

Купити
5 965 грн
(1)

Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey - порошкоподобна протеїнова добавка для прискорення накачування м'язів. Крім ізоляту і концентрату високоякісного сироваткового протеїну містить ферменти.

Купити
3 295 грн
(1)

Optimum Nutrition Serious Mass 5450 грам - вітамінізований гейнер. Містить мінерали, білки і вуглеводи з різною швидкістю вивільнення. Надовго забезпечить м'язи поживними речовинами.

Купити
495 грн
(3)

Optimum Nutrition Tribulus 625 mg - запатентована суміш трибулуса (порошок + екстракт) в желатинових капсулах. Стимулює вироблення тестостерону, який необхідний для росту м'язів і сексуального здоров'я.

Купити
3 360 грн
(4)

Optimum Nutrition Gold standard 100% Casein 1820 - натуральний міцелярний казеїн з чудовими смаками. Надовго насичує м'язи амінокислотами, відновлює їх, перешкоджає катаболізму.

Купити
1 685 грн
(1)

Optimum Nutrition Micronized Creatine Powder - мікронізований креатин для підвищення енергії і вироблення анаболічних гормонів. Легко змішується, добре засвоюється, покращує якість тренування.

Купити
1 188 грн
(0)

Optimum Nutrition Fish Oil Softgels 200 капс - риб'ячий жир, який не має рибного присмаку, так як представлений у вигляді желатинових капсул. Містить незамінні жири DHA і EPA, необхідні для метаболізму.

Купити
1 356 грн
(1)

Optimum Nutrition ZMA 180 капс - капсульована добавка цинку з магнієм, вітамінізована вітаміном В6. Підсилює синтез тестостерону та гормону росту, збільшує запас внутрішньоклітинної енергії.

Купити
1 848 грн
(4)

Optimum Nutrition Gold Standard 100% Casein - порошкоподібний міцелярно казеїн для якісного приросту м'язової маси. Має тривалий період розщеплення, тому надовго насичує і відновлює м'язи.

Купити
2 180 грн
(2)

Optimum Nutrition Opti-Men 240 табл - універсальна суміш амінокислот, рослинних екстрактів, водоростей, вітамінів, антиоксидантів та ензимів. Бере участь у побудові м'язів, підвищує потенцію, зміцнює імунітет.

Купити
195 грн
(1)

Optimum Nutrition Смарт-шейкер з контейнером (600 мл) + 2 відсіки (200мл+150мл) - міцний пластиковий шейкер із чашею для змішування коктейлів та двома відсіками для зберігання таблетованих та капсульованих добавок.

Купити
2 086 грн
(0)

Optimum Nutrition Platinum Hydro Whey 795 грам - безлактозна протеїнова добавка. Швидко розчиняється, забезпечує м'язові клітини будівельним матеріалом перед тренуванням, відновлює сили після тренування.

Купити
3 880 грн
(3)

Optimum Nutrition Platinum Hydro Whey - високорозчинний ізолят сироваткового протеїну з додаванням мікронізованих амінокислот ВСАА для максимального прокачування та відновлення м'язів.

Купити
-5%
1 423 грн 1 498 грн
(1)

Optimum Nutrition Opti-Men – потужний комплекс вітамінів, підсилений мінералами, амінокислотами та рослинними екстрактами, в таблетках. Розроблений для активних чоловіків. Підтримує здоровий метаболізм. Позитивно впливає на роботу імунної системи. Зменшує втомлюваність.

Купити
839 грн
(1)

Optimum Nutrition Glutamine Powder - глютамінова амінокислота у вигляді порошку. Необхідна для синтезу білку і, відповідно, для росту м'язів. Також є джерелом енергії і виводить аміак з м'язів.

Купити
939 грн
(1)

Optimum Nutrition Amino 2222 - мікронізовані амінокислоти в зручній таблетованій формі. Підтримують білковий синтез, сприяють нарощуванню м'язів, беруть участь у виробленні антитіл, ферментів, гемоглобіну, гормонів.

