Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн.
RU UA
Фільтри
-13%
730 грн 839 грн
(1)

NOW Men`s Active Sports Multi – унікальний комплекс вітамінів, мінералів, амінокислот, рослинних екстрактів та інших цінних інгредієнтів в м’яких желатинових капсулах. Підтримує здоров’я та хороше самопочуття спортсменів всіх рівнів.

Купити
-5%
1 679 грн 1 767 грн
(4)

Universal Nutrition Animal Pak - багатокомпонентний білково-минерало-вітамінний комплекс для підтримки організму під час інтенсивних тренувань і попередження різних захворювань. Підвищує фізичну активність, покращує обмін речовин.

Купити
697 грн
(1)

NOW Prostate Support 90 капс – суміш цілющих екстрактів для підтримки здоров'я простати. Містить екстракти ягід пальми сереноа, кореня кропиви, плодів томатів, а також цинк, вітамін В6 та масло насіння гарбуза.

Купити
498 грн
(2)

BioTech (USA) Multivitamin For Men - ефективний таблетований комплекс рослинних екстрактів, вітамінів і мінералів, розроблений для чоловіків. Зміцнює кістки, зв'язки, м'язи, підтримує серце і нервову систему, підвищує імунітет.

Купити
889 грн
(3)

Мультивітаміни для активних чоловіків Opti-Men Optimum Nutrition - це один з кращих продуктів у своїй категорії. Комплекс містить високі дози вітамінів і мінералів, основні амінокислоти і запатентовані фіто-суміші для задоволення потреб організму активного чоловіка в поживних речовинах.

Купити
-7%
724 грн 778 грн
(1)

Rule 1 Men's Train Daily Sports Multi-Vitamin – потужний комплекс 40+ активних інгредієнтів і 24 вітамінів й мінералів у таблетках. Сповна забезпечує потреби організму активних чоловіків в поживних речовинах.

Купити
249 грн
(1)

OstroVit Pharma Decorem for Men - особливий комплекс амінокислот, вітамінів, екстрактів і мінералів, розроблений спеціально для чоловіків. Підвищує імунітет, зміцнює всі органи, впливає на вироблення гормону росту і тестостерону, сприяє схудненню.

Купити
488 грн
(0)

MyProtein Alpha Men 120 табл – мультивітамінний комплекс, посилений рослинними екстрактами. Розширена формула для зміцнення чоловічого здоров'я. Прискорює накачування м'язів, підвищує потенцію, зміцнює імунітет.

Купити
1 435 грн
(1)

Solgar Male Multiple – удосконалена формула на основі фітонутрієнтів, вітамінів, мінералів та рослинних інгредієнтів в таблетках. Розроблений спеціально для чоловіків. Надає антиоксидантний захист. Підтримує здорову роботу різних органів та систем. Збільшує продуктивність.

Купити
967 грн
(1)

NOW ADAM Softgels - вміщений в м'які желатинові капсули вітамінно-мінеральний комплекс для підтримки чоловічого організму. Максимум корисних речовин. Препарат отримав премію Taste for Life Essentials.

Купити
519 грн
(1)

VPLab Ultra Men's Sport Multivitamin Formula – супер потужний мультивітамінний комплекс для чоловіків у капсулах. Підтримує здоров'я простати. Покращує роботу серця та м'язів. Зміцнює імунітет. Підвищує енергетичний потенціал.

Купити
-4%
420 грн 438 грн
(1)

Мультивітамінний комплекс для чоловіків Puritan's Pride One Daily Men's Multivitamin містить велику кількість вітамінів і мінералів. Підтримує здоров'я серця і чоловіче репродуктивне здоров'я, покращує загальний стан.

Купити
1 568 грн
(5)

Optimum Nutrition Opti-Men 150 табл - вітамінно-мінеральний комплекс, збагачений ензимами й екстрактами цілющих рослин. Підтримує здоров'я чоловічого організму, покращує ріст м'язів.

