Фільтри
-19%
308 грн 380 грн
(49)

OstroVit 100% Creatine - добавка, що здійснює ергоненну, анаболічну та антикатаболичну дію, захищає головний мозок і серце. Поєднання прийому креатину з фізичними вправами дає відмінний ефект для м'язів.

Купити
-19%
484 грн 598 грн
(11)

OstroVit Creatine - однокомпонентна пудроподібна біологічна добавка для поліпшеного росту м'язів і збільшення енергетичного потенціалу організму. Містить моногідрат креатину, збагачений вітаміном В6 і таурином.

Купити
185 грн
(3)

OstroVit Ashwagandha - лабораторно перевірена витяжка з кореня ашвагандха. Концентрований натуральний адаптоген, рекомендований при підвищених фізичних навантаженнях. Надає бадьорості, підтримує імунну систему, має пампінг-ефект.

Купити
219 грн
(4)

OstroVit Berberine - таблетована добавка з екстракту берберину. ЕФективний при проблемах з кишечником і порушенні метаболізму цукру. Затримує розпад складних вуглеводів, покращує пам'ять, зміцнює судини.

Купити
39 грн
(1)

OstroVit L-carnitine Shot - негазований напій на основі L-картініну. Знімає втому, допомагає швидкому відновленню, збільшує ефективність тренувань завдяки жироспалювальному ефекту.

Купити
195 грн
(1)

OstroVit Vitamin D3 1000 + K2 – високоефективне поєднання добрезасвоюваних вітамінів D-3 та K2 в таблетках. Підтримує належний рівень кальцію. Підтримує здоров’я кісток, зубів. Сприяє правильній роботі м’язів, імунної системи.

Купити
259 грн
(2)

OstroVit Isotonic - добавка-ізотонік у вигляді порошку з фруктовим смаком. Основна функція - захист організму від втрати електролітів в результаті інтенсивних занять спортом або іншої фізичної активності. Збагачена вітамінами і амінокислотами.

Купити
169 грн
(4)

OstroVit Magnesium Citrate 400 мг + B6 - таблетована легкозасвоювана форма магнію, доповнена вітаміном В6. Розроблена спеціально для людей з підвищеним розумовим чи фізичним навантаженням. Зміцнює м'язи і кістки.

Купити
37 грн
(1)

Ostrovit BCAA Shot - негазований солодкий напій, що містить амінокислоти ВСАА в співвідношенні 2: 1: 1. Підвищує м'язову масу, запобігає катаболічному ефекту, надає енергії.

Купити
44 грн
(0)

OstroVit The Bar. 25% - смачний протеїновий батончик з високим вмістом білка - цілих 25%. Відмінна альтернатива солодощів. Насолоджуйтесь одним з трьох чудових смаків і одночасно поповнюйте свій організм амінокислотами, потрібними для росту м'язів.

Купити
38 грн
(1)

OstroVit Beta-Alanine SHOT - рідкий підсолоджений бета-аланін для посилення ліполізу і збільшення ефективності тренувань. Дуже добре підходить для тих, хто займається силовими тренуваннями.

Купити
274 грн
(4)

OstroVit Collagen + Vitamin C - порошкоподібна добавка без консервантів, що містить комбінацію колагену і аскорбінової кислоти. Збільшує щільність білкових волокон, проявляє антиоксидантні властивості, регенерує м'язи і хрящі, зміцнює імунітет.

Купити
218 грн
(2)

OstroVit Triple Magnesium + B6 P-5-P - капсульована комбінована добавка, яка містить три легкозасвоювані форми магнію і вітамін В6. Забезпечує правильне функціонування м'язів та збереження електролітного балансу тіла.

Купити
148 грн
(2)

OstroVit Biotin Plus - комбінована добавка у вигляді таблеток, що містить 4 елементи для вашого імунітету і краси: біотин, цинк, селен і фолієву кислоту. Захищає імунну систему, оздоровлює волосся, нігті і шкіру.

Купити
200 грн
(1)

OstroVit Shaker Premium + 2 отс Miami Vibes Edition – практичний та стильний шейкер ємністю 450 мл. Оснащений 2 додатковими ємностями для зберігання капсул, таблеток і порошкоподібних добавок. Не допускає витоку вмісту. Має вінчик з нержавіючої сталі для швидкого отримання ідеальної консистенції напою.

