Ми працюємо! Безкоштовна доставка від 1500 грн. Деталі
Фільтри
-10%
220 грн 244 грн
(6)

Universal Nutrition Daily Formula - таблетована вітамінно-мінеральна добавка, до складу якої входить 23 корисних елементи плюс ферменти для поліпшення травлення. Збалансований комплекс, що впливає на всі системи організму.

Купити
-3%
946 грн 975 грн
(5)

Universal Nutrition Animal Flex - вітамінно-мінеральний засіб для відновлення суглобів, зняття запалення, поліпшення працездатності суглобово-зв'язкового апарату. Захищає від пошкодження, знімає біль, підвищує витривалість.

Купити
-7%
223 грн 239 грн
(0)

Universal Nutrition Daily Immune 60 табл - комбінована добавка для зміцнення імунітету на основі цинку з вітамінами D і С, посилена кверцетином, ALA, N-ацетилцистеїном та екстрактом виноградних кісточок.

Купити
-15%
476 грн 559 грн
(1)

Universal Nutrition Animal Immune Pak - порошкоподобна вітамінно-мінеральна добавка для підвищення імунітету. Має антиоксидантні властивості.

Купити
48 грн
(0)

Universal Nutrition Animal Fury - зручний пакетик, що містить 1 порцію передтренувального комплексу: кофеїн для стимуляції, бета-аланін для збільшення інтенсивності тренування, цитруліну малат, тирозин і ВСАА для відновлення м'язів.

Купити
269 грн
(0)

Universal Nutrition Calcium Zinc Magnesium - таблетована добавка, яка містить в собі кальцій, магній і цинк. Також склад збагачений міддю для ще кращого засвоєння. Зміцнює кістки, нервову систему, загоює рани.

Купити
489 грн
(1)

Universal Nutrition Glucosamine Chondroitin MSM - таблетована добавка, яка надає суглобам еластичності і відновлює їх. Глюкозамін зміцнює суглоби, хондроїтин підвищує еластичність хрящів, MSM бере участь в синтезі колагену.

Купити
39 грн
(0)

Universal Nutrition Вирва Fill-N-Go - вирва-коробочка з харчового пластику. Полегшує засипання добавок та заливання води у пляшку з вузькою шийкою. Може використовуватись для зберігання порції порошкової добавки.

Купити
269 грн
(0)

Universal Nutrition Vitamin C 500 - таблетована кристалічна аскорбінова кислота. Легко розчиняється у воді, має антиоксидантну дію, підтримує печінку і срердце, оздоровлює судини, необхідна для синтезу колагену.

Купити
489 грн
(1)

Universal Nutrition Glucosamine Chondroitin MSM Sport 90 табл - комбінована добавка для зміцнення хрящів, суглобів, зв'язок. Покращує стан нігтів та волосся, уповільнює старіння, підтримує пружність шкіри.

Купити
478 грн
(0)

Universal Nutrition 100% Beef Aminos - таблетований яловичий протеїн, що містить весь спектр амінокислот. Ізолят яловичини, який прийняв форму зручних таблеток. Супер-формула для підтримки тих, хто бажає набрати м'язову масу.

Купити
1 142 грн
(2)

Universal Nutrition Animal Pak - багатокомпонентний білково-минерало-вітамінний комплекс для підтримки організму під час інтенсивних тренувань і попередження різних захворювань. Підвищує фізичну активність, покращує обмін речовин.

Купити
308 грн
(0)

Universal Nutrition Vitamin B Complex - таблетований комплекс, що містить комбінацію вітамінів групи В для поліпшення тонусу м'язів, зміцнення волосся, підтримки серця і нервової системи, зростання мускулатури, омолодження шкіри.

Купити
248 грн
(0)

Universal Nutrition Fat Burners - таблетований жироспалювач без кофеїну. Його ефект заснований на дії хрому та холіну (активізують ліпідний обмін) і L-карнітину (транспортує жири в мітохондрії клітин, де вони перетворюються в енергію).

Купити
769 грн
(2)

Universal Nutrition Animal Flex - комплексний порошковий препарат, призначений для захисту зв'язок і суглобів. Комбінація глюкозаміну, хондроїтину і метилсульфонілметану має потужні властивості хондропротектора.

Купити
1 369 грн
(3)

Universal Nutrition Animal Stak - вітамінізований комплексний препарат, що підсилює вироблення тестостерону та гормону росту і знижує рівень естрогену. Містить речовини, що забезпечують всебічну підтримку анаболізму.