Купити
-4%
766 грн 798 грн
(2)

MyProtein Alpha Men 240 табл - комплекс мультивітамінів та рослинних екстрактів для підтримки здоров'я чоловіків. Підвищує імунітет, уповільнює старіння, надає енергії.

Купити
1 295 грн
(1)

Rule 1 Men's Train Daily Sports Multi-Vitamin – потужний комплекс 50 інгредієнтів, включно з 24 вітамінами, мінералами і безліччю допоміжних сполук, в таблетках. Підтримує загальне здоров'я активних чоловіків. Покращує самопочуття.

Купити
880 грн
(1)

GNC Mega Men Sport 90 капс - мультивітамінний комплекс, розроблений спеціально для вживання в період силових тренувань та кардіонавантажень для чоловіків. Підвищує імунітет, надає сил, прискорює ріст м'язів (посилений амінокислотами ВСАА).

Купити
2 180 грн
(2)

Optimum Nutrition Opti-Men 240 табл - універсальна суміш амінокислот, рослинних екстрактів, водоростей, вітамінів, антиоксидантів та ензимів. Бере участь у побудові м'язів, підвищує потенцію, зміцнює імунітет.

Купити
567 грн
(1)

Новий мультивітамінний комплекс для чоловіків VITAFORM містить всі необхідні вітаміни і ключові поживні речовини в 6 основних сумішах. Забезпечує антиоксидантний захист, підтримку мозкової активності, здоров'я суглобів.

Купити
1 295 грн
(1)

Universal Nutrition Animal Pak - найвищого класу комплекс, який поєднав у собі амінокислоти, вітаміни, антиоксиданти, мінерали, ферменти і речовини, що підвищують фізичну активність. Збалансований склад для максимального ефекту.

Купити
886 грн
(1)

VPLab Ultra Mens Sport Multivitamin Formula – суперсильний мультивітамінний комплекс, збагачений рослинними екстрактами та фруктовими витяжками, у капсулах. Підтримує здоров'я нервової та імунної систем у чоловіків. Благотворно впливає на роботу серця та м'язів.

Купити
383 грн
(0)

MST Healthy Men's Health Multivitamins – потужний комплекс вітамінів, мінералів, антиоксидантів, вільних амінокислот і мікроелементів з рослинних екстрактів в таблетках. Забезпечує ефективну підтримку чоловічого здоров'я. Покращує самопочуття.

Купити
297 грн
(1)

Trec Multivitamin for men – вітамінний комплекс для чоловіків, збагачений L-аргініном та екстрактом корейського женьшеню, в капсулах. Позитивно впливає на роботу імунної системи. Забезпечує електролітний баланс. Підтримує здоровий рівень тестостерону в крові.

Купити
545 грн
(0)

Puritan's Pride Prostene Softels – високоякісний стандартизований екстракт со пальметто, підсилений гарбузовою олією, лікопіном та екстрактом мучниці, в м’яких гелевих капсулах швидкого вивільнення. Підтримує здоров’я простати. Сприяє належному функціонуванню сечовивідних шляхів та відтоку сечі.

Купити
298 грн
(0)

OstroVit Vitamins for Men – комплекс вітамінів, мінералів, рослинних екстрактів та амінокислот в капсулах. Розроблений спеціально для активних чоловіків. Покращує роботу всіх органів. Зміцнює імунітет. Підтримує здоров'я і міцність кісток.

Купити
1 748 грн
(0)

GNC Mega Men Energy & Metabolism – клінічно досліджений полівітамінний комплекс для фізично активних чоловіків в таблетках. Покращує виробництво енергії в організмі. Сприяє спалюванню калорій. Підтримує здоров’я товстої кишки та простати.

Купити
1 465 грн
(1)

NOW Men`s Active Sports Multi – вітамінно-мінеральний комплекс в желатинових капсулах. Підтримує імунну систему чоловіків. Задовольняє потреби організму при посилених фізичних навантаженнях.

