Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 1500 грн
RU UA
Фільтри
-7%
265 грн 285 грн
(9)

Universal Nutrition Daily Formula - таблетована вітамінно-мінеральна добавка, до складу якої входить 23 корисних елементи плюс ферменти для поліпшення травлення. Збалансований комплекс, що впливає на всі системи організму.

Купити
-7%
1 672 грн 1 798 грн
(7)

Universal Nutrition Animal Flex - вітамінно-мінеральний засіб для відновлення суглобів, зняття запалення, поліпшення працездатності суглобово-зв'язкового апарату. Захищає від пошкодження, знімає біль, підвищує витривалість.

Купити
139 грн
(1)

Universal Nutrition Шейкер Animal - функціональний та стильний шейкер від американського виробника для змішування білкових коктейлів та інших напоїв. Щільна кришка, спеціальний розпушувач грудок, безпечний і міцний матеріал.

Купити
-5%
1 858 грн 1 956 грн
(2)

Universal Nutrition Animal Pak - багатокомпонентний білково-минерало-вітамінний комплекс для підтримки організму під час інтенсивних тренувань і попередження різних захворювань. Підвищує фізичну активність, покращує обмін речовин.

Купити
1 445 грн
(3)

Universal Nutrition Animal Flex - комплексний порошковий препарат, призначений для захисту зв'язок і суглобів. Комбінація глюкозаміну, хондроїтину і метилсульфонілметану має потужні властивості хондропротектора.

Купити
620 грн
(1)

Universal Nutrition Glucosamine Chondroitin MSM - таблетована добавка, яка надає суглобам еластичності і відновлює їх. Глюкозамін зміцнює суглоби, хондроїтин підвищує еластичність хрящів, MSM бере участь в синтезі колагену.

Купити
619 грн
(1)

Universal Nutrition Glucosamine Chondroitin MSM Sport 90 табл - комбінована добавка для зміцнення хрящів, суглобів, зв'язок. Покращує стан нігтів та волосся, уповільнює старіння, підтримує пружність шкіри.

Купити
-7%
408 грн 439 грн
(1)

Universal Nutrition Calcium Zinc Magnesium - таблетована добавка, яка містить в собі кальцій, магній і цинк. Також склад збагачений міддю для ще кращого засвоєння. Зміцнює кістки, нервову систему, загоює рани.

Купити
139 грн
(1)

Universal Nutrition Шейкер Animal with Handle – зносостійкий шейкер, виготовлений з високоякісного та безпечного матеріалу. Чудово змішує будь-яку порошкову добавку і рідину, утворюючи рівномірну консистенцію.

Купити
1 289 грн
(0)

Universal Nutrition Animal Flex – потужний комплекс хондроїтину, глюкозаміну, MSM, гіалуронової кислоти, рослинних екстрактів та інших інгредієнтів в порційних пакетиках. Підтримує здоров’я суглобів. Покращує їх змащення. Прискорює відновлення.

Купити
767 грн
(1)

Universal Nutrition Tribulus Pro - капсульована рослинна добавка на основі екстракту трибунусу. Містить флавоноїди, сапоніни, стерини і алкалоїди. Підвищує тестостерон, розвиває мускулатуру, впливає на азотистий обмін.

Купити
2 398 грн
(2)

Universal Nutrition Animal Cuts - запатентований жироспалювач з термогенним ефектом. Комплексний препарат з діуретичними і ноотропними властивостями. Застосовується при схудненні і сушці м'язів.

Купити
39 грн
(1)

Universal Nutrition Вирва Fill-N-Go - вирва-коробочка з харчового пластику. Полегшує засипання добавок та заливання води у пляшку з вузькою шийкою. Може використовуватись для зберігання порції порошкової добавки.

Купити
3 795 грн
(1)

Universal Nutrition Animal Test - надпотужна гіпертрофічна добавка для посиленого вироблення тестостерону. Розроблена на основі трав'яних екстрактів, що сприяють вивільненню тестостерону, в комбінації з арахідоновою кислотою.

Купити
1 295 грн
(1)

Universal Nutrition Animal Omega - незамінні жирні кислоти в зручній пакетованій формі. Комбінований комплекс для поліпшення зору, пам'яті, нормалізації рівня гормонів, схуднення і відновлення м'язів.

Купити
2 378 грн
(3)

Universal Nutrition Animal Stak - вітамінізований комплексний препарат, що підсилює вироблення тестостерону та гормону росту і знижує рівень естрогену. Містить речовини, що забезпечують всебічну підтримку анаболізму.

