Безкоштовна доставка від 1000 грн.
347 грн
(3)

OstroVit Citrulline - ретельно подрібнена добавка, що надає панпінг-ефект. Містить в собі малат цитруліну, посилений таурином і вітаміном В6. Відновлює організм після тренувань, сприяє кращому живленню клітин.

Купити
35 грн
(0)

OstroVit Pharma таблетниця - зручний і функціональний аксесуар, призначений для зберігання щоденної порції капсул або таблеток. Компактна таблетниця з 5 відділеннями.

Купити
73 грн
(0)

OstroVit Vitamin C 1000 - високоякісна аскорбінова кислота, яка прийняла форму шипучих таблеток. Підтримка правильного функціонування організму, боротьба з вірусами, антиоксидантний захист, протидія стресам.

Купити
-10%
243 грн 269 грн
(1)

OstroVit L-Carnitine - добавка, яка містить таблетовану амінокислоту L-Carnitine, що змушує жир перетворюватися в енергію. Таким чином вона не тільки спалює жирові відкладення, але і зберігає в м'язах глікоген, не допускаючи його розкладання.

Купити
378 грн
(0)

OstroVit Economy WPC 80.eu - ефективний сироватковий протеїн в формі порошку. Збільшує інтенсивність росту м'язів, підсилює білковий синтез, прискорює відновлення після тренувань.

Купити
-10%
126 грн 139 грн
(0)

OstroVit Zinc Picolinate - таблетована добавка біодоступного цинку. Допомагає підтримувати оптимальний рівень тестостерону, бере участь в білковому синтезі, важливий для антиоксидантних процесів.

Купити
339 грн
(0)

OstroVit Collagen Marine + Hyaluronic Acid + Vitamin C - капсульована добавка, яка містить морський колаген і дві кислоти: аскорбінову і гіалуронову. Відновлює суглоби, сприяє швидкому зрощенню кісток, піклується про зуби.

Купити
80 грн
(0)

OstroVit Шейкер - зручний, надійний і функціональний шейкер від компанії OstroVit. Дозволить вам взяти з собою протеїновий коктейль. Обладнаний спеціальним ситечком для створення коктейлів. Практичний і повністю безпечний.

Купити
479 грн
(1)

OstroVit Standard WPC80.eu - ефективний сироватковий протеїн для прискореного росту м'язових волокон і їх поліпшеного відновлення в посттренувальні періоди. Відповідає стандартам якості.

Купити
393 грн
(0)

Ostrovit Whey Protein - високоякісний ізолят сироваткового білку. Отриманий в результаті мікрофільтрації, має високу абсорбцію, призначений для швидкого нарощування м'язів і зменшення жирових відкладень.

Купити
384 грн
(0)

OstroVit Glutamine - анаболічна добавка, до складу якої входить ендогенна кислота L- глютамін, дія якої посилена таурином і вітаміном В6. Бере участь в глюкогеногенезі, зміцнює імунітет і статеві функції, допомагає в накачуванні м'язів.

Купити
152 грн
(3)

OstroVit Vitamin B Complex - це високоякісний комплекс вітамінів групи В плюс вітаміни Е і С.

Купити
148 грн
(0)

OstroVit Biotin Plus - комбінована добавка у вигляді таблеток, що містить 4 елементи для вашого імунітету і краси: біотин, цинк, селен і фолієву кислоту. Захищає імунну систему, оздоровлює волосся, нігті і шкіру.

Купити
80 грн
(0)

Ostrovit OstroVit Магнезія Premium Chalk Block - пресована магнезія у вигляді брикету. Забезпечує хороше зчеплення долонь зі спортивним спорядженням. Зручна у використанні, не розпорошується.

Купити
248 грн
(0)

OstroVit Collagen + Vitamin C - порошкоподібна добавка без консервантів, що містить комбінацію колагену і аскорбінової кислоти. Збільшує щільність білкових волокон, проявляє антиоксидантні властивості, регенерує м'язи і хрящі, зміцнює імунітет.

