Ми працюємо! Безкоштовна доставка від 1500 грн. Деталі
Фільтри
-9%
573 грн 629 грн
(2)

Optimum Nutrition Opti Women - капсульована добавка для підтримки організму активних жінок. Містить цілих 40 активних компонентів: вітамінно-мінеральний комплекс, екстракти рослин і антиоксиданти.

Купити
-3%
381 грн 392 грн
(1)

Optimum Nutrition Opti-Women - капсульовані веганські мультивітаміни. Містять більше 40 корисних компонентів (вітаміни, мінерали). Всього 2 капсули в день зміцнять імунітет і додадуть сил.

Купити
-2%
900 грн 918 грн
(5)

Optimum Nutrition Opti-Men 150 табл - вітамінно-мінеральний комплекс, збагачений ензимами й екстрактами цілющих рослин. Підтримує здоров'я чоловічого організму, покращує ріст м'язів.

Купити
-3%
1 354 грн 1 395 грн
(2)

Optimum Nutrition Opti-Men 240 табл - універсальна суміш амінокислот, рослинних екстрактів, водоростей, вітамінів, антиоксидантів та ензимів. Бере участь у побудові м'язів, підвищує потенцію, зміцнює імунітет.

Купити
1 068 грн
(1)

Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey – протеїнова суміш найвищої якості (концентрат + ізолят) з різноманітними смаками. Містить білок, ВСАА та пептиди молочної сироватки.

Купити
2 075 грн
(1)

Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard – смачна й поживна білкова суміш концентрату та ізоляту з особливим пептидним комплексом для кращого засвоєння. Сприяє швидкому зростанню м'язів.

Купити
-5%
1 701 грн 1 790 грн
(4)

Optimum Nutrition Gold standard 100% Casein 1820 - натуральний міцелярний казеїн з чудовими смаками. Надовго насичує м'язи амінокислотами, відновлює їх, перешкоджає катаболізму.

Купити
-5%
931 грн 980 грн
(1)

Optimum Nutrition BCAA 1000 (400 капс) - желатинові капсули із сумішшю незамінних амінокислот для підтримки білкового синтезу та прискорення росту м'язів. Стимулюють синтез гормону росту, додають енергії.

Купити
1 994 грн
(3)

Optimum Nutrition Platinum Hydro Whey - високорозчинний ізолят сироваткового протеїну з додаванням мікронізованих амінокислот ВСАА для максимального прокачування та відновлення м'язів.

Купити
-17%
207 грн 249 грн
(0)

Optimum Nutrition Melatonin - гормон мелатонін, що нормалізує сон, в таблетках. Збагачений кальцієм і фосфором. Кальцій і фосфор зміцнюють кістки і в комбінації з мелатонином сприяють спалюванню жиру.

Купити
739 грн
(0)

Optimum Nutrition Fish Oil Softgels 200 капс - риб'ячий жир, який не має рибного присмаку, так як представлений у вигляді желатинових капсул. Містить незамінні жири DHA і EPA, необхідні для метаболізму.

Купити
656 грн
(0)

Optimum Nutrition Glutamine Caps 240 капс - желатинові капсули, що містять глютамін. Виводить аміак з м'язів, покращує роботу мозку, знімає відчуття втоми.

Купити
378 грн
(0)

Optimum Nutrition Fish Oil Softgels - капсульований комплекс Омега-3 для підтримки організму і нормального проходження метаболічних процесів.

Купити
1 149 грн
(4)

Optimum Nutrition Gold Standard 100% Casein - порошкоподібний міцелярно казеїн для якісного приросту м'язової маси. Має тривалий період розщеплення, тому надовго насичує і відновлює м'язи.

Купити
885 грн
(1)

Optimum Nutrition Gold Standard Pre-Workout 300 грам - порошкоподобний предтренік найвищої якості. Забезпечує максимальний ефект від вправ, підвищує витривалість і продуктивність тренувань.

Купити
3 795 грн
(1)

Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey - порошкоподобна протеїнова добавка для прискорення накачування м'язів. Крім ізоляту і концентрату високоякісного сироваткового протеїну містить ферменти.

Купити
639 грн
(3)

Мультивітаміни для активних чоловіків Opti-Men Optimum Nutrition - це один з кращих продуктів у своїй категорії. Комплекс містить високі дози вітамінів і мінералів, основні амінокислоти і запатентовані фіто-суміші для задоволення потреб організму активного чоловіка в поживних речовинах.

Купити
548 грн
(0)

Optimum Nutrition BCAA 1000 - желатинові капсули, що містять незамінні амінокислоти. Прискорюють ріст м'язів, сприяють насиченню клітин кров'ю, а разом з нею - киснем і поживними речовинами.

Повідомити
449 грн
(0)

Optimum Nutrition Glutamine Powder - глютамінова амінокислота у вигляді порошку. Необхідна для синтезу білку і, відповідно, для росту м'язів. Також є джерелом енергії і виводить аміак з м'язів.