Купити
918 грн
(0)

Universal Nutrition Natural Sterol Complex – комплекс найпотужніших стеролів, фітонутрієнтів і фітохімічних речовин в таблетках. Збільшує силу м’язів. Володіє анаболічними властивостями. Сприяє росту якісної м’язової маси.

Купити
2 385 грн
(0)

Universal Nutrition Animal Pump 30 пак – анаболічна передтренувальна добавка для прискореного набору м'язової маси. Містить високоякісну запатентовану суміш.

Купити
2 379 грн
(1)

Universal Nutrition Animal M-Stak - негормональний багатокомпонентний бустер тестостерону. Надає сильну анаболічну дію, стимулює організм на виробництво п'яти гормонів, в т. ч. тестостерону та гормону росту.

Купити
738 грн
(1)

Universal Nutrition Collagen - порошкова добавка на основі гідролізованого колагену. Покращує рухливість суглобів, збільшує еластичність шкіри, запобігає травмам. Особливо корисна при вікових змінах і високих навантаженнях.

Купити
255 грн
(1)

Universal Nutrition Gallon Hydrator - фляга для води з безпечного матеріалу. Обсяг 1900 мл. Ергономічний дизайн, герметична кришка. Фляга прикрашена зображенням логотипу компанії.

Купити
986 грн
(0)

Universal Nutrition ZMA Pro - комбінована добавка магнію і цинку у вигляді капсул, збагачена вітаміном В6. Покращує синтез білку, регулює скорочення м'язів, нормалізує сон, сприяє виробленню тестостерону.

Купити
70 грн
(1)

Universal Nutrition Animal Skull Cap (Шапка) - чорна шапка біні з поліакрилу. Візерунок - англійська резинка. З логотипом "Animal Skull".

Повідомити
1 985 грн
(1)

Universal Nutrition Animal Nitro - унікальний запатентований протеїновий комплекс, що містить амінокислоти в незв'язаній формі. Підтримує транспортування азоту, стимулює ріст, відновлює і живить м'язи.

Повідомити
698 грн
(1)

Universal Nutrition Creatine Powder - порошкоподібна добавка, яка містить моногідрат креатину. Призначена для відновлення запасів креатину в м'язах, відсунення моменту втоми, збільшення інтенсивності і тривалості тренування.

Повідомити
570 грн
(1)

Universal Nutrition Animal Aminos Juiced - порошкоподібна суміш, що відновлює суглоби. Містить комплекс амінокислот для максимального захисту зв'язок і більш наполегливих тренувань. Покращує живлення клітин, знімає втому.

Повідомити
488 грн
(2)

Universal Nutrition Fat Burners - таблетований жироспалювач, дія яких заснована на поліпшенні транспортування жирів до мітохондрій для подальшого їх перетворення в енергію.

Повідомити
928 грн
(0)

Universal Nutrition Animal Fury - порошкоподібний предтренувальний комплекс з освіжаючим смаком для максимального прогресу на тренуванні. Стимулює, додає енергії, підвищує працездатність і концентрацію.

Повідомити
1 327 грн
(1)

Universal Nutrition Animal Whey - протеїновий порошок для нарощування м'язів. Засвоювана суміш ізоляту сироваткового протеїну з ферментами і мінералами. Відмінний анаболічний ефект і різноманітність смаків.

Повідомити
430 грн
(1)

Universal Nutrition Animal Pak - збалансований комплекс корисних речовин в правильних пропорціях. Зручні універсальні пакети містять вітаміни, ферменти, мінерали, антиоксиданти, амінокислоти і цілющі екстракти.

Повідомити
110 грн
(0)

Universal Nutrition Animal Whey - першокласні джерела білку: ізолят сироваткового протеїну і сироватковий концентрат для росту м'язів. Збагачений травними ферментами для кращого засвоєння. Відновлює після тренування.

Повідомити
1 339 грн
(1)

Universal Nutrition Amino 2700 - таблетована добавка, яка містить очищені амінокислоти в особливій засвоюваній L-формі для ефективного росту м'язів, поліпшення травлення і загального самопочуття, підтримки печінки.

Повідомити
1 085 грн
(1)

Universal Nutrition ZMA Pro - капсульована добавка, яка містить точно вивірене поєднання магнію, цинку і піридоксину гідрохлорид для нормалізації сну і прискорення відновлення організму.

Повідомити
1 835 грн
(0)

Universal Nutrition Real Gains - порошкоподібна добавка для посиленого зростання м'язової маси, що містить натуральні рослинні стероли, суміш для підвищення продуктивності, ферменти і жирні кислоти.

