Ми працюємо! Безкоштовна доставка від 1500 грн. Деталі
Фільтри
120 грн
(0)

Nosorog Taurine - порошкоподібна добавка амінокислоти таурину. Використовується як нейромедіатор (для прискорення проходження нервових імпульсів від мозку до м'язів) і діуретик (знімає набряки). У той же час він не шкодить ниркам.

Купити
469 грн
(1)

Харчова добавка AllMax Taurine містить незамінну амінокислоту таурин. Сприяє покращенню розумової концентрації, підвищує витривалість і збільшує силові показники. Захищає клітини від окислення і прискорює процес спалювання жиру. Не має побічних ефектів.

Купити
208 грн
(0)

Adrenaline Taurine 1500 мг 100 капс - добавка амінокислоти таурину для підтримки балансу оксиду азоту, прискорення росту м'язів та їх відновлення після тренувань, підвищення витривалості та сили.

Купити
259 грн
(1)

Olimp Taurine Mega Caps - це велика доза якісного таурину в капсулах, який допоможе підвищити фізичну витривалість і стійкість до стресів. Також покращує когнітивні функції і загальний фізичний стан.

Купити
220 грн
(0)

OstroVit Taurine 1500 мг - капсульована амінокислота в формі L-таурину. Максимально мікронізована і біодоступна, без ароматизаторів та інших добавок. Для підтримки нервової системи і підвищення регенерації.

Купити
238 грн
(0)

Scitec Nutrition Taurine 90 капс - добавка з тауриновою амінокислотою для нормалізації обміну речовин, запобігання спазмам через перетренованість. Посилює протеїновий синтез, підвищує працездатність мозку.

Купити
239 грн
(0)

Trec TAURINE 900 - капсульована добавка очищеного таурину, цінного джерела органічного азоту. Покращує роботу серця, підвищує працездатність, захищає від стресів і шкідливого впливу вільних радикалів.

Повідомити
249 грн
(0)
Повідомити
245 грн
(0)

Trec TAURINE 900 - добавка чистого таурину в желатинових капсулах. Таурин є джерелом органічного азоту (а оксид азоту розширює судини і покращує насичення м'язів кров'ю).

Повідомити
198 грн
(0)

6PAK Nutrition Taurine + - вітамінізована амінокислота таурину. Допомагає кращому всмоктуванню і засвоєнню організмом дисахаридів, сприяє підвищенню ефективності прийому продуктів спортивного харчування.

Повідомити
256 грн
(0)

TAURINE BODY SUPPORT - продукт на основі амінокислоти таурин з вітаміном С. Регулює секрецію інсуліну, надає антикатаболічний вплив, підсилює концентрацію і когнітивні функції. Рекомендований людям з фізичними та розумовими навантаженнями.

Повідомити
181 грн
(0)

TAURINE BODY SUPPORT - продукт на основі амінокислоти таурин з вітаміном С. Регулює секрецію інсуліну, надає антикатаболічний вплив, підсилює концентрацію і когнітивні функції. Рекомендований людям з фізичними та розумовими навантаженнями.

Повідомити
149 грн
(1)

Ванситон Таурін 150 капс - добавка амінокислоти таурін, що покращує обмін речовин і сприяє підвищенню ефективності тренувань. Знімає втому, усуває підшкірний жир, нормалізує роботу нервової системи.

Повідомити
159 грн
(0)

OstroVit 100% Taurine добавка з ідеальною біодоступністю, до складу якої входить лише один компонент - L-таурин, який забезпечує правильну роботу м'язів, підсилює роботу мозку, запобігає катаболічним процесам.

Повідомити
278 грн
(0)

NOW Taurine Double Strength 1000 mg Veg Capsules - веганські капсули з таурином. Стабілізує клітинні мембрани, підтримує баланс рідин, сприяє транспорту мікроелементів.

Повідомити
389 грн
(0)
Повідомити
288 грн
(0)

Nutrend TAURINE (120 капс) - капсульований таурин в чистій кристалічній формі. Легкозасвоювана добавка для підтримки м'язових клітин і підвищення їхньої витривалості.

Повідомити

Таурін

Таурін - амінокислота, яка є продуктом переробки цистеїну. Міститься в м'язовій тканині, м'язах серця, жовчі. Є життєво необхідною для нормальної роботи всіх систем організму. Також під назвою «таурін» часто мають на увазі спортивну добавку, яка допомагає омолодити і оздоровити організм.

