Фільтри
-5%
472 грн 497 грн
(12)

Universal Nutrition Daily Formula - таблетована вітамінно-мінеральна добавка, до складу якої входить 23 корисних елементи плюс ферменти для поліпшення травлення. Збалансований комплекс, що впливає на всі системи організму.

Купити
-7%
1 199 грн 1 289 грн
(2)

Universal Nutrition Animal Flex – потужний комплекс хондроїтину, глюкозаміну, MSM, гіалуронової кислоти, рослинних екстрактів та інших інгредієнтів в порційних пакетиках. Підтримує здоров’я суглобів. Покращує їх змащення. Прискорює відновлення.

Купити
-5%
1 679 грн 1 767 грн
(5)

Universal Nutrition Animal Pak - багатокомпонентний білково-минерало-вітамінний комплекс для підтримки організму під час інтенсивних тренувань і попередження різних захворювань. Підвищує фізичну активність, покращує обмін речовин.

Купити
1 295 грн
(1)

Universal Nutrition Animal Pak - найвищого класу комплекс, який поєднав у собі амінокислоти, вітаміни, антиоксиданти, мінерали, ферменти і речовини, що підвищують фізичну активність. Збалансований склад для максимального ефекту.

Купити
1 029 грн
(0)

Universal Nutrition Animal 100% Pure Creatine Monohydrate – високоефективний мікронізований креатин моногідрат в формі порошку. Підвищує фізичну працездатність при виконанні послідовних коротких фізичних вправ високої інтенсивності. Сприяє росту та відновленню м'язів. Підтримує когнітивні функції.

Купити
-3%
1 402 грн 1 445 грн
(4)

Universal Nutrition Animal Flex - комплексний порошковий препарат, призначений для захисту зв'язок і суглобів. Комбінація глюкозаміну, хондроїтину і метилсульфонілметану має потужні властивості хондропротектора.

Купити
1 331 грн
(2)

Universal Nutrition Animal Creatine – високоефективний мікронізований креатин в формі порошку. Допомагає наростити м’язову масу. Активізує відновлення м’язів після навантажень. Робить тренування більш ефективними.

Купити
767 грн
(1)

Universal Nutrition Tribulus Pro - капсульована рослинна добавка на основі екстракту трибунусу. Містить флавоноїди, сапоніни, стерини і алкалоїди. Підвищує тестостерон, розвиває мускулатуру, впливає на азотистий обмін.

Купити
1 960 грн
(3)

Universal Nutrition Animal Stak - вітамінізований комплексний препарат, що підсилює вироблення тестостерону та гормону росту і знижує рівень естрогену. Містить речовини, що забезпечують всебічну підтримку анаболізму.

Купити
-7%
2 230 грн 2 398 грн
(2)

Universal Nutrition Animal Cuts - запатентований жироспалювач з термогенним ефектом. Комплексний препарат з діуретичними і ноотропними властивостями. Застосовується при схудненні і сушці м'язів.

Купити
1 305 грн
(1)

Universal Nutrition Animal Fury - порошкоподібний предтренувальний комплекс з освіжаючим смаком для максимального прогресу на тренуванні. Стимулює, додає енергії, підвищує працездатність і концентрацію.

Купити
2 652 грн
(0)

Universal Nutrition Animal Whey Protein Powder – високоефективна суміш ізоляту та концентрату сироваткового протеїну в формі порошку. Вирізняється відмінною розчинністю і вишуканим смаком. Допомагає наростити якісну м’язову масу. Стимулює відновлення м’язів після навантажень.

Купити
2 565 грн
(1)

Universal Nutrition Animal Nitro - унікальний запатентований протеїновий комплекс, що містить амінокислоти в незв'язаній формі. Підтримує транспортування азоту, стимулює ріст, відновлює і живить м'язи.

Купити
1 785 грн
(1)

Universal Nutrition Animal Fury - предтренувальний комбінований комплекс з амінокислотами ВСАА (для синтезу білку), цитруліном, кофеїном і бета-аланіном для максимальної зосередженості і енергійності під час тренування.