Купити
746 грн
(1)

Optimum Nutrition ZMA 90 капс - капсули, що містять мінерали (аспартат магнію і цинк) і вітамін В6. Збільшує вироблення тестостерону, стимулює синтез білку, усуває проблеми із засинанням.

Купити
1 250 грн
(0)

Optimum Nutrition Micronized Creatine – високоефективний 100% чистий креатин моногідрат в желатинових капсулах. Підвищує силу та продуктивність м’язів. Створює оптимальні умови для набору м’язової маси.

Купити
895 грн
(0)

Optimum Nutrition BCAA 1000 - желатинові капсули, що містять незамінні амінокислоти. Прискорюють ріст м'язів, сприяють насиченню клітин кров'ю, а разом з нею - киснем і поживними речовинами.

Купити
857 грн
(1)

Optimum Nutrition Glutamine Caps 240 капс - желатинові капсули, що містять глютамін. Виводить аміак з м'язів, покращує роботу мозку, знімає відчуття втоми.

Купити
381 грн
(2)

Optimum Nutrition Bcaa 1000 - незамінні капсульовані амінокислоти для прискорення протеїнового синтезу, спалювання жирового прошарку і швидкого росту м'язів. Підходять для щоденного вживання.

Купити
1 398 грн
(0)

Optimum Nutrition Naturally Gold Standart 100% Whey 2180 грам - максимально чиста форма протеїну (тільки натуральні барвники та ароматизатори). Суміш кращих протеїнів, амінокислот і пептидів сироватки для росту м'язів.

Повідомити
795 грн
(0)

Optimum Nutrition Opti-Men Europe – потужний комплекс вітамінів, мінералів, амінокислот та рослинних екстрактів в таблетках. Розроблений спеціально для активних чоловіків. Якісно задовольняє потреби організму при напруженого ритмі життя. Сприяє здоровому функціонуванню імунної системи. Протидіє втомі.

Повідомити
1 570 грн
(1)

Optimum Nutrition Gold Standard 100% Isolate – високоякісний гідролізований та ультрафільтрований ізолят сироваткового протеїну в формі порошку. Забезпечує організм швидкозасвоюваним повноцінним білком. Містить не більше 1 грама вуглеводів, менше1 грама жиру. Сприяє росту та збереженню сухої м’язової маси.

Повідомити
408 грн
(1)

Optimum Nutrition Opti-Lean Fat Metaboliser – потужний комплекс кофеїну, L-карнітину, вітамінів групи B, цинку і рослинних екстрактів в желатинових капсулах. Прискорює метаболізм. Підтримує необхідний рівень виробництва енергії. Активізує спалювання жиру.

Повідомити
1 198 грн
(1)

Optimum Nutrition Gold Standard Pre Workout Advanced – передтренувальний комплекс. Забезпечує організм енергією. Підвищує показники витривалості. Збільшує продуктивність тренувань.

Повідомити
720 грн
(1)

Optimum Nutrition Gold Standard BCAA Train + Recover - порошкоподібна добавка, яка містить три найважливіші амінокислоти. Допомагає захистити і наростити м'язи і відновлює електролітний баланс.

Повідомити
690 грн
(1)

Optimum Nutrition Gold Standard BCAA Train + Sustain - пудроподібний амінокислотний комплекс, посилений вітамінами і мінералами. Підвищує інтенсивність тренувань, сприяє росту м'язів.

Повідомити
249 грн
(1)

Optimum Nutrition Melatonin - гормон мелатонін, що нормалізує сон, в таблетках. Збагачений кальцієм і фосфором. Кальцій і фосфор зміцнюють кістки і в комбінації з мелатонином сприяють спалюванню жиру.

Повідомити
1 663 грн
(2)

Optimum Nutrition Amino 2222 - комплекс природних незамінних, замінних і умовно замінних амінокислот в таблетках. Відновлюють м'язи, піднімають імунітет, нормалізують гормональний синтез.

Повідомити
169 грн
(0)
Повідомити
140 грн
(1)

ON шейкер – стильний шейкер, виготовлений із високоякісного харчового пластику. Оснащений спеціальною сталевою пружиною для ще якіснішого змішування спортивних коктейлів. Герметично закривається.