Купити
286 грн
(1)

OstroVit Ashwagandha – рослинний екстракт кореня ашваганди в таблетках. Допомагає знизити рівень гормону стресу до 25%. Підтримує здорове функціонування нервової системи.

Купити
418 грн
(6)

OstroVit Citrulline - ретельно подрібнена добавка, що надає панпінг-ефект. Містить в собі малат цитруліну, посилений таурином і вітаміном В6. Відновлює організм після тренувань, сприяє кращому живленню клітин.

Купити
657 грн
(2)

OstroVit 100% Whey Protein – високоякісний концентрат сироваткового протеїну, доповнений мальтодекстрином (джерелом складних вуглеводів) в формі порошку. Активізує ріст м’язів. Протидіє розпаду м’язової тканини. Зменшує втому.

Купити
468 грн
(7)

OstroVit Collagen + Vitamin C - порошкоподібний гідролізований колаген, збагачений легкозасвоюваною L-аскорбіновою кислотою. Забезпечує хрящову тканину будівельними елементами, запобігає травмам.

Купити
328 грн
(2)

OstroVit Marine Collagen Tabs + Hyaluronic Acid + Vitamin C – ефективна композиція колагену морської риби, гіалуронової кислоти та вітаміну С в таблетках. Зберігає шкіру еластичною та пружною. Підтримує здорове функціонування суглобів, кісток.

Купити
85 грн
(1)

Ostrovit Water Bottle – міцна та функціональна пляшка для води. Виготовлена з безпечного матеріалу. Підходить для використання під час тренувань, їзди на велосипеді чи ходьби.

Купити
176 грн
(2)

Ostrovit 100% VIT & MIN - комбінована біодобавка, яка містить легкозасвоювані вітаміни і мінерали. Особливо корисні людям, що піддаються високим фізичним навантаженням і тим, хто кому необхідно збільшити працездатність.

Купити
285 грн
(0)

OstroVit L-Carnitine 900 mg Lozenges – високоефективний L-карнітин тартрат, доповнений L-орнітином, L-аргініном і хромом, в таблетках для розсмоктування зі смаком зеленого яблука. Підтримує процес жироспалювання. Надає додаткову енергію. Покращує метаболізм макроелементів.

Купити
108 грн
(1)

OstroVit CLA 1000 - капсульований жироспалювач, що активує обмінні процеси. Створений на основі лінолевої кислоти, яка відмінно позбавляє від підшкірного жиру. Має антикатаболічні властивості.

Купити
-15%
161 грн 189 грн
(1)

OstroVit Zinc Picolinate - таблетована добавка біодоступного цинку. Допомагає підтримувати оптимальний рівень тестостерону, бере участь в білковому синтезі, важливий для антиоксидантних процесів.

Купити
168 грн
(1)

OstroVit MgZB - трикомпонентна таблетована добавка, яка містить магній, цинк і вітамін В6. Підтримує анаболічні процеси, зміцнює кістки, підтримує кислотно-лужний баланс. Особливо корисна для фізично активних людей.

Купити
368 грн
(1)

OstroVit Omega 3 - капсулована добавка, що зміцнює еластичність судин, поліпшує роботу мозку та підтримує серце. Створена на основі якісного риб'ячого жиру.

Купити
-14%
558 грн 649 грн
(2)

OstroVit CGT (Creatine + Glutamine + Taurine) - комбінована анаболічна добавка в порошку, що містить три компоненти: креатин, таурин і L-глютамин. Їх спільна дія збільшує ефективність тренувань в рази.

Купити
231 грн
(1)

OstroVit Magnesium Citrate – добрезасвоюваний цитрат магнію в капсулах. Покращує роботу м’язів. Підтримує здоров’я нервової системи. Зменшує втому. Забезпечує електролітний баланс. Позитивно впливає на енергетичний обмін.

Купити
98 грн
(1)

Ostrovit OstroVit Магнезія Premium Chalk Block - пресована магнезія у вигляді брикету. Забезпечує хороше зчеплення долонь зі спортивним спорядженням. Зручна у використанні, не розпорошується.

Купити
219 грн
(2)

OstroVit Zinc Picolinate – цинк у найбільш біодоступній формі піколінату в таблетках. Позитивно впливає на стан волосся, шкіри та нігтів. Підтримує здоровий рівень тестостерону в крові. Сприяє правильному обміну макроелементів.