Купити
-7%
2 212 грн 2 379 грн
(1)

Universal Nutrition Animal M-Stak - негормональний багатокомпонентний бустер тестостерону. Надає сильну анаболічну дію, стимулює організм на виробництво п'яти гормонів, в т. ч. тестостерону та гормону росту.

Купити
-7%
1 672 грн 1 798 грн
(8)

Universal Nutrition Animal Flex - вітамінно-мінеральний засіб для відновлення суглобів, зняття запалення, поліпшення працездатності суглобово-зв'язкового апарату. Захищає від пошкодження, знімає біль, підвищує витривалість.

Купити
1 310 грн
(2)

Universal Nutrition Gain Fast 3100 - порошковий гейнер з потужною анаболічною формулою для прискореного зростання м'язових клітин. Підвищує працездатність, поліпшує травлення, сприяє швидкому набору м'язової маси.

Повідомити
799 грн
(1)

Universal Nutrition Animal Whey - апетитний ізолят сироваткового протеїну в формі порошку, збагачений ферментами для кращого травлення. Розроблений спеціально для придушення катаболічних процесів і активного росту м'язів.

Повідомити
185 грн
(1)

Universal Nutrition Vitamin C 500 - таблетована кристалічна аскорбінова кислота. Легко розчиняється у воді, має антиоксидантну дію, підтримує печінку і срердце, оздоровлює судини, необхідна для синтезу колагену.

Повідомити
978 грн
(1)

Universal Nutrition Super Cuts 3 - комбінований жироспалювач в таблетках, до складу якого входять підсилювачі інсуліну, ліпотропи і антидепресанти, а також натуральні діуретики. Оптимізує метаболізм і перетворює жир на енергію.

Повідомити
618 грн
(2)

Universal Nutrition Jointment Sport - капсульований мінеральний комплекс для здоров'я суглобів і швидкого відновлення після травми. До складу входять хондроїтин, глюкозамін, метілсульфонілметан, вітамін Е, а також група мінералів.

Повідомити
420 грн
(0)

Universal Nutrition Vitamin E 1000 - капсульований вітамін Е, який виконує функції антиоксиданту, сповільнювача старіння і підтримки м'язової тканини. Особлива засвоювана форма dl-a-токоферолу ацетату.

Повідомити
280 грн
(0)

Universal Nutrition Fish Oil - найчистіший капсульований риб'ячий жир з найбільш високоякісних видів риб, таких як сардина, анчоуси, скумбрія і оселедець. Підтримує серце, суглоби, зір, нервову систему і кров.

Повідомити
697 грн
(1)

Universal Nutrition 100% Beef Aminos - таблетований яловичий протеїн, що містить весь спектр амінокислот. Ізолят яловичини, який прийняв форму зручних таблеток. Супер-формула для підтримки тих, хто бажає набрати м'язову масу.

Повідомити
718 грн
(1)

Universal Nutrition 100% Beef Aminos - високоефективний ізолят яловичого протеїну в таблетках. Потужний амінокислотний профіль для бодібілдерів, які бажають отримати додатковий білок для росту м'язів і відмінних силових показників.

Повідомити
439 грн
(1)

Universal Nutrition Calcium Zinc Magnesium - таблетована добавка, яка містить в собі кальцій, магній і цинк. Також склад збагачений міддю для ще кращого засвоєння. Зміцнює кістки, нервову систему, загоює рани.

Повідомити
290 грн
(0)

Universal Nutrition BCAA Pro - швидкодіюча капсулmована добавка з трьома видами амінокислот ВСАА для збільшення анаболізму, збереження м'язової маси і стимуляції її зростання.

Повідомити
478 грн
(1)

Universal Nutrition Gain Fast 3100 - вуглецево-протеїновий гейнер, збагачений вітамінами та мінералами. Служить для набору сухої м'язової маси. Приємний на смак і має високий вміст білку.

Повідомити
1 790 грн
(1)

Universal Nutrition Animal Omega - незамінні жирні кислоти в зручній пакетованій формі. Комбінований комплекс для поліпшення зору, пам'яті, нормалізації рівня гормонів, схуднення і відновлення м'язів.

