Безкоштовна доставка від 1000 грн.
-18%
187 грн 228 грн
(6)

Universal Nutrition Daily Formula - таблетована вітамінно-мінеральна добавка, до складу якої входить 23 корисних елементи плюс ферменти для поліпшення травлення. Збалансований комплекс, що впливає на всі системи організму.

Купити
48 грн
(0)

Universal Nutrition Animal Fury - зручний пакетик, що містить 1 порцію передтренувального комплексу: кофеїн для стимуляції, бета-аланін для збільшення інтенсивності тренування, цитруліну малат, тирозин і ВСАА для відновлення м'язів.

Купити
268 грн
(0)

Universal Nutrition Vitamin B Complex - таблетований комплекс, що містить комбінацію вітамінів групи В для поліпшення тонусу м'язів, зміцнення волосся, підтримки серця і нервової системи, зростання мускулатури, омолодження шкіри.

Купити
187 грн
(0)

Universal Nutrition Fat Burners - таблетований жироспалювач без кофеїну. Його ефект заснований на дії хрому та холіну (активізують ліпідний обмін) і L-карнітину (транспортує жири в мітохондрії клітин, де вони перетворюються в енергію).

Купити
269 грн
(0)

Universal Nutrition Calcium Zinc Magnesium - таблетована добавка, яка містить в собі кальцій, магній і цинк. Також склад збагачений міддю для ще кращого засвоєння. Зміцнює кістки, нервову систему, загоює рани.

Купити
269 грн
(0)

Universal Nutrition Vitamin C 500 - таблетована кристалічна аскорбінова кислота. Легко розчиняється у воді, має антиоксидантну дію, підтримує печінку і срердце, оздоровлює судини, необхідна для синтезу колагену.

Купити
995 грн
(2)

Universal Nutrition Animal Pak - багатокомпонентний білково-минерало-вітамінний комплекс для підтримки організму під час інтенсивних тренувань і попередження різних захворювань. Підвищує фізичну активність, покращує обмін речовин.

Купити
418 грн
(0)

Universal Nutrition Glucosamine Chondroitin MSM - таблетована добавка, яка надає суглобам еластичності і відновлює їх. Глюкозамін зміцнює суглоби, хондроїтин підвищує еластичність хрящів, MSM бере участь в синтезі колагену.

Купити
48 грн
(0)

Universal Nutrition Сумка на затяжках - легка, зручна і функціональна сумка чорного кольору для зберігання спортивного спорядження. Прикрашена логотипом компанії і написом "UNIVERSAL 40 YEAR STRONG".

Купити
337 грн
(0)

Universal Nutrition Animal Energy - предтренувальний підбадьорливий комплекс в капсулах з пролонгованим ефектом. Підвищує концентрацію уваги, додає енергії, сприяє зниженню ваги. Має антиоксидантні властивості.

Купити
689 грн
(2)

Universal Nutrition Animal Flex - комплексний порошковий препарат, призначений для захисту зв'язок і суглобів. Комбінація глюкозаміну, хондроїтину і метилсульфонілметану має потужні властивості хондропротектора.

Купити
869 грн
(0)

Universal Nutrition Animal Omega - незамінні жирні кислоти в зручній пакетованій формі. Комбінований комплекс для поліпшення зору, пам'яті, нормалізації рівня гормонів, схуднення і відновлення м'язів.

Купити
748 грн
(0)

Ultra Whey Pro від компанії Universal Nutrition - це порошкоподібний сироватковий протеїн високої якості. Призначений для швидкого відновлення після м'язових навантажень і нарощування м'язової маси.

Купити
389 грн
(0)

Universal Nutrition Tribulus Pro - капсульована рослинна добавка на основі екстракту трибунусу. Містить флавоноїди, сапоніни, стерини і алкалоїди. Підвищує тестостерон, розвиває мускулатуру, впливає на азотистий обмін.

Купити
519 грн
(1)

Universal Nutrition Creatine Bogo - мікронізований моногідрат креатину, що має анаболічну дію. Дуже добре підходить для посилених тренувань, збільшує бадьорість, додає сил, підвищує регенерацію і силу. В комплекті 2 банки креатину.

Купити
1 215 грн
(2)

Universal Nutrition Animal Cuts - pапатентований жироспалювач з термогенним ефектом. Комплексний препарат з діуретичними і ноотропними властивостями. Застосовується при схудненні і сушці м'язів.

