Ми працюємо!
RU UA
Фільтри
889 грн
(1)

OstroVit Standard WPC80.eu - ефективний сироватковий протеїн для прискореного росту м'язових волокон і їх поліпшеного відновлення в посттренувальні періоди. Відповідає стандартам якості.

Купити
80 грн
(0)

OstroVit Vitamin C – вітамін С в таблетках. Підтримує імунну систему в боротьбі з мікроорганізмами і вірусами. Покращує стан сполучної тканини. Налагоджує психофізичний стан.

Купити
274 грн
(2)

OstroVit Collagen + Vitamin C - порошкоподібна добавка без консервантів, що містить комбінацію колагену і аскорбінової кислоти. Збільшує щільність білкових волокон, проявляє антиоксидантні властивості, регенерує м'язи і хрящі, зміцнює імунітет.

Купити
158 грн
(0)

OstroVit Vitamin C - таблетована добавка, яка містить аскорбінову кислоту. Підвищує захисну функцію організму, допомагає боротися з вірусами, зміцнює сполучну тканину, зменшує кількість вільних радикалів.

Купити
43 грн
(0)

Ostrovit Guarana Shot - негазований підсолоджений напій з екстрактами гуарани та женьшеню, збагачений кофеїном. Знімає стомлюваність, підвищує працездатність, сприяє зниженню ваги.

Купити
418 грн
(3)

OstroVit Citrulline - ретельно подрібнена добавка, що надає панпінг-ефект. Містить в собі малат цитруліну, посилений таурином і вітаміном В6. Відновлює організм після тренувань, сприяє кращому живленню клітин.

Купити
37 грн
(0)

OstroVit Magnesium Potassium + B6 Shot - рідка добавка, що містить калій і магній. Для кращого засвоєння і виникнення синергічного ефекту збагачена вітаміном В6. Корисна для нервової і кровоносної систем.

Купити
152 грн
(3)

OstroVit Vitamin B Complex - це високоякісний комплекс вітамінів групи В плюс вітаміни Е і С.

Купити
168 грн
(1)

OstroVit MgZB - трикомпонентна таблетована добавка, яка містить магній, цинк і вітамін В6. Підтримує анаболічні процеси, зміцнює кістки, підтримує кислотно-лужний баланс. Особливо корисна для фізично активних людей.

Купити
468 грн
(1)

OstroVit Collagen + Vitamin C - порошкоподібний гідролізований колаген, збагачений легкозасвоюваною L-аскорбіновою кислотою. Забезпечує хрящову тканину будівельними елементами, запобігає травмам.

Купити
579 грн
(2)

OstroVit CGT (Creatine + Glutamine + Taurine) - комбінована анаболічна добавка в порошку, що містить три компоненти: креатин, таурин і L-глютамин. Їх спільна дія збільшує ефективність тренувань в рази.

Купити
368 грн
(1)

OstroVit Omega 3 - капсулована добавка, що зміцнює еластичність судин, поліпшує роботу мозку та підтримує серце. Створена на основі якісного риб'ячого жиру.

Купити
348 грн
(0)

OstroVit Vitamin E + Tocopherols Complex Softgels - капсульована добавка, яка містить комплекс антиоксидантів, збагачений бета-каротином, скваланом і фітостерини. Головна функція - захист від вільних радикалів.

Купити
188 грн
(0)

OstroVit Selen - таблетована харчова добака, що містить необхідний для організму мікроелемент селен. Головною перевагою селену є його антиоксидантні властивості, нормалізація роботи щитовидної залози, а також боротьба з інфекціями.

Купити
920 грн
(1)

OstroVit Instant WPI 90 - порошкоподібна добавка ізоляту сироваткового протеїну. Збільшує обсяг мускулатури, зміцнює імунітет, відновлює м'язові волокна, протидіє катаболічним процесам.

Купити
489 грн
(4)

OstroVit BCAA 2-1-1 - високоякісний комплекс екзогенних амінокислот, з яких на третину складаються м'язи людини. Препарат протистоїть катаболізму, бере участь в синтезі білка, нормалізує азотистий баланс.

Купити
294 грн
(1)

OstroVit Beta Alanine - порошкоподібний ізомер аланіну, розроблений для тих, хто бажає проводити тренування з максимальною користю. Збільшує м'язову витривалість, дозволяє подовжити час занять спортом.