Купити
228 грн
(1)

Ostrovit Electrolyte – ефективний комплекс п'яти різних електролітів в таблетках. Забезпечує водно-електролітний баланс в організмі. Підтримує процеси регенерації після посилених фізичних навантажень, блювоти, діареї. Сприяє збереженню енергії в м'язових клітинах.

Купити
47 грн
(1)

OstroVit Citrulline Shot – високодозований L-цитрулін малат в формі рідини. Сприяє здоровому нарощуванню м'язів. Захищає м’язи від втоми, зменшує больові відчуття в них. Прискорює відновлення після інтенсивних тренувань.

Купити
-7%
219 грн 235 грн
(1)

OstroVit Vitamin D3 8000 + K2 60 табл - комбінована добавка біодоступних вітамінів D3 та К2. Підтримує мінералізацію кісток та зубів, підвищує імунітет, забезпечує нормальну роботу м'язів.

Купити
238 грн
(1)

OstroVit Training Bands For Fitness – високоякісний комплект чотирьох стрічок з різними показниками опору. Можуть використовуватись під час різних видів фізичної активності. Підвищують опір під час тренувань.

Купити
398 грн
(1)

Omega 3-6-9 - капсульована добавка трьох видів ненасичених незамінних амінокислот омега: омега-3, омега-6, омега-9. Покращує функціонування організму на клітинному рівні, підвищує увагу, зміцнює суглоби.

Купити
-20%
238 грн 298 грн
(1)

OstroVit Vitamin D3 2000 IU + K2 MK-7 + C + Zn 60 капс - комплексна вітамінно-мінеральна добавка для зміцнення кісткової тканини, покращення стану шкіри та підняття імунітету.

Купити
195 грн
(2)

OstroVit Vitamin D3 4000 + K - таблетована вітамінна добавка, яка містить менахінон і холекальциферол. Підтримує здоров'я кісток, охороняє від травм, зміцнює імунітет і зуби.

Купити
215 грн
(1)

OstroVit Biotin 10.000 MAX – високодозований біотин з чудовою біодоступністю в таблетках. Зміцнює тканини організму. Покращує засвоєння поживних речовин. Позитивно впливає на стан шкіри, волосся та нігтів. Покращує самопочуття.

Купити
345 грн
(1)

OstroVit Omega 3 Ultra - відновлювальна і антиоксидантна харчова добавка, в основі якої лежить риб'ячий жир. Підтримує роботу серця і судин, позитивно впливає на роботу мозку, активізує ріст м'язів, запобігає атеросклерозу, зміцнює кістки.

Купити
228 грн
(0)

OstroVit Shaker Premium – особливий шейкер з двома додатковими контейнерами для зручного перенесення капсул і таблеток для тренування. Має вінчик у формі м'ячика для кращого розмішування порошкоподібних добавок.

Купити
80 грн
(1)

OstroVit Vitamin C – вітамін С в таблетках. Підтримує імунну систему в боротьбі з мікроорганізмами і вірусами. Покращує стан сполучної тканини. Налагоджує психофізичний стан.

Купити
189 грн
(2)

OstroVit MgZB ULTRA - трикомпонентна таблетована добавка, що має спазмолітичну і відновлювальну дію. Магній, цинк і пиродоксин (вітамін В6) особливо необхідні при посилених тренуваннях.

Купити
268 грн
(1)

OstroVit Magnesium Citrate - біодоступна і високо фрагментована порошкоподібна добавка цитрату магнію. Бере участь у виробленні ферментів, підтримує функціонування м'язів, зменшує втому.

Купити
218 грн
(1)

OstroVit Vitamin D3 + K2 Calcium - комплексна таблетована добавка, яка містить кальцій і засвоювані вітаміни К2 і D3. Спалює жир, мінералізує (зміцнює) кістки, покращує скорочення м'язів.

Купити
398 грн
(0)

OstroVit Marine Collagen 2040 мг – цінний морський колаген I типу в желатинових капсулах. Позитивно впливає на стан шкіри та волосся. Підтримує здоров’я м’язів, суглобів, кровоносних судин.

Купити
498 грн
(0)

OstroVit Vitamin C 1000 мг – високоякісна аскорбінова кислота в капсулах. Надає антиоксидантний захист. Ефективно підтримує організм в боротьбі з вірусами. Протидіє порушенням кровотоку. Благотворно впливає на нервову систему. Сприяє регенерації та росту м'язів.