Купити
326 грн
(0)

OstroVit Vitamin E + Tocopherols Complex Softgels - капсульована добавка, яка містить комплекс антиоксидантів, збагачений бета-каротином, скваланом і фітостерини. Головна функція - захист від вільних радикалів.

Купити
289 грн
(0)

OstroVit Fat Burner eXtreme - комбінований препарат в капсулах, що прискорює процес ліполізу. Надає енергії, допомагає в схудненні, збільшує показники витривалості, знижує апетит.

Купити
439 грн
(1)

OstroVit BCAA + Glutamine - розчинний і біодоступний комплекс розгалужених амінокислот, збагачений глутамином. Знижує м'язову втому, забезпечує синтез білку, зміцнює імунітет, дозволяє збільшити інтенсивність тренування.

Купити
299 грн
(0)

OstroVit A-AKG - джерело аргініну альфа-кетогрутарату в ідеальній для засвоєння формі. Забезпечує приплив крові до м'язів, прискорює їх зростання, збільшує обсяг. Збагачене вітаміном В6 і таурином.

Купити
228 грн
(0)

OstroVit BCAA 8-1-1 - мікронізований препарат, що містить три види амінокислот (лейцин, валін, ізолейцин) в зазначених співвідношеннях. Підвищують витривалість, підсилюють ліполіз, економлять глікоген в м'язовій тканині.

Купити
418 грн
(1)

OstroVit WPC80.eu Shape - концентрат протеїну найвищої якості в формі порошку, який поліпшує обмін речовин і протистоїть м'язової атрофії. Оптимізує процес тренування, збільшує регенерацію організму.

Купити
420 грн
(0)

OstroVit BCAA Instant - амінокислотна харчова добавка у формі порошку. Містить лейцин, ізолейцин, валін в співвідношеннях 2-1-1. Має важливе значення при нарощуванні м'язової маси, відновленні після тренування, схудненні.

Купити
226 грн
(0)

OstroVit BCAA 2-1-1 - порошкоподобний комплекс незамінних амінокислот, що запускає анаболічні процеси. Добавка захищає і живить м'язові волокна, відновлює їх і підвищує енергетичний потенціал організму.

Купити
158 грн
(0)

OstroVit Mg + B6 - харчова добавка магнію в легкозасвоюваній формі, збагачена вітаміном В6. Підтримує оптимальний баланс електролітів, знижує втому, піклується про нервову систему.

Купити

OstroVit

OstroVit - це молодий, але стрімко розвиваючийся польський бренд спортивного харчування. Він був створений в 2011 році і вже за кілька років зміг увійти в число лідерів на вітчизняному ринку, а далі - і на європейському. Своєю популярністю компанія зобов'язана високій якості, величезному асортименту і прийнятною ціною добавок.

У виробництві спортивного харчування використовується тільки натуральна сировина, перевірена на відсутність шкідливих речовин і домішок. Завод OstroVit оснащений за останнім словом техніки, що дає можливість мінімізувати будь-які втручання і практично повністю автоматизувати весь процес. Фахівці компанії постійно працюють над удосконаленням формул і впровадженням в них самих актуальних наукових досліджень. Вся продукція сертифікована за міжнародними стандартами.

Добавки OstroVit призначені і для всіх спортсменів, незалежно від виду спорту і рівня підготовки, і для людей, що підтримують своє здоров'я і ведуть активний спосіб життя. Вона визнана мільйонами людей по всій Європі. Клієнти високо цінують спортивне харчування OstroVit за його переваги:

  • Дуже широкий асортимент (крім класики - протеїнів, амінокислот, гейнерів, креатину, в нього входять жироспалювачі, бустери тестостерону, вітамінно-мінеральні комплекси, батончики та інші корисні солодощі, безліч БАДів на рослинній основі)
  • Приємні смакові наповнювачі
  • Висока якість, підтверджена відповідними сертифікатами
  • Демократична, доступна практично кожному, ціна (на даний момент польський бренд може успішно конкурувати за ціною з продуктами, які виробляються в нашій країні)

У OstroVit не вважають за потрібне вкладати мільйони в рекламу. Компанія робить все для того, щоб клієнти рекомендували їх продукцію своїм друзям і знайомим, і вважають це найкращою рекламою.