Купити
856 грн
(1)

GNC Mega Men Energy & Metabolism – унікальний вітамінно-мінеральний комплекс для чоловіків у таблетках. Надає енергію. Сприяє спалюванню калорію. Має антиоксидантні властивості.

Купити
238 грн
(1)

Комплекс ABC Plus Senior Formula 50+ від Puritan's Pride спеціально розроблений для людей старше 50 років. Містить всі необхідні організму вітаміни і мінерали, щоб залишатися здоровими і активними. Підтримує роботу серця.

Купити
295 грн
(1)

Olimp Gold-Vit for Men - вітамінно-мінеральний комплекс, склад якого підібраний відповідно до потреб чоловічого організму. Екстракти рослин в складі препарату сприятливо впливають на функціонування сечостатевої системи.

Купити
511 грн
(1)

MST Men's Health Multivitamins – потужний вітамінно-мінеральний комплекс, підсилений амінокислотами, альфа-ліпоєвою кислотою, рослинними екстрактами, в таблетках. Позитивно впливає на чоловічий організм. Покращує виробництво енергії. Сприяє зміцненню та відновленню м’язової тканини.

Купити
225 грн
(0)

ActivLab Pharma Multivit For Men – повний набір вітамінів і мінералів, додатково збагачений лютеїном, лікопіном, соєвим лецитином і екстрактами листя мате, кореня женьшеню і імбиру, в капсулах. Розроблений спеціально для чоловіків. Підтримує належний рівень тестостерону в крові. Сприяє правильному функціонуванню м'язів. Протидіє втомі.

Купити
-10%
1 166 грн 1 295 грн
(1)

Scitec Nutrition Monster Pak 40 пак – комплексний вітамінно-мінеральний комплекс з амінокислотами та іншими інгредієнтами для підвищення ефективності тренування. Для зручності прийому капсули поміщені в окремі пакети (пакет А і пакет В).

Купити
364 грн
(0)

HaYa Labs Prostate Health – унікальне поєднання вітамінів, мінералів і рослинних екстрактів в капсулах. Підтримує належну роботу простати, сечового міхура та сечовивідних шляхів. Сприяє зменшенню позивів до сечовипускання, частоти та/або затримки початку сечовипускання, викликаних набряком передміхурової залози.

Купити
1 398 грн
(0)

GNC Mega Men – потужний полівітамінний комплекс у таблетках. Розроблений спеціально для чоловіків. Позитивно впливає на функціонування імунної системи. Заряджає енергією. Підтримує здоров'я простати.

Купити
1 650 грн
(0)

GNC Mega Men Sport – потужний мультивітамінний комплекс для чоловіків-спортсменів у таблетках. Надає антиоксидантну підтримку. Позитивно впливає на функціонування м'язів. Покращує продуктивність.

Купити
595 грн
(1)

Webber Naturals Men's 50+ Most Complete Multi – комплекс понад 55 поживних речовин та фруктово-овочевої суміші із 28 цільних джерел у вегетаріанських капсулах. Призначений для чоловіків віком від 50 років. Захищає організм від окисного стресу. Підтримує зір, кістки, зуби, хрящі. Забезпечує правильну роботу м’язів.

Купити
879 грн
(1)

Scitec Nutrition Multi Pro Plus 30 пак - добавка, що містить цілий набір вітамінів, мінералів, а також омега-3, лецитин, антиоксидант та жироспалювач коензим q10. Підвищує імунітет, уповільнює старіння, покращує обмін речовин, зміцнює м'язи.

Купити
340 грн
(1)

ActivLab ZEN - комплексні капсульованих вітаміни для максимальної регенерації організму в нічний час. Підвищує якість сну, стабілізує настрій. Рекомендується для фізично активних людей, а також для людей з проблемами сну

Повідомити
788 грн
(1)

Scitec Nutrition Jumbo Pack 44 капс – капсульований вітамінно-мінеральний комплекс з амінокислотами, антиоксидантами, запатентованою формулою оксиду азоту та іншими речовинами для максимально ефективного нарощування м'язів.

