Безкоштовна доставка від 1000 грн.
220 грн
(0)

OstroVit Taurine 1500 мг - капсульована амінокислота в формі L-таурину. Максимально мікронізована і біодоступна, без ароматизаторів та інших добавок. Для підтримки нервової системи і підвищення регенерації.

Купити
159 грн
(0)

OstroVit 100% Taurine добавка з ідеальною біодоступністю, до складу якої входить лише один компонент - L-таурин, який забезпечує правильну роботу м'язів, підсилює роботу мозку, запобігає катаболічним процесам.

Купити
120 грн
(0)

Nosorog Taurine - порошкоподібна добавка амінокислоти таурину. Використовується як нейромедіатор (для прискорення проходження нервових імпульсів від мозку до м'язів) і діуретик (знімає набряки). У той же час він не шкодить ниркам.

Купити
259 грн
(1)

Olimp Taurine Mega Caps - це велика доза якісного таурину в капсулах, який допоможе підвищити фізичну витривалість і стійкість до стресів. Також покращує когнітивні функції і загальний фізичний стан.

Купити
198 грн
(0)

6PAK Nutrition Taurine + - вітамінізована амінокислота таурину. Допомагає кращому всмоктуванню і засвоєнню організмом дисахаридів, сприяє підвищенню ефективності прийому продуктів спортивного харчування.

Купити
208 грн
(0)

Trec TAURINE 900 - добавка чистого таурину в желатинових капсулах. Таурин є джерелом органічного азоту (а оксид азоту розширює судини і покращує насичення м'язів кров'ю).

Купити
198 грн
(0)
Повідомити
180 грн
(0)
Повідомити
268 грн
(0)
Повідомити
136 грн
(0)
Повідомити
256 грн
(0)
Повідомити
149 грн
(1)
Повідомити
181 грн
(0)
Повідомити
278 грн
(0)

NOW Taurine Double Strength 1000 mg Veg Capsules - веганські капсули з таурином. Стабілізує клітинні мембрани, підтримує баланс рідин, сприяє транспорту мікроелементів.

Повідомити
389 грн
(0)
Повідомити
298 грн
(1)

Харчова добавка AllMax Taurine містить незамінну амінокислоту таурин. Сприяє покращенню розумової концентрації, підвищує витривалість і збільшує силові показники. Захищає клітини від окислення і прискорює процес спалювання жиру. Не має побічних ефектів.

Повідомити
288 грн
(0)

Nutrend TAURINE (120 капс) - капсульований таурин в чистій кристалічній формі. Легкозасвоювана добавка для підтримки м'язових клітин і підвищення їхньої витривалості.

Повідомити
239 грн
(0)

Trec TAURINE 900 - капсульована добавка очищеного таурину, цінного джерела органічного азоту. Покращує роботу серця, підвищує працездатність, захищає від стресів і шкідливого впливу вільних радикалів.

Повідомити

Таурін

Таурін - амінокислота, яка є продуктом переробки цистеїну. Міститься в м'язовій тканині, м'язах серця, жовчі. Є життєво необхідною для нормальної роботи всіх систем організму. Також під назвою «таурін» часто мають на увазі спортивну добавку, яка допомагає омолодити і оздоровити організм.

Корисні властивості таурину

Амінокислота таурін набула широкого поширення, завдяки цілому ряду позитивних властивостей. Зокрема, вона:

  • Підтримує клітинні мембрани. Під впливом амінокислоти нормалізуються всі види обмінних процесів. Також стабілізується робота гормональної системи, зміцнюється імунітет і стійкість до захворювань.
  • Стимулює вироблення жовчних кислот. Поліпшує жировий обмін і засвоюваність корисних вітамінів, запобігаючи ожирінню і діабету. Також допомагає виводити холестерин при його надмірній кількості.
  • Захищає від стресу. Як відомо, регулярні тренування - це стрес для організму спортсмена. Він послаблює імунітет, виснажує енергетичні запаси. Таурін допомагає знизити негативний вплив від стресу. А заодно прискорює відновлення сил, має антиоксидантну дію. У підсумку це допомагає швидше набрати м'язову масу і збільшує силові показники.
  • Покращує роботу серця. Дана властивість особливо актуальна для футболістів та інших спортсменів, які займаються активними видами спорту.
  • Покращує зір. В очній тканині міститься велика кількість тауріну. Завдяки регенеруючим властивостям, він ефективно допомагає при травмах очей і лікуванні різних захворювань.
  • Спортсмени цінують таурін за важливу його властивість - блокувати вироблення серотоніну, кількість якого збільшується пропорційно навантаженням. Серотонін запускає катаболічні процеси, провокуючи руйнування м'язових волокон і швидку втому. Саме тому важливо знизити його синтез.

Завдяки такому списку властивостей, амінокислота таурін популярна не тільки серед спортсменів. Вона також корисна і для простих людей, оскільки приносить величезну користь: нормалізує обмін речовин, покращує роботу серця, захищає від стресу та ін.

Як приймати таурін?

Таурін випускається як окремо, так і в складі комплексних добавок. Наприклад, він присутній в енергетиках і передтренувальних комплексах. Правда, в них, зазвичай, міститься підвищена кількість даної амінокислоти.

Скільки тауріну рекомендується пити в день? Тут немає суворих правил, тому курс прийому підбирається персонально під людину. Враховується лише стан її організму і мета, яку вона хоче досягти.

Для бодібілдерів оптимальним дозуванням вважається до 10 г в день - в залежності від регулярності тренувань і прийому інших добавок. В даному випадку амінокислота приймається 3 рази на день по 3 г. Оптимальний час - між прийомами їжі.

Для простих людей, що підтримують власне здоров'я, нормальна доза менше - 2 г в день. Для нормального функціонування організму цього достатньо.

Додатково їм можна приймати карнітин. Найбільш корисним таке поєднання буде для профілактики серцево-судинних захворювань.

А бодібілдерам можна разом з тауріном пити BCAA. Це допоможе поліпшити спортивні результати і швидше досягти поставленої мети.

Протипоказання до прийому

Сам по собі таурін є безпечним для здоров'я. Але якщо ви купуєте комплексну спортивну добавку - шкода може бути від інших інгредієнтів (кофеїну, різних стимуляторів). При наявності проблем із серцем і легкої збудливості краще відмовитися від прийому таких добавок. Також не зайвою буде консультація з лікарем.

Протипоказань до прийому тауріну немає. Єдина умова - ви повинні дотримуватися оптимального дозування. Перевищувати його не можна. В іншому випадку, як зазначається у відгуках про таурін, може піднятися тиск.

Ціни на таурін

Вартість тауріну залежить від різних критеріїв. На неї впливає обсяг упаковки і склад (якщо купуєте комплексну добавку). Також ціна тауріну залежить від бренду.

Купити таурин в Києві і Україні

В інтернет-магазині WaySport ви можете купити таурін від провідних виробників. На вибір пропонується продукція від таких брендів як:

  • Olimp
  • MyProtein
  • Trec Nutrition і ін.

Завдяки широкому асортименту, ви можете купити будь-який таурін (таблетки, капсули, порошок). Від форми випуску його ефективність не змінюється.

Також в нашому інтернет-магазині діють доступні ціни на таурін. Вони нижчі, ніж в інших компаніях, тому покупка в WaySport завжди буде вигідною.

Якщо з вибором виникнуть труднощі, або ви захочете уточнити деякі нюанси - зверніться за допомогою до консультантів. Зв'яжіться з ними за вказаними на сайті телефонами - і отримаєте відповідь на ваші запитання. А при необхідності порадять, який краще купити таурін, і допоможуть оформити замовлення з доставкою в Київ або будь-яке інше місто України.