Купити
18 грн
(1)

OstroVit Aqua Kick Pear Power – особлива комбінація таурину і кофеїну в формі порошку. Надає довготривалу енергію на тренуваннях. Захищає від катаболізму. Допомагає швидше відновлюватися.

Купити
269 грн
(0)

OstroVit Vitamin C 1000 - капсулована аскорбінова кислота для захисту вашої імунної системи, боротьби із зайвими вільними радикалами і зміцнення кісток та зубів. Добавка відновлює сполучні тканини і покращує настрій.

Купити
98 грн
(1)

Ostrovit OstroVit Магнезія Premium Chalk Block - пресована магнезія у вигляді брикету. Забезпечує хороше зчеплення долонь зі спортивним спорядженням. Зручна у використанні, не розпорошується.

Купити
385 грн
(0)

L-Carnitine 1250 - капсульована добавка на основі тартрату L-картиніну. Натуральний жироспалювач, що надходить з м'ясної і молочної їжі. Перешкоджає жировим відкладенням, зміцнює всі м'язи.

Купити
218 грн
(0)

OstroVit Vitamin D3 + K2 Calcium - комплексна таблетована добавка, яка містить кальцій і засвоювані вітаміни К2 і D3. Спалює жир, мінералізує (зміцнює) кістки, покращує скорочення м'язів.

Купити
289 грн
(0)

OstroVit CLA + Green Tea + L-Carnitine - комбінований жироспалювач на основі ліноленової кислоти, карнітину і екстракту зеленого чаю. Регулює обмін речовин, розщеплює жири, підвищує енергетичний баланс.

Купити
239 грн
(1)

OstroVit Guarana - кофеїнова добавка з екстракту насіння гуарани в формі таблеток. Надає термогенну дію, мобілізує організм, додає сил, стимулює роботу мозку. Ефективна при високих фізичних і психологічних навантаженнях.

Купити
216 грн
(1)

OstroVit Glycine Pure - порошкоподібна амінооцтова кислота, особливо корисна для нервової системи. Підтримує нервові клітини, бере участь у передачі імпульсів, нормалізує сон.

Купити
238 грн
(1)

OstroVit Vitamin C+Hesperidin+Rutin 60 капс - антиоксидантна та антибактеріальна добавка на основі L-аскорбінової кислоти, посилена натуральними екстрактами плодів помаранцю та квітів японської софори.

Купити
154 грн
(0)

OstroVit Chromium - таблетований піколінат хрому. Має безліч корисних властивостей, але в основному відомий як регулювальник рівня глюкози і засіб для боротьби із зайвою вагою.

Купити
108 грн
(0)

OstroVit CLA Slim Line - жироспалююча добавка у формі желатинових капсул. Діюча речовина - ефір лінолевої кислоти. Добавка підтримує ріст м'язової маси, проявляє антиоксидантний ефект і спалює жир.

Купити
185 грн
(0)

OstroVit Lecithin – лецитин в желатинових капсулах. Позитивно впливає на роботу кровоносної та нервової системи. Покращує пам’ять, здатність до концентрації та зосередження.

Купити
176 грн
(0)

OstroVit Potassium - таблетована і добре засвоювана добавка мікроелемента калію. Популярна серед спортсменів, адже при інтенсивних тренуваннях, вживанні стимуляторів і жироспалювачів потреба в калії збільшується.

Купити
319 грн
(1)

OstroVit Braintus Focus - особлива добавка у вигляді капсул, покликана збільшити розумові можливості і нормалізувати роботу нервової системи. Всебічно підтримує функціонування організму і уповільнює процес старіння.

Купити
398 грн
(0)

OstroVit Chlorella - капсульована харчова добавка на основі хлорели. Хлорела - водорість, багата на мінерали, вітаміни та амінокислоти. Зміцнює імунітет, поліпшує обмінні процеси, сприятливо впливає на весь організм.

Купити
995 грн
(0)

OstroVit Creatine T.C.M. 1200 400 капс – желатинові капсули з трикреатин малатом. Прискорюють ріст м'язів, допомагають адаптуватися до навантажень, підвищують витривалість та силу.

Купити
183 грн
(0)

OstroVit Spiruline - таблетовані синьо-зелені прісноводні водорості. Багатий корисними речовинами продукт з відмінним ступенем засвоюваності. Здійснює комплексний сприятливий вплив на організм.