Купити
-5%
564 грн 593 грн
(1)

Universal Nutrition Creatine Powder - порошкоподібна добавка, яка містить моногідрат креатину. Призначена для відновлення запасів креатину в м'язах, відсунення моменту втоми, збільшення інтенсивності і тривалості тренування.

Купити
998 грн
(0)

Universal Nutrition Animal Pak - один з найдієвіших вітамінно-мінеральних комплексів. Збагачений речовинами для підтримки печінки, антиоксидантами, амінокислотами, ферментами і енергетиками.

Купити
310 грн
(2)

Universal Nutrition Fat Burners - таблетований жироспалювач, дія яких заснована на поліпшенні транспортування жирів до мітохондрій для подальшого їх перетворення в енергію.

Купити
939 грн
(0)

Universal Nutrition Animal Immune Pak - ефективний вітамінно-мінеральний комплекс для підтримки імунітету і запобігання інфекційним захворюванням. Містить аскорбінову кислоту, вітамін D, ашвагандху і цілющі рослинні екстракти.

Купити
-13%
739 грн 849 грн
(3)

Universal Nutrition Animal Flex - вітамінно-мінеральний засіб для відновлення суглобів, зняття запалення, поліпшення працездатності суглобово-зв'язкового апарату. Захищає від пошкодження, знімає біль, підвищує витривалість.

Купити
1 169 грн
(1)

Universal Nutrition Animal M-Stak - негормональний багатокомпонентний бустер тестостерону. Надає сильну анаболічну дію, стимулює організм на виробництво п'яти гормонів, в т. ч. тестостерону та гормону росту.

Купити
1 189 грн
(3)

Universal Nutrition Animal Stak - вітамінізований комплексний препарат, що підсилює вироблення тестостерону та гормону росту і знижує рівень естрогену. Містить речовини, що забезпечують всебічну підтримку анаболізму.

Купити
738 грн
(0)

Universal Nutrition ZMA Pro - капсульована добавка, яка містить точно вивірене поєднання магнію, цинку і піридоксину гідрохлорид для нормалізації сну і прискорення відновлення організму.

Купити

Universal Nutrition

Зростання попиту на спортивні добавки дало поштовх до виникнення багатьох компаній-виробників в даній галузі. Однією з таких є Universal Nutrition, заснована в 1977 році в Америці. Сьогодні - це один з найбільших виробників на ринку. З самого початку існування компанія ставила акцент на якості і до сьогодні суворо дотримується своєї позиції. Universal Nutrition використовує для своєї продукції натуральну високоякісну сировину, яка очищається за допомогою сучасних методів очищення, перш, ніж потрапити до складу продукту. Компанія входить в число перших, хто став використовувати гідрофільтрацію, щоб домогтися максимальної чистоти компонентів. Це відразу ж значно підвищило якість продукції, а також її безпеку. Виробництво проходить на власному заводі, що дає можливість повністю контролювати процес. Крім того, компанія організовує всебічні експериментальні перевірки готових продуктів, представляючи результати громадськості.

Вибираючи марку Universal Nutrition, Ви можете бути впевнені в безпеці продуктів бренду для здоров'я. Добавки з цим ім'ям створені спеціально для того, щоб максимально підвищити Ваші можливості в спорті, допомогти Вам досягти найвищих результатів і при цьому не нашкодити здоров'ю.

Завдяки широкому асортименту товарів, в число клієнтів Universal Nutrition входять не тільки професіонали в спорті і бодібілдингу, а й усі, хто веде активний спосіб життя, хто постійно відчуває розумові навантаження і хто піклується про своє здоров'я. Під цим брендом випускаються амінокислоти, протеїни, гейнери, креатин, глютамин, бустери тестостерону, вітаміни, жироспалювачі і це ще не весь список. Всі ці препарати відрізняються найвищою якістю і робочими властивостями. І це не просто реклама, а факт, підтверджений багатьма позитивними відгуками тих, хто вже встиг випробувати на собі спортивне харчування Universal Nutrition.

Особливою популярністю серед професійних спортсменів користується лінійка Animal, що налічує 10 найменувань добавок. Поштовхом до її створення став випущений в 1983 році комплекс Animal Pak, який і зараз не втратив актуальності, завдяки своїм потужним робочим властивостями. Universal Nutrition має велику команду відомих бодібілдерів, які зробили свій вибір на користь спорт харчування цієї марки, і тепер представляють її у всьому світі. Така співпраця допомагає ще краще вивчати потреби спортсменів з метою удосконалення своїх товарів і розробки нових формул. І компанія не збирається на цьому зупинятися.