Повідомити
368 грн
(0)

Olimp Prostatan 60 капс – запатентована формула для підтримки здоров'я простати. Містить рослинні екстракти та хелат цинку Albion™. Знімає запальні процеси, покращує кровопостачання.

Повідомити
1 318 грн
(1)

NOW Prostate Support 180 капс - комбінована добавка для підтримки чоловічого здоров'я на основі екстрактів кропиви дводомної, пальми сереної повзучої, лікопіну, вітаміну В6, олії гарбузового насіння та цинку.

Повідомити
498 грн
(0)

Webber Naturals Multsure for men 50+ 80 капс - комплексна добавка вітамінів, мінералів, антиоксидантів та інших корисних речовин для підтримки здоров'я чоловіків віком після 50 років.

Повідомити
38 грн
(0)

Universal Nutrition Animal Pak 6.9 - збалансована амінокислотна добавка, що покращує білковий та жировий обмін, посилює ріст м'язів та підвищує ефективність тренувань. Містить понад 60 компонентів.

Повідомити
795 грн
(1)

NOW ADAM Capsules - збалансований вітамінний комплекс в капсулах для чоловіків. Підвищує енергетичний потенціал, силу і працездатність, поліпшує сон, знімає нервову напругу.

Повідомити
189 грн
(1)

Vita-min plus® Senior - це вітамінно-мінеральна добавка, збагачена лютеїном, гіалуроновою кислотою і екстрактом женьшеню. Забезпечує добову дозу мікроелементів, підтримує здоров’я суглобів, нервової системи, органів зору.

Повідомити
430 грн
(1)

Universal Nutrition Animal Pak - збалансований комплекс корисних речовин в правильних пропорціях. Зручні універсальні пакети містять вітаміни, ферменти, мінерали, антиоксиданти, амінокислоти і цілющі екстракти.

Повідомити
398 грн
(1)

Piping Rock Mega Multiple for Men 50 Plus – потужні мультивітаміни в таблетках. Розроблені спеціально для чоловіків 50 років і старше. Підтримують нормальну життєдіяльність чоловічого організму.

Повідомити
-40%
297 грн 495 грн
(1)

Webber Naturals Mens Most Complete Multi – комплекс понад 55 поживних речовин та енергетичної фруктово-овочевої суміші із 28 цільних джерел у вегетаріанських капсулах. Забезпечує добову норму вітамінів для підтримки чоловічої енергії, зняття стресу, здоров’я кісток, роботи м’язів.

Повідомити
825 грн
(1)

GNC Mega Men – клінічно вивчений мультивітамінний комплекс для чоловіків у таблетках. Зміцнює імунну систему. Покращує виробництво енергії. Підтримує здоров'я простати. Надає антиоксидантний захист.

Повідомити
529 грн
(0)
Повідомити
585 грн
(1)

GNC Mega Men – потужний полівітамінний комплекс в таблетках. Позитивно впливає на роботу імунної системи. Покращує виробництво енергії. Підтримує репродуктивне здоров’я чоловіків. Захищає клітини від антиоксидантів.

Повідомити
243 грн
(1)

Piping Rock Advanced Men's Multi – вдосконалена формула мультивітамінного комплексу в капсулах, покритих оболонкою. Розроблена з урахуванням потреб чоловічого організму. Сприяє зміцненню імунітету. Ефективно підтримує організм під час інтенсивних тренувань чи стресу. Покращує загальне самопочуття.

Повідомити
334 грн
(0)

Комплекс ABC Plus Senior Formula 50+ від Puritan's Pride спеціально розроблений для людей старше 50 років. Містить всі необхідні організму вітаміни і мінерали, щоб залишатися здоровими і активними. Підтримує роботу серця.