Купити
338 грн
(0)

OstroVit Testo Booster - капсульований бустер тестостерону для кращого набору м'язової маси, збільшення показників сили, підвищення ефективності тренувань і поліпшення лібідо.

Купити
65 грн
(1)

OstroVit Rye Flour Wholemeal – цільнозернове житнє борошно з високим вмістом харчових волокон. Насичене поживними речовинами і мінералами. Ідеально підходить для випікання темного або змішаного хліба і для приготування натуральної житньої закваски.

Купити
189 грн
(0)

Ostrovit Vit & Min FORTE (90 таб) - вітамінно-мінеральна добавка в зручній таблетованій формі, яка містить практично всі необхідні для людського організму речовини, кількість яких лабораторно вивірено.

Купити
278 грн
(1)

OstroVit Sodium Butyrate - капсульована веганська добавка для нормалізації роботи кишечника, поліпшення навчання, підвищення можливостей довготривалої пам'яті.

Купити
35 грн
(0)

OstroVit Pharma таблетниця - зручний і функціональний аксесуар, призначений для зберігання щоденної порції капсул або таблеток. Компактна таблетниця з 5 відділеннями.

Купити
439 грн
(1)

Ostrovit Soy Protein VEGE - протеїн на основі соєвого ізоляту, який зазвичай використовується в період посилених тренувань і набору м'язової маси. Містить легкозасвоювані і високоякісні білки. Збагачений мікроелементами: діоксидом сірки і сульфітами.

Купити
348 грн
(0)

OstroVit Gaba 200 грам - концентрована гамма-аміномасляна кислота для відновлення енергетичного потенціалу, виведення з організму токсинів та забезпечення кращої роботи мозку.

Купити
374 грн
(1)

OstroVit Tryptophan - однокомпонентний мікронізований препарат, який є попередником серотоніну. Допомагає в боротьбі з безсонням, притупляє відчуття голоду, сприяє росту м'язів, відповідає за згортання тромбоцитів.

Купити
635 грн
(0)

OstroVit WHEYlicious Protein Shake 700 грам - добавка сироваткового протеїну з високим вмістом білка. Відновлює м'язи, має приємний смак і структуру.

Купити
269 грн
(0)

OstroVit Glucosamine - фрагментований для кращого засвоєння однокомпонентний продукт на основі глюкозаміну сульфату. Зміцнює хрящі, зв'язки і сухожилля. Не містить консервантів, барвників, наповнювачів. Тільки діюча речовина.

Купити
387 грн
(2)

OstroVit Hydro out diuretic - капсульований діуретик, якість якого підтверджена лабораторними методами. Виводить з організму зайву вологу, знімає набряклість, видаляє підшкірну воду, створює ефект "скульптурних" м'язів.

Купити
339 грн
(0)

Ostrovit MSM Plus - порошкоподобний комплекс синергічно діючих сульфату глюкозаміну, метилсульфонілметану та аскорбінової кислоти, які зміцнюють кістки, хрящі, ясна, зуби, оздоровлюють шкіру, відновлюють еластичність судин.

Купити
198 грн
(0)

OstroVit Milk Thistle VEGE - капсульоване мелене насіння розторопші. Чудовий гепатопротектор, детоксикант і антиоксидант. Сприятливо впливає на організм, виводить токсини. Продукт повністю рослинного походження, підходить в т. ч. веганам.

Купити
269 грн
(0)

OstroVit L-Lysine - однокомпонентний препарат вищого класу, що складається з амінокислоти лізину. Призначений для зростання сухих м'язів, володіє анаболічним і імуномодулюючим ефектом.

Купити
488 грн
(1)

OstroVit BCAA 8-1-1 - мікронізований на вищому рівні для кращого засвоєння комплекс амінокислот, які не виробляються організмом самостійно. Призначений для зростання мускулатури, посилення ліполізу, регуляції нейромедіаторів.

Купити
319 грн
(0)

OstroVit Ginkgo Biloba VEGE - веганська капсульована добавка на основі екстракту ендеміка гінкго білоба. Знімає депресію, покращує кровообіг, допомагає краще зосередитися і позбутися стресу.

Купити
219 грн
(0)

OstroVit Lemon Balm VEGE – екстракт меліси в капсулах. Допомагає боротись зі стресом. Сприяє тривалому і глибокому сну. Позитивно впливає на роботу шлунку і кишечника.