Купити
578 грн
(0)

Universal Nutrition Collagen - порошкова добавка на основі гідролізованого колагену. Покращує рухливість суглобів, збільшує еластичність шкіри, запобігає травмам. Особливо корисна при вікових змінах і високих навантаженнях.

Купити
337 грн
(0)

Universal Nutrition Animal Energy - предтренувальний підбадьорливий комплекс в капсулах з пролонгованим ефектом. Підвищує концентрацію уваги, додає енергії, сприяє зниженню ваги. Має антиоксидантні властивості.

Купити
889 грн
(0)

Universal Nutrition Animal Pak - найвищого класу комплекс, який поєднав у собі амінокислоти, вітаміни, антиоксиданти, мінерали, ферменти і речовини, що підвищують фізичну активність. Збалансований склад для максимального ефекту.

Купити
459 грн
(0)

Universal Nutrition Tribulus Pro - капсульована рослинна добавка на основі екстракту трибунусу. Містить флавоноїди, сапоніни, стерини і алкалоїди. Підвищує тестостерон, розвиває мускулатуру, впливає на азотистий обмін.

Купити
398 грн
(0)

Universal Nutrition Vitamin С 1000 мг Buffered 100 табл – забуферений вітамін С у вигляді аскорбату кальцію, збагачений плодами шипшини та біофлавоноїдами зі шкірки цитрусових. Підвищує імунітет, стимулює синтез колагену.

Купити
368 грн
(2)

Universal Nutrition Fat Burners - таблетований жироспалювач, дія яких заснована на поліпшенні транспортування жирів до мітохондрій для подальшого їх перетворення в енергію.

Купити
1 375 грн
(2)

Universal Nutrition Animal Cuts - запатентований жироспалювач з термогенним ефектом. Комплексний препарат з діуретичними і ноотропними властивостями. Застосовується при схудненні і сушці м'язів.

Купити
598 грн
(1)

Universal Nutrition Super Cuts 3 - комбінований жироспалювач в таблетках, до складу якого входять підсилювачі інсуліну, ліпотропи і антидепресанти, а також натуральні діуретики. Оптимізує метаболізм і перетворює жир на енергію.

Купити

Universal Nutrition

Зростання попиту на спортивні добавки дало поштовх до виникнення багатьох компаній-виробників в даній галузі. Однією з таких є Universal Nutrition, заснована в 1977 році в Америці. Сьогодні - це один з найбільших виробників на ринку. З самого початку існування компанія ставила акцент на якості і до сьогодні суворо дотримується своєї позиції. Universal Nutrition використовує для своєї продукції натуральну високоякісну сировину, яка очищається за допомогою сучасних методів очищення, перш, ніж потрапити до складу продукту. Компанія входить в число перших, хто став використовувати гідрофільтрацію, щоб домогтися максимальної чистоти компонентів. Це відразу ж значно підвищило якість продукції, а також її безпеку. Виробництво проходить на власному заводі, що дає можливість повністю контролювати процес. Крім того, компанія організовує всебічні експериментальні перевірки готових продуктів, представляючи результати громадськості.

Вибираючи марку Universal Nutrition, Ви можете бути впевнені в безпеці продуктів бренду для здоров'я. Добавки з цим ім'ям створені спеціально для того, щоб максимально підвищити Ваші можливості в спорті, допомогти Вам досягти найвищих результатів і при цьому не нашкодити здоров'ю.

Завдяки широкому асортименту товарів, в число клієнтів Universal Nutrition входять не тільки професіонали в спорті і бодібілдингу, а й усі, хто веде активний спосіб життя, хто постійно відчуває розумові навантаження і хто піклується про своє здоров'я. Під цим брендом випускаються амінокислоти, протеїни, гейнери, креатин, глютамин, бустери тестостерону, вітаміни, жироспалювачі і це ще не весь список. Всі ці препарати відрізняються найвищою якістю і робочими властивостями. І це не просто реклама, а факт, підтверджений багатьма позитивними відгуками тих, хто вже встиг випробувати на собі спортивне харчування Universal Nutrition.

Особливою популярністю серед професійних спортсменів користується лінійка Animal, що налічує 10 найменувань добавок. Поштовхом до її створення став випущений в 1983 році комплекс Animal Pak, який і зараз не втратив актуальності, завдяки своїм потужним робочим властивостями. Universal Nutrition має велику команду відомих бодібілдерів, які зробили свій вибір на користь спорт харчування цієї марки, і тепер представляють її у всьому світі. Така співпраця допомагає ще краще вивчати потреби спортсменів з метою удосконалення своїх товарів і розробки нових формул. І компанія не збирається на цьому зупинятися.