Ми працюємо! Безкоштовна доставка від 1500 грн. Деталі
Фільтри
228 грн
(0)

OstroVit BCAA 8-1-1 - мікронізований препарат, що містить три види амінокислот (лейцин, валін, ізолейцин) в зазначених співвідношеннях. Підвищують витривалість, підсилюють ліполіз, економлять глікоген в м'язовій тканині.

Купити
228 грн
(1)

OstroVit BCAA + Glutamine - амінокислотна добавка, яка містить розгалужені білкові амінокислоти, необхідні для нормального синтезу білка і нарощування м'язової маси. Допомагають прискорити відновлення після тренування, забезпечують накачування м'язів.

Купити
369 грн
(0)

OstroVit Pump Pre-Workout Formula - предтренувальний комплекс для особливо ефективного проведення тренувань і синтезу м'язових волокон. Являє собою суміш амінокислот з безводним кофеїном у вигляді порошку.

Купити
326 грн
(0)

OstroVit Vitamin E + Tocopherols Complex Softgels - капсульована добавка, яка містить комплекс антиоксидантів, збагачений бета-каротином, скваланом і фітостерини. Головна функція - захист від вільних радикалів.

Купити
478 грн
(5)

OstroVit Micellar Casein - харчова добавка, яка містить міцелярний казеїн в найбільш оптимальній для засвоєння формі. Завдяки пролонгованому всмоктуванню надовго забезпечує вплив амінокислот на м'язи.

Купити
439 грн
(1)

OstroVit BCAA + Glutamine - розчинний і біодоступний комплекс розгалужених амінокислот, збагачений глутамином. Знижує м'язову втому, забезпечує синтез білку, зміцнює імунітет, дозволяє збільшити інтенсивність тренування.

Купити
298 грн
(0)

OstroVit Testo Booster - капсульований бустер тестостерону для кращого набору м'язової маси, збільшення показників сили, підвищення ефективності тренувань і поліпшення лібідо.

Купити
269 грн
(0)

OstroVit Arginine - мікронізована амінокислота аргініну, збагачена вітаміном В6 і таурином. Впливає на процес росту м'язів, розширює судини, наповнюючи м'язи кров'ю (пампінг-ефект), здійснює анаболічну дію, підвищує потенцію.

Купити
236 грн
(0)

OstroVit Vitamin D3 8000 IU - таблетована добавка для профілактики остеопорозу. Містить вітамін D. Регулює рівень інсуліну, зміцнює кістки і зуби, стимулює метаболізм і підсилює синтез білку. Особливо корисна при інтенсивних тренуваннях.

Купити
389 грн
(1)

Ostrovit BCAA 2-1-1 - порошкоподібний комплекс незамінних амінокислот в кращому для засвоєння співвідношенні. Активує метаболізм, збільшує зростання м'язів, підвищує працездатність, протистоїть катаболізму.

Купити
238 грн
(0)

OstroVit Magnesium Citrate - біодоступна і високо фрагментована порошкоподібна добавка цитрату магнію. Бере участь у виробленні ферментів, підтримує функціонування м'язів, зменшує втому.

Купити
268 грн
(0)

OstroVit Glutamine - мікронізований препарат L-глутаміну, однієї з найнеобхідніших для організму амінокислот. Призначений для кращого росту м'язів і їх захисту від катаболізму. Рекомендований при посилених тренуваннях.

Купити
188 грн
(0)

OstroVit Omega 3 - капсульована добавка, яка містить кислоти омега-3. Створена на основі риб'ячого жиру. Підвищує еластичність судин, підтримує мозок, підвищує регенерацію внутрішніх органів, допомагає в схудненні.

Купити
196 грн
(0)

OstroVit Isotonic - добавка-ізотонік у вигляді порошку з фруктовим смаком. Основна функція - захист організму від втрати електролітів в результаті інтенсивних занять спортом або іншої фізичної активності. Збагачена вітамінами і амінокислотами.

Купити
245 грн
(0)

OstroVit Tribulus Terrestris - капсульована добавка, активним компонентом якої є рослинний екстракт Tribulus terrestris, що підвищує рівень тестостерону. Продукт на 90% складається з сапонінів - діючої речовини.