Купити
457 грн
(1)

OstroVit Chlorella - капсульована харчова добавка на основі хлорели. Хлорела - водорість, багата на мінерали, вітаміни та амінокислоти. Зміцнює імунітет, поліпшує обмінні процеси, сприятливо впливає на весь організм.

Купити
469 грн
(2)

OstroVit Collagen Marine + Hyaluronic Acid + Vitamin C - капсульована добавка, яка містить морський колаген і дві кислоти: аскорбінову і гіалуронову. Відновлює суглоби, сприяє швидкому зрощенню кісток, піклується про зуби.

Купити
469 грн
(1)

OstroVit EAA - це харчова добавка у вигляді порошку, що містить незамінні амінокислоти. Так як організм не синтезує дані амінокислоти, а отримує з добавок і їжі, то особливо важливо вживати ЕАА під час важких тренувань.

Купити
194 грн
(1)

OstroVit Bacopa Monnieri - таблетована добавка, що містить екстракт популярної в аюрведичній медицині бакопа Моньє. Показана при підвищеному нервовому навантаженні, поганій пам'яті, розсіяній увазі.

Купити
217 грн
(1)

OstroVit Lecithin 1200 - капсулована дієтична добавка, яка містить максимально чистий концентрат лецитину. Використовується при схудненні, при ослабленні статевої функції, а також для швидкого прокачування м'язів.

Купити
-3%
318 грн 328 грн
(3)

OstroVit GLUCOSAMINE + MSM + CHONDROITIN - комплексна харчова добавка у вигляді таблеток, що зміцнює суглоби і хрящі. Посилює суглоби і зв'язки, запобігає травми. Особливо корисна в періоди підвищених фізичних навантажень.

Купити
169 грн
(1)

OstroVit Vitamin D3 2000 - капсульована добавка, яка містить вітамін D3 в формі холекальциферолу, абсорбція якого найбільш висока. Добавка підтримує здоров'я кісток, збільшуючи засвоєння кальцію, і збільшує виробок тестостерону.

Купити
-7%
219 грн 236 грн
(1)

OstroVit Vitamin D3 8000 IU - таблетована добавка для профілактики остеопорозу. Містить вітамін D. Регулює рівень інсуліну, зміцнює кістки і зуби, стимулює метаболізм і підсилює синтез білку. Особливо корисна при інтенсивних тренуваннях.

Купити
674 грн
(0)

OstroVit NAC Powder – високоякісний N-ацетил-L-цистеїн з натуральним смаком у формі порошку. Забезпечує потужну антиоксидантну підтримку. Сприяє зміцненню імунітету. Допомагає при респіраторних захворюваннях.

Купити
425 грн
(1)

OstroVit Ashwagandha Vegan – високоефективний екстракт кореня ашвагандхи, стандартизований до 7,2% вітанолідів, 1% алкалоїдів, 0,25% витаферину А та доповнений екстрактом плодів чорного перцю, в рослинних капсулах. Чинить потужну адаптогенну дію. Володіє заспокійливими властивостями. Покращує роботу головного мозку.

Купити
183 грн
(1)

OstroVit Spiruline - таблетовані синьо-зелені прісноводні водорості. Багатий корисними речовинами продукт з відмінним ступенем засвоюваності. Здійснює комплексний сприятливий вплив на організм.

Купити
-7%
232 грн 249 грн
(2)

OstroVit EAA - продукт, що містить довголанцюгові незамінні амінокислоти, необхідні для відновлення м'язової тканини і набору м'язової маси. Випускається у вигляді порошку, корисний при інтенсивних тренуваннях.

Купити
345 грн
(1)

OstroVit 100% Almond Butter Smooth – смачна паста з ніжною однорідною текстурою, отримана з горіхів кеш'ю. Містить високоякісний білок і здорові жири. Не має в складі доданого цукру та солі. Добре підходить і до солодких, і до солоних страв. Допомагає підтримувати тіло в формі.

Купити

У 2011 році в Польщі було засновано компанію «Fitness Trading», яка спочатку спеціалізувалася на онлайн-продажах та оптовій дистриб'юції спортивного харчування в рамках країни. Згодом на світ з'явився перший власний бренд компанії – OstroVit, який здобув світову популярність серед професійних атлетів, і серед простих споживачів, які дбають про своє здоров'я.