Повідомити
559 грн
(1)

Universal Nutrition Animal Immune Pak - порошкоподобна вітамінно-мінеральна добавка для підвищення імунітету. Має антиоксидантні властивості. Термін 07.2022

Повідомити
39 грн
(1)

Universal Nutrition Animal Pro Protein Bar - високоякісний білково-вуглеводний батончик для відновлення енергії і формування рельєфних м'язів. Відмінний замінник звичайних солодощів.

Повідомити
498 грн
(0)

Universal Nutrition Animal Energy - предтренувальний підбадьорливий комплекс в капсулах з пролонгованим ефектом. Підвищує концентрацію уваги, додає енергії, сприяє зниженню ваги. Має антиоксидантні властивості.

Повідомити
489 грн
(0)

Universal Nutrition Glutamine Powder - порошкоподібна проанаболічна добавка, що забезпечує синтез білку, блокування кортизолу і відновлення м'язових волокон. Запобігає розпаду білку, зміцнює нервову систему.

Повідомити
489 грн
(1)

Universal Nutrition Creatine Powder - порошкоподобний моногідрат креатину для постачання м'язових волокон енергією, відстрочки моменту втоми, підвищення енергетичного метаболізму.

Повідомити
90 грн
(1)

Universal Nutrition Greens Powder - порошкоподібна веганська добавка для комплексного оздоровлення організму. Виявляє антиоксидантні властивості.

Повідомити
588 грн
(1)

Universal Nutrition Creatine Bogo - мікронізований моногідрат креатину, що має анаболічну дію. Дуже добре підходить для посилених тренувань, збільшує бадьорість, додає сил, підвищує регенерацію і силу. В комплекті 2 банки креатину.

Повідомити
48 грн
(1)

Universal Nutrition Таблетница Animal "Energy" Isotonic pill Case - зручна темна таблетниця з логотипом компанії. Усередині три відділення для таблеток і капсул. Зроблена з міцного харчового пластику.

Повідомити
797 грн
(0)

Universal Nutrition Creatine Powder - чиста порошкоподібна добавка моногідрату креатину надтонкого подрібнення для максимально швидкого і ефективного засвоєння. Постачає організм енергією, сприяє набору м'язової маси.

Повідомити
327 грн
(1)

Universal Nutrition Fat Burners - таблетований жироспалювач без кофеїну. Його ефект заснований на дії хрому та холіну (активізують ліпідний обмін) і L-карнітину (транспортує жири в мітохондрії клітин, де вони перетворюються в енергію).

Повідомити
1 289 грн
(1)

Universal Nutrition Animal Fury - предтренувальний комбінований комплекс з амінокислотами ВСАА (для синтезу білку), цитруліном, кофеїном і бета-аланіном для максимальної зосередженості і енергійності під час тренування.

Повідомити
530 грн
(0)

Universal Nutrition Glutamine - чистий порошковий l-глютамін для оптимальних тренувань. Активна форма амінокислоти швидко засвоюється і починає діяти як анаболік: підсилює синтез білків, зміцнює і відновлює м'язові волокна.

Повідомити
255 грн
(1)

Universal Nutrition Animal Gallon Hydrator - фляга з харчового пластику на 1900 мл зі зручною ергономічною ручкою. Кришка, що заґвинчується, забезпечує ідеальну герметизацію (до того ж прив'язана до пляшки, так що не загубиться).

Повідомити
990 грн
(1)

Universal Nutrition Animal Pak - найвищого класу комплекс, який поєднав у собі амінокислоти, вітаміни, антиоксиданти, мінерали, ферменти і речовини, що підвищують фізичну активність. Збалансований склад для максимального ефекту.

Повідомити
218 грн
(0)

Universal Nutrition Animal Fury - комбінована предтренувальна добавка, що містить не тільки стимулятори, які надають бадьорості, але й незамінні амінокислоти для максимально продуктивного тренування.

Повідомити
-4%
1 243 грн 1 295 грн
(1)

Universal Nutrition Animal Pak - один з найдієвіших вітамінно-мінеральних комплексів. Збагачений речовинами для підтримки печінки, антиоксидантами, амінокислотами, ферментами і енергетиками.

Повідомити
1 388 грн
(1)

Universal Nutrition Ultra Whey Pro - збалансована білкова суміш, що містить ультрафільтрованні при низьких температурах ізоляти сироватки. Максимум користі для ваших м'язів. Низькокалорійний продукт з чудовими смаками.

Повідомити
1 670 грн
(0)

Universal Nutrition Gain Fast - збагачений вітамінами амінокислотний гейнер для максимального зростання мускулатури і швидкого відновлення після тренувань. Містить мінерали і вуглеводний комплекс ProtoCarb +.