Повідомити
486 грн
(1)

Universal Nutrition Vitamin B Complex - таблетований комплекс, що містить комбінацію вітамінів групи В для поліпшення тонусу м'язів, зміцнення волосся, підтримки серця і нервової системи, зростання мускулатури, омолодження шкіри.

Повідомити
70 грн
(1)

Universal Nutrition Animal Skull Cap (Шапка) - чорна шапка біні з поліакрилу. Візерунок - англійська резинка. З логотипом "Animal Skull".

Повідомити
1 298 грн
(1)

Universal Nutrition Creatine Powder - порошкоподібна добавка, яка містить моногідрат креатину. Призначена для відновлення запасів креатину в м'язах, відсунення моменту втоми, збільшення інтенсивності і тривалості тренування.

Повідомити
570 грн
(1)

Universal Nutrition Animal Aminos Juiced - порошкоподібна суміш, що відновлює суглоби. Містить комплекс амінокислот для максимального захисту зв'язок і більш наполегливих тренувань. Покращує живлення клітин, знімає втому.

Повідомити
488 грн
(2)

Universal Nutrition Fat Burners - таблетований жироспалювач, дія яких заснована на поліпшенні транспортування жирів до мітохондрій для подальшого їх перетворення в енергію.

Повідомити
1 327 грн
(1)

Universal Nutrition Animal Whey - протеїновий порошок для нарощування м'язів. Засвоювана суміш ізоляту сироваткового протеїну з ферментами і мінералами. Відмінний анаболічний ефект і різноманітність смаків.

Повідомити
430 грн
(1)

Universal Nutrition Animal Pak - збалансований комплекс корисних речовин в правильних пропорціях. Зручні універсальні пакети містять вітаміни, ферменти, мінерали, антиоксиданти, амінокислоти і цілющі екстракти.

Повідомити
110 грн
(0)

Universal Nutrition Animal Whey - першокласні джерела білку: ізолят сироваткового протеїну і сироватковий концентрат для росту м'язів. Збагачений травними ферментами для кращого засвоєння. Відновлює після тренування.

Повідомити
1 339 грн
(1)

Universal Nutrition Amino 2700 - таблетована добавка, яка містить очищені амінокислоти в особливій засвоюваній L-формі для ефективного росту м'язів, поліпшення травлення і загального самопочуття, підтримки печінки.

Повідомити
1 398 грн
(1)

Universal Nutrition ZMA Pro - капсульована добавка, яка містить точно вивірене поєднання магнію, цинку і піридоксину гідрохлорид для нормалізації сну і прискорення відновлення організму.

Повідомити
1 835 грн
(0)

Universal Nutrition Real Gains - порошкоподібна добавка для посиленого зростання м'язової маси, що містить натуральні рослинні стероли, суміш для підвищення продуктивності, ферменти і жирні кислоти.

Повідомити
559 грн
(1)

Universal Nutrition Animal Immune Pak - порошкоподобна вітамінно-мінеральна добавка для підвищення імунітету. Має антиоксидантні властивості. Термін 07.2022

Повідомити
986 грн
(0)

Universal Nutrition ZMA Pro - комбінована добавка магнію і цинку у вигляді капсул, збагачена вітаміном В6. Покращує синтез білку, регулює скорочення м'язів, нормалізує сон, сприяє виробленню тестостерону.

Повідомити
39 грн
(1)

Universal Nutrition Animal Pro Protein Bar - високоякісний білково-вуглеводний батончик для відновлення енергії і формування рельєфних м'язів. Відмінний замінник звичайних солодощів.

Повідомити
689 грн
(0)

Universal Nutrition Animal Energy - предтренувальний підбадьорливий комплекс в капсулах з пролонгованим ефектом. Підвищує концентрацію уваги, додає енергії, сприяє зниженню ваги. Має антиоксидантні властивості.

Повідомити
620 грн
(1)

Universal Nutrition Glucosamine Chondroitin MSM - таблетована добавка, яка надає суглобам еластичності і відновлює їх. Глюкозамін зміцнює суглоби, хондроїтин підвищує еластичність хрящів, MSM бере участь в синтезі колагену.