Корисні властивості таурину

Амінокислота таурін набула широкого поширення, завдяки цілому ряду позитивних властивостей. Зокрема, вона:

  • Підтримує клітинні мембрани. Під впливом амінокислоти нормалізуються всі види обмінних процесів. Також стабілізується робота гормональної системи, зміцнюється імунітет і стійкість до захворювань.
  • Стимулює вироблення жовчних кислот. Поліпшує жировий обмін і засвоюваність корисних вітамінів, запобігаючи ожирінню і діабету. Також допомагає виводити холестерин при його надмірній кількості.
  • Захищає від стресу. Як відомо, регулярні тренування - це стрес для організму спортсмена. Він послаблює імунітет, виснажує енергетичні запаси. Таурін допомагає знизити негативний вплив від стресу. А заодно прискорює відновлення сил, має антиоксидантну дію. У підсумку це допомагає швидше набрати м'язову масу і збільшує силові показники.
  • Покращує роботу серця. Дана властивість особливо актуальна для футболістів та інших спортсменів, які займаються активними видами спорту.
  • Покращує зір. В очній тканині міститься велика кількість тауріну. Завдяки регенеруючим властивостям, він ефективно допомагає при травмах очей і лікуванні різних захворювань.
  • Спортсмени цінують таурін за важливу його властивість - блокувати вироблення серотоніну, кількість якого збільшується пропорційно навантаженням. Серотонін запускає катаболічні процеси, провокуючи руйнування м'язових волокон і швидку втому. Саме тому важливо знизити його синтез.

Завдяки такому списку властивостей, амінокислота таурін популярна не тільки серед спортсменів. Вона також корисна і для простих людей, оскільки приносить величезну користь: нормалізує обмін речовин, покращує роботу серця, захищає від стресу та ін.

Як приймати таурін?

Таурін випускається як окремо, так і в складі комплексних добавок. Наприклад, він присутній в енергетиках і передтренувальних комплексах. Правда, в них, зазвичай, міститься підвищена кількість даної амінокислоти.

Скільки тауріну рекомендується пити в день? Тут немає суворих правил, тому курс прийому підбирається персонально під людину. Враховується лише стан її організму і мета, яку вона хоче досягти.

Для бодібілдерів оптимальним дозуванням вважається до 10 г в день - в залежності від регулярності тренувань і прийому інших добавок. В даному випадку амінокислота приймається 3 рази на день по 3 г. Оптимальний час - між прийомами їжі.

Для простих людей, що підтримують власне здоров'я, нормальна доза менше - 2 г в день. Для нормального функціонування організму цього достатньо.

Додатково їм можна приймати карнітин. Найбільш корисним таке поєднання буде для профілактики серцево-судинних захворювань.

А бодібілдерам можна разом з тауріном пити BCAA. Це допоможе поліпшити спортивні результати і швидше досягти поставленої мети.

Протипоказання до прийому

Сам по собі таурін є безпечним для здоров'я. Але якщо ви купуєте комплексну спортивну добавку - шкода може бути від інших інгредієнтів (кофеїну, різних стимуляторів). При наявності проблем із серцем і легкої збудливості краще відмовитися від прийому таких добавок. Також не зайвою буде консультація з лікарем.

Протипоказань до прийому тауріну немає. Єдина умова - ви повинні дотримуватися оптимального дозування. Перевищувати його не можна. В іншому випадку, як зазначається у відгуках про таурін, може піднятися тиск.

Ціни на таурін

Вартість тауріну залежить від різних критеріїв. На неї впливає обсяг упаковки і склад (якщо купуєте комплексну добавку). Також ціна тауріну залежить від бренду.

Купити таурин в Києві і Україні

В інтернет-магазині WaySport ви можете купити таурін від провідних виробників. На вибір пропонується продукція від таких брендів як:

  • Olimp
  • MyProtein
  • Trec Nutrition і ін.

Завдяки широкому асортименту, ви можете купити будь-який таурін (таблетки, капсули, порошок). Від форми випуску його ефективність не змінюється.

Також в нашому інтернет-магазині діють доступні ціни на таурін. Вони нижчі, ніж в інших компаніях, тому покупка в WaySport завжди буде вигідною.

Якщо з вибором виникнуть труднощі, або ви захочете уточнити деякі нюанси - зверніться за допомогою до консультантів. Зв'яжіться з ними за вказаними на сайті телефонами - і отримаєте відповідь на ваші запитання. А при необхідності порадять, який краще купити таурін, і допоможуть оформити замовлення з доставкою в Київ або будь-яке інше місто України.