Повідомити
639 грн
(1)

Puritan's Pride ABC Plus Senior Multi-Vitamin and Multi-Mineral Formula – комплекс основних вітамінів та мінералів, потрібних людському організму, в таблетках. Повністю задовольняє потреби людей віком від 50 років. Благотворно впливає на роботу серця. Покращує загальне самопочуття.

Повідомити
369 грн
(1)

Trec Multivitamin Surplus for Men – капсульований мультивітамінний комплекс, до складу якого входять вітаміни групи В, рослинні екстракти, аскорбінова кислота, амінокислоти та токоферол.

Повідомити
1 586 грн
(0)

NOW ADAM Softgels - вітамінно-мінеральний комплекс в желатинових капсулах. Розроблений спеціально для чоловіків. Містить антиоксиданти, мінерали та інші корисні речовини. Премійований Taste for Life Essentials.

Повідомити
1 249 грн
(0)

NOW ADAM Tablets - таблетований мінерально-вітамінний комплекс, посилений цінними рослинними екстрактами. Особлива формула для підтримки здоров'я всіх систем чоловічого організму.

Повідомити
838 грн
(1)

Solgar Male Multiple – удосконалена формула з фітонутрієнтами, вітамінами, мінералами та рослинними екстрактами в таблетках. Підтримує чоловіче здоров’я. Покращує витривалість та продуктивність. Позитивно впливає на роботу всіх органів і систем.

Повідомити
285 грн
(1)

Quamtrax Mega Vitamins for Men – потужний комплекс вітамінів, мінералів, рослинних екстрактів у пігулках. Призначений підтримки чоловічого організму. Підвищує силу та витривалість. Сприяє зміцненню кісток. Активізує відновлювальні процеси.

Повідомити
786 грн
(0)

NOW ADAM Tablets - комплексна вітамінно-мінеральна добавка у веганських таблетках. Оздоровлює організм, стимулює вироблення тестостерону, захищає від вільних радикалів. Розроблена спеціально для чоловіків.

Повідомити

Комплекс вітамінів і мінералів - це елементи дієтичного харчування, які організм не здатний синтезувати в належній кількості. Для чоловіків не потрібні якісь особливі препарати, вони практично не відрізняються від жіночих за складом. Відрізняється лише потреба чоловічого організму в певних компонентах і їх кількості. Вітаміни працюють в якості ферментів, що підвищують активність і сприяють проведенню численних хімічних процесів, наприклад, синтезу білка. Чоловіки, зазвичай, хочуть бути сильними і мати велику м'язову масу. Для цього їм, в першу чергу, потрібен білок і ряд інших мікроелементів. Не кажучи вже про їхні потреби в якісному харчуванні. Вітаміни для спортсменів є дуже важливою частиною харчування, так як вони сприяють безлічі функцій, пов'язаних з підтримкою працездатності організму.

Для того, щоб тяжкі інтенсивні тренування не проходили дарма, організму потрібна додаткова підтримка. У будь-якому виді спорту зростає потреба у вітамінах та мікроелементах, тому що обмінні процеси прискорюються і їх втрата збільшується. При систематичних і правильних навантаженнях не варто забувати про вітаміни для зміцнення суглобів, для уникнення ефекту тренувального плато. Як би ми не старалися, неможливо отримати всю потрібну кількість нутрієнтів з їжі.

