Безкоштовна доставка від 1000 грн.
849 грн
(0)

Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey – протеїнова суміш найвищої якості (концентрат + ізолят) з різноманітними смаками. Містить білок, ВСАА та пептиди молочної сироватки.

Купити
-7%
365 грн 392 грн
(1)

Optimum Nutrition Opti-Women - капсульовані веганські мультивітаміни. Містять більше 40 корисних компонентів (вітаміни, мінерали). Всього 2 капсули в день зміцнять імунітет і додадуть сил.

Купити
-5%
827 грн 870 грн
(0)

Optimum Nutrition BCAA 1000 (400 капс) - желатинові капсули із сумішшю незамінних амінокислот для підтримки білкового синтезу та прискорення росту м'язів. Стимулюють синтез гормону росту, додають енергії.

Купити
-5%
749 грн 788 грн
(5)

Optimum Nutrition Opti-Men 150 табл - вітамінно-мінеральний комплекс, збагачений ензимами й екстрактами цілющих рослин. Підтримує здоров'я чоловічого організму, покращує ріст м'язів.

Купити
-10%
567 грн 629 грн
(2)

Optimum Nutrition Opti Women - капсульована добавка для підтримки організму активних жінок. Містить цілих 40 активних компонентів: вітамінно-мінеральний комплекс, екстракти рослин і антиоксиданти.

Купити
398 грн
(2)

Optimum Nutrition Creatine Powder - порошкоподібний креатин для підвищення м'язової витривалості і сили. Насичує м'язові клітини водою, а разом з нею - і поживними речовинами.

Купити
548 грн
(0)

Optimum Nutrition BCAA 1000 - желатинові капсули, що містять незамінні амінокислоти. Прискорюють ріст м'язів, сприяють насиченню клітин кров'ю, а разом з нею - киснем і поживними речовинами.

Купити
-10%
530 грн 588 грн
(3)

Мультивітаміни для активних чоловіків Opti-Men Optimum Nutrition - це один з кращих продуктів у своїй категорії. Комплекс містить високі дози вітамінів і мінералів, основні амінокислоти і запатентовані фіто-суміші для задоволення потреб організму активного чоловіка в поживних речовинах.

Купити
-4%
1 535 грн 1 598 грн
(1)

Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard – смачна й поживна білкова суміш концентрату та ізоляту з особливим пептидним комплексом для кращого засвоєння. Сприяє швидкому зростанню м'язів.

Купити
329 грн
(3)

Optimum Nutrition Tribulus 625 mg - запатентована суміш трибулуса (порошок + екстракт) в желатинових капсулах. Стимулює вироблення тестостерону, який необхідний для росту м'язів і сексуального здоров'я.

Купити
1 189 грн
(1)

Optimum Nutrition Serious Mass - порошковий гейнер для побудови красивої мускулатури і відновлення втрат вітамінів і мінералів. Захищає від катаболізму, відновлює сольовий баланс організму.

Купити
598 грн
(1)

Optimum Nutrition Micronized Creatine Powder - мікронізований креатин для підвищення енергії і вироблення анаболічних гормонів. Легко змішується, добре засвоюється, покращує якість тренування.

Купити
1 827 грн
(1)

Optimum Nutrition Serious Mass 5450 грам - вітамінізований гейнер. Містить мінерали, білки і вуглеводи з різною швидкістю вивільнення. Надовго забезпечить м'язи поживними речовинами.

Купити
249 грн
(0)

Optimum Nutrition Melatonin - гормон мелатонін, що нормалізує сон, в таблетках. Збагачений кальцієм і фосфором. Кальцій і фосфор зміцнюють кістки і в комбінації з мелатонином сприяють спалюванню жиру.

Купити
597 грн
(3)

Optimum Nutrition Essential Amino Energy 270 грам - порошкова добавка, яка містить комплекс природних стимуляторів і амінокислот для максимально ефективного тренування і швидкого росту м'язів.

Купити
208 грн
(0)

Optimum Nutrition Bcaa 1000 - незамінні капсульовані амінокислоти для прискорення протеїнового синтезу, спалювання жирового прошарку і швидкого росту м'язів. Підходять для щоденного вживання.

Купити
736 грн
(1)

Optimum Nutrition Gold Standard Pre-Workout 300 грам - порошкоподобний предтренік найвищої якості. Забезпечує максимальний ефект від вправ, підвищує витривалість і продуктивність тренувань.

Купити
-7%
1 199 грн 1 289 грн
(2)

Optimum Nutrition Opti-Men 240 табл - універсальна суміш амінокислот, рослинних екстрактів, водоростей, вітамінів, антиоксидантів та ензимів. Бере участь у побудові м'язів, підвищує потенцію, зміцнює імунітет.

Купити
1 870 грн
(4)

Optimum Nutrition Gold standard 100% Casein 1820 - натуральний міцелярний казеїн з чудовими смаками. Надовго насичує м'язи амінокислотами, відновлює їх, перешкоджає катаболізму.