Асортимент продукції OstroVit

Незалежно від того, чи займаєтесь ви силовими дисциплінами, видами спорту на витривалість, чи просто ставитеся до фізичної активності як до відпочинку, бажаєте підтримати фізичні можливості свого організму або просто хочете внести різноманітність до раціону, продукція Ostrovit – це те, що вам потрібно.

Серед великого асортименту, який пропонує вашій увазі фірма Островіт, ви знайдете:

 • високоякісні дієтичні добавки;
 • спортивне харчування Ostrovit;
 • ефективні та безпечні жироспалювачі;
 • вітамінно-мінеральні комплекси з багатим складом;
 • смачні арахісове, кокосове та інші кулінарні олії;
 • веганських продуктів.

Переваги спортивного харчування OstroVit

Популярність та затребуваність добавок Островіт (купити їх можна в нашому інтернет-магазині) обумовлена кількома факторами:

1. Власне виробництво

Вже понад 8 років виробник Ostrovit випускає однойменну продукцію для спортсменів і не лише. За цей час компанія встигла налагодити та вдосконалити виробничі процеси. Це дозволяє тримати під суворим контролем всі етапи виробництва, не залежно в цьому плані від постачальників та посередників. Щомісяця випускається понад 50 тонн спеціалізованої продукції бренду (БАДів, дієтичних та лікувальних продуктів).

2. Лабораторно перевірена якість

Вся сировина перевіряється в акредитованій лабораторії. У виробництві використовуються натуральні інгредієнти, використовуються інноваційні технології. Харчові добавки базуються на науково підтверджених формулах і піддаються строгому тестуванню на відповідність стандартам GHP та GMP. Добавки Ostrovit (країна виробник – Польща) безпечні для організму та повністю відповідають усім нормам та вимогам ЄС, які висуваються до харчових продуктів.

3. Доступність

Польська компанія проводить продуману цінову політику, оптимізуючи виробництво та логістику. Купити Ostrovit у Києві можна за ціною, доступною для більшості українських споживачів.

4. Тисячі позитивних відгуків у всьому світі

Спортивне харчування Островіт можна купити у більш ніж 40 країнах світу. Виробник переконаний, що найкращою рекламою є кожна окрема капсула, таблетка чи мірна ложка продукту. Задовольняючи споживчі вимоги атлетів та людей, які дбають про своє здоров'я, компанія приваблює дедалі більше вдячних клієнтів.

Де придбати Островіт в Україні?

Інтернет-магазин Waysport пропонує до вашої уваги широкий асортимент добавок даного польського бренду. У нас ви знайдете різноманітні протеїнові порошки, амінокислотні добавки, полівітамінні комплекси, хондропротектори, гейнери, жироспалювачі, тестостеронові бустери, енергетики та просто корисні продукти. Щоб купити Островіт у Києві та Україні, оформіть замовлення на нашому сайті або відвідайте один з офлайн магазинів.

Ознайомитись з видами представлених товарів та орієнтовними цінами ви можете у таблиці нижче.

Категорія

Ціна

Протеїни

от 418 грн

Амінокислоти

от 216 грн

Вітаміни та мінерали

от 148 грн

Для зв'язок та суглобів

от 196 грн

Гейнери

от 238 грн

Креатин

от 439 грн

Жироспалювачі та схуднення

от 108 грн

Підвищення тестостерону

от 196 грн

Часто задавані питання

Замовити OstroVit Ви можете на нашому інтернет-магазині WaySport.ua через корзину, а також по телефону або прийти в наші офлайн магазини за адресою:

 • Черкаси, бул. Шевченка 385, ТРЦ Depot, 2 поверх;
 • Черкаси, бул. Шевченка, 195;
 • Кропивницький, вул. Велика Перспективна 48, ТРЦ Depot, 1 поверх.

Доставка OstroVit здійснюється Новою поштою, УкрПоштою, а також доступний самовивіз із наших магазинів.

Оплатити OstroVit Ви можете картою на сайті або під час отримання товару у відділені Нової пошти. У випадку, якщо Ви оформили самовивіз із наших магазинів за товар можете оплатити на касі магазина.

Підписатися на нашу розсилку

щоб отримувати свіжі новини про акції та знижки

Розсилка для здоровʼя та краси
Підпишіться, ми в розсилках ділимось
 • акційними пропозиціями
 • новинками й добірками
 • порадами від профі
Підписатися
Підписатися на розсилку
0 800 403 173