Повідомити
489 грн
(0)

Universal Nutrition Glutamine Powder - порошкоподібна проанаболічна добавка, що забезпечує синтез білку, блокування кортизолу і відновлення м'язових волокон. Запобігає розпаду білку, зміцнює нервову систему.

Повідомити
958 грн
(1)

Universal Nutrition Creatine Powder - порошкоподобний моногідрат креатину для постачання м'язових волокон енергією, відстрочки моменту втоми, підвищення енергетичного метаболізму.

Повідомити
90 грн
(1)

Universal Nutrition Greens Powder - порошкоподібна веганська добавка для комплексного оздоровлення організму. Виявляє антиоксидантні властивості.

Повідомити
588 грн
(1)

Universal Nutrition Creatine Bogo - мікронізований моногідрат креатину, що має анаболічну дію. Дуже добре підходить для посилених тренувань, збільшує бадьорість, додає сил, підвищує регенерацію і силу. В комплекті 2 банки креатину.

Повідомити
48 грн
(1)

Universal Nutrition Таблетница Animal "Energy" Isotonic pill Case - зручна темна таблетниця з логотипом компанії. Усередині три відділення для таблеток і капсул. Зроблена з міцного харчового пластику.

Повідомити
797 грн
(0)

Universal Nutrition Creatine Powder - чиста порошкоподібна добавка моногідрату креатину надтонкого подрібнення для максимально швидкого і ефективного засвоєння. Постачає організм енергією, сприяє набору м'язової маси.

Повідомити
327 грн
(1)

Universal Nutrition Fat Burners - таблетований жироспалювач без кофеїну. Його ефект заснований на дії хрому та холіну (активізують ліпідний обмін) і L-карнітину (транспортує жири в мітохондрії клітин, де вони перетворюються в енергію).

Повідомити
530 грн
(1)

Universal Nutrition Glutamine - чистий порошковий l-глютамін для оптимальних тренувань. Активна форма амінокислоти швидко засвоюється і починає діяти як анаболік: підсилює синтез білків, зміцнює і відновлює м'язові волокна.

Повідомити
255 грн
(1)

Universal Nutrition Animal Gallon Hydrator - фляга з харчового пластику на 1900 мл зі зручною ергономічною ручкою. Кришка, що заґвинчується, забезпечує ідеальну герметизацію (до того ж прив'язана до пляшки, так що не загубиться).

Повідомити
255 грн
(1)

Universal Nutrition Gallon Hydrator - фляга для води з безпечного матеріалу. Обсяг 1900 мл. Ергономічний дизайн, герметична кришка. Фляга прикрашена зображенням логотипу компанії.

Повідомити
218 грн
(0)

Universal Nutrition Animal Fury - комбінована предтренувальна добавка, що містить не тільки стимулятори, які надають бадьорості, але й незамінні амінокислоти для максимально продуктивного тренування.

Повідомити
1 295 грн
(1)

Universal Nutrition Animal Pak - один з найдієвіших вітамінно-мінеральних комплексів. Збагачений речовинами для підтримки печінки, антиоксидантами, амінокислотами, ферментами і енергетиками.

Повідомити
1 388 грн
(1)

Universal Nutrition Ultra Whey Pro - збалансована білкова суміш, що містить ультрафільтрованні при низьких температурах ізоляти сироватки. Максимум користі для ваших м'язів. Низькокалорійний продукт з чудовими смаками.

Повідомити
1 670 грн
(0)

Universal Nutrition Gain Fast - збагачений вітамінами амінокислотний гейнер для максимального зростання мускулатури і швидкого відновлення після тренувань. Містить мінерали і вуглеводний комплекс ProtoCarb +.

Повідомити
99 грн
(0)

Universal Nutrition Шейкер - шейкер для приготування протеїнових коктейлів та інших сумішей. Оснащений спеціальною кришкою, що щільно прилягає.

Повідомити

Спортивне харчування Universal Nutrition (Юніверсал Нутрішн) – один із найпопулярніших і найвідоміших у всьому світі, яке спеціалізується на виготовленні широкого спектру товарів для атлетів та культуристів. Країна-виробник Universal Nutrition – США. Ця американська компанія виробляє продукцію з 1977 року, яка допомагає спортсменам досягти найвищих результатів у спорті. Крім того, спортивне харчування Юніверсал Нутрішн підходить не лише спортсменам, а й людям, що ведуть активний спосіб життя. Universal Nutrition досягла широкої популярності завдяки використанню високих технологій виготовлення спортпиту з натуральної сировини.