Купити
1 049 грн
(4)

Optimum Nutrition Gold Standard 100% Casein - порошкоподібний міцелярно казеїн для якісного приросту м'язової маси. Має тривалий період розщеплення, тому надовго насичує і відновлює м'язи.

Купити
668 грн
(0)

Optimum Nutrition ZMA 180 капс - капсульована добавка цинку з магнієм, вітамінізована вітаміном В6. Підсилює синтез тестостерону та гормону росту, збільшує запас внутрішньоклітинної енергії.

Купити
855 грн
(1)

Optimum Nutrition BCAA 5000 powder - порошковая добавка смеси лейцина, валина, изолейцина. Обогащает рацион питания аминокислотами ВСАА, укрепляет нервную систему, обеспечивает рост сухих мышц.

Купити
339 грн
(0)

Optimum Nutrition Fish Oil Softgels - капсульований комплекс Омега-3 для підтримки організму і нормального проходження метаболічних процесів.

Купити
2 840 грн
(1)

Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey - порошкоподобна протеїнова добавка для прискорення накачування м'язів. Крім ізоляту і концентрату високоякісного сироваткового протеїну містить ферменти.

Купити

Optimum Nutrition

Американська компанія Optimum Nutrition бере свій початок в 1987 році. Все почалося з того, що брати Костелло відкрили виробництво продуктів здорового харчування. Вчасно усвідомивши зростаючу потребу споживачів на спеціалізоване спортивне харчування, компанія приймає рішення розширити асортимент продукції, підвищити вимоги до якості, починає активно просуватися в даній галузі. На сьогоднішній день виробничі потужності Optimum Nutrition розташовані на території понад півмільйона квадратних метрів. Щоб виключити можливості підробок, компанія випускає продукцію тільки самостійно, на своїх заводах і без залучення будь-яких партнерів. Адже головне для неї - це висока якість товарів. Саме тому весь виробничий процес строго контролюється. Компанія працює тільки з кращими постачальниками сировини і обов'язковою вимогою є його сертифікація. Але навіть після цього фахівці Optimum Nutrition особисто проводять ретельну перевірку і очистку вихідного матеріалу для своїх добавок. Крім того, вона має спеціальний відділ, який займається виключно контролем якості і для цього суворо стежить за кожним виробничим етапом.

На певному етапі компанія розуміє, що коло споживачів спортивного харчування ON стрімко збільшується з кожним роком. Причому, це вже не тільки американці, але і європейці. Тому було прийнято рішення відкрити завод і в Європі, а саме виробничі потужності Optimum Nutrition розташовані в Ірландії і Дубліні. Важливо розуміти, що стандарти якості, як і рівень контролю, залишаються незмінними як для американських продуктів, так і для європейських. Є лише деякі відмінності в упаковках (форма банок, певні написи на наклейках) і складі (наприклад, вітаміни Opti-men і Opti-women мають різну кількість нутрієнтів. Це обумовлено різними вимогами в законодавстві Америки і Європи до виробництва БАД). Тому варто звертати увагу на це, тому що часто споживачі пояснюють невідповідності упаковки підробкою. Дійсно на ринку зараз дуже багато не оригінальних продуктів. Але варто лише вивчити інформацію, і ви зможете легко відрізнити американські товари ON від європейських, так само як і підробку від оригіналу.

Щоб звести до мінімуму можливість хімічного або фізичного забруднення, компанія має власну систему аналізу ризиків. Такий серйозний підхід забезпечив бренду неймовірну популярність. Адже його продукція втілює якість, ефективність і безпеку. Крім того, вона має відмінні смакові якості.

Продукти з ON ім'ям мають максимально широке коло споживачів

Це обумовлено величезним асортиментом пропонованих товарів: від харчування для космонавтів до препаратів для підтримки здоров'я і краси. Спортивне харчування Optimum Nutrition представлено класичними категоріями: протеїни, амінокислоти, гейнери, жироспалювачі, креатин, вітаміни і мінерали, протеїнові батончики і багато іншого. Але преміум якість цих продуктів відрізняє їх від конкурентів-аналогів. І компанія не зупиняється на цьому. Спеціальний відділ з розвитку і розробок постійно працює над тим, щоб виготовляти нові продукти з урахуванням інноваційних досягнень в області дієтичного та спортивного харчування, а також постійно зростаючих потреб споживачів.

Роки наполегливої ​​праці дають свої результати. Optimum Nutrition має величезний авторитет серед споживачів і займає лідируючі позиції на ринку. У 2011 році бренд отримав 6 нагород за досягнення у виробництві за версією "Supplement Awards". А всесвітньо відомий комплекс 100% Whey Gold Standard від Optimum Nutrition з 2005 року тримає першість по ефективності в своїй категорії. Віддаючи перевагу продуктам Optimum Nutrition, Ви гарантовано отримаєте найвищу якість за доступною ціною.