Ми працюємо!
RU UA
Фільтри
295 грн
(1)

EVLution Nutrition L-Taurine 500 – високоякісний L-таурин в рослинних капсулах. Надає енергію. Посилює витривалість. Покращує спортивні результати. Підтримує здоров’я серцево-судинної системи.

Купити
235 грн
(1)

TAURINE BODY SUPPORT - продукт на основі амінокислоти таурин з вітаміном С. Регулює секрецію інсуліну, надає антикатаболічний вплив, підсилює концентрацію і когнітивні функції. Рекомендований людям з фізичними та розумовими навантаженнями.

Купити
328 грн
(1)

Olimp Taurine Mega Caps - це велика доза якісного таурину в капсулах, який допоможе підвищити фізичну витривалість і стійкість до стресів. Також покращує когнітивні функції і загальний фізичний стан.

Купити
365 грн
(0)

TAURINE BODY SUPPORT - продукт на основі амінокислоти таурин з вітаміном С. Регулює секрецію інсуліну, надає антикатаболічний вплив, підсилює концентрацію і когнітивні функції. Рекомендований людям з фізичними та розумовими навантаженнями.

Купити
318 грн
(0)

NOW Taurine Double Strength 1000 mg Veg Capsules - веганські капсули з таурином. Стабілізує клітинні мембрани, підтримує баланс рідин, сприяє транспорту мікроелементів.

Купити
598 грн
(1)

Харчова добавка AllMax Taurine містить незамінну амінокислоту таурин. Сприяє покращенню розумової концентрації, підвищує витривалість і збільшує силові показники. Захищає клітини від окислення і прискорює процес спалювання жиру. Не має побічних ефектів.

Купити
238 грн
(1)

Adrenaline Taurine 1500 мг 100 капс - добавка амінокислоти таурину для підтримки балансу оксиду азоту, прискорення росту м'язів та їх відновлення після тренувань, підвищення витривалості та сили.

Купити
120 грн
(0)

Nosorog Taurine - порошкоподібна добавка амінокислоти таурину. Використовується як нейромедіатор (для прискорення проходження нервових імпульсів від мозку до м'язів) і діуретик (знімає набряки). У той же час він не шкодить ниркам.

Повідомити
238 грн
(0)

Scitec Nutrition Taurine 90 капс - добавка з тауриновою амінокислотою для нормалізації обміну речовин, запобігання спазмам через перетренованість. Посилює протеїновий синтез, підвищує працездатність мозку.

Повідомити
249 грн
(0)
Повідомити
245 грн
(0)

Trec TAURINE 900 - добавка чистого таурину в желатинових капсулах. Таурин є джерелом органічного азоту (а оксид азоту розширює судини і покращує насичення м'язів кров'ю).

Повідомити
198 грн
(0)

6PAK Nutrition Taurine + - вітамінізована амінокислота таурину. Допомагає кращому всмоктуванню і засвоєнню організмом дисахаридів, сприяє підвищенню ефективності прийому продуктів спортивного харчування.

Повідомити
220 грн
(0)

OstroVit Taurine 1500 мг - капсульована амінокислота в формі L-таурину. Максимально мікронізована і біодоступна, без ароматизаторів та інших добавок. Для підтримки нервової системи і підвищення регенерації.

Повідомити
187 грн
(0)

OstroVit 100% Taurine добавка з ідеальною біодоступністю, до складу якої входить лише один компонент - L-таурин, який забезпечує правильну роботу м'язів, підсилює роботу мозку, запобігає катаболічним процесам.

Повідомити
149 грн
(1)

Ванситон Таурін 150 капс - добавка амінокислоти таурін, що покращує обмін речовин і сприяє підвищенню ефективності тренувань. Знімає втому, усуває підшкірний жир, нормалізує роботу нервової системи.

Повідомити
389 грн
(0)
Повідомити
288 грн
(0)

Nutrend TAURINE (120 капс) - капсульований таурин в чистій кристалічній формі. Легкозасвоювана добавка для підтримки м'язових клітин і підвищення їхньої витривалості.

Повідомити
239 грн
(0)

Trec TAURINE 900 - капсульована добавка очищеного таурину, цінного джерела органічного азоту. Покращує роботу серця, підвищує працездатність, захищає від стресів і шкідливого впливу вільних радикалів.

Повідомити
Таурін

Таурін – амінокислота, яка є продуктом переробки цистеїну. Міститься в м'язовій тканині, м'язах серця, жовчі. Є життєво необхідною для нормальної роботи всіх систем організму. Також під назвою «таурін» часто мають на увазі спортивну добавку, яка допомагає омолодити і оздоровити організм.

Що таке таурін?

Це непротеїногенна сірковмісна амінокислота, що синтезується в підшлунковій залозі з амінокислот цистеїну і метіоніну. Окрім того, вона надходить до організму з білковими продуктами: м’ясом, рибою, яйцями, молоком. Не входить до складу білків, але має велике значення для різних фізіологічних функцій, зокрема процесів травлення і засвоєння жирів та ліпідів. Є одним з ключових компонентів жовчі, в невеликих кількостях знаходиться в різних тканинах організму, переважно в м'язовій.

Таурин було виявлено в 1827 році вченими Ф. Тідеманом і Л. Гмеліном, які виділили його з бичачої жовчі. Це і передумовило назву речовини (taurus – бик). Але по-справжньому її почали досліджувати лише в середині XX століття.