Також мікроелементи важливі для чоловіків, які намагаються набрати масу. Для набору ваги вони мають велике значення, так як потрібна певна кількість допоміжних речовин для утворення протеїну і виконання життєво важливих функцій:

 • Прискорення метаболізму
 • Підвищення концентрації і результативності
 • Поліпшення роботи кровоносної і нервової систем
 • Зміцнення суглобів, зв'язок і кісткового апарату в цілому
 • Регуляція синтезу АТФ
 • Прискорення відновного періоду
 • Підвищення емоційного настрою і загального тонусу тіла
 • Зміцнення імунної системи

Кращі спортивні вітаміни для чоловіків

Для правильного і максимально ефективного результату слід віддавати перевагу комплексним препаратам. Для чоловіків також важливо правильно підібрати дозування. Добова норма у вітамінах та мікроелементах залежить від індивідуальних характеристик спортсмена, національності, інтенсивності фізичних навантажень, нервово-психічного стану людини, клімату та інших умов. Рекомендуються для всіх вітаміни групи В, С, А і Е. Наприклад, чим вище калорійність продуктів, тим більше потрібно вітамінів.

Дуже ефективними для відновлення організму є комплекси вітамінів і мінералів для чоловіків, які містять, крім полівітамінів, ще й мінеральні добавки і мікроелементи.

Хороші спортивні вітаміни здатні не тільки полегшити відновлення організму, але і підвищити тонус, бажання чимось зайнятися. Наприклад, Вітамін В1 необхідний для вироблення серотоніну, і його нестача тягне за собою емоційну пригніченість і депресію. Людині не те що тренуватися - їй вставати з ліжка важко. Кальцій, зазвичай, приймають для кісток, але мало хто знає, що цей елемент також використовується для передачі імпульсів по нервових закінченнях до м'язів для запуску і зупинки їх скорочення. Тому тим, хто страждає від постійних судом, потрібно обов'язково додати кальцій в свій раціон.

Але важливо розуміти, що вітамінні комплекси потрібні не тільки спортсменам. Вони дуже важливі і для звичайних людей, які не займаються спортом. Адже це запорука здоров'я, активності і гарного самопочуття.

Важливо систематично піклуватися про своє тіло, і результат не змусить себе довго чекати!

Де купити вітаміни для чоловіків

Сьогодні вітаміни для чоловіків можна купити і замовити всюди. Ми пропонуємо вам заощадити ваш час і кошти. Відвідайте наш інтернет магазин в будь-який зручний для вас час для того, щоб ознайомиться з широким асортиментом спортивного харчування. Щоб ви вибрали правильний і найкращий препарат, наші консультанти завжди готові вам допомогти. 

Доставка замовлень здійснюється протягом 1-2 робочих днів найпопулярнішими службами доставки.

Або ж відвідайте один з наших стаціонарних магазинів.

Пропонуємо вам товар від кращих виробників: Olimp Labs, Universal Nutrition, Ultimate Nutrition, Mad Max, BioTech, Scitec Nutrition, Optimum Nutrition, BSN, і ін.

Крім актуальних цін, у нас діє проста система знижок, проводяться розіграші, акції. Ви завжди можете слідкувати і бути в курсі в соціальних мережах і на нашому сайті. А також при замовленні на суму більше 1000 грн доставка безкоштовна (за умови повної передоплати замовлення).

Часто задавані питання

Ціна на Вітаміни для чоловіків від 38 грн до 2180 грн.

Замовити Вітаміни для чоловіків Ви можете на нашому інтернет-магазині WaySport.ua через корзину, а також по телефону або прийти в наші офлайн магазини за адресою:

 • Черкаси, бул. Шевченка 385, ТРЦ Depot, 2 поверх;
 • Черкаси, бул. Шевченка, 195;
 • Кропивницький, вул. Велика Перспективна 48, ТРЦ Depot, 1 поверх.

Доставка Вітаміни для чоловіків здійснюється Новою поштою, УкрПоштою, а також доступний самовивіз із наших магазинів.

Оплатити Вітаміни для чоловіків Ви можете картою на сайті або під час отримання товару у відділені Нової пошти. У випадку, якщо Ви оформили самовивіз із наших магазинів за товар можете оплатити на касі магазина.

Підписатися на нашу розсилку

щоб отримувати свіжі новини про акції та знижки

0 800 403 173