Асортимент продукції Universal Nutrition

Продукція Universal Nutrition відрізняється від інших компанією своїм унікальним складом та високою ефективністю. На сьогодні компанія надає широкий асортимент безпечного та високоякісного спорту харчування. Дуже популярні такі спортивні добавки Юніверсал Нутрішн:

 • протеїнові суміші;
 • жироспалювачі;
 • креатин;
 • амінокислоти;
 • вітамінно-мінеральні добавки та інші.

Переваги спортивного харчування Universal Nutrition

Плюсів прийому продукції Universal Nutrition (Юніверсал Нутрішн) безліч і вони безперечні:

 • сприяють набору м'язової маси;
 • допомагають при зниженні ваги;
 • покращують спортивні показники;
 • нормалізують метаболізм;
 • зміцнюють імунну систему;
 • надають енергію та розвивають витривалість;
 • зручні у використанні.

Спортивне харчування Universal Nutrition – це якісний продукт, який є запорукою безпеки спортсмена та дає 100% приголомшливий результат при його правильному та грамотному застосуванні.

Купуючи спортивне харчування Universal Nutrition в результаті чого отримаєте продукт, який:

 • виготовлений з високоякісної сировини без вмісту ароматизаторів та сторонніх добавок;
 • має у складі великий вміст білка;
 • виготовлений з натуральних смакових компонентів для надання приємного смаку та запаху;
 • доступна вартість продукції.

Де придбати Universal Nutrition в Україні?

Купити спортивне харчування Universal Nutrition (Юніверсал Нутрішн) можна в інтернет-магазині waysport.ua. Тут представлений величезний вибір спорту за вигідними цінами. Кожен товар у каталозі супроводжується розгорнутим описом, де вказані його дії та правила прийому. Доставку спортивного харчування Universal Nutrition можна замовити як до Києва, так і по всій Україні. Скористайтеся таблицею цін спортивного харчування Юніверсал інтернет магазину waysport.ua, вартість товару за потреби можна уточнити за телефонами, вказаними на сайті. Орієнтовна ціна на спортивну продукцію Universal Nutrition (Юніверсал Нутрішн).

Продукція

Ціна

✅ Протеїни

від 35 грн.

✅ Амінокислоти

від 290 грн.

✅ Вітаміни та мінерали

від 38 грн.

✅ Для зв'язок та суглобів

від 369 грн.

✅ Гейнери

від 478 грн.

✅ Креатин

від 489 грн.

✅ Жироспалювачі та схуднення

від 30 грн.

✅ Підвищення тестостерону

від 756 грн.

✅ Передтренувальні комплекси

від 48 грн.

✅ Протеїнові батончики

від 39 грн.

✅ Аксесуари

від 39 грн.

Часто задавані питання

Замовити Universal Nutrition Ви можете на нашому інтернет-магазині WaySport.ua через корзину, а також по телефону або прийти в наші офлайн магазини за адресою:

 • Черкаси, бул. Шевченка 385, ТРЦ Depot, 2 поверх;
 • Черкаси, бул. Шевченка, 195;
 • Кропивницький, вул. Велика Перспективна 48, ТРЦ Depot, 1 поверх.

Доставка Universal Nutrition здійснюється Новою поштою, УкрПоштою, а також доступний самовивіз із наших магазинів.

Оплатити Universal Nutrition Ви можете картою на сайті або під час отримання товару у відділені Нової пошти. У випадку, якщо Ви оформили самовивіз із наших магазинів за товар можете оплатити на касі магазина.

Підписатися на нашу розсилку

щоб отримувати свіжі новини про акції та знижки

Розсилка для здоровʼя та краси
Підпишіться, ми в розсилках ділимось
 • акційними пропозиціями
 • новинками й добірками
 • порадами від профі
Підписатися
Підписатися на розсилку
0 800 403 173