Повідомити
720 грн
(1)

Optimum Nutrition Gold Standard BCAA Train + Recover - порошкоподібна добавка, яка містить три найважливіші амінокислоти. Допомагає захистити і наростити м'язи і відновлює електролітний баланс.

Повідомити
387 грн
(1)

Optimum Nutrition L-carnitine 500 - ефективний жироспалювальний комплекс на основі карнітину в таблетках. Він транспортує жирні кислоти до мітохондрій, де вони окислюються до енергії.

Повідомити
690 грн
(0)

Optimum Nutrition Gold Standard BCAA Train + Sustain - пудроподібний амінокислотний комплекс, посилений вітамінами і мінералами. Підвищує інтенсивність тренувань, сприяє росту м'язів.

Повідомити
855 грн
(1)

Optimum Nutrition BCAA 5000 powder - порошкоподібна амінокислотна добавка для підвищення витривалості під час інтенсивного тренування, збільшення обсягу м'язів і зниження ризику отримання травми.

Повідомити
329 грн
(3)

Optimum Nutrition Tribulus 625 mg - запатентована суміш трибулуса (порошок + екстракт) в желатинових капсулах. Стимулює вироблення тестостерону, який необхідний для росту м'язів і сексуального здоров'я.

Повідомити

Optimum Nutrition

Американська компанія Optimum Nutrition бере свій початок в 1987 році. Все почалося з того, що брати Костелло відкрили виробництво продуктів здорового харчування. Вчасно усвідомивши зростаючу потребу споживачів на спеціалізоване спортивне харчування, компанія приймає рішення розширити асортимент продукції, підвищити вимоги до якості, починає активно просуватися в даній галузі. На сьогоднішній день виробничі потужності Optimum Nutrition розташовані на території понад півмільйона квадратних метрів. Щоб виключити можливості підробок, компанія випускає продукцію тільки самостійно, на своїх заводах і без залучення будь-яких партнерів. Адже головне для неї - це висока якість товарів. Саме тому весь виробничий процес строго контролюється. Компанія працює тільки з кращими постачальниками сировини і обов'язковою вимогою є його сертифікація. Але навіть після цього фахівці Optimum Nutrition особисто проводять ретельну перевірку і очистку вихідного матеріалу для своїх добавок. Крім того, вона має спеціальний відділ, який займається виключно контролем якості і для цього суворо стежить за кожним виробничим етапом.

На певному етапі компанія розуміє, що коло споживачів спортивного харчування ON стрімко збільшується з кожним роком. Причому, це вже не тільки американці, але і європейці. Тому було прийнято рішення відкрити завод і в Європі, а саме виробничі потужності Optimum Nutrition розташовані в Ірландії і Дубліні. Важливо розуміти, що стандарти якості, як і рівень контролю, залишаються незмінними як для американських продуктів, так і для європейських. Є лише деякі відмінності в упаковках (форма банок, певні написи на наклейках) і складі (наприклад, вітаміни Opti-men і Opti-women мають різну кількість нутрієнтів. Це обумовлено різними вимогами в законодавстві Америки і Європи до виробництва БАД). Тому варто звертати увагу на це, тому що часто споживачі пояснюють невідповідності упаковки підробкою. Дійсно на ринку зараз дуже багато не оригінальних продуктів. Але варто лише вивчити інформацію, і ви зможете легко відрізнити американські товари ON від європейських, так само як і підробку від оригіналу.

Щоб звести до мінімуму можливість хімічного або фізичного забруднення, компанія має власну систему аналізу ризиків. Такий серйозний підхід забезпечив бренду неймовірну популярність. Адже його продукція втілює якість, ефективність і безпеку. Крім того, вона має відмінні смакові якості.

Продукти з ON ім'ям мають максимально широке коло споживачів

Це обумовлено величезним асортиментом пропонованих товарів: від харчування для космонавтів до препаратів для підтримки здоров'я і краси. Спортивне харчування Optimum Nutrition представлено класичними категоріями: протеїни, амінокислоти, гейнери, жироспалювачі, креатин, вітаміни і мінерали, протеїнові батончики і багато іншого. Але преміум якість цих продуктів відрізняє їх від конкурентів-аналогів. І компанія не зупиняється на цьому. Спеціальний відділ з розвитку і розробок постійно працює над тим, щоб виготовляти нові продукти з урахуванням інноваційних досягнень в області дієтичного та спортивного харчування, а також постійно зростаючих потреб споживачів.

Роки наполегливої ​​праці дають свої результати. Optimum Nutrition має величезний авторитет серед споживачів і займає лідируючі позиції на ринку. У 2011 році бренд отримав 6 нагород за досягнення у виробництві за версією "Supplement Awards". А всесвітньо відомий комплекс 100% Whey Gold Standard від Optimum Nutrition з 2005 року тримає першість по ефективності в своїй категорії. Віддаючи перевагу продуктам Optimum Nutrition, Ви гарантовано отримаєте найвищу якість за доступною ціною.