Купити
226 грн
(0)

OstroVit BCAA 2-1-1 - порошкоподобний комплекс незамінних амінокислот, що запускає анаболічні процеси. Добавка захищає і живить м'язові волокна, відновлює їх і підвищує енергетичний потенціал організму.

Купити
296 грн
(0)

OstroVit Fat Burner For Woman - комбінований жироспалювач в капсулах, розроблений спеціально для жінок. L-карнітин, посилений натуральними рослинними екстрактами, перетворює жирові відкладення в енергію.

Купити
628 грн
(0)

OstroVit BCAA 2-1-1 1000 мг 300 капс - капсули для прискорення відновлення та росту м'язів, що містять 2 частини лейцину та по 1 частині валіну та ізолейцину. Виявляють анаболічний ефект, підвищують показники сили.

Купити
188 грн
(0)

OstroVit Selen - таблетована харчова добака, що містить необхідний для організму мікроелемент селен. Головною перевагою селену є його антиоксидантні властивості, нормалізація роботи щитовидної залози, а також боротьба з інфекціями.

Купити
289 грн
(0)

L-Carnitine 1250 - капсульована добавка на основі тартрату L-картиніну. Натуральний жироспалювач, що надходить з м'ясної і молочної їжі. Перешкоджає жировим відкладенням, зміцнює всі м'язи.

Купити
525 грн
(0)

OstroVit Economy WPC 80.eu - ефективний сироватковий протеїн в формі порошку. Збільшує інтенсивність росту м'язів, підсилює білковий синтез, прискорює відновлення після тренувань.

Купити
176 грн
(2)

Ostrovit 100% VIT & MIN - комбінована біодобавка, яка містить легкозасвоювані вітаміни і мінерали. Особливо корисні людям, що піддаються високим фізичним навантаженням і тим, хто кому необхідно збільшити працездатність.

Купити
229 грн
(0)

OstroVit EAA - продукт, що містить довголанцюгові незамінні амінокислоти, необхідні для відновлення м'язової тканини і набору м'язової маси. Випускається у вигляді порошку, корисний при інтенсивних тренуваннях.

Купити
339 грн
(0)

OstroVit BCAA 2-1-1 комбінація незамінних амінокислот BCAA у вигляді капсул. Захищає м'язи від травм, відновлює після тренування, здійснює антикатаболічну та анаболічну дію. Для тих, хто цінує продуктивні тренування.

Купити

OstroVit

OstroVit - це молодий, але стрімко розвиваючийся польський бренд спортивного харчування. Він був створений в 2011 році і вже за кілька років зміг увійти в число лідерів на вітчизняному ринку, а далі - і на європейському. Своєю популярністю компанія зобов'язана високій якості, величезному асортименту і прийнятною ціною добавок.

У виробництві спортивного харчування використовується тільки натуральна сировина, перевірена на відсутність шкідливих речовин і домішок. Завод OstroVit оснащений за останнім словом техніки, що дає можливість мінімізувати будь-які втручання і практично повністю автоматизувати весь процес. Фахівці компанії постійно працюють над удосконаленням формул і впровадженням в них самих актуальних наукових досліджень. Вся продукція сертифікована за міжнародними стандартами.

Добавки OstroVit призначені і для всіх спортсменів, незалежно від виду спорту і рівня підготовки, і для людей, що підтримують своє здоров'я і ведуть активний спосіб життя. Вона визнана мільйонами людей по всій Європі. Клієнти високо цінують спортивне харчування OstroVit за його переваги:

  • Дуже широкий асортимент (крім класики - протеїнів, амінокислот, гейнерів, креатину, в нього входять жироспалювачі, бустери тестостерону, вітамінно-мінеральні комплекси, батончики та інші корисні солодощі, безліч БАДів на рослинній основі)
  • Приємні смакові наповнювачі
  • Висока якість, підтверджена відповідними сертифікатами
  • Демократична, доступна практично кожному, ціна (на даний момент польський бренд може успішно конкурувати за ціною з продуктами, які виробляються в нашій країні)

У OstroVit не вважають за потрібне вкладати мільйони в рекламу. Компанія робить все для того, щоб клієнти рекомендували їх продукцію своїм друзям і знайомим, і вважають це найкращою рекламою.