Повідомити
1 356 грн
(1)

Optimum Nutrition BCAA 5000 powder - порошкоподібна амінокислотна добавка для підвищення витривалості під час інтенсивного тренування, збільшення обсягу м'язів і зниження ризику отримання травми.

Повідомити
387 грн
(1)

Optimum Nutrition L-carnitine 500 - ефективний жироспалювальний комплекс на основі карнітину в таблетках. Він транспортує жирні кислоти до мітохондрій, де вони окислюються до енергії.

Повідомити
378 грн
(0)

Optimum Nutrition Fish Oil Softgels - капсульований комплекс Омега-3 для підтримки організму і нормального проходження метаболічних процесів.

Повідомити
898 грн
(1)

Optimum Nutrition Micronized Creatine Powder - порошкоподібний мікронізований моногідрат креатину для поповнення енергетичного запасу організму, росту і відновлення м'язової маси.

Повідомити
785 грн
(0)

Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey Naturally 864 грам - порошкоподібна добавка сироваткового протеїну для максимального росту м'язів. Спеціально для тренувань підвищеної інтенсивності.

Повідомити
829 грн
(1)

Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey 450 грам - порошкова добавка протеїну, отримана шляхом мікрофільтрації з молочної сироватки. Живить м'язові клітини. Збагачена кальцієм і ферментами.

Повідомити
1 145 грн
(1)

Optimum Nutrition Creatine 2500 (100 капс) - креатину моногідрат у вигляді желатинових капсул. Збільшує силовий потенціал і витривалість, відновлює рівень АТФ, сприяє росту м'язів.

Повідомити
2 080 грн
(1)

Optimum Nutrition Creatine 2500 (300 капс) - капсульований креатин для підвищення енергетичного потенціалу організму. Відновлює рівень АТФ, збільшує інтенсивність тренування.

Повідомити
1 598 грн
(1)

Optimum Nutrition Creatine 2500 (200 капс) - високоякісний капсульований креатин для нарощування рельєфноъ м'язової маси і підвищення витривалості та сили. Відновлює запаси АТФ.

Повідомити
1 730 грн
(0)

Optimum Nutrition Pro Complex Gainer 4620 грам - порошковий гейнер, що містить білок для накачування м'язової маси, вуглеводи для відновлення енергетичного потенціалу, вітаміни і мінерали.

Повідомити
739 грн
(1)

Optimum Nutrition Glutamine Powder 600 грам - порошкоподібна однокомпонентна добавка глютаміну для підтримки процесів анаболізму, посилення протеїнового синтезу і виведення аміаку з м'язів.

Повідомити
544 грн
(1)

Optimum Nutrition CLA 90 капс - капсульована добавка лінолевої кислоти для активації обмінних процесів. Спалює жир, додає енергії, мінімізує катаболізм, захищає від окисного стресу.

Повідомити
1 356 грн
(1)

Optimum Nutrition BCAA 5000 powder - порошкова добавка суміші лейцину, валіну, ізолейцину. Збагачує раціон амінокислотами ВСАА, зміцнює нервову систему, забезпечує зростання сухих м'язів.

Повідомити
248 грн
(1)

Optimum Nutrition Creatine Powder - креатинова добавка у вигляді порошку. Сприяє відновленню АТФ, від якого залежить енергетичний потенціал організму. Підвищує інтенсивність тренування.

Повідомити
60 грн
(0)

Optimum Nutrition Pillbox – високоякісна таблетниця. Виготовлена з міцного пластику високого рівня якості. Надійно закривається. Дозволяє завжди мати під рукою таблетки і капсули у потрібних кількостях. Ідеальна для подорожей.

Повідомити
85 грн
(1)

Optimum Nutrition Шейкер з контейнером 500 мл - функціональний шейкер від відомого виробника. Виготовлений з безпечного пластика, має стильний дизайн. Добре змішує добавки, не протікає.