Корисні властивості таурину

Амінокислота таурін набула широкого поширення, завдяки цілому ряду позитивних властивостей. Зокрема, вона:

  • Підтримує клітинні мембрани. Під впливом амінокислоти нормалізуються всі види обмінних процесів. Також стабілізується робота гормональної системи, зміцнюється імунітет і стійкість до захворювань.
  • Стимулює вироблення жовчних кислот. Поліпшує жировий обмін і засвоюваність корисних вітамінів, запобігаючи ожирінню і діабету. Також допомагає виводити холестерин при його надмірній кількості. Сприяє здоровій роботі печінки та видаленню з організму токсичних речовин і продуктів обміну.
  • Покращує роботу серця. Нормалізує тиск. Допомагає зменшити рівень цукру в крові. Стимулює кровоток. Послаблює задишку при фізичному навантаженні та набряки, викликані серцевою недостатністю. Запобігає розвитку різних патологій серцево-судинної системи.
  • Позитивно впливає на зір. В очній тканині міститься велика кількість тауріну. Завдяки регенеруючим властивостям, він ефективно допомагає при травмах очей і лікуванні різних захворювань.

Завдяки такому списку властивостей, амінокислота таурін популярна серед простих людей, оскільки приносить величезну користь: нормалізує обмін речовин, покращує роботу серця, захищає від стресу та ін. Вона надзвичайно корисна і для спортсменів, про що поговоримо в наступному пункті.

Таурін в спорті та бодібілдингу

Інтенсивні навантаження знижують рівень таурину в організмі. Тому спортсменам потрібно вчасно поповнювати його запаси. Для фізично активних людей особливо актуальні наступні властивості таурину:

1. Захист м'язів від дистрофії

Дослідження на культурах клітин довели, що таурин ефективно бореться з дистрофією м'язів, не змінюючи фенотип клітин. Спортсмени вживають його для зниження розпаду м’язової тканини під час інтенсивних навантажень.

2. Регенерація тканин

Експериментально доведено, що м'язи з недостатньою концентрацією таурину виявляють низьку регенераційну здатність і, відповідно, навпаки.

3. Антисресорний вплив

Як відомо, регулярні тренування – це стрес для організму спортсмена. Він послаблює імунітет, виснажує енергетичні запаси. Таурін допомагає знизити негативний вплив від стресу. А заодно прискорює відновлення сил, має антиоксидантну дію. У підсумку це допомагає швидше набрати м'язову масу і збільшує силові показники.

4. Захист серця

Благотворна дія таурину на функціонування серцево-судинної системи особливо актуальна для футболістів та інших спортсменів, які займаються активними видами спорту.

5. Блокування вироблення серотоніну

Спортсмени дуже цінують таурін за цю важливу його властивість, так як кількість серотоніну збільшується пропорційно навантаженням. Серотонін запускає катаболічні процеси, провокуючи руйнування м'язових волокон і швидку втому. Саме тому важливо знизити його синтез.

Окрім всього іншого, таурин збільшує фізичну витривалість і підвищує працездатність.

Як приймати таурін?

Таурін випускається як окремо, так і в складі комплексних добавок. Наприклад, він присутній в енергетиках і передтренувальних комплексах. Правда, в них, зазвичай, міститься підвищена кількість даної амінокислоти.

Скільки тауріну рекомендується пити в день? Тут немає суворих правил, тому курс прийому підбирається персонально під людину. Враховується лише стан її організму і мета, яку вона хоче досягти.

Для бодібілдерів оптимальним дозуванням вважається до 10 г в день – в залежності від регулярності тренувань і прийому інших добавок. В даному випадку амінокислота приймається 3 рази на день по 3 г. Оптимальний час – між прийомами їжі.

Для простих людей, що підтримують власне здоров'я, нормальна доза менше – 2 г в день. Для нормального функціонування організму цього достатньо.

Додатково їм можна приймати карнітин. Найбільш корисним таке поєднання буде для профілактики серцево-судинних захворювань.

А бодібілдерам можна разом з тауріном пити BCAA. Це допоможе поліпшити спортивні результати і швидше досягти поставленої мети.

Протипоказання до прийому

Сам по собі таурін є безпечним для здоров'я. Але якщо ви купуєте комплексну спортивну добавку – шкода може бути від інших інгредієнтів (кофеїну, різних стимуляторів). При наявності проблем із серцем і легкої збудливості краще відмовитися від прийому таких добавок. Також не зайвою буде консультація з лікарем.

Протипоказань до прийому тауріну немає. Єдина умова – ви повинні дотримуватися оптимального дозування. Перевищувати його не можна. В іншому випадку, як зазначається у відгуках про таурін, може піднятися тиск.

Ціни на таурін

Вартість тауріну залежить від різних критеріїв. На неї впливає обсяг упаковки і склад (якщо купуєте комплексну добавку). Також ціна тауріну залежить від бренду.

Купити таурин в Києві і Україні

В інтернет-магазині WaySport ви можете купити таурін від провідних виробників. На вибір пропонується продукція від таких брендів як:

  • Olimp
  • MyProtein
  • Trec Nutrition і ін.

Завдяки широкому асортименту, ви можете купити будь-який таурін (таблетки, капсули, порошок). Від форми випуску його ефективність не змінюється.

Також в нашому інтернет-магазині діють доступні ціни на таурін. Вони нижчі, ніж в інших компаніях, тому покупка в WaySport завжди буде вигідною.

Якщо з вибором виникнуть труднощі, або ви захочете уточнити деякі нюанси – зверніться за допомогою до консультантів. Зв'яжіться з ними за вказаними на сайті телефонами – і отримаєте відповідь на ваші запитання. А при необхідності порадять, який краще купити таурін, і допоможуть оформити замовлення з доставкою в Київ або будь-яке інше місто України.