Купити
367 грн
(0)

OstroVit Resveratrol 150 мг 60 капс - веганська добавка ресвератролу, отримана з екстракту кореня японського горця. Зміцнює судини, знімає запальні процеси, надає антиоксидантний захист.

Купити
218 грн
(1)

Ostrovit Vitamin ADEK - таблетована вітамінна добавка, що підтримує здоров'я шкіри, очей, кісток, зубів, крові. Спеціально призначена для людей, які мають підвищену потребу у жиророзчинних вітамінах.

Купити
389 грн
(0)

OstroVit Krill Oi - капсульована добавка на основі масла антарктичного криля (ракоподібних величиною до 6 см). Є джерелом ненасичених жирних кислот, важливих для відновлення після фізичних навантажень, зв'язує вільні радикали.

Купити
478 грн
(0)

OstroVit BCAA 20-1-1 - висококласний порошкоподібний препарат, що містить амінокислоти лейцину, валіну та ізолейцину в співвідношенні 20-1-1. Розроблений для активного набору м'язової маси і підвищення інтенсивності тренувань.

Купити
139 грн
(0)

Magnez Max Skurcz - комбінована добавка на основі калію і магнію, вітамінізованих адерміном (вітаміном В6). Підтримує в нормі психологічні функції, електролітичний баланс і рівень рідини.

Купити
196 грн
(0)

Ostrovit Maca- таблетована добавка, діючою речовиною якої є мака перуанська. Мака підвищує лібідо, знімає менструальні болі, зміцнює витривалість. Хороша альтернатива анаболічним стероїдам.

Купити
149 грн
(0)

OstroVit Folic Acid - таблетована добавка, яка містить фолієву кислоту. Препарат підсилює кровотворну функцію, підтримує травлення. Під час занять спортом споживання вітаміну В9 збільшується.

Купити
208 грн
(0)

OstroVit Niacin - таблетований вітамін В3, сприяє нормальній концентрації ліпопротеїнів, поліпшенню мікроциркуляції крові, правильному енергетичного обміну. Ніамін (вітамін В3) бореться з втомою, здійснює протипелагричними ефект.

Купити
179 грн
(0)

OstroVit Fenugreek VEGE - капсулована веганські добавка, діючим компонентом якої являюется екстракт з насіння пажитника. Відновлює сили організму після травм і хвороб, підвищує лібідо, нормалізує функціонування нервової системи, регулює рівень цукру.

Купити
OstroVit

OstroVit - це молодий, але стрімко розвиваючийся польський бренд спортивного харчування. Він був створений в 2011 році і вже за кілька років зміг увійти в число лідерів на вітчизняному ринку, а далі - і на європейському. Своєю популярністю компанія зобов'язана високій якості, величезному асортименту і прийнятною ціною добавок.

У виробництві спортивного харчування використовується тільки натуральна сировина, перевірена на відсутність шкідливих речовин і домішок. Завод OstroVit оснащений за останнім словом техніки, що дає можливість мінімізувати будь-які втручання і практично повністю автоматизувати весь процес. Фахівці компанії постійно працюють над удосконаленням формул і впровадженням в них самих актуальних наукових досліджень. Вся продукція сертифікована за міжнародними стандартами.

Добавки OstroVit призначені і для всіх спортсменів, незалежно від виду спорту і рівня підготовки, і для людей, що підтримують своє здоров'я і ведуть активний спосіб життя. Вона визнана мільйонами людей по всій Європі. Клієнти високо цінують спортивне харчування OstroVit за його переваги:

  • Дуже широкий асортимент (крім класики - протеїнів, амінокислот, гейнерів, креатину, в нього входять жироспалювачі, бустери тестостерону, вітамінно-мінеральні комплекси, батончики та інші корисні солодощі, безліч БАДів на рослинній основі)
  • Приємні смакові наповнювачі
  • Висока якість, підтверджена відповідними сертифікатами
  • Демократична, доступна практично кожному, ціна (на даний момент польський бренд може успішно конкурувати за ціною з продуктами, які виробляються в нашій країні)

У OstroVit не вважають за потрібне вкладати мільйони в рекламу. Компанія робить все для того, щоб клієнти рекомендували їх продукцію своїм друзям і знайомим, і вважають це найкращою рекламою.