Повідомити
99 грн
(0)

Universal Nutrition Шейкер - шейкер для приготування протеїнових коктейлів та інших сумішей. Оснащений спеціальною кришкою, що щільно прилягає.

Повідомити
939 грн
(1)

Universal Nutrition Animal Immune Pak - ефективний вітамінно-мінеральний комплекс для підтримки імунітету і запобігання інфекційним захворюванням. Містить аскорбінову кислоту, вітамін D, ашвагандху і цілющі рослинні екстракти.

Повідомити
369 грн
(1)

Universal Nutrition Animal Flex хондропротектор від американського виробника. Вітамінізований комплекс з глюкозаміном і хондроїтином для максимального захисту ваших суглобів.

Повідомити
66 грн
(0)

Universal Nutrition Animal Snak High Protein Food Bar - протеїново-вуглеводний батончик для нарощування м'язової маси і відновлення сил після посиленого тренування. Кілька чудових смаків на вибір і високий вміст білку в кожній порції.

Повідомити
48 грн
(1)

Universal Nutrition Animal Fury - зручний пакетик, що містить 1 порцію передтренувального комплексу: кофеїн для стимуляції, бета-аланін для збільшення інтенсивності тренування, цитруліну малат, тирозин і ВСАА для відновлення м'язів.

Повідомити
325 грн
(1)

Universal Nutrition Animal Pak - амінокислотно-вітамінний комплекс, збагачений ферментами, мінералами і антиоксидантами. Діє як анаболік, спалює жир, підвищує регенерацію і фізичну активність.

Повідомити
92 грн
(0)
Повідомити
54 грн
(0)

Universal Nutrition Doctor`s CarbRite Diet - дієтичні низькокалорійні протеїнові батончики з чудовими смаками. Відмінна заміна шкідливим солодощам. Ідеальна закуска для тих, хто дотримується низкоуглеводної дієти.

Повідомити

Зростання попиту на спортивні добавки дало поштовх до виникнення багатьох компаній-виробників в даній галузі. Однією з таких є Universal Nutrition, заснована в 1977 році в Америці. Сьогодні - це один з найбільших виробників на ринку. З самого початку існування компанія ставила акцент на якості і до сьогодні суворо дотримується своєї позиції. Universal Nutrition використовує для своєї продукції натуральну високоякісну сировину, яка очищається за допомогою сучасних методів очищення, перш, ніж потрапити до складу продукту. Компанія входить в число перших, хто став використовувати гідрофільтрацію, щоб домогтися максимальної чистоти компонентів. Це відразу ж значно підвищило якість продукції, а також її безпеку. Виробництво проходить на власному заводі, що дає можливість повністю контролювати процес. Крім того, компанія організовує всебічні експериментальні перевірки готових продуктів, представляючи результати громадськості.

Вибираючи марку Universal Nutrition, Ви можете бути впевнені в безпеці продуктів бренду для здоров'я. Добавки з цим ім'ям створені спеціально для того, щоб максимально підвищити Ваші можливості в спорті, допомогти Вам досягти найвищих результатів і при цьому не нашкодити здоров'ю.

Завдяки широкому асортименту товарів, в число клієнтів Universal Nutrition входять не тільки професіонали в спорті і бодібілдингу, а й усі, хто веде активний спосіб життя, хто постійно відчуває розумові навантаження і хто піклується про своє здоров'я. Під цим брендом випускаються амінокислоти, протеїни, гейнери, креатин, глютамин, бустери тестостерону, вітаміни, жироспалювачі і це ще не весь список. Всі ці препарати відрізняються найвищою якістю і робочими властивостями. І це не просто реклама, а факт, підтверджений багатьма позитивними відгуками тих, хто вже встиг випробувати на собі спортивне харчування Universal Nutrition.

Особливою популярністю серед професійних спортсменів користується лінійка Animal, що налічує 10 найменувань добавок. Поштовхом до її створення став випущений в 1983 році комплекс Animal Pak, який і зараз не втратив актуальності, завдяки своїм потужним робочим властивостями. Universal Nutrition має велику команду відомих бодібілдерів, які зробили свій вибір на користь спорт харчування цієї марки, і тепер представляють її у всьому світі. Така співпраця допомагає ще краще вивчати потреби спортсменів з метою удосконалення своїх товарів і розробки нових формул. І компанія не збирається на цьому зупинятися.

Підписатися на нашу розсилку

щоб отримувати свіжі новини про акції та знижки