Повідомити

Optimum Nutrition – американський виробник спортивного харчування та різноманітних добавок для здоров'я, краси. Компанія розвинулася на базі невеликої дистриб'юторської фірми Costello's Health Distributors, заснованої в 1986 братами Costello. У 2008 році вона увійшла до складу великого продовольчого концерну Glanbia Group, залишаючись повністю автономним відділенням. Вже більше 30 років Оптимум Нутрішн встановлює золоті стандарти у спортивному харчуванні, допомагаючи професійним спортсменам та любителям досягати своїх цілей.

Асортимент продукції Optimum Nutrition

Це одна з небагатьох компаній у цій сфері, яка виробляє продукти у всіх категоріях. Продукція Optimum Nutrition (Оптимум Нутрішн) включає:

 • протеїнові порошки;
 • готові до вживання коктейлі та напої;
 • батончики;
 • енергетичні продукти;
 • полівітаміни;
 • інші добавки для здоров'я

Серед усього спортивного харчування Оптимум Нутрішн найбільшою популярністю користується Gold Standard 100% Whey. Цей сироватковий протеїн – беззаперечний лідер продажів у більшості країн світу. У 2005 році компанія випустила Gold Standard 100% Casein. Це був перший протеїновий порошок, що складається повністю із казеїнового білка. Тим самим вона започаткувала світове виробництво повільно засвоюваних протеїнових добавок.

Переваги спортивного харчування Optimum Nutrition

За кілька років Optimum Nutrition (країна-виробник – США) встигла очолити список провідних гравців у сфері харчових добавок, що зумовлено такими факторами:

 • Високоякісна сировина

Перш ніж запустити виробничі потужності, компанія ретельно відбирає першокласну сировину. Кожен інгредієнт потребує сертифіката якості від постачальника.

 • Сучасне виробництво

Виробник протягом 30 років своєї діяльності намагається йти в ногу з часом та використовує всі доступні технічні та технологічні інновації. Не дивно, що оптимум Нутрішн прагнуть не тільки прості споживачі, але і імениті атлети.

 • Багатоступінчаста перевірка

Відповідні фахівці ретельно перевіряють, тестують та досліджують продукти на всіх етапах виробництва. Відділ забезпечення якості проводить щоденні перевірки потужностей компанії на відповідність їхньої роботи вимогам належної виробничої практики.

Де придбати Optimum Nutrition в Україні?

Інтернет-магазин Waysport пропонує до уваги своїх клієнтів багатий вибір харчових добавок для спортсменів і не тільки. У нас ви можете купити спортивне харчування Optimum Nutrition (Оптимум Нутрішн) за доступною ціною з доставкою по Києву та Україні.

Ми склали вам таблицю орієнтовних цін на кожну категорію продукції Optimum Nutrition, доступну на нашому сайті.

✅ Протеїнивід 487 грн
✅ Амінокислотивід 298 грн
✅ Вітаміни та мінераливід 378 грн
✅ Гейнеривід 1730 грн
✅ Креатинвід 247 грн
✅ Жироспалювачі та схудненнявід 387 грн
✅ Підвищення тестостеронувід 495 грн
✅ Спеціальні препаративід 249 грн
✅ Передтренувальні комплексивід 1098 грн
✅ Протеїнові батончикивід 65 грн

Часто задавані питання

Замовити Optimum Nutrition Ви можете на нашому інтернет-магазині WaySport.ua через корзину, а також по телефону або прийти в наші офлайн магазини за адресою:

 • Черкаси, бул. Шевченка 385, ТРЦ Depot, 2 поверх;
 • Черкаси, бул. Шевченка, 195;
 • Кропивницький, вул. Велика Перспективна 48, ТРЦ Depot, 1 поверх.

Доставка Optimum Nutrition здійснюється Новою поштою, УкрПоштою, а також доступний самовивіз із наших магазинів.

Оплатити Optimum Nutrition Ви можете картою на сайті або під час отримання товару у відділені Нової пошти. У випадку, якщо Ви оформили самовивіз із наших магазинів за товар можете оплатити на касі магазина.

Підписатися на нашу розсилку

щоб отримувати свіжі новини про акції